Kahve Falında Güneş Görmek

Kahve Falında Güneş Görmek
11 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 3.559 kez okundu.

Kahve falında güneş görmek, fal sahibinin insanlardan çok fazla şey beklediğini fakat çok yakında aslında tüm çözümlerin kendi içerisinde olduğunu fark edeceğini simgeler. Bu farkındalık ile birlikte çok büyük başarılar elde edeceği de aşikardır. Bazı fal yorumcularına göre ise fal sahibi yüksek empati yeteneği sayesinde etrafındaki herkesi anlayarak nabza göre şerbet vermeyi çok iyi bilen bir insan demektir. Bu yüzden de herkes bir derdi olduğunda çözmesi için değil iyi bir dinleyici ve şefkatli bir insan olduğu için ona koşmaktadır.

Bir diğer yorumda karanlık günlerin ve gizli saklı olayların sona erip her şeyin aydınlığa kavuştuğu bir döneme dikkat çeker. Bu dönemde fal sahibi kendini ifade edemediği insanlara karşı aklanacak ve bunun gururunu yaşayacaktır. Bundan sonra da kimseye karşı derin bir muhabbet beslemeyecektir çünkü insanların onu sürekli yanlış anlaması onlardan soğumasına sebep olacaktır. Etrafındaki bazı hayvan figürleri ile birlikte yorumlandığında farklı anlamlara gelebilir. Mesela güneş sembolü ve kuş sembolleri bir arada çıkmışsa çok yakında haneye giren müjdeli haberlerin fal sahibini ve ailesini yakından ilgilendirdiğini simgeler. Yanında beliren bir ağaç ile birlikte kudretli bir insanın fal sahibinin hayatına dahil olacağı anlamına gelmektedir. Bu insan etrafındaki herkesin hayatını olumlu yönde değiştiren bir karaktere sahip olduğu için fal sahibine de birçok artısı olacaktır. Fal tabağında iri bir şekilde belirmiş ise fal sahibinin eline geçen yüklü bir miktar paranın bütün sıkıntılarını gidererek geleceğe yönelik planlar içerisine girmesine vesile olacaktır.

Aşk

Yaşamınız için bir dönüm noktasında olduğunuzu ve vereceğiniz kararlarla hayatınızın akışını değiştirme gücüne sahip olduğunuzun bir göstergesidir. Doğru adımlar atmak için alacağınız kararlarda duygularınıza olduğu kadar mantığınızın da süzgecinden geçirmeniz gerekir. Aşık olduğunuz kişinin okul hayatını bitirmeden evlenmeniz sizi mutlu edecek olmasına rağmen, alacağınız sorumluluğun büyük olmasına istemeden evliliğinizde sorun yaşamanıza neden olacaktır. Bu nedenle nişanlı beklemeniz ve zamanı geldiğinde kendi ayaklarınız üzerinde dururken evlenmeniz her ikiniz açısından iyi olacaktır.

Aile içinde geçen sıkıntılı onca zaman artık geride kalacak ve hayatınız tamamen değişerek bir daha sevginizin sınandığı o zorlu günler biterek yerini mutluluğa bırakacak. Özellikle yakında dünyaya gelecek evladınızla bu mutluluğunuz taçlanacak ve evinizde ayrı bir neşe kaynağı olacak.

Kadere adeta isyan eden yapınız içinizde bir yangına dönüşmeye başladığı bir anda karşınıza çıkan birinin bu durumu kökten değiştirecek, hayata bakış açınız kadar yaşamınızı da düzene sokarak mutluluğun kapılarını açmanıza neden olacak. Ailenizde sizdeki bu değişimin farkında olup mutluluğunuza ortak olmakta ve bu değişim sebebi olan kişiyle tanışmak isteyecekler.

Monoton giden hatta bir müddettir sıkıldığınız bu durum kısa bir süre içinde değişerek son derece renkli ve heyecan verici bir hale dönüşecek. Hatta o sıkıcı günlerin acısını fazlası ile çıkartacaksınız. Buna yeni tanıştığınız maceraperest ve aktif yaşayan kişi sebep olacak olsa da sizde bu durumdan şikayetçi olmadığınız gibi uzun zamandır beğendiğiniz kişi ile birlikte olmaktan oldukça memnunsunuz. Ona ayak uydurabilirseniz o da sizinle aynı duygularda olduğunu belli etmekten çekinmeyecek.

