Kahve Falında Kanca Görmek

Kahve Falında Kanca Görmek
9 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.318 kez okundu.

Kahve falında kanca görmek fal sahibine kafayı takmış asalak ve istekleri hiç bitmeyen yapışkan bir iş arkadaşını temsil eder. Eğer fincanın kulp kısmı ve yakın çevresinde konumlanmış ise bu kişi fal sahibinin çok yakın çevresinden, hatta akrabalarından biri bile olabilir. İsteklerden ve ısrarlardan iyice bunalan fal sahibinin öfkesinin taşması an meselesi olacaktır.

Bir diğer anlamı ile fal sahibinin uzun süredir kafasına taktığı bir iş muhabbetini hayata geçirmesine ve başarılı olmasına dalalettir. Fakat kanca sembolü bu işin pekte kolay olmayacağını ve gayet sabırlı olunması gerektiğini vurgular. Eğer fal sahibi bütün zorluklara göğüs germeyi göze alıyorsa bu yola girmelidir. Fal fincanının dibinde beliren büyük bir kanca sembolü fal sahibine bol kısmetli bir ilişkiyi müjdeler. Eğer fal sahibi yeni bir ilişkiye adım atmayı düşünüyorsa asla tereddüt etmeden ilerlemelidir çünkü bu ilişki ile birlikte çok bereketli günler yaşayacaktır. Kendi enerjisi karşısındaki insanın enerjisi ile birleştiğinde mükemmel bir uyum yakalanacaktır. Etrafındaki semboller ile birlikte yorumlandığında çok daha farklı yorumlar çıkar ortaya. Mesela falda beliren kanca sembolü ile birlikte bir hayvan figürü belirmiş ise çok genç yaşta yapılan bir evliliği işaret eder. Fal sahibi bu evliliğin ileride çok faydasını görecektir ama ilk yıllar uyum zorluğu çekebilir. Bir meyve ile birlikte görülmüşse bu evliliğe etraftan pek onay verilmeyeceğini ama sonradan herkesin çok mutlu olacağını işaret eder.

Kahve Falında Çengel Görmek

Fal sahibinin kafayı taktığı bir işi eninde sonunda başarması ve hemen akabinde yeni işlere kafayı takması olarak yorumlanır. Bu takıntılar sayesinde bir türlü özel hayatına odaklanmayan ve sevdiği insanı da ihmal eden fal sahibi kendine biraz izin verip eğlenmeye vakit ayırmalıdır. Bir diğer yorumcuya göre ise fal sahibi bu inatçı ve takıntılı tutumu sayesinde özel hayatını da kısa sürede bir düzene sokacaktır. Fal fincanın ağzı kısmında belirmesi karşı taraf ne kadar isteksiz görünürse görünsün zaferin yakın olduğunu gösterir.

Fal sahibinin bir dönem büyük bit aşk yaşadığı birisi ile yeniden yollarının kesişeceğine işaret eder. Eğer çengel sembolü fal fincanının kulp kısmına yakın şekilde konumlanmışsa, karşı tarafın asla bitmeyen bir umutla bu günü beklediğini haber verir. Bu derin sevgiye karşılık vermeden duramayan fal sahibi kendisini tekrar huzurun kollarında bulacaktır. Fincanın dip kısmına doğru belirmiş çengel sembolü ise bu aşka etraftaki herkesin onay vermesi ile tabir olunur. Mutlu bir yuva ve karşılıklı sevgi saygı hayal olmaktan çıkıp gerçeğe dönüşecektir. Fal sahibine aslında kendisini keşfetmesi için bir uyarı vermektedir. Fal sahibi daha fazlasını başarmak, yeni işler keşfetmek ve ilgi alanları hakkında fikir sahibi olmak gibi konular hakkında biraz daha düşünürse neler yapabileceğini bulacaktır. Ardı arkası kesilmeyen başarılar daha çok motive olmasını sağlayacak, hemde eğlenmenin ne demek olduğunu yeniden fark edecektir. Çengel sembolü kısaca farkında olmak demektir.

Kahve Falında İğne Görmek

Hem iş hayatınızda hem aşk hayatınızda ciddi bir yola girmek üzere olduğunuzu gösterir. Maddi açıdan yaşadığınız sıkıntıların sona ereceğine, durumunuzun düzeleceğine, yakında varlıklı ve huzurlu bir kişi olacağınıza işarettir. İş hayatınızda bir süredir devam eden sıkıntılar, pürüzler olabilir. Bu düzensizliklerin yoluna girmesi için bir an evvel elinizden geleni yapmanız gerekir. Özellikle bekar erkekler için evlilik anlamına gelir.

Sağlığına dikkat etmeniz gerektiği anlamına gelir. Bazı kötü alışkanlıklarınızın ilerde çok ciddi sorunlara dönüşebileceğini söyler. Bu nedenle bu kötü alışkanlıklarınızı terk etmeniz gerekir. Bu dönemde iş hayatınızda ani değişiklikler yapmanız gerekebilir ve bu durum sizi maddi açıdan zorlayabilir. Bu duruma karşı hazırlıklı olmanızda fayda vardır. Bu dönemde yeni projelere, yeni girişimlere başlayabilirsiniz. Ancak bu konularda karar verirken üzerinizdeki heyecanı atmanız ve sakin, mantıklı şekilde karar vermeniz gerekir. Ayrıca çalışma temponuzu arttırmanız anlamına da gelir. Aşk hayatına yansımaları sezgilerinizin güçleneceği şeklindedir. İlişkinizin gidişatı hakkında durum değerlendirmesi yapmanız gerekebilir. Bu değerlendirmeye göre de ilişkinizin devam edip etmeyeceğine karar vermek zorunda kalabilirsiniz. Her ne kadar partnerinize kendinizi anlatmak konusunda zorlansanız da mutlu olmaya devam edeceksiniz. Yorumlardan hangisinin size ait olduğunu belirlemek konusunda fincandaki diğer semboller son derece önemlidir. Fincanı diğer sembollerle birlikte bir bütün halinde değerlendirmeniz durumunda daha doğru sonuçlara varabilirsiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git