Kahve Falında Koyun Görmek

Kahve Falında Koyun Görmek
11 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 8.745 kez okundu.

Kahve falında koyun görmek fal sahibinin çok uysal ve söz dinleyen bir evladının olacağı anlamına gelir. Fakat bu çocuğun bir özelliği daha vardır ki sessiz sedasız, uysal olduğu kadar, tuttuğunu koparan, becerikli ve aktif bir insan olacaktır. Fal sahibinin sağ kolu olacak bu evlat bütün ailenin de göz bebeği olacaktır. Bu özellikleri sebebiyle çok çabuk nazara gelebilen evladın korunması için de duaların gücünden faydalanılmalıdır. Diğer bir yorumcuya göre ise fal fincanında görülen koyun sembolü beyin gücünü üstün bir şekilde kullanabilen fakat karışık el işlerinde çok yetenekli olmayan fal sahibi ile yorumlanır.

Bazı fal yorumcularına göre dışarıdan bakıldığı zaman neşeli ve uyumlu, fakat iç dünyasında hüzün ve keder kaplı fal sahibi ile yorumlanır. Eğer fal sahibi dertlerini ve kederlerini paylaşabileceği sağlam bir dostluk kurup dertleşmeyi öğrenmezse bu huyu yüzünden psikolojik dengesi bozulabilir. Kahve tabağında beliren bir koyun kafası fal sahibinden manevi bir konuda destek isteyen eş ile de tasvir edilmektedir. Tabakta beliren bu sembol eşi ile daha fazla ilgilenmesi gerektiğini anlamını da taşır çünkü bazı durumlarda eşler bunu dillendiremez ve karşı tarafın anlamasını beklerler. Bir diğer anlamıyla hareketleri ağır ama düzenli bir insanı temsil eder. Bu kişi genellikle iş hayatında rastlanan biridir ve yavaşlı ile fal sahibini sıkıntıya soksa bile yaptığı işin temizliği yüzünden ses çıkarılmayan insanlar arasındadır. Fal fincanının dibinde büyük bir şekilde belirmiş ise fal sahibinin dargın olduğu birisiyle arasını bulmaya çalışacak üçüncü bir şahıs ile yorumlanır.

Kahve Falında Koyun Kafası Görmek

Yeteri kadar mücadele etmemek olarak yorumlanır. Kendi yaşantısı hakkında vereceği kararları bile başkalarına danışarak hallettiği için bir türlü istediği verime ulaşamayabilir. Özellikle de duygusal anlamda gelgitler yaşamasına sebep olan bu durum bir an önce fark edilmelidir. Çünkü istediği sonuca ulaşmak için ilk önce kendi olmayı öğrenmelidir. Başkalarının düşünceleri olayları sadece onların istediği yöne götürür. Zaman içerisinde evlilik hayatına da yansıyacak olan bu durum eşi ile arasının açılmasına neden olacağı için dikkatli olmalıdır. Önce ne istediğin bilen biri haline dönüşmeli sonrada isteklerini karşı tarafa doğru bir dille anlatmaya çalışmalıdır. Davranışları bu yönde olursa hayatı kısa sürede düzene girer. Sizlerin bu ara kendinizi geliştirmek amacı ile farklı ve bilmediğiniz halde oldukça ilgi duyduğunuz dilleri öğrenmek için kurslara ya da dershanelere gitmeye başlamış olduğunuzu da işaret etmektedir.  Sizler sadece hayatınızı her an kendinizi geliştirmek için adar ve bu konuda da ilerler iseniz hayatınızın ilerleyen zamanlarında hem oldukça başarılı hem de büyük mutluluklara sahip birisi olabileceksiniz. Sizler için yolda olan bir bebeği ya da müjdeli olan bir haberi de işaret etmektedir. Bebek de gelse müjdeli haber de gelse sizler için oldukça bereketli olacağı için özellik ile de bu aralar bir hayli mutlu olacaksınız. Sizlerin evinizde bir hayvan beslemek için çaba sarf ediyor olduğunuzu da göstermektedir. Hayvan bakmak hem oldukça zahmetli hem de bir o kadar özel duygu olmasının bilincinde olmanız ile de daha çok evinize bir kedi ya da köpek almayı düşünüyor olduğunu da göstermektedir. Bu hayvanlar yerine başka şeyi de tercih eder iseniz belki de istediğiniz kadar başarılı da olamazsınız

Neşeli bir topluluğa katılarak çok eğlenmek olarak da yorumlanır. Bu topluluk bir nişan veya söz için bir araya gelmiş olabilir. Farklı insanların bir arada olması ve her birinin güzel enerjisi fal sahibine de yansıyacak ve çok mutlu olacaktır. Fincanın dip kısmında belirmişse bu toplulukta gözüne çarpacak olan değerli bir kişiliğe işaret eder. Arasında ufak bir elektriklenme olarak başlangıç gösterecek olan ilişki daha sonra büyük bir hızla beklenen seviyeye ulaşacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git