Kahve Falında İ Harfi Görmek

08.08.2015
Kahve Falında İ Harfi Görmek

Kahve falında i harfi görmek, kariyer hayatınızda güzel gelişmeler olacağına işaret eder. Eğitim hayatınız yeni bittiyse iş için bazı sınavlara girebilirsiniz. Birçok başvuru yapabilirsiniz ve bazı kamu kuruluşlarına evrak yetiştirme telaşına girebilirsiniz.

Fal sahibi iş başvurularından olumlu sonuçlar alabilir hatta birkaç yerden olumlu cevap geleceğinden seçim yapmakta zorlanabilir. Gelen teklifleri iyi değerlendirmelisiniz ve huzurlu çalışabileceğiniz iş kolunu tercih etmelisiniz.

Borçlarınızı ödeyeceğinize ve maddi olarak rahatlamanıza işarettir. Bir süredir ertelediğiniz sigorta borçlarınız varsa vergi affından yararlanarak ödeme kararı alabilirsiniz. Kredi borçlarınız varsa yavaş yavaş borçlarınızı ödeyebilirsiniz.

Düzenli maaş alacağınız bir işe geçebilir ve borçlarınızdan kurtulmak için adımlar atabilirsiniz. Fal sahibi iyi makamda olan birinden maddi olarak yardım alabilir. Bu aile fertlerinin en büyüğü de olabilir. Bu maddi yardımlar borçlarınızı ödemenizde çok büyük yardımcınız olacaktır.

Aşk Yorumu

Aşk hayatınızın çalkantılı dönemlerine son verdiğinize yorumlanır. Özellikle son birkaç yıldır verdiğiniz yanlış kararlar, aşk hayatınızı hep olumsuz yönde etkilemiş.

Bu etkilemeler aşka olan inancınızı yok etmiş ve soğumanıza neden olmuş. Uzun yılardır hep kendinizi kandırıp, yanlış kişilerle oyalanmış gibi gözüküyorsunuz. Ancak bu yıl sizin yılınız olabilir.

Aşk hayatınıza neşe katacak ve yeniden aşka inanmanızı sağlayacak bir kişinin çok yakında karşınıza çıkması muhtemel bir durumdur. Bu aralar, gittiğiniz yerlere, konuştuğunuz insanlara çok dikkat etmeniz önerilir. Çünkü ilk görüşte aşk yaşayabilirsiniz.

Karşılaştığınız bir kişiyi ilk gördüğünüz an vurulma ihtimaliniz bu yıl çok yüksek. Bunu siz yaşamasanız da karşı tarafın size aşık olma şekli ilk görüşte olabilir. Aşk yılınız olan bu yılda çok güzel ve heyecan dolu sürprizler sizi bekliyor gibi gözükmektedir.

İlk görüşte aşk ile çok güzel, bol eğlenceli ve romantik bir ilişki içine girebilirsiniz. Bu ilişki size çok şey katacak gibi gözüküyor. Özellikle daha fazla olgun olmanızı, ilişki boyunca neler yapıp neler yapmayacağınızı öğretecek bir aşk ile karşılaşabilirsiniz.

Çevrenizdeki insanlardan da çok güzel iltifatlar alabilirsiniz. Bu iltifatlar ve destekler birbirinize olan bağınızı arttıracak ve ilişkiniz çok güzel bir şekilde devam ederken hiç beklemediğiniz bir anda evlilik teklifi alabilirsiniz. Aşkınız öyle büyük ve gösterişli olacak ki, yılın başında ilk görüşte aşık olmanız yılın sonunda görkemli bir evlilik teklifi ile taçlanacaktır.

Fal sahibinin hayatında birçok olumsuzluklar olabilir ve bu olumsuzluklar altında çok yıpranmış olabilir. Bu durum bir gönül ilişkisi olabilir ve bu ilişkinin, onun açısından iyi gitmediği bellidir. Böyle bir dönemde kalbinizi yeniden aşkla dolduracak ve isminde i harfi yer alacak bir kişiyle yeniden bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Bu ilişki hayatınıza birçok güzellikler katacak ve hoş vakit geçirmenizi sağlayacak.

Hayırlı bir kısmetle tanışacağınız anlamına gelir. Falına bakılan kişi bekarsa çok çekici biriyle karşılaşabilir ve ilk görüşte aşka kapılabilir. Duygularınız çok yoğun ilerleyeceğinden hata yapmamaya çalışmalısınız.

Fevri tavırdan ve radikal kararlardan uzak durmalı sadece hissedilen duygunun tadı çıkarılmalıdır. Dizginleri hemen ele vermek doğru olmayacaktır. İlişkinin ilk başlarında çok sorgulayıcı olmamalı yaşayarak bazı şeyleri görmelisiniz.

