Rüyada Ayakkabı Kaybetmek

Rüyada Ayakkabı Kaybetmek
18 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 568 kez okundu.

Rüyada ayakkabı kaybetmek görmek, kaybetmiş olduğunuz değerli ve bir o kadar da kıymetli bir eşyanızı üç vakte kadar bulacağınıza ve bulmuş olduğunuz bu eşyanızı bir daha kaybetmemek için güvendiğiniz, canınızdan çok sevdiğiniz birine emanet olarak vereceğinize işaret eder. Ailenizdeki huzursuzluğu ortadan kaldırmak ve bu gibi problemlerin bir daha olmaması için kendinizden biraz ödün vermeniz gerektiğine, eşinizi çok sevdiğinize ve ona değer verdiğinize tabir edilir. Rüyada ayakkabının çalındığını görmek hayalinizde şehre gidebilmek ve oradaki ortamı, yaşantıyı, kültürü keşfetmek için biriktirmeye çalıştığınız paranızın toplanmaya az kaldığına yada yakın bir arkadaşınızdan veya akrabanızdan yüksek mevlada para yardımı alacağınıza tabir edilir. Alacağınız bu parayla çocukluğunuzdaki hayale kavuşacaksınız.

Rüyada Ayakkabı Kaybetmek Görmek Ne Anlama Gelir?

rüyada ayakkabı kaybetmek

Rüyada ayakkabı kaybetmek, karşınıza çıkacak olan sürpriz olaylara ve mutluluğunuza işaret eder. Ayakkabı kaybetmek yada bulamamak şansınızın yaver gideceği bir döneme gireceğinize ve bu dönemi aklınızı kullanarak çok güzel yerlere gelebileceğinize yada mutluluğunuz için önemli kararlar almanız gerektiğine işaret eder. Ailenizdeki hamile bayanın ikiz bebeklerinin olacağına ve bundan dolayı da sizlerin ona yardıma gideceğine delalet eder. Aynı zamanda gideceğiniz yerde hiç ummadığınız ve uzun zamandan beri görmediğiniz biriyle karşılaşarak aşkınızın yeniden alevleneceğine yorumlanılır.

Rüyada Ayakkabı Kaybetmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada ayakkabı kaybetmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git