Kahve Falında Namaz Kılan Kadın Görmek

Kahve Falında Namaz Kılan Kadın Görmek
12 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 5.419 kez okundu.

Kahve falında namaz kılan kadın görmek, iyiye işarettir. Namaz imanın direğidir denilir. Bu yüzden böyle önemli bir işaretin falınızda çıkması iyidir. İslerinizin iyiye gideceğini işaret eder. Sizin için Allah’a dua eden islerinizin rast gitmesi hayırlı bir yaşamınız olması için dua eden bir kadın gösterir. Ayrıca iyi haberler olacağını gösterir. Bütün işlerinizin iyi olacağı anlaşılıyor. Aşk hayatınızda ise hayırlı kısmetlerinizin olacağı aşikâr. İşlerinizin iyiye gitmesinde on ayak olacak bir insanın olacağına işarettir.

Hem sizin hem de aileniz için güzel haberlere vesile olacak. Uzun zamandır gönlünüzden yaptığınız içten dualarınız kabul olacak. Beklediğiniz gün geliyor. Ancak bu işlerin olabilmesi için kalbinizin iyice temizlenmesi gerekiyor. Bu temizleme tatbiki manevi yönde, içinizdeki kötülükleri atın bütün kotu düşünceleri kendinizden uzaklaştırın. O zaman hem daha mutlu hem daha huzurlu olacaksınız. Yaşadığınız her gün ve olay için şükredin. Kötü bir olay yaşasanız bile şükretmeniz gereken günler sizi bekliyoruz. Hep hayırlısını isteyin ve sabredin. Hep hayırlısını isteyin ve sabredin. Sabredin ki isyankâr olmayın. Her şerde bir hayır vardır unutmayın bugünlerde yaptıklarınızın mükâfatını alacaksınız. Gönlünüzü imanla doldurun. Başaracağınız işlerin sonunda diğer insanlar içinde dua etmeniz gerekebilir. Namaz Allah’la buluşmadır. Ne isterseniz ondan isteyin ve dileyin. Allahtan bir şeyi isterseniz o iyisini verir. Allah, insanoğluna dilediği şeyi ya verir ya da vermez. Allah, ya dilediğini direk verir ya bir müddet bekletir daha iyisini verir. Siz dua edin ve sabredin en iyisini kavuşursunuz elbet. Bu yüzden sizi huzurlu bir yolun beklediğine işarettir.

Kahve Falında Dua Eden Kadın Görmek

Kabul olacak dualara işarettir. Fal sahibinin uzun zamandan beri ettiği duaların artık kabul olacağı ve isteklerinin gerçekleşeceği anlamına gelir. Fincandaki şekline göre de yorumlanır. Eğer ayakta ise bu dualarına çok yaklaştığı oturuyor ise biraz daha zamanının olduğu anlamına gelmektedir. Bazı yorumcular kişinin hayrına dua eden biri yorumlar. Bu kişi zamanında bilerek ya da bilmeyerek bir iyiliğinizin dokunduğu ya da zor bir durumdan kurtardığınız bir kimse olabilir. Bu kişiye yaptığınız iyilik her ne ise çok makbule geçmiş ve sizin için sürekli dua etmekte demektir. Özlem ile de yorumlanır. Sizi çok özleyen size hasret kalmış birinin size kavuşabilmek sizi bir kez daha görebilmek için dualar ettiği anlamına da gelmektedir. Allah katında rıza almak istiyorsanız bu kişinin davetine cevap verip özlemini gidermeniz gerekmektedir. Bu genellikle ihmal edilen aile büyüklerinden biri olarak yorumlanır. Pek çok insanın hayır duasını aldığınız ve bu dualar sayesinde Hak katında yer edindiğiniz ve o aldığınız duaların hatırına pek çok işinizde zarardan kurtulduğunuz anlamına gelir. Öyle ki sizin olmadı diye üzülüp hayıflandığınız işlerde bile aslında pek çok zarardan döndürülmüşsünüz demektir.

Kahve Falında Secde Eden Kadın Görmek

Berbat günlerin ve uykusuz gecelerin arkasından gelen rahatlığa ve huzura dikkat çeker. Hak etmediği halde iyi niyeti yüzünden bazı sıkıntılar çeken fal sahibi her şeyi yalnızca Allah’tan dilediği için bu güzel günlere en kısa zamanda kavuşacaktır. Dileklerin de gerçekleşmesi anlamını taşıyan bu fal ciddi anlamda huzurun ta kendisidir.

