Kahve Falında Ahtapot Görmek

18.04.2015
Kahve Falında Ahtapot Görmek

Kahve falında ahtapot görmek, fal sahibinin ufak tefek şeyleri kafasına takmaması gerektiği ve sabır ederse çok başarılı olacağı anlamına gelir. Kişinin ailesindeki hastanın tez vakitte şifa bulacağına ve sevdiği ile ilgili rahatsızlık duyduğu konuları çözüme kavuşturacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Son zamanlarda aşk hayatınızda yolunda gitmeyen soruların ışık hızı ile yoluna gireceği anlamına gelmektedir. Hayatınızdaki kişiyi çok fazla üzmüş olmanız, onun gönlünü alamayacağınız anlamına gelmiyor. Biraz daha fazla ilgi gösterip, biraz daha fazla anlayışlı olursanız, her şey yoluna girecektir.

Eşinizin size yapacağı bir sürprize işaret eder. Uzun zamandır durağan bir zaman geçiriyorsunuz. Bu sakinlikten sadece siz değil belli ki eşinizde çok sıkılmış. Yakın zaman içerisinde size çok güzel bir sürpriz yapacak. Bu sürpriz karşısında kendinizi hem çok şanslı hemde çok mutlu hissedeceksiniz.

Yeni biri ile tanışarak, yeni bir ilişkiye başlayacağınız anlamına gelmektedir. Bu kişi ile bir arkadaş ortamında tanışıp, hemen kaynaşacaksınız. Sohbet etmekten çok keyif alacak, sanki yıllardır tanıyormuşsunuz gibi hisse kapılacaksınız. Kısa sürede sevgili olacak, uzun soluklu bir ilişki yaşayacaksınız.

Kısa zaman içinde ciddi olmayan bir rahatsızlık geçirerek hastanede kısa süreli kalmışsınız. Hastane koridorunda bir kişi ile karşılaşmış, ondan çok etkilenmişsiniz. Taburcu olmadan numarasını almak için uğraşsanız da tekrar karşılaşmak nasip olmamış. Yakın zamanda bu kişi ile karşılaşacak, resmen büyüleneceksiniz. Hiç vakit kaybetmeden numarasını alacak ve görüşmek istediğinizi söyleyeceksiniz. Duygularınızın karşılıklı olması ile kısa zaman içinde sevgili olacak, güzel bir ilişki yaşayacaksınız.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre maddi anlamda daralmaya gittiğiniz dönemin artık geride kalacağı anlamına gelmektedir. Dört kolla sarıldığınız işinizde maaşınıza zam alacaksınız. Bu zam sizi çok mutlu ederek, sıkıntılarınızı birazda olsa atmanızı sağlayacak.

Bolluk ve bereketin hakim olduğu döneme gireceksiniz. Varsa borçlarınızı bitirecek, yok ise yeni bir ev alacaksınız. Geleceğiniz için yapmanız gereken ne var ise yapabileceğiniz zamanlar çok yakında. Siz yeter ki kendinize güvenin. Azminiz ve tutumlu yapınız sayesinde sofranızdan rızk eksik olmayacak.

Finansal anlamda yükselişe geçeceksiniz. Yaptığınız yatırımların artık meyvesini yeme vaktiniz gelmiş. Kısa zaman içinde satın aldığınız evi değerinin üzerinde kiraya verecek, çok iyi gelir elde edeceksiniz. Alışverişe olan aşkınız bu paranın gelmesi ile alevlenecek, çılgınlar gibi mağaza mağaza dolaşacaksınız.

Aile ve Yaşam Yorumu

Anneniz ve çocuğunuz ile uzaktaki yakın akrabalarınızın ziyaretine gideceksiniz. Çocuğunuzun uçağa binmesi ile ilgili endişeleriniz boşa çıkacaktır. Çünkü o tahmininizden de cesur. Gittiğiniz yerde çok güzel vakit geçirerek, bol miktarda alışveriş yapacaksınız. Dönüş zamanı geldiğinde ayrılacağınız için biraz üzülseniz de, diğer taraftan eşinizin sizi beklediğini bildiğiniz için zorlanmayacaksınız. Güzel bir ziyaret sizi bekliyor.

