Kahve Falında Cami Görmek

12.07.2015
Kahve Falında Cami Görmek

Kahve falında cami görmek çok önemli bir konuda vermeniz gereken bir karar olduğunu ancak bir türlü seçim yapamadığınızı gösterir. Nasıl bir seçim yaparsanız yapın sizin için olumlu sonuçlar doğuracaktır. Hayırlı bir işe adım attığınız konusunda emin olabilirsiniz. Karar verme sürecinde ailenizden ve sevdiklerinizden de fikir almanız sizi daha rahatlatacak ve sağlıklı düşünmenizi sağlayacaktır. Ne olursa olsun vereceğiniz bu hayati kararın sizi asla olumsuz etkilemeyeceğini ve üzücü sonuçlara yol açmayacağını bilmenizde yarar var. Ancak aklınızı ve iradenizi sonuna kadar kullanıp, sizin için en iyi olanı seçmeniz hem mutluluğunuzu hem de yaşam kalitenizi tahmin ettiğinizden çok daha yukarılara taşıyacaktır.

Bu aralar ne kadar yanlış yapıyor olsanız bile aslında hem dini bütün hem de içerisinde Allah korkusu olan bireyler olduğunuzu işaret etmektedir. Bu sıralar bulaşmış ya da bulaşmakta olduğunuz tüm durumlardan nefislerinize engel olarak eğer kurtulabilir iseniz hayatınızda olan tüm olaylar bir anda yoluna girebilecek ve istediğiniz her alanda en üst düzeylere kadar kendinizi yükseltebileceksiniz. Fakat şeytana ya da çevrenize uyarak kendi benliğinizden de sıyrılır iseniz işte en büyük kötülüğü kendinizin kendinize yapmış olmanızdan dolayı uzun bir süre de kendinizi toplayamayacaksınız. Gelecek ve gelmekte olan her şeyin sadece hayırlı olarak ilerlediği ve kötü bir şekilde giden hiçbir şeye mümkün olduğu kadar hayatınızda yer almaması amacı ile izin vermediğinizi de göstermektedir. Sizler için yapılan ve edilen duaları da simgelemektedir. Hayatınızda hem bu kadar başarılı hem de bu kadar sevilen biri olabiliyor iseniz bu çevrenizde hem sizleri çok seven hem de sizlere içerisinden gelerek dua eden insanların sayesinde olmaktadır.

Aşk Hayatı

Bu dönem aşk hayatınız çok güzel ilerleyecek gibi görünüyor. Beraber olduğunuz kişi ile daha ciddi adımlar atmak için hazırlıklara başlayabilirsiniz. İlk adım aile ile tanışma olabilir. Beraber olduğunuz kişinin annesi ve babası ile çok yakında tanışabilirsiniz. Bu tanışma, sevgilinizin evinde olabilir ve hoş sohbet eşliğinde ilişkinizin evliliğe giden ilk adımlarını atabilirsiniz. İlişkiniz aileniz ve sevdiğiniz kişinin ailesi tarafından destekleniyor gibi görünüyor. Bu durum evliliğe olan isteğinizi daha da arttırıyor. Tıpkı kendinizde olduğu gibi partneriniz de ailesinden güzel terbiye ve sevgi almış, geleneklerine bağlı bir şekilde yetiştirilmiş. Bu yüzden evliliğe giderken tüm gelenekleri yerine getirmeye çalışacaksınız.

Bu dönem sizin için tam anlamıyla telaş ve gelenek dolu olacak. Bildiğiniz pek çok adeti uygulamaya dökeceksiniz. Fakat bunları yaparken ailenizden baskı görmeyeceksiniz. Çünkü anlaşılan bu durumu partneriniz ve siz istiyorsunuz. Kendinizi çok şanslı hissedeceksiniz çünkü ailenizden tam destek alacaksınız ve istediğiniz her şeyi yapma fırsatı yakalayacaksınız. Maddi anlamda da sıkıntı çekmeyecek gibi görünüyorsunuz. Bu özel gününüz için yaptığınız birikim işe yarayacak ve istediğiniz her şeyi rahatlıkla alabileceksiniz. Bu dönem sizin en önemli anlarınızı kapsayacak, sevdiğiniz kişi ile birlikte olmanın tadını sonuna kadar çıkartacaksınız. Gerçek aşkı bedeninizin ve ruhunuzun her yerinde hissedeceksiniz.

