Rüyada Kafes Görmek

29.06.2015
Rüyada Kafes Görmek

Rüyada kafes görmek, pek iyi yorumlanan bir rüya değildir. Çünkü kapalı bir ortamdır ve hapis hayatına yorulur. Bir sıkıntınızın olacağını ve köşeye sıkıştığınızı söyler. Yaşam kalitenizde sorunlar olabilir ve bu durum sizin canınızı sıkabilir. Kişi başını sokacak bir ev alacaktır. Ayrıca eşiniz sizden memnun değil demektir. Eşiniz evi terk edecek demektir. Satmaya çalışan kişi için evini satacağı söylenir. Bekar insanlar için yuvayı temsil eder. Bekar kişi evlenip yuva kuracaktır. içinde bir kuş varken başka bir kuşun gelmesi haneye uzaktan birinin geleceğini söylemektedir.

 Rüyada Kafes İçinde Olmak

Esaret demektir. Siz düşüncelerinizin esiri olmuş durumda olabilirsiniz ya da gerçek anlamda hapishane yolu görünecek bir iş yapmışsınızdır. Boş olması can sıkıcı durumları çağrıştırır. Ancak bir kuş varsa yani bir can belirtisi varsa bu sıkıntılardan sonra huzura kavuşacağınızı gösterir. Dolu olması mal ve mülkü simgelemektedir. Sonradan boş kalması ise bir yakınınızın vefatına yorulur. Bir kuşu salıverdiğinizi görmeniz bir günahtan dolayı tövbe ettiğinizi söyler.

Rüyada Kafes İçinde Kuş Görmek

Bazı yorumculara göre de rüya sahibinin karşı cinsten olan birine ilgi duyacağı yeni bir ilişki yolunda olduğu şeklindedir. birçok duyguyu yaşayıp heyecan dolu günlerin onu beklediği de yapılan tabirler arasındadır. Bir diğer anlamı da bir müjde geleceği ve bu haberden sonra hayatınızda önemli kararlar almak durumunda kalacaksınız demektir. Böylece hayatınızda değerli olan baz şeylere doğru bir adım atmış olacaksınız ve bu size üzüntü veya keder değil mutluluk sevinç ve huzur getirecek şeklinde yorumlanır.

 Rüyada Kırık Kafes Görmek

Rüya sahibinin hakkını arayan, savunan, sahtekarlara taviz vermeyen ve her zaman adaletten yana birisi olduğuna tabir edilir. Ayağını yorganına göre uzattığına, kazançlarına haram mal karıştırmadığına yorulur. Etrafındaki insanların aldığı hayır duaları sayesinde kazadan beladan korunduğuna delalet eder. Başarılarının ve kazançların daim olacağına doğru yoldan ayrılmamaya yorulur.

Rüyada Kafes Temizlemek

Son zamanlarda aile hayatında yaşanan kırgınlıkların ve kavgaların son bulmasına tabir edilir. Kişi hatalarından ders alacak kırdığı kalpleri onaracaktır. Bu sayede hane halkı eski günlerdeki neşeli, keyifli, huzurlu günlerine geri dönecektir. Olumsuz olarak üst üste sorunların yaşanmasına, güvendiği dostlarından kazık yemeye yorumlanır. Kişiyi karamsar ve sıkıntılı günlerin beklediğine delalet eder.

Rüyada Kafes Yapmak

Uzun uğraşlar neticesinde beklediği hayırlı haberin gelmesine, iş hayatında istenilen makama ulaşmaya, zahmetlerinin sonuçlarını almaya delalet eder. Şan, şöhret peşinde koşan rüya sahibinin zarara uğramasına, etrafındaki insanların saygısını kaybetmeye yorumlanır. İstenmeyen tartışmaların içerisinde bulunmaya, arkasından konuşulan lafları işitmeye delalet eder. Can sıkıcı durumlar yaşamaya ve karamsar bir ruh haline bürünmeye tabir edilir.

