Kahve Falında Ahtapot Görmek

18.04.2015
Kahve Falında Ahtapot Görmek

Kahve falında ahtapot görmek, fal sahibinin bin bir meşakkat ile uğraşıp didinerek sonuna yaklaştığı bir işten umudunu yitirmeye başladığı anda, alnının akı ile çıkması anlamını taşır. Fal sahibi için çok önemli olan bu iş hem çok vaktini hem de çok emeğini aldığı için olumlu sonuçlanması çok iyi olacak ve maddi anlamda olduğu kadar manevi anlamda da rahatlama sağlayacaktır.

Aşk Hayatı

Son zamanlarda aşk hayatınızda yolunda gitmeyen soruların ışık hızı ile yoluna gireceği anlamına gelmektedir. Hayatınızdaki kişiyi çok fazla üzmüş olmanız, onun gönlünü alamayacağınız anlamına gelmiyor. Biraz daha fazla ilgi gösterip, biraz daha fazla anlayışlı olursanız, her şey yoluna girecektir.

Eşinizin size yapacağı bir sürprize işaret eder. Uzun zamandır durağan bir zaman geçiriyorsunuz. Bu sakinlikten sadece siz değil belli ki eşinizde çok sıkılmış. Yakın zaman içerisinde size çok güzel bir sürpriz yapacak. Bu sürpriz karşısında kendinizi hem çok şanslı hemde çok mutlu hissedeceksiniz.

Yeni biri ile tanışarak, yeni bir ilişkiye başlayacağınız anlamına gelmektedir. Bu kişi ile bir arkadaş ortamında tanışıp, hemen kaynaşacaksınız. Sohbet etmekten çok keyif alacak, sanki yıllardır tanıyormuşsunuz gibi hisse kapılacaksınız. Kısa sürede sevgili olacak, uzun soluklu bir ilişki yaşayacaksınız.

Kısa zaman içinde ciddi olmayan bir rahatsızlık geçirerek hastanede kısa süreli kalmışsınız. Hastane koridorunda bir kişi ile karşılaşmış, ondan çok etkilenmişsiniz. Taburcu olmadan numarasını almak için uğraşsanız da tekrar karşılaşmak nasip olmamış. Yakın zamanda bu kişi ile karşılaşacak, resmen büyüleneceksiniz. Hiç vakit kaybetmeden numarasını alacak ve görüşmek istediğinizi söyleyeceksiniz. Duygularınızın karşılıklı olması ile kısa zaman içinde sevgili olacak, güzel bir ilişki yaşayacaksınız.

Para

Maddi anlamda daralmaya gittiğiniz dönemin artık geride kalacağı anlamına gelmektedir. Dört kolla sarıldığınız işinizde maaşınıza zam alacaksınız. Bu zam sizi çok mutlu ederek, sıkıntılarınızı birazda olsa atmanızı sağlayacak.

Bolluk ve bereketin hakim olduğu döneme gireceksiniz. Varsa borçlarınızı bitirecek, yok ise yeni bir ev alacaksınız. Geleceğiniz için yapmanız gereken ne var ise yapabileceğiniz zamanlar çok yakında. Siz yeter ki kendinize güvenin. Azminiz ve tutumlu yapınız sayesinde sofranızdan rızk eksik olmayacak.

Finansal anlamda yükselişe geçeceksiniz. Yaptığınız yatırımların artık meyvesini yeme vaktiniz gelmiş. Kısa zaman içinde satın aldığınız evi değerinin üzerinde kiraya verecek, çok iyi gelir elde edeceksiniz. Alışverişe olan aşkınız bu paranın gelmesi ile alevlenecek, çılgınlar gibi mağaza mağaza dolaşacaksınız.

Aile ve Yaşam Alanı

Anneniz ve çocuğunuz ile uzaktaki yakın akrabalarınızın ziyaretine gideceksiniz. Çocuğunuzun uçağa binmesi ile ilgili endişeleriniz boşa çıkacaktır. Çünkü o tahmininizden de cesur. Gittiğiniz yerde çok güzel vakit geçirerek, bol miktarda alışveriş yapacaksınız. Dönüş zamanı geldiğinde ayrılacağınız için biraz üzülseniz de, diğer taraftan eşinizin sizi beklediğini bildiğiniz için zorlanmayacaksınız. Güzel bir ziyaret sizi bekliyor.

Annenize karşı fazla asi davranıyor, onu kırıyorsunuz. İstiyorsunuz ki hayatınızdaki her şey sizin istekleriniz doğrultusunda şekillensin. Yakın zamanda size yakın olan biri ile konuşarak bu durumu aşacaksınız. Başlarda hak vermeyen siz, annenize daha çok anlayış göstererek, ona daha fazla vakit ayıracaksınız. Ailede bir takım taşların yerine oturacağı ve birbirinizi daha iyi anlayacağınız döneme gireceksiniz.

