Kahve Falında Çilek Görmek

03.08.2015
Kahve Falında Çilek Görmek

Kahve falında çilek görmek, fal sahibinin aklında olan karamsar düşünceleri bir kenara bırakarak sabırla hareket ettiği takdirde çok yakında büyük bir kısmetin kendisine geleceği anlamına gelir. Kişinin umudunu kaybetmeden inancını koruması gerektiğine; yakında çok mutlu olacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Kişinin sevgili ile yeni heyecanlar yaşayacağı anlamına gelir. İlişkinizi alevlendirecek sürpriz olaylar karşısında çok mutlu olacaksınız. Romantik günler yaşayacağınızın habercisidir. Belki baş başa geçireceğiniz birkaç gün birbirinize olan aşkınızın ve güveninizin tazelenmesini sağlayacaktır.

Duygusal hayatınızdaki bu gelişme ve sürprizlerin pozitif enerjisi iş hayatınıza da yansıyacak ve enerjinizin yükseleceği bir döneme gireceksiniz. Eğer evli değilseniz yakın zamanda sevgilinizden alacağınız bir teklif ile çok mutlu ve huzurlu olacağınız bir evlilik yoluna gireceğinizi gösterir.

Hayatınızda biri yoksa, yakın zaman içerisinde etrafınızdaki birinin size olan ilgisini fark edeceğinizi anlamını taşır. Yakın çevrenizde sizden hoşlanan biri var demektir. Etrafınızdaki bu kişi size kalbini açmak için doğru zamanı beklemektedir. Yakın zamanda cesaretini toplayarak karşınıza çıkacak ve niyetinin ciddi olduğunu size ispatlayacaktır. Bu kişi ile ilgili alacağınız karar bakımından hüsrana uğramayacağınızı gösteren bu figür gelecek  günlerde karşınıza çıkabilecek her sorunun üstesinden beraber kolayca geleceğinizi gösterir. Hayatınıza alacağınız bu kişi ile  ilişkinize heyecan katacak ve çok mutlu günler geçireceksiniz. Ayrıca yakın zaman içinde alacağınız bir evlilik teklifi de sizi oldukça mutlu edecek.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre azimli, kararlı ve çalışkan karakteriniz sayesinde yapacağınız her işte oldukça başarılı olacağınız bir dönem sizi beklemektir. Maddi hayatınızda meydana gelecek ola değişikliklere de yorumlanan bu figür, alacağınız mantıklı kararlar sonucunda maddi durumunuzu toparlayıp, çok daha iyi kazançlar elde edeceğinize işaret eder. Özellikle maddi açıdan risk almayı sevmeyen  karakter yapınız bakımından hüsrana uğramayacağınızı gösterir. Geçmişte yaşadığınız tüm maddi sıkıntıların üstesinden geleceksiniz. Duygusal hayatınızda yaşadığınız ya da yaşayacağınız  mutlu gelişmeler iş hayatınızdaki veriminizin de yükselmesini sağlayacaktır. Maddi bakımdan aldığınız kararlar etrafınızdaki insanların hoşuna gitmeyebilir. Fakat sizi yolunuzdan döndürmemelidir.

Özellikle bu dönemde ailenizden alacağınız manevi destek sizin için oldukça iyi olacaktır. İşinizde etrafınızdaki bazı insanlar sebebiyle yaşayacağınız kısa dönemli streslerin sizi yıpratmasına izin vermemelisiniz. Hedefleriniz uğruna gösterdiğiniz hiçbir çaba boşa çıkmayacak, harcadığınız emeklerinizin karşılığını alacaksınız. Uzun zamandır üzerinde çalıştığınız işlerin sonunda başarılı olmanız, motivasyonunuzu arttıracak ve sizi çok mutlu edecektir. Sizi aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte bolluk ve bereket içerisinde mutlu ve huzurlu bir hayat beklemektedir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Bu dönemde kendi hayatınız ile ilgili aldığınız bazı kararlar doğrultusunda aileniz ile bazı tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bu tartışmaların hepsi ufak tefek, geçici tatsızlıklar olacaktır. Hayatın yükünü yavaş yavaş omuzlarınızda hissedeceğiniz bu dönemde kendinizi ispatlama açısından bazı önemli girişimlerde bulunabilirsiniz. Yapacağınız bu girişimler ailenizi biraz tedirgin edebilir. Fakat bunun temel sebebi sadece sizin iyiliğinizi istemeleri ve zarar görmenizi engelleme çabaları olacaktır. Bu yüzden onlara karşı ani ve sert çıkışlar yapmaktan kaçınmalısınız.