Rüyada Kuşu Kafese Koymak

Hasretini çektiği akraba ve hısımlarla görüşüleceğine, özlemlerinin son bulacağına delalet eder. Kötülüklerden ve beladan uzak bir yaşam sürmeye, ailevi problemlerin son bulmasına yorumlanır. Maddi sorunlar yaşanabileceğine, alınan borçlardan ötürü alacaklıların kapısına dayanmasına tabir edilir. Kazanç kapıların kapanmasına, kişinin harcamalarına dikkat etmesini gerektiren bir dönem geçirmesine delalet eder.

Rüyada Boş Kafes Görmek

Sorumsuzluğundan ötürü iş hayatında üstlerinden azar işitmeye, görevlerini ihmal etmenin zararını görmeye tabir edilir. Kişinin kendine çeki düzen vermediği takdirde zarar görebileceğine yorulur. Zorluk çekmeye, başa çıkılamayan sorunlar yaşamaya yorulur. Sağlığı için gerekli önlemler almadığı takdirde kötüleşeceğine, keyifsiz huzursuz günler geçirmeye delalet edilir. Olumlu olarak bekar kimseler için hayırlı kimseyle tanışmaya tabir edilir.

 Rüyada Kuş Dolu Kafes Görmek

Kısmetlerinin artacağına, kazancının artacağına, hayırlı gelirler elde edeceğine tabir edilir. Süregelen şanssızlıkların son bulmasına, maddi yönden yüzünün gelmesine, huzuru yakalamaya delalet eder. Rüya sahibinin maddi yönden beklediği haberlerin gelmesine, bereketinin artmasına ve yeni iş ortaklıkları yapmasına yorulur. Şanslı, huzurlu, keyifli bir dönemin girilmesine işaret eder. Manevi yönden ferahlatacak haberlerin alınmasını temsil eder.

 Rüyada Kafeste İnsan Görmek

Geçmişte yaptığı yanlış seçimlerin zararını görmeye yorulur. Maddi ve manevi kayıplar yaşayan kişinin aklı başına gelecek, yaptığı hataları telafi etmeye çalışacaktır. Etrafındaki insanların sevgisini kazanmak için çaba harcayacağına ancak uzun vadede karşılığını alacağına delalet eder. Yetenekli olduğu konulara yönelmeye, önemli projelere hazırlanmaya, yeni bir gönül ilişkisi kurmaya tabir edilir.

 Rüyada Kafeste Bebek Görmek

Geçmişte yaşadığı gönül ilişkilerinden dolayı aşka küsen rüya sahibinin yeni bir kimse ile tanışacağına, kırılan güveninin onarılacağına delalet eder. Yakın zamanda uğramış olduğu zararı tahmininden daha kısa bir sürede telafi edeceğine, krizi fırsata çevireceğine, hayırlı kazançlar elde etmeye işaret eder. Edilen duaların karşılığını almaya, uğursuzluk dönemlerine geride bırakmaya tabir edilir.

Rüyada Kafeste Aslan Görmek

Geçirdiği kötü günlerin etkisinde kurtulmaya, dostunun desteğini her zaman yanında hissetmeye, güç elde etmeye delalet eder. Hayallerine kavuşmaya, mülk elde edinmeye ve yeni insanlarla tanışmaya delalet eder. Olumsuz olarak sağlığının kötüleşmesine, iş hayatında yaptığı ihmallerin zararına görmeye ve gönül ilişkisinin sonlanmasına delalet eder. Sıkıntılı günler geçirmeye, aksilikler yaşamaya yorulur.

 Rüyada Kafeste Kedi Görmek

Güvendiği insanlardan nankörlük görmeye, işlerinin bozulmasına, hayal kırıklığı yaşamaya tabir edilir. Getirisi olmayan boş işler peşinde koşmaya, vaktini doğru değerlendirmediği için maddi kayıplara uğramaya yorumlanır. Olumlu olarak sağlığının düzeleceğine, düşlediği bir isteğini gerçekleştirmeye yaklaşmaya ve beklenmedik bir yerden güzel bir haber almaya tabir edilir. Uzun bir seyahate çıkmaya ve yeni yerler keşfetmeye işaret eder.

