Kahve Falında Böcek Görmek

09.04.2015
Kahve Falında Böcek Görmek

Kahve falında böcek görmek, güç, aydınlanma, fayda, ilme erişme olarak yorumlanır. Yakınlarına ve insanlığa faydalı olabilecek, hisleri ve bilgisi kuvvetli bir kimse ile tabir olur. Bu kişi kendisi ise sahip olduğu gücün ve ilmin farkına varmalıdır olarak yorumlanır. Kendisinde olan meziyetlerle kimseye muhtaç olmadan yaşayabileceğini gösterir. Başkalarına yardımında cömert olması, fikirleriyle aydınlatması gerektiğine işaret eder.

Bu kimse etrafında olan başka birisi de olabilir anlamına gelir. Fikrinde usta, alim bir kimseden gelecek fikirle aydınlanmaya yorumlanır. Ahlaki ve manevi değerlerde yön bulmaya delalet eder. Yolunu kaybetmişse, derde düşmüşse sıkıntısından kurtulmak kapılar açılacağını gösterir. Daha önce farkına varmadığı zenginlikleri fark etmek, türlü fırsatlara erişmek olarak tabir olur.

Yeni ve faydalı bilgiler öğrenmek, bilmesi gereken bir bilgiye erişmek, böylelikle feraha kavuşmak anlamına gelir. Saklanan bir sırrı öğreneceğini, cevapsız soruları çözeceğini ve kararsızlıklarından kurtulacağını gösterir. Eğitim, iş ve özel hayatında süregelen sorunlarının dermanını bulmak; geçmişi unutup hayatına daha sağlam adımlara devam etmek olarak tabir olur. Yükselmeye, imrenilerek bakılan kimse olmaya, parmakla gösterilmeye delalet eder.

Pırıltılı günlere tabir edilir. İş hayatında olabileceği gibi özel hayatında da olabilir olarak yorumlanır. Hisleri kuvvetli olan bir kimse olduğuna delalet eder. İçine doğan ne varsa bir bir oluyordur olarak tabir olur. Başkalarının fikirlerini dinlemek kadar içinden gelen sese de kulak vermesi gerektiğine yorumlanır.

Aşk Hayatı

Hayallerinin peşinden gitmek, niyetlerine kavuşmak, istediğini elde etmek olarak tabir olur. Kuşlar gibi şen şakrak olacağı günlere işaret eder. Bekar olanlar için hayatına ödül gibi gelip girecek mükemmel bir eş adayına yorumlanır. Yaklaşmakta olan kısmet ne derdi arsa unutturacak, sarıp sarmalayacak harika bir insan olacak anlamına gelir. Hoşlandığı kimseden gelecek yaklaşım olarak yorumlanır. Karşılıklı gelişecek sevgi ve hoş sohbetlerin ardından yapılacak ışıltılı düğüne; esenlikli, aşk dolu ömre delalet eder.

Ayaklarını yerden kesecek, çok mutlu edecek sürprizlere işaret eder. Sevgilisinden alacağı romantik bir evlenme teklifi ile hayallerine kavuşacağını gösterir. Özlediği nişanlısı ile hasret gidereceğine, kavuşacağına delalet eder. Hiç bitmeyen iş yoğunluğu artık bitecektir, askerden dönecektir ve sürpriz yapacaktır olarak tabir edilir. Küslük yaşanmışsa barış gelecektir; döktüğü gözyaşları son bulacaktır anlamına gelir.

Eski sevgilisini unutamadığı için hayatına yön veremeyen, düştüğü üzüntüden çıkamayan bir kimse olduğuna işaret eder. Kabuğuna çekildiği günlerin son bulmakta olduğunu gösterir. Karşısına çıkacak olan bir nasiple tüm geçmişini unutacak, yeniden doğmuş gibi olacak olarak tabir olur. Yeniden sevmeyi ve sevilmeyi tadacak anlamına gelir. Yeni nasibin sadık, sözün eri, romantik ve nüfuslu bir kimse olacağına işaret eder.

