Kahve Falında Sümüklü Böcek Görmek

Kahve Falında Sümüklü Böcek Görmek
5 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.614 kez okundu.

Kahve falında sümüklü böcek görmek, yakın zamana kadar birikmiş borçlarınızı ödeyeceğiniz anlamına gelir. Bunu da hiç beklemediğiniz bir şekilde beklemediğiniz bir yerden alacağınız bir yardım vasıtası ile başaracağınıza işaret eder. Etrafındaki şekillerle yorumlamak da anlamını değiştirebilir.

Bir başka anlamı ile aile içi hastalığa da işaret eder. Ancak bu hastalık ciddi olmamakla birlikte, hane içindeki huzuru da engelleyecektir. Bu hastalık belirdiğinde, tedavisi üzerinde durmak bu anlamında önemlidir. Fal sahibi ihmalkar olmaması için uyarılmalıdır. Bir başka anlamı da yakında gelecek olan bir para olduğuna işarettir. Maddi sıkıntılar yaşadığınız dönemlerde bu sembolle daha fazla karşılaşılır. Bu para tüm maddi sıkıntılarınızı çözmenize de yardımcı olacaktır. Aynı zamanda hayatınıza yakında çok seveceğiniz birinin gireceğine ve onunla bir aile kuracağına ve yeni bir eve yerleşeceklerine işaret eder. Kabuğundan dolayı evini sırtında taşıyan bir hayvan olduğu için fal sahipleri için yeni bir eve taşınmak ya da ev sahibi olmak anlamına da gelebilir. Ayrıca ticari hayatta aşılacak zorluklara ve atlanacak kademelere, gelecek hayırlı ve bol kazançlara işaret eder. Bazı yorumculara göre de aile içindeki tartışmaların sona ereceğine, maddi ve manevi sorunların sona erip aile bireylerinin huzura kavuşacağına ve yuvada mutluluğun hakim olacağına işaret eder. Bu dönem hem fal sahibi için hem de onun çevresindeki insanlar için huzurlu ve refah bir dönemin başladığını gösterir.

Kahve Falında Salyangoz Görmek

Hayatınızda olumlu gelişmeler yaratacaktır. Alacak verecek konusunda içinize su serperken aynı zamanda mal varlığı konusunda da sizi rahatlacak. Yeni bir aşka yelken açarken yeni arkadaşlıklar da kurarak hayatınıza yepyeni bir düzen kuracaksınız. Bu düzen sizin aslında tam aradığınız düzen olacak ve hayatınızın geri kalanında mutlu bir hayat süreceksiniz. Sadece bunlarla bitmeyen falımıza gelin bir de yakından bakalım.

Aslında öyle sanıldığı kadar riskli ve kötü sonuç doğuran bir fal değildir. Aksine sizin için oldukça fazla olumlu sonucu vardır. Mesela birine borçlandınız ve bir türlü ödeyemiyorsunuz ve bu günden güne vicdanınıza yerleşip sızlatıyor. Artık vicdanınızın rahat etme vakti geldi. Fala göre yakın zamanda alacak ve verecek yüklerinizden kurtulacaksınız. Böylece size borcu olan insanlar da bu yükten kurtulurken siz de rahatlayacaksınız. Aynı zamanda aşk hayatınızda olan karmaşık duygular var ve bunun sizde farkındasınız. Birini bekliyorsunuz fakat bir türlü gelmiyor. Size yeni bir adayın geleceğini bildiriyor. Üstelik bu aday sizin kaderinizi belirleyecek kararlarınızda daima yanınızda olacak. Bu kişi ile uzun zaman mutlu olacaksınız ve iş evliliğe kadar gidecek. Evlilik sürecinizde sahip olduğunuz mutluluğu yeni yeni arkadaşlar ile de pekiştireceğinizi müjdeliyor fal. Yeni insanlar tanıyarak hayatınıza artık belli bir düzen kuracaksınız ve bu düzene yakın zamanda karşınıza çıkacak aşkınız da dahil olacak. Beklediğiniz yeni ve farklı düzen hayatınıza yavaş yavaş yerleşecek ve daima mutlu olacaksınız. Evleneceğiniz insan ile düzen içinde düzen kurarak daimi mutluluğu yakalayacaksınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git