Kahve Falında Daire Görmek

03.08.2015
Kahve Falında Daire Görmek

Kahve falında daire görmek, çekingen ve içe kapanık karakter yapısına sahip insana delalet eder. Bu tavrınız sebebiyle aile bireyleri ile aranızda mesafe oluşması söz konusu olabilir. Bazı davranışlarınızın yanlış anlaşılmaması için dışa dönmeye ihtiyacınız olduğu konusunda bir uyarıdır. Mahcup ve çekingen yapılı bir insanın aile bireyleri arasında var olduğu anlamına da gelir. Aile içinde destek sağlanarak bu sorunların aşılması mümkündür. Birlikte daha fazla vakit geçirmek ve sorunları yardımlaşarak çözmenin bu konuda faydalı olduğuna delalet eder.

Kendine güvensiz ve ifade sorunu yaşayan bir kişi olduğunuza delalet eder. Bu konuda psikolog desteği alarak kaybettiğiniz güveni kazanmanız gerektiğine dikkat çeker. Güzel ve yetenekli bir birey olarak toplumda yer edinebilirsiniz. Bunun için dışa dönmeye ve yeteneklerinize odaklanarak iletişim kurmaya ihtiyacınız olduğu gerçektir. İlgi duyduğunuz insana açılabilir ve yalnızlığınızı bu insanla paylaşabilirsiniz. İlişkiniz zamanla rayına oturacak ve aile kurma konusunda adım atacaksınız demektir.

Evliyseniz eşiniz ile paylaşımlarınıza dikkat etmeniz önemlidir. İçinize kapanarak sorunları görmezden gelmek yerine sağlıklı iletişim kurarak birlikteliğin tadını çıkarmanıza delalettir. Bu durum her açıdan hayatınızın güzelleşmesini sağlayacak ve bolluk bereket içinde mutlu bir hayat sürmeniz mümkün olacaktır. Dışa dönüşünüz ile işlerinizde düzelme yaşanacak aileniz ile refah içinde yaşayacağınız günler gelecektir.

Aşk Hayatı

Yolculuğu simgeler, uzun ve yorucu bir yolculuk yapacağınız anlamına gelir. Sembol, gerçek hayatta korktuğunda başını kuma gömdüğünden utangaç veya çekingen bir insanın varlığına da delalet eder. Mahcup ve kırılgan bir insan anlamına da gelir. Güzel ve kısmetli insana işaret eder. Bir kişinin kalbini kazanmak uğruna çaba göstermek anlamına da gelir. Bu kişi etkilendiğiniz bir kişidir ve ikna etmekte oldukça zorlanacağınız manasına gelir. Vazgeçmeden sevdiğinize ulaşma yollarını denemeniz konusunda bir uyarıdır.

Sorunlarından kaçmaya çalışan bir insanı temsil eder. Bu insanın sorunlardan kaçmak yerine güçlü bir şekilde savaşması gereklidir. Dertlerin eninde sonunda son bulacağına işarettir. Mutlu ve mesut bir hayat sürüleceğine delalet eder. Hayatın karşınıza çıkardığı engellerin aşılacağının göstergesidir. Uğurlu ve hayırlı haberler almaya delalettir. İş hayatında gösterilen çabalar sonucunda kazanılan başarı anlamına gelir. Hayırlı kazanç elde etmek manasına da gelir.

Korkularınız olduğuna delalettir. Sorunlarınızdan kaçarak değil savaşarak kurtulacağınızı simgeler. Aile içinde dikkate alınmayan insanı simgeler. Bu durumun değişmesi için öz güven kazanmak gerektiğine işaret eder. Paylaşılmayan ve içe atılan dertlerin sağlık sorunları yaratabileceğine delalet eder. Bu konuda profesyonel destek almak sosyal hayattaki sorunları da çözmeniz anlamına gelir. Korkuların ve çekingenliğin başarınız önünde engel oluşturması ihtimali böylece ortadan kalkacak demektir. Gizli yatırımlarınızın başkaları tarafından öğrenilmesi anlamına da gelir. Mücadele ruhunuzu yeniden kazanmanız gerektiğine dikkat çeker. Cesaretinizi toplayarak engelleri aşacağınız ve sorunları çözeceğinize delalettir.

