Kahve Falında Daire Görmek

Kahve Falında Daire Görmek
3 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.584 kez okundu.

Kahve falında daire görmek, genel olarak hayırlı olarak yorumlanır ancak sadece içi dolu çıkmışsa bu çok iyi değildir gibi görünür ancak bir şeyleri fark edebilmek açısından oldukça önemli ve uyarıcıdır. Aile hayatına ve karşı cinsle ilişkilerdeki sorunları anlatır.

Medeni hali ile de yorumlanabilir. Eğer evli ise eşiyle bir takım sorunlar yaşayacak, biraz uzun sürecek bu sorunlar ve tartışmalar. Sorun aslında fal sahibinde ve bunu fark edemiyor, kendini haksız yere oldukça haklı görüyor olaylar bu yüzden uzadıkça uzuyor. Olaylara geniş bir çerçeveden bakmakla ve karşıdakini sürekli suçlamayı bırakmakla bu sorunlar tamamen çözülecek, sıkıntılar da çok kısa süre içinde yok olacaktır. İçi dolu ise ve evli değil ise, yeni tanışacağı ve çok etkileneceği insanın tarafından ihanete uğrayacak ancak çok etkilenmeyecek, kısa sürede bunu atlatacaktır. Hayatınıza giren insanlara çok dikkatli yaklaşılmalı. İçi boş çıkmış ise kahve falında, sıkıntılı dönemin sona ereceği, maddi ve manevi anlamda feraha, huzura kavuşulacağı anlamı taşır. Bu huzurlu, ferah dönem bir ömür böyle devam edecektir. Bol kazanca işaret eder. Uzun uğraşları sonucu hak ettiği ancak alamadığı paraları kat be kat fazlasıyla alabilecektir. Ve bu kazanç bir kerelik olmayacak, tüm çalıştığı dönem boyunca artarak devam edecektir. Kesinlikle bu işten vazgeçilmemeli, pes edilmeden üstüne üstüne gidilmelidir. Sonu çok hayırlı ve bereketli. Yanlış anlaşılmaya da yorumlanır. Yanlış anlaşılacak bir konuda ya da yanlış anlaşılmış, kısa bir süre sonra kendini aklayabilecek ve rahatlayacaktır.

Kahve Falında İçi Boş Daire Görmek

Tüm sorunların sona ermesine işarettir ve mutlu, huzurlu bir yaşama dalalet edilir. Kahve falında en çok rastlanan simgedir. Kötü giden hayatın son bulacağına, şükretmenin mükafatının alınacağına, mutlu ve güzel günlere işarettir. Geçmişte yaşadığının tüm maddi sıkıntılar son bulacak, hayatınıza yeni girecek bir kişiden hiç ummadığınız bir yardım göreceksiniz. Bir yakınınızdan miras kalabilir yada bir şans oyunuyla piyango tutturabilirsiniz. Bu dönem sizin döneminiz olacak ve hayatınızda ki tüm zorluklarınızın üstesinden geleceksiniz. Hayatınıza yeni giren dostlarının evinizi renklendirecek ve çok keyifli vakitler geçireceksiniz.

Mala, mülke dalalettir. Henüz kirada oturuyor iseniz, çok yakında o istediğiniz eve sahip olabileceksiniz. Eğer eviniz varsa, bir arsa yada bir araç alabilirsiniz. Yakın akrabalarınızdan sizi ve ailenizi çok sevindirecek müjdeli haberler alabilirsiniz. Alacağınız bu haber sizin hayatınızı değiştirebilir ve evinize huzur getirebilir. Ev hanesine yüklü bir miktarda para gelebilir. Bu parayı çok dikkatli değerlendirmelisiniz çünkü hayatınızın gidişatı buna bağlı olabilir.

Uğradığınız dost ihanetleri yeni insanları güvenmenizi engelliyor ama kocanız sayesinde hiç kimseye ihtiyaç duymayacak kadar mutlusunuz. Eşinizin çocuklarına ve size düşkün olmasını çekemeyen bir sürü akraba ve arkadaşa sahipsiniz. Aslında yaşadığınız güzellikleri herkese anlatarak kıskanmalarına biraz da siz vesile oluyorsunuz. Biraz sessiz kalarak gerçek dostlarınızı elekten geçirmenin zamanı geldi de geçiyor bile.

Kahve Falında Yarım Daire Görmek

Fal sahibinin aile hayatını yansıtır. Bu aralar yaptığınız bir hareketten dolayı ailenizde yeriniz yükselecek. Bu güzel fal kişinin güvenli bir yaşantısı olduğunu söyler. Kişinin belirsiz düşünceleri vardır. Hemen her konu hakkında bir fikri vardır ancak düşünceleri aklındadır henüz dışarı dökmemiştir.