Aile ve Yaşam Alanı

Bu aralar yaşamış olduğunuz bazı enteresan olayları aileniz ile paylaştığınız da sizde başınıza aslında bir talih kuşunun konduğunu ve bu durumun tesadüften daha öteye bir işaret olduğunu fark etmenize neden olacak. Bu işaretleri anlayabilmek ve doğru kararlar vermenizde yardımcı olacağını idrak edebilmeniz hayatın şifresini çözmenize ve farkında olmanın avantajlarını kullanmanıza neden olacak.

Ortak bir noktada buluşamamanız ve bir birinizle iletişim kuramamanızın sebebi hayata aynı pencereden bakmıyor olmanızdan kaynaklanıyor. Fakat kendinizi üzmeniz ve bu durumdan farklı sonuçlar çıkartmanız gerekmiyor. Yaşınız ve tecrübeniz ufkunuzun geniş olmasına ve tünelin sonunu görmenize neden olduğu için daha sığ düşünen kişilerin sizi anlamalarını beklememelisiniz. Okul hayatınızdan dolayı ailenizden ayrı bir şehirde yaşamanız onları özlemenize ve fırsat buldukça ailenizin yanına kaçmanıza neden olmakta. Bu durum karşısında ailenizde emekli olup yanınıza gelerek birlikte yaşamanız için imkan verecek.

Zor geçen ve çok çalışmak zorunda kaldığınız eğitim hayatınızda istediğiniz üniversiteyi ve bölümü kazanmanız aileniz ve akrabalarınız için büyük bir mutluluk ve gurur kaynağı olacak. Hayatınızda açılan yeni bir sayfaya tüm akrabalarınızın da desteğini alarak sorunsuz ve rahat bit eğitim hayatı yaşayacaksınız.

Para

İster istemez hayatın size getirdiklerini değerlendirme hakkına sahipsiniz. Doğru adım atar ve elinizde bulunan parayı alışveriş yaparak harcamak yerine birikim yapmayı tercih ederseniz kısa sürede birikimleriniz artarak istediğiniz arabayı almanıza yol açacak. Eskilerin işten artmaz dişten artar demelerinin de sebebi bundan kaynaklanmakta. Gençlikte edinilen mal varlığı ileri ki yaşlarınızda rahat yaşamanıza ve hayatınızda keşke demediğiniz bir yaşamın kapılarını size açacak

Beklediğiniz miras paylaşımı yapılarak halkınıza düşen kısmı ile düşeş bir arsa satın almanız ve akıllı davranarak kısa sürede burayı satarak emlak işinde paranızı değerlendirmeniz rahat para kazanmanıza neden olacak.

İşinizi büyütmek ve daha geniş bir kitleye hitap etmek için yapmış olduğunuz girişim için bir müddet daha beklemeniz ve firmadan gelecek habere göre hareket etmeniz gerekecek. Birçok kişiye oranla malı yerinden alıp ucuza mal etmeniz ve ederinin altında vermeniz iyi bir promosyon yapmanıza ve kazanmanıza vesile olacak. Bu durum satışlarınızı olumlu etkileyeceği için her ay belli bir üründe indirim yaparak sıcak para girişini sağlayarak kısa sürede finansal bir büyüme göstermenizi sağlayacak.

İş ve Kariyer Hayatı 

Eğitim hayatınızdan sonra atıldığınız iş hayatında son derece başarılı olup kısa sürede kendinizi gösterme fırsatı yakalamanıza ve hedeflediğiniz noktaya gelmenize neden olacak. Fakat bir anda yükselmeniz sizi şımarmasın, burada önemli olan bu konuma gelmekten ziyade bu konumu korumak ve hakkını vermekten geçtiğini de unutmayıp akıllı hareket etmeniz gerekiyor.

