Kahve Falında Çiçek Görmek

18.04.2015
Kahve Falında Çiçek Görmek

Kahve falında çiçek görmek, fal sahibi için yaşanılacak her şeyin en hayırlısı demektir. Falına bakılan kişi bir kadın ise bu hayırlı haberlerin başında seviyeli bir birliktelik yada evlenme teklifi gelebilir. Fakat falına bakılan kişi erkek ise bu hayırlı haber iş anlamındadır. Fal sahibine maddi anlamda çok daha fazla yarar sağlayan haberleri müjdeleyen bu sembolü bütün fal yorumcuları tarafından olumlu şekilde yorumlanır.

Son zamanlarda yapılan bütün tekliflerin değerlendirilmesi gerekir şeklinde yorumlanır. Fal tabağında iri bir çiçek ve yanında da bir kaç küçük çiçek sembolü görülüyor ise bu fal sahibinin çok duygusal ve kırılgan bir döneme gireceğini ve daha önce hiç kızmadığı konulara bile kızarak aşırı hassasiyet göstereceği anlamını taşır. Bu nedenle fal sahibi olayları duygusal olarak değilde mantıklı olarak değerlendirmesi konusunda uyarılmalıdır. Aksi taktirde öfkesi sadece kendisine zarar verebilir.

Bekar bir fal sahibi için uygun zamanda gerçekleşecek olan evliliği, evli fal sahibi için ise çok hayırlı bir kız evladını temsil etmektedir. Fal fincanında birden fazla çiçek var ise mutluluğun ve hayırlı haberlerin bütün haneyi ilgilendireceği anlamını taşır. Kesik kesik belirmişse falına bakılan kişinin beklediği ödemenin tam zamanında gelmesi demektir. Çiçek sembolü bir çizginin üzerinde belirmişse fal sahibi ilerleyen günlerde çok özlediği birisi ile hasret giderecek demektir. Fakat yaprakları eksik bir çiçek kavuşamayan iki arkadaşı simgeler.

Birçok güzel haberin arka arkaya sıralanması ve fal sahibinin mutlu, ferah, sıkıntısız günlere adım atması demektir. Eğer fal sahibi uzun süredir bunalımda ise ve halledemediği bir takım sorunlar varsa sevinmelidir çünkü çok kısa bir süre içerisinde müjdeli haberler alacak ve bu sıkıntılarından kurtulacaktır. Bu sıkıntıları çözerken bir dostundan yardım görebileceğini de işaret etmektedir. Fincanın dip kısmına doğru belirmiş olan çiçek sembolü ise hane içerisinde birisinden görülecek maddi yardıma dikkat çeker. Bu yardım sayesinde fal sahibi kafasını meşgul eden maddi sıkıntıları ile vedalaşacaktır. Hatta bu rahatlama sayesinde ailesi olan sorunlarının da üstesinden gelebilecek ruh haline sahip olacaktır.

Aşk Hayatı

Bu dönemde aşk hayatınızda çok güzel gelişmeler ile karşılaşacaksınız. Uzun zamandır beklediğiniz ve özlediğiniz hisler yeniden karşınıza çıkacak ve sizi mutlu edecek. Aşk hayatınızdaki bu olumlu gelişmeler özellikle bundan sonraki hayatınızı da çok güzel etkileyecek gibi gözüküyor. Tertemiz bir sayfa açacak ve tazelenmiş hissedeceksiniz. Bu gelişmeler, eski sevgiliniz ile yeniden barışma ya da uzun zamandır aşık olduğunuz fakat birbirinize açılamadığınız biri ile olabilir. Kimin ile olduğundan çok nasıl olduğunu önemsediğiniz bir süreç içerisindesiniz. Çünkü bu kişiye karşı öyle derin duygular besleyeceksiniz ki, aklınız karışacak ve kendinizi hiç olmadığınız biri gibi göreceksiniz. Bu kadar derin duygular içinde yaşadığınız aşk, sizi çok güzel etkileyecek ve daha iyi bir insan olmanızı sağlayacak.

Bu süreçte, aşkınız ile alakalı hem ailenizden hem de arkadaşlarınızdan çok güzel yorumlar alacaksınız, sizi her zaman destekleyecekler. Partneriniz o kadar iyi kalpli ve merhametli biri ki, tüm hayatını ve çevrenizdeki kişilerin de hayatlarını güzelleştirmek için çok çaba sarf edecek. Tüm bu çabalar, verdiği emekler aşkınızın daha da büyümesine neden olacak ve birkaç yıl içerisinde ilişkiniz evliliğe doğru yol alabilir gibi gözüküyor.

Para

Bu dönemde parasal anlamda oldukça güzel gelişmeler yaşayacağınıza işaret eder. Uzun zamandır yaşadığınız parasal sıkıntılar son bulacak ve daha rahat edeceğiniz bir döneme giriş yapacaksınız. Bu dönemde sevdiğiniz biri size oldukça şans verecek gibi gözüküyor. Bu kişi, maddi anlamda yaşadığınız sıkıntıları beraber çözmenizi sağlayacak, zorluklara beraber göğüs gereceksiniz. Size olan desteğinin hiç bir kesmeyecek gibi gözüküyor. Bu kişi büyük ihtimal sevgiliniz olacak. Parasal anlamda yaşadığınız tüm sıkıntılar da yanınızda olacak ve borçlarınızı kapatmanıza yardımcı olacak. Borçları kapattıkça daha da rahatlayacaksınız ve uzun zamandır yapmak istediğiniz şeyleri yapabilmek için fırsat bulacaksınız. Bu süreçte sizi asla bırakmayan, her zaman destek çıkan sevdiğiniz ile bol bol vakit geçirebilir ve ona teşekkür edebilirsiniz.

