Kahve Falında Cin Görmek

07.08.2015
Kahve Falında Cin Görmek

Kahve falında cin görmek, fal sahibinin uyanacağı yeni günde hayırla karşılaşacağı ve çok mutlu olacağı anlamına gelir. Kişinin kendisini bir süredir huzursuz hissettiren evinde yaşadığı sıkıntıların ortadan kalkacağına ve sabırlı olması gerektiğine işaret eder. Darlıkların feraha erişmesi demektir.

Aşk Yorumu

Her gün birlikte olduğunuz partnerinizden evlenme teklifi alacağınıza işaret eder. Çok romantik ve duygusal bir kişi olduğunuz anlamına gelir. Tam bir evlilik insanız olduğunuza ve bu teklif karşısında çığlıklar atarak çok mutlu olacağınıza yorumlanır. Bu kişi ile kısa zaman içerisinde dünya evine gireceğinize, hayallerinizdeki gibi bir evlilik yaşayacağınıza işaret eder. Çalıştığınız iş yerinde hoşlandığınız bir kişi olduğuna fakat iş yerinin vermiş olduğu disiplin yüzünden açılamadığınıza yorumlanır.

Kısa zaman içerisinde bu kişi ile dışarıda karşılaşacağınıza ve ilk adımı atarak açılacağınıza delalet eder. Karşınızdaki kişinin olumlu yanıt vermesi ile güzel bir ilişkiye ilk adımı atarak, mutlu bir beraberlik yaşayacağınıza tabir edilir. Yakın zamanda katılacağınız bir davet olduğuna ve bu davette aradığınız aşkı bulacağınıza yorumlanır. Herkesin gözünün sizin üzerinizde olacağına fakat sizin gözünüzün tek bir kişide olacağına işaret eder. Bu kişi ile davet boyunca sohbet edeceğinize ve finalde el ele bu davetten çıkacağınıza yorumlanır.

Peşinizden koşan bir kişinin varlığına işaret eder. İstemsiz şekilde bu kişi ile her yerde karşılaşıyor olduğunuzu düşünseniz de bu durumun tam anlamı ile tesadüf olmadığına tabir edilir. Yolunuzu gözleyen sizi takip eden bu kişinin kısa zaman içinde size duygularını açacağına yorumlanır. Fakat siz başlarda biraz naz yaparak reddetseniz de, zaman içinde bu kişiye karşı koyamayacağınız anlamına gelmektedir. Geçmişte kalan bir sevdiğinizin olduğuna ve bu kişinin tekrar karşınıza çıkarak sizden bir şans isteyeceğine delalet eder. Başta biraz tereddüt etseniz de, bu kişiye bir şans daha vereceğinize ve kısa zaman içinde evliliğe ilk adımı atacağınıza yorumlanır.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre maddi açıdan zor zamanların geride kalacağına işaret eder. Bu zamanda biraz fazla yorulmuş ve yıpranmış olduğunuza işaret eder. Fakat artık bu dönemin geride kalacağına ve elinize yüklü miktarda para geçeceğine tabir edilir. Gelen bu para sayesinde tüm sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza ve artık eskisinden çok daha güçlü olacağınıza yorumlanır. Çocuklarınıza iyi bir gelecek sunmanın hayali ile çok fazla çalıştığınıza ve güzel birikimler yaptığınıza işaret eder. Canla başla çalışıyor ve hakkınızı alıyor olduğunuz anlamına gelmektedir.

Emeklerinizin karşılığında güzel bir yatırım yapacağınıza ve bu yatırım sayesinde artık kendinizi ve çocuklarınızı maddi açıdan güvende hissedeceğinize işaret eder. Kısa zaman önce borç verdiğiniz kişi size bu parayı geri ödeyerek, sizi girdiğiniz bir sıkıntıdan kurtaracağı anlamına gelmektedir. Elinizin çok açık olduğuna ve yardım etmeyi sevdiğinize bu yüzden genelde dara düştüğünüze işaret eder.

Eşiniz ile birlikte istediğiniz bir evi nihayet alacağınıza ve bu ev sayesinde bolluğun, bereketin geleceğine tabir edilir. Hane içerisinde herkesin kazancının artacağına, gelir düzeyinin yükseleceğine işaret eder. Bir yakınınızdan size kalan mirasa tabir edilir. Bu miras ile hayallerinizdeki gibi bir arabaya sahip olacağınıza, herkesin size imrenerek bakmasına yorumlanır. Yaptığınız hobinizin artık paraya dönüşmesi gerektiğine işaret eder. El emeği vererek yaptığınız birtakım işlerin olduğuna ve işleri artım satıp para kazanacağınıza tabir edilir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Geçmişte yaşadığınız bir takım şeylerden kurtulamadığınıza ve hala geçmişin izlerini taşıdığınıza işaret eder. Kalbinizin ve aklınızın hala geçmişte olduğuna ve bu yüzden hayatınıza istediğiniz gibi yön veremediğinize tabir edilir. Fakat bu boşluktan ve geçmişten kurtulmak için bir aile büyüğünüzden yardım alacağınıza, bu kişiden büyük destek görerek geçmişin izlerinden kurtulacağınıza işaret eder. Hakkınızda her şeyin daha güzel olacağına, isteklerinize kavuşacağınıza tabir edilir. Kısa zaman önce ailenizden kalma bir broşu kaybettiğinize ve çok üzüldüğünüze işaret eder.