Aile ve Yaşam Alanı

Ailenizde veya çevrenizde derdi olan bir insan olduğuna delalettir. Derdini söylemeye çekinen bu insanın sorununu öğrenmeniz ve destek olmanız gerekmektedir. Aynı zamanda bir sırrınızı ailenizden sakladığınız anlamına da gelir. Ailenizden bir kişinin sizden sakladığı bir gerçek olduğuna da işaret olabilir. Çevrenizde kendini yalnız hisseden bir insan olduğu anlamına gelir. Sarf ettiğiniz bazı sözler yüzünden sevdiklerinizi kırmanız söz konusu olabilir. Bu nedenle ağzınızdan çıkan sözcükleri özenle seçmeniz gerektiğine dikkat çeker. Böylelikle kırgınlıklar engellenecek demektir.

Bir insandan çok hoşlandığınızı simgeler. Yalnız bu insan ikna edilmesi zor bir kişiye delalettir. Bu kişinin kalbine girmek için çok çaba sarf etmeniz gerekebilir. Sonuçta çabalarınız karşılık bulacak ve mutlu bir ilişki kurmayı başaracaksınız demektir. Asla amacınızdan vazgeçmemenizi salık verir. Bu birliktelik sizin için hayırlı bir durumdur ve sonunda mutluluk sizindir. Aynı zamanda iyi niyetleri kötü kullanan bir evlada yorumlanır. Bu davranış tembellik veya sorumsuzluk olabilir. Bu konuda taviz vermemeniz önemlidir. Sorunların çözüleceğine ve güzel bir ömür sürüleceğine de delalet eder.

Aile içinde içine kapanık tavırlar göstermenizin sevdiklerinizin sizden uzaklaşmasına sebep olacağını gösterir. Bu nedenle kendinize güvenerek daha dışa dönük tavırlar sergilemenizi salık verir. Bir birikiminizi aile bireylerinden sakladığınızı ve bir süre sonra ortaya çıkacağının habercisidir. Bu konuda dikkatli olmanız gerekir. Korkularınız ile başa çıkma zamanınızın geldiğine ve aile kurma ile ilgili hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenize delalet eder. Bu konuda kendinize güvenmeniz ve mutluluğa atım atmanız konusunda işarettir.

Para

Bir birikiminiz yada yatırımınızın olduğunu ve bunu insanlardan sakladığınızı gösterir. Yalnız kısa zaman sonra bu sırrın öğrenilmesi mümkündür. Maddi anlamda bazı imkanları görmezden geldiğinize delalet eder. Kafanızı sorunlara gömmek yerine etrafınızda olup bitenleri görmeniz fırsatları yakalamanız açısından faydalı olacaktır. Bazı maddi sorunlarınız gündeme gelse de kendinize güvenerek tüm sorunların üstesinden geleceğinize delalettir.

Burada içinizdeki gücü keşfetmenin önemine dikkat çeker. Çekingen ve mahcup tavrınızdan kurtulmak için çözüm bulmanız önemlidir. Profesyonel destek alarak hayatınızda olumlu adımlar attığınızda parasal gelişmeler yaşayacağınızı gösterir. Kendinize güvenerek para kazanma konusunda harekete geçme konusunda gösterilen çabaya işaret eder. Birikim yaparak kazancınızı olumlu yönlerde değerlendirmek anlamına da gelir.

Yeteneklerinize odaklanmaya işaret eder. Dışa dönerek sosyalleşmenin önemini idrak etmeniz konusunda çaba göstermeye delalettir. Korkulardan arınarak hayallerinizi gerçekleştirmek ve sonucunda büyük gelir elde etmek mümkündür. Bu konuda çevreden destek alarak sıkıntılardan kurtulmak mümkündür. Aileniz bu konuda size destek olacak ve girişimlerinizde yanınızda olacaktır. Mevcut gücünüzü ve yeteneklerinizi dışa vurarak refah içinde yaşamanız gerektiğine delalet eder.