Maddi anlamdaki bu gelişim, ilişkinizi de oldukça güzel bir şekilde etkileyecek gibi gözüküyor. Sevgiliniz ile aranızdaki sevgi ve güven bağı artacak ve sizi destek verdiğini gördükçe onunla tüm hayatı beraber geçirme isteğiniz de artacak. Finansal anlamda gelişme ve borçları kapama sizi birikim yapmaya teşvik edecek gibi gözüküyor. Gelecek kaygınız daha da azalacak ve yavaş yavaş kendi hayatınızı çizmeye başlayacaksınız. Yeni bir döneme giriş yapıyor gibi gözüküyorsunuz. Bu dönemdeki maddi sıkıntıları kapama, kendinize daha da güvenerek doğru adımlar atmanıza yardımcı olacak.

Aile ve Yaşam Alanı

Bu dönemde aileniz ile daha da yakın olacaksınız ve beraber güzel anılar biriktireceksiniz. Her şeyin birbiri ile bağlantılı olduğu bu süreçte, güzel gelişmeler oldukça devamı da gelecek. Maddi anlamda yaşadığınız güzel gelişmeler hem kendinize hem de ailenize daha fazla vakit ayırmanıza yardımcı olacak. Uzun zamandır fazla yoruluyor ve bazı şeylere emek harcıyor gibi gözüküyorsunuz. Bu durum bünyenizi yıpratmış olsa da bu dönem, hem fiziken hem de ruhen kendinizi daha mutlu ve güvende hissedeceksiniz. Aileniz ile beraber olmak özlediğiniz günlere geri dönmenizi sağlayacak. Bu da sizi daha mutlu hissettirecektir.

Aileniz ile yaşadığınız bu güzel anlar, daha fazla enerji toplamanızı da sağlayacak. Uzun zaman sonra gelen bu ara tatil, daha verimli geçecek günlerin işareti olacak. Vücudunuza mutluluk ve huzur depolayıp, geri tempolu hayatınıza döndüğünüz de her şeyi çok daha iyi yapmaya başladığınızı keşfedeceksiniz. Bu gelişim, aileniz ile bağlarınızı daha da kuvvetlendirmek istemenize neden olacak. Hatta kendi ailenizi kurmak bile isteyebilirsiniz. Güzel geçen günler, yeni şeyler yaşamak isteğinizi de arttıracak.

İş ve Kariyer

Bu dönem uzun zamandır geçirdiğiniz en verimli iş hayatınız olacak gibi gözüküyor. Güzel gelişmeler, daha mutlu ve huzur dolu bir insan olmanıza yardımcı olacak ve kafanızın içi daha boş olacak. Düşünceleriniz rahatladığı için kafanıza yeni bilgiler yükleme zamanı gelecek ve bunu siz de anlayacaksınız. Bu yüzden yeni bilgiler öğrenme ihtiyacınız ve isteğiniz artacak. Hem kendinizi hem de kariyerinizi geliştirmek adına yeni bir dil öğrenmek isteyebilir ya da bilgisayar alanında bir kursa yazılabilirsiniz. Bu gelişmeler işinizde de çok güzel ilerlemeler kaydetmenize yardımcı olacak, kendinizi yükseltecek hatta terfi bile alabilirsiniz. Bu da tabi ki hem finansal hem de özel hayatınız da çok güzel gelişmeler yaşayacağınız anlamına gelmektedir.

Yeni bilgiler öğrenmek adına katıldığınız kurs, daha sosyal ve rahat biri olmanıza da yardımcı olacak. İş hayatınızda yaşadığınız çekingen tavır probleminden de kurtulacaksınız, kendinize güveniniz artacak ve işlerinize daha fazla odaklanabileceksiniz. Kariyeriniz üzerinde oldukça verimli işler başaracaksınız. Bu durum hem özel hayatınızda hem de iş yerinizde çalışma arkadaşlarınızı ve patronunuzu oldukça etkileyecek gibi gözüküyor.

Sağlık

Bu dönemde sağlık hayatınız da çok güzel gelişmeler yaşayacağınız gözükmektedir. Sağlığın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anlayacaksınız ve kendinize daha fazla dikkat etmeye başlayacaksınız. Çevrenizde çok sevdiğiniz bir arkadaşınız ya da akrabanızın sağlık problemlerinden kurtulacağı görülmektedir. Bu süreçte o kişiyi hiç yalnız bırakmamışsınız ve size minnettar gibi gözüküyor. Bunun karşılığını çok güzel bir şekilde alacak gibi gözüküyorsunuz. Sevdiğiniz bu kişinin hastalığından kurtuluyor oluşu, sizi çok mutlu edecek ve deliye döneceksiniz. Bunun yanında kendi sağlık kontrollerinizi de yaptırmak isteyeceksiniz. Ne kadar zor bir süreç olduğunu gördükçe, daha da kendinize güvenecek ve korkunuzu yeneceksiniz.

Sağlık kontrolüne girmeniz, eğer bir hastalığınız varsa erkenden öğrenme şansı yakalamanızı sağlayacak. Bu sayede herhangi bir hastalığa yeni yakalanıp hemen kurtulma şansı yakalayabileceksiniz. Fakat görünüşe göre oldukça sağlıklı çıkacaksınız. Beslenme alışkanlıklarınız, sigara ve alkol kullanmıyor ve sporu hayatınızdan eksik etmiyor oluşunuz gayet sağlıklı bir vücuda sahip olmanıza neden olmuş. Bu da sağlıklı bir şekilde hayatınıza devam edeceğiniz bir göstergesidir.


