Kahve Falında İ Harfi Görmek

Kahve Falında İ Harfi Görmek
8 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.004 kez okundu.

Kahve falında i harfi görmek, kariyer hayatınızda güzel gelişmeler olacağına işaret eder. Eğitim hayatınız yeni bittiyse iş için bazı sınavlara girebilirsiniz. Birçok başvuru yapabilirsiniz ve bazı kamu kuruluşlarına evrak yetiştirme telaşına girebilirsiniz. Fal fincanında i harfi gören kişi iş başvurularından olumlu sonuçlar alabilir hatta birkaç yerden olumlu cevap geleceğinden seçim yapmakta zorlanabilir. Gelen teklifleri iyi değerlendirmelisiniz ve huzurlu çalışabileceğiniz iş kolunu tercih etmelisiniz.

Borçlarınızı ödeyeceğinize ve maddi olarak rahatlamanıza işarettir. Bir süredir ertelediğiniz sigorta borçlarınız varsa vergi affından yararlanarak ödeme kararı alabilirsiniz. Kredi borçlarınız varsa yavaş yavaş borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Düzenli maaş alacağınız bir işe geçebilir ve borçlarınızdan kurtulmak için adımlar atabilirsiniz. Falında i harfi gören kişi iyi makamda olan birinden maddi olarak yardım alabilir. Bu aile fertlerinin en büyüğü de olabilir. Bu maddi yardımlar borçlarınızı ödemenizde çok büyük yardımcınız olacaktır. Hayırlı bir kısmetle tanışacağınız anlamına gelir. Falına bakılan kişi bekarsa çok çekici biriyle karşılaşabilir ve ilk görüşte aşka kapılabilir. Duygularınız çok yoğun ilerleyeceğinden hata yapmamaya çalışmalısınız. Fevri tavırdan ve radikal kararlardan uzak durmalı sadece hissedilen duygunun tadı çıkarılmalıdır. Dizginleri hemen ele vermek doğru olmayacaktır. İlişkinin ilk başlarında çok sorgulayıcı olmamalı yaşayarak bazı şeyleri görmelisiniz. Yeni bir aşkın kapımızda olduğunu ifade ediyor. Mert ve eli bol insanların bir arada çalıştığı, aynı zamanda da eğlencenin hüküm sürdüğü bir iş ortamı ile yorumlanır ve isminin içerisinde i harfi geçen biri ile bu ortamda tanışıp aşık olmak ile yorumlanır. Bu aşkın kalitesi ve uzun yıllar sürecek olması ilse evliliğe doğru gidileceğinin kanıtıdır.

İş hayatıyla ilgili olarak yorumlanmaktadır her zaman. Çünkü iş insan için en önemli hayatta tutunmak için gerekli olandır. Bu yüzden bu zamanlarda işinizi gereken önemi vermeniz gerektiği şeklinde yorumlanır. Çevresindeki noktalarla birlikte de yorumlanabilir. Tek noktalı bir i harfi, sakin yapılı ve sağlam karakterli birisini işaret ederken, etrafında çok noktası olan bir i harfi çılgın ve deli dolu yapıya sahip olan yeni bir arkadaşı işaret eder. Her iki karakterin de fal sahibi hayatındaki yeri bambaşkadır ve birbirlerini asla bırakmazlar. İş hayatında bir yazılı evrak sayesinde büyük başarı elde edeceğinize bu başarıdan sonra büyük sorumlulukların seni beklediği anlamına gelir. Bu nokta da çok odaklanman gerektiği de vurgulanmaktadır. Bunun için i harfi çıkınca çok dikkatli olmalısın. Uzun zamandır haber alamadığınız ve adının i harfiyle başladığı bir yakınınızdan müjdeli bir haber alabilirsiniz. Bu haber sizi çok sevindirebilir ve sizinde hayatınıza bir katkı sağlayabilir. Yakın bir dostunuzla kısa süreli bir seyahate çıkabilirsiniz. Aynı zamanda isminde i harfi geçen bir yakınınızdan çok fazla yardım görebilirsiniz ve zorlu dönemlerinizi onun sayesinde atlatabilirsiniz. Fal sahibinin hayatında birçok olumsuzluklar olabilir ve bu olumsuzluklar altında çok yıpranmış olabilir. Bu durum bir gönül ilişkisi olabilir ve bu ilişkinin, onun açısından iyi gitmediği bellidir. Böyle bir dönemde kalbinizi yeniden aşkla dolduracak ve isminde i harfi yer alacak bir kişiyle yeniden bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Bu ilişki hayatınıza birçok güzellikler katacak ve hoş vakit geçirmenizi sağlayacak. İş hayatınızda da çok zorlu dönemlerden geçmiş olabilirsiniz. Yakın bir zamanda isminde i harfi bulunan bir yakınınızın yada yüksek bir makamda bulunan bir tanıdığınız vasıtasıyla yeni bir işe başlayacak ve bu işte çok yüksek makamlara çıkabileceksiniz. Ayriyeten çevrenizde sizin iyi ve mutlu olmanızı gönülden isteyen bir yakınınız var. Bu arada çevrenizde bulunan arkadaşlarınıza dikkat etmelisiniz.

Kahve Falında Ters İ Harfi Görmek

Genellikle iş yaşamına yönelik olarak yorumlanır. İş hayatınızda yakın zamanda tanışacağınız bir kişi sayesinde başarılar elde edeceksiniz demektir. Bu başarılar neticesinde artacak olan saygınlığınız ve çevrenizden göreceğiniz takdirin de habercisidir.

Uzun bir yolculuğa çıkacağınızı da gösterir. Seyahat ile uzun süredir aradığınız fakat bir türlü kavuşamadığınız huzura kavuşacağınızı da simgeler. İş yerinizin ya da çalışma ortamınızın dışında yeni birisi ile tanışacağınızı ve bu tanışmanın size başarılar getireceğini gösterir. Tanıştığı bu kişinin verdiği öneriler ve fikirler sayesinde işinde hızla yükselecek ve başarılarının ardı arkası kesilmeyecektir. Bu başarılar sayesinde maddi kazancınızda önemli ölçüde artacak, hayatınız boyunca zenginlik ve refah içinde yaşamaya yetecek kadar zenginliğe kavuşacaksınız demektir. Attığınız bu akıllıca adımlar ile çevresi tarafından imrenilen ve saygı duyulan birisi haline geleceksiniz. Aynı zamanda sizi bu başarı ve saygınlığa iten bu kişi de hayatınız boyunca yanınızda olacak, her türlü aşamada size eşlik edecektir. Uzun süredir devam eden sıkıntılı ve stresli günlerinizi arkada bırakmak için uzun bir yolculuğa çıkacağınızı gösterir. İlk etapta rotası belli olmayan bu yolculuk tatlı bir sahil seyahati ile sonlanacaktır. Ayrıca sizin veya yakın çevrenizden birinin yakın zamanda hamile kalacağını veya hamilelik haberlerini alacağınızı gösterir. Bu hamilelik süreci sonunda hayata gelen çocuk ailesine hayırlı, ailesinin yanından ayrılmayan bir çocuk olacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git