Kahve Falında Haç İşareti Görmek

09.04.2015
Kahve Falında Haç İşareti Görmek

Kahve falında haç işareti görmek, fal sahibinin kişinin yaşayacağı çok güzel gelişmeler anlamına gelir. Kişinin hayatında planladığı şeylerin hızlı bir şekilde gerçekleşeceğine ve ayağı yerden kesip havalara uçacak kadar mutlu olacağına işaret eder. Geçmişte üzüntü veren her şeyin geride kaldığına yorumlanır.

Aşk Yorumu

Kısmetinizin çok yakında açılacağını müjdeler. Sembol yeni başlayan olay ya da ilişkileri temsil eder. Bekarsanız çok yakında hayatınızın aşkını bulacağınız anlamına gelir. Beklemediğiniz bir anda hayalinizdeki kişinin karşınıza çıkması mümkündür. Bu kişi ile güzel zamanlar geçirmeniz ve çok fazla şey paylaşmanız mümkündür. Gittikçe yakınlaştığınız anlamına gelir. Evlenmenize engel olan durumlar varsa, en kısa zamanda kolaylıkla bu engellerin aşılacağına delalettir. Sevdiğiniz kişi size ilgi duymuyorsa bile artık size ilgi duymaya başlayacak demektir. Sevgiliniz uzakta ise yakında ona kavuşacağınız anlamına gelir. Evliyseniz eşinizle yaşadığınız sorunların biteceğine delalettir. Mutluluğun çok yakınınızda olduğuna işarettir.

Kahve falı yorumcularına göre kısa zaman içerisinde söz, nişan veya düğün yapmak gibi ciddi kararlar alarak devam eden ilişkinize ciddiyet kazandıracağınıza işaret eder. Aynı zamanda mutlu evlilik olarak yorumlanır. Artık evlenme zamanının geldiği ve beklemenin gereksiz olduğu anlamına gelir. Bu konuda erken olduğuna dair endişeleriniz varsa bu korkuları silmeniz hayrınıza olacaktır. Yoksa geç kalmak söz konusu olabilir. Hayatınızın mutluluk olanağını kaçırmamanızı salık verir. Bir arkadaşınız size olan aşkını ilan etmeye karar verebilir. Bu itiraf sizi şaşırtacaktır. Tüm dileklerinizin gerçek olduğuna ve hayırlı bir evlilik yapacağınıza işarettir.

Para Yorumu

Parasal açıdan şanslı bir döneme girişinizi müjdeler. Parasal anlamda rahatlamak, bolluk bereket içinde yaşamak ve yatırımlar yapmak anlamına gelir. Çok yakında bir mülk satın almaya delalet eder. Birikimlerinizi değerlendirmek için gayrimenkul satın almanın doğru bir davranış olduğu anlamına gelir. Elinize kısa süre içinde para geçeceğini gösterir. Beklemekten bıktığınız ve ümidi kestiğiniz bir paranın beklemediğiniz bir anda size geleceğini müjdeler. Size borcu olan kişilerden alacaklarınızı alabilir ya da beklenmedik bir paraya sahip de olabilirsiniz. Önünüzde kısmetli günler vardır. Talihli dönemleri fırsata çevirmenizi salık verir. İşiniz yoksa yakında iyi gelir getiren bir iş bulmanız mümkündür.

Kısmetin paraya çevrilmesini simgeler. Kolaylıkla hiç zorluk çekmeden para kazanmaya delalet eder. Bu gelir, yorulup emek harcamadan kazanılan para demektir. Yarım kalan işleriniz varsa onları tamamlamak için en doğru zamanda olduğunuzu gösterir. En kısa zamanda harekete geçmeniz gereklidir. Bu dönem şansınız yaver gitmektedir. Şans oyunlarında deneme yaparak para kazanmayı denemeniz salık verilir. İş konusunda girişimde bulunmak ve kendi işinizi kurmak istiyorsanız cesaretinizi toplamanız gerektiğine işaret eder.

Aile ve Yaşam Yorumu

Ailenizle yeni başlangıçlar yapmanıza delalet eder. Başka bir şehre taşınma veya ev değişikliği söz konusu olabilir. Hane içinde yaşanan sıkıntılar varsa bunların biteceğine delalettir. Çocuklarınız varsa onlarla birlikte ferahlık içinde daha iyi şartlarda yaşamak anlamına gelir. Çocuklarınızın eğitim hayatı için yaşamınızda değişiklik yapmanız gerekebilir. Bu durum yeni insanlarla tanışmanız ve paylaşım yapmanız anlamına da gelmektedir. Öğrenciyseniz sınavlarda başarılı olacağınızı gösterir. Bir üst sınıfa geçeceğiniz ve hedeflerinize ulaşmanız demektir. Evliyseniz ailenizde önemli yenilikler söz konusu olabilir. Bir bebek sahibi olmak isteyebilir ve ailenizin büyümesi sağlayabilirsiniz. Bu durum hane içindeki mutluluğun artışını simgeler.