İş ve Kariyer

İş konusunda dışa dönüş ve yapılan atılımlara dikkat çeker. Sosyal çevrenizi genişleterek girişimlerinizde başarılı olmanız anlamına gelir. Uzun bir iş gezisi yaparak yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Bu durum özellikle kurduğunuz iş için önemli bir dönüm noktası olacağına delalettir. Bu gelişme sayesinde gelirinizin artmasına işaret eder. Sembolün büyük ve güzel oluşu kısmetinizin açık olduğu bir dönemde olduğunuza delalettir. Bu dönemi iyi değerlendirmeniz ve hayatınız için kalıcı yatırımlarınız mümkün anlamına gelir. Kalabalık bir insan grubu içinde vakit geçirmeniz ve yeni kararlar almanız da mümkündür. Bu kararlar yeni bir iş girişimi yada ortaklık kurmak konusunda olabilir. Bu kararlar sonucunda başarılı sonuçlara imza atacağınız ve mutlu olacağınıza tabir olur.

Kariyer yapma ve bu doğrultuda ilerleme şansına sahip olduğunuzu gösterir. Bu konuda sevdiklerinizin size her desteği sunduğunun da göstergesidir. İçinizdeki gücü yansıttığınız ve hırsla çalıştığınız bu dönemde güzel işlere imza atacaksınız demektir. Şansın yüzünüze güldüğü bir dönemin tadını çıkaracağınıza işaret eder. Bu dönemde mutluluk ve refah içinde yaşayacaksınız. Sosyal çevrenizin giderek geliştiği ve anlamlı paylaşımlarda bulunduğunuz bir evre sizi bekliyor, giderek yükselmeniz ve toplumda saygı gören bir kişi olmanız da mümkün.

Sağlık

Sevdikleriniz duygularınızı paylaşmak konusunda yanınızda demektir. Fakat siz bu dönem içine kapanık ve çekingen tavırlarınız ile kendinizi yalnızlığa mahkum etmiş olabilirsiniz. Sıkıntıların paylaşılmadıkça büyüdüğüne delalet eder. Bu süreci uzatırsanız sağlığınız bozulacak demektir. Bir an önce profesyonel destek alarak duygularınızı dışa vurmayı öğrenmelisiniz. Bu süreci atlatarak sağlık konusunda eski gücünüze erişmeniz mümkün. Spor yapmak, beslenmenize dikkat etmek, hobilerinize yönelmek ve sevdiklerinizle güzel vakit geçirmek enerjinizi toplamanız anlamında faydalıdır. Ruh halinizi değiştirmeniz gerektiğine işarettir. Bu konuda çaba sarf ederek mutlu günler geçirmemeniz için sebep olmadığı anlamına gelir.

Ruh sağlığının bozulması fiziksel sağlığın bozulmasına sebep olmaktadır. Sosyal çevre içerisinde bulunmak, dertleri içine atmak yerine dost ve aile ile paylaşmak önemlidir. Bu dönemde çektiğiniz sıkıntıları sevdiklerinizle paylaşmanız gerektiğine delalet eder. Sevdiklerinizle paylaşmak ve sorunlara ortak çözüm bulmak kısa zaman içinde iyileşerek mutlu hayatınıza devam etmeniz açısından önemlidir. Gelecek güzel günlerin, sıkıntılı günlerin ardından güneş gibi doğacağına delalettir. Kendinize bu konuda şans tanıyarak sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmenize dikkat çeker.


