Kahve Falında Cami Görmek

Kahve Falında Cami Görmek
12 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 3.136 kez okundu.

Kahve falında cami görmek çok önemli bir konuda vermeniz gereken bir karar olduğunu ancak bir türlü seçim yapamadığınızı gösterir. Nasıl bir seçim yaparsanız yapın sizin için olumlu sonuçlar doğuracaktır. Hayırlı bir işe adım attığınız konusunda emin olabilirsiniz. Karar verme sürecinde ailenizden ve sevdiklerinizden de fikir almanız sizi daha rahatlatacak ve sağlıklı düşünmenizi sağlayacaktır. Falda ne olursa olsun vereceğiniz bu hayati kararın sizi asla olumsuz etkilemeyeceğini ve üzücü sonuçlara yol açmayacağını bilmenizde yarar var. Ancak aklınızı ve iradenizi sonuna kadar kullanıp, sizin için en iyi olanı seçmeniz hem mutluluğunuzu hem de yaşam kalitenizi tahmin ettiğinizden çok daha yukarılara taşıyacaktır. Bu aralar ne kadar yanlış yapıyor olsanız bile aslında sizlerin hem dini bütün hem de içerisinde Allah korkusu olan bireyler olduğunuzu işaret etmektedir. Bu sıralar bulaşmış ya da bulaşmakta olduğunuz tüm durumlardan nefislerinize engel olarak eğer kurtulabilir iseniz hayatınızda olan tüm olaylar bir anda yoluna girebilecek ve istediğiniz her alanda en üst düzeylere kadar kendinizi yükseltebileceksiniz. Fakat şeytana ya da çevrenize uyarak kendi benliğinizden de sıyrılır iseniz işte en büyük kötülüğü kendinizin kendinize yapmış olmanızdan dolayı uzun bir süre de kendinizi toplayamayacaksınız. Sizler için gelecek ve gelmekte olan her şeyin sadece hayırlı olarak ilerlediği ve kötü bir şekilde giden hiçbir şeye mümkün olduğu kadar hayatınızda yer almaması amacı ile izin vermediğinizi de göstermektedir. Sizler için yapılan ve edilen duaları da simgelemektedir. Hayatınızda hem bu kadar başarılı hem de bu kadar sevilen biri olabiliyor iseniz eğer bu çevrenizde hem sizleri çok seven hem de sizlere içerisinden gelerek dua eden insanların sayesinde olmaktadır.

Rutin seyrinde ilerleyen hayatınızın ani bir kararla tamamen değişeceğine ve sonsuz mutluluğu yakalayacağınıza da yorulur. Özellikle evlilik gibi bir karar vermek üzereyseniz bunu üzerine iyi düşünmek ancak olumlu bakmayı da ihmal etmemek yararınıza olacaktır. Vereceğiniz karar bütün hayatınızı etkileyecek ancak aynı zamanda hayırlı olaylara vesile olacaktır. Bu yüzden özellikle evlilik konusunda vereceğiniz kararla ilgili oldukça hassas olmalı, hem kendinizi, hem ailenizi hem de karşı tarafı göz önünde bulundurarak karar vermelisiniz. Hayır yapmak amacıyla çıkılan yolculukları, verilen kararları ve yapılan işleri simgeler. Sonuç ne olursa olsun herkes sizin halis bir niyetle yola çıktığınızı bilmekte ve size saygı duymaktadır. Ne karar verirseniz verin ya da ne iş yaparsanız yapın, kalbinizdeki iyilik yapma dürtüsü sayesinde asla yanılmayacaksınız.

