Kahve Falında Hayalet Görmek

09.04.2015
Kahve Falında Hayalet Görmek

Kahve falında hayalet görmek, fal sahibinin üzüntülerinin yerini kısa sürede sevinç ve mutluluğa bırakacağı anlamına gelir. Kişinin cesaretini toplayarak ve kendine güvenerek adım atması gerektiğine; emeğinin karşılığını alarak neşe ve saadet dolu bir hayat yaşayacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Karalar bağlamış aşık olduğun adamın sana gelmesini bekliyorsun. Peki sen neden bir adım atmıyorsun ? O kişi senin ondan hoşlandığından habersiz, seni seviyor, yani duygular karşılıklı. Dayanamayacak bir adım atacaksın ve o kadar mutlu olacaksın aldığın tepki karşısında, evet diyeceksin hayatımın aşkını buldum. Güzel bir birlikteliğe başlayacak, hiç tatmadığın duyguları tadacaksın.

Kahve falı yorumcularına göre hayatınız ile ilgili yeni bir iş sahibi olmak veya yeni eve taşınmak gibi köklü değişikler yapacağınıza işaret eder. Yapacağın bu değişimin ardından karşına yeni birisi çıkacak. Bu kişiden hoşlanacak, yeni bir birlikteliğe başlayacaksın. Hayatının baharını bu kişi ile yaşayarak, kısa süre içerisinde evleneceksin. Bu evlilik hayatına güneşin doğmasına neden olacak ve çok huzurlu dönemin gelmesini sağlayacak.

Nişanlınız ile bir takım sorunları çözemiyor, mutlu oluyorsunuz. Bu sorunlar aslında çokta önemli olmasa da, içten içe büyütmenize neden oluyor. Kısa zaman içerisinde nişanlınız ile güzel bir akşam yemeğine çıkacak, aranızdaki sorunları konuşarak çözüme kavuşturacaksınız. O kadar çok rahatlayacaksınız ki, artık hiç bir sorunu büyütmeyecek, kendinize dert edinmeyeceksiniz.

Para Yorumu

Kısa zaman içerisinde kaybettiğiniz bir yakınınızdan miras kalacağı anlamına gelmektedir. Bu miras sizin hayatınızı değiştirmenize, zengin olmanıza neden olacak. Hep böyle bir hayat sürmek istiyor olmanız sizi dünyanın en mutlu insanı yapacak. İstediğiniz kadar alışveriş yapacak, geleceğe yatırım yapacaksınız.

Verdiğiniz bir borcu alacağınız anlamına gelmektedir. Ödemelerinizi yapamamış çok üzülmüşsünüz, kısa süreli de olsa sıkıntıya girmişsiniz. Ama bu borç sayesinde tüm bu sıkıntılardan kurtulacak, feraha kavuşacaksınız. Öyle bir anda gelecek ki, şükür edecek bir daha kimseye yüklü miktarda borç vermemek için kendinize söz vereceksiniz.

Aile ve Yaşam Yorumu

Aileniz sizin adınıza endişeleniyor. Akşamları partilere gitmeniz, arkadaşlarınızda kalmanız ailede huzursuzluğa neden oluyor. Sizde bu durumun farkındasınız ve abarttığınızı biliyorsunuz. Ama artık bu huzursuzluklar bitecek. Kısa zaman içinde yeni bir işe girecek, hayatınıza düzen getireceksiniz. Bu düzen sayesinde hane içinde mutlu ve huzurlu günler yaşayacak, aileniz endişelerinden kurtulmasını sağlayacaksınız.

Hayatta her şeyin sizin üzerinize geldiğini düşünüyor, yaşadıklarınızdan kendinizi sorumlu tutuyorsunuz. Bu durum artık geçecek çünkü, size açılan yeni bir kapı olacak. Dertlerinizden arınacak yeni oluşumların içerisine gireceksiniz. Kendinize sosyal aktiviteler edinerek, kendinizi yenileyeceksiniz. Sosyallik size o kadar iyi gelecek ki, aslında mutlu olmanın ne kadar keyifli olduğunu anlayacaksınız.