Para

Şansın yaver gitmesine, olağanüstü güzellikte günler geçirmeye delalet eder. Ne yaşamış olursa olsun haram yemeyen, başkasının hakkına ilişmeyen bir kimse olduğunu anlamına gelir. İnsanların yardımına koşan, hayır duası alan bir kimsedir ve aldığı dualarla muradına erecektir olarak tabir olur. Hayatın kendisine hazırladığı büyük ve güzel sürprizin gelecek olduğuna yorumlanır.

Uzun süredir emek verdiği işi büyüyecek, bereketli kazançlar sağlayacak olarak yorumlanır. Dişiyle tırnağıyla kazıyarak geldiği bu günlerin harika gelişmelere gebe olduğuna delalet eder. Zekası ve yetenekleri ile anılan bir insan olduğunu gösterir. Başarılarını fark edecek yeni kişilerden gelecek tekliflerle yeni iş ortamlarına kavuşabilir anlamına gelir. Önünün çok açık olduğuna delalet eder. Dünyaca ünlü bir iş akımına dahil olabilir ve bir süre yurt dışı seyahatleri yapmak zorunda kalabilir olarak tabir olur. Yolculukları sırasında yüksek karlar elde edecek, kısa sürede tüm hayatına yetecek kadar paranın sahibi olacak anlamına gelir.

İflas etmişse, borçları varsa bir çıkış yol bulup rahatlayacağını gösterir. Ticari hayatına yeni bir yön vereceğini gösterir.  Kendinde olan bir yeteneği keşfederek veya uzanan bir dost eli ile olabilir anlamına gelir. Yapmayı düşündüğü iş için aradığı maddi desteğe erişeceğine delalet eder. Kredi ile gelebileceği gibi aileden alınan yardım veya ortaklık anlaşması ile olabilir anlamına gelir.

Aile ve Yaşam Alanı

Aile hayatına ve sosyal hayatına gelecek huzura, mutluluğa delalet eder. Yolunda gitmeyen türlü hadiseler yaşadığını, sabrederek edebini koruduğunu ama yorulduğunu işaret eder. Rahat bir nefes almak için çok dua ettiğine yorumlanır. Dualarının ve sabrının mükafatını alacağını gösterir. Sükunetli tavırları karşısında pişmanlık yaşayacak, gelip özür dileyecek yakınlarını affedeceğine yorumlanır. Yeniden sevgi dolu günler yaşayacağına delalet eder. Hane içinde yaşanan gerilimlerin son bulacağı, düzenli günlerin yaklaşmakta olduğu anlamına gelir. Yaptığı hataların farkına varacak, sevdiklerinin kıymetini anlayacak, tövbe edip doğru yolu bulacak bir tanıdığa yorumlanır.

Eğitimi için emek sarf edilen evladın gelecekte yaşayacağı güzel gelişmelere delalet eder. Sınava girecekse kazanacağını, mesleğinde başarılı olacağını, ailesine bağlı olacağını gösterir. Dönüşü beklenen askere kavuşmaya yorumlanır. Mürvetini görmek istedikleri evlatlarından gelecek güzel haberle düğün hazırlıklarına başlamak olarak tabir olur.

Hane içinde yaşanacak kutlamalara, sevdikleri ile bir araya gelmeye, hasret gidermeye delalet eder. Zor ve kötü olanı geride bırakmak, kolaylığa ve huzura yelken açmak olarak tabir edilir. Hedeflerine varmasını engelleyen, zorluk çıkaran çevreyi ikna etmek, amaçlarına kenetlenmek, kendini var etmek anlamına gelir. Uzun zamandır arzu ettiği emelleri için ailesinden izin alabileceğini gösterir. Mutlu ve umutlu günlerin yakın olduğuna delalet eder.

İş ve Kariyer

Bozuk giden iş ile uzun zaman uğraşmış olmanın verdiği yorgunluğa işaret eder. Devam etmekte ısrar etmeyeceğine, zamanın kıymetini anlamaya, yeni arayışlara koyulmaya delalet eder. İçinde bulunduğu ruh haline ve isteklere yorumlanır. Artık rahat bir nefes almak istiyor olarak tabir olur. Kararlarının ardından giderse sonu feraha çıkacak, darlığından kurtulup rahata kavuşacak anlamına gelir.

