Kahve Falında Böcek Görmek

09.04.2015
Kahve Falında Böcek Görmek

Kahve falında böcek görmek, fal sahibinin çevresindeki insanlara karşı oldukça dikkatli olunması gerektiği anlamına gelir. Kişinin hayatında cevapsız gördüğü sorulara, alim bir kişiden gelecek olan yardım ile birlikte cevap bulacağına ve kararsızlıktan kurtulacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Hayallerinin peşinden gitmek, niyetlerine kavuşmak, istediğini elde etmek olarak tabir olur. Kuşlar gibi şen şakrak olacağı günlere işaret eder. Bekar olanlar için hayatına ödül gibi gelip girecek mükemmel bir eş adayına yorumlanır. Yaklaşmakta olan kısmet ne derdi arsa unutturacak, sarıp sarmalayacak harika bir insan olacak anlamına gelir. Hoşlandığı kimseden gelecek yaklaşım olarak yorumlanır. Karşılıklı gelişecek sevgi ve hoş sohbetlerin ardından yapılacak ışıltılı düğüne; esenlikli, aşk dolu ömre delalet eder.

Kahve falı yorumcularına göre kişinin sevgilisinden alacağı sürpriz romantik evlilik teklifi ile hayallerine kavuşacağına işaret eder. Özlediği nişanlısı ile hasret gidereceğine, kavuşacağına delalet eder. Hiç bitmeyen iş yoğunluğu artık bitecektir, askerden dönecektir ve sürpriz yapacaktır olarak tabir edilir. Küslük yaşanmışsa barış gelecektir; döktüğü gözyaşları son bulacaktır anlamına gelir.

Eski sevgilisini unutamadığı için hayatına yön veremeyen, düştüğü üzüntüden çıkamayan bir kimse olduğuna işaret eder. Kabuğuna çekildiği günlerin son bulmakta olduğunu gösterir. Karşısına çıkacak olan bir nasiple tüm geçmişini unutacak, yeniden doğmuş gibi olacak olarak tabir olur. Yeniden sevmeyi ve sevilmeyi tadacak anlamına gelir. Yeni nasibin sadık, sözün eri, romantik ve nüfuslu bir kimse olacağına işaret eder.

Para Yorumu

Şansın yaver gitmesine, olağanüstü güzellikte günler geçirmeye delalet eder. Ne yaşamış olursa olsun haram yemeyen, başkasının hakkına ilişmeyen bir kimse olduğunu anlamına gelir. İnsanların yardımına koşan, hayır duası alan bir kimsedir ve aldığı dualarla muradına erecektir olarak tabir olur. Hayatın kendisine hazırladığı büyük ve güzel sürprizin gelecek olduğuna yorumlanır.

Uzun süredir emek verdiği işi büyüyecek, bereketli kazançlar sağlayacak olarak yorumlanır. Dişiyle tırnağıyla kazıyarak geldiği bu günlerin harika gelişmelere gebe olduğuna delalet eder. Zekası ve yetenekleri ile anılan bir insan olduğunu gösterir.

Başarılarını fark edecek yeni kişilerden gelecek tekliflerle yeni iş ortamlarına kavuşabilir anlamına gelir. Önünün çok açık olduğuna delalet eder. Dünyaca ünlü bir iş akımına dahil olabilir ve bir süre yurt dışı seyahatleri yapmak zorunda kalabilir olarak tabir olur. Yolculukları sırasında yüksek karlar elde edecek, kısa sürede tüm hayatına yetecek kadar paranın sahibi olacak anlamına gelir.

İflas etmişse, borçları varsa bir çıkış yol bulup rahatlayacağını gösterir. Ticari hayatına yeni bir yön vereceğini gösterir.  Kendinde olan bir yeteneği keşfederek veya uzanan bir dost eli ile olabilir anlamına gelir. Yapmayı düşündüğü iş için aradığı maddi desteğe erişeceğine delalet eder. Kredi ile gelebileceği gibi aileden alınan yardım veya ortaklık anlaşması ile olabilir anlamına gelir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Aile hayatına ve sosyal hayatına gelecek huzura, mutluluğa delalet eder. Yolunda gitmeyen türlü hadiseler yaşadığını, sabrederek edebini koruduğunu ama yorulduğunu işaret eder. Rahat bir nefes almak için çok dua ettiğine yorumlanır. Dualarının ve sabrının mükafatını alacağını gösterir.

Sükunetli tavırları karşısında pişmanlık yaşayacak, gelip özür dileyecek yakınlarını affedeceğine yorumlanır. Yeniden sevgi dolu günler yaşayacağına delalet eder. Hane içinde yaşanan gerilimlerin son bulacağı, düzenli günlerin yaklaşmakta olduğu anlamına gelir. Yaptığı hataların farkına varacak, sevdiklerinin kıymetini anlayacak, tövbe edip doğru yolu bulacak bir tanıdığa yorumlanır.