Aslında ailenizin manevi desteğine ihtiyaç duyduğunuz bir dönem olacaktır. Bu sebep ile bu zamanlarda aileniz ile eskisinden daha yakın olacaksınız. Verdiğiniz emeklerin karşılığını yavaş yavaş alırken, tüm sevinçlerinizi aileniz ile beraber yaşayacak, mutluluğu beraber paylaşacaksınız. Geçmişte yaşadığınız  dert ve sıkıntılarınızın son bulacak, huzura kavuşacaksınız. Üzüntü ve dert yerini mutluluğa bırakacaktır. Kendiniz  ile ilgili düşündüğünüz, yapmak istediğiniz ve hayalini kurduğunuz her türlü atılım için tam zamanıdır. İsteklerinizi asla ertelemeyin, her zaman önce kendinizi düşünerek hareket etmeyi öğrenmelisiniz. Size fayda sağlamayacak işlerin peşini bırakmalı, boşa enerjinizi tüketmemelisiniz.

İş ve Kariyer Yorumu

İş hayatınızda tam bir başarı göreceğinizi simgeler, aynı zamanda bir süredir  yolunda gitmeyen işlerinizin istediğiniz gibi gitmeye başlayacağını gösterir. İş ortamında veriminizi düşürecek, size engel olacak kişilere kesinlikle taviz vermemeli, sizi engellemelerine karşı koymalısınız. Ne olursa olsun kararlı duruşunuzdan vazgeçmemeli, daha iyisini hedeflemelisiniz. Yakın zaman içerisinde hayatınızda güzel gelişmeler meydana gelecek, kariyeriniz için güzel adımlar atacaksınız. Kısa bir dönem içerisinde her zaman  hayalini kurduğunuz hayatı yaşayabilecek imkanlara sahip olacaksınız. Geçmişe dair kalan tüm borçlardan kurtulacak, üzerinde çalıştığınız projeler sayesinde büyük  kazançlar elde edeceksiniz. Ayrıca kısa zaman içerisinde kariyerinizde yükseleceksiniz.

Uzak bir akrabanızdan kalacak olan yüklü bir mirasın sahibi olacağınıza da işaret eder. Eğitiminiz devam ediyor ise, karşınıza eğitiminiz konusunda iyi fırsatlar çıkacağının habercisidir. Eğitiminiz konusunda önemli kararlar alabilir, kısa süreli ya da temelli olarak şehir veya ülke değişikliği yapabilirsiniz. Kariyerinize büyük bir katkısı olacak bir işte staj yapma imkanı elde edebilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatları çok iyi değerlendirmeniz gereken bir dönem olacaktır sizin için. Alacağınız müjdeli ve güzel haberler motive olmanızı sağlayacaktır. Emek verdiğiniz her şeyin yavaş yavaş karşılığını bu dönemde geri alacaksınız. Yaşadığınız zorluklar sonucunda, hayalini kurduğunuz şöhrete sahip olacaksınız. Aileniz ve sevdikleriniz ile daha mutlu, bolluk ve bereket içerisinde günler sizi beklemektedir.

Sağlık Yorumu

Kısa süreli bir sağlık sorunu yaşayacağınıza işaret etmektedir. Fazla uzun sürmeyecek ve ciddi olmayan bu sorun sizin işlerinizin yavaşlamasına sebep olacaktır. Bu kadar yoğun çalıştığınız bu dönemde özellikle sağlığınız açısından beslenmenize oldukça dikkat etmelisiniz. Mutlaka öğünlerinizi düzenli yemeli, meyve ve sebze tüketimine dikkat etmelisiniz. aksi takdirde vücut direnciniz düşüp bağışıklık sisteminiz zayıflar. Özellikle önümüzdeki kış aylarında hastalıklardan korunmaya özen göstermeli gerekirse gıda, vitamin veya mineral takviyesi almalısınız. Sizi de ve ailenizde kısa süreli dönem dönem yaşanacak olan hastalıkların moralinizi bozmasına kesinlikle izin vermemelisiniz.

Özellikle bu dönemde işlerinizin arasında kendinize ayırdığınız boş zamanlarınızda düzenli spor yapmaya dikkat etmeli, beden sağlığınızı da korumalısınız. düzenli olarak spor yapamasanız bile en azından günde 20-30 dakika tempolu yürümeye vakit ayırmaya çalışmalısınız. Kalp sağlığınızı korumak ve kendinizi zinde tutmak için yürüyüş yapmaya özen göstermelisiniz. Bu zamanlarda kafanızı dağıtmak için kendinize bir hobi edinip yeteneklerinizi keşfetmeye çalışmalısınız, yoğun iş temponuzdan arada çıkmanız sizin için de iyi olacaktır.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.