Kişinin evlenip yuva kurma özlemine işaret eder. Ancak bu istek şu an için biraz daha uzak bir dilektir. Fal sahibinin hayatında biri varsa hayatındaki kişi umduğu gibi biri değildir ve bu kişi ile bir gelecekleri olmayacaktır. Çünkü sizin sevgiliniz ona anlamlar yüklemek için fazla boş bir insandır. Bu kişi hayatta amaçsız gezinen bomboş bir tiptir. Evli bir bayan ise bayanın düşük yapacağına yorumlanır. Ayrıca etrafınızda karaktersiz bir insan olduğunu gösteriyor. Bu kişi bir arkadaşınız ya da henüz hayatınıza girmemiş biri de olabilir. Kişi dikkatli olmalıdır çünkü hayatında maddi anlamda bozulmalar olabilir. Bu bozulmalar sosyal çevrenizin de dağılmasına yol açar. Bazen de bir yakınınızın vefatına yorulur. Amaçsız gezinen insanları simgeler. Bu kişilerin herhangi bir gelecek kaygıları olmaz, öylece günü geçirmeye çalışırlar. Böyle kişiler anı yaşamak isteyen kişilerdir. Kişinin farklı bir ruh halinde olduğunu söyler bize. Diğer ayrıntılar bilinirse daha doğru bir yorum çıkarılabilir ancak genel olarak içi boş daire şekli görülmesi yukarı ifade ettiğimiz anlamları taşır.

Kahve Falında Küçük Daire Görmek

Kısır döngü içindeki bir işe işaret eder. Ne kadar çabalarsanız çabalayın yerinizde durduğunuzu sandığınız kariyer ya da akademik hayatınızla ilgili bir konu mevcuttur. Sürekli yerinizde saydığınızı, hiç bir işi halledemediğinizi düşünseniz de yavaş da olsa bir temponuz var ve az çok ailenize ve etrafınıza destek oluyorsunuz. Biraz daha sabredip azmederseniz, ince isyanınızı duymasını istediklerinize duyurabilirsiniz. Küçük dairenin içinde bir halka daha mevcut ise, aşk hayatınızda bir gelişme olması çok yakın demektir. Yakın bir zamanda teklif alabilir, ya da edeceğiniz teklif karşısında istediğiniz cevabı alabilirsiniz.

Öfkenizi haksız yere etrafınızdan çıkardığınıza da işaret olabilir. Bu öfke nöbetlerinizin ardında yatan nedeni çözmeli ve onun üzerine gitmelisiniz. Zira bugün söylediğiniz sözler ve takındığınız tavır yatın unutulur sansanız da işler sandığınız gibi gitmeyecektir. İnsanların sınırlarını biraz daha zorlarsanız karşılık alabilirsiniz. Her çıkışınızın bir sebebi var gibi sansanız da Biraz sakinleşip inatlaşmayı bırakırsanız bahane aradığınızı, insanlara çıkışmak için fırsat bildiğinizi, gerçekte canınızı yakanın farklı bir sebep, farklı bir kişi olduğunu anlayacaksınız.

Eşinizin şimdiye kadar hiç bilmediğiniz yada farkında olmadığınız yönlerini keşfedeceksiniz. Dolayısı ile aranızdaki bağ biraz daha güçlenecek ve ona karşı hisleriniz en yüksek seviyeyi bulacak. Yaşamadığınız şeylere karşı pişmanlıklar içerisine girebilirsiniz ama telafisi mümkün olan her şeyi telafi etmeye başlıyorsunuz. Ailenizden birinden telefonla alacağınız bir haber acilen yola çıkmanıza sebep olacak ve birkaç gün yorulacaksınız.

Kahve Falında İçi Dolu Daire

İş hayatınızda küçük problemlerle karşı karşıya kalacağınız anlamına gelir. Bu üzerinde çalıştığınız bir konu ile ilgili de olabilir sizden bağımsız bir olayla ilgili de olabilir. Ancak ortak nokta iş yerinde huzurun biraz kaçacak olması. Bekar bir erkek ise ay yüzlü bir kız ile tanışacak demektir. Bu kız şimdiye kadar tanıdığı en güzel huylu kişi olacaktır. Hemen aklınızda evlilik planları yapmaya başlayacaksınız ve bu iş hayırlı bir yola girecek. Kişiye sevinçten havalara uçacağı bir iyi haber vardır. Ancak bu haber için biraz beklemeniz gerekecek . Dip kısmında görülen dairenin koyu renkli olması kötü haberdir. Bu bir hastalık ya da vefat haberi olabilir.

Sır küpü birini temsil eder. Bu kişi aileden biri ve siz onunla dertleşmekten oldukça keyif alıyorsunuz. Hatta sizden yaşça büyük birisi ve siz onun hayatta edinmiş olduğu deneyimlerden yararlanıyorsunuz. Ona güvenmekle iyi yapıyorsunuz çünkü size karşı tamamen iyi niyetli biri. Olumlu gelişmelerin yaşanacağı bir döneme gireceğinizi gösteriyor. Bu dönemde aşk hayatınız canlanacak, maddi açıdan kazançlı olacaksınız. Eğer işsizseniz yeni bir iş kapısı aralanacak. Fakat evli bir bayansanız bir bebek habercisidir. Doğacak çocuğunuz muhtemelen erkek olacak. Birlik ve dayanışma sinyalidir. Görüşmediğiniz kişiler ile yakın zamanda tekrar bir diyaloğunuz olacak yeniden görüşmeye başlayacaksınız. Görüştükçe fark edeceksiniz ki zamanında çocukça fikirler yüzünden birbirinize tavır almışsınız. Bu durum bundan sonra değişecek ve yeni çevreler edineceksiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git