Rüyada Poşet Görmek

Rüyada Poşet Görmek
30 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 3.774 kez okundu.

Rüyada poşet görmek, bereket olarak yorumlanır. Kişi bereket sahibi olacaktır. Bereket evinize girecektir. Alacağınız her şey size bereket getirecektir. Helal parayla alınan her şey size daha çok bereketle dönecektir. Sağlam ise kişi yaptığı işte olumlu sonuçlar alacaktır. İyi niyetle hareket ettiği her işten başarı yakalayacaktır. Yaptığınız işi sevmeniz gerekiyor ve tüm isteğinizle çalışmanız gerekiyor. Severek yapılacak işten başarı kazanmak bu dönemde kolaylaşacaktır. İyi niyetin size kazançları çok olacaktır.

Rüyayı gören kişinin sessiz, sakin, özel ve ailevi konularda konuşmayı sevmeyen bir yapısı olduğuna delalet eder. Etrafınızda dolanan ketum insanlara ve onlara karşı tedbirli olup kolay kolay sırlarınızı paylaşmayacağınızı işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin kişilik özelliklerini ortaya koyan bu rüyayı gören kişinin elinin açıklığına fakat israf etmediğine bir o kadar da yarınlarını düşünüp birikim yaptığına işaret eder.

Rüyada Yırtık Poşet Görmek

Kişi menfaatçi biriyle karşılaşacaktır.İş hayatında sizin ayağınızı kaydıracak kişilerle karşılaşabilirsiniz. Menfaatçi kişiler sizin enerjinizi düşürebilir. Bir şeyler koymak isteyen kişi yaptığı işlerde bir adım bile ileriye gidemeyecektir. Olduğu yerde sayacaktır. Rüyada başarısızlık olarak yorumlanır. Sevmeden yapılan iş yada mecburiyetten yapılan iş size başarısızlık getirecek. İşlerinizi bu dönemde önemsemeli, özenle yapmalısınız. Özenle yapılan işler uzun vadede size daha çok kazanç sağlayacaktır. Ayrıca hayırlı bir kısmet olarak yorumlanır.

Rüyada Sağlam Poşet Görmek

İçine un dolduran kişi hayırlı bir kısmet bulacaktır. Kişi eğer bekarsa yakın zamanda evlilik kararı alabilir. Evlilik için hayırlı bir kısmetle tanışabilirsiniz. Tanışacağınız kişi hemen sizin ilginizi çekebilir. Bu hayatımın aşkı diyebilirsiniz. Yoğun duyguların yaşanacağına işaret eder. Bu duyguyu hisseder hissetmez hemen bunu karşıdakine ifade etmelisiniz. Duygularınızı bu dönemde göstermekten çekinmemelisiniz. Duygularınızın peşinden gitmelisiniz ve yakaladığınız duygulara sahip çıkmalısınız. İçine buğday, arpa gibi besinler dolduran kişi, bereketli bir dönem geçirecektir.

Rüyada Dolu Poşet Görmek

Yine rüyayı gören kişi hakkında bilgi veren bu rüya rüyayı gören kişinin gücünün , kuvvetinin yerinde olacağına , hırs ve azmi sonucunda bir takım başarılara ulaşacağına ve bu başarıların gün geçtikçe artacağına, karşısında kim olursa olsun boyun eğmeyeceğine ve bu kötü düşüncelere sahip insanlara karşı her daim galip çıkacağına işaret eder. Hayatınızda güzel gelişmeler olacak.

Rüyada Alışveriş Poşetleri Görmek

Rüyayı gören kişinin içine kapanık olduğuna , herkesle konuşmaktan hoşlanmadığına fakat sevdiğin insan karşısında olunca da susmuyorsun. Ama alışveriş poşetleri etrafında senin hakkında sinsi planlar kuran ve yakın zamanda sana kötü haberler getirecek bir insana rivayet eder. Bu insanla yakın zamanda gireceğin bir münakaşa etrafınızdaki insanlara karşı haklı çıkacağına işaret eder.