Rutin seyrinde ilerleyen hayatınızın ani bir kararla tamamen değişeceğine ve sonsuz mutluluğu yakalayacağınıza da yorulur. Özellikle evlilik gibi bir karar vermek üzereyseniz bunu üzerine iyi düşünmek ancak olumlu bakmayı da ihmal etmemek yararınıza olacaktır. Vereceğiniz karar bütün hayatınızı etkileyecek ancak aynı zamanda hayırlı olaylara vesile olacaktır. Bu yüzden özellikle evlilik konusunda vereceğiniz kararla ilgili oldukça hassas olmalı hem kendinizi hem ailenizi hem de karşı tarafı göz önünde bulundurarak karar vermelisiniz. Hayır yapmak amacıyla çıkılan yolculukları, verilen kararları ve yapılan işleri simgeler. Sonuç ne olursa olsun herkes sizin halis bir niyetle yola çıktığınızı bilmekte ve size saygı duymaktadır. Ne karar verirseniz verin ya da ne iş yaparsanız yapın, kalbinizdeki iyilik yapma dürtüsü sayesinde asla yanılmayacaksınız.

Para

Bu dönem para hayatınızın her köşesinde bulunacak, daha rahat bir yaşam süreceksiniz. Uzun zaman sonra borçları kapama imkanı bulacaksınız. Üstelik elinizdeki paranın tamamını da kullanmayacak ve istediklerinizi alma fırsatı da yakalayacaksınız. Artık kendinizi çok şanslı hissedeceksiniz gibi görünüyor. Arkadaşlarınız çağırdığı zaman ay sonunu düşünmeden gidebileceksiniz. Tüm bunlar işinizde ki ilerleme sonucunda gerçekleşecek gibi görünüyor. Hırslı bir şekilde çalışmanız ve kendinizi tamamen işinize vermiş olmanız güzel başarılar elde etmenizi sağlamış gibi görünüyor. Bu dönem, işinizde yükselecek ve daha fazla maaş almaya başlayacaksınız. Maaşınız ödemelere yetecek hatta artacak bile.

Bu süreç sizin için oldukça eğlenceli ve bilgilendirici geçecek. Kazancınız arttıkça bazı kişilerin size olan yaklaşımları da değişecek. Elinize daha fazla para geçtiğini gören kişiler bir anda en sevdiğiniz arkadaşınız olmaya çalışacak ve yanınıza yanaşmaya çalışacaklar. Bu durum sizi epey sinirlendirecek gibi gözüküyor fakat iyi yanı da olacak. Parasal anlamda gelişmeniz ile beraber kiminle dost olmanız gerektiğini daha iyi anlayacaksınız, ikili ilişkileri gözden geçirmenizi sağlayacak. Maddi bakımdan rahatlayacağınız, kendinize daha fazla vakit ayırabileceğiniz bir döneme giriş yapıyorsunuz. Kendinizde değişiklik yapmaya da gidebilirsiniz. Daha kaliteli kıyafet, çanta, aksesuar ve ayakkabılara sahip olabilirsiniz. Güzel bir alışveriş sizi bekliyor gibi görünüyor. Bu alışveriş ve dilediğince para harcama çok mutlu hissetmenizi sağlayacak.

Aile ve Yaşam Alanı

Bu dönem aile hayatınızda çok güzel gelişmeler sizi bekliyor olacak. Kendinizi daha mutlu hissedeceğiniz bir döneme giriş yapacaksınız. Bu dönem özlediğiniz kişilere de kavuşacağınız gözükmekte. Uzun zamandır bir akrabanız ile görüşemiyor olabilirsiniz. Fakat çok yakın bir dönemde büyük kavuşma gerçekleşecek ve özlem son bulacak. Özlediğiniz bu akrabanız başka bir ülkede yaşıyor olabilir ve yılda sadece bir kez görüşüyor olabilirsiniz. Bu durum pek çok özel günü kaçırmanıza neden olmuş olabilir. Özel günlerde en çok ihtiyaç duyulan kişiler kesinlikle aile üyeleridir ve siz tüm aile olarak bu birlikteliğin eksikliğini çekmişsiniz. Fakat bu dönem bu sorunların hepsi ortadan kalkacak ve ailece beraber olmanın tadına varacaksınız.

Yurt dışındaki bu akrabanız bir anda Türkiye’de yaşama kararı alabilir. Anlaşılan o da çok fazla akraba özlemi çekmiş ve buna dayanamamış. Yanında pek çok hediye ve kucak dolusu sevgi ile kapınızda belirecek. Gelmesi sizin için büyük bir sürpriz olabilir ve şaşkınlığınız bir kaç gün sürebilir. Ancak tekrar hep beraber olmak herkese çok iyi gelecek ve manevi anlamda daha rahatlamış hissetmenize neden olacaktır.