Yakın bir arkadaşınızdan yediğiniz bir kazığın aslında sizin için iyiye dönük olduğunu anlayacaksınız. Size kötülük yapmak isterken aslında sizin önünüzü açmış. Bunu fark etmeniz biraz zaman alsa da, fark ettiğiniz andan itibaren hayatınızda bir takım değişiklikler yapacaksınız. Daha iyi bir yerde daha iyi şartlarda oturacağınız bir eve taşınacak, size kötüyü hatırlatmayacak yerlerde bulunmaktan kaçınacaksınız.

Arkadaşlarınız ile güzel bir tatile çıkacaksınız. Bu tatilde çok mutlu olacak hatta hayatınızın aşkını bile bulacaksınız. Aranızda biraz mesafe olması canınızı sıksa da okul nedeni ile aynı şehirde birleşme imkanına sahip olacaksınız. Tatil dönüşü arkadaşlarınız ile çok mutlu olacak, rutin hayatınıza daha enerji dolu devam edeceksiniz.

Aileniz ile birlikte yeni bir eve taşınacağınız anlamına gelmektedir. Hep beraber el birliği ile para biriktirmiş, bu para sayesinde istediğiniz bir evi satın almışsınız. Nihayet bu eve taşınacak ve hayallerinizdeki gibi dekor edeceksiniz. Bu ev size huzur ve neşe getirirken, aileniz ile çok mutlu günler yaşayacaksınız.

İş ve Kariyer

İş yerinde bir takım anlaşmazlıklarınız var fakat artık bunları aşacaksınız. Neşeli ve güler yüzlü yapınız sayesinde çok seviliyorsunuz. Yapacağınız bir takım işlerde size destek sağlayacak bir iki iş arkadaşınız olacak. Onlar ile el ele verecek, ortadaki sorunları kökünden çözeceksiniz. Daha huzurlu çalışma ortamı yaşayacaksınız.

Yeni bir iş için il dışına gideceğiniz anlamına gelir. Aileden ve yakın çevreden ayrı kalmak sizi biraz üzse de iş yeri şartları ve size sunduğu güzellikleri görmezden gelemiyorsunuz. Kısa zaman içerisinde yeni işinizin başına geçecek, hemen adapte olacaksınız.

İş hayatında yükselişe geçeceğinize işaret eder. Uzun çabalarınız sonucunda, çok iyi işlere imza atacak, başarılı bir kariyer hayatı yaşayacaksınız. Herkes tarafından gurur duyulan bir eleman olacak, yüksek mevki sahibi olacaksınız.

Sağlık

Sağlıklı olmak birazda sizin elinizde. Son zamanlarda kendinize hiç iyi bakmıyorsunuz. Fakat bunun önüne geçecek, kendinize daha iyi bakmayı görev haline getireceksiniz. İyi bir diyetisyen ile anlaşacak sağlıklı beslenmeye başlayacaksınız. Bu sayede ne mide sorunu yaşayacak ne de fazla kilo alacaksınız. Son derece sağlıklı olacağınız bir döneme gireceksiniz.

Eşinizin rahatsızlığı sizi çok üzmüş. Her gün başından ayrılmıyor hiç kendinize dinlenme fırsatı bırakmıyorsunuz. Eşinizin sağlığına kavuşacağı, sizinde kendinizi dinlendireceğinize işaret eder. Kısa zaman içerisinde sağlığına kavuşan eşiniz ile, güzel bir hafta sonu keyfi yapacak, sağlıklı bir döneme gireceksiniz.


 

Kahve Falında Ahtapot Kafası Görmek

Olumlu gelişmeler yaşanacaktır. Yeni bir aşka başlamak anlamındadır. Bu aşkın devamında evlilik kararı alınabilir. Bir bebek haberi ile mutlu olmak anlamına da gelir. Evliyseniz hanenizde ufak tefek sorunlar yaşanacaktır. Bu sorunları anlayışla, sevgi ve saygıyla çözmek mümkündür. Birbirinizin üzerine fazla giderseniz evliliğinizin çıkmaza girmesi demektir. Konuşarak çözülecek sorunları büyütmek yersizdir.