Rüyada Şeffaf Poşet Görmek

Maddi anlamda artış yaşayacağına , inanılmaz keyif veren işler yapacağına , kısa sürede işinde inanılmaz yollar katedeceğine delalet eder. Fakat bu yorumlarla beraber şeffaf poşet kazancının düşeceğine , ev içi huzursuzluk ve kargaşalara, işlerin sarpa saracağına ve çıkılmaz bir yol alacağına delalet eder. Ama yine de dualarınızın ve isteklerinizin kabul olacağına işaret eder.

Rüyada Siyah Poşet Görmek

Gelecek zaman dilimi içinde gelecek sevindirici habere , size verdirilecek bir yemine, güzel ve aydınlık günlere, sağlığınızın yerine geleceği veya sağlıklı günler yaşayacağınıza, yakın zamanda gelecek olan şan ve şöhrete, ticari hayatınızda atılacağınız işin bol kazançlar getireceğine fakat aynı anlamda fukaralığa , başınıza yeni gelecek olan kötü niyetli bir patrona delalet eder.

Rüyada Poşet Almak

Yakın zamanda atılacağın bir işin sonucunda ulaşacağın başarılar ile adından söz ettireceğine , girdiğin her ortamda dikkat çekeceğine ve ilgi göreceğine, doğru yoldan ayrılmayacağına, hayata bakış açının güzelleşeceğine ve düzeleceğine , gerçek hayatta sakin ve dingin bir ruh haline sahip gibi dursanız da zaman zaman psikolojik sıkıntılar yaşayacağınıza ve kendinize hakim olamadığınıza işarettir.

Rüyada Poşet Kaybetmek

Aklınızın son zamanlarda çok karışık olduğuna veya hayatınıza girecek üzüntülü olayaylara , kafanızda bir sürü karmaşık olay olduğuna veya olacağına fakat kendinizi toplamanız gerektiğine yoksa hata üstüne hata yapacağınıza delalettir. Kar etme garantiniz olmadan ve hiç tereddüt etmeden gireceğiniz işin sonucunda size getireceği hayal kırıklarının temsilcisi olan poşete dikkat edin.

Rüyada Poşet Aramak

Poşet aramak rüya sahibinin elde ettiği gelirin , maddi kazancının yeterli gelmediğine ve doymadığınıza, bu sebepten dolayı da ek işler aradığınıza delalet eder. Rahat yaşamaya düşkün olduğunuzdan birçok iş çıkacak fakat beğenmeyeceğinizden sizi biraz uğraştıracaktır. Aynı zamanda bir toplulukla beraber uzun bir yola çıkacağınıza, işlerinizde bu toplulukla beraber büyük ilerlemeler kaydedeceksiniz.

Rüyada Poşet Dolusu Para Görmek

Hayatınızdaki sıkıntıların dineceğine, hayatınızın kolay ve güzel geçeceğine, işlerinizin hemen hallolacağına, rahat bir hayata ereceğine , emeklerinizin karşılığını yakın zamanda bulacağınıza, fakat yaşayacağınız rahatsızlıktan dolayı zor zamanlar geçireceğinize, yeni işin , yeni bir evin kapısının aralanacağına, kötülerin hayatınızdan uzaklaşacağına, kardeşinizle aranızdaki husumetin son bulacağına ve büyük bir performans göstererek öne geçeceğinize işarettir.

Rüyada Poşet İçinde Balık Görmek

Büyük sevinçlerin sizi kapıda beklediğine, hayatınıza giren insanların size çok büyük mutluluklar vereceğine, ortaya atacağınız projelerin profesyonelliği karşısında insanların sizi hayranlıkla izleyeceğine , hırsınızı ve öfkenizi yakında alt edeceğinize, kötü alışkınlıklarınızdan vazgeçeceğinize, kötü ve huzursuz insanların sizi artık rahat bırakacağına ve kalıcı, sahici mutluluğunuzun sizin yanında kalacağına, huzurunuzdaki kalıcılığa delalet eder.

Rüyada Poşet İçinde Ekmek Görmek

Her adımını takip ettirecek kadar şan ve şöhrete sahip olacağına, bu sayede çok para ve mal kazanacağınıza ve bu durumu büyük ve kazançlı bir işe çevireceğinize, işlerinizi çok iyi bir şekilde idare edeceğinize, başınızın sıkıştığı bir dönemde çok sevdiğiniz ve değer verip dost gördüğünüz bir arkadaşınızdan gelecek habere işarettir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git