Kahve Falında Çiçek Görmek

Kahve Falında Çiçek Görmek
18 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 19.372 kez okundu.

Kahve falında çiçek görmek, fal sahibi için yaşanılacak her şeyin en hayırlısı demektir. Falına bakılan kişi bir kadın ise bu hayırlı haberlerin başında seviyeli bir birliktelik yada evlenme teklifi gelebilir. Fakat falına bakılan kişi erkek ise bu hayırlı haber iş anlamındadır. Fal sahibine maddi anlamda çok daha fazla yarar sağlayan haberleri müjdeleyen çiçek sembolü bütün fal yorumcuları tarafından olumlu şekilde yorumlanır.

Bazı yorumcular tarafından son zamanlarda yapılan bütün tekliflerin değerlendirilmesi gerekir şeklinde yorumlanır. Çünkü fal yorumcuları her şeyin yolunda gideceğini fal fincanında beliren çiçekler sayesinde anlayabilirler. Fal tabağında iri bir çiçek ve yanında da bir kaç küçük çiçek sembolü görülüyor ise bu fal sahibinin çok duygusal ve kırılgan bir döneme gireceğini ve daha önce hiç kızmadığı konulara bile kızarak aşırı hassasiyet göstereceği anlamını taşır. Bu nedenle fal sahibi olayları duygusal olarak değilde mantıklı olarak değerlendirmesi konusunda uyarılmalıdır. Aksi taktirde öfkesi sadece kendisine zarar verebilir. Bekar bir fal sahibi için uygun zamanda gerçekleşecek olan evliliği, evli fal sahibi için ise çok hayırlı bir kız evladını temsil etmektedir. Fal fincanında birden fazla çiçek var ise mutluluğun ve hayırlı haberlerin bütün haneyi ilgilendireceği anlamını taşır. Kesik kesik belirmişse falına bakılan kişinin beklediği ödemenin tam zamanında gelmesi demektir. Çiçek sembolü bir çizginin üzerinde belirmişse fal sahibi ilerleyen günlerde çok özlediği birisi ile hasret giderecek demektir. Fakat yaprakları eksik bir çiçek kavuşamayan iki arkadaşı simgeler. Birçok güzel haberin arka arkaya sıralanması ve fal sahibinin mutlu, ferah, sıkıntısız günlere adım atması demektir. Eğer fal sahibi uzun süredir bunalımda ise ve halledemediği bir takım sorunlar varsa sevinmelidir çünkü çok kısa bir süre içerisinde müjdeli haberler alacak ve bu sıkıntılarından kurtulacaktır. Bu sıkıntıları çözerken bir dostundan yardım görebileceğini de işaret etmektedir. Fincanın dip kısmına doğru belirmiş olan çiçek sembolü ise hane içerisinde birisinden görülecek maddi yardıma dikkat çeker. Bu yardım sayesinde fal sahibi kafasını meşgul eden maddi sıkıntıları ile vedalaşacaktır. Hatta bu rahatlama sayesinde ailesi olan sorunlarının da üstesinden gelebilecek ruh haline sahip olacaktır.

Kahve Falında Çiçek Bahçesi Görmek

Bazı fal yorumcularına göre, iyi huylu fakat biraz içine kapanık bir insan ile tanışmaya dalalettir. Bu insan ile bir takım duygusal bağlar kurulabilir fakat fal sahibi daha önce yaşadığı güvensiz ilişkiler sayesinde tam olarak kendini ifade etmek istemeyebilir. Zaman içerisinde karşısındaki insanın karakterini çözerek daha sağlam adımlar atmaya başlayacak olan fal sahibi bir anda çok mutlu bir ilişkiye yelken açmanın huzuru ile dolacaktır. Fincanın ağız kısmına doğru belirmiş olan çiçek sembolü bu gelişmelerin çok yakın bir zamanda gerçekleşeceğinin işaretidir. Eğer fal sahibi evli ise bir süredir eşi ile yaşadığı soğuk ve gergin günlerin biteceği müjdesini verebiliriz. Çünkü evli çiftlerin arasındaki soruların çok kısa sürede yok olması demektir. Ayrıca fal sahibi erkek ise bu yaşananları düzeltmek için fazlası ile çaba göstermesi gereken bir döneme girebileceğini de simgeler. Bazı ufak tefek sürprizler, gizemli hediyeler ve tatlı sözler sarf ederek eşinin gönlünü almayı bilen fal sahibi kesinlikle çok mutlu bir döneme doğru ilerleyecektir. Bundan sonra daha dikkatli olmalı ve aile bağlarını zedeleyecek sorunlardan titizlikle kaçınılmalıdır. Aksi takdirde bir daha bu şekilde toparlamak ve mutluluğu yakalamak mümkün olmayabilir. Fal sahibi kadın ise çok daha farklı şekillerde yorumlanabilmektedir. Örneğin fal fincanın dip kısmında beliren sembol değişik bir ortama girerek ilginç insanlar ile tanışmak ve bu kişilerle dost olmak demektir. Fincanın ağız kısmına yakın halde bulunan çiçek sembolü ise iş gezisi planları içerisinde olmaya dalalet eder. Fal sahibi bu gezi sırasında hiç unutmayacağı anılara sahip olacak ve ömrünün sonuna kadar neşe içerisinde bu anıları yad edecektir.

