Kahve Falında Koyun Görmek

11.04.2015
Kahve Falında Koyun Görmek

Kahve falında koyun görmek, fal sahibinin hedeflerine ulaşarak emeklerinin karşılığını alacağı bir döneme girdiği anlamına gelir. Kişinin yakın zamanda her zaman yanında olacak ve en büyük destekçisi olacak gerçek ve hayırlı bir dost kazanacağına işaret eder. Başarı, erkek evlat ve rahatlık demektir.

Aşk Yorumu

Uysal ve kibar görünüşünüz ile çevrenizde beğenilen, değer gören ve güven duygusu uyandıran kişiliğiniz ile bu ara hayatınıza girecek kişi, size her konuda destek olup, birlikte güzel bir yol kat edeceksiniz. Bazı şeyler için erken olduğunu ve öncelikle hedeflerinize ulaşmak için, sağlam bir temel atma isteğiniz olumlu karşılanacak, fakat onu kaybetme korkusu o kadar ağır basacak ki bir an önce yüzük takıp, birlikteliğinizi resmiyete kavuşturmak isteyeceksiniz.

Kahve falı yorumcularına göre yakın bir zamanda ailenizi de çok mutlu edecek müjdeli bir bebek haberinin arifesinde olacağınıza işaret eder. Bu bebek hayatınıza yeni bir soluk getirip, evinizde neşe kaynağı olacak. Oldukça uysal ve sevimli bir bebek olması da sizi fazla yorup, yıpratmayacak. Hatta bu bebek gelecekte gurur kaynağınız ve destekçiniz olmanın yanında, çok iyi yerlerde mevki makam sahibi olacak.

Bir müddettir kızgın olduğunuz nişanlınızı kıskandırıp, onu deli etmek için uğraşıyorsunuz. Oldukça hassas bir yapıya sahip olan nişanlınız, sırf sizi kırmaktan korktuğu için tepkisiz kalmakta. Bu sessiz kalışı onun sizi kıskanmadığı, sevmediği anlamına gelmiyor. Bu tarz davranışlardan kaçınarak sorununuzu karşılık konuşarak çözüme ulaştırmanız, ilişkinizi daha sağlam temeller üzerine kurmanızda yardımcı olacağı gibi, güzel bir evlilik hayatı da sizi bekliyor.

Para Yorumu

Maddi açıdan durgun bir dönemde olduğunuza işaret eder. Bu durum fazla uzun sürmeyerek. Yakın bir gelecekte karşınıza çıkan imkanları da iyi değerlendirebilirseniz, maddi açıdan çok daha iyi bir noktaya gelmeniz kaçınılmaz.

Eşinizin bu aralar size belli etmek istemese de, durgun ve içe kapanık bir psikoloji sergiliyor. Bu ruh halini olumsuz düşüncelerle kendinize zehir etmeyin. Eşinizin bu aralar maddi sorunları söz konusu olabilir. Bu dönemde ona yardım elinizi uzatarak, hem maddi hem de manevi destek olabilirsiniz. Eşiniz bu davranışınız ile sizinle evlenerek ne kadar doğru bir karar verdiğini, bir kez daha anlayacak.

Uzun zamandır ha bugün ha yarın diye beklediğiniz, işlerinizi bile erteleyerek sorunlar yaşamanıza sebep olan iş, yakın bir zamanda çözüme ulaşacağı müjdesini alacaksınız. Hala içinizde acaba diye şüpheleriniz bile olmasına rağmen yola çıkmış. Yakında emeklerinizin ve sabrınızın meyvesini alacaksınız.

Yapmış olduğunuz yatırımlar nedeni ile zor bir süreçten geçiyorsunuz. Bu sorun ile uğraşırken karşınıza çıkan olumsuzluklarda, canınızın daha çok sıkılmasına neden olabilir. Çevrenizde sizi destekleyen ve yaşadığınız olumsuzluk yüzünden, sık boğaz etmeyen dostlarınız olduğu için şanslısınız. Yakın bir zamanda işleriniz yoluna girip, yatırımlarınız gecikmelide olsa çözüme kavuşacak. Gözünüz aydın.

Sağlık Yorumu

Salgın hastalıklar nedeni ile çocuğunuzun da bir müddettir yaşadığınız olumsuzluklar canınızı çok sıkmakta. Doğru bir doktor ve hastane arayışınız sırasında, karşınıza çıkacak olan yabancı birinin tavsiyesi ile içinize su serpilecek. Onun öneri ve tavsiyeleri ile gideceğiniz doktorun, uygulayacağı tedavi çocuğunuzun kısa sürede iyileşmesini sağlayacak.