İş ve Kariyer

Bu dönem kariyerinizde çok güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Uzun zamandır üzerinde çalıştığınız projeleriniz sonunda uygulamaya geçecek ve hayallerinizi süsleyen görsellere sonunda kavuşabileceksiniz. Çocukken hep hayal ettiğiniz işi yapıyor olmak daha da hırslı bir şekilde çalışmanıza neden oluyor gibi görünüyor. Hep daha fazlasını istiyor ve bunun için emek harcıyorsunuz.  Bu kadar başarılı olmanızın nedeni de hayallerinizi gerçekleştirme isteğinden dolayıdır. Kariyer alanında kendinizi oldukça geliştireceksiniz. Hem maddi hem de manevi anlamda huzur dolacaksınız. Adınız ve işleriniz daha fazla duyulur olacak ve reklam panolarında kendi afişlerinizi göreceksiniz. Hayatınızın en verimli günlerini geçirecek gibi görünüyorsunuz.

İlk zamanlar tanınıyor olmak değişecek gelecek olsa da zamanla alışacak ve bu hayata bayılacaksınız. Arkadaş ortamınızda da ufak değişiklikler olacak fakat bu kişiler sayesinde daha da bilgili biri olacaksınız. Kendinizi daha ne kadar geliştirebilirsiniz bu sorunun cevabını bulacaksınız ve zaman içerisinde kendinizi daha da geliştireceksiniz. Çalışmalarınız artacak, projeleriniz tüm dünya da işleyecek hale gelecek ve ciddi paralar kazanmaya başlayacaksınız. Tüm bunlar zaman alacak olsa da geleceğinizin çok parlak olacağına işaret etmektedir.

Sağlık

Bu dönem sağlıksal sorunlara çözüm gelecek ve çok güzel haberler alacaksınız. Uzun zamandır beklediğiniz olumlu gelişmeler sonunda gelecek ve rahatlamanızı sağlayacak. Sağlık problemleri olan kişi çok yakın bir akrabanız olabilir ve hayatınızı bir anda değiştirmiş olabilir. Tüm aile günler boyunca hastanede kalmak, hastane kokusunu çekmek sizi epey yormuş olabilir. Tüm bunların dışında sevdiğiniz bir kişiyi kaybetme korkusu tüm bedeninizi sarmış durumda gözüküyor. Bu durum hayata olan bağlılığınızı da azalmış ve hiç bir şeyden zevk almaz olmuşsunuz.

Uzun zamandır ne kendiniz ile ilgilenmişsiniz ne de sevdiklerinize vakit ayırabilmişsiniz. Fakat çok yakın bir zamanda ailenizin hasta olan üyesi iyileşme sürecine girecek ve hızla tedaviye yanıt vermeye başlayacak. Bundan sonraki hayatınız da sağlık hayatınızın her yerini saracak. Hem kendinizi hem de yeni iyileşene aile üyenizi zararlı etkenlerden daha fazla korur olacaksınız. Çok daha titiz ve düzenli olmayı öğreneceksiniz. Yaptığınız hatalardan da ders çıkarmaya başlayacaksınız. Sevdiğiniz birini kaybetme korkusu daha iyi ve merhametli biri olmanızı sağlayacak.


 

Kahve Falında Cami Minaresi Görmek

En genel anlamıyla ikili ilişkilere dair yorumlar yapılmasına olanak tanır. Fal sahibinin yakın çevresi ile yakın zamanda yaşadığı tartışmalar, fikir ayrılıklar sonucunda girilen münakaşalar ve sorun yaşadığı kişiler var ise, en kısa zamanda ilişkilerini düzelteceğini ve pürüzlerin sona ereceğini gösterir. Aradaki soğuklukların sona ereceği, mesafelerin yok olacağı bir karşılaşma neticesinde fal sahibi küs olduğu insanlar ile yeniden eski mutluluğuna kavuşacaktır. Sona eren bu fikir ayrılıkları ve soğuk davranışlar sonucunda kişinin kavuşacağı iç huzurun ve mutluluğun da haberlerini vermektedir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Minare


 

Kahve Falında Cami Kubbesi Görmek

Kahve falında kubbe görmek, üzerinde çalıştığınız veya uğraştığınız bir işte başarılı olacağınız bir dönemde olduğunuza işaret etmektedir. Falında kubbe çıkan kişinin eğitim veya iş yaşamında hayatını etkileyecek kadar önemli olaylar gerçekleşir. Bu olaylar neticesinde başarı ve ün fal sahibinin elinde olur. Kişinin yaşamına yönelik yorumlandığında, hayatında olan kişilerin hayırlı ve temiz kalpli olduğunu göstermektedir. Hayatındaki kişilerin yanı sıra ilerleyen dönemlerde tanışacağı kişiler de aynı şekilde hayatına olumlu etkiler bırakacak, temiz kalpli kişilerdir.

