Kahve Falında Namaz Kılan Kadın Görmek

12.07.2015
Kahve Falında Namaz Kılan Kadın Görmek

Kahve falında namaz kılan kadın, fal sahibinin kesinlikle olmaz diye düşündüğü şeylerin yakın zamanda gerçekleşeceği ve bundan dolayı çok mutlu olacağı anlamına gelir. Kişinin özel sırlarını yakın çevresi ile paylaşmaması gerektiğine aksi bazı sıkıntılarla karşılaşacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Hayal dünyasında yaşayan bir kişiliğe sahip olduğunuz anlamına gelmektedir. Hayal kurduğunuz her şeyi partneriniz ile yaşamak istediğinize işaret eder. Partnerinizin isteklerinize bazen olumsuz yaklaşması sizin canınızı sıksa da, sizde hayal dünyanızda olduğunu anlayıp üstelemeyeceğiniz anlamına gelmektedir. Çok güzel bir birlikteliğe işaret eder. Hayatınızdaki kişi ile anlayış ve sevgi çerçevesinde yaşadığınıza tabir edilir. Hayatınıza girecek yeni birine işaret eder.

Bu kişi ile kalabalık bir ortamda karşılaşacak ve gördüğünüz anda etkileneceğiniz anlamına gelmektedir. Başlarda biraz güven sorunu yaşayabileceğinize fakat kısa zaman içerisinde bu sorunu çözeceğinize işaret etmektedir. Güvenene kadar kendinizi kapatacak fakat güvendikten sonra koşulsuz şartsız kalbinizi açacağınıza delalet eder. Eğer karşınızdaki kişide size kalbini tam anlamı ile açarsa herkesin özendiği harika bir birliktelik yaşayacağınız anlamına gelmektedir.

Aşk hayatınızdaki vahim durumları olumluya çevireceğiniz ve artık harekete geçeceğiniz anlamına gelmektedir. Bir anda hiç ummadığınız kişiden hoşlanacak ve onu kazanmak için elinizden geleni yapacağınıza, sonunda onu kazanacağınıza işaret eder. Tam olarak size ve kriterlerinize uygun olan bu kişi ile sonunuzun nikah masası olduğu anlamına gelmektedir. Çok kıskanç yapınızın olduğuna işaret eder. Bu kıskançlığınız yüzünden eşiniz ile sık sık tartışmalar yaşadığınız fakat artık bu tartışmaların son bulacağına delalet eder. Yakın zamanda nişanlanacağınıza ve dillere destan bir nişan yapacağınıza işaret eder. Yaptığınız nişan sayesinde herkesin sizi kıskanmasına neden olacaksınız.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre bu aralar maddi açıdan sıkışacağınıza fakat verdiğiniz ve unuttuğunuz bir borcun size geri geleceğine işaret eder. Bu paranın gelmesi ile sıkıntılarınızdan kurtulacak, feraha kavuşacağınıza delalet eder. Yakın zamanda çevrenizden birinin yardım isteğinin olacağına işaret eder. Bu kişiye çok değer verdiğiniz için elinizden geleni yapacak, onu sıkıntılarından kurtaracağınıza tabir edilir. Çok fazla alışverişe para harcadığınıza ve bu alışkanlığınızdan kurtulamadığınıza işaret eder. Gereksiz yere harcamaların sizi sıkıntıya soktuğunu bile bile dikkatsiz davrandığınız anlamına gelmektedir.

Fakat bu huyunuzu bu dönem bir kenara bırakacak ve kendinize yatırım yapacağınız anlamına gelmektedir. Kısa zaman içinde nereden geldiği belli olmayan bir maddi gelire sahip olacağınıza tabir edilir. Gelen bu para ile birlikte ayağınıza büyük iş fırsatları gelecek ve güzel yatırımlar yapacağınıza yorumlanır. Çok karlı işler yaparak, paranıza para katacağınıza tabir edilir. Yakın bir dönemde her şeyinizi kaybettiğinize ve kendinizi eve kapattığınıza işaret eder. Fakat güzel bir iş teklifi geleceğine bu iş ile birlikte güzel kazançlar elde edip, eski gücünüze kavuşacağınıza işaret eder. Eğer aklınızı kullanıp birikim yaparsanız, çok iyi yerlere geleceğinize tabir edilir.

Uzaktan akrabanız olan birinden size bir miras kalacağına işaret eder. Bu miras sayesinde hayallerinizdeki gibi bir eve sahip olacak ve içini istediğiniz gibi dekore edeceğinize delalet eder. Aynı zamanda çevrenizdeki akrabalarınıza ve hane içindeki sıkıntılara da deva olacağınıza bolca hayır duası alacağınıza işaret eder. Gelecek dönemde güzel bir servete, zenginliğe delalet eder. Güzel bir işte başarılar elde edeceğinize ve zenginliğinize zenginlik katacağınıza işaret eder. Güzel yatırımlara, geleceği garanti altına almaya tabir edilir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Kısa zaman içerisine hane içine gelecek olan sevindirici bir habere delalet eder. Aileniz ile hep birlikte güçlü olduğunuz anlamına gelmektedir. Hane içine bolluğun ve bereketin geleceğine işaret eder. Bolluğun gelmesinin ardından hep beraber rahat nefes alacağınıza işaret eder. Ailenizden birinin sizin sürekli destekçiniz olduğuna ve onun sayesinde büyük başarılar kazanacağınıza işaret etmektedir. Sevdiklerinizin her zaman sizin yanınızda olduğuna, size koşulsuz şartsız güvendiklerine delalet eder.