Kahve Falına Çiçek Buketi Görmek

Senin için hiç istemiyor olduğun zaman dilimlerinin gelmek üzere olduğuna da işaret etmektedir. Sen öyle artık bu durumlar ile karşı karşıya gelmekten yorulmuş olan bir insansın ki her ne kadar isyan etmek istemiyor olsan bile bu durum karşısında oldukça çok yorularak isyan bile edebilecek olduğuna işaret etmektedir. Sen bu zaman dilimlerinde eğer isyan etmek yerine biraz daha sabır ile doğru olan şeyleri beklemeyi tercih eder isen o zaman hayatın sana da getirecek olduğu sürprizler ile sen de karşılaşabileceksin. Her şey senin bir anda kötü bir şekilde üzerine yağıyor olsa bile en son öyle güzel ve düzelmiş bir şekilde sana gelecek ki en son sen de bu durumları unutacak ve hayatın sana sunuluyor olan güzelliklerini yaşamaya başlayacaksın. Alacak olduğun bir teklif ile de o kadar mutlu olacaksın ki sen adeta yeryüzü üzerinde en çok gülen ve mutlu olan insan olarak tarihe de geçeceksin.

Gelecek olan bir hediyeyi de işaret etmektedir. Sana gelecek olan o hediye ile o kadar mutlu olacaksın ki önemli olan onun maddi yönü değil hem seni düşünmüş olması hem de kendi elleri ile yapmış olmasından dolayı her an yüzlerin üzerinde de gülücükler yer alacak olduğu için sen de sabır ile beklemelisin.

Kahve Falında Çiçek Sepeti Görmek

Fal sahibinin çocukları var ise bu aralar onların sevinçlerine ortak olmayı ihmal etmemelidir. Çünkü çocuklar çok hassastırlar ve en ufak bir ilgisiz davranışı bile affetmezler. Sizin onlara gösterdiğiniz güler yüz ve sohbet, yıllar sonra bile kendilerine olan güvenlerini tazeleyecek demektir. Fal tabağında beliren sepet ise ufak bir hediye alacağınıza ve bu hediye sayesinde bir insanın size olan ilgisinden emin olacağınıza işaret eder. Fark edilen bu ilgi sayesinde bir süre ne yapacağınızı şaşırsanız bile daha sonra daha dikkatli adımlar atacak ve ne istediğinizi karşı tarafa daha net bir şekilde iletebileceksiniz. Eğer uyum sağlayabilirseniz gayet düzeyli ve neşeli bir ilişkiye adım atacaksınız fakat arada pürüzler var ise hiç bulaşmamanız gerektiğini idrak etmelisiniz. Bu yüzden de karşı tarafa ümit vermeden önce iyi düşünmelisiniz. Fal sahibinin hayatındaki bazı önemli kişiliklerin varlığını da işaret eder. Örneğin hayatınızdaki insanı elinizden kaçırmamanız gerektiğini ve onunla mutlaka evlenmeniz gerektiğini söyler. Fakat güle benzeyen bir çiçek sembolü ile karşı karşıya kalmışsanız eşinizin kıymetini daha çok bilmeniz gerektiğini fısıldar. Eğer onunla az vakit geçirip, az konuşuyorsanız, kaybettiğiniz bu yılların telafisini asla yapamayacaksınız demektir. Çok daha büyük bir çiçek sembolü ile karşı karşıya iseniz, aile büyüklerinden birinin size ihtiyacı olduğunu ve hatta sizi çok özlediğini haber vermektedir.

Kahve Falında Elinde Çiçek Tutan Kadın Görmek

Yakın zamanda sevgiliniz tarafından bir sürpriz ile karşılaşacağınıza işaret eder. Sevgiliniz aldığı bir buket çiçek yada değerli bir hediye ile sizi şaşırtabilir. Bu sürpriz sizi oldukça mutlu edecek ve aşk hayatınıza renk katacaktır. Sevgiliniz ile geleceğe dair ciddi bir takım kararlar alabilirsiniz. Ayrıca yakın zamanda meydana gelecek olan bir evliliğe yada nişana işaret eder. Sevgiliniz ile yakın zaman içinde bir evlilik kararı alabilirsiniz hazırlıklı olun. Aşk hayatınızda ciddi kararlar almak gündeminizde olacaktır.

