Kahve Falında Cami Görmek

12.07.2015
Kahve Falında Cami Görmek

Kahve falında cami görmek, fal sahibinin bir süredir arada kaldığı durumdan dolayı yalnızca gönlünden geçeni ısrarla istemesi gerektiği ve yakın zamanda dualarının kabul olacağı anlamına gelir. Kişinin yakın zamanda kalbinin huzur ve mutlulukla hiç olmadığı kadar dolup taşacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Bu dönem aşk hayatınız çok güzel ilerleyecek gibi görünüyor. Beraber olduğunuz kişi ile daha ciddi adımlar atmak için hazırlıklara başlayabilirsiniz. İlk adım aile ile tanışma olabilir. Beraber olduğunuz kişinin annesi ve babası ile çok yakında tanışabilirsiniz. Bu tanışma, sevgilinizin evinde olabilir ve hoş sohbet eşliğinde ilişkinizin evliliğe giden ilk adımlarını atabilirsiniz. İlişkiniz aileniz ve sevdiğiniz kişinin ailesi tarafından destekleniyor gibi görünüyor. Bu durum evliliğe olan isteğinizi daha da arttırıyor. Tıpkı kendinizde olduğu gibi partneriniz de ailesinden güzel terbiye ve sevgi almış, geleneklerine bağlı bir şekilde yetiştirilmiş. Bu yüzden evliliğe giderken tüm gelenekleri yerine getirmeye çalışacaksınız.

Bu dönem sizin için tam anlamıyla telaş ve gelenek dolu olacak. Bildiğiniz pek çok adeti uygulamaya dökeceksiniz. Fakat bunları yaparken ailenizden baskı görmeyeceksiniz. Çünkü anlaşılan bu durumu partneriniz ve siz istiyorsunuz. Kendinizi çok şanslı hissedeceksiniz çünkü ailenizden tam destek alacaksınız ve istediğiniz her şeyi yapma fırsatı yakalayacaksınız. Maddi anlamda da sıkıntı çekmeyecek gibi görünüyorsunuz. Bu özel gününüz için yaptığınız birikim işe yarayacak ve istediğiniz her şeyi rahatlıkla alabileceksiniz. Bu dönem sizin en önemli anlarınızı kapsayacak, sevdiğiniz kişi ile birlikte olmanın tadını sonuna kadar çıkartacaksınız. Gerçek aşkı bedeninizin ve ruhunuzun her yerinde hissedeceksiniz.

Rutin seyrinde ilerleyen hayatınızın ani bir kararla tamamen değişeceğine ve sonsuz mutluluğu yakalayacağınıza da yorulur. Özellikle evlilik gibi bir karar vermek üzereyseniz bunu üzerine iyi düşünmek ancak olumlu bakmayı da ihmal etmemek yararınıza olacaktır. Vereceğiniz karar bütün hayatınızı etkileyecek ancak aynı zamanda hayırlı olaylara vesile olacaktır. Bu yüzden özellikle evlilik konusunda vereceğiniz kararla ilgili oldukça hassas olmalı hem kendinizi hem ailenizi hem de karşı tarafı göz önünde bulundurarak karar vermelisiniz. Hayır yapmak amacıyla çıkılan yolculukları, verilen kararları ve yapılan işleri simgeler. Sonuç ne olursa olsun herkes sizin halis bir niyetle yola çıktığınızı bilmekte ve size saygı duymaktadır. Ne karar verirseniz verin ya da ne iş yaparsanız yapın, kalbinizdeki iyilik yapma dürtüsü sayesinde asla yanılmayacaksınız.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre bu dönem para hayatınızın her köşesinde bulunacak, daha rahat bir yaşam süreceksiniz. Uzun zaman sonra borçları kapama imkanı bulacaksınız. Üstelik elinizdeki paranın tamamını da kullanmayacak ve istediklerinizi alma fırsatı da yakalayacaksınız. Artık kendinizi çok şanslı hissedeceksiniz gibi görünüyor. Arkadaşlarınız çağırdığı zaman ay sonunu düşünmeden gidebileceksiniz. Tüm bunlar işinizde ki ilerleme sonucunda gerçekleşecek gibi görünüyor. Hırslı bir şekilde çalışmanız ve kendinizi tamamen işinize vermiş olmanız güzel başarılar elde etmenizi sağlamış gibi görünüyor. Bu dönem, işinizde yükselecek ve daha fazla maaş almaya başlayacaksınız. Maaşınız ödemelere yetecek hatta artacak bile.

Bu süreç sizin için oldukça eğlenceli ve bilgilendirici geçecek. Kazancınız arttıkça bazı kişilerin size olan yaklaşımları da değişecek. Elinize daha fazla para geçtiğini gören kişiler bir anda en sevdiğiniz arkadaşınız olmaya çalışacak ve yanınıza yanaşmaya çalışacaklar. Bu durum sizi epey sinirlendirecek gibi gözüküyor fakat iyi yanı da olacak. Parasal anlamda gelişmeniz ile beraber kiminle dost olmanız gerektiğini daha iyi anlayacaksınız, ikili ilişkileri gözden geçirmenizi sağlayacak. Maddi bakımdan rahatlayacağınız, kendinize daha fazla vakit ayırabileceğiniz bir döneme giriş yapıyorsunuz. Kendinizde değişiklik yapmaya da gidebilirsiniz. Daha kaliteli kıyafet, çanta, aksesuar ve ayakkabılara sahip olabilirsiniz. Güzel bir alışveriş sizi bekliyor gibi görünüyor. Bu alışveriş ve dilediğince para harcama çok mutlu hissetmenizi sağlayacak.