 

Kahve Falında Çiçek Bahçesi Görmek

Bazı fal yorumcularına göre, iyi huylu fakat biraz içine kapanık bir insan ile tanışmaya dalalettir. Bu insan ile bir takım duygusal bağlar kurulabilir fakat fal sahibi daha önce yaşadığı güvensiz ilişkiler sayesinde tam olarak kendini ifade etmek istemeyebilir. Zaman içerisinde karşısındaki insanın karakterini çözerek daha sağlam adımlar atmaya başlayacak olan fal sahibi bir anda çok mutlu bir ilişkiye yelken açmanın huzuru ile dolacaktır. Fincanın ağız kısmına doğru belirmiş olan çiçek sembolü bu gelişmelerin çok yakın bir zamanda gerçekleşeceğinin işaretidir. Eğer fal sahibi evli ise bir süredir eşi ile yaşadığı soğuk ve gergin günlerin biteceği müjdesini verebiliriz. Çünkü evli çiftlerin arasındaki soruların çok kısa sürede yok olması demektir. Ayrıca fal sahibi erkek ise bu yaşananları düzeltmek için fazlası ile çaba göstermesi gereken bir döneme girebileceğini de simgeler.

Bazı ufak tefek sürprizler, gizemli hediyeler ve tatlı sözler sarf ederek eşinin gönlünü almayı bilen fal sahibi kesinlikle çok mutlu bir döneme doğru ilerleyecektir. Bundan sonra daha dikkatli olmalı ve aile bağlarını zedeleyecek sorunlardan titizlikle kaçınılmalıdır. Aksi takdirde bir daha bu şekilde toparlamak ve mutluluğu yakalamak mümkün olmayabilir. Fal sahibi kadın ise çok daha farklı şekillerde yorumlanabilmektedir. Örneğin fal fincanın dip kısmında beliren sembol değişik bir ortama girerek ilginç insanlar ile tanışmak ve bu kişilerle dost olmak demektir. Fincanın ağız kısmına yakın halde bulunan çiçek sembolü ise iş gezisi planları içerisinde olmaya dalalet eder. Fal sahibi bu gezi sırasında hiç unutmayacağı anılara sahip olacak ve ömrünün sonuna kadar neşe içerisinde bu anıları yad edecektir.


 

Kahve Falında Çiçek Buketi Görmek

Senin için hiç istemiyor olduğun zaman dilimlerinin gelmek üzere olduğuna da işaret etmektedir. Sen öyle artık bu durumlar ile karşı karşıya gelmekten yorulmuş olan bir insansın ki her ne kadar isyan etmek istemiyor olsan bile bu durum karşısında oldukça çok yorularak isyan bile edebilecek olduğuna işaret etmektedir. Sen bu zaman dilimlerinde eğer isyan etmek yerine biraz daha sabır ile doğru olan şeyleri beklemeyi tercih eder isen o zaman hayatın sana da getirecek olduğu sürprizler ile sen de karşılaşabileceksin. Her şey senin bir anda kötü bir şekilde üzerine yağıyor olsa bile en son öyle güzel ve düzelmiş bir şekilde sana gelecek ki en son sen de bu durumları unutacak ve hayatın sana sunuluyor olan güzelliklerini yaşamaya başlayacaksın. Alacak olduğun bir teklif ile de o kadar mutlu olacaksın ki sen adeta yeryüzü üzerinde en çok gülen ve mutlu olan insan olarak tarihe de geçeceksin.

Gelecek olan bir hediyeyi de işaret etmektedir. Sana gelecek olan o hediye ile o kadar mutlu olacaksın ki önemli olan onun maddi yönü değil hem seni düşünmüş olması hem de kendi elleri ile yapmış olmasından dolayı her an yüzlerin üzerinde de gülücükler yer alacak olduğu için sen de sabır ile beklemelisin.


 

Kahve Falında Çiçek Sepeti Görmek

Fal sahibinin çocukları var ise bu aralar onların sevinçlerine ortak olmayı ihmal etmemelidir. Çünkü çocuklar çok hassastırlar ve en ufak bir ilgisiz davranışı bile affetmezler. Sizin onlara gösterdiğiniz güler yüz ve sohbet, yıllar sonra bile kendilerine olan güvenlerini tazeleyecek demektir. Fal tabağında beliren sepet ise ufak bir hediye alacağınıza ve bu hediye sayesinde bir insanın size olan ilgisinden emin olacağınıza işaret eder. Fark edilen bu ilgi sayesinde bir süre ne yapacağınızı şaşırsanız bile daha sonra daha dikkatli adımlar atacak ve ne istediğinizi karşı tarafa daha net bir şekilde iletebileceksiniz. Eğer uyum sağlayabilirseniz gayet düzeyli ve neşeli bir ilişkiye adım atacaksınız fakat arada pürüzler var ise hiç bulaşmamanız gerektiğini idrak etmelisiniz. Bu yüzden de karşı tarafa ümit vermeden önce iyi düşünmelisiniz. Fal sahibinin hayatındaki bazı önemli kişiliklerin varlığını da işaret eder.

Örneğin hayatınızdaki insanı elinizden kaçırmamanız gerektiğini ve onunla mutlaka evlenmeniz gerektiğini söyler. Fakat güle benzeyen bir çiçek sembolü ile karşı karşıya kalmışsanız eşinizin kıymetini daha çok bilmeniz gerektiğini fısıldar. Eğer onunla az vakit geçirip, az konuşuyorsanız, kaybettiğiniz bu yılların telafisini asla yapamayacaksınız demektir. Çok daha büyük bir çiçek sembolü ile karşı karşıya iseniz, aile büyüklerinden birinin size ihtiyacı olduğunu ve hatta sizi çok özlediğini haber vermektedir.


