Rüyada Sevdiğin Kişiyle Dudaktan Öpüşmek

30.12.2015
Rüyada Sevdiğin Kişiyle Dudaktan Öpüşmek

Rüyada sevdiğin kişiyle dudaktan öpüşmek, düşmanlara diş bileyip onlara galip gelmeye işaret eder. Rüyayı bir erkek gördüyse, bir bayanla ise sevinçli bir haber alacağına işaret eder. Bu haber uzaktan gelmesi muhtemel olup sevindirici ve hayırlı bir haber olur. Yaşlı bir kadın ise geçmişte kırdığınız bir kalbi yeniden kazanmak için gönlünü almanız ve bu davayı kapamanız sizin için de vicdanen daha rahat olmayı sağlayacaktır. Bir kadın öpülüyorsa da ilgi ve fedakarlık beklentisi içinde olunduğuna ve bu beklenti ile yaşadığınıza işaret eder.

Rüyayı gören kişinin genç ve deneyimsiz insanlara yardımda bulunup onların motive kaynağı olacağına işaret eder. Bu insanların yapacağı işlerde hep destek çıkacağınıza, doğru adımlar atmalarına vesile olacağınıza, başarılarını herkes tarafından konuşulur boyuta getireceğinize ve hayatını kolaylaştırıp, ticaret hayatını hızlandıracağınıza işarettir. Rüya sahibinin karşısına çıkacak olan hayırlı ve güzel işlere de işaret eder.

Rüyayı gören kişinin azla mutlu olmayı bilen bir karaktere sahip olduğuna işarettir. Son zamanlarda özenle yaptığı işlerin başkaları tarafından beğenilmeyeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişi genç ise eline bilmediği ve aynı zamanda beklemediği bir yerden para geçeceğine işaret eder. Bu kişi çok rahatlayacak ve eğitim verecektir. Rüyayı gören kişinin eğer çokta bağlı olduğu bir inancı yok ise yakın zamanlarda rahata kavuşacağına işarettir.

Rüyayı gören kişiye getireceği hayra, mutluluğa, iyiliğe, başarıya, kazanç ve menfaate işarettir. Verdiğiniz emeklerin boşa çıkmayacağına, çalışmalarınızın karşılığını en iyi şekilde alacağınıza, maddi açıdan olan tüm beklentilerinizin karşılanacağına ve son zamanlarda her şeyden memnun kalacağına işarettir. Çektiğiniz zahmet ve zorlukların sonunda rahata ereceğinize ve mutlu olacağınıza delalet eder. Gireceğiniz işlerde emeğinizin karşılığını alacaksınız.

 Rüyada Sevdiğin Biriyle Öpüşmek

Rüyayı gören kadın ise yakın zamanda bir talibi çıkacak ve hayırlı bir evlilik yapacak demektir. Bu evlilik ömür boyu sürecek hayırlara vesile olacak mutlu bir birliktelik olacaktır. Eğer gören kişi erkekse bu rüya hem evlilik hem iş anlamına gelir. Karşısına hayırlı bir insan çıkıp onunla evlenecektir ve ayrıca eşi sayesinde yapacağı atılımlarla yükselecek ve başarılı da bir iş hayatı olacaktır. Bu şekilde kişi hem güzel bir yuva kurmuş olacak hem de başarılı bir iş hayatı kuracaktır.

Rüyayı gören kişinin etmiş olduğu duaların kabul olacağına işaret etmektedir. Eğer ki bir muradı var ise ona yakın zamanda kavuşacağını gösteren bu rüya, mutluluğu da bu murat ile elde edeceğini ifade etmektedir. Kişi evli ise yada sevgilisi var ise mutlu bir şekilde onunla hayat geçireceğini gösterir. Kısacası mutlu ve huzurlu olan bir hayatın habercisi olarak yorumlanan bir rüyadır.

Böyle bir rüya ağız tadı ile yaşanacak olan bir bir hayata işaret etmektedir. Bir ömür boyunca rüya sahibinin ailesi ile beraber huzurunu ve mutluluğunu paylaşacak olmasını gösterir. Aynı zamanda huzur dolu bir aileye sahip olduğunu ifade eden bu rüya, rüya sahibinin elde etmiş olduğu huzurun bu aile sayesinde oluştuğunu da bizlere göstermektedir.

Böyle bir rüya tamamı ile mutluluğa işarettir. Rüyayı gören kişinin mutlu bir hayata sahip olduğunu ve hayatının hep bu şekilde ilerleyeceğini ifade etmektedir. Aynı zamanda çevresinin sevdikleri ile dolu olduğunu ve hayatı boyunca sevdikleri ile yaşamış olduğu mutlu anları paylaşıp mutluluğunu iki katı dahada da çok arttıracağını göstermektedir. Aynı zamanda rüya sahibinin oldukça iyi bir kalbe sahip olduğunu gösteren bir rüyadır.

