Kahve Falında Daire Görmek

Kahve Falında Daire Görmek
3 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.099 kez okundu.

Kahve falında daire görmek, genel olarak hayırlı olarak yorumlanır ancak sadece içi dolu daire çıkmışsa falda bu çok iyi değildir gibi görünür ancak bir şeyleri fark edebilmek açısından oldukça önemli ve uyarıcıdır. Aile hayatına ve karşı cinsle ilişkilerdeki sorunları anlatır içi dolu olan daire figürü.

Kahve Falında Daire Görmek Ne Anlama Gelir?falda daire görmek

Falda daire görmek fal sahibinin medeni hali ile de yorumlanabilir. Eğer evli ise fal sahibi, eşiyle bir takım sorunlar yaşayacak, biraz uzun sürecek bu sorunlar ve tartışmalar. Sorun aslında fal sahibinde ve bunu fark edemiyor, kendini haksız yere oldukça haklı görüyor olaylar bu yüzden uzadıkça uzuyor. Olaylara geniş bir çerçeveden bakmakla ve karşıdakini sürekli suçlamayı bırakmakla bu sorunlar tamamen çözülecek, sıkıntılar da çok kısa süre içinde yok olacaktır. Falında içi dolu daire görülen kişi evli değil ise, yeni tanışacağı ve çok etkileneceği insanın tarafından ihanete uğrayacak ancak çok etkilenmeyecek, kısa sürede bunu atlatacaktır. Hayatınıza giren insanlara çok dikkatli yaklaşılmalı. İçi boş daire figürü çıkmış ise kahve falında, sıkıntılı dönemin sona ereceği, maddi ve manevi anlamda feraha, huzura kavuşulacağı anlamı taşır. Bu huzurlu, ferah dönem bir ömür böyle devam edecektir.

Falda Daire

Daire görmek, bol kazanca işaret eder. Fal sahibi uzun uğraşları sonucu hak ettiği ancak alamadığı paraları kat be kat fazlasıyla alabilecektir. Ve bu kazanç bir kerelik olmayacak, tüm çalıştığı dönem boyunca artarak devam edecektir. Kesinlikle bu işten vazgeçilmemeli, pes edilmeden üstüne üstüne gidilmelidir. Sonu çok hayırlı ve bereketli. Kahve falındaki daire yanlış anlaşılmaya da yorumlanır. Fal sahibi yanlış anlaşılacak bir konuda ya da yanlış anlaşılmış, kısa bir süre sonra kendini aklayabilecek ve rahatlayacaktır.

Kahve falında daire görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Kahve falında daire görmenin anlamı ve daire kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git