Yeni bir aşkın kapımızda olduğunu ifade ediyor. Mert ve eli bol insanların bir arada çalıştığı, aynı zamanda da eğlencenin hüküm sürdüğü bir iş ortamı ile yorumlanır ve isminin içerisinde i harfi geçen biri ile bu ortamda tanışıp aşık olmak ile yorumlanır. Bu aşkın kalitesi ve uzun yıllar sürecek olması ilse evliliğe doğru gidileceğinin kanıtıdır.

Para Yorumu

Bu dönemde finansal anlamda çok rahatlayacağınız görünmektedir. Özellikle son bir kaç aydır çektiğiniz sıkıntılar bu ay son bulacak ve daha rahat hareket ettiğiniz bir döneme giriş yapmış olacaksınız.

Bu dönemde en çok destekçiniz eşiniz ya da sevgiliniz olacak. Para konusunda yardıma ihtiyacı olduğunuz an yanında bitecek bu kişi, daha az zorluk çekmemiz için elinden gelen her şeyi yapacakmış gibi görünmekte.

Bu dönemde kendinize fazla vakit ayıramayabilirsiniz. Çünkü finansal anlamdaki yoğunluk, daha fazla çalışmanıza neden olacaktır. Fakat bu dönemi doğru bir şekilde atlattığınız zaman her şeyin en güzeli sizi bekliyor olacaktır.

Çok istediğiniz arabayı almaya biraz daha yaklaşmış olacak ve aileniz ile beraber güzel bir tatile çıkma hayalinize kavuşabileceksiniz. Para sıkıntısı çektiğiniz günlerde yapamadığınız onca şey yavaş yavaş gerçekleşmeye başlayacak gibi gözüküyor. Tüm bu güzel olaylar arasında borcunuzu ödediğiniz kişiler ile aranız da yaşanan sorunlarda ortadan kalkacak ve derin bir nefes alacaksınız.

Finansal anlamdaki bu rahatlamalar sadece bu aya özel bir gelişme olarak görülmüyor. Eğer azimle ilerleyip, doğru seçimleri yapmayı başarırsanız uzun süreli bir kazanım sağlayabilirsiniz. Bu kazanım sizi emekli olana kadar rahatlatabilir. Kısa süreli rahatlama ile yumuşayıp, işleri boşlamanız bu fırsatı kendi ellerinizle itmiş olmanıza neden olabilir. Zaman içerisinde gelişecek bu önemli finansal kazanımlar için sabırlı olmak çok önemlidir. Daha sonrasında ise yıllar geçtikçe miras bırakabileceğiniz bir kazanca sahip olabilirsiniz.

Aile ve Yaşam Yorumu

Bu dönemde aile yaşamınızla alakalı çok güzel gelişmeler ile karşılaşacaksınız gibi gözüküyor. Özellikle yeni evli bir çift iseniz, eşinizle zor anlaşıyor olabilirsiniz. Bu çok normal bir durumdur çünkü yeni bir yaşam, yeni bir düzen ve yeni bir birliktelik ilk başlarda zor gelebilir. Belli bir düzene oturmak zaman alacaktır. Bu zaman boyunca sabırlı olmanız çok önemlidir. Sizde gayet sabırlı gözüküyorsunuz.

Özellikle eşiniz ile aramızdaki bu büyük aşk gerçek bir aile olmanız için çok doğru adımlar atabildiğinizi göstermektedir. Aranızdaki bağın büyüklüğü sayesinde evliliğimiz gün ve gün güzelleşecek, büyütecek ve bu güzel gelişimler çocuk haberi ile taçlanabilir.

Birbirinize daha fazla alıştığınız bu dönemde yavaş yavaş alışma dönemini sonlandırıp gerçek bir ev ve aile ortamına gideceksiniz. Daha fazla aile olabilmek adına alacağınız bu güzel kararlar, hayat boyunca aldığınız en güzel kararlardan biri olacakmış gibi gözükmektedir. Birkaç ay içerisinde çocuk haberi karşılaşmanız çok muhtemeldir. Çocuk evinizin bereketini de kat ve kat arttıracak, eşinizle olan bağınızın artmasını sağlayacaktır.

Evinizde de çok güzel değişimlere yelken açabilirsiniz. Bu yenilik, bebeğimiz için tatlı bir oda, şirin eşyalar olabilir. Bu değişim aile olmanız için çok güzel bir gelişme olacaktır. Evinizin, yaşam alanınızın daha sıcak bir ortam olmasını sağlayacak ve diğer tüm eşyaları da bebeğe göre şekillendirmeye başlayacaksınız. Özellikle evdeki tehlikeli eşyaların atıldığı bir dönem gibi gözükmektedir.