Niyeti çok düzgün bir arkadaşa dalalettir. Fal sahibi ilk önce bu arkadaşının girişken tavırları altında bir art niyet arasa bile daha sonra gerçekten kendisine yardım etmek istendiğini anlayacaktır. Bazı fal yorumcularına göre ise evliliğe doğru giden düzeyli bir birlikteliğin başlamış olması ile yorumlanır. Evli fal sahipleri için ise hayat arkadaşı ile olan bağların büyük ölçüde güçlenmesine işarettir. Elbette ki evlilikte sorunlar olabilir fakat işin özü bu sorunlardadır. Yani kısaca sorunlar birbirinin değerini anlamak ve alışmak için hep olmalıdır. Fal sahibi her sorunun üstesinden gelindiğini görerek daha da pekişeceği eşi ile güzel yıllara imza atacaktır. Farkında olunan bazı kötü huyların törpülenmesi için büyüklerden yardım istemek demektir. Hatalarını anlayabilmek için yardıma ihtiyacı olan fal sahibine en iyi yardımı yine kendi ailesinden biri yapacaktır. Hatalarını ve olması gerektiği kişiyi ona güzellikle anlatan bu kişi fal sahibi için çok değerlidir. Verdiğiniz sözleri yerine getirecek ve içinizdeki sıkıntıları gidereceksiniz demektir. Bulduğunuz fırsatları değerlendirmek sizin için artık çocuk oyuncağı çünkü ne istediğini bilen biri olduğunuz görünüyor. Secde ederken dua eden kişi sizseniz çok ama çok istediğiniz ve gerçekleşmesi için elinizden geleni yaptığınız bir dileğiniz var bu gerçekleşecek ve siz daha huzurlu günler yaşamaya başlayacaksınız.

Kahve Falında Ağlayan Kadın Görmek

Uzun süredir çekilen bir sıkıntının bir süre daha devam edeceği, ancak bu sürenin sonunda refaha, huzura kavuşacağına, mutluluğun yakın değil ancak çok belirgin olduğuna işarettir. Uyarı niteliğindedir bu fal. Bu sıkıntı sürecinde isyan edilmemeli, bu kadar süre sabredilmişse kalan bu sürede de sabırlı davranmaya devam edilmeli, isyandan kaçınılmalı, yanlış bir şey yapılmamalıdır. Sonu çok ferah çünkü.

Gireceğiniz yeni bir işte ya da eski işinizde sizin üstünüz görevde olan amiriniz konumunda birinin kıskançlığı var size karşı ya da olacak. Yüzünüze karşı çok iyi gibi görünebilecek bu insana karşı her zaman kuşkulu bakmalı ancak bunu kesinlikle dışarı yansıtmamalısınız. Etrafınızdaki hiç kimseyle bu amiriniz hakkında kötüleyici bir konuşma, dedikodu yapmamalısınız. Oldukça olgun davranmalı ve koruma zırhınız hep üzerinizde olmalı. Uzun süredir başarılı olmak için çok uğraştığınız bir işte çok büyük başarılar yakalayacaksınız anlamına gelir. Bu iş için çok fazla çalışmışsınız, çok emek vermişsiniz ve hakkınız olanı almanız çok yakın. Maddi olarak çok büyük kazançlar getireceği gibi, manevi anlamda da ilerlemeler kaydedeceksiniz. Kariyerinizde en yüksek seviyelere çıkacak, çok büyük saygınlık kazanacaksınız etrafınızda ve iş hayatınızda. Kişi eğer bekar ise bu çok hayırlı bir kısmete delalettir. Kişi çok yakında tanışacağı, çok iyi, çok varlıklı bir insana kısa sürede kanı kaynayacak, aşık olacak ve evlenmeleri çok kısa süre sonra gerçekleşecektir. Bir iş mülakatına girmişse bu mülakatı kazanacak ve bu ona çok dua eden bir insanın bu duaları sayesinde olacaktır. Etrafındaki insanların hayır dualarını alabilmek için uğraşmalıdır. Bu dualar sayesinde her el attığı işte başarılı olması kaçınılmaz olacaktır.

