Kahve Falında Böcek Görmek

Kahve Falında Böcek Görmek
9 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.891 kez okundu.

Kahve falında böcek görmek fal sahibinin karşılıklı atışmalar yaşadığı bir insanı nihayet alt etmesi ile yorumlanır. Çok uzayan bu tartışmada haklı haksız karıştığı için artık bıkkınlık veren durumlar son bularak karşı taraf yenildiğini kabul edecektir. Eğer böcek sembolü fal fincanının kulp kısmına doğru şekillenmiş ise fal sahibi ve yakın çevresi üzücü bir haber ile sarsılacak fakat daha sonrasında bu haber ile birlikte ortaya çıkan eski yalanlar tüm ailenin gündemini uzun süre meşgul edecektir. Böylece ailenin üzerinde gezen kara bulutların sırrı çözülecek ve eski huzurlarına kavuşmuş olacaklar.

Bazı fal yorumcularına göre eşinin kararsız tavırlarından sıkılan fal sahibini simgeler. Eğer fal sahibi kadın ise aileyi yönetenin ve kocası üzerinde etkili olan tarafın fal sahibi olduğunu işaret eder. Böylece hayatını istediği gibi şekillendiren fal sahibi bazen bütün sorumluluğun üzerinde olmasından sıkılsa bile genel olarak bu durum çok hoşuna gitmektedir. Eğer fal sahibi erkek ise eşinin bu karamsar tutumları ve onu ikna edemeyişi fal sahibine bir sıkıntı verecek ve çare bulmaya çalışacaktır. Bir diğer anlamı ile her ortama kolayca uyum sağlayan fakat hiçbir yerde kendini yeterince mutlu hissetmeyen fal sahibi ile yorumlanır. Bu durum fal sahibinin yalnızlığından kaynaklandığı için fal sahibi kendisine bir hayat arkadaşı edinmeye çalışmalıdır. Tabakta şekillenmiş ise gelecekte fal sahibine yapılması planlanan maddi bir vurguna işarettir. Fal sahibi bu durumu en küçük zarar ile atlatmak için etrafındaki kimseye iş planlarından bahsetmemelidir.

Kahve Falında Antenli Böcek Görmek

Çeşitli haberlerin müjdecisi iken farklı konularda da fikirler verir. Kahvelerinizi içtiniz şimdi sıra geldi bu fincanların size neler anlattığına. Hayatınızdaki bazı olumsuz durumların yoluna gireceğini göreceksiniz. Sizin için yeniyi işaret ediyor bu yeni şey bir iş olabilir yeni bir ev olabilir yeni eşyalar yeni bir aşk ya da yeni arkadaşlıklar yani hayatınıza mutlaka bir yenilik gelecek fakat ne olduğunu zaman gösterecek. Yapacağınız iş sözleşmesi olacaksa eğer bu çok sağlam ve dayanıklı olacaktır asla pişman olmayacağınız işlere imza atacaksınız. Bu dönem içinde yapacağınız iş anlaşmaları ve ortaklıklar sizin yeni ve başarılı bir yol tutmanızı sağlayacaktır.

Kahve Falında Kara Fatma Böceği Görmek

Her türlü ilişkide sağlamlığa ve güvenliğe işaret eder. Yakın zamanda ağır bir hastalığa yakalayacağınıza işaret eder ama çok üzülmeyin çünkü siz bu hastalığı atlatacak ve hayatınıza kaldığınız yerden devam edeceksiniz. Hayattaki en büyük isteğiniz bir çocuk sahibi olmaktır. Eğer gönül eşinizi bulursanız hemen ardından bir çocuğunuz olacak ve bu çocuk mutluluğunuzu perçinleyecek.

Kahve Falında Hamam Böceği Görmek

Evliliğinizi kıskanan çok sayıda insan var çünkü kocanızın size karşı kibar ve nazik tavırları insanları imrendiriyor. Çocuklarınız hakkında almanız gereken bazı kararlar var fakat onlara şimdilik birey hissettirmemelisiniz. Hareketli günlerden hoşlanmıyorsunuz ama bu hafta bol koşuşturmalı günler sizi bekliyor. Akrabaların bir araya gelmesi dedikodu kazanının kaynamasına sebep olacağı için ikili sohbetlerden uzak durmalısınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git