Haneye bir kız çocuğunun katılacağına işaret eder. Hiç beklemediğiniz anda gelen bu müjdeli haber ile çok sevinecek ve mutluluk gözyaşları akıtacağınıza tabir edilir. Kız bebeğin haneye katılması ile beraber hane içinde herkes rahatlama yaşayacak ve huzura erecekleri anlamına gelmektedir. Hanedeki yükünüzün azalacağına, varsa kardeşiniz yok ise annenizin yeni bir işe başlayacağına ve bir nebzede olsa sırtınızdaki yükü alacağına işaret etmektedir.

Uzaktan gelecek yakın akrabaya delalet eder. Akrabanın gelmesi herkesi şaşkına uğratsada, yeniliklerin geleceğine işaret etmektedir. Yakın zamanda yakın arkadaşlarınız ile güzel bir tatile çıkacağınıza ve bu tatilde çok eğleneceğinize işaret eder. Hem çok eğlenecek hemde tüm sıkıntılarınızdan kurtulacağınız anlamına gelmektedir. Tartıştığınız bir yakınınız ile tekrar barışacağınıza işaret eder. Bu kişi ile nedensiz yere tartışarak yollarınızı ayırdığınıza fakat hatanızı anlayıp tekrar barışacağınıza delalet eder. Bu barışmanın ardından boş kalan yanınızı o kişi ile dolduracak uzun zamandır içinizi açmadığınızı fark edip ne var ne yoksa içinizi boşaltıp, rahatlayacağınıza delalet eder.

İş ve Kariyer Yorumu

Kısa zaman içerisinde hayatınızı şekillendirebileceğiniz, size çok yarar sağlayacak bir işe başlayacağınıza tabir edilir. Bu iş sayesinde çok faydalı işlere dahil olacak, kariyerinizde önemli gelişmeler yaşayacağınıza işaret eder. Çalıştığınız yerde çok güzel projelere imza atacaksınız. Birbirinden eğitici seminerlere katılacağınıza ve kendinizi hep ön planda tutacağınıza delalet etmektedir. Kendinize güveninizin arttığı ve iş hayatında yükselişe geçeceğiniz anlamına gelmektedir.

Öyle bir döneme gireceksiniz ki başarıya başarı demeyeceğiniz şeklinde yorumlanır. İş yerinde çalıştığınız pozisyondan daha iyi bir mevkiye yükseleceğinize ve maaşınızın artacağına işaret eder. Çalışma arkadaşlarınızla aranızın iyi olmadığına bunun nedeninin ise sizin başarılı olduğunuza işaret eder. Fazla kıskanılan bir kişi olduğunuz ve bu kıskananlar sayesinde daha da çok güçlenerek çalışma arzusu ile dolduğunuza işaret eder.

Yöneticiniz olan kişi ile fikir ayrılıkları yaşayacağınıza işaret eder. Fakat mantıklı ve öngörülü yapınızın olması nedeni ile yine sizin dediğiniz doğrultuda işlerin yürüyeceğine delalet etmektedir. Mantığınıza çok güvenen ve sorumluluk sahibi bir kişi olduğunuza işaret etmektedir. Yakın zamanda önünüze çıkacak yeni iş fırsatlarına delalet eder. Bu iş fırsatlarını iyice araştıracağınıza ve kendinize en uygun olanı seçeceğinize işaret eder. Yeni bir okul ve yeni başarılar anlamına gelmektedir. Kısa zaman içerisinde okuduğunuz okuldan başka bir okula geçeceğinize ve her zamankinden daha başarılı olacağınıza işaret eder.

Sağlık Yorumu

Bu aralar fazla yoğun çalıştığınıza ve uykusuz kaldığınıza işaret eder. Uykusuz kalmanın gün içinde sizi daha çok zorladığıma ve işlerinizi planlı yürütmeniz gerektiğine delalet eder. Çok asabi ve sinirli bir yapınız olduğuna siniriniz nedeni ile migreninizin artmasına neden olduğu anlamına gelir. Eğer hayatınızdaki stres etkenlerini ortadan kaldırırsanız, hiçbir sorununuzun kalmayacağına işaret etmektedir.

Mevsim geçişlerine dikkat etmediğinize ve bu nedenle biraz rahatsızlanabilirsiniz. Eğer mevsim geçişlerinde yediklerinize içtiklerinize dikkat eder önlem alırsanız sizi yıpratacak bir sağlık sorunu ile karşılaşmayacağınıza delalet eder. Edindiğiniz kötü alışkanlıkların size zarar verdiğine işaret eder. Fakat kısa zamanda kötü alışkanlıklardan kurtulmak için destek alacağınıza ve zorlanmadan bunları bırakacağınıza delalet etmektedir.

Yemek yemeyi çok seven ve yediklerine dikkat etmeyen yapınız olduğuna işaret eder. Hep yeme isteğinizin olması nedeni ile sağlıksız şekilde kilo aldığınız anlamına gelir. Yakın zaman içerisinde spora başlayacağınıza ve sağlıklı beslenme ritüeli hazırlayacağınıza tabir edilir. Çok sevdiğiniz bir yakınınızın hasta olduğuna ve bu hastalığın sizi çok üzdüğüne işaret eder. Bu kişiden beklediğiniz iyi haberini alacağınıza tabir edilir. Aldığınız bu haber ile daha sağlıklı döneme gireceğinize ve ciddi sorunlar yaşamayacağınıza delalet etmektedir.

Kahve Falında Secde Eden Kadın Görmek

Fal sahibinin tez vakitte hacca veya umreye gideceği anlamına gelir. Kahve falı yorumcularına göre secde eden kadın: kişinin veya akrabalarından birinin yaşamış olduğu önemli bir hastalığı atlatarak şifa bulacağına işaret eder. Ailede huzur ve neşenin eksik olmaması demektir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.