Kahve Falında Başı Kapalı Kadın Görmek

Geçmişte yaptığınız hatalardan pişman olarak Allah’a sizi affetmesi için yürekten gelerek yalvaracağınızı ve dua edeceğinizi gösterir. Eski bir erkek arkadaşınız sizi unutamamış ve ayrılığın sindirememiş olabilir. Bu kişiden yakın zamanda bir haber alabilirsiniz ve bu haber sayesinde kafanız karışabilir. Önemli kararlar almak zorunda kalacağınız bir döneme girebilirsiniz ve bu dönemde sakinliğinizi ve sükûnetinizi korumalısınız. Yakın zamanda büyük başarılar elde ederek tüm gözleri üzerinizde toplayabilirsiniz.

Kısa süre içinde iyi biri ile tanışarak mutlu bir yuva kurmak için adım atacağınızı gösterir. Çevrenizdeki birinin hastalık haberini duyduğunuzda canınız sıkılabilir. Maddi sıkıntı içinde olduğunuz bir dönemde yapacağınız akıllı tasarruflar sayesinde de kolaylıkla kurtulabilirsiniz. İş yaşantınızda yolunda gitmeyen bazı gelişmeler olabilir. Gayretiniz ile bu sıkıntıları aşabilir ve refaha ulaşabilirsiniz. Ciddi başlayan ilişkinizin sonunda büyük bir hüsran yaşayabilirsiniz. Cesaretinizi toplamanız ve aldığınız kararları hayata geçirmeniz gereken bir döneme gireceksiniz.

Kahve Falında Yüzü Örtülü Kadın Görmek

Sizlerin bir süre de olsa dini yönlerden uzaklaşmaya başlamış olduğunu, fakat bunun yanı sıra da dine oldukça bağımlı bir insan olmanızdan dolayı geri özünüze kavuşmaya başlayacak olduğunuzu göstermektedir. Sizler dine bu kadar bağımlı olan insanlar olduğunuz için çevrenizdeki insanların artık baskısından da kurtularak kendinize geri dönüyor ve asıl aşkın İlahi aşk olduğuna olan inancınıza tekrar kavuşuyorsunuz.

Aşkı işaret eder iken bir yandan da falda başı siyah bir örtü ile kapalı kadın görmek sizler için sevdiğiniz insanların zarar vermek için planlar kurduğunu da göstermektedir. Artık herkese karşı olan bu iyi niyetinizi bir kenara bırakmalı ve kendiniz için yeni bir şeyler yapmaya başlamalısınız. İnsanlar senin iyi niyetinden yararlanarak sana oldukça fazla yakınlık gösterecek ve ondan sonra sana verebilecekleri hem maddi hem de manevi zararların çoğunu yaşatmaya başlayacaklar. Bu sırada oldukça temkinli olmalı ve en sevdiğiniz insanların bile sizlere yaklaşımları altındaki kötü niyeti görmek için çaba sarf etmelisiniz.

Kahve Falında Çarşaflı Kadın Görmek

Kişinin eline yüklü miktarda para yada beklemediği bir yerden ganimet elde edeceğine işaret olabilir. Ayrıca fal baktıran kişinin çevresi tarafından oldukça sevilen ve aranan özelliklere sahip bir kişi olduğu söylemek mümkündür.

Kişinin hayattaki zorluklara göğüs gererek hayata tutunması gerektiğine daha fazla çaba harcayarak kazanacağı mal ve mülk olarak da yorumlanabilir. Çabalarının sonunda karşılığını alarak daha rahat maddi ve manevi açıdan daha kolay hayatı olacağı şeklinde yorumlanabilir. Fal baktıran kişinin içinin ve hanesinin karardığına fakat çevresi tarafından sevilen ve sayılan biri olduğuna dikkatli davranarak bu durumun üstesinden gelebileceğine yorumlanır. Kişinin çevresinde bulunan kendisine zarar verdiğinin düşündüğü kişi yada olaylardan uzak durması şeklinde yorumlanabilir. Dostlarını oldukça iyi seçmeli ve buna göre davranarak hayatınıza yön vermelisiniz. Ayrıca dostlarınız size yarar sağlayacak dürüst, düzgün ve ahlaklı olmasına dikkat etmenizde yarar vardır.