Rüyada Kafeste Kaplan Görmek

Arkasından kuyusunu kazan kimsenin ifşa olmasına, tartışma yaşamaya, bu kişiyle yollarını ayırmaya delalet eder. Rüya sahibinin temiz niyetini suistimal etmeye çalışan insanlar olduğuna, uyarıcı niteliğinde yapılan konuşmaların dikkate alınması gerektiğine tabir edilir. Kafeste görülen dişi kaplan özel hayatında çözümlenemeyen sorunların halledileceğine yorumlanır. Meslek hayatında başarısız olmaya, kazançlarının düşmesine tabir edilir.

Rüyada Kafeste Papağan Görmek

Gereksiz konuşmayı seven rüya sahibinin bu huyu yüzün den etrafındaki insanlar tarafından dikkate alınmadığına yorulur. Başkalarının sözlerini dikkate alması gerektiğine, dedikoducu tavrı yüzünden arkadaşlarının uzaklaşmasına delalet eder. Aynayı kendisine doğrultmalı , öz eleştiri yapması gerektiğine, gerekirse bir süre yalnız başına kalıp kendisini dinlemesi gerektiğine tabir edilir. Kendisini yenileyeceği bir döneme gireceğine yorulur.

 Rüyada Kafeste Keklik Görmek

Çok kolay gibi görünen bir işi yaparken zorlanacağına, etrafındaki insanlardan destek alması gerektiğine, inatçı yapısı yüzünden zarara uğrayabileceğine delalet eder. Bazen de maddi yönden sıkışık olan bir arkadaşına yardım etmeye, umulmadık yerden gelen kazanca, sürpriz gelişmelere tabir edilir. Ani hareket etmekten kaçınması gereken bir dönemden geçtiğine, kararlarını ince eleyip sık dokuyarak almasın gerektiğine yorumlanır.

 Rüyada Kafeste Maymun Görmek

Etrafınızda dolaşan kendisini göstermeyen sinsi bir düşmanın varlığına delalet eder. Sizi zarara uğratmak adına fırsat kollayan düşmana karşı önlem almanızı gerektiren uyarıcı niteliğinde bir rüyadır. Hısımlarından beklediği desteği görmemeye, tek başına mücadele vermeye, beklemediği bir arkadaşından yardım almaya yorumlanır. Evli kimseler için üçüncü şahıslara dikkat etmeye, ufak sorunları büyütmeye ve kavga etmeye tabir edilir.

 Rüyada Kafeste Yılan Görmek

Bolluk ve bereket içerisinde olunan günlerin özlenileceğine, aksilikler yaşamaya ve kazancında azalmaya tabir edilir. Anne ve babanın hayır duasını almaya, başına gelen belalardan kıl payı kurtulmaya, şükretmeye, yaşanan anlaşmazlıklardan ötürü ortaklıkları sonlandırmaya işaret edilir. Olumlu olarak meslek hayatında istediği konuma gelmeye, insanların takdirini kazanmaya ve ideallerine kavuşmaya delalet edilir.

Rüyada Kafeste Fare Görmek

Başına gelen musibetlerden ötürü yapılan yardımların edilen duaların kabul olunacağına, sıkıntıların sona ereceğine, hayatında önemli kararlar alacağına yorumlanır. Ticaret işiyle uğraşan kimsenin iflas noktasına geleceğine, maddi yönden gelirinin düşeceğine bu durumun aile yaşantısına olumsuz yönde yansıyacağına işaret eder. Olumlu olarak sevindirici haberler almaya, esenliğe kavuşmaya, kısmetlerinin açılmasına tabir edilir.

Rüyada Kafesten Kuşun Kaçması

Beklenilen haberin gelmemesine, kısmetlerinin kapanmasına, işlerinin bozulmasına ve güvendiği birinden umduğunu bulamamaya delalet eder. Bazen de kişinin hayallerini süsleyen kimseyle tanışmasına, yuva kurmaya, yaşamında değişiklik yapmaya, uzun bir seyahate çıkmaya yorumlanır. İşlerinin düzelmesine, yeni iş ortaklıkları kurmaya, kazançlarını değerlendirip mülk sahibi olmaya tabir olunur. Sevdiği birisinin hasta haberini almaya, üzüntü verici haberler duymaya yorumlanır.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.