Kahve Falında Kanca Görmek

Kahve Falında Kanca Görmek
9 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.388 kez okundu.

Kahve falında kanca görmek, fal sahibinin uzun süredir kafasına taktığı bir iş muhabbetini hayata geçirmesine ve başarılı olmasına dalalettir. Fakat bu işin pek de kolay olmayacağını ve gayet sabırlı olunması gerektiğini vurgular. Eğer fal sahibi bütün zorluklara göğüs germeyi göze alıyorsa bu yola girmelidir. Fal fincanının dibinde belirmesi fal sahibine bol kısmetli bir ilişkiyi müjdeler. Eğer fal sahibi yeni bir ilişkiye adım atmayı düşünüyorsa asla tereddüt etmeden ilerlemelidir çünkü bu ilişki ile birlikte çok bereketli günler yaşayacaktır. Kendi enerjisi karşısındaki insanın enerjisi ile birleştiğinde mükemmel bir uyum yakalanacaktır. Bazı yorumlara göre çok genç yaşta yapılan bir evliliği işaret eder. Fal sahibi bu evliliğin ileride çok faydasını görecektir ama ilk yıllar uyum zorluğu çekebilir.

Aşk

Her gün şarkılar söyleyip, şiirler okuduğunuz bir kadına sonunda evlenme teklifi edeceğiniz anlamına gelir. Çok romantik ve fazla duygusalsınız. Bu yapınız hayatınızdaki kadını el üzerinde tutmanızı sağlıyor. Uzun bir birlikteliğin ardından artık evlenmeniz gerektiğini düşünüyorsunuz Güzel bir akşam yemeğinde ona evlenme teklifi yapacak, karşılık olarak evet yanıtını alacaksın. Evliliğin ilk adımını aradan çok zaman geçmeden atacaksınız.

İş yerinde bir kişiden fazla hoşlanıyorsunuz. Bunu belli etmemeye özen gösterseniz de verdiğiniz enerji ile herkesin anlamasını sağlıyorsunuz. Kısa zaman içerisinde güzel bir davete katılacaksınız. Bu kişi gelip sizinle konuşacak ve duygularınızın karşılıklı olduğunu söyleyecek. Mutluluktan havalara uçacaksınız. Yeni bir birlikteliğe başlayarak, aşk ve sevgi dolu güzel bir döneme gireceksiniz.

Peşinizden koşan birinin varlığına işaret eder. Bu kişi ile her yerde karşılaşıyor olmanız tesadüf değildir. Size biraz garip geliyor olsa da içten içe sizde bu kişiden etkileniyorsunuz. Onun sizden etkilendiğini anlayacak, ona biraz naz yapacaksınız. Biraz peşinizden koşmasını sağlayacak, sonrasında güzel bir birlikteliğe başlayacaksınız. Çok geçmeden evlilik için adım atabilirsiniz. Hazırlıklı olun.

İlk evliliğinizde çok fazla darbe yemenin verdiği güvensizlik ile hayatınızdaki kişiye mesafeli davranıyor, evlenmekten kaçınıyorsunuz. Güvensiz tavırlarınız, hayatınızdaki kişiyi de endişelendiriyor. Bu kişi size öyle bir şey yapacak ki kendinizi sorgusuz sualsiz onun kollarına bırakacaksınız. Evlenmek için can atacak, ona güvenmenin aslında çok güzel bir şey olduğunu anlayacaksınız.

Para

Maddi açıdan zor zamanların geride kalacağı anlamına gelmektedir. Biraz fazla yorulmuş ve yıpranmış olabilirsiniz. Ama artık güneş sizin için doğacak. Elinize bir yerden yüklü miktarda para geçecek. Bu para sizi öyle çok rahatlatacak ki tüm dert ve sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız.

Hayatınız sürekli birikim ve yatırım yapmakla geçiyor. Çocuklarınıza iyi bir gelecek sunmak için paranız ile hep yatırım yapıyorsunuz. Çalışmaktan yorulsanız da her şeyin daha iyi olması için canla başla didiniyorsunuz. Kısa zaman içerisinde bir iş için yaptığınız yatırımın, meyvesini yemeye başlayacağınız anlamına gelmektedir. Elinize yüklü miktarda geçen para ile gelecek endişelerinden artık tamamen arınacak, ailenizde bereketin, zenginliğin tadını çıkaracaksınız.