Aile bireylerinden yaşlı olanlar varsa sizinle beraber yaşamaları söz konusu olabilir. Sıkıntılı durumlar kısa süre de olsa yaşanabilir. Bu sıkıntıların geçici olması muhtemeldir. Çevrenizde kendini farklı gösteren ikiyüzlü insanlar olduğunu gösterir. Bu kişilerin hayatınıza zarar vermemesi için çözüm bulacağınız anlamına gelir. Aniden taşınma kararı almanıza delalettir. Bu taşınma hiç beklemediğiniz bir anda olduğu için yorulmanız mümkün. Hayalini kurduğunuz arabaya en yakın zamanda sahip olacağınıza delalet eder. Hanenizde yaşanan değişimlerin size mutluluk getireceğine işarettir.

İş ve Kariyer Yorumu

Önünüzde çok bereketli günler olduğunu simgeler. Şu anda bir işiniz yoksa istediğiniz koşullarda bir iş bulmanıza tabir olur. Çalıştığınız iş yerinden memnun değilseniz istediğiniz işe gireceğiniz anlamına gelir. Çalıştığınız işte başarılı olmanız ve kariyer olarak yükselmenize delalet eder. Gelir anlamında olumlu gelişmeler yaşanacaktır. Maaşınıza zam gelmesine işarettir. İş yerinizde kariyeriniz ile ilgili zorluklar yaşıyorsanız bu sıkıntıları aşacağınız anlamına gelir. Her sıkıntının aşılacağı delalet eder. Devlet dairesinde bir işiniz olduğunun habercisidir. Devlet dairesine memur olarak girmeyi amaçlıyorsanız amacınıza ulaşacağınıza delalettir. Çok para kazanacağınız anlamına gelir. Paranızı değerlendirmeniz gerektiğine dikkat çeker. Gelen parayı hemen harcayıp savurursanız pişman olacağınız anlamına gelir. Bir miktar yatırım yapmanın önemine delalet eder.

İş yerinizde sizi kıskanan insanların varlığına tabir olur. Sizden kıdem olarak yüksek bir kişi ile görüşme yapmanıza delalet eder. Bu kişinin size yeni bir görev ya da sorumluluk yüklemesi muhtemeldir. Bu sorumlulukları başarıyla yapacağınıza işarettir. Yeni bir iş girişiminde bulunmanız söz konusu olabilir. Girişimci ruhunuzun bu dönemde sizi yeni girişimlere sürüklemesi muhtemeldir. Bir süre çok yoğun çalışmanın sizi yoracağına da yorumlanır. Dinlenmek için bir süre tatile gitmeniz de mümkündür. Dinlenmek isteseniz de sorumluluklarına uzun süre ara vermemeniz gerektiği konusunda bir uyarıcıdır. Tatilinizi kısa tutmanızda fayda olduğuna işarettir.

Sağlık Yorumu

Sağlık sorunlarınız varsa çözüm bulacağınıza tabir olur. Hayatınızda hasta olan biri varsa ya da siz hastaysanız iyileşeceksiniz demektir. Tedavinizin kolayca yapılacağı ve hızlı bir şekilde sonuçlanacağı anlamına gelir. Kronik hastalığınız varsa tedavide ilerleme kaydetmeye delalet eder. Sağlık ile ilgili beklediğiniz bir haber varsa olumlu haberleri almanız mümkündür. Hayatınızda yeni ve çok güzel bir dönem olacağını işaret eder. Hayatınızı rahat ve mutluluk içinde yaşayacağınızı müjdeler. Kendinize iyi bakacağınız ve sağlığınıza odaklanarak eskisinden daha da iyi olacağınız anlamına gelir.

Önemli bir hastalık için donör bekleme gibi bir durum varsa bununla ilgili güzel haber gelecek demektir. Ameliyat olmanız gerekiyorsa sonunda sağlığınıza kavuşmanız anlamına gelir. Endişe etmenin sağlığınızı olumsuz etkilediğine dikkat etmelisiniz. Bebek istiyorsanız en kısa zamanda güzel haber almanıza delalettir. Bebeğinizin hayırlı bir evlat olacağını ve size uğur getireceğine işaret eder. Bu dönem sağlıkla ilgili tüm dileklerinizin gerçekleşeceğine delalet eder. Olumlu düşünürseniz size birçok güzel kapı açılacağını unutmamalısınız. Kendinize odaklanarak spor, beslenme, hobi vs. uğraşlarla sağlığınızı korumanızı salık verir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.