Kahve Falında Güneş Görmek

11.04.2015
Kahve Falında Güneş Görmek

Kahve falında güneş görmek, fal sahibinin insanlardan çok fazla şey beklediğini fakat çok yakında aslında tüm çözümlerin kendi içerisinde olduğunu fark edeceğini simgeler. Bu farkındalık ile birlikte çok büyük başarılar elde edeceği de aşikardır. Bazı fal yorumcularına göre ise fal sahibi yüksek empati yeteneği sayesinde etrafındaki herkesi anlayarak nabza göre şerbet vermeyi çok iyi bilen bir insan demektir. Bu yüzden de herkes bir derdi olduğunda çözmesi için değil iyi bir dinleyici ve şefkatli bir insan olduğu için ona koşmaktadır.

Bir diğer yorumda karanlık günlerin ve gizli saklı olayların sona erip her şeyin aydınlığa kavuştuğu bir döneme dikkat çeker. Bu dönemde fal sahibi kendini ifade edemediği insanlara karşı aklanacak ve bunun gururunu yaşayacaktır. Bundan sonra da kimseye karşı derin bir muhabbet beslemeyecektir çünkü insanların onu sürekli yanlış anlaması onlardan soğumasına sebep olacaktır. Etrafındaki bazı hayvan figürleri ile birlikte yorumlandığında farklı anlamlara gelebilir. Mesela güneş sembolü ve kuş sembolleri bir arada çıkmışsa çok yakında haneye giren müjdeli haberlerin fal sahibini ve ailesini yakından ilgilendirdiğini simgeler. Yanında beliren bir ağaç ile birlikte kudretli bir insanın fal sahibinin hayatına dahil olacağı anlamına gelmektedir. Bu insan etrafındaki herkesin hayatını olumlu yönde değiştiren bir karaktere sahip olduğu için fal sahibine de birçok artısı olacaktır. Fal tabağında iri bir şekilde belirmiş ise fal sahibinin eline geçen yüklü bir miktar paranın bütün sıkıntılarını gidererek geleceğe yönelik planlar içerisine girmesine vesile olacaktır.

Aşk Yorumu

Yaşamınız için bir dönüm noktasında olduğunuzu ve vereceğiniz kararlarla hayatınızın akışını değiştirme gücüne sahip olduğunuzun bir göstergesidir. Doğru adımlar atmak için alacağınız kararlarda duygularınıza olduğu kadar mantığınızın da süzgecinden geçirmeniz gerekir. Aşık olduğunuz kişinin okul hayatını bitirmeden evlenmeniz sizi mutlu edecek olmasına rağmen, alacağınız sorumluluğun büyük olmasına istemeden evliliğinizde sorun yaşamanıza neden olacaktır. Bu nedenle nişanlı beklemeniz ve zamanı geldiğinde kendi ayaklarınız üzerinde dururken evlenmeniz her ikiniz açısından iyi olacaktır.

Aile içinde geçen sıkıntılı onca zaman artık geride kalacak ve hayatınız tamamen değişerek bir daha sevginizin sınandığı o zorlu günler biterek yerini mutluluğa bırakacak. Özellikle yakında dünyaya gelecek evladınızla bu mutluluğunuz taçlanacak ve evinizde ayrı bir neşe kaynağı olacak.

Kadere adeta isyan eden yapınız içinizde bir yangına dönüşmeye başladığı bir anda karşınıza çıkan birinin bu durumu kökten değiştirecek, hayata bakış açınız kadar yaşamınızı da düzene sokarak mutluluğun kapılarını açmanıza neden olacak. Ailenizde sizdeki bu değişimin farkında olup mutluluğunuza ortak olmakta ve bu değişim sebebi olan kişiyle tanışmak isteyecekler.

Monoton giden hatta bir müddettir sıkıldığınız bu durum kısa bir süre içinde değişerek son derece renkli ve heyecan verici bir hale dönüşecek. Hatta o sıkıcı günlerin acısını fazlası ile çıkartacaksınız. Buna yeni tanıştığınız maceraperest ve aktif yaşayan kişi sebep olacak olsa da sizde bu durumdan şikayetçi olmadığınız gibi uzun zamandır beğendiğiniz kişi ile birlikte olmaktan oldukça memnunsunuz. Ona ayak uydurabilirseniz o da sizinle aynı duygularda olduğunu belli etmekten çekinmeyecek.

Aile ve Yaşam Yorumu

Bu aralar yaşamış olduğunuz bazı enteresan olayları aileniz ile paylaştığınız da sizde başınıza aslında bir talih kuşunun konduğunu ve bu durumun tesadüften daha öteye bir işaret olduğunu fark etmenize neden olacak. Bu işaretleri anlayabilmek ve doğru kararlar vermenizde yardımcı olacağını idrak edebilmeniz hayatın şifresini çözmenize ve farkında olmanın avantajlarını kullanmanıza neden olacak.

Ortak bir noktada buluşamamanız ve bir birinizle iletişim kuramamanızın sebebi hayata aynı pencereden bakmıyor olmanızdan kaynaklanıyor. Fakat kendinizi üzmeniz ve bu durumdan farklı sonuçlar çıkartmanız gerekmiyor. Yaşınız ve tecrübeniz ufkunuzun geniş olmasına ve tünelin sonunu görmenize neden olduğu için daha sığ düşünen kişilerin sizi anlamalarını beklememelisiniz. Okul hayatınızdan dolayı ailenizden ayrı bir şehirde yaşamanız onları özlemenize ve fırsat buldukça ailenizin yanına kaçmanıza neden olmakta. Bu durum karşısında ailenizde emekli olup yanınıza gelerek birlikte yaşamanız için imkan verecek.