Aile ve Yaşam Alanı

Geçmişte yaşadıklarınız, geleceğinize yön vermenize etki ediyor. Kalbiniz, aklınız hep geçmişte. Bir türlü atlatamadığınız sorunlarınızı aile büyüklerinizden biri size bu dönemi atlatmak için büyük destek verecek. Bu insan sayesinde geçmişinizdeki kötü anılarınızdan, arınacak kendinize gelerek daha iyi günler yaşayacaksınız. Hakkınızda her şeyin güzel olacağı döneme gireceksiniz.

Aile yadigarı bir eşyayı kaybetmiş ve buna çok üzülmüşsünüz. Evin her köşesini arasanız da bulamamış, ruhsal çöküntüye uğramışsınız. Bu eşyaya kısa süre içerisinde ulaşacak, çok mutlu olacaksınız. Bu eşyanın bulunması ile birlikte hane içinde büyük bir ferahlama yaşayacak, mutlu ve huzurlu döneme gireceksiniz.

Kötü seçimler yaparak ailenizde sorunlar yaşanmasına neden olmanız sizi fazlası ile üzmüş. Aşk ve iş hayatındaki yanlış kararlarınız sizi yeni bir karar alma konusunda zorlasa da tüm cesaretinizi toplayarak ailenize yeni bir iş kurmak istediğinizi söyleyeceksiniz. Aileniz bu kararınıza saygı duyarak, maddi manevi her şekilde yanında olduklarını hissettirecekler. Aldığınız bu karar hayatınızda ve aile içinde büyük değişimlerin olacağı anlamına gelmektedir. İyi bir iş sayesinde her şey zamanla düzene girecek ve siz ayakları yere daha sağlam basan bir kadına dönüşeceksiniz.

Hane içerisinde bir kişinin başarıları ile gurur duyacağınız anlamına gelmektedir. İş hayatında ya da okul hayatında yükselişe geçecek olan bir kişiye delalet eder. Bu kişinin başarıları sayesinde her girdiğiniz ortamda göğsünüz kabaracak, ona olan güveninizin boşa çıkmaması ile çok sevineceksiniz.

İş ve Kariyer Hayatı 

Çok fazla stres ve sinir hali iş yerinde yanlış yapmanıza neden oluyor. Size cephe alan insanlar, sizi kıskanan insanlar olduğu için onları çok fazla önemsememelisiniz. Çok başarılısınız ve ayaklarınız yere sağlam basıyor. Bu nedenle onları dert etmeyi bırakıp işinize yoğunlaşacaksınız. Kısa süre içerisinde harika işler başaracak, zirveye doğru tırmanacaksınız. Sizi kıskanan insanlar içten içe size hayranlık duyacak.

Çocukluğunuzdan beri tek istediğiniz meslek bale. Bale oyuncusu ya da bale eğitmeni olmak için canla başla çalışmışsınız. Artık isteğinizi gerçekleştireceksiniz. Kısa zaman içerisinde ailenizin desteği ile bale dans okulu açacak, çocuklara dans eğitmenliği yapacaksınız. Bu iş sayesinde hayatınızda her şey yoluna girecek ve hayallerinize ulaşmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

Okul hayatında yükselişe geçeceğinize ve diploma alacağınıza işaret eder. Parmakla gösterilen, herkesin takdirini toplayan bir öğrenci oluşunuz, ailenizin ve sizin göğsünü kabartıyor. Okuldaki başarılarınız sayesinde okulun en popüler öğrencisi olmuşsunuz. Artık mezun olma vaktiniz gelmiş. Bir yandan endişelenseniz de aslında o diplomayı alıp mezun olacağınızı adınız gibi biliyorsunuz. Güzel bir törenle mezun olacak, iş hayatına atılmak için heyecanlanacaksınız.

Sağlık Hayatı

Sağlıklı bir döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir. Bu aralar epey başınızı ağrıtan sağlığınızı etkileyen sorunların biteceğine işaret eder. Bu dönemde biraz fazla yorulmuşsunuz ama artık hepsi geride kalacak. Yeni sağlıklı bir döneme girerek tüm sıkıntılarınızı geride bırakacaksınız.