Emekli olarak aldığınız tazminat ile yıllardır yapmak istediğiniz ve büyük bir keyif aldığınız hobi market ve atölyesi açarak hem kendinize yeni bir uğraş hemde kazanç kapısı oluşturmanız keyifle çalışmanıza yaptığınız hobi çalışmalarını da burada teşhir etme imkanı bulacaksınız.

İşinizde samimi ve içten tavırlarınız iş arkadaşınızla aranızda güçlü bağlar kurmanıza ve başları sıkıştığında, konuşmaya ihtiyaç duyduklarında size gelip danışmaları da bu yüzden. Sevilen ve değer gören biri olmanız sözünüzün de dinlenmesi göz önüne alındığında iş yeri için istenen servis şefi görevi size verilerek uyumlu çalışma düzenini bozmadan yürütmenize neden olacak.

Sağlık Hayatı

Vesvese yapan ve her şeyi kendine dert eden yapınız sağlığınızı olumsuz yönde etkilemesine neden oluyor. Fakat yakın bir arkadaşınızın vasıtası ile tanıdığınız kişinin olumlu yaklaşımı sorununuzun temeline inerek yapacağı terapi bu sorununuzdan kurtulmanıza ve yaşama daha pozitif bakmanıza neden olacak.

Yaşadığınız ve kimseyi üzmemek için herkesten gizlediğiniz hastalığınız azminiz ve aldığınız tedavi ile kısa sürede iyileşme göstererek sağlıklı yaşamak ve daha stressiz bir hayat için yıllardır ertelediğiniz hayallerinizi süsleyen bir karavan alarak ülkenin güzel sahil kasabasına yerleşerek ikinci hayatınızı maceralı bir şekilde yaşayacaksınız. Belki bu durum ilk zamanlar çevreniz tarafından yadırganacak olsa bile siz hayallerinizin peşinden gitmekten vazgeçmeyin.

Eve kapanıp çoğu zamanınızı evde geçirmeniz, zamanla bu duruma alışarak sosyal hayattan kopmanıza ve insan ilişkilerinin zayıflamasına neden olacağı gibi yalnızlık ve bezginlikten bazı zamanlar duygusal boşluğa düşerek ağlama, geçmişe özlem duyma gibi depresyon belirtileri göstermenize neden olacak. İçinde bulunduğunuz durumun farkına vararak alışkanlık haline getirdiğiniz bu yaşam tarzınızı yavaş yavaş değiştirme ve insan içine girme, temiz havada yürüyüş yapma, bir hobi edinmek için kursa gitme gibi etkinliklerle kendinizi kısa sürede toparlamanız söz konusu olacaktır.

Kahve Falında Güneş Tutulması Görmek

Uzun süredir peşinde olan bir insanın oyunlarını ortaya çıkarmak olarak yorumlanır. Bu kişi fal sahibi hakkında olur olmaz şeyler söyleyerek onu her ortamda rezil etmeye çalışsa da kazdığı kuyuya kendisi düşecektir. Kısa zamanda herkes durumu fark ederek kötü niyetli kişinin ağzını tıkayacaktır. Bu sayede fal sahibi de kötü günde kimin yanında olup olmadığını görerek gerçek dostlarını sahtelerden ayırma imkanı bulacaktır. İlerleyen dönemlerde yaşadıklarını kendisine ışık olarak kullanmayı bilirse hayatı çok daha güzel gelişmelerle dolacaktır.

Hayırlı bir olay vesilesi ile eski dargınlıkların üstünün kapanmasına işaret eder. Her ne kadar kırgın insanlar bir araya gelerek konuşmaya başlasalar bile kırılan kalplerin onarılması için karşılıklı konuşulması gerekecektir. Ortam bozulmasın ve tartışma çıkmasın diye alttan alıp olgun davranan kişilerden birisi de fal sahibi olacaktır. Erdemli davranışlar sergilemesi herkesin takdirini toplamasına yol açacak fakat kendi içerisinde bir çelişkiye de düşebilecektir. Sular durulup yaşananlar eski hırsı ile kalmadığı için tartışma çıkarmak istemese de birtakım konularda hesap sorma isteğini bastıramayan fal sahibi bu iştahını uygun bir zamana saklayarak çok akıllıca bir harekette bulunmuş olacaktır. Ayrıca fincandaki ay tutulması da evlilik habercisi olarak yorumlanır.