Anneniz ile ilgili yaşadığınız bazı sağlık sorunları uzakta oluşunuzdan dolayı sizin elinizi kolunuzu bağlıyor. Ona destek olmak için her zaman arayıp tavsiyelerde bulunsanız bile içiniz rahat etmiyor. Merak etmeyin yakın bir zamanda size sürpriz yapacak ve bir süre sizinle kalacak.

İş koşuşturması, ev, çocuklar derken kendinizi ihmal ediyorsunuz. Bir müddettir düzenli yaptırmanız gereken jinekolog bölümündeki muayeneniz için, doktorunuza gitmenin vakti geldi de geçiyor bile. Artık biraz da kendinizle ilgilenme zamanı. Bir şey çıkacağı için değil ama, belli bir yaştan sonra özellikle, her sene düzenli yapılması gereken rutin muayeneler, kadın sağlığında erken teşhis için önemli bir yer teşkil ediyor.

Aile ve Yaşam Yorumu

Uzun zamandır dargın olduğunuz ve görüşmek isteseniz de, ilk adımı atmak istemediğiniz için, beklemeye aldığınız kişi ile aranızı düzeltmek isteyen, üçüncü bir kişiyi ifade eder. Bu kişinin sağduyulu ve mülayim tavırları aranızın kısa sürede düzelmesine ve küslüğü sonlandırmanıza vesile olacaktır.

Yakınınız da sizi çekemeyen ve kıskanan biri var. Aslında kalbi temiz ve kötü biri değil, fakat duyduklarını kendine göre yorumlamasından dolayı, aile içinde kısa süreli gerginliklere sebep olmakta. Biraz dikkatli olup, dedikodu yapmasına mani olursanız, bu durumun önüne geçip, olayları kendi lehinize çevirebilirsiniz.

Aile içinde yakın bir zamanda kalabalık bir etkinlik için, bir araya gelecek ve sevdiklerinizle hasret gidereceksiniz. Burada alacağınız bir bebek müjdesi de sizi oldukça mutlu edecek.  Aileniz ile birlikte uzun zamandır bir tatil planı yapmanıza rağmen, maddi nedenlerden dolayı devamlı erteliyordunuz. Yakın bir zamanda alacağınız, hediye tatil paketi ile bu isteğinizi gerçekleştirmeniz mümkün görünüyor. Şimdiden hazırlık yapmaya başlayabilirsiniz.

İş ve Kariyer Yorumu

Saman altından su yürüten birini ifade ediyor olabilir. Genelde iş hayatında yaşanan, kıskançlıklar nedeni ile sizi çekemeyen birinin varlığı, dikkatinizden kaçıyor. Biraz dikkatli ve akıllı hareket ederseniz, bu kişinin kim olduğunu anlamanız uzun sürmeyecek. Herkesi kendiniz gibi güvenilir sanmayı bırakın artık. Biraz daha dikkatli olup, paylaşımlarınızı kendinize saklarsanız, kısa sürede işinizle kendinizi göstermeniz mümkün olacak.

Emekliliğin tadını erken yaşta çıkartmak ve çocuklarınızla zaman geçirmek istemenize rağmen, onların okul hayatı yüzünden bu isteğinizi devamlı erteliyorsunuz. Ev taksiti, araba taksiti, çocuklar derken yaş gelip geçiyor. Eşinizle çoğu zaman hayallerini kurduğunuz sahil kasabasına yerleşme isteğiniz, yakın bir zamanda, eşinizin sürprizi ile gerçek olacağa benziyor.

Yeni başladığınız iş hayatında çalışkan, istekli tavırlarınız ile çevrenizden taktir topluyorsunuz. Sevilen ve çalışkan biri olmanız, size işinizde sağlam bir iş güvencesi sağlayarak, hızlı adımlarla merdivenleri çıkmanızın yolunu açacak.

Okul hayatınızda son döneme geldiniz ve gelecek kaygısı yaşıyorsunuz. Çoğu zaman arkadaşlarınızla, mezun olduktan sonrası için planlar yapıyor, neyi, nasıl, neyle yaparız diye konuşuyorsunuz. Arkadaşlarınız içinden size değer veren birinin desteği ile mezun olduktan sonra kendi işinizi yapmanız mümkün olabilir. Yeter ki yapılan teklife olumlu bakıp, biraz cesaretli olun. Garantici olmak yerine, risk almayı deneyimlemek, sizin geleceğiniz açısından da iyi bir referans olabilir.


Kahve Falında Koyun Kafası Görmek

Fal sahibinin enerjisini ve vaktini kendisi için daha hayırlı bir işe harcaması gerektiği anlamına gelir. Kişinin sorunlardan kaçmayarak üstesine gitmesi, mücadele etmesi gerektiğine ve bu süreçte kendisine destek olacak yakın arkadaşlarına işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.