 

Kahve Falında İçi Boş Daire Görmek

Tüm sorunların sona ermesine işarettir ve mutlu, huzurlu bir yaşama dalalet edilir. Kahve falında en çok rastlanan simgedir. Kötü giden hayatın son bulacağına, şükretmenin mükafatının alınacağına, mutlu ve güzel günlere işarettir. Geçmişte yaşadığının tüm maddi sıkıntılar son bulacak, hayatınıza yeni girecek bir kişiden hiç ummadığınız bir yardım göreceksiniz. Bir yakınınızdan miras kalabilir yada bir şans oyunuyla piyango tutturabilirsiniz. Bu dönem sizin döneminiz olacak ve hayatınızda ki tüm zorluklarınızın üstesinden geleceksiniz. Hayatınıza yeni giren dostlarının evinizi renklendirecek ve çok keyifli vakitler geçireceksiniz.

Mala, mülke dalalettir. Henüz kirada oturuyor iseniz, çok yakında o istediğiniz eve sahip olabileceksiniz. Eğer eviniz varsa, bir arsa yada bir araç alabilirsiniz. Yakın akrabalarınızdan sizi ve ailenizi çok sevindirecek müjdeli haberler alabilirsiniz. Alacağınız bu haber sizin hayatınızı değiştirebilir ve evinize huzur getirebilir. Ev hanesine yüklü bir miktarda para gelebilir. Bu parayı çok dikkatli değerlendirmelisiniz çünkü hayatınızın gidişatı buna bağlı olabilir.

Uğradığınız dost ihanetleri yeni insanları güvenmenizi engelliyor ama kocanız sayesinde hiç kimseye ihtiyaç duymayacak kadar mutlusunuz. Eşinizin çocuklarına ve size düşkün olmasını çekemeyen bir sürü akraba ve arkadaşa sahipsiniz. Aslında yaşadığınız güzellikleri herkese anlatarak kıskanmalarına biraz da siz vesile oluyorsunuz. Biraz sessiz kalarak gerçek dostlarınızı elekten geçirmenin zamanı geldi de geçiyor bile.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kabarcıklar


 

Kahve Falında Yarım Daire Görmek

Fal sahibinin aile hayatını yansıtır. Bu aralar yaptığınız bir hareketten dolayı ailenizde yeriniz yükselecek. Bu güzel fal kişinin güvenli bir yaşantısı olduğunu söyler. Kişinin belirsiz düşünceleri vardır. Hemen her konu hakkında bir fikri vardır ancak düşünceleri aklındadır henüz dışarı dökmemiştir.

Kişinin evlenip yuva kurma özlemine işaret eder. Ancak bu istek şu an için biraz daha uzak bir dilektir. Fal sahibinin hayatında biri varsa hayatındaki kişi umduğu gibi biri değildir ve bu kişi ile bir gelecekleri olmayacaktır. Çünkü sizin sevgiliniz ona anlamlar yüklemek için fazla boş bir insandır. Bu kişi hayatta amaçsız gezinen bomboş bir tiptir. Evli bir bayan ise bayanın düşük yapacağına yorumlanır. Ayrıca etrafınızda karaktersiz bir insan olduğunu gösteriyor. Bu kişi bir arkadaşınız ya da henüz hayatınıza girmemiş biri de olabilir. Kişi dikkatli olmalıdır çünkü hayatında maddi anlamda bozulmalar olabilir. Bu bozulmalar sosyal çevrenizin de dağılmasına yol açar. Bazen de bir yakınınızın vefatına yorulur. Amaçsız gezinen insanları simgeler. Bu kişilerin herhangi bir gelecek kaygıları olmaz, öylece günü geçirmeye çalışırlar. Böyle kişiler anı yaşamak isteyen kişilerdir. Kişinin farklı bir ruh halinde olduğunu söyler bize. Diğer ayrıntılar bilinirse daha doğru bir yorum çıkarılabilir ancak genel olarak içi boş daire şekli görülmesi yukarı ifade ettiğimiz anlamları taşır.