Kahve Falında Cami Minaresi Görmek

En genel anlamıyla ikili ilişkilere dair yorumlar yapılmasına olanak tanır. Fal sahibinin yakın çevresi ile yakın zamanda yaşadığı tartışmalar, fikir ayrılıklar sonucunda girilen münakaşalar ve sorun yaşadığı kişiler var ise, en kısa zamanda ilişkilerini düzelteceğini ve pürüzlerin sona ereceğini gösterir. Aradaki soğuklukların sona ereceği, mesafelerin yok olacağı bir karşılaşma neticesinde fal sahibi küs olduğu insanlar ile yeniden eski mutluluğuna kavuşacaktır. Sona eren bu fikir ayrılıkları ve soğuk davranışlar sonucunda kişinin kavuşacağı iç huzurun ve mutluluğun da haberlerini vermektedir.

Kahve Falında Cami Kubbesi Görmek

Bazı yorumculara göre ise, kişinin yakın çevresinde oldukça olumsuz düşüncelere sahip kişiler bulunduğuna işaret etmektedir. Ancak cami minaresi, kişinin bu olumsuz düşüncelerden etkilenmeyeceğini, olabildiğince uzak durduğunu göstermektedir. Aynı zamanda uzun süredir ayrı düştüğünüz ve haber dahi alamadığınız bir yakınınız ile en yakın zamanda bir bağ kuracağınızı göstermektedir. Kurulan bu bağ yaşamınıza renk ve hareket getirecek, neticesinde mutlu günlerin kapısını aralayacaksınız. Ayrıca minare figürü ilk bakışta manevi yaşamı simgeliyor gibi görünse de sosyal yaşamına ve ilişkilerinize dair haberler taşımaktadır.

Kahve Falında Cami Kapısı Görmek

Genel olarak kişinin iş hayatında yakalayacağı büyük başarıya delalet eder. Kişinin uzun zamandır gelmek istediği konuma en kısa süre içinde geleceğinin işaretidir. Bu konum iş hayatında uzun yıllar sürecek ve devamında da yeni başarılara imza atmasını sağlayacaktır. Kişinin beklediği bu terfi en kötü hissettiği zamanda kapısını çalacak ve hem kendi içinde hem de hane içinde var olan sıkıntının kısa süre içinde biteceğinin habercisidir. Bu haberle birlikte gelecek olan terfi maddi olarak da yansıyacağı için uzun zamandır çektiği mali sıkıntılara da son verecektir ve bu sıkıntılardan kaynaklı aile içi huzursuzluğunda son bulacağının göstergesidir. Kişinin yakalayacağı bu terfi uzun yıllar sürecek ve sonunda çocuklarına kadar gidecek başarılı bir iş hayatının olacağının da belirtisidir.

Kahve Falında Beyaz Cami Görmek

Senin hayatını daha çok sosyal biri olmak yerine kendini asosyal olan biri haline getirerek kendin için ve önümüzdeki yaşam olan ölüm için bir şeyler yapacak olduğuna da işaret etmektedir. Sen öyle birisin ki bu hayatta da her şeyin en iyisine sahip olur iken asıl iyi olmak istediğin yer için de bütün elinden gelen tüm iyilikleri yapıyorsun. Bu hayat o kadar güzel ve etkili bir şekilde geçiyor ki senin için her ne zaman üzülecek ya da acı çekecek olsan bile secdeye giderek bir şükür namazı kılman ve içini de oldukça etkili bir şekilde rahatlatıyor olman senin daha çok tüm mutluluklara kavuşmana da yardımcı olmaktadır. Sen hayatın boyunca her ne olur ise olsun böyle olmayı tercih eder isen işte o zaman en güzel olan mutluluklara da yine etkili bir şekilde sahip olabileceksin.

Senin için gelen en hayırlı olan haberleri de işaret etmektedir. Adeta seni havalara kadar uçuracak kadar da etkili olan bu haber hem senin eğitim hem gelecek yıllarda iş hem de evlilik hayatın üzerinde bu kadar etkili iken sen de kendin için en güzel şeyleri yapmayı tercih etmelisin. Asla bu tavrından vazgeçmeyi tercih etmek yerine aklına getirmeyi bile düşünmeden hayatına devam etmelisin.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git