 

Kahve Falında Elinde Çiçek Tutan Kadın Görmek

Yakın zamanda sevgiliniz tarafından bir sürpriz ile karşılaşacağınıza işaret eder. Sevgiliniz aldığı bir buket çiçek yada değerli bir hediye ile sizi şaşırtabilir. Bu sürpriz sizi oldukça mutlu edecek ve aşk hayatınıza renk katacaktır. Sevgiliniz ile geleceğe dair ciddi bir takım kararlar alabilirsiniz. Ayrıca yakın zamanda meydana gelecek olan bir evliliğe yada nişana işaret eder. Sevgiliniz ile yakın zaman içinde bir evlilik kararı alabilirsiniz hazırlıklı olun. Aşk hayatınızda ciddi kararlar almak gündeminizde olacaktır.

Yakın zaman içinde evliliğe işaret eder. Gelecek olan güzel günlerin habercisidir. Ailevi hayatınız da bir takım değişiklikler yaşanabilir. Ailenize yeni bir birey katılabilir. Bu minik bir bebek yada uzaktan gelecek olan bir yakın akraba olabilir. Hem aşk hayatınız hem de ailevi hayatınız yakın zamanda renklenecek demektir. Sağlık sorunlarınızın kısa bir süre içinde sona erecek çok daha sağlıklı ve mutlu günler sizi bekleyecektir. Bir aile büyüğünün aniden sizi ziyarete gelmesi hayatınıza renk katacaktır.

Sıkıntılarınızı hiç geçmeyecekmiş gibi düşünerek boş yere ruhunuzu daraltıyorsunuz. Biraz da etrafınızdaki güzelliklere odaklanmalı ve hayata tutunmalısınız. Bunu en çok evlatlarınız için yapmalısınız. Onların sorunları sizinkilerden daha büyük çünkü ilginize aşırı şekilde ihtiyaçları var. Bir sağlık sorunu yüzünden kendinizi suçlayabilirsiniz fakat üzülmeyin çok ciddi sonuçlar getirmeyecek. Oturup uzun uzun sohbet edeceğiniz arkadaşınız size iyi gelecek.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kadın


 

Kahve Falında Elinde Çiçek Tutan Adam Görmek

Sana gelecek olan kısa süreli mutlulukları da işaret etmektedir. Sen o kadar heyecanlı ve hayatı anında yaşamayı tercih eden bir insansın ki işte o yüzden de her an hayatın hem en eğlenceli anlarını yakalayabiliyor hem de oldukça mutlu olan zaman dilimlerine de sahip olabilirsin. Bu ara öyle anlar yaşadın ki sen biraz sarsıntılara uğradın ki sen pek de bu durumlarda normalde etkilenmez iken bile sevgilin ile de aranda olan problemler baş gösterince biraz da üzüntüye uğramış gibisin. Sen de böyle boş şeyler ile vakit harcadığın için de o kadar üzgün oluyorsun ki sadece kendine kızıyorsun. Sen de artık bu durumlardan dolayı kendine bir dur demeyi tercih etmeli ve daha çok mantıklı olan şeyleri de yapmayı kendine tercih edinmelisin.

Sana yapılan evlilik teklifini de işaret edecektir. Sen de bu kişi ile evlenmeyi tercih etmeli ve daha çok kendin için olan şeyleri yapmalı ve sen de onun ile hayatı birleştirmeyi tercih etmelisin. Hayat bu ara senin için ilk defa kısa süreli anları yaşamak yerine ilk defa uzun vadeli olan şeyleri de yapmayı tercih etmelisin. Sen o kadar mutlu olan bir hayata sahip olacaksın ki her şey senin için her şeyin başlarında da yer alacak.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Adam


 

Kahve Falında Zambak Görmek

Gereksiz vesvese yapacağınız bir döneme girdiğinizin habercisi olabilir. Genel yapı itibari ile endişeli ve evhamlı birisiniz ve bu ruh halinizde oldukça artış olacağa benziyor. Gereksiz yere bir şeyleri kafanıza takacak ve kendinizi rahatsız edeceksiniz. Bu duruma kendinizi çok kaptırmamalı, aileniz ve dostlarınızla vakit geçirerek bu dönemi kolaylıkla atlatmanız da yarar olacaktır. Aynı zamanda kendinizi dinlemeye de bir son verin, bu gidişle kendinizi hasta yapabilirsiniz. Kendinizi meşgul edecek ve mutlu edecek bir çok aktivite bulup kendinizi meşgul edebilirsiniz.

Emeklerinizin karşılığı sonunda alacağınız, bolluk ve bereketin artacağı bir döneme gireceğinizin habercidir. Kişinin hayatında ki tüm olumsuzluklar son bulur ve mutlu bir hayat sizi bekler. Geçmişte yaşadığınız maddi sıkıntılar bir yakınınızın sayesinde son bulacak ve derin bir nefes alacaksınız. Yakın bir döneme canınızı sıkacak bir olay yaşayabilirsiniz. Bu durumda sabırlı olmalı metanetinizi korumalısınız. Yaşadığınız imtihanlar da ne kadar sabreder ve şükreder iseniz ileri de o kadar çok karşılığını alırsınız.


 

Kahve Falında Papatya Görmek

Akrabalarınızın sizi ziyarete geleceğinin habercisidir. Hayatınız için çok önemli bir dönem noktasına geldiğinizi, yaşadığınız bütün olumsuzlukların biteceğini ve bundan sonra daha mutlu bir yaşam süreceğinizi söyler.