Rüyada Dudaktan Öpüşmek

Kişi ile sıkı bir bağ kurulacağına ve samimi olmaya işaret eder. Rüyayı gören kişi bu kişiyle her saniyesini birlikte geçirir ve yediği içtiği ayrı gitmez. Bu kişi hayatında değilse de tanıştıktan sonra aralarından su sızmayacak bağları hiç kopmayacaktır. Kız ya da erkek fark etmeden bu kişiyle aralarında oluşacak sıkı dostluk bağı, iyi günde de kötü günde de geçerli olacaktır. Arkadaşlık ilişkilerinde bu rüya bağın kuvvetine dair şekliyle yorumlanır.

Rüya sahibinin hayatı boyunca kendi maddi geliri ile yetineceğine ve kimseye muhtaç olmadan bir ömrü geçireceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda şanslı birisi olduğuna ve evinde bulunduğu yerden rahatlık ile para kazanacağına işaret eder.

Eğer ki rüya sahibi bekar ise karşısına çıkacak olan kısmetin oldukça hayırlı olduğunu ifade etmektedir. Eğer ki bir kısmeti var ise bu kişinin hayırlı olduğunu da söylemektedir. Fakat rüya sahibi evli birisi ise, bu rüya çocuğu ile yorumlanmakta ve çocuğunun hayırlı bir evlat olacağını göstermektedir. Büyüklerine saygılı ve sonuna kadar yardımsever biri olacağını ifade eder.

Rüyayı gören kişinin eline geçecek olan büyük miktardaki bir parayı ifade etmektedir. Böyle bir rüya, rüya sahibinin bir proje gibi işle meşgul olduğunu ve bunun sonucunda büyük bir kazanca sahip olacağını gösterir. Yada herhangi bir işe sahip değil ise, yakın zamanda eline geçecek olan bir mülke işaret etmektedir. Bu para ile kişi bütün borçlarını ödeme fırsatı bulacak ve maddi açıdan oldukça büyük bir rahatlık elde edecektir.

Rüyada Sevgiliyle Öpüşmek

Eğer rüyayı gören kişi bekarsa ve bu rüyada öptüğü kişi hoşlandığı kişiyse, bu rüya yakın zamanda hayırlı bir kısmeti çıkıp evleneceğini gösterir. Bu evlilik hayırlı bir kısmetle yapılıp uzun yıllar sürecek mutlu ve huzurlu bir beraberliğin de başlangıcını oluşturur. Bu evlilikten aynı zamanda hayırlı evlatlar dünyaya gelecektir. Eğer rüya sahibi evliyse, eşine duyduğu aşk tazelenecek ve eşiyle birbirlerini ilk günkü gibi sevmeye ve tekrardan aşık olmaya başlayacaklardır. Bu aşkın tazelenmesinin ardından yuvalarında mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmeye devam edeceklerdir.

Kişinin huzuru ile yorumlanır. Bu rüya, kişinin huzurunun ve rahatının her zaman yerinde olduğunu gösterir. Rüyasında gördüğü kişinin iyi niyetli olduğuna işaret eder. Bu kişiler etrafı için her zaman iyi niyet besleyen ve bu detaylar doğrultusunda hareket eden kimselerdir. Bu da onun herkese karşı korumacı davrandığını özellikle ailesine ve yakın çevresine karşı bir kalkan oluşturduğunu gösterir.

Tertemiz ve yalansız bir ilişkiyi işaret eder. Sevgilinle tutkulu ve büyük bir aşk yaşıyorsunuz. İlerleyen günlerde aşk hayatınızda önemli gelişmeler yaşanacak. Şu sıralar iç huzurun artmış gibi görünüyor. Sanırım iş yerinde işlerin yolunda gitmesi ve son zamanlarda kazandığın kazançlar bunun sebebi gibi gözüküyor.

Rüya sahibinin ilerlediği yol boyunca ufkunun gün geçerek dahada açılacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda yakın bir zaman içerisinde bu kişinin çok fazla sevineceği hayırlı haberler alacağını gösterir. Rüya sahibi yaşamış olduğu durumlar karşısında düşüncelerine değiştirecek ve hayata karşı daha farklı bir bakış açısına sahip olacak demektir.