Fikren uyuşmadığı kimseler ile bir arada çalışmanın getirdiği verimsizlikten şikayetçi olduğunu gösterir. Kendisini başarısızlığa iten herkesten uzaklaşacak, kendisi gibi düşünen yeni insanlarla tanışacak olarak tabir olur. Kültürlü ve aydın bir çevrenin içine gireceğini gösterir. Yeni çevresinde yaşayacağı başarılı günlere, göz aydınlığı olaylara işaret eder.

Yeni beceriler edinmeye, gelişerek ilerlemeye yorumlanır. Herkesin özenerek baktığı harika bir kariyere sahip olacağına delalet eder. Önü açık olan bir sektörde edinilecek iş tecrübesi olarak tabir olur. Ne yaptığını bilen, çalışmayı seven, azimli bir kimse olduğunu gösterir.

Büyük fedakarlıklarla çalışmanın mükafatının nihayet gelecek olduğuna yorumlanır. Yetenekleri ve azmi birilerinin gözünden kaçmıyor ve tüm kapıların ardına kadar açılacağı günler yakındır olarak yorumlanır. Beklentilerinin üstünde başarılara erişecek anlamına gelir. Fakat o günlerin şanına kapılmak, kibir ve tembelliğe düşmek iş hayatına zarar verecektir anlamına gelir.

Sağlık

Şifa müjdesine, huzura kavuşmaya, bir oh deyip rahat nefes almaya tabir olur. Hastalığından bitkin düşmüş kimsenin sağlığına kavuşacağını, güzel günlerine geri döneceğini gösterir. Endişe yaratan sağlık sorunlarından feraha çıkacağına işaret eder. Merakla beklenen tahlil sonuçlarının temiz çıkacağı olarak tabir olur. Kötü olduğu düşünülen bir rahatsızlık için gidilen hastaneden müjdeli haberlerle dönmek olarak yorumlanır. Evliler için hamilelik haberine delalet eder. Hamile olan yakından gelecek güzel habere tabir edilir. Sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına aldığını gösterir.

Rahatsız eden ağrılar, fazla kilolar varsa artık kurtulmak için gayret edeceğine delalet eder. Monoton hayatının içine kattığı renkli ve sağlıklı eğlencelerle keyiflenmek olarak tabir olur. Kaplıcaya ve masaja gidebilir, uzun süredir denize gitmediğini fark edebilir veya spora başlayarak zindelik kazanabilir olarak yorumlanır. Böylelikle bazen kafasında kurup durduğu eskiye dair ne varsa arınacağını gösterir.

Küçük ve gereksiz sorunlarla meşgul olduğunu anlayacağını gösterir. Kendine kızarak veya acıyarak, kendinde olan yetenekleri göremeyerek geçirdiği yılların ardından değişecek olduğuna delalet eder. Okuduğu bir yazı, izlediği bir film veya duyduğu bir söz ile kendine gelecek, renkli ve eğlenceli bir hayata adım atacak anlamına gelir. Sıkıcı olan tüm fikirlerinden ve eşyalarından kurtulacak, yeniden doğacak olarak tabir edilir.


 

Kahve Falında Antenli Böcek Görmek

Çeşitli haberlerin müjdecisi iken farklı konularda da fikirler verir. Kahvelerinizi içtiniz şimdi sıra geldi bu fincanların size neler anlattığına. Hayatınızdaki bazı olumsuz durumların yoluna gireceğini göreceksiniz. Sizin için yeniyi işaret ediyor bu yeni şey bir iş olabilir yeni bir ev olabilir yeni eşyalar yeni bir aşk ya da yeni arkadaşlıklar yani hayatınıza mutlaka bir yenilik gelecek fakat ne olduğunu zaman gösterecek. Yapacağınız iş sözleşmesi olacaksa eğer bu çok sağlam ve dayanıklı olacaktır asla pişman olmayacağınız işlere imza atacaksınız. Bu dönem içinde yapacağınız iş anlaşmaları ve ortaklıklar sizin yeni ve başarılı bir yol tutmanızı sağlayacaktır.


 

Kahve Falında Kara Fatma Böceği Görmek

Her türlü ilişkide sağlamlığa ve güvenliğe işaret eder. Yakın zamanda ağır bir hastalığa yakalayacağınıza işaret eder ama çok üzülmeyin çünkü siz bu hastalığı atlatacak ve hayatınıza kaldığınız yerden devam edeceksiniz. Hayattaki en büyük isteğiniz bir çocuk sahibi olmaktır. Eğer gönül eşinizi bulursanız hemen ardından bir çocuğunuz olacak ve bu çocuk mutluluğunuzu perçinleyecek.