İyi niyet, güzel ahlak, yardımseverlik ve sevgi olarak yorumlanır. Uzun süredir hayatınızda kimse yoksa yakında bir arkadaşınız aracılığıyla biriyle tanışacaksınız demektir. Ancak bazen daha önce yaşadığınız bir ilişkiyi unutamadığınız ve hep o kişiyi düşündüğünüz anlamına da gelir. İş ve eğitim hayatınızda da ne kadar çabalarsanız çabalayın emeklerinizin karşılığını alamadığınız bir dönem geçirebilirsiniz. Ancak bu durum azminizi bozmamalı. azimle çalışmaya devam ettiğiniz takdirde emeklerinizin karşılığını er geç alacaksınız demektir. Sağlıklı ve mutlu bir yaşam olarak da yorumlanır. Yakın zamanda çok güzel haberler alacak ve bu haberlerden dolayı çok mutlu olacak demektir. Genelde iyi huylu, sevecen, yardımsever ve dürüst kişilerdir. Aile hayatınızda çok mutlu günler yaşayacağınıza da işarettir. Aynı zamanda bolluk ve bereket anlamına da gelir. Ancak iş hayatınız konusunda temponuzu düşürmeden çalışmak faydanıza olacaktır. Ancak hangi yorumun size ait olduğunu belirleyen fincandaki diğer semboller olacaktır. Bu anlamda fincanı bir bütün olarak yorumlamanız doğru sonuçlara varmanız için son derece önemlidir.

Evliliğe bir türlü cesaret edemiyorsunuz ve karşı taraf bu duygularınızın farkında. İki yetişkin insan olarak bu konuları karşılıklı konuşmaya karar vereceksiniz. Alacağınız kararlar her iki tarafı da memnun edecek. Bir akrabanız tarafından dolandırılmak üzere olduğunuzu fark edip son anda uzlaşmaktan vazgeçiyorsunuz. Hayata karşı biraz daha esprili yaklaşımlarda bulunmalısınız. İnsanlar sizin sert mizacınızdan biraz korkuyorlar.

Hayatına yeni birisi girecek. Bu kişi hayatına huzur ve mutluluk getirecektir. Ailenden bazı kişiler moralini bozacak laflar söyleyeceklerdir. Bunlara kulak asmamalısın. Evlilik görünmektedir. Senin veya bir yakın dostunuzun. Sana gelecek bir telefon ile mutlu olacaksın. Maddi açıdan sıkıntılar içerisindesin. Bu durumu çabuk atlatacaksın.


 

Kahve Falında Sarmaşık Görmek

Uzun yolculuk olarak yorumlanır. Tek başına değil de birkaç kişiyle uzun bir yolculuk yapabilir. Tren yolculuğu yapabilirsiniz yada otobüs yolculuğu yapabilirsiniz. Uzun yolculukta bazı yerlerde dinlenebilir daha sonra yolculuğa devam edebilirsiniz. Birkaç haftalık tatil planınız olabilir. Uzak ve görmediğiniz yerleri görme isteği duyabilirsiniz.

Çok değişik manalara da gelebilir. Örneğin dikildiğini görmek yeni bir işe başlamak anlamına gelir. İş başvurusu yaptıysanız bu dönemde olumlu dönüş yapabilirler. İş için güzel haberler hayatınızı olumlu yönde etkileyebilir. Maddi sıkıntılarımızdan kurtulabiliriz. Elleyen kişi ve evine sarmaşık diken kişi evinde mutluluk yaşayacaktır. Evinde eşinizle ve çocuklarınız huzurlu zamanlar geçirebilirsiniz, eğlenceli toplantılar olabilir. Çocuklarınız başka şehirden gelerek size sürpriz yapabilir, beraber yemek yiyebilirsiniz. Torunlarınızı sevebilirsiniz, torunlarınızla oyun parkında vakit geçirebilirsiniz. Yeni evliyseniz eşinizle özel anlar yaşayacağınız etkinlikler söz konusudur. Beraber romantik bir yeme yiyebilirsiniz, sinemaya gidebilirsiniz. Sökmek ise şehir değişikliği yapmak anlamındadır. Tüm düzeninizi bozabilir ve başka şehirde yaşama kararı alabilirsiniz. Başka bir şehirden iş teklifini biraz düşündükten sonra kabul edeceksiniz. Evinizi toplayıp, tüm düzeninizi değiştirip bambaşka bir hayat yaşamaya başlayabilirsiniz demektir. Bu radikal kararı almak için bir süre düşünebilir ve doğru kararın değişim olduğuna karar vereceksiniz. Yeni kişilerle tanışma söz konusudur. Yeni tanıştığınız kişiler o şehre alışmanız için bazı yardımlarda bulunabilir. Ev tutma ve iş yerine alışma süresinde sizin yanınızda olacak birkaç kişinin size çok faydası olacaktır.

Maddi açıdan çekilen sıkıntıların son bulması ve hiç beklenilmeyen bir yerden fal sahibinin eline ulaşan yüklü bir miktarda para olarak ifade edilmektedir. Son zamanlarda dikkatsiz davrandığı harcamaların acısını önümüzdeki günlerde bir hayli çekecektir. Ancak endişe etmeye gerek yok! Çünkü kişinin eline ulaşacak olan yüklü miktardaki parayı temsil etmektedir. Bu para fal sahibinin hiç beklemediği bir yerden veya hiç beklemediği birisi aracılığı ile eline ulaşacaktır. Dikkatli harcadığı takdirde tüm sıkıntılarına çözüm olacak ve hatta geleceğe yatırım olabilecek niteliktedir.


 

Kahve Falında Vazo Görmek

Fal sahibinin işlerinin çok kötü gittiği bir dönemde karşısına çıkacak çok şanslı bir iş teklifini simgelemektedir. Eğer fal sahibi bu iş teklifini değerlendirirse şehir değiştirmek zorunda kalacak fakat yine de çok ferah günler yaşayacaktır. Diğer bir anlamı da kavgalar ve tartışmalarla geçen bir haftanın tatlıya bağlanan gelişmelere şahit olacağı ve huzurun kapıyı çalacağı anlamını taşımaktadır.

