Kahve Falında Kanca Görmek

09.04.2015
Kahve Falında Kanca Görmek

Kahve falında kanca görmek, fal sahibinin atacağı adımlarla ilgili tereddüt etmemesi ve kararlarından dönmemesi gerektiği anlamına gelir. Kişinin sabırlı bir şekilde zorluklara karşı mücadele etmesi gerektiğine ve kısa zaman içerisinde bereketli günlerle karşılaşarak çok mutlu olacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Her gün şarkılar söyleyip, şiirler okuduğunuz bir kadına sonunda evlenme teklifi edeceğiniz anlamına gelir. Çok romantik ve fazla duygusalsınız. Bu yapınız hayatınızdaki kadını el üzerinde tutmanızı sağlıyor. Uzun bir birlikteliğin ardından artık evlenmeniz gerektiğini düşünüyorsunuz Güzel bir akşam yemeğinde ona evlenme teklifi yapacak, karşılık olarak evet yanıtını alacaksın. Evliliğin ilk adımını aradan çok zaman geçmeden atacaksınız.

İş yerinde bir kişiden fazla hoşlanıyorsunuz. Bunu belli etmemeye özen gösterseniz de verdiğiniz enerji ile herkesin anlamasını sağlıyorsunuz. Kısa zaman içerisinde güzel bir davete katılacaksınız. Bu kişi gelip sizinle konuşacak ve duygularınızın karşılıklı olduğunu söyleyecek. Mutluluktan havalara uçacaksınız. Yeni bir birlikteliğe başlayarak, aşk ve sevgi dolu güzel bir döneme gireceksiniz.

Peşinizden koşan birinin varlığına işaret eder. Bu kişi ile her yerde karşılaşıyor olmanız tesadüf değildir. Size biraz garip geliyor olsa da içten içe sizde bu kişiden etkileniyorsunuz. Onun sizden etkilendiğini anlayacak, ona biraz naz yapacaksınız. Biraz peşinizden koşmasını sağlayacak, sonrasında güzel bir birlikteliğe başlayacaksınız. Çok geçmeden evlilik için adım atabilirsiniz. Hazırlıklı olun.

İlk evliliğinizde çok fazla darbe yemenin verdiği güvensizlik ile hayatınızdaki kişiye mesafeli davranıyor, evlenmekten kaçınıyorsunuz. Güvensiz tavırlarınız, hayatınızdaki kişiyi de endişelendiriyor. Bu kişi size öyle bir şey yapacak ki kendinizi sorgusuz sualsiz onun kollarına bırakacaksınız. Evlenmek için can atacak, ona güvenmenin aslında çok güzel bir şey olduğunu anlayacaksınız.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre her ne kadar yorulmuş ve yıpranmış olsanız da maddi açıdan zor zamanların geride kalacağına işaret eder. Ama artık güneş sizin için doğacak. Elinize bir yerden yüklü miktarda para geçecek. Bu para sizi öyle çok rahatlatacak ki tüm dert ve sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız.

Hayatınız sürekli birikim ve yatırım yapmakla geçiyor. Çocuklarınıza iyi bir gelecek sunmak için paranız ile hep yatırım yapıyorsunuz. Çalışmaktan yorulsanız da her şeyin daha iyi olması için canla başla didiniyorsunuz. Kısa zaman içerisinde bir iş için yaptığınız yatırımın, meyvesini yemeye başlayacağınız anlamına gelmektedir. Elinize yüklü miktarda geçen para ile gelecek endişelerinden artık tamamen arınacak, ailenizde bereketin, zenginliğin tadını çıkaracaksınız.

Aile ve Yaşam Yorumu

Geçmişte yaşadıklarınız, geleceğinize yön vermenize etki ediyor. Kalbiniz, aklınız hep geçmişte. Bir türlü atlatamadığınız sorunlarınızı aile büyüklerinizden biri size bu dönemi atlatmak için büyük destek verecek. Bu insan sayesinde geçmişinizdeki kötü anılarınızdan, arınacak kendinize gelerek daha iyi günler yaşayacaksınız. Hakkınızda her şeyin güzel olacağı döneme gireceksiniz.

