Kahve Falında Sümüklü Böcek Görmek

05.08.2015
Kahve Falında Sümüklü Böcek Görmek

Kahve falında sümüklü böcek görmek, yakın zamana kadar birikmiş borçlarınızı ödeyeceğiniz anlamına gelir. Bunu da hiç beklemediğiniz bir şekilde beklemediğiniz bir yerden alacağınız bir yardım vasıtası ile başaracağınıza işaret eder. Fal sahibi ihmalkar olmaması için uyarılmalıdır. Bir başka anlamı da yakında gelecek olan bir para olduğuna işarettir. Maddi sıkıntılar yaşadığınız dönemlerde bu sembolle daha fazla karşılaşılır. Bu para tüm maddi sıkıntılarınızı çözmenize de yardımcı olacaktır. Aynı zamanda hayatınıza yakında çok seveceğiniz birinin gireceğine ve onunla bir aile kuracağına ve yeni bir eve yerleşeceklerine işaret eder. Kabuğundan dolayı evini sırtında taşıyan bir hayvan olduğu için fal sahipleri için yeni bir eve taşınmak ya da ev sahibi olmak anlamına da gelebilir. Ayrıca ticari hayatta aşılacak zorluklara ve atlanacak kademelere, gelecek hayırlı ve bol kazançlara işaret eder. Bazı yorumculara göre de aile içindeki tartışmaların sona ereceğine, maddi ve manevi sorunların sona erip aile bireylerinin huzura kavuşacağına ve yuvada mutluluğun hakim olacağına işaret eder. Bu dönem hem fal sahibi için hem de onun çevresindeki insanlar için huzurlu ve refah bir dönemin başladığını gösterir.

Aşk Hayatı

İstediğiniz şeylere ulaşmak için oldukça mücadele edeceğinize işaret eder. Hayatınızda olumlu gelişmeler meydana geleceğini gösterir. Eğer evli değilseniz ya da hayatınızda birsi yoksa yeni aşklara yelken açacağınız anlamına da gelir. Yeni arkadaşlıklar da kurarak hayatınıza yepyeni bir düzen getirecek ve bu düzen ile hayatınızın geri kalanında çok mutlu ve huzurlu olacaksınız. Hayatınıza giren bu kişi ile çok iyi uyum sağlayacaksınız. Yakın zamanda da sizi mutlu bir evlilik beklemektedir. Evli olan kişiler için, aynı zamanda aşk hayatınızda karmaşık duygularınızın olduğunun da habercisi olduğunu ve sizin de bunun farkında olduğunuz gösterir.

Uzun zamandır beklediğiniz birisi olduğunu da gösteren bu figür, size yeni bir adayın geleceğinin işaretidir. Bu yeni kişi ile beraber sizin kaderinizi belirleyecek kararlar alacaksınız. Her kararınızda sizin yanınızda ve en büyük destekçiniz olacak olan bu kişi  ile uzun zaman mutlu olacaksınız. Ayrıca evlilik sürecinizde sahip olduğunuz mutluluğu yeni yeni arkadaşlar ve yeni sosyal çevreniz ile daha da renklendireceksiniz. Aşkınız da dahil olmak üzere bu yeni ve farklı düzeninizi hayatınıza yavaş yavaş yerleştireceksiniz. Eşiniz ile daimi mutluluğu yakalayacaksınız.

Para

Yakın zaman içerisinde size gelecek olan yüklü bir para olduğuna işaret eder. Bir süredir yaşadığınız maddi sıkıntılar geride kalacak gelen bu para tüm maddi sıkıntılarınızı çözmenize de yardımcı olacaktır. Aynı zamanda kabuğunu sırtında taşıyan bir hayvan olduğundan dolayı, yakın zamanda ev sahibi olacağınızın da habercisi olabilir. Hayatınızda önünüze çıkan zorlukları atlatacak, hayırlı ve bol kazançlar elde edeceksiniz. Huzura kavuşacak ve evinize mutluluk hakim olacaktır. Hem sizin hem de çevrenizdeki insanlar için huzurlu ve refah bir dönem olacaktır.