 

Kahve Falında Küçük Daire Görmek

Kısır döngü içindeki bir işe işaret eder. Ne kadar çabalarsanız çabalayın yerinizde durduğunuzu sandığınız kariyer ya da akademik hayatınızla ilgili bir konu mevcuttur. Sürekli yerinizde saydığınızı, hiç bir işi halledemediğinizi düşünseniz de yavaş da olsa bir temponuz var ve az çok ailenize ve etrafınıza destek oluyorsunuz. Biraz daha sabredip azmederseniz, ince isyanınızı duymasını istediklerinize duyurabilirsiniz. Küçük dairenin içinde bir halka daha mevcut ise, aşk hayatınızda bir gelişme olması çok yakın demektir. Yakın bir zamanda teklif alabilir, ya da edeceğiniz teklif karşısında istediğiniz cevabı alabilirsiniz.

Öfkenizi haksız yere etrafınızdan çıkardığınıza da işaret olabilir. Bu öfke nöbetlerinizin ardında yatan nedeni çözmeli ve onun üzerine gitmelisiniz. Zira bugün söylediğiniz sözler ve takındığınız tavır yatın unutulur sansanız da işler sandığınız gibi gitmeyecektir. İnsanların sınırlarını biraz daha zorlarsanız karşılık alabilirsiniz. Her çıkışınızın bir sebebi var gibi sansanız da Biraz sakinleşip inatlaşmayı bırakırsanız bahane aradığınızı, insanlara çıkışmak için fırsat bildiğinizi, gerçekte canınızı yakanın farklı bir sebep, farklı bir kişi olduğunu anlayacaksınız.

Eşinizin şimdiye kadar hiç bilmediğiniz yada farkında olmadığınız yönlerini keşfedeceksiniz. Dolayısı ile aranızdaki bağ biraz daha güçlenecek ve ona karşı hisleriniz en yüksek seviyeyi bulacak. Yaşamadığınız şeylere karşı pişmanlıklar içerisine girebilirsiniz ama telafisi mümkün olan her şeyi telafi etmeye başlıyorsunuz. Ailenizden birinden telefonla alacağınız bir haber acilen yola çıkmanıza sebep olacak ve birkaç gün yorulacaksınız.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Yuvarlak


 

Kahve Falında İçi Dolu Daire Görmek

İş hayatınızda küçük problemlerle karşı karşıya kalacağınız anlamına gelir. Bu üzerinde çalıştığınız bir konu ile ilgili de olabilir sizden bağımsız bir olayla ilgili de olabilir. Ancak ortak nokta iş yerinde huzurun biraz kaçacak olması. Bekar bir erkek ise ay yüzlü bir kız ile tanışacak demektir. Bu kız şimdiye kadar tanıdığı en güzel huylu kişi olacaktır. Hemen aklınızda evlilik planları yapmaya başlayacaksınız ve bu iş hayırlı bir yola girecek. Kişiye sevinçten havalara uçacağı bir iyi haber vardır. Ancak bu haber için biraz beklemeniz gerekecek . Dip kısmında görülen dairenin koyu renkli olması kötü haberdir. Bu bir hastalık ya da vefat haberi olabilir.

Sır küpü birini temsil eder. Bu kişi aileden biri ve siz onunla dertleşmekten oldukça keyif alıyorsunuz. Hatta sizden yaşça büyük birisi ve siz onun hayatta edinmiş olduğu deneyimlerden yararlanıyorsunuz. Ona güvenmekle iyi yapıyorsunuz çünkü size karşı tamamen iyi niyetli biri. Olumlu gelişmelerin yaşanacağı bir döneme gireceğinizi gösteriyor. Bu dönemde aşk hayatınız canlanacak, maddi açıdan kazançlı olacaksınız. Eğer işsizseniz yeni bir iş kapısı aralanacak. Fakat evli bir bayansanız bir bebek habercisidir. Doğacak çocuğunuz muhtemelen erkek olacak. Birlik ve dayanışma sinyalidir. Görüşmediğiniz kişiler ile yakın zamanda tekrar bir diyaloğunuz olacak yeniden görüşmeye başlayacaksınız. Görüştükçe fark edeceksiniz ki zamanında çocukça fikirler yüzünden birbirinize tavır almışsınız. Bu durum bundan sonra değişecek ve yeni çevreler edineceksiniz.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Nokta

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.