Rüyada Ayakkabı Kaybetmek

29.12.2015
Rüyada Ayakkabı Kaybetmek

Rüyada ayakkabı kaybetmek, sizlerin uzun zaman içerisinde bir iş ile uğraşıyor fakat bundan bir sonuç bir türlü alamadığınız anlamına gelmektedir. Sizlerin bir ortak ile başladığınız bu işte sizler yarı yolda bırakılarak başladığınız bir işi tek başınıza devam ettirmek zorunda kaldığınızı göstermektedir. Bir de bunun yanı sıra sizler her ne kadar beraber başladığınız ortağınız ile devam edemeyip tek kalmış olsanız bile bu işi hayırlı bir şekilde bitirebilmeniz amacı ile de yanınıza birini almanız gerektiği için de bir nebze uyarı anlamı içeren rüyadır. Aramak ise geleceğe dair planlarınıza yenilerini ekleme çabalarınıza işaret eder.

Kaybedilen ayakkabının sol ya da sağ ayağa ait olmasına göre de değişiklik göstermektedir. Mesela sağ ayağa ait olan kaybedildi ise sizlerin bir kayıp yaşayacağız ve çok sevdiğiniz ya da çok değer verdiğiniz bir eşyayı ya da sevdiğiniz birinin ya ölmesi ya da sizler arasına bir dargınlık girmesi gibi bir anlama da gelmektedir. Sol ayağa ait ise sizler birini bilmeden gerçekten de çok kırdığınızı bu yüzden de o kişiyi kayıp ettiğinizi göstermektedir. Bu kayıp sizler için kötü değil aksine oldukça da iyi olacaktır. Çünkü kayıp ettiğinizi düşündüğünüz kişi sizin iyiliğinizi değil de daha çok kötü olduğunuzu isteyen birisi anlamına da gelmektedir.

Rüyada Ayakkabının Tekini Kaybetmek

Kaybetmiş olduğunuz değerli ve bir o kadar da kıymetli bir eşyanızı üç vakte kadar bulacağınıza ve bulmuş olduğunuz bu eşyanızı bir daha kaybetmemek için güvendiğiniz, canınızdan çok sevdiğiniz birine emanet olarak vereceğinize işaret eder. Ailenizdeki huzursuzluğu ortadan kaldırmak ve bu gibi problemlerin bir daha olmaması için kendinizden biraz ödün vermeniz gerektiğine, eşinizi çok sevdiğinize ve ona değer verdiğinize tabir edilir. Çalındığını görmek hayalinizde şehre gidebilmek ve oradaki ortamı, yaşantıyı, kültürü keşfetmek için biriktirmeye çalıştığınız paranızın toplanmaya az kaldığına yada yakın bir arkadaşınızdan veya akrabanızdan yüksek mevlada para yardımı alacağınıza tabir edilir. Alacağınız bu parayla çocukluğunuzdaki hayale kavuşacaksınız.

Rüyada Ayakkabı Kaybetmek Geri Bulmak

Karşınıza çıkacak olan sürpriz olaylara ve mutluluğunuza işaret eder. Kaybetmek yada bulamamak şansınızın yaver gideceği bir döneme gireceğinize ve bu dönemi aklınızı kullanarak çok güzel yerlere gelebileceğinize yada mutluluğunuz için önemli kararlar almanız gerektiğine işaret eder. Ailenizdeki hamile bayanın ikiz bebeklerinin olacağına ve bundan dolayı da sizlerin ona yardıma gideceğine delalet eder. Aynı zamanda gideceğiniz yerde hiç ummadığınız ve uzun zamandan beri görmediğiniz biriyle karşılaşarak aşkınızın yeniden alevleneceğine yorumlanılır.

Rüyada Ayakkabı Kaybolması Görmek

İnsanın uzun zamandan beri çabalayarak, alnının akıyla biriktirmiş olduğu paraya yada mal, mülke işaret eder. Başınıza gelecek olan oldukça güzel haberlere yorumlanılır. Sizlere yakın zamanda teklif edilecek olan işle çok güzel yerlere geleceğinize ve bu işte kendinizi geliştirerek herkesin peşinden koşulacak bir kişiye dönüştüreceğinize yorumlanır. Aslında şansınızın eskisinden daha çok olacağına ve hayallerinizin peşinden her zaman koşmanız gerektiğine delalet eder.

Rüyada Ayakkabı Çalınması Görmek

Çok duygusal bir döneme girdiğinize ve başkalarına karşı saklamış olduğunuz sırlarınızın ortaya dökülmemesi için bu dönemde çok dikkatli olmanız gerektiğini işaret eder. Şayet ağzınızdan çıkacak en ufak bir şey mutluluğunuza veya geleceğinize mal olabilir. Çevrenizdeki çoğu insanın sizlere menfaati için yaklaştığına ve sizleri daha fazla kandırmalarına izin vermemeniz gerektiğini vurgulamaya çalışmaktadır. Karşınıza çıkacak olan yakışıklı ve oldukça varlıklı bir erkeğe yada kıza işaret eder. Bu karşılaşmada aklınızı kullanarak çok güzel bir geleceğe ve hak ettiğiniz mutluluğu kavuşabilirsiniz.

Rüyada Cami Çıkışı Ayakkabı Kaybetmek

Rüya sahibinin sorumluluğunu aldığı bir konu da eksik kalacağına tamamlayamayacağına ve sonunu getiremeyeceğine işarettir. Bir takım sorunların gün yüzüne geleceği ve rüya sahibinin uğraş vermesi gereken günlerin geleceğine rivayettir. Yakın ilişkilerde şanslı olunacak bir döneme girileceğine ve kısa süre içerisinde ilişki bakımından hayatının dönüm noktasını yakalayacağına işarettir. Kaybetmek ve aramak, bol kazanca helal paraya elde edilecek kazançlara ve güzel günlere işarettir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.