İş ve arkadaş çevrenizdeki alacak verecek meselelerinin çözülmesi sizi oldukça rahatlatacaktır. Bir süredir çevrenizdeki insanların size olan borçları ve sizin etrafınıza olan borçlarınız yüzünden sıkıntılı ve endişeli bir süreç geçirdiğiniz için maddiyata dair konularda sorunlarınızın bitmesi sizi çok mutlu edecektir. Ailenizde maddi sıkıntı çeken birilerine yardımınızın dokunacak, sizin sayenizde maddi sıkıntısı sona erecektir. Uzaktaki bir akrabanızın vefatı ile size oldukça yüklü bir miktarda miras kalacaktır. Maddi olanaklarınızın arttığı bu dönemde uzun zamandır istediklerinizi elde etmekle birlikte bolca yardım faaliyetlerinde de bulunacaksınız. Yardım ve eğitim kurumlarına düzenli bağışlarda bulunacaksınız. İşinizin yanı sıra yardım faaliyetlerine de yönelip bu doğrultuda da organizasyonlar düzenlemeye başlayacaksınız. Yakın arkadaşlarınız ve aileniz de bu yolda sizin en büyük destekçiniz olacaktır.

Aile ve Yaşam Alanı

Bu dönemde vereceğiniz mücadele ile sıkıntılarınızdan kurtulacağınız anlamına gelen bu figür, aileniz ile birlikte geçireceğiniz mutlu ve huzurlu günlerin habercisidir. Uzun zamandır içinde bulunduğunuz sıkıntılı süreç sizi ve ailenizi oldukça yıpratmıştır. Zor zamanlar atlatmak ve aile ekonomisindeki sıkıntıyı dengelemek için çok çaba sarf edip oldukça emek harcadınız. Bu dönem bu çabalarınız ve emeklerinizin meyvelerini yiyeceğiniz dönemdir. Aile içi tartışmalar ve kavgalar son bulacak, aile bireylerinin huzura kavuşacaktır. Ailenizle ve sevdikleriniz ile bolluk ve bereket içerisinde geçireceğiniz bu dönemde uzun vadede hayalini kurduğunuz her şeye yavaş yavaş sahip olacaksınız. Özellikle ailenizden birileri bu zamanlarda maddi sıkıntılarını aşmak için sizden yardım isteyebilirler. Ayrıca beklemediğiniz bir yerden gelecek olan yardım sizi oldukça mutlu edecektir.

Hayatınıza bu dönemde alacağınız yeni birisiyle mutlu bir aile kuracak ve yeni bir eve yerleşeceksiniz. Bu sırada aileniz ile yaşadığınız bu ayrılık onları az da olsa etkileyecektir. Beraber atlattığınız sıkıntılı zamanlarda birbirinize daha çok kenetlenip daha çok bağladığınız için yaşayacağınız ayrılık her iki tarafı da etkileyecektir. Fakat kısa sürede bu duruma alışacak, yeni hayatınızda yeni bir düzen kuracaksınız. Ailenizi kesinlikle ihmal etmemeli, arada arayıp sormalısınız. Hayatınıza yeni insanların gireceği bu dönemde, yeni hayatlar tanıyacak ve sosyal çevreniz fazlasıyla genişleyecektir. Her ne kadar ara sıra ufak tartışmalar yaşanıp, sorunlar olsa da mutluluğunuz bozulmayacak, tüm aileniz ve sevdiklerin ile birlikte, refah, bolluk, bereket ve mutluluk içerisinde yaşayacaksınız.

İş ve Kariyer

Finansal sorunlar yaşadığınız son dönemde, masrafların artması ya da ek masraflar yüzünden geçirdiğiniz zor zamanlar geride kalacaktır. Bir süredir yolunda gitmeyen işleriniz de son zamanlarda canınızı oldukça sıkmıştır. Sabrınız ve azminiz sayesinde tüm sıkıntılarınızdan kurtulacak. İşlerinize dört elle sarılıp çok çalışacaksınız. En kısa süre içerisinde de çalışmalarınızın ve emeğinizin karşılığını alacaksınız. Bu sıkıntılarınızı çözmekte size en çok yardımcı olan bir arkadaşınız sayesinde ayağınıza gelen iş fırsatları olacaktır.