Zor geçen ve çok çalışmak zorunda kaldığınız eğitim hayatınızda istediğiniz üniversiteyi ve bölümü kazanmanız aileniz ve akrabalarınız için büyük bir mutluluk ve gurur kaynağı olacak. Hayatınızda açılan yeni bir sayfaya tüm akrabalarınızın da desteğini alarak sorunsuz ve rahat bit eğitim hayatı yaşayacaksınız.

Para Yorumu

İster istemez hayatın size getirdiklerini değerlendirme hakkına sahipsiniz. Doğru adım atar ve elinizde bulunan parayı alışveriş yaparak harcamak yerine birikim yapmayı tercih ederseniz kısa sürede birikimleriniz artarak istediğiniz arabayı almanıza yol açacak. Eskilerin işten artmaz dişten artar demelerinin de sebebi bundan kaynaklanmakta. Gençlikte edinilen mal varlığı ileri ki yaşlarınızda rahat yaşamanıza ve hayatınızda keşke demediğiniz bir yaşamın kapılarını size açacak

Beklediğiniz miras paylaşımı yapılarak halkınıza düşen kısmı ile düşeş bir arsa satın almanız ve akıllı davranarak kısa sürede burayı satarak emlak işinde paranızı değerlendirmeniz rahat para kazanmanıza neden olacak.

İşinizi büyütmek ve daha geniş bir kitleye hitap etmek için yapmış olduğunuz girişim için bir müddet daha beklemeniz ve firmadan gelecek habere göre hareket etmeniz gerekecek. Birçok kişiye oranla malı yerinden alıp ucuza mal etmeniz ve ederinin altında vermeniz iyi bir promosyon yapmanıza ve kazanmanıza vesile olacak. Bu durum satışlarınızı olumlu etkileyeceği için her ay belli bir üründe indirim yaparak sıcak para girişini sağlayarak kısa sürede finansal bir büyüme göstermenizi sağlayacak.

İş ve Kariyer Yorumu

Eğitim hayatınızdan sonra atıldığınız iş hayatında son derece başarılı olup kısa sürede kendinizi gösterme fırsatı yakalamanıza ve hedeflediğiniz noktaya gelmenize neden olacak. Fakat bir anda yükselmeniz sizi şımarmasın, burada önemli olan bu konuma gelmekten ziyade bu konumu korumak ve hakkını vermekten geçtiğini de unutmayıp akıllı hareket etmeniz gerekiyor.

Emekli olarak aldığınız tazminat ile yıllardır yapmak istediğiniz ve büyük bir keyif aldığınız hobi market ve atölyesi açarak hem kendinize yeni bir uğraş hemde kazanç kapısı oluşturmanız keyifle çalışmanıza yaptığınız hobi çalışmalarını da burada teşhir etme imkanı bulacaksınız.

İşinizde samimi ve içten tavırlarınız iş arkadaşınızla aranızda güçlü bağlar kurmanıza ve başları sıkıştığında, konuşmaya ihtiyaç duyduklarında size gelip danışmaları da bu yüzden. Sevilen ve değer gören biri olmanız sözünüzün de dinlenmesi göz önüne alındığında iş yeri için istenen servis şefi görevi size verilerek uyumlu çalışma düzenini bozmadan yürütmenize neden olacak.

Sağlık Yorumu

Vesvese yapan ve her şeyi kendine dert eden yapınız sağlığınızı olumsuz yönde etkilemesine neden oluyor. Fakat yakın bir arkadaşınızın vasıtası ile tanıdığınız kişinin olumlu yaklaşımı sorununuzun temeline inerek yapacağı terapi bu sorununuzdan kurtulmanıza ve yaşama daha pozitif bakmanıza neden olacak.

Yaşadığınız ve kimseyi üzmemek için herkesten gizlediğiniz hastalığınız azminiz ve aldığınız tedavi ile kısa sürede iyileşme göstererek sağlıklı yaşamak ve daha stressiz bir hayat için yıllardır ertelediğiniz hayallerinizi süsleyen bir karavan alarak ülkenin güzel sahil kasabasına yerleşerek ikinci hayatınızı maceralı bir şekilde yaşayacaksınız. Belki bu durum ilk zamanlar çevreniz tarafından yadırganacak olsa bile siz hayallerinizin peşinden gitmekten vazgeçmeyin.

Eve kapanıp çoğu zamanınızı evde geçirmeniz, zamanla bu duruma alışarak sosyal hayattan kopmanıza ve insan ilişkilerinin zayıflamasına neden olacağı gibi yalnızlık ve bezginlikten bazı zamanlar duygusal boşluğa düşerek ağlama, geçmişe özlem duyma gibi depresyon belirtileri göstermenize neden olacak. İçinde bulunduğunuz durumun farkına vararak alışkanlık haline getirdiğiniz bu yaşam tarzınızı yavaş yavaş değiştirme ve insan içine girme, temiz havada yürüyüş yapma, bir hobi edinmek için kursa gitme gibi etkinliklerle kendinizi kısa sürede toparlamanız söz konusu olacaktır.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.