Kahve Falında Haç Görmek

Kahve Falında Haç Görmek
9 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 3.362 kez okundu.

Kahve falında haç görmek fal sahibinin iyilik yapmayı çok seven bir karakterde olduğunu fakat etrafındaki insanların gözünün doymayarak hep daha fazlasını istediğini simgeler. Bu durumdan çok sıkılan fal sahibi etrafındaki insanlara yardım etmeyi bıraktığı zaman çıkarcı insanların işine gelmediği için bir takım iftiralar atabilirler. Yine de bu durum en çok iftiracı insanları yaralayacağı için fal sahibi rahat olmalıdır.

Bir diğer anlamı ile evli bir insanın, bekarken başından geçenleri arkadaşlarına anlatmasından doğan dedikodulara işarettir. Fal sahibinin ailesinin kulağına gidebilecek bu dedikodular onları üzebilir. Bu yüzden kimseye güvenmemekte ve sır vermemekte fayda vardır. Dedikoduların arasına abartılar ve yalanlar da ekleneceği için fal sahibi kendi ağzı ile hayatını başkalarına malzeme ettirmemelidir. Fincanın dip kısmında beliren büyük bir haç sembolü var ise, fal sahibi güvenmesi ve güvenmemesi gereken insanları iyi seçmeli demektir. Eğer yanlış insanlara prim vermeye devam ederse ilerleyen yıllarda başına bela olan bazı sözler ortaya çıkabilir. Yanındaki semboller ile birlikte yorumlandığı zaman daha farklı anlamlar ortaya çıkabilir. Örneğin fal fincanında bir haç ve yanında geometrik şekiller belirmiş ise fal sahibi sakin ve soğuk kanlı tavırları her olaya çözmesine yardımcı olacak demektir. Eğer haç sembolünün yanında bir hayvan sembolü belirmiş ise geçmişten gelen bir misafirin fal sahibine mutlu olacağı haberler getireceğini simgeler. Fal tabağında belirmiş ise sağlık dolu mutlu bir ömre işarettir.

Kahve Falında Gamalı Haç Görmek

Seyahat anlamında da yorumlanır. İşinizden dolayı uzun sürecek bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Deniz aşırı ülkelere seyahat ederek buralarda işinizle ilgili araştırmalar yapmak üzere görevlendirilebilirsiniz. Farklı kültürlerden birçok farklı arkadaş edinebilir; bu arkadaşlarınızla iletişiminizi koparmayarak uzun yıllar sürecek dostluklara adım atabilirsiniz. Çevrenizi genişletebilir; farklı ülkelerde hem arkadaşlık hem de iş anlamında başvurabileceğiniz birçok insanla iletişim halinde olabilirsiniz. Kimsenin gitmeye cesaret edemeyeceği yerlere giderek oldukça ilginç ve güzel anılar biriktirip, yeni bir seyahat planı için kolları sıvayabilirsiniz.

Kahve Falında Ters Haç Görmek

Yeni gelişmelerle hayatınızın renkleneceği bir döneme adım atıyorsunuz fakat kötü niyetli insanlara dikkat edin. Başarılarınızı çekemeyen hemcinsleriniz yüzünden erkeklere bile düşman olmanıza gerek yok çünkü size gerçekten dost olan birkaç erkek arkadaşınız var. Okulun bitmesi ile kendinizi boşlukta hissedebilirsiniz ama iş fırsatları çok yakında. Eski eşiniz hiç beklemediğiniz bir teklifle karşınıza çıkabilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git