İşlerinizde oldukça başarılı olup, kariyerinizin basamaklarını tırmanacaksınız. İşlerinizde çok başarılı olacak, kısa süre içerisinde hayalini kurduğunuz mevkii ye sahip olacaksınız. Bu sırada önünüze yeni iş fırsatları ve farklı sektörlerde işler çıkabilir. Bunları değerlendirirken çok iyi düşünüp karar vermelisiniz. Sizin için en iyi olacak, yapmaktan en keyif alacağınız işi tercih etmelisiniz. Başarılarınız sayesinde herkes sizi örnek almaya başlayacak ayrıca işinizde kazandığınız bu başarılar ile maddi kazancınız da oldukça artacaktır.

Sağlık

Aile içinde meydana gelecek bir hastalığa işaret eder. Bu hastalık ciddi olmayacak fakat aile içindeki huzur etkileyecektir. Sağlık sıkıntıları kısa sürede bitecek ve sıhhate kavuşacaktır. Fakat hastalığın teşhisi konduğunda tedavisi üzerinde durulması önemlidir. Sadece ailenizin değil sizin de sağlığınız bu dönemde önemlidir. Sağlığınızı ihmal etmemeli doktor kontrollerinize düzenli olarak gitmeli ve testlerinizi yaptırmalısınız. Uzaktaki bir akrabanızın vefatı ile çok üzülecek fakat kısa sürede kendinizi toparlayacaksınız. Kısa süreli yaşanacak olan sağlık problemlerinin temel nedeni yoğun iş temponuz sebebiyle sağlığınızı ihmal etmeniz olacaktır. Beslenmenize çok dikkat etmeniz gerekmektedir.

Özellikle önümüzün kış olduğu bu dönemde bol vitaminli gıdalar tüketmeye oldukça dikkat etmelisiniz. Sadece bedensel değil ruhsal sağlığınızı da korumaya özen göstermelisiniz. Kafanızdan olumsuz düşünceleri uzaklaştırıp, her zaman her olayda pozitif düşünmeye çalışmalısınız. fiziksel sağlığınız için de, eğer düzenli olarak spor yapmaya vakit bulamıyorsanız mutlaka düzenli olarak yürüyüş yapmaya çalışmalısınız.


 

Kahve Falında Salyangoz Görmek

Hayatınızda olumlu gelişmeler yaratacaktır. Alacak verecek konusunda içinize su serperken aynı zamanda mal varlığı konusunda da sizi rahatlacak. Yeni bir aşka yelken açarken yeni arkadaşlıklar da kurarak hayatınıza yepyeni bir düzen kuracaksınız. Bu düzen sizin aslında tam aradığınız düzen olacak ve hayatınızın geri kalanında mutlu bir hayat süreceksiniz. Sadece bunlarla bitmeyen falımıza gelin bir de yakından bakalım.

Aslında öyle sanıldığı kadar riskli ve kötü sonuç doğuran bir fal değildir. Aksine sizin için oldukça fazla olumlu sonucu vardır. Mesela birine borçlandınız ve bir türlü ödeyemiyorsunuz ve bu günden güne vicdanınıza yerleşip sızlatıyor. Artık vicdanınızın rahat etme vakti geldi. Fala göre yakın zamanda alacak ve verecek yüklerinizden kurtulacaksınız. Böylece size borcu olan insanlar da bu yükten kurtulurken siz de rahatlayacaksınız. Aynı zamanda aşk hayatınızda olan karmaşık duygular var ve bunun sizde farkındasınız. Birini bekliyorsunuz fakat bir türlü gelmiyor. Size yeni bir adayın geleceğini bildiriyor. Üstelik bu aday sizin kaderinizi belirleyecek kararlarınızda daima yanınızda olacak. Bu kişi ile uzun zaman mutlu olacaksınız ve iş evliliğe kadar gidecek. Evlilik sürecinizde sahip olduğunuz mutluluğu yeni yeni arkadaşlar ile de pekiştireceğinizi müjdeliyor fal. Yeni insanlar tanıyarak hayatınıza artık belli bir düzen kuracaksınız ve bu düzene yakın zamanda karşınıza çıkacak aşkınız da dahil olacak. Beklediğiniz yeni ve farklı düzen hayatınıza yavaş yavaş yerleşecek ve daima mutlu olacaksınız. Evleneceğiniz insan ile düzen içinde düzen kurarak daimi mutluluğu yakalayacaksınız.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Salyangoz

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.