Rüyada Poşet Görmek

Rüyada Poşet Görmek
30 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 3.314 kez okundu.

Rüyada poşet görmek, bereket olarak yorumlanır.Rüyada poşet gören kişi bereket sahibi olacaktır.Bereket evinize girecektir.Alacağınız herşey size bereket getirecektir.Helal parayla alınan her şey size daha çok bereketle dönecektir.Rüyada sağlam bir poşet gören kişi yaptığı işte olumlu sonuçlar alacaktır.İyi niyetle hareket ettiği her işten başarı yakalayacaktır. Yaptığınız işi sevmeniz gerekiyor ve tüm isteğinizle çalışmanız gerekiyor. Severek yapılacak işten başarı kazanmak bu dönemde kolaylaşacaktır. İyi niyetin size kazançları çok olacaktır.

Rüyada Poşet Görmek Ne Anlama Gelir?rüyada poşet

Rüyada poşet görmek,menfaatin söz konusu olacağına işarettir.Rüyada yırtık bir poşet gören kişi menfaatçi biriyle karşılaşacaktır.İş hayatında sizin ayağınızı kaydıracak kişilerle karşılaşabilirsiniz.Menfaatçi kişiler sizin enerjinizi düşürebilir.Rüyada yırtık poşete birşeyler koymak isteyen kişi yaptığı işlerde bir adım bile ileriye gidemeyecektir.Olduğu yerde sayacaktır. Yırtık poşet rüyada başarısızlık olarak yorumlanır. Sevmeden yapılan iş yada mecburiyetten yapılan iş size başarısızlık getirecek. İşlerinizi bu dönemde önemsemeli, özenle yapmalısınız. Özenle yapılan işler uzun vadede size daha çok kazanç sağlayacaktır.

Rüyada Poşet Görmek Ne Demektir?

Rüyada poşet, hayırlı bir kısmet olarak yorumlanır.Rüyada sağlam bir poşete un dolduran kişi hayırlı bir kısmet bulacaktır.Rüyayı gören kişi eğer bekarsa yakın zamanda evlilik kararı alabilir.Evlilik için hayırlı bir kısmetle tanışabilirsiniz. Tanışacağınız kişi hemen sizin ilginizi çekebilir. Bu hayatımın aşkı diyebilirsiniz. Yoğun duyguların yaşanacağına işaret eder. Bu duyguyu hisseder hissetmez hemen bunu karşıdakine ifade etmelisiniz. Duygularınızı bu dönemde göstermekten çekinmemelisiniz. Duygularınızın peşinden gitmelisiniz ve yakaladığınız duygulara sahip çıkmalısınız. Rüyada poşet gören ve içine buğday, arpa gibi besinler dolduran kişi, bereketli bir dönem geçirecektir.

 

Etiketler:

Rüyada Poşet Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Ömer dedi ki:

    Rüyamda bi duvarda kaçmaya asılmış poşetleri vardı niyete gitmemiz gerekiyordu acilen geç kalmıştık ve hergeçen poşet alıp geçmek zorundaydı ben poşeti aldım ama açamıyorum iyice telaşlanıyorum fakat poşet açılmıyor

Sayfa başına git