Kahve Falında Çiçek Görmek

18.04.2015
Kahve Falında Çiçek Görmek

Kahve falında çiçek görmek, fal sahibinin enerjisinin tavan yapacağı ve kendisini çok mutlu hissedeceği gelişmeler yaşayacağı anlamına gelir. Tüm gün güzel haberler alacak ve günün güzelliği başınızı döndürecek demektir. Kişinin atacağı adımlarla hayallerini teker teker gerçekleştireceğine işaret eder.

Aşk Yorumu

Bu dönemde aşk hayatınızda çok güzel gelişmeler ile karşılacağınız anlamına gelir. Uzun zamandır beklediğiniz ve özlediğiniz hisler yeniden karşınıza çıkacak ve sizi mutlu edecek. Aşk hayatınızdaki bu olumlu gelişmeler, özellikle bundan sonraki hayatınızı da çok güzel etkileyecek gibi gözüküyor.

Tertemiz bir sayfa açacak ve tazelenmiş hissedeceksiniz. Bu gelişmeler, eski sevgiliniz ile yeniden barışma ya da uzun zamandır aşık olduğunuz fakat birbirinize açılamadığınız biri ile olabilir.

Kimin ile olduğundan çok nasıl olduğunu önemsediğiniz bir süreç içerisindesiniz. Çünkü bu kişiye karşı öyle derin duygular besleyeceksiniz ki, aklınız karışacak ve kendinizi hiç olmadığınız biri gibi göreceksiniz. Bu kadar derin duygular içinde yaşadığınız aşk, sizi çok güzel etkileyecek ve daha iyi bir insan olmanızı sağlayacak.

Bu süreçte, aşkınız ile alakalı hem ailenizden hem de arkadaşlarınızdan çok güzel yorumlar alacaksınız, sizi her zaman destekleyecekler. Partneriniz o kadar iyi kalpli ve merhametli biri ki, tüm hayatını ve çevrenizdeki kişilerin de hayatlarını güzelleştirmek için çok çaba sarf edecek. Tüm bu çabalar, verdiği emekler aşkınızın daha da büyümesine neden olacak ve birkaç yıl içerisinde ilişkiniz evliliğe doğru yol alabilir gibi gözüküyor.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre bu dönemde parasal anlamda oldukça güzel gelişmeler yaşayacağınıza işaret eder. Uzun zamandır yaşadığınız parasal sıkıntılar son bulacak ve daha rahat edeceğiniz bir döneme giriş yapacaksınız.

Bu dönemde sevdiğiniz biri size oldukça şans verecek gibi gözüküyor. Bu kişi, maddi anlamda yaşadığınız sıkıntıları beraber çözmenizi sağlayacak, zorluklara beraber göğüs gereceksiniz. Size olan desteğinin hiç bir kesmeyecek gibi gözüküyor. Bu kişi büyük ihtimal sevgiliniz olacak.

Parasal anlamda yaşadığınız tüm sıkıntılar da yanınızda olacak ve borçlarınızı kapatmanıza yardımcı olacak. Borçları kapattıkça daha da rahatlayacaksınız ve uzun zamandır yapmak istediğiniz şeyleri yapabilmek için fırsat bulacaksınız. Bu süreçte sizi asla bırakmayan, her zaman destek çıkan sevdiğiniz ile bol bol vakit geçirebilir ve ona teşekkür edebilirsiniz.

Maddi anlamdaki bu gelişim, ilişkinizi de oldukça güzel bir şekilde etkileyecek gibi gözüküyor. Sevgiliniz ile aranızdaki sevgi ve güven bağı artacak ve sizi destek verdiğini gördükçe onunla tüm hayatı beraber geçirme isteğiniz de artacak.

Finansal anlamda gelişme ve borçları kapama sizi birikim yapmaya teşvik edecek gibi gözüküyor. Gelecek kaygınız daha da azalacak ve yavaş yavaş kendi hayatınızı çizmeye başlayacaksınız. Yeni bir döneme giriş yapıyor gibi gözüküyorsunuz. Bu dönemdeki maddi sıkıntıları kapama, kendinize daha da güvenerek doğru adımlar atmanıza yardımcı olacak.

Aile ve Yaşam Yorumu

Bu dönemde aileniz ile daha da yakın olacaksınız ve beraber güzel anılar biriktireceksiniz. Her şeyin birbiri ile bağlantılı olduğu bu süreçte, güzel gelişmeler oldukça devamı da gelecek. Maddi anlamda yaşadığınız güzel gelişmeler hem kendinize hem de ailenize daha fazla vakit ayırmanıza yardımcı olacak.