Fal sahibinin cinsiyetine ve medeni haline göre de yorumlanabilmektedir. Eğer fal sahibi erkek ise duygularını ifade etmekte zorlanan ve bu yüzden de sürekli yanlış anlaşılan bir insan olduğunu işaret eder. Fal sahibi kadın ise bu aralar çok hassas ve alıngan bir yapıda olduğunu her söylenen lafı üstüne alındığını belirtir. Fal sahibi bekar ise maddi sorunlar yüzünden evlilik planlarını erteleyip duracağını ifade eder fakat bu erteleme süreci aslında yanlıştır. Sorunların birlikte aşılması için evlilik daha hayırlı olacaktır. Evli ise kıskançlığın abartılarak karşı tarafın çok fazla yıpratılması anlamını taşır. Fal sahibi eşini kendinden uzaklaştırmak istemiyorsa verdiği tepkilere ve söylediği kelimelere çok dikkat etmelidir. Fal sahibi çok güvendiği iki insanın arasında kalacak ve kimin doğru söylediğini anlamak için ikisini bir araya getirip yüzleştirecek demektir. Bu yüzleşme sayesinde fal sahibi her iki kişiyi de hem kaybetmemiş hemde birbirine daha da yakınlaştırmış olacak.


 

Kahve Falında Kırık Vazo Görmek

Ters giden bir takım ikili ilişkilerin yeniden düzene girmeye başlaması ile de yorumlanabilmektedir. Fal sahibinin karakter olarak sert bir mizaca sahip olduğunu simgeleyen cıvata sembolü, aynı zamanda sinirli iken kimse ile diyaloğa girilmemesi gerektiğini de vurgulamaktadır. Eğer fal sahibi bu özelliğine dikkat ederek hareket etmeye başlarsa etrafındakilerle olan ilişkilerini düzeltmeye başlayacaktır. Fincanın ağız kısmında belirmesi, fal sahibinin etrafında olan bitene duyarsız kalacağı bir döneme işaret ederi ve bu süreç çok yakındır. Bazı fal yorumcularına göre ulaşılmaz gibi görünen karşı cins ve fal sahibi arasında birden bire gelişen güçlü bağlara dalalettir. Bu durumun şaşkınlığını attıktan sonra fal sahibi de karşısındaki insan da bir daha asla asla kopmayacak bağlarla bağlanacaktır. Bu arada fal sahibi de hiçbir şeyin imkansız olmadığını öğrenmiş olacaktır. Fal tabağında belirmiş ise ileriye dönük planlar yaparak uzun süre sonuç beklemeyi göze alan fal sahibinin, planları hakkında olumlu gelişmeler yaşayacağı anlamına gelmektedir.


 

Kahve Falında Vazo İçinde Çiçek Görmek

Tuttuğunu koparan, insanları azmi ve çalışkanlığıyla kendine hayran bırakan özel karakterli kişileri temsil eder. Geldiği önemli pozisyonlarla sadece zekasıyla değil çok çalışması sayesinde de gelmiş olan, kendisini, kapasitesini ve sınırlarını bilen sorumluluk sahibi biri olduğunuzu ya da böyle biriyle hayatınızın çok büyük bir döneminde bir arada bulunacağınızı gösterir. Eşiniz ya da çocuklarınızdan biri çalışma azmi ve başarıya ulaşan yoldaki sabrıyla sizi gururlandırabilir ve şaşırtabilir.

Bir dönem büyük sıkıntılarla karşılaşacağınızı ancak sabredip göğüs gerdiğiniz takdirde büyük bir mutlulukla ödüllendireceğinizi haber verir. Tembellikten hoşlanmayan, her an çalışma ve üretme halinde olan insanları temsil eder. Ayrıca uzun zamandır sıkıntı çeken bir aile bireyinden ya da arkadaştan güzel bir haber alabileceğinizi gösterir. Üzerinde çok çalışmanızı gerektirecek yeni bir projeyle görevlendirilip belli bir dönem projenizi kabul ettirmek konusunda büyük sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Ancak pes etmeyip projenizin her zaman arkasında durmanız sonucunda oldukça büyük bir başarıya imza atıp, adınızı tarihe altın harflerle yazdırabilirsiniz.


 

Kahve Falında Boş Vazo Görmek

İyi niyetli, saf duygular besleyen, dürüst ve yardımsever insana tabir edilir. İyi niyeti ile insanların mutluluğu için uğraşan ve yardım etmekten asla gocunmayan insana delalettir. Erdemli insan özelliklerini işaret eder. Sevgi dolu ve saygılı bir insan olduğunuzu gösterir. Bilhassa size yapılan bir iyilik varsa karşılığını vermeden rahat edemediğinize delalettir. Yaptığınız iyiliklerin karşılığını elbet bir gün misliyle alacağınız anlamına gelir.

Bir dönem para sıkıntıları çektiğinize ve bu dönemin çok üzücü olduğuna delalet eder. Fakat artık bu kötü günlerin bittiğini müjdeler. Parasal anlamda karşınıza güzel fırsatlar çıkacağını ve her şeyin değişeceğini müjdeler. Hiç beklemediğiniz anda karşınıza çıkan iş fırsatını değerlendirmenize delalet eder. Yada kolay yollardan para kazanarak ferahlamanız anlamına gelir. İş yerinde mevki olarak yükselmeyle maaş artışı alabilirsiniz. İş yerinizden ikramiye alarak tüm sıkıntılardan kurtulabilirsiniz demektir.

Sevdikleriyle sık sık beraber olmaya çalışan insanı simgeler. Çok yakında aile çevreniz ile birlikte çok güzel anlar paylaşacağınıza delalet eder. Bu aile toplantısında ümit vaad eden haberler almanıza işaret eder. Sevdiğiniz arkadaşlarınızla bir arada olacak ve eğleneceksiniz demektir.

Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınızla buluşmak sizi mutlu edecek ve enerji dolmanızı sağlayacaktır. Yaşayacağınız bu anlar sizin kendinizi mutlu ve huzurlu hissetmenizi sağlayacaktır. Sevgiliniz yoksa çok yakında biriyle tanışacağınız ve çok mutlu olacağınız anlamına gelir. Evliyseniz eşinizle baş başa güzel vakit geçirmeniz ve ilişkinizi tazelemenize delalettir. Birlikte bir tatile gitmeniz de mümkün olacaktır.


 

Kahve Falında Bahçe Görmek

Karanlıklardan aydınlıklara, darlıklardan ferahlıklara çıkmaya dalalettir. İçinde bulunduğunuz sıkıntılı durumlar aşama aşama yok olacak. İnsanlarla ilişkiniz daha düzenli ve ılımlı bir hale gelecek. Özellikle aile içi çatışmalar giderek azalacak ve karşılıklı anlayış hakim olacak. Eşinizle ya da sevgilinizle ayrılmanın eşiğindeyseniz, bu durum bağlılığınızın güçlenmesi için bir adım haline gelecek. Eğer belirgin ve yoğun bir biçimde görülüyorsa bir an önce hayal ettiğiniz huzur ve mutlu dolu ortama kavuşacaksınız. Eğer daha silik ve az okunaklı bir biçimde gördüyseniz darlıklardan ferahlıklara yavaş yavaş ancak kalıcı olarak çıkacaksınız. Aile içi çatışmalardan kurtulup mutlu bir ortamda hayatınızı sürdürmeye devam edeceksiniz.

Birbirini seven insanların bir araya geleceğine işaret eder. Sevgiliniz, eşiniz ya da çocuklarınız bir süredir zorunlu olarak sizden uzakta yaşıyorsa kısa bir süre sonra bir araya gelip hasret gidereceksiniz. Eğer belirgin bir şekilde görebiliyorsanız sevdikleriniz kalıcı olarak da yanınıza dönebilir. Ancak ilk anda ne kadar mutlu olsanız da bu durum size bir süre garip gelebilir, bazı alışkanlıklarınızı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Uzun zamandır görüşmediğiniz bir arkadaşınızın yaşadığınız şehri ziyarete geldiğini, bu vesileyle sizi de görmek istediğini öğrenebilirsiniz. Grup halinde gelen eski arkadaşlarınızla da bir araya gelebilirsiniz. Ayrılıkların ardından gelen heyecanlı ve mutlu kavuşma anlarını, zor zamanların ardından gelen sakin günleri gösterir. Uzun zamandır çektiğiniz ve asla kurtulamayacağınızı düşündüğünüz sıkıntıların birer birer yok olmaya başladığını göreceksiniz.


 

Kahve Falında Çiçek Tarlası Görmek

Günlük hayatınızda gittiğiniz yerlerde adil bir insan olarak tanındığınıza işarettir. Bu dış görünüşünüzü sıfatlandırmaya yardımcı olan unsur, sizin olaylara bakış açınız ve insanlara karşı tutumunuz olacaktır. Eğer daha fazla saygı duyulan bir insan olmak istiyorsanız, alçak gönüllülük üzerinde çalışmalısınız. Kibirli bir izlenim yaratmak size saygı kazandırmayacaktır. Daha samimi ve içten olmayı deneyerek insanları utandırabilirsiniz. Bu sayede bir takım işler oluştuğunda akla gelen kişi olabilir, yeni imkanlara sahip olarak bereketlenebilirsiniz. Bu sizin karşınızdakilere, özellikle de çıkar ilişkiniz henüz mevcut olmayan kişilere olan tutumunuzda birebir ilgilidir.

Gelecek ile ilgili de olabilir. Kolları bir saati andırıyorsa sizinle gelecek hayal eden kimseleri işaret eder. Bu aralar siz de bu durumun farkındasınız, zira size farklı bakan birini fark ettiniz fakat güven ortamını bir türlü oturtamıyorsunuz. Daha rahat olmanız gerekiyor. Bir kaç ufak adım atarak ona da cesaret verebilir, bu sayede daha yakından tanıma fırsatı elde edebilirsiniz. Yine de temkinli olmakta fayda görüyoruz. Bunun sadece tanıma süreci olduğunu unutmamalısınız.


 

Kahve Falında Saksı Görmek

Genel olarak huzur ve mutluluğun ifadesidir. Sıkıntı ve sorunların son bulmasına, beklenilen refaha ve huzura kavuşmanın göstergesidir. Aynı zamanda yeniden doğuşun da göstergesidir. Borçlarından, sevdikleri ile yaşadığı sıkıntılardan ve var ise sağlık problemlerinden kurtulmanın işaretidir.

Kişinin içinde bulunan durumlar neticesinde mutluluk ve huzura kavuşacağının, adeta yeniden doğarak hayatını yaşamaya başlayacağının işaretidir. Falına bakılan kişi karamsarlığı bir kenara bırakacak ve hayata bardağın dolu tarafından bakmaya başlayarak yeni başlangıçlara adım atacaktır. Bu yeni başlangıçlar yeni bir iş, yeni bir okul, yeni bir ev hatta dahası yeni bir eş bile olabilir. Hayatına gelecek olan bu yenilikler ile sonsuz mutluluk ve refahın kapılarını aralayacaktır. Üzerinde çiçekler de var ise, yeniden doğuş zaten gerçekleşmiş ve hayatın tadına varmaya başlamış demektir. Bununla beraber iş yaşamına yorumlandığında, içinde bulunulan projelerin kişinin yaşamına hiç beklemediği yenilikler ve beraberinde başarılar getireceğinin işaretidir. Bu başarılar terfi şeklinde olabileceği gibi maddi sürprizler şeklinde de gerçekleşebilir. Yürüttüğü projeler yok ise yeni başlayacağı projeler için de durum aynı demektir. Önüne gelen bu fırsatı asla geri tepmemeli aksine koşar adımlarla bu fırsata doğru ilerlemelidir. Zira ilerleyen dönemlerde meyvelerini aldıkça hak verecektir. Etrafında beliren diğer semboller ile birlikte yorumlandığı zaman çok daha farklı anlamlara gelebilmektedir. Eğer yanında ve içinde bol miktarda çiçek bulunuyorsa bu yakın zamanda falına bakılan kişinin eline geçecek olan bol miktarda paranın habercisidir. Bu parayı hayırlı işlerde harcamalı gerekirse geleceğe yatırım yaparak kullanmalıdır.