Rüyada Bir Erkekle Dudaktan Öpüştüğünü Görmek

Zenginliğe işaret olarak belirtilir. Ayrıca zevke ve sevince de işaret edilir. Çok şevketli ise can sıkıcı olayların yaşanacağı anlamına gelir. Fakat yaşanan bu olayların kısa bir süre sonra sona ereceği anlamına da gelmektedir. Gelecek yakın zamanda hamilelik ile müjdeleneceğiniz, eğer sevgiliniz ise mutlu bir birliktelik yaşayacağınız anlamına gelir. Eğer rüyada başkasıyla görüyorsanız mutlu bir birlikteliğe adım atacağınız anlamına işaret edilir.

Zenginliğe işaret eder. Büyük bir miktar paranın sahibi olacak demektir. Bu para eline bir miras yolu ile de geçebilir ya da kazancının artması ile zenginleşmesi söz konusu olabilir. Herhangi bir biçimde elde edilebilecek olan bu zenginlik, kişinin hayatı boyunca devam edecek ve o kişi bir daha maddi sıkıntı yaşamayacak demektir. Rüyanızda altınıza kaçırdığınızı gördüyseniz bu sizin uzun süreli refah bir yaşama kavuşacağınız anlamına gelir.

Duygusal bir yapıya sahip olduğunu gösterir. Bu kişinin gönül gözü açıktır ve her konuda duygusal şekilde hareket eder. Her şeyden hemen etkilenir ve üzülüp ağlar. Kişi eğer bir kadınsa bu onun aynı zamanda çok da anaç biri olduğuna işarettir. Kendi ailesi olsun ya da yakın çevresi olsun herkese yarım etmeye ve iyilikler yapmaya çalışır. Yakınındaki herkesi de sahiplenen niteliktedir. Muhtaçlara yardım etmeye, açları doyurmaya ve hatta sokak hayvanlarını beslemeye bayılır. Kişi erkekse o da çok babacan ruhlu demektir. Renkli ise sakin bir kişilikle yorumlanır. Ayrıca bu sakinlik sizi çıldırtabilir.

Rüya sahibinin her ne kadar riskli bir durum olursa olsun bir işe başvuracağına işaret etmektedir. Fakat bütün bu sıkıntılara ve risklere rağmen işlerin yolunda gideceğini gösteren bu rüya, rüyayı gören kişinin maddi olarak bütün işler sonucunda dahada genişleyeceğini gösterir. Hatta bu genişleme sonucunda herkese yardım edeceğine ve kişilere borç verecek duruma dahi geleceğine işarettir.

Rüyada Kocayla Öpüştüğünü Görmek

Hane içinde mutluluğa ve berekete işarettir. Ayrıca yeni yapılacak bir işe büyük bir başarı ile sonuçlanacağı anlamına da gelir. Her an mutlu ve başarılı anların geleceği anlamına gelir. İyi ve güzel vesilelere sonuç vermektedir.

Rüyayı gören kişinin esenliğe kavuşacağına işarettir. Bereketli bir işe başlayacağı ve maddi anlamda rahatlama yaşayacağını haber eder. Yaşanan maddi sıkıntılardan kurtulacağına ve çevresindeki kişilere de maddi olarak yardımda bulunacağına işaret eder. Borçlarını ödeyeceğine ve zenginlik içinde yaşamaya başlayacağı şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin karakterinde bir zorluğu daha atlatarak statüsünü yükselteceğini haber eder.

Hayatta kendinize yük yapan sorumluluklarınızı, maddi veya manevi ağırlıklarınızı bırakacağınız anlamına gelir. Rüya sahibi bu yükleri yükselmesine engel olan etkenler olarak görür ve bu rüya onlardan kurtulacağı anlamına gelir. Bu gelişmeyle birlikte kişi rahat ve huzurlu bir yaşam sürer. Dertleriyle, sürekli sorun yaşadığı insanlarla artık ilgisi kalmayacaktır. Çevresindeki insanlardan uzaklaşacak, yeni bir çevreye ve yeni bir yaşama kavuşacaktır.

Rüya sahibi refaha erecek ve huzuru yakalayacak demektir. Geçirdiği sıkıntılı durumların başarıyla üstesinden gelecektir ve çevresindekiler kendisini övecektir. Sık sık tebrik edilecek ve yaşama olan sevgisi ve azmi insanları hayrete düşürecektir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Öpüşmek

Rüyayı gören kişinin sevgilisinden gelecek mutluluğa, huzura, hayra ve iyiliğe işaret eder. Eğer rüya sahibi bekarsa ve sevgilisi varsa onunla birlikte çok mutlu olacağına, zor günlerinde hep yanında olacağına ve de en çok sevgilisinden destek göreceğine yorulur. Rüyayı gören kişi eğer evliyse o zaman bu rüya onun eşi ile birlikte yaşayacağı huzurlu günlere tabir edilir. Ayrıca bazı rüya tabirlerince rüyayı gören kişinin eski sevgilisi ile ilgili bir haber alacağı şeklinde de yorumlanır. Rüya sahibi eski sevgilisi ile hiç beklemediği bir zamanda bir yerde karşılaşabilir.

