Kahve Falında Çiçek Buketi Görmek

12.07.2015
Kahve Falında Çiçek Buketi Görmek

Kahve falında çiçek buketi görmek, fal sahibinin çok arzuladığı hayırlı bir haberi alacağı ve mutluluktan havalara uçacağı anlamına gelir. Kişinin hatasını anlayarak sevdiğine karşı olan dargınlığına son vereceğine ve ilişkisine kaldığı yerden mutlu bir şekilde devam edeceğine işaret eder.

Aşk Yorumu

Hayalini kurduğunuz o kalp atışını hissetme isteğini yakalama şansına sahip olacaksınız o kişi ile karşılaştığınızda yüreğinizi adeta dışarı çıkacakmış gibi hissederken, ayaklarınızın titremesinden ayakta durmakta güçlük çekeceksiniz. Gözlerinizi ondan alamayıp size bu duyguyu yaşatan kişi ile biran önce tanışmak isteyeceksiniz. Merak etmeyin bu duygu tek taraflı hissedilmez siz nasıl heyecanlandıysanız aynı duyguları oda hissedecek fakat o an elinizi çabuk tutup onun yanına gitmez, içinizi açmazsanız bir müddet onu aramak zorunda kalabilirsiniz.

Yakın bir zamanda evlenerek dünya evine giren kişilerin cicim aylarını çabuk tüketip normal evlilik seyrine kapılarak, ileri günler için tehlike çanlarının çalacağını ifade eden uyarı niteliği taşımaktadır. Bu kadar kısmetli ve hayırlı bir dönemde yaşanan bu tarz olaylara dur diyerek aslında içinizdeki aşkı ve sevgiyi dışarı vurmanız gerektiğini, nasıl olsa evlendik demekten vazgeçip hayatın garantisinin olmadığını hatırlatmaktadır.

Yakaladığımız bu sevgiyi hoyratça harcamanın tehlikeli sularda yüzmek olduğunu anlamanız olarak yorumlanır. Nişan arifesinde olan ve bu günlerde büyük bir mutlulukla evliliğe hazırlanan çiftleri büyük bir sürprizin beklediğine, sorunsuz olduğu gibi her şeyin gönüllerince olacağına işaret eder.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre maddi açıdan zam, ikramiye alma, iş değişikliği yapma, yatırım yaparak bol kazanç sağlama, miras yolu ile gelen mal, şans yolu ile elde edilecek para olarak yorumlanır. Ayrıca geçmişte yapılan yatırımların beklenen süre içinde yükselişe geçerek sürpriz bir gelir elde etmek olarak da ifade edilir.

Uzak bir akrabanızdan ailenize gelecek olan miras bir anda evin içini şenlendirecek ve hayal kurmanıza neden olacak. Fakat bu miktar hayallerinizi gerçekleştirecek kadar olmayacak. Dikkatli hareket eder parayı biranda çarçur etmezseniz, paranızı katlayarak hatırı sayılır bir gelir elde etmenize vesile olacaktır. Bu nedenle dikkatli ve akıllı davranmak gelecek hayallerinizi gerçekleştirmek için büyük bir imkan sağlayacağının göstergesidir.

Ödemeleriniz konusunda zorlanmanız yaptığınız harcamaların bilincinde olmadan hareket etmekten kaynaklanıyor. Eliniz biraz açık ve savurgan bir yapınız var. Fakat bu yaşadığınız stresli zaman size ders olacak ve bundan sonra daha dikkatli harcamalar yaparak ayağınızı yorgana göre uzatacağınız anlamına gelir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Ailenizle kaynaşarak özlem gidermeye, sevginizi belli etmeye, birlikte geçmişi yad ederek hatalardan dersler çıkartmaya, aile içindeki küskünlerin son bulmasına, hayırlı ve müjdeli haberler ile sevinmeye, kardeşlerin dayanışma göstererek aileyi bir arada tutma çabasına yorumlanır. Yaşanan son olaylar ile ailenizin değerini anlamanıza, onlara ne zamandır sevdiğimizi söylemediğinizi hatırlamanıza ve ihmal ettiğiniz zamanı telafi etmeseniz de bundan sonrasında onların yanında olarak mutlu olmalarına vesile olacağınız anlamına gelir.