Yakın zaman içinde evliliğe işaret eder. Gelecek olan güzel günlerin habercisidir. Ailevi hayatınız da bir takım değişiklikler yaşanabilir. Ailenize yeni bir birey katılabilir. Bu minik bir bebek yada uzaktan gelecek olan bir yakın akraba olabilir. Hem aşk hayatınız hem de ailevi hayatınız yakın zamanda renklenecek demektir. Sağlık sorunlarınızın kısa bir süre içinde sona erecek çok daha sağlıklı ve mutlu günler sizi bekleyecektir. Bir aile büyüğünün aniden sizi ziyarete gelmesi hayatınıza renk katacaktır.

Sıkıntılarınızı hiç geçmeyecekmiş gibi düşünerek boş yere ruhunuzu daraltıyorsunuz. Biraz da etrafınızdaki güzelliklere odaklanmalı ve hayata tutunmalısınız. Bunu en çok evlatlarınız için yapmalısınız. Onların sorunları sizinkilerden daha büyük çünkü ilginize aşırı şekilde ihtiyaçları var. Bir sağlık sorunu yüzünden kendinizi suçlayabilirsiniz fakat üzülmeyin çok ciddi sonuçlar getirmeyecek. Oturup uzun uzun sohbet edeceğiniz arkadaşınız size iyi gelecek.

Kahve Falında Elinde Çiçek Tutan Adam Görmek

Sana gelecek olan kısa süreli mutlulukları da işaret etmektedir. Sen o kadar heyecanlı ve hayatı anında yaşamayı tercih eden bir insansın ki işte o yüzden de her an hayatın hem en eğlenceli anlarını yakalayabiliyor hem de oldukça mutlu olan zaman dilimlerine de sahip olabilirsin. Bu ara öyle anlar yaşadın ki sen biraz sarsıntılara uğradın ki sen pek de bu durumlarda normalde etkilenmez iken bile sevgilin ile de aranda olan problemler baş gösterince biraz da üzüntüye uğramış gibisin. Sen de böyle boş şeyler ile vakit harcadığın için de o kadar üzgün oluyorsun ki sadece kendine kızıyorsun. Sen de artık bu durumlardan dolayı kendine bir dur demeyi tercih etmeli ve daha çok mantıklı olan şeyleri de yapmayı kendine tercih edinmelisin.

Sana yapılan evlilik teklifini de işaret edecektir. Sen de bu kişi ile evlenmeyi tercih etmeli ve daha çok kendin için olan şeyleri yapmalı ve sen de onun ile hayatı birleştirmeyi tercih etmelisin. Hayat bu ara senin için ilk defa kısa süreli anları yaşamak yerine ilk defa uzun vadeli olan şeyleri de yapmayı tercih etmelisin. Sen o kadar mutlu olan bir hayata sahip olacaksın ki her şey senin için her şeyin başlarında da yer alacak.

Kahve Falında Zambak Görmek

Gereksiz vesvese yapacağınız bir döneme girdiğinizin habercisi olabilir. Genel yapı itibari ile endişeli ve evhamlı birisiniz ve bu ruh halinizde oldukça artış olacağa benziyor. Gereksiz yere bir şeyleri kafanıza takacak ve kendinizi rahatsız edeceksiniz. Bu duruma kendinizi çok kaptırmamalı, aileniz ve dostlarınızla vakit geçirerek bu dönemi kolaylıkla atlatmanız da yarar olacaktır. Aynı zamanda kendinizi dinlemeye de bir son verin, bu gidişle kendinizi hasta yapabilirsiniz. Kendinizi meşgul edecek ve mutlu edecek bir çok aktivite bulup kendinizi meşgul edebilirsiniz.

Emeklerinizin karşılığı sonunda alacağınız, bolluk ve bereketin artacağı bir döneme gireceğinizin habercidir. Kişinin hayatında ki tüm olumsuzluklar son bulur ve mutlu bir hayat sizi bekler. Geçmişte yaşadığınız maddi sıkıntılar bir yakınınızın sayesinde son bulacak ve derin bir nefes alacaksınız. Yakın bir döneme canınızı sıkacak bir olay yaşayabilirsiniz. Bu durumda sabırlı olmalı metanetinizi korumalısınız. Yaşadığınız imtihanlar da ne kadar sabreder ve şükreder iseniz ileri de o kadar çok karşılığını alırsınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git