Rüyayı gören kişinin aile hayatında çok güzel ve hayırlı bir haber alacağına işarettir. Hayatınızda gerçekleşecek olan bazı değişimler sonucunda kazancınızı farklı yollardan elde edeceksiniz. Son zamanlarda yardım edeceğiniz kişilerden veya da ailelerden çok büyük hayır duaları alacaksınız. Evliyseniz eğer günlerinizin neşe ve keyif içinde geçeceğine işarettir.

Rüyayı gören kişinin yakın zamanlarda karşılaşacağı hayra, iyiliğe, kısmete, sıkıntılardan kurtulmasına ve rahatlığa kavuşmasına delalettir. Bu rüyayı gören kişinin hem iş hem de özel hayatı yolunda gidecek. Yaşadığınız zorluklar ve sıkıntılardan kurtulacaksınız. Şansınız açılacak ve güzel bir döneme gireceksiniz. Sorunlarınız sona erecek. Bolluk ve bereket dönemleri sizi beklemektedir. Rahata ve ferahlığa hazır olun.

Rüyayı gören kişinin maddi olarak kazanca uğrayacağına işarettir. Başarı ve olumlu gelişmelere açık olun. Bu rüyayı gören kişi iş hayatında gireceği bir ortaklığa kendini hazırlamalıdır. Bu ortaklık sonucu işler yolunda gidecek ve size de keyfini çıkartmak düşecektir. Maddi olarak uğrayacağınız kazanca sevinmelisiniz. Yapacağınız çalışmalardan güzel sonuçlar alacaksınız. Yüksek miktarda kazançlar elde edeceksiniz.

Rüyada Sevgiliye Sarılıp Öpmek

Rüya sahibinin sevgilisiyle iyi geçim halinde olacağına işaret eder. Ayrıca ilişkileri de sevgi ve saygı çerçevesi içinde ilerleyecektir. Rüyayı gören kişinin sevdiğiyle bir ömür mutlu olacağına, rüya sahibinin de, birlikte olduğu kişinin de birbirlerine karşılıklı olarak tutku ve aşkla bağlı olduklarına ve de birbirlerine ömür boyu sadık kalacaklarına alamet eder. Rüya sahibinin özel hayatının her geçen gün gitgide daha iyi olacağına ve onun sevdiği kişi ile romantik, duygusal ve güzel zamanlar geçireceğine ve de onunla iken aradığı mutluluğu yakalayacağına işaret eder. Aslında rüya sahibinin ruh halinin kötü olduğunu ve dertleşmek için birilerine ihtiyacı olduğunu da simgeler. Rüya sahibinin uzun süredir hayalini kurmakta olduğu gerçek aşkı yaşayacağı kişiyi bulacağına ve onunla birlik ve uyum içinde hayatını devam ettireceğine rivayet edilir. Kısaca bu rüya gönül işlerinden yana şanslı olmaya yorulmaktadır.

Rüyada Akrabayla Öpüşmek

Rüyayı gören kişinin son zamanlarda yetenekleri doğrultusunda hareket edeceğine işarettir. Önünüze çıkan risklerden ve de gereksiz bulduğunuz girişimlerden uzak durmaktasınız. Bu rüyayı gören kişinin genel olarak yapamadığı işlere girişmediğine işarettir. Temkinli ve güvenli bulduğunuz adımlar atmaktasınız. Bu şekilde hareket etmeye devam ettiğiniz sürece herhangi bir zarara veya da üzüntüye uğramayacaksınız.

Rüya sahibi için iş, aşk ve sosyal yaşam ilişkilerinde işler yolunda gidecek ve ferah bir nefes alacağı şeklinde tabir edilmektedir. Kişi için bir başka kişiye ya da bir büyüğe akıl danışacağı bir işe başlamak için başkalarından yardım alacağı belirtiliyor. Bu tür rüyalar görenler ufkunun açılması ve aydınlanması için başkalarına ihtiyaç duyduklarını düşünürler ve öyle de yaparlar.

Zorlukların ardından gelen başarıya, yaşlı bir kimsenin hayır duasını almaya, edilen duaların kabul olmasına tabir olunur. Uzun bir yolculuğa çıkmaya, varlıklı bir kimse ile tanışıp evlenmeye tabir edilir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.