 

Kahve Falında Hamam Böceği Görmek

Evliliğinizi kıskanan çok sayıda insan var çünkü kocanızın size karşı kibar ve nazik tavırları insanları imrendiriyor. Çocuklarınız hakkında almanız gereken bazı kararlar var fakat onlara şimdilik birey hissettirmemelisiniz. Hareketli günlerden hoşlanmıyorsunuz ama bu hafta bol koşuşturmalı günler sizi bekliyor. Akrabaların bir araya gelmesi dedikodu kazanının kaynamasına sebep olacağı için ikili sohbetlerden uzak durmalısınız.


 

Kahve Falında Yusufçuk

Fal yorumcularının en uğurlu bulduğu sembollerden birisidir ve çeşitli konularda müjdeler verir. Eğer fal fincanının kulp kısmında beliren bir yusufçuk sembolü var ise fal sahibi hiç umudu olmayan bir iş görüşmesinden olumlu cevap alarak dönecek ve çok başarılı günlere yelken açacak demektir. Kişi bekar bir bayan ise kulp kısmında beliren yusufçuk sembolü, etrafında çok sayıda talibi olduğuna ve bunlardan birini seçmek zorunda olduğuna dalalettir. Eğer kişi bir an önce karar vermezse çok geç olabilir ve kendisini bir daha bu kadar şanslı bulamayabilir.

Kişinin çok yakın çevresinden bir kişinin şansının açılacağına ve bu şansın fal sahibine de bulaşacağına dalalettir. Fakat fal sahibi fevri davranmaktan ve acele karar vermekten kaçınmalı ve sabırlı olmalıdır. Fal fincanının dip kısmında beliren büyük bir yusufçuk sembolü, ilerleyen günlerde kısmeti ile birlikte gelen sürpriz misafiri işaret eder. Bu misafir eli boş gelmeyeceği gibi dili de boş olmayacak ve çok güzel muhabbetler yapılacaktır. Yusufçuk sembolü fal fincanının ağız kısmına doğru şekillenmiş ise çok kısa bir süre içerisinde kazanılacak yüklü bir parayı işaret eder. Fakat bu paranın kaynağını tam olarak tahmin edemeyen bazı fesat insanlar dedikodu çıkarabilir o yüzden çok dillendirilmemesinde fayda vardır. Bazı fal yorumcularına göre bıkkınlık veren bir konunun heyecan verici bir şekilde sonuçlanması anlamına gelir. Fal sahibinin bundan sonraki hayatını da etkileyecek olan fal tabağında belirmiş ise hareketli günlerin adım adım yaklaştığını haber verir.

Bu aralar çok şanslısın. Her istediğin gecikmelide olsa yerine gelmektedir. En kısa zamanda düğün olacağını görüyorum. Mutlu bir yuva kuracaksın.  Eline yüklü bir para geçecek. Bu paranın çabuk harcanması canını sıkacaktır. Yakın çevrendeki iki kişi hakkında konuşmaktadır. Bu konuşulanları dikkate almamalısın. Yoksa üzülürsün. Bir erkekle yolculuğa çıkacaksın yani tatile. Büyük ihtimal nişanlın ile olacak bu. Dilediğin isteklerin sırasıyla gecikmelide olsa gerçekleşmektedir. Sabırlı olmalısın. En kısa zamanda bir düğün olacak. Senin ve ya da en yakınının. Bu senin mutlu olmana sebep olacak. İş hayatın gayet olumlu gidecek.

Ailenizi kıskanan kişiler bulunmaktadır. En kısa zamanda çocuk haberi alacaksınız. Sizin veya sevdiğiniz birisinin. İş hayatınızda sizi zorlayan görevler bulunmaktadır. Ama üstesinden geleceksin. Yakın bir dostunuz ile anlaşmazlıklarınız meydana gelecektir. Kavgaya dönüşmemesi için alttan almanız gerekmektedir. Ailenize vakit ayırmanız gerekmektedir. Eşiniz tavır yapacaktır.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Yusufçuk

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.