Uzun zamandır haber alamadığınız ve adının i harfiyle başladığı bir yakınınızdan müjdeli bir haber alabilirsiniz. Bu haber sizi çok sevindirebilir ve sizinde hayatınıza bir katkı sağlayabilir. Yakın bir dostunuzla kısa süreli bir seyahate çıkabilirsiniz. Aynı zamanda isminde i harfi geçen bir yakınınızdan çok fazla yardım görebilirsiniz ve zorlu dönemlerinizi onun sayesinde atlatabilirsiniz.

İş ve Kariyer Yorumu

İş ve kariyer alanında çok güzel gelişmeler sizi bekliyor demektir. Bu ay işinizde istediğiniz performansı gösterebilir ve daha iyi yerlere gelebilmek adına kendinizi daha fazla ön plana çıkarabilirsiniz.

Ofis ortamını sevmiyorsanız, bu dönemde daha dışarılarda aktif olacağımız işler ile karşılaşabilirsiniz. İş ortamındaki bu değişimler köklü değişimlere gitmenize neden olabilir.

Bu dönemde biraz da kendinizi tanıma ve ölçme dönemine gideceksiniz. Hayatta neyi sevip neyi sevmediğinizi öğrendiğiniz bu süreç, iş ve kariyer alanın da da doğru bir yerde olup olmadığınızı anlamanızı sağlayacak. En önemlisi daha mutlu olmanızı sağlayacaktır.

Ufak iş ortamı değişiklikleri ile kariyer değişimi yapma kararı alabilirsiniz. Monotonlaşmış hayatın dalgasına kapılıp giderken artık comfort zone alanından çıkma vaktinin geldiğini anlayabilirsiniz.

Bu süreçte sevdiğiniz bir iş arkadaşınız da çok önemli önerilerde bulunabilir. Bu kişi hayatımızın dönüm noktası için bilgilendirmelerde bulunuyor. Dinleyip dinlememek arasında kararsız kalıp, kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Ancak burada en önemlisi sizin ne istediğinizdir. Doğru olanı seçmek için çok dikkatli bir şekilde düşünmeniz gerekecektir.

Aldığınız bu köklü kariyer değişimi hem finansal hem de özel anlamda daha iyi biri olmanızı sağlayacaktır. Uzun zamandır istediğiniz yenilikleri gerçekleştirmek için tam da doğru zamana girmiş bulunmaktasınız. Bu dönemde doğru iş tercihi ile beraber para sıkıntılarınıza çözüm bulmuş olacaksınız, daha çok hoşunuza giden bir iş ortamına sahip olduğunuz için kendinize olan öz güveniniz artacaktır.

İş hayatınızda da çok zorlu dönemlerden geçmiş olabilirsiniz. Yakın bir zamanda isminde i harfi bulunan bir yakınınızın yada yüksek bir makamda bulunan bir tanıdığınız vasıtasıyla yeni bir işe başlayacak ve bu işte çok yüksek makamlara çıkabileceksiniz. Ayriyeten çevrenizde sizin iyi ve mutlu olmanızı gönülden isteyen bir yakınınız var. Bu arada çevrenizde bulunan arkadaşlarınıza dikkat etmelisiniz.

İş hayatında bir yazılı evrak sayesinde büyük başarı elde edeceğinize bu başarıdan sonra büyük sorumlulukların seni beklediği anlamına gelir. Bu nokta da çok odaklanman gerektiği de vurgulanmaktadır.

Sağlık Yorumu

Bu dönemde sağlık hayatında güzel şeyler ile karşılaşacağınız görünmektedir. Önceki dönemlerde yaşadığınız sağlık problemlerinden ders almış olmanız ile beraber daha sağlıklı bir yaşam içinde olduğunuz görünmektedir.

Bu dönemde kilo ile alakalı büyük değişimler yaşayabileceğiniz görülmektedir. Uzun zamandır istediğiniz kilo verme işlemini ameliyat ya da sıkı bir diyet programı ile başlayacak gibi gözükmektesiniz.

Bu kararı almanızda çok sevdiğiniz bir kaç kişinin de büyük etkisi olmuş gibi gözüküyor. Kilo verdikten sonra daha rahat ve sağlıklı bir hayata kavuşacağınızı bildiğiniz için bu işe karşı oldukça hevesli olduğunuz gözükmektedir.

Son birkaç aydır yaşadığınız iş, okul hayatı yoğunluğu nedeni ile belli ki kendinize bu konuda zaman ayıramamışsınız. Ancak bu dönem tam olarak kendinize zaman ayırdığınız bir dönem gibi  gözükmektedir.

Daha fazla sağlıklı beslenme anlayışı ve spor ile geçireceğiniz bir döneme giriş yapmışsınız. Kilo verme işleminde eğer sabırlı olursanız çok başarı olacağımız gözükmektedir. Bu başarı ile hayatınızda çok güzel gelişmeler de devamında gelecektir. Doğru kararlar, hayatınızı güzel anlamda değiştirmeye devam edecektir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.