Kahve Falında Çilek Görmek

Kahve Falında Çilek Görmek
3 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.247 kez okundu.

Kahve falında çilek görmek, genellikle güzel günlerin yaklaştığını gösterir ve aynı zamanda, yolunda gitmeyen işlerinizin istediğiniz gibi gitmeye başlayacağı bir döneme gireceğinizi gösterir.

Hayatın yükünü yavaş yavaş omuzlarınızda hissetmeye başlıyorsunuz. Yaşadığınız en büyük olay pırlanta gibi bir kadını kaybetmek. Bazı önemli konularda dönüş girişimlerine yanıt alamıyorsunuz ama kararlı duruşunuzdan vazgeçmezseniz karşı tarafı yumuşatabilirsiniz. İş ortamına hala alışamadığınız için veriminizi bir türlü artıramıyorsunuz. Ay sonunda bir sürpriz ile karşılaşacaksınız ama bu aynı zamanda duygulanmanıza yol açacak.

Sıkıntılarından kurtularak birikmiş borçlarını kapatacak büyük bir kazanç elde edeceği anlamına da gelmektedir. Aynı zamanda yüklü bir mirasın sahibi olduğunu öğrenebilir ve bunun sonucunda hayatı olumlu yönde değişebilir. Hayatınızda güzel gelişmelerin yeşereceğini gösterir ve kariyerinizde güzel adımlar atacağınızı ve hayalini kurduğunuz hayatı yaşayacağınızı gösterir. Eğitimi için önemli kararlar alabilir ya da iş hayatında kariyerinde büyük bir etkisi olacak bir işte çalışmaya başlayabilir. Evli ise hamilelik haberini duyarak sevinecek demektir. Bekar bir kişi ise, hayatında hep yanında olmasını isteyeceği ve kendine hayat arkadaşı olarak seçeceği insanı tez vakitte bulacak ve kısa bir süre içinde evlilik yolunda büyük adımlar atacak demektir. Mutlu bir haber duyabilir ve sevdiği birinin mutluluğu ile sevinebilir. Yeniliklerin ve güzelliklerin habercisidir. Çoğu zaman hayatınızda yaşayacağınız güzel gelişmeleri simgeler. Bir taraftan da mutlu bir geleceğe işaret eder. Çürük ise işlerinizin bir süre bozulabileceğini gösterir.

Kahve Falında Çilek Fidesi Görmek

Genellikle iyidir kişinin zenginliğini gösterir hayırlı haber alınacağına ve bu haberlerle hayırlı bir arkadaşlık bir eş mutlu bir yuva kurulacağına yorulur. İş hayatınızdaki yaşadığınız bir takım zorlukları verdiğiniz emekler sayesinde kurtulacağınızı gösterir. Uzun zamandır uğraştığınız bir işin yada konunun iyi bir şekilde sonuçlanacağı anlamına gelir, aynı zamanda büyük bir övgü alacağınızı da simgeler. Eşinizle yada sevgilinizle daha mutlu günler göreceğinize evliyseniz geçim sıkıntılarınızın biteceğine ev yada araba gibi mal sahibi olacağınızı müjdeler. İş hayatınızda belli bir yükselme yaşayacağınıza ve bol kazançlar sağlayacağınızı işaret eder.

Emek verdiğiniz her şeyin yavaş yavaş karşılığını göreceğiniz anlamına gelir. Zorlukların sonunda beklediğiniz galibiyete hayalini kurduğunuz şöhrete sahip olacağınızı işaret eder. Birkaç güne kadar duyulacak hayırlı müjdeli haberi simgeler. Aklınızda sizi meşgul eden işin pozitif sonuçlanmadığı demektir. İçinde bulunduğunuz dert ve sıkıntılarınızın son bulup huzura ereceğinizi üzüntü dert ve kederden kurtulacağınıza delalet eder, çok zor durumda olan bir kişiye yardım ederek mutlu olacağınız anlamına da gelir. Kendiniz ile ilgili düşündüğünüz her atılım için tam zamanı olduğunu gösterir. Gerek aşk hayatınızda gerek iş hayatınızda tam bir başarı göreceğinizi simgeler. Bolluk, bereket, huzur bekliyor demektir. Alacağınız ciddi kararlarda pişmanlık yaşamayacaksınız demektir. Doğru bilgiye ulaşmaya yada doğumu yaklaşan bebeğe işaret eder.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git