Eğitimi için emek sarf edilen evladın gelecekte yaşayacağı güzel gelişmelere delalet eder. Sınava girecekse kazanacağını, mesleğinde başarılı olacağını, ailesine bağlı olacağını gösterir. Dönüşü beklenen askere kavuşmaya yorumlanır. Mürvetini görmek istedikleri evlatlarından gelecek güzel haberle düğün hazırlıklarına başlamak olarak tabir olur.

Hane içinde yaşanacak kutlamalara, sevdikleri ile bir araya gelmeye, hasret gidermeye delalet eder. Zor ve kötü olanı geride bırakmak, kolaylığa ve huzura yelken açmak olarak tabir edilir. Hedeflerine varmasını engelleyen, zorluk çıkaran çevreyi ikna etmek, amaçlarına kenetlenmek, kendini var etmek anlamına gelir. Uzun zamandır arzu ettiği emelleri için ailesinden izin alabileceğini gösterir. Mutlu ve umutlu günlerin yakın olduğuna delalet eder.

İş ve Kariyer Yorumu

Bozuk giden iş ile uzun zaman uğraşmış olmanın verdiği yorgunluğa işaret eder. Devam etmekte ısrar etmeyeceğine, zamanın kıymetini anlamaya, yeni arayışlara koyulmaya delalet eder. İçinde bulunduğu ruh haline ve isteklere yorumlanır. Artık rahat bir nefes almak istiyor olarak tabir olur. Kararlarının ardından giderse sonu feraha çıkacak, darlığından kurtulup rahata kavuşacak anlamına gelir.

Fikren uyuşmadığı kimseler ile bir arada çalışmanın getirdiği verimsizlikten şikayetçi olduğunu gösterir. Kendisini başarısızlığa iten herkesten uzaklaşacak, kendisi gibi düşünen yeni insanlarla tanışacak olarak tabir olur. Kültürlü ve aydın bir çevrenin içine gireceğini gösterir. Yeni çevresinde yaşayacağı başarılı günlere, göz aydınlığı olaylara işaret eder.

Yeni beceriler edinmeye, gelişerek ilerlemeye yorumlanır. Herkesin özenerek baktığı harika bir kariyere sahip olacağına delalet eder. Önü açık olan bir sektörde edinilecek iş tecrübesi olarak tabir olur. Ne yaptığını bilen, çalışmayı seven, azimli bir kimse olduğunu gösterir.

Büyük fedakarlıklarla çalışmanın mükafatının nihayet gelecek olduğuna yorumlanır. Yetenekleri ve azmi birilerinin gözünden kaçmıyor ve tüm kapıların ardına kadar açılacağı günler yakındır olarak yorumlanır. Beklentilerinin üstünde başarılara erişecek anlamına gelir. Fakat o günlerin şanına kapılmak, kibir ve tembelliğe düşmek iş hayatına zarar verecektir anlamına gelir.

Sağlık Yorumu

Şifa müjdesine, huzura kavuşmaya, bir oh deyip rahat nefes almaya tabir olur. Hastalığından bitkin düşmüş kimsenin sağlığına kavuşacağını, güzel günlerine geri döneceğini gösterir. Endişe yaratan sağlık sorunlarından feraha çıkacağına işaret eder.

Merakla beklenen tahlil sonuçlarının temiz çıkacağı olarak tabir olur. Kötü olduğu düşünülen bir rahatsızlık için gidilen hastaneden müjdeli haberlerle dönmek olarak yorumlanır. Evliler için hamilelik haberine delalet eder. Hamile olan yakından gelecek güzel habere tabir edilir. Sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına aldığını gösterir.

Rahatsız eden ağrılar, fazla kilolar varsa artık kurtulmak için gayret edeceğine delalet eder. Monoton hayatının içine kattığı renkli ve sağlıklı eğlencelerle keyiflenmek olarak tabir olur. Kaplıcaya ve masaja gidebilir, uzun süredir denize gitmediğini fark edebilir veya spora başlayarak zindelik kazanabilir olarak yorumlanır. Böylelikle bazen kafasında kurup durduğu eskiye dair ne varsa arınacağını gösterir.

Küçük ve gereksiz sorunlarla meşgul olduğunu anlayacağını gösterir. Kendine kızarak veya acıyarak, kendinde olan yetenekleri göremeyerek geçirdiği yılların ardından değişecek olduğuna delalet eder.

Okuduğu bir yazı, izlediği bir film veya duyduğu bir söz ile kendine gelecek, renkli ve eğlenceli bir hayata adım atacak anlamına gelir. Sıkıcı olan tüm fikirlerinden ve eşyalarından kurtulacak, yeniden doğacak olarak tabir edilir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.