Aile ve Yaşam Yorumu

Bu dönem aile hayatınızda çok güzel gelişmeler sizi bekliyor olacak. Kendinizi daha mutlu hissedeceğiniz bir döneme giriş yapacaksınız. Bu dönem özlediğiniz kişilere de kavuşacağınız gözükmekte. Uzun zamandır bir akrabanız ile görüşemiyor olabilirsiniz. Fakat çok yakın bir dönemde büyük kavuşma gerçekleşecek ve özlem son bulacak. Özlediğiniz bu akrabanız başka bir ülkede yaşıyor olabilir ve yılda sadece bir kez görüşüyor olabilirsiniz. Bu durum pek çok özel günü kaçırmanıza neden olmuş olabilir. Özel günlerde en çok ihtiyaç duyulan kişiler kesinlikle aile üyeleridir ve siz tüm aile olarak bu birlikteliğin eksikliğini çekmişsiniz. Fakat bu dönem bu sorunların hepsi ortadan kalkacak ve ailece beraber olmanın tadına varacaksınız.

Yurt dışındaki bu akrabanız bir anda Türkiye’de yaşama kararı alabilir. Anlaşılan o da çok fazla akraba özlemi çekmiş ve buna dayanamamış. Yanında pek çok hediye ve kucak dolusu sevgi ile kapınızda belirecek. Gelmesi sizin için büyük bir sürpriz olabilir ve şaşkınlığınız bir kaç gün sürebilir. Ancak tekrar hep beraber olmak herkese çok iyi gelecek ve manevi anlamda daha rahatlamış hissetmenize neden olacaktır.

İş ve Kariyer Yorumu

Bu dönem kariyerinizde çok güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Uzun zamandır üzerinde çalıştığınız projeleriniz sonunda uygulamaya geçecek ve hayallerinizi süsleyen görsellere sonunda kavuşabileceksiniz. Çocukken hep hayal ettiğiniz işi yapıyor olmak daha da hırslı bir şekilde çalışmanıza neden oluyor gibi görünüyor. Hep daha fazlasını istiyor ve bunun için emek harcıyorsunuz.  Bu kadar başarılı olmanızın nedeni de hayallerinizi gerçekleştirme isteğinden dolayıdır. Kariyer alanında kendinizi oldukça geliştireceksiniz. Hem maddi hem de manevi anlamda huzur dolacaksınız. Adınız ve işleriniz daha fazla duyulur olacak ve reklam panolarında kendi afişlerinizi göreceksiniz. Hayatınızın en verimli günlerini geçirecek gibi görünüyorsunuz.

İlk zamanlar tanınıyor olmak değişecek gelecek olsa da zamanla alışacak ve bu hayata bayılacaksınız. Arkadaş ortamınızda da ufak değişiklikler olacak fakat bu kişiler sayesinde daha da bilgili biri olacaksınız. Kendinizi daha ne kadar geliştirebilirsiniz bu sorunun cevabını bulacaksınız ve zaman içerisinde kendinizi daha da geliştireceksiniz. Çalışmalarınız artacak, projeleriniz tüm dünya da işleyecek hale gelecek ve ciddi paralar kazanmaya başlayacaksınız. Tüm bunlar zaman alacak olsa da geleceğinizin çok parlak olacağına işaret etmektedir.

Sağlık Yorumu

Bu dönem sağlıksal sorunlara çözüm gelecek ve çok güzel haberler alacaksınız. Uzun zamandır beklediğiniz olumlu gelişmeler sonunda gelecek ve rahatlamanızı sağlayacak. Sağlık problemleri olan kişi çok yakın bir akrabanız olabilir ve hayatınızı bir anda değiştirmiş olabilir. Tüm aile günler boyunca hastanede kalmak, hastane kokusunu çekmek sizi epey yormuş olabilir. Tüm bunların dışında sevdiğiniz bir kişiyi kaybetme korkusu tüm bedeninizi sarmış durumda gözüküyor. Bu durum hayata olan bağlılığınızı da azalmış ve hiç bir şeyden zevk almaz olmuşsunuz.

Uzun zamandır ne kendiniz ile ilgilenmişsiniz ne de sevdiklerinize vakit ayırabilmişsiniz. Fakat çok yakın bir zamanda ailenizin hasta olan üyesi iyileşme sürecine girecek ve hızla tedaviye yanıt vermeye başlayacak. Bundan sonraki hayatınız da sağlık hayatınızın her yerini saracak. Hem kendinizi hem de yeni iyileşene aile üyenizi zararlı etkenlerden daha fazla korur olacaksınız. Çok daha titiz ve düzenli olmayı öğreneceksiniz. Yaptığınız hatalardan da ders çıkarmaya başlayacaksınız. Sevdiğiniz birini kaybetme korkusu daha iyi ve merhametli biri olmanızı sağlayacak.


Kahve Falında Cami Minaresi Görmek

Fal sahibinin yakın zamanda emeklerinin karşılığını alarak büyük bir özgüven duyacağı ve mutluluğunun ailesine de yansıyacağı anlamına gelir. Kişinin kendisine ihanet eden bir arkadaşının karşısına tekrar geleceğine ve bu kişiyi affetmemesi gerektiğine işaret eder.


Kahve Falında Cami Kubbesi Görmek

Fal sahibinin içine düştüğü sıkıntıdan kurtularak üzerindeki stresi ve halsizliği atacağı; rahatlayarak mutlu olacağı anlamına gelir. Kişinin devlet kapısında bir işe başlayacağına ve topluma büyük faydalarının dokunacağı işlerle meşgul olacağına işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.