Kuzeninizin bir hastalığı olduğunu öğrenecek ve onun için elinizden geleni yapacaksınız. Ona olan düşkünlüğünüzü herkes biliyor. Bu nedenle sizden gizleme ihtiyacı hissetmişler. Öğrenince fazla endişelenip kendinizi hırpalasanız da, ona vereceğiniz ilgi, sevgi ve şefkat ile bir an önce iyileşmesini sağlayacaksınız. Beraber bu hastalığı atlatacak, her gününüze şükür edeceksiniz. Yeni sağlıklı bir döneme gireceksiniz.

Kahve Falında Çengel Görmek

Fal sahibinin kafayı taktığı bir işi eninde sonunda başarması ve hemen akabinde yeni işlere kafayı takması olarak yorumlanır. Bu takıntılar sayesinde bir türlü özel hayatına odaklanmayan ve sevdiği insanı da ihmal eden fal sahibi kendine biraz izin verip eğlenmeye vakit ayırmalıdır. Bir diğer yorumcuya göre ise fal sahibi bu inatçı ve takıntılı tutumu sayesinde özel hayatını da kısa sürede bir düzene sokacaktır. Fal fincanın ağzı kısmında belirmesi karşı taraf ne kadar isteksiz görünürse görünsün zaferin yakın olduğunu gösterir.

Fal sahibinin bir dönem büyük bit aşk yaşadığı birisi ile yeniden yollarının kesişeceğine işaret eder. Eğer çengel sembolü fal fincanının kulp kısmına yakın şekilde konumlanmışsa, karşı tarafın asla bitmeyen bir umutla bu günü beklediğini haber verir. Bu derin sevgiye karşılık vermeden duramayan fal sahibi kendisini tekrar huzurun kollarında bulacaktır. Fincanın dip kısmına doğru belirmiş çengel sembolü ise bu aşka etraftaki herkesin onay vermesi ile tabir olunur. Mutlu bir yuva ve karşılıklı sevgi saygı hayal olmaktan çıkıp gerçeğe dönüşecektir. Fal sahibine aslında kendisini keşfetmesi için bir uyarı vermektedir. Fal sahibi daha fazlasını başarmak, yeni işler keşfetmek ve ilgi alanları hakkında fikir sahibi olmak gibi konular hakkında biraz daha düşünürse neler yapabileceğini bulacaktır. Ardı arkası kesilmeyen başarılar daha çok motive olmasını sağlayacak, hemde eğlenmenin ne demek olduğunu yeniden fark edecektir. Çengel sembolü kısaca farkında olmak demektir.

Kahve Falında İğne Görmek

Hem iş hayatınızda hem aşk hayatınızda ciddi bir yola girmek üzere olduğunuzu gösterir. Maddi açıdan yaşadığınız sıkıntıların sona ereceğine, durumunuzun düzeleceğine, yakında varlıklı ve huzurlu bir kişi olacağınıza işarettir. İş hayatınızda bir süredir devam eden sıkıntılar, pürüzler olabilir. Bu düzensizliklerin yoluna girmesi için bir an evvel elinizden geleni yapmanız gerekir. Özellikle bekar erkekler için evlilik anlamına gelir.

Sağlığına dikkat etmeniz gerektiği anlamına gelir. Bazı kötü alışkanlıklarınızın ilerde çok ciddi sorunlara dönüşebileceğini söyler. Bu nedenle bu kötü alışkanlıklarınızı terk etmeniz gerekir. Bu dönemde iş hayatınızda ani değişiklikler yapmanız gerekebilir ve bu durum sizi maddi açıdan zorlayabilir. Bu duruma karşı hazırlıklı olmanızda fayda vardır. Bu dönemde yeni projelere, yeni girişimlere başlayabilirsiniz. Ancak bu konularda karar verirken üzerinizdeki heyecanı atmanız ve sakin, mantıklı şekilde karar vermeniz gerekir. Ayrıca çalışma temponuzu arttırmanız anlamına da gelir. Aşk hayatına yansımaları sezgilerinizin güçleneceği şeklindedir. İlişkinizin gidişatı hakkında durum değerlendirmesi yapmanız gerekebilir. Bu değerlendirmeye göre de ilişkinizin devam edip etmeyeceğine karar vermek zorunda kalabilirsiniz. Her ne kadar partnerinize kendinizi anlatmak konusunda zorlansanız da mutlu olmaya devam edeceksiniz. Yorumlardan hangisinin size ait olduğunu belirlemek konusunda fincandaki diğer semboller son derece önemlidir. Fincanı diğer sembollerle birlikte bir bütün halinde değerlendirmeniz durumunda daha doğru sonuçlara varabilirsiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git