Kahve Falında Güneş Görmek

Kahve Falında Güneş Görmek
11 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 3.447 kez okundu.

Kahve falında güneş görmek fal sahibinin insanlardan çok fazla şey beklediğini fakat çok yakında aslında tüm çözümlerin kendi içerisinde olduğunu fark edeceğini simgeler. Bu farkındalık ile birlikte çok büyük başarılar elde edeceği de aşikardır. Bazı fal yorumcularına göre ise fal sahibi yüksek empati yeteneği sayesinde etrafındaki herkesi anlayarak nabza göre şerbet vermeyi çok iyi bilen bir insan demektir. Bu yüzden de herkes bir derdi olduğunda çözmesi için değil iyi bir dinleyici ve şefkatli bir insan olduğu için ona koşmaktadır.

Bir diğer yorumda karanlık günlerin ve gizli saklı olayların sona erip her şeyin aydınlığa kavuştuğu bir döneme dikkat çeker. Bu dönemde fal sahibi kendini ifade edemediği insanlara karşı aklanacak ve bunun gururunu yaşayacaktır. Bundan sonra da kimseye karşı derin bir muhabbet beslemeyecektir çünkü insanların onu sürekli yanlış anlaması onlardan soğumasına sebep olacaktır. Etrafındaki bazı hayvan figürleri ile birlikte yorumlandığında farklı anlamlara gelebilir. Mesela güneş sembolü ve kuş sembolleri bir arada çıkmışsa çok yakında haneye giren müjdeli haberlerin fal sahibini ve ailesini yakından ilgilendirdiğini simgeler. Yanında beliren bir ağaç ile birlikte kudretli bir insanın fal sahibinin hayatına dahil olacağı anlamına gelmektedir. Bu insan etrafındaki herkesin hayatını olumlu yönde değiştiren bir karaktere sahip olduğu için fal sahibine de birçok artısı olacaktır. Fal tabağında iri bir şekilde belirmiş ise fal sahibinin eline geçen yüklü bir miktar paranın bütün sıkıntılarını gidererek geleceğe yönelik planlar içerisine girmesine vesile olacaktır.

Kahve Falında Güneş Tutulması Görmek

Uzun süredir peşinde olan bir insanın oyunlarını ortaya çıkarmak olarak yorumlanır. Bu kişi fal sahibi hakkında olur olmaz şeyler söyleyerek onu her ortamda rezil etmeye çalışsa da kazdığı kuyuya kendisi düşecektir. Kısa zamanda herkes durumu fark ederek kötü niyetli kişinin ağzını tıkayacaktır. Bu sayede fal sahibi de kötü günde kimin yanında olup olmadığını görerek gerçek dostlarını sahtelerden ayırma imkanı bulacaktır. İlerleyen dönemlerde yaşadıklarını kendisine ışık olarak kullanmayı bilirse hayatı çok daha güzel gelişmelerle dolacaktır.

Hayırlı bir olay vesilesi ile eski dargınlıkların üstünün kapanmasına işaret eder. Her ne kadar kırgın insanlar bir araya gelerek konuşmaya başlasalar bile kırılan kalplerin onarılması için karşılıklı konuşulması gerekecektir. Ortam bozulmasın ve tartışma çıkmasın diye alttan alıp olgun davranan kişilerden birisi de fal sahibi olacaktır. Erdemli davranışlar sergilemesi herkesin takdirini toplamasına yol açacak fakat kendi içerisinde bir çelişkiye de düşebilecektir. Sular durulup yaşananlar eski hırsı ile kalmadığı için tartışma çıkarmak istemese de birtakım konularda hesap sorma isteğini bastıramayan fal sahibi bu iştahını uygun bir zamana saklayarak çok akıllıca bir harekette bulunmuş olacaktır. Ayrıca fincandaki ay tutulması da evlilik habercisi olarak yorumlanır.

Kahve Falında Batan Güneş Görmek

Olumlu ve olumsuz birçok anlamı aynı anda içinde barındırır. Öncelikle hayatınızda bir dönemin yakında kapanacağını, yepyeni bir döneme geçiş yapacağınızı gösterir. Eşiniz ya da sevgilinizle aranızda çözülemeyecek kadar büyük sorunlar varsa, ilişkiyi bitirme kararı alarak yeni bir hayata başlayabilirsiniz. Çocuklarınızla olan ilişkiniz, artık sizin kontrolünüzden çıkıp onların kendi hayat planları üzerinden ilerlemeye başlayabilir. Yeni arkadaşlar edinebilirsiniz ve uzun yıllardır arkadaş olduğunuz, çok sevdiğiniz bazı kişilerden de ayrılmak zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca yaşadığınız şehri terk edip hiç bilmediğiniz bambaşka bir şehirde yeni bir hayat kurabilirsiniz.

Hayatınızı gereksiz bir biçimde zora sokan insanların ve olayların giderek sizden uzaklaşmaya başlayacağına işaret eder. Çok sevdiğinizi, ayrılamayacağınızı düşündüğünüz ancak her geçen gün size daha da büyük zarar veren insanlardan kopma dirayetini yavaş yavaş göstermeye başlayacaksınız. İnsanlarla olan ilişkilerinize sadece onlar tarafından yön verilmesine artık daha fazla seyirci kalmayacak ve etkili ilişkiler kurmaya başlayacaksınız. Ebeveynlerinizle olan uzak ilişkinizi daha yakın ve samimi hale getireceksiniz. İleride onlar hayatınızdan çıktığında pişman olmamak için daha olumlu ilişkiler kurmaya başlayacaksınız. Eğitim hayatınız devam ediyorsa yakın bir zamanda sonlanacak. Batan güneş sembolü bazı anlarda bir şeyler yitirebileceğinizi, bazı anlarda da yeni bir şeyler kazanabileceğinizi gösterir. Eğer belirgin bir biçimde görünüyorsa hayatınızda meydana gelecek olumlu değişikliklere, eğer daha silik ve az okunaklı görünüyorsa bir takım olumsuz gelişmelere kendinizi hazırlamalısınız.

Kahve Falında Güneş Doğması Görmek

Hayatında ne kadar çok seviyor olduğun kişiler var olsa bile hala bir yanını oldukça eksik ve yarım olarak hissediyor olduğuna da işaret etmektedir. Acı çekiyor olabilirsin bu ara fakat bu sıkıntılarını birilerinden çıkarmayı tercih etmek yerine daha çok kendin ile olan iç sıkıntılarını gidermeye çalışmak hem senin için hem de çevrende yer alan insanlar için oldukça mantıklı olacak. Bu hayat senin için ne kadar önemli ve dikkat etmen gereken bir şey olduğunu anlar isen o zaman sen de göreceksin ki bu hayatın her şeyine kısa süre içerisinde sahip olabileceksin. Ellerin ile elde ettiğin şeyleri insanlara olan kin ve nefretinden dolayı kayıp etmek üzere olmandan dolayı da sen de artık bu duruma bir yok demeyi tercih etmeli ve kendin ile birlikte diğer insanların da mutlu olması için her şeyi daha çok tercih etmelisin.

Bir yandan da senin için sıkıntılardan sonra gelen refahı ve mutlu olan bir hayatı da işaret eder. Her şey bu kadar güzel bir şekilde yolunda gitmeye başlamış olması da senin için gelecek olan en hayırlı zaman dilimlerine de işaret eder iken her şey senin için böyle gitmesi amacı ile de daha çok çabalamayı tercih etmelisin. Alacak olduğun bir haber ile dünyalara da sahip olabileceksin.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git