Rüyada Cenin Görmek

22.06.2015
Rüyada Cenin Görmek

Rüyada cenin görmek, genel olarak güzel ve hayırlı şekilde yorumlanır. Müjdeli haberlerle ve güzel olaylara işaret edilmektedir. Yeni bir iş yeni aşk ve güzel başlangıçla söz konusudur. Rüya sahibinin atacağı yeni adımların ona mutluluk getireceği ve yapacağı işler sonucunda mutluluk ve sevinç sahibi olacağı tabi edilir. Kişinin alacağı yeni kararlar sonucunda hayırlı olaylarla karşılaşacak demektir. Yeni bir başlangıcı ve güzelliklerin geleceği olarak yorumlanır.  Rüya sahibinin planlarının olduğu da yapılan yorumlar arasındadır. Kurduğu hayallerin gerçekleşeceği, zamanı geldiğinde ulaşılmak istenilen amaçlara bir bir ulaşılacağı tabir edilmiştir.

Rüyada Cenin Düşürmek

Kişinin zamana ihtiyacı olduğunu ve sabır ile beklemesi gerektiğine delalet olabilir. Rüyasında düşürdüğünü gören kimseler için uzak bir yere yolculuk yapması ya da gurbet sayılacak bir yere gideceği şeklinde yapılan yorumlarda vardır. Bu rüyayı gören kişiler bir süreliğine ailesinden ve sevdiği kişilerden uzak kalacak ve hasret çekecek diye tabir edilir. Kişiden düşer ise o kişiyi özlem ve hasret üzüntü dolu günler bekliyor demektir.

Bir üzüntü yaşamak olarak yorumlanır. Kişi bir üzüntü yaşayabilir. Bir yakınınızdan üzüntülü bir haber alabilirsiniz. Sizi derinden yaralayacak bir haber söz konusu olabilir. Kişi ummadığı bir olayla karşı karşıya kalabilir ve bunun sonucu üzüntülü olabilir.Üzücü olaylar karşısında sabırlı olamak gerekir. Öldüğünü gören kişi maddi olarak kayıplar yaşayabilir. Yaptığı yatırımlarınız istediğiniz gibi sonuçlanmayabilir ve maddi zarar yaşayabilirsiniz. Borsaya para yatırıyorsanız bu dönemde borsadan para kaybedebilirsiniz. Aldığınız altında düşüşler yaşanabilir ve zarar edebilirsiniz.

Rüyada Cenin Aldırmak

Kişinin iş hayatında ve aşk hayatında bazı hayal kırıklıklarına uğrayacağı şeklinde tabiler yapılır. Yaşadığı bu durumlardan dolayı rüya sahibi çok etkilenecek demektir. Bunların yanında kişi mutsuzluk ve keder içinde yıpranacaktır ve toparlanması zor olacaktır şeklinde tabir edilir. Yeni kararlar olarak yorumlanır. Kişi yeni kararlar alıp yeni başlangıçlar yapabilir. Sevdiğiniz işi yapmaya karar verebilirsiniz.İstemediğiniz ve hoşunuza gitmeyen işlerden vazgeçebilirsiniz. Kimseyi kırmadan kendi istediklerinizi yapmaya karar verebilirsiniz.

Rüyada Cenin Öldürmek

Büyük bir yanlıştan son anda döneceğinizin bu yanlıştan dönmediğiniz takdirde büyük sıkıntı ve zorluk içerisine düşeceğinizin göstergesidir. Önemli bir karar almak üzere olan kişilerin daha çok gördüğü rüyalardır. Özellikle de hayatınızın gidişatını etkileyecek kararları verirken bu rüyayı görebilirsiniz. Bu rüya aslında bir uyarı niteliği de taşımaktadır. Bu rüyayı gören kişi karar alırken birkaç defa daha düşünmeli ve yanlış karar vermemek için ince eleyip sık dokumalıdır. Bazı tabircilere göre ise, yeni bir başlangıcın habercisidir. Bebek isteyen bir kişinin bu rüyayı görmesi kısa zamanda bebek sahibi olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Cenin Ölüsü Görmek

Rüya sahibi için daha çok oldukça olumlu yönler ile ilerleyecek olan yeni başlangıçları ve beyaz sayfaları işaret eder iken artık hayatınızda olan birçok şeyi de kendinizin yönetecek olduğunuzu da işaret etmektedir. Eğer sizler ellerinizde olan olaylar ile bu durumu da en iyi şekilde de değerlendirir iseniz hem aşk hayatında hem iş hayatında hem eğitim hayatında hem de hayatınızın her alanında oldukça başarılı ve sevilecek olan biri olduğunuzu da sizlere gösterir iken karakterinizi de korumanız gerekiyor olduğunu da sizlere göstermektedir.

Rüyada Cenin Gömmek

Her ne kadar başlangıçları işaret ediyor olsa bile sizler için başlangıçlardan ziyade ölümleri ve ayrılıkları da işaret etmektedir. En çok seviyor olarak düşündüğünüz kişileri kalp krizi gibi aniden gelen ve eser bıraka bir hastalık ile kayıp edecek olmanızın yanı sıra uzun bir süre yaşayacak olduğunuz üzüntü ile de çöküşün en dibine vuracak olduğunuzu da göstermektedir. Bu zaman diliminde her şey sizlerin elleri arasında olacağı gibi eğer tam anlamı ile tutup sarılmaz iseniz de oldukça büyük kayıpları da yine kendi eliniz ile yaşayacak olduğunuzu da işaret etmektedir. Müjde ve oldukça olumlu olan haberleri de almak üzere olduğunuzu da işaret etmektedir. Gelen müjde sizlerin hayatı üzerinde bir hayli etki gösterecek ve sizler bu etki ile de oldukça önemli olan yerlere de geleceksiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.