Aile yadigarı bir eşyayı kaybetmiş ve buna çok üzülmüşsünüz. Evin her köşesini arasanız da bulamamış, ruhsal çöküntüye uğramışsınız. Bu eşyaya kısa süre içerisinde ulaşacak, çok mutlu olacaksınız. Bu eşyanın bulunması ile birlikte hane içinde büyük bir ferahlama yaşayacak, mutlu ve huzurlu döneme gireceksiniz.

Kötü seçimler yaparak ailenizde sorunlar yaşanmasına neden olmanız sizi fazlası ile üzmüş. Aşk ve iş hayatındaki yanlış kararlarınız sizi yeni bir karar alma konusunda zorlasa da tüm cesaretinizi toplayarak ailenize yeni bir iş kurmak istediğinizi söyleyeceksiniz. Aileniz bu kararınıza saygı duyarak, maddi manevi her şekilde yanında olduklarını hissettirecekler. Aldığınız bu karar hayatınızda ve aile içinde büyük değişimlerin olacağı anlamına gelmektedir. İyi bir iş sayesinde her şey zamanla düzene girecek ve siz ayakları yere daha sağlam basan bir kadına dönüşeceksiniz.

Hane içerisinde bir kişinin başarıları ile gurur duyacağınız anlamına gelmektedir. İş hayatında ya da okul hayatında yükselişe geçecek olan bir kişiye delalet eder. Bu kişinin başarıları sayesinde her girdiğiniz ortamda göğsünüz kabaracak, ona olan güveninizin boşa çıkmaması ile çok sevineceksiniz.

İş ve Kariyer Yorumu

Çok fazla stres ve sinir hali iş yerinde yanlış yapmanıza neden oluyor. Size cephe alan insanlar, sizi kıskanan insanlar olduğu için onları çok fazla önemsememelisiniz. Çok başarılısınız ve ayaklarınız yere sağlam basıyor. Bu nedenle onları dert etmeyi bırakıp işinize yoğunlaşacaksınız. Kısa süre içerisinde harika işler başaracak, zirveye doğru tırmanacaksınız. Sizi kıskanan insanlar içten içe size hayranlık duyacak.

Çocukluğunuzdan beri tek istediğiniz meslek bale. Bale oyuncusu ya da bale eğitmeni olmak için canla başla çalışmışsınız. Artık isteğinizi gerçekleştireceksiniz. Kısa zaman içerisinde ailenizin desteği ile bale dans okulu açacak, çocuklara dans eğitmenliği yapacaksınız. Bu iş sayesinde hayatınızda her şey yoluna girecek ve hayallerinize ulaşmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

Okul hayatında yükselişe geçeceğinize ve diploma alacağınıza işaret eder. Parmakla gösterilen, herkesin takdirini toplayan bir öğrenci oluşunuz, ailenizin ve sizin göğsünü kabartıyor. Okuldaki başarılarınız sayesinde okulun en popüler öğrencisi olmuşsunuz. Artık mezun olma vaktiniz gelmiş. Bir yandan endişelenseniz de aslında o diplomayı alıp mezun olacağınızı adınız gibi biliyorsunuz. Güzel bir törenle mezun olacak, iş hayatına atılmak için heyecanlanacaksınız.

Sağlık Yorumu

Sağlıklı bir döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir. Bu aralar epey başınızı ağrıtan sağlığınızı etkileyen sorunların biteceğine işaret eder. Bu dönemde biraz fazla yorulmuşsunuz ama artık hepsi geride kalacak. Yeni sağlıklı bir döneme girerek tüm sıkıntılarınızı geride bırakacaksınız.

Kuzeninizin bir hastalığı olduğunu öğrenecek ve onun için elinizden geleni yapacaksınız. Ona olan düşkünlüğünüzü herkes biliyor. Bu nedenle sizden gizleme ihtiyacı hissetmişler. Öğrenince fazla endişelenip kendinizi hırpalasanız da, ona vereceğiniz ilgi, sevgi ve şefkat ile bir an önce iyileşmesini sağlayacaksınız. Beraber bu hastalığı atlatacak, her gününüze şükür edeceksiniz. Yeni sağlıklı bir döneme gireceksiniz.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.