Kahve Falında Kuran Okuyan Kadın Görmek

Sizlerin çevresinde yer alan bir kadının hem dini yönünün çok güçlü olduğunu hem de sizlere bir hayli bağlı birinin yer aldığını işaret etmektedir. Bu iki duruma da sahip olan kadının her fırsatta sizler için dua ediyor olduğunu ve sizlerin mutlu olması için kendinden de birçok ödün veriyor olduğunu göstermektedir. Sizler de bunun en iyi şekilde farkında olarak o kişi ile hiçbir şekilde üzücü olan bir durum ile karşısına gelmeyip her an sizler de onun mutlu olması için bir şeyler yapmanız gerekiyor olduğunu göstermektedir.

Sizlerin bu ara dini yönden biraz da olsa uzaklaşmaya başlamış olduğunuzu gösterir iken bir yandan da bunun vicdan azabı olmaya başladığını hissedeceksiniz. Bu zaman dilimi içerisinde artık sizlerde her şeyin farkına vararak kendiniz için eskisi gibi dini yönünüze yönelmeye başlayacak olduğunuzu işaret etmektedir. Bu durum ile hem kendinizi gönül olarak rahatlatacak hem de diğer tüm işlerinizde oldukça başarılı olacaksınız.

Kahve Falında Başörtülü Kadın Görmek

Kişinin ahlaklı ve dürüst bir kimse olduğuna işaret etmektedir. Çevresi tarafından oldukça sevilen birisi olduğuna ve çevresindeki kişilerin de saygın ve dürüst kişiler olduğuna delalet etmektedir. Dini bakımdan bazı eksikliklerinin olmasına ve dine daha fazla önem vermesi gerektiğine işaret eder. Dualarının kabul olacağına ve çevresinde bulunan insanlarında isteklerde bulunduğuna bu isteklerinde zamanla olacağına işaret eder.

Dualarının, istek ve arzularının kabul olması için dua etmesi gerektiğine ayrıca dualarının kabul olması için çevresindeki kişilerden maddi ve manevi yardım alması gerektiğine işaret etmektedir. Maddi ve manevi yönden ferahlığa ve aydınlığa erişmeye işaret etmektedir. Dua eden insanların bulunduğuna ve bu dualarının yakın zamanda kabul olmasına ayrıca istek ve arzularının gerçekleşeceğine delalet etmektedir. Hayatına girecek olan orta boylu, kumral bir erkek ile mantığınızın uyuşması ikinci evlilik planını hayata geçirmeni sağlayacak. Bu evliliğe çocuklarının karşı çıkması ile büyük sorunlar yaşanabilir. Bir süre çocuklarınla küslük yaşayacaksın ancak zamanla onlarda sana hak verip seninle barışacak. 4 vade içerisinde alacağın yüklü bir para ortalığın karışmasına neden olacak.

Kahve Falında Türbanlı Kadın Görmek

Yakın zamanda güzel bir haber alacağınızın işaretidir. Bazı sıkıntılar ile karşı karşıya kalabilirsiniz fakat bu sıkıntılar kısa süre içinde azminiz sayesinde geçecektir. Yakın zamanda uzun bir seyahate çıkacaksınız. Bu tatil size çok iyi gelecek. İş hayatınız da bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Yoğun bir çalışma azmi ile bu sıkıntılardan kısa süre de kurtulacaksınız. Sevdiğiniz insan size her konuda destek olacak ve zor günleri çok daha kolay bir şekilde atlatmanıza yardımcı olacaktır.

Maneviyata yönelmeniz gerektiğine işarettir. Uzun zamandır uzak kaldığınız yakınlarınız ile bu günler de görüşebilirsiniz. Ayrıca yakın zamanda bir bebek haberi alacağınıza da işaret eder. Hayatınıza minik bir yavru katılabilir. Saf ve temiz bir gelecek sizi beklemektedir. Aşk hayatınız da bir süredir bir takım sıkıntılar vardır. Bu sıkıntılar bir kaç gün içinde geçecektir. Aşk hayatınız yakın zamanda hareketlenebilir. Sürpriz bir haber alabilirsiniz. Bu günler de uzaklardan gelecek olan bir yakınınız hayatınız da bazı değişiklere sebep olur. Ani değişimlere hazır olun.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git