Uzun zamandır fazla yoruluyor ve bazı şeylere emek harcıyor gibi gözüküyorsunuz. Bu durum bünyenizi yıpratmış olsa da bu dönem, hem fiziken hem de ruhen kendinizi daha mutlu ve güvende hissedeceksiniz. Aileniz ile beraber olmak özlediğiniz günlere geri dönmenizi sağlayacak. Bu da sizi daha mutlu hissettirecektir.

Aileniz ile yaşadığınız bu güzel anlar, daha fazla enerji toplamanızı da sağlayacak. Uzun zaman sonra gelen bu ara tatil, daha verimli geçecek günlerin işareti olacak. Vücudunuza mutluluk ve huzur depolayıp, geri tempolu hayatınıza döndüğünüz de her şeyi çok daha iyi yapmaya başladığınızı keşfedeceksiniz.

Bu gelişim, aileniz ile bağlarınızı daha da kuvvetlendirmek istemenize neden olacak. Hatta kendi ailenizi kurmak bile isteyebilirsiniz. Güzel geçen günler, yeni şeyler yaşamak isteğinizi de arttıracak.

İş ve Kariyer Yorumu

Bu dönem uzun zamandır geçirdiğiniz en verimli iş hayatınız olacak gibi gözüküyor. Güzel gelişmeler, daha mutlu ve huzur dolu bir insan olmanıza yardımcı olacak ve kafanızın içi daha boş olacak.

Düşünceleriniz rahatladığı için kafanıza yeni bilgiler yükleme zamanı gelecek ve bunu siz de anlayacaksınız. Bu yüzden yeni bilgiler öğrenme ihtiyacınız ve isteğiniz artacak. Hem kendinizi hem de kariyerinizi geliştirmek adına yeni bir dil öğrenmek isteyebilir ya da bilgisayar alanında bir kursa yazılabilirsiniz.

Bu gelişmeler işinizde de çok güzel ilerlemeler kaydetmenize yardımcı olacak, kendinizi yükseltecek hatta terfi bile alabilirsiniz. Bu da tabi ki hem finansal hem de özel hayatınız da çok güzel gelişmeler yaşayacağınız anlamına gelmektedir.

Yeni bilgiler öğrenmek adına katıldığınız kurs, daha sosyal ve rahat biri olmanıza da yardımcı olacak. İş hayatınızda yaşadığınız çekingen tavır probleminden de kurtulacaksınız, kendinize güveniniz artacak ve işlerinize daha fazla odaklanabileceksiniz. Kariyeriniz üzerinde oldukça verimli işler başaracaksınız. Bu durum hem özel hayatınızda hem de iş yerinizde çalışma arkadaşlarınızı ve patronunuzu oldukça etkileyecek gibi gözüküyor.

Sağlık Yorumu

Bu dönemde sağlık hayatınız da çok güzel gelişmeler yaşayacağınız gözükmektedir. Sağlığın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anlayacaksınız ve kendinize daha fazla dikkat etmeye başlayacaksınız.

Çevrenizde çok sevdiğiniz bir arkadaşınız ya da akrabanızın sağlık problemlerinden kurtulacağı görülmektedir. Bu süreçte o kişiyi hiç yalnız bırakmamışsınız ve size minnettar gibi gözüküyor. Bunun karşılığını çok güzel bir şekilde alacak gibi gözüküyorsunuz.

Sevdiğiniz bu kişinin hastalığından kurtuluyor oluşu, sizi çok mutlu edecek ve deliye döneceksiniz. Bunun yanında kendi sağlık kontrollerinizi de yaptırmak isteyeceksiniz. Ne kadar zor bir süreç olduğunu gördükçe, daha da kendinize güvenecek ve korkunuzu yeneceksiniz.

Sağlık kontrolüne girmeniz, eğer bir hastalığınız varsa erkenden öğrenme şansı yakalamanızı sağlayacak. Bu sayede herhangi bir hastalığa yeni yakalanıp hemen kurtulma şansı yakalayabileceksiniz. Fakat görünüşe göre oldukça sağlıklı çıkacaksınız.

Beslenme alışkanlıklarınız, sigara ve alkol kullanmıyor ve sporu hayatınızdan eksik etmiyor oluşunuz gayet sağlıklı bir vücuda sahip olmanıza neden olmuş. Bu da sağlıklı bir şekilde hayatınıza devam edeceğiniz bir göstergesidir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.