 

Kahve Falında Saksıda Çiçek Görmek

Akıllı ve cazibeli bir kadına işarettir. Fal baktıran kişi erkek ise, yakın bir zamanda akıllı ve kendisini çekip çevirecek bir kadınla tanışıp hayatını birleştirecek demektir. Eğer falına baktıran bayan ise, özellikle de evli ise, hayatına yeni giren bu etkili kadına dikkat etmesi gerekmektedir. Yuvasını yıkmak isteyenler olabilir. Huzurlu ve mutlu bir hayata işarettir. Tüm sıkıntılarınızdan kurtulduğunuz zamanlar çok yakında.

İş gereği yerinde duramayan bir kadın olup çıktın ama kafanı bu şekilde dağıtmaya çalışırken çocukları ihmal ediyorsun. Sana söylemek istedikleri bazı şeyler var ama vereceğin tepkiden çekindikleri için bir türlü paylaşamıyorlar. Eskiden beri huzurunu bozmaya çalışan fesat bir akraban ile yine yüz yüze geleceksin. Bu kez onu hayatından tamamen çıkartmaya kararlısın ve en iyisini yaparsın.


 

Kahve Falında Boş Saksı Görmek

Uzun bir yolculuğa çıkıp birçok farklı insanın evinde yatılı olarak misafirlik yapmak anlamları içerir. İşinizden dolayı bulunduğunuz yerden çok uzak bir şehre gitmek zorunda kalabilir ve bu şehirde eski bir arkadaşınız tarafından çok güzel ağırlanabilirsiniz. Ayrıca cenaze, düğün ya da herhangi başka bir sebepten dolayı akraba ziyareti yapmak zorunda kalabilir ve çok sevdiğiniz bir akrabanızın evinde yatılı misafir olarak bulunabilirsiniz.

Uzun sürecek evliliğe de dalalet eder. Bekar olanlar için böyle bir evlilik yapmak anlamına gelebileceği gibi aileden birinin de böyle uzun ve ölümsüz bir evlilik yapması şeklinde de yorumlanabilir. Çocuğunu evlendirmek isteyenler için çok hayırlı bir kısmetle karşılaşmaktır. İyi insanlarla bir arada bulunmak ve onlara misafir olmaktır. Ayrıca iyi huylu, sakin ve geleneksel bir mizacı olan insanların da sembolüdür. Rahatlığın, huzurun, iç rahatlığından dolayı rahat uyumanın temsilidir. Yaptığınız işlerde hayrı ve iyiliği gözettiğinizi gösterir. İnsanlar tarafından sevilen, sakin bir mizacınız olduğu anlamına gelir.


 

Kahve Falında Lotus Çiçeği Görmek

Bilgili, kültürlü kişiyi simgeler. Kendini geliştirmiş bir kişi olduğunuzu gösterir. Sizin aynı zamanda sabırlı, yardımsever ve sevecen bir insan olduğunuzu gösterir. Bu karakter özellikleriniz ile aile ve arkadaş çevrenizde çok sevilen biri olduğunuza delalettir. İşyerinde ise parmakla gösterilen saygın kişi olarak biliniyorsunuz demektir. Huzur veren, bilgilendiren ve cömert kişiliğiniz ile dikkatleri çekiyorsunuz.

Size yardım eden biri sayesinde iş yerinizde önemli gelişmeler sağlayacağınıza delalettir. Çok yakında müjdeli haberler alacağınıza ve bu haberi sevdikleriniz ile paylaşmanıza tabir olur. Bir hediye ile mutluluğunuzun artmasına işaret eder. Bu hediyeyi alan kişinin çok uzun zaman önce yardım etmiş olduğunuz kişi olduğuna delalet eder. Bu hediyenin maddi değeri vardır. Aynı zamanda sizin çok istediğiniz bir şey olduğuna işaret eder.

Sıkıntılı bir dönem geçirdiğinize delalettir. Mutsuz ve ümitsiz olduğunuz bir anda çevrenizden birinin yardımı ile toparlandığınıza delalettir. İş hayatı, aile veya arkadaş çevresinde bir dedikoduya maruz kalacağınızı gösterir. Bu durum biraz canınızı sıksa da geçici bir durum olacaktır. Hoşgörünüz sayesinde bütün sorunları aştığınıza delalet eder.

Çalışkan ve dürüst kişiliğiniz ile güzel bir hayatı hak ettiğinizi bildirir. Zamanla her isteğinize ulaşacağınızı delalet eder. Sevdiğiniz insanla mutlu bir yuva kurduğunuza delalettir. Bu yuvada bolluk ve bereket içinde huzurla yaşamanız anlamına gelir. Azimle çalışıp çabaladığınıza ve bu yönünüzle çevredeki insanlara örnek bir karakter sergilediğinize delalet eder. Çevrenizde sizi seven ve her zaman destek olmaya hazır olan insanlar olduğuna tabir olur.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.