Yakın çevrenizde size zarar vermek isteyen birilerinin olduğuna işaret etmektedir. Ancak bu konuda endişe etmenize lüzum yok, çünkü bu kişiler emellerine ulaşamayacak, yalnızca kötü düşünceleri ile kalacaklardır. Onlara karşı galip gelecek ve kazanan taraf siz olacaksınız. Düşmanın yanı sıra, küs olduğunuz kişileri de ifade etmektedir. Küs olduğunuz ve uzun zamandır görüşmediğiniz kişiler ile kısa bir süre içinde barışacak ve kırgınlıkları ortadan kaldıracaksınız demektir. Aynı zamanda bazı yorumculara göre dini yaşamda önemli bir yere sahip olan, umre veya hac ziyareti olarak da yorumlanmaktadır.

İnsanları sizinle aynı duyguyu hissetmedikleri için suçlamayı bırakın. Sizin yaşadıklarınız kesinlikle zor şeyler fakat başına gelmeyen hiç kimse bu konuda fikir sahibi olamaz. Karınız ile hayatınızın baharında ayrılmanız elbette ki dayanılmaz bir durum ama daha yaşayacak güzel anılarınız olduğuna odaklanmalısınız. Özellikle de size ihtiyacı olan evlatlarınız için hayata tutunmalısınız. Son zamanlarda sizi bekleyen birkaç sürpriz var.


 

Kahve Falında Cami Kapısı Görmek

Sevince, mutluluğa, aşka ve sevgiye yorumlanır. Genel itibari ile kültürümüzde düğünlerde veyahut bir davette oynanan bir oyundur. Falı yorumlarken de bu özellikleri göz önünde bulundurmalıyız. Mutlu ortamlarda oynanır ve bununla birlikte falınızda zeybek oynayan bir kişi görüntüsünün çıkması sizin mutlu ve sevinçli bir ortamda bulunacağınıza bir işarettir. Bir düğün olabilir, bir eğlence topluluğu olabilir. Ama her türlü kalabalık bir ortam olacağı kesin. Kalabalık içerinden çıkan bir mutluluk olarak yorumlanabilir. Bu kabalık içerinde çok mutlu olacağınız ve yeni bir çok insanla tanışacağınız kesin. Bu kişiler ilerleyen zamanlarda sizin hayatınızın merkezine oturabilir.

Yakın bir zamanda bir düğün cemiyetinde yer alacağınızın habercisidir. Çok sevdiğiniz bir dostunuzun düğünü olabilir. Yeni bir aşka işaret olabilir. Size platonik olarak aşık bir kişiden aşk itirafı alabilirsiniz. Bu durum sizin heyecanlanmanıza ve mutlu olmanıza sebep olabilir. Hiç beklemediğiniz anda ortaya çıkan bu itiraf sizin hayatınızın aşkı olabilir.

Son dönemlerde hem evde hem dışarıda kendi köşene çekilmiş gibisin. Çok şey yapmayı isteyip hiç birşey için harekete geçemediğin bir dönemdesin diyebiliriz. Sakın kendine dert etme. Yaşam boyu her birey bu duyguları sık sık yaşayabilmekte. Alım veya satımla alakalı ortada bir ev ya da araba söz konusu. Kısa vadede gerçekleşecek olan bir olay seni kendine getirecek.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kapı


 

Kahve Falında Beyaz Cami Görmek

Senin hayatını daha çok sosyal biri olmak yerine kendini asosyal olan biri haline getirerek kendin için ve önümüzdeki yaşam olan ölüm için bir şeyler yapacak olduğuna da işaret etmektedir. Sen öyle birisin ki bu hayatta da her şeyin en iyisine sahip olur iken asıl iyi olmak istediğin yer için de bütün elinden gelen tüm iyilikleri yapıyorsun. Bu hayat o kadar güzel ve etkili bir şekilde geçiyor ki senin için her ne zaman üzülecek ya da acı çekecek olsan bile secdeye giderek bir şükür namazı kılman ve içini de oldukça etkili bir şekilde rahatlatıyor olman senin daha çok tüm mutluluklara kavuşmana da yardımcı olmaktadır. Sen hayatın boyunca her ne olur ise olsun böyle olmayı tercih eder isen işte o zaman en güzel olan mutluluklara da yine etkili bir şekilde sahip olabileceksin.

Senin için gelen en hayırlı olan haberleri de işaret etmektedir. Adeta seni havalara kadar uçuracak kadar da etkili olan bu haber hem senin eğitim hem gelecek yıllarda iş hem de evlilik hayatın üzerinde bu kadar etkili iken sen de kendin için en güzel şeyleri yapmayı tercih etmelisin. Asla bu tavrından vazgeçmeyi tercih etmek yerine aklına getirmeyi bile düşünmeden hayatına devam etmelisin.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.