Kahve Falında Batan Güneş Görmek

Olumlu ve olumsuz birçok anlamı aynı anda içinde barındırır. Öncelikle hayatınızda bir dönemin yakında kapanacağını, yepyeni bir döneme geçiş yapacağınızı gösterir. Eşiniz ya da sevgilinizle aranızda çözülemeyecek kadar büyük sorunlar varsa, ilişkiyi bitirme kararı alarak yeni bir hayata başlayabilirsiniz. Çocuklarınızla olan ilişkiniz, artık sizin kontrolünüzden çıkıp onların kendi hayat planları üzerinden ilerlemeye başlayabilir. Yeni arkadaşlar edinebilirsiniz ve uzun yıllardır arkadaş olduğunuz, çok sevdiğiniz bazı kişilerden de ayrılmak zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca yaşadığınız şehri terk edip hiç bilmediğiniz bambaşka bir şehirde yeni bir hayat kurabilirsiniz.

Hayatınızı gereksiz bir biçimde zora sokan insanların ve olayların giderek sizden uzaklaşmaya başlayacağına işaret eder. Çok sevdiğinizi, ayrılamayacağınızı düşündüğünüz ancak her geçen gün size daha da büyük zarar veren insanlardan kopma dirayetini yavaş yavaş göstermeye başlayacaksınız. İnsanlarla olan ilişkilerinize sadece onlar tarafından yön verilmesine artık daha fazla seyirci kalmayacak ve etkili ilişkiler kurmaya başlayacaksınız. Ebeveynlerinizle olan uzak ilişkinizi daha yakın ve samimi hale getireceksiniz. İleride onlar hayatınızdan çıktığında pişman olmamak için daha olumlu ilişkiler kurmaya başlayacaksınız. Eğitim hayatınız devam ediyorsa yakın bir zamanda sonlanacak. Batan güneş sembolü bazı anlarda bir şeyler yitirebileceğinizi, bazı anlarda da yeni bir şeyler kazanabileceğinizi gösterir. Eğer belirgin bir biçimde görünüyorsa hayatınızda meydana gelecek olumlu değişikliklere, eğer daha silik ve az okunaklı görünüyorsa bir takım olumsuz gelişmelere kendinizi hazırlamalısınız.

Kahve Falında Güneş Doğması Görmek

Hayatında ne kadar çok seviyor olduğun kişiler var olsa bile hala bir yanını oldukça eksik ve yarım olarak hissediyor olduğuna da işaret etmektedir. Acı çekiyor olabilirsin bu ara fakat bu sıkıntılarını birilerinden çıkarmayı tercih etmek yerine daha çok kendin ile olan iç sıkıntılarını gidermeye çalışmak hem senin için hem de çevrende yer alan insanlar için oldukça mantıklı olacak. Bu hayat senin için ne kadar önemli ve dikkat etmen gereken bir şey olduğunu anlar isen o zaman sen de göreceksin ki bu hayatın her şeyine kısa süre içerisinde sahip olabileceksin. Ellerin ile elde ettiğin şeyleri insanlara olan kin ve nefretinden dolayı kayıp etmek üzere olmandan dolayı da sen de artık bu duruma bir yok demeyi tercih etmeli ve kendin ile birlikte diğer insanların da mutlu olması için her şeyi daha çok tercih etmelisin.

Bir yandan da senin için sıkıntılardan sonra gelen refahı ve mutlu olan bir hayatı da işaret eder. Her şey bu kadar güzel bir şekilde yolunda gitmeye başlamış olması da senin için gelecek olan en hayırlı zaman dilimlerine de işaret eder iken her şey senin için böyle gitmesi amacı ile de daha çok çabalamayı tercih etmelisin. Alacak olduğun bir haber ile dünyalara da sahip olabileceksin.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git