Bekarsanız tanıştığınız bir insanın sizin için hayırlı olmadığı anlamına gelir. Yeni tanıştığınız biriyle ilişkinizin çok hızlı ilerlemesine fırsat vermemenizi salık verir. Erkekseniz güzel bir kızla tanışacağınıza delalet eder. Hayırlı görünen bir ilişkidir. Bu insanla evlenme kararı alabilir ve mutlu bir yuva kurabilirsiniz demektir. Öğrenciyseniz okul hayatınıza biraz daha ağırlık vermeniz gerektiğine dikkat çeker. Derslerinize çalışmaz ve devamsızlık yaparsanız okulda başarısızlık, ya da sınavları geçememe gibi sorunlarla uğraşmak zorunda kalmanıza işaret eder. Bu nedenle eğitim hayatınızı her şeyin önünde tutmalı ve planlı çalışmalısınız.

Çevrenizdeki yakınlarınızdan hastalık haberi alacağınıza delalet eder. Bir süre sonra hastalığın iyileştiği haberini alacağınıza delalettir. Çevrenizde sır küpü bir insan olduğunun habercisidir. Aynı zamanda sırlarını saklayan kişinin siz olabileceğiniz anlamına da gelir. Bu kişi ketum ve duygularını belli etmekten korkan kişidir. Bilhassa sevgiliniz veya eşinizden sır saklamanın doğru olmadığına delalettir. Bu konuda dikkatli olmanızı salık verir. İş yerinizde irili ufaklı problemler ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz demektir. Problemleri başarılı bir şekilde çözseniz de yorulacağınıza delalet eder. Sizin temiz kalpli bir insanla tanışacağınız anlamına da gelir. Karşınızdaki kişiyi iyice tanımadan ciddi bir karar almanın erken olacağına delalet eder.


 

Kahve Falında Ahtapot Kolu Görmek

Maddi sıkıntılara işaret eder. Elinizdeki parayı doğru yerlere harcamanın önemine dikkat çeker. Parayı doğru yerlere aktardığınızda maddi sıkıntıların çözüleceğine delalet eder. İş hayatında sizi sıkan bazı problemlerle uğraşacağınız anlamına gelir. Bu problemleri akılcı yaklaşımınız ve çalışkanlığınız sayesinde çözeceğinize delalet eder. İşinize sımsıkı sarılarak başarılı olacağınız anlamına da gelir. Başarılarınız karşısında takdir görmeniz ve mevki atlamanız da mümkündür. Bol kazanç elde etmeniz ve sıkıntılardan kurtulmanıza delalettir. Savurgan insana işaret eder. Kazandığınız parayı önemsiz yerlere harcadığınızda sıkıntıya düşecek olduğunuza dikkat çeker. Bu nedenle her ay kazandığınız paradan bir kısmını biriktirmenize salık verir. Gelecek günleri düşünerek küçük de olsa yatırım yapmanız gereklidir.

Aşk hayatında değişiklik yaşamak anlamına gelir. Yeni bir kişi ile tanışmak, sevgiliniz varsa onunla sözlenmek veya nişanlınız ile yakın zamanda evlilik kararı almak gibi değişiklikler söz konusudur. Hayatınızı düzene oturtmaya çalışırken yorulsanız da gelecekte mutlu ve huzurlu günler yaşamanız için buna değeceğini gösterir. Sevdiğinizle birbirinize destek olarak tüm sorumlulukları paylaşmanız gerektiğine delalettir. Böylelikle iki tarafta çok yıpranmayacak ve sorumluluklar birlikte gerçekleştirilecektir. Sembol sizin çektiğiniz tüm dertlerden yakın zamanda kurtulacağınıza delalet eder. Güzel günleri düşünerek kendinizi rahatlatmanız gerekmektedir. Sevdiklerinizle yaşayacağınız mutlu günlerin tadını çıkarmak için birlikte yapabileceğiniz etkinlikleri planlamanızın rahatlatıcı olacağına işaret eder. Ailece yapılacak etkinlikler, rutin koşturmaca içinde değişiklik olması açısından faydalı olacağı anlamındadır.


 

Kahve Falında Kalamar Görmek

Aile üyelerinden biriyle uzun zamandır küs olduğunuz gözüküyor, bu küslük çok yakında bitecek. İki taraftan biri ilk adımın atılmasını bekliyor ve o kişi siz olabilirsiniz. Erdemli ve alçakgönüllü yapınızı burada da belli edeceksiniz ve barışmak için zemin hazırlayacaksınız. Ailede küslüğün olması herkesi derinden etkilerken barış ortamı herkesi çok mutlu edecek, yeniden bir arada olmanın keyfini süreceksiniz.

Bu dönem ailecek daha fazla zaman geçireceksiniz. Uzun zamandır onları işler yüzünden ihmal ettiğiniz görünüyor, beraber gitmek istediğiniz yerlere gidecek, saatlerce sohbet edeceksiniz. Hatta büyük bir değişim yaşayıp yeniden aile evine taşınmak isteyebilirsiniz, farklı fakat huzurlu günler sizi bekliyor olacak.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.