Kahve Falında Cin Görmek

Kahve Falında Cin Görmek
7 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 4.342 kez okundu.

Kahve falında cin görmek, inanç konusunda yeniliklerle karşı karşıya gelmek anlamına gelir. Eğer inanç sisteminizin zayıf olduğunu düşünüyorsanız bu dönemde bilmediğiniz birçok dini konuyu öğrenmek için çaba harcayacaksınız. Hiç oruç tutmadıysanız bu ayda oruç tutma isteği duyacaksınız. Namaz kılmıyorsanız namazları öğrenebilirsiniz ve bu deneyimi yaşamayı isteyebilirsiniz. Kişi hayatında bazı değişiklikler yaşayacaktır. Farkında olmadığı birçok konuda gözü açılacaktır ve farkındalık yaşayacaktır.

Hayatın ne kadar boş olduğunu, hayatta önem taşıyan şeylerin farklı olduğunu hissedeceksiniz demektir. Çevrenizdeki kişilerin ne amaçla size yaklaştığını farkedip gerekli tedbirleri almaya başlayacaksınız. Kötü alışkanlığı olan arkadaşlarınız varsa onların size zarar verdiğini hissedeceksiniz ve o kişilerden uzak durmaya başlayacaksınız. Çarptığını görmek hayırlı bir kısmet bulmak olarak yorumlanır. Gittiğiniz bir ortamda yeni kişilerle tanışabilirsiniz ve tanıştığınız kişilerle duygusal bir yaklaşım içine girebilirsiniz. Asla tipim değil dediğiniz bir kişiden etkilenebilir bazı önyargılarınızdan kurtulabilirsiniz. Tatile gitmeyi planlıyorsanız tatilde yeni birileriyle tanışabilirsiniz. Onlarla konuşan kişi görmek gizli düşmanlıkları ortaya çıkarmak anlamına gelir. Sizin yanınızda dost gibi görünen içten pazarlıklı kişiler olabilir. Onlar size zarar vermeden siz bunu fark edebilirsiniz ve sizinle ilgili gizli düşmanlıkları duyabilirsiniz. Ayrıca kulağınıza bazı dedikodular gelebileceğini de simgeler. Sizi üzen, sizin enerjinizi düşüren kişilerden uzak durmalısınız ve moralinizi bozmamalısınız. Bazı aksilikler olabilir ancak bu sizin umudunuzu kırmamalı. Bu dönemde sabırlı olan kazanacaktır. Sabırlı olursanız tüm düşmanlıklardan kurtulacaksınız.

Bazı önemli kişiliklerden alınan hayat tecrübeleri sonucunda ısrarla yapılan bir yanlıştan dönmeyi simgeler. Bu hata fal sahibinin uzun süre mutsuz ve yorgun hissetmesine neden olduğu için, çözümlenmiş olması ona büyük bir rahatlık ve aynı zamanda da neşe verecektir. Eğer fal fincanının dip kısmında belirmiş ise müjdelerin en büyüğü gerçekleşecek demektir çünkü fal sahibi devlet kapısında bir iş sahibi olacak ve yıllarca rahat edecektir. Dilediği huzura kavuşan fal sahibinin bundan sonraki başarıları ise herkesin takdirini toplayacaktır.

Bazı fal yorumcularına göre yaşamının amacını keşfeden fal sahibinin bundan sonra daha bilinçli ve daha saygın bir hayatı olacağını işaret eder. Fal fincanının kulp kısmına yakın bir şekilde konumlanmış ise fal sahibinin maceraperest bir yapıya sahip olduğunu ve dünyayı keşfetmek için yanıp tutuştuğunu işaret eder. Bunun için biraz paraya ihtiyacı olan fal sahibi yurt dışında yapabileceği işlerin bir listesini çıkartmak için hazırlanacaktır. Bir diğer anlamı ile öfke ile hiçbir yere varamayacağını çözen fal sahibinin daha mantıklı ve sakin düşünmeye başlayarak kendini geliştirme çabası içerisine girmesi ile yorumlanır. Eğer fal sahibi bu şekilde davranmaya devam ederse tüm sorunlarını çok medeni ve başarılı bir şekilde çözebileceğini görecektir. Fal tabağında belirmiş ise hamarat ve evcimen bir eş ile yorumlanır.

Kahve Falında Alaaddinin Cini Görmek

Sana gelecek olan en müjdeli olan zamanları işaret eder iken bir diğer yandan da kısmetleri sana sunmaktadır. Sen hayatın boyunca o kadar mutlu ve her şeyi oldukça rahatlık ile başarabilen bir kadın olacaksın ki senin çevrende bu konumunu gören herkes seni oldukça takdir edecek ve her an senin yanında olmak için de çaba sarf edecek. Her şey bu kadar etkili bir şekilde hayatında ilerler iken sen de arada ya da sırada olan ufak şeylere takılma yerine daha çok seni mutlu etmek için hayatında yer alan şeyler ile mutlu olmayı da tercih etmelisin. İşte bu kadar etkili bir şekilde ilerlemeyi tercih eder isen de işte tüm başarılar bir anda senin ellerin arasında daha da kolay bir şekilde yer alabilir.

Sana gelecek olan iki seçenek ve senin de oldukça arasında kalacak olduğun seçenekleri de işaret etmektedir. Her ne kadar hangisini seçmekte oldukça zorlanıyor olsan bile eğer kısmeti seçer isen oldukça uzun süren ve hayatının her alanında etki eden kişi ile evliliği işaret eder iken bir diğer yandan da sana sunuluyor olan iş teklifini de işaret eder. Sen eğer iş seçeneğini de tercih eder isen hayatın boyunca yüksek maaşlı olan bir işe de sahip olabilirsin.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git