Her yerde arasanızda bulamadığınıza ve bu yüzden ruhsal çöküntü yaşadığınıza tabir edilir. Bu eşyayı kısa zaman içerisinde bulacağınız ve ferahlama yaşayacağınız anlamına gelmektedir. Zamanında yaptığınız kötü seçimler hane içerisinde sıkıntıya neden olduğuna yorumlanır. Aşk hayatında yaşadığınız sıkıntılar yüzünden ailenizden de destek görememiş aksine onlarında sizin üstünüze geldiğini düşündüğünüz anlamına gelir. Fakat kısa zaman içerisinde aile içindeki sıkıntıları el birliği ile aşacağınıza ve bu sayede hanede huzurun hakim olacağına delalet eder.

Yakın zaman içinde yakın arkadaşlarınız beraber çıkacağınız bir seyahate işaret eder. Bu seyahatte çok eğleneceğinize ve tüm yılın yorgunluğunu atacağınıza tabir edilir. Uzaktan gelecek olan yakın akrabaya ve bu akrabanın getirdiği müjdeli habere işaret eder. Bu haber ile tüm hane içerisinde resmen düğün havası olacağına ve hanede huzurun hakim olacağına yorumlanır. Evliliğinizde ailenizin de söz hakkı olduğunu düşünmeniz sizi biraz sıkıntıya sokmuş anlamına gelir. Kısa zaman içerisinde evlilik ve aileniz arasındaki sınırı yeniden inşa edeceğinize, dengeyi kuracağınıza işaret eder. Bu sayede daha huzurlu olacağınıza ve evliliğinizin tadını çıkaracağınıza tabir edilir.

İş ve Kariyer Yorumu

Bu aralar çok fazla sinirli ve stresli yapınız olduğuna, bu nedenle iş yerinde bir takım yanlışlar yapmanıza işaret eder. Yaptığınız yanlışları fırsat bilen bir kişinin sizi daha aşağı indirmek için atacağı adımlar olduğuna yorumlanır. Fakat sizin çok başarılı ve sezgileri güçlü bir kişi olduğunuza, bu durumdan hiçbir zarar görmeden çıkacağınıza işaret eder. Kısa zaman içinde stresten ve sinir halinden arınacağınıza, iş yerinde eski başarınızı yakalayacağınıza tabir edilir. Eski başarılarınızı yakalamanızın ardından sizi kıskanan kişilerin tekrar size hayran kalmalarına işaret eder.

Sizin masa başı işte çalışan bir kişi olmadığınıza tam anlamı ile sanat insanı olduğunuza işaret eder. Çocukluğunuzdan beri hayalini kurduğunuz tiyatro oyunculuğu için kısa zaman içinde seçmelere katılacağınıza ve bu seçmelerden derece sahibi olarak seçileceğinize tabir edilir. Hayatınızın en mutlu dönemine gireceğinize ve istediğiniz oyunculuk kariyerine sahip olacağınıza delalet eder.

Okul hayatında yükselişe geçerek, kısa zaman içerisinde diplomanızı alacağınıza yorumlanır. Herkesin takdirini toplayan ve ailenizin göğsünü kabartan bir öğrenci olduğunuza işaret eder. Okulda sergilediğiniz başarılar sayesinde, popüler bir kişi olduğunuza yorumlanır. Çok istediğiniz bir işe atılacağınıza ve bu iş sayesinde güzel çevre edineceğinize işaret eder. Bu işe girerken çok tereddüt ettiğinize fakat ailenizin desteği ile cesaretlendiğinize yorumlanır. Bu işte kısa zaman içinde yükseleceğinize ve iyi bir gelir elde edeceğinize işaret eder.

Sağlık Yorumu

Bu aralar başınızı ağrıtan bir çok sorun olduğuna, sürekli stres içerisinde olduğunuza fakat bu günlerin geride kalarak son derece sağlıklı olacağınız döneme gireceğinize işaret eder. Stres ile başa çıkmanın yollarını aradığınıza ve bunu yogada bulduğunuza tabir edilir. Yogaya başlayarak, kısa zaman içerisinde sağlıklı bir hayata başlayacağınıza delalet eder. Yakın bir akrabanızın hasta olduğuna ve bu kişiye elinizden gelen tüm yardımı yapacağınıza tabir edilir. O kişiye çok düşkün olduğunuza bu sebeple ona haddinden fazla gösterdiğiniz ilgiye ve sevgiye işaret eder. Bu kişinin kısa zaman içerisinde eski sağlığına kavuşacağına ve size bol bol dua edeceğine tabir edilir.

Hamile kalmak için tedavi gören kuzeninizin kısa zaman içinde bu müjdeli haber ile karşılaşacağına, herkesin çok mutlu olacağına işaret eder. Hane içerisindeki herkesin ilgisi ve yardımı ile hamilelik dönemini çok rahat atlatacağına, hane içerisinde mutluluğun ve sağlıklı günlerin hakim olacağına tabir edilir.


Kahve Falında Lamba Cini Görmek

Fal sahibinin duygularının karışık olacağı bir döneme girdiği ve bu süreçte herhangi bir karar almaması gerektiği anlamına gelir. Kişinin hiç ummadığı anda hayırlı kapıların kendisine açılacağına ve hanesine huzur getirecek müjdeli haber alacağına işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.