Ailenizle geçirdiğiniz güzel zamanları ve evlat olarak üstünüze düşeni yaptığınız için hayır duası aldığınıza ve ahiretinizi kazanmak için önemli bir adım atmış oldunuz şeklinde yorumlanır. Artık çekirdek bir aile olmanız kendiniz dışında yüklendiğiniz farklı sorumluluklarınızın olmasına ve bu nedenle alışmış olduğunuz sosyal hayatınızda yaşadığınız renkli ve eğlenceli günlerin geride kalması gerektiğine işaret eder. Eğer geçmişinizi geçmişte bırakıp, yeni bir düzenin içinde olduğunuzu kabullenemezseniz zarar göreceğinizi ve bu nedenle üzüleceğinize yorumlanır.

Bu sizi korkutmasın aileniz ile birlikte paylaşımlarda bulunacağınız kişiler ile görüşerek sosyal hayatınızı renklendirmek sizin elinizde. Hayat sadece ev ve işten ibaret olmadığını eşinizde bilincinde ve size her konuda da büyük bir destek bunun kıymetini bilerek hareket etmeniz her zaman huzurlu ve mutlu bir geleceğiniz olacağını ifade eder.

İş ve Kariyer Yorumu

İş hayatında yükselme, mevki makam kazanma, maddi açıdan gelirinizin artması, yeni bir kapısının açılması, kariyer planlarınızın gerçekleşmesi, alacağınız büyük bir iş teklifi ve riske girerek kendi işinizi açmanız şeklinde yorumlanır.

Yaşamınızda sağduyulu, sıcakkanlı ve insancıl yaklaşımlarınızla edindiğiniz çevre tarafından değer gören sevilen biri olmanızda etkili bir kriter olmuş. Bu nedenle sizin gibi biri ile çalışmak ve iş bilginizden faydalanmak isteyen insanların olduğuna delalet eder. Eğer alacağınız yeni teklifleri akıllı değerlendirirseniz geleceğinizi garanti alacağınız bir döneme girmek üzere olduğunuz şeklinde yorumlanır.

Uzun zamandır kafanızda tasarladığınız ve kimseyle paylaşmadığınız fikrinizi ailenize açmanız için ideal bir zamanlama. Sizi anlamasalar ve destek olmasalar bile hayalinizi bilmeleri size köstekte olmamalarına neden olacaktır. Hayatınızın keşkeler yerine iyiliklerle geçecek kadar kendine güvenen kişiliğinizden kaynaklanmaktadır. Doğruluğundan ve gelecek için iyi bir adım olduğuna inandığınız için risk almaktan korkmadınız gibi cesur hamleler yapmanız aptalca değil iyi bir girişimci olduğunuzun göstergesi olacağını, gelecek günlerin aydınlık ve bol kazançlı olduğu kadar huzurlu bir iş ortamına sahip olacağınız anlamına gelir.

Sağlık Yorumu

Hayatınızın zor denecek anlarından kurtulup nefes alacağınız günlere bir başlangıç yapacağınız anlamına gelir. Oldukça karanlık ve yıpratıcı geçen sağlık sorunları ile mücadele eden bir yakınınız için adeta seferber olmuş onun biran önce sağlığına kavuşması için canla başla çalışmanız tüm aile içinde gergin bir bekleyiş içinde olmanıza neden olmuş. Fakat müjdeli haber bugün yarın verilerek rahatlamanıza neden olacak. Hastaneden eve gelerek nekahat dönemini evde geçirecek yakınınızı bu süreçte de yalnız bırakmayıp onu biraz şımararak sevginizi ifade etmeye çalışacaksınız demektir.

İş, ev ve sağlık sorunları yüzünden yaşadığınız stresli bu dönem ne kadar geride kalmış gibi görünse de kendinizi biraz ihmal etmenize de neden olmuş görünüyor. Yaşadıklarınız vücut direncinizi düşürerek kendinizi yorgun ve halsiz hissetmenize neden oluyor. Kısa süreli bir dinlenme dönemi ile yeniden enerji depolayarak sağlığınızı tehdit eden stresten de uzaklaşmanızı sağlayacaktır.

Aileye yeni katılacak olan bir bebeğin bu gün yarın premaüre doğumu gerçekleşerek hayata merhaba diyecek. Erken dünyaya gelmesi nedeniyle kısa bir süre küvezde kalarak hastalıklara karşı vücudu direnç kazanması sağlandıktan sonra yeni evine gelerek aile içinde büyük bir mutluluk yaşanmasına ve ailenin kaynaşmasına vesile olacak. Bu durumu sanki dış bir gözmüş gibi izlerken yaşanan her şeyin nasıl bir nizam ve düzen içinde oluştuğunu düşünerek bugüne şükretmenize sebep olacak.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.