Kahve Falında Hayalet Görmek

Kahve Falında Hayalet Görmek
9 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.203 kez okundu.

Kahve falında hayalet görmek fal sahibinin çok çekingen ve her ortama giremeyen bir insan olması ile yorumlanır. Eğer fal sahibi bu kişiliğini olumlu yönde değiştirmez ve kendini geliştirmezse birçok iş fırsatını ve farklı insanlarla tanışma şansını kaçıracaktır. Fakat bu insan vefakar ve pozitif kişiliği sayesinde tanıyan insanların çok sevdiği birisidir. Bu yüzden kendini kişisel gelişim kursları ve kitaplarla eğitmelidir. Bazı fal yorumcularına göre fal sahibinin çok kısa sürede kendini geliştireceği ve hayran olunası bir insan haline dönüşmesi demektir.

Bir diğer anlamı ile ufak bir sakarlığın sizi bir miktar maddi zarara uğratması demektir. Eğer fincanın dibinde büyük bir hayalet sembolü şekillenmiş ise fal sahibi uzun süre önce uğradığı bir hayal kırıklığının yenisini yaşamamak için çok dikkatli davranacak ve tekrarına izin vermeyecektir. Gönül işleri konusunda hassas olan fal sahibi tecrübesine güvenerek sonunda doğru insanı bulacak ve mutlu olacaktır. Etrafındaki semboller ile birlikte de yorumlanabilmektedir. Mesela fal fincanında hayalet ile birlikte bir çiçek belirmiş ise şaka yapmayı çok seven ve eğlence anlayışına güvenilebilecek bir insana dalalettir. Fal sahibi bu insanla çok iyi anlaşacak ve dostlukları bir ömür sürecektir. Fal sahibine sinirini kontrol altına almasını öğütleyen bir semboldür. Eğer fal tabağının kenarında bir hayalet sembolü belirmiş ise gelecekte yaşayabileceği bazı olaylar karşısında sakinliğini koruması ve aşırı tepkiler vermemesini belirten bu olayların verdiği sıkıntının geçici olduğunu da vurgulamaktadır.

Sizlerin bir yandan bir şeyleri çok istiyor diğer bir yandan da onu elde etmek amacı ile de bir hayli emek veriyor olduğunuzu işaret etmektedir. Sizleri ne kadar çok emek sarf eder iseniz o kadar daha hızlı ve daha garantili bir şekilde de kazanacak olmanızdan dolayı teşvik eden insanların da yanınızda yer alıyor olması sizler açısından oldukça da önemli olan bir adımdır. Bunların yanı sıra her ne kadar bu ara başarı elde etmek için çaba sarf ediyor olsanız bile bir yandan da oldukça üzgün olan bir yapıya sahip olduğunuzu göstermektedir.

Aile hayatınız içerisinde de bu ara yolunda gitmeyen bir şeylerin olduğunu gösterir iken bir yandan da bunları düzeltmek amacı ile didinip durduğunuzu göstermektedir. Sizlerin azmi ile de her şeyi mükemmel olarak elde edecek olduğunuzu göstermesi ile birlikte önünüzde geçecek olan yılları en sevdiğiniz kişi yani hayat arkadaşınız ile geçirecek olduğunuzu da göstermektedir.

En yakın bir erkek arkadaşın ilanı aşkta bulunacaktır. Kafan çok karışacak. Kararlarını veremeyeceksin. Ama en kısa zamanda düğün olduğunu görüyorum. Sizin veya bir dostunuzun olabilir. Aileye katılacak bebek ile eve neşe gelecektir. İş değişikliği yaşayacaksın. bu senin için daha hayırlı olacağını görüyorum.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git