Annenize karşı fazla asi davranıyor, onu kırıyorsunuz. İstiyorsunuz ki hayatınızdaki her şey sizin istekleriniz doğrultusunda şekillensin. Yakın zamanda size yakın olan biri ile konuşarak bu durumu aşacaksınız. Başlarda hak vermeyen siz, annenize daha çok anlayış göstererek, ona daha fazla vakit ayıracaksınız. Ailede bir takım taşların yerine oturacağı ve birbirinizi daha iyi anlayacağınız döneme gireceksiniz.

Yakın bir arkadaşınızdan yediğiniz bir kazığın aslında sizin için iyiye dönük olduğunu anlayacaksınız. Size kötülük yapmak isterken aslında sizin önünüzü açmış. Bunu fark etmeniz biraz zaman alsa da, fark ettiğiniz andan itibaren hayatınızda bir takım değişiklikler yapacaksınız. Daha iyi bir yerde daha iyi şartlarda oturacağınız bir eve taşınacak, size kötüyü hatırlatmayacak yerlerde bulunmaktan kaçınacaksınız.

Arkadaşlarınız ile güzel bir tatile çıkacaksınız. Bu tatilde çok mutlu olacak hatta hayatınızın aşkını bile bulacaksınız. Aranızda biraz mesafe olması canınızı sıksa da okul nedeni ile aynı şehirde birleşme imkanına sahip olacaksınız. Tatil dönüşü arkadaşlarınız ile çok mutlu olacak, rutin hayatınıza daha enerji dolu devam edeceksiniz.

Aileniz ile birlikte yeni bir eve taşınacağınız anlamına gelmektedir. Hep beraber el birliği ile para biriktirmiş, bu para sayesinde istediğiniz bir evi satın almışsınız. Nihayet bu eve taşınacak ve hayallerinizdeki gibi dekor edeceksiniz. Bu ev size huzur ve neşe getirirken, aileniz ile çok mutlu günler yaşayacaksınız.

İş ve Kariyer Yorumu

İş yerinde bir takım anlaşmazlıklarınız var fakat artık bunları aşacaksınız. Neşeli ve güler yüzlü yapınız sayesinde çok seviliyorsunuz. Yapacağınız bir takım işlerde size destek sağlayacak bir iki iş arkadaşınız olacak. Onlar ile el ele verecek, ortadaki sorunları kökünden çözeceksiniz. Daha huzurlu çalışma ortamı yaşayacaksınız.

Yeni bir iş için il dışına gideceğiniz anlamına gelir. Aileden ve yakın çevreden ayrı kalmak sizi biraz üzse de iş yeri şartları ve size sunduğu güzellikleri görmezden gelemiyorsunuz. Kısa zaman içerisinde yeni işinizin başına geçecek, hemen adapte olacaksınız.

İş hayatında yükselişe geçeceğinize işaret eder. Uzun çabalarınız sonucunda, çok iyi işlere imza atacak, başarılı bir kariyer hayatı yaşayacaksınız. Herkes tarafından gurur duyulan bir eleman olacak, yüksek mevki sahibi olacaksınız.

Sağlık Yorumu

Sağlıklı olmak birazda sizin elinizde. Son zamanlarda kendinize hiç iyi bakmıyorsunuz. Fakat bunun önüne geçecek, kendinize daha iyi bakmayı görev haline getireceksiniz. İyi bir diyetisyen ile anlaşacak sağlıklı beslenmeye başlayacaksınız. Bu sayede ne mide sorunu yaşayacak ne de fazla kilo alacaksınız. Son derece sağlıklı olacağınız bir döneme gireceksiniz.

Eşinizin rahatsızlığı sizi çok üzmüş. Her gün başından ayrılmıyor hiç kendinize dinlenme fırsatı bırakmıyorsunuz. Eşinizin sağlığına kavuşacağı, sizinde kendinizi dinlendireceğinize işaret eder. Kısa zaman içerisinde sağlığına kavuşan eşiniz ile, güzel bir hafta sonu keyfi yapacak, sağlıklı bir döneme gireceksiniz.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.