Çocuğunuzun aktifliği, yaramazlığı ve evi sürekli dağıtması artık tahammül sınırlarınızı zorluyor. Ne yapacağınızı bilmiyor, onunla nasıl vakit geçireceğinizi kara kara düşünüyorsunuz. Eşinizle konuşarak ortak bir nokta da buluşacak, minik yavrunuzun kreşe gitme zamanının geldiğinin farkına varacaksınız. İçiniz bir yandan mutsuz olsa da, bir yandan arkadaş edinerek sosyalleşeceğini düşünerek kendinizi rahatlatıyorsunuz. İyi ve güvenli bir okul bularak, çocuğunuzu kreşe vereceksiniz. Böylelikle hem siz isteklerinizi yerine getirebilecek hemde çocuğunuz daha mutlu olacaktır.

Dostlarınız bu ara size karşı soğuk davranıyor. Bu durumun neden olduğunu düşünüp duruyor işin içinden çıkamıyorsunuz. Çünkü siz dostlarınıza çok düşkün ve onlar için elinizden geleni yapıyorsunuz. Fakat bu durum sizi kıskanan bir kişinin arkanızdan iş çevirmesinden ve hakkınızda yalan yanlış konuşmasından kaynaklanıyor. Kısa zaman içinde bu kişinin kim olduğunu ortaya çıkaracak, dostlarınıza da bu kişiye nasıl inandıkları için kırılacaksınız. Bu kırgınlık kısa bir süre sürecek ve yine eskiye dönerek, aranızda daha sıkı bir bağ oluşacaktır.

İş ve Kariyer Yorumu

Yöneticinin sevgili olmanız size ayrıcalık tanıyacağı anlamına gelmiyor. Ondan bu beklentiniz, sizi mutsuz ediyor. Kısa zaman içerisinde öyle başarılı bir iş yapacaksınız ki, çalışma arkadaşlarınız size inanmayarak, yöneticinin size destek sağladığını düşünecek. Ama endişelenmeyin, bu düşünce kısa süreli olacak çünkü yaptığınız işte yanınızda olan diğer çalışma arkadaşınız işin aslını anlatarak bu işi sizin başardığınızı dil getirecek. Yeni bir döneme girecek, çok güzel başarıları tek başınıza elde edeceksiniz. Yönetici sevgiliniz ve çalışma arkadaşlarınız size hayran kalacak.

Ünlü olma hayali çocukluğunuzdan beri beyninizi kemiriyor. Çok iyi rol yapma kabiliyetiniz sayesinde size iyi bir kapı açılacak. Sosyal medyada yayınladığınız videolar sayesinde iyi bir diziden teklif alacak, mutluluktan havalara uçacaksınız. Bu işe balıklama atlayacak, şöhret basamağının ilk merdivenini çıkacaksınız. Önünüzde uzun ama aydınlık bir yol var. Bir yandan eğitim alacak bir yandan da dizi de oynayacaksınız.

Yeni bir iş anlamına gelmektedir. Beklemediğiniz bir anda size yeni bir iş teklifi gelecek. Şartları o kadar iyi olacak ki bu işin, hiç düşünmeden kabul edeceksiniz. Yeni iş size ve hayatınıza mutluluk getirecek. Herkes ile açtığınız aranızı tekrar düzeltecek, yeni işiniz sayesinde özgüven kazanacak, ayaklarınız yere daha sağlam basacaktır.

Sağlık Yorumu

Sağlıklı ama endişelisiniz. Kendi kendinize kuruntular yapıyorsunuz. Bizler bu duruma hastalık hastası diyoruz. Sizde sürekli kendinizi hasta değilken sürekli oram ağrıyor buram ağrıyor diyerek, hasta moduna sokuyorsunuz. Bu durum uzaktan gelen bir yakınınız sayesinde son bulacak. Onunla dertleşmek ve sohbet etmek size iyi gelecek. Aslında ihtiyacınız olan sadece biraz sohbet etmekmiş. Sizde bu sayede, kendi kendinize kuruntu yapmayı bırakacak, son derece sağlıklı bir döneme gireceksiniz.

Bisiklet ile gezmeyi çok seviyorsunuz. Elinizden gelse işe bile bisikletle gideceksiniz. Geçirdiğiniz kaza size hiç ders vermemiş gibi. Kolunuzda oluşan kırık artık iyileşiyor. Sizde daha dikkatli olmaya artık özen göstereceksiniz. Daha sağlıklı ve dikkatli bir döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.