Rüyada Kanguru Görmek

30.06.2015
Rüyada Kanguru Görmek

Rüyada kanguru görmek, şansa, mutluluğa ve doğruluğa işaret eder. Kişi, her zorluğun ve sıkıntının üstesinden gelebilecek bir meziyette olmak anlamına gelir. Mutlu bir geleceğe, işlerinizde şansınızın hep yanınızda olacağına ve her sıkıntının üstesinden gelinerek refaha kavuşulacağının göstergesidir. Kişinin şansı ve kısmeti açılır. Bolluk, bereket ve bol kazanç kazanacağı günlerin yaklaştığını gösterir.

Hayatınızda ki minimum sorunlardan kurtulmanıza kalan sayılı günleri ifade eder. Karşınıza çıkan neredeyse birçok sorunu seri bir şekilde, takılmadan, rahatlıkla geçiyorsunuz ve kendinizi karşınızda ki insanlara karşı oldukça başarılı bir şekilde ifade ediyorsunuz. Kanguru iş, aşk, kariyer hayatınızda ki mutlulukları ve başarıları simgeler. Asil karakteriniz iş hayatında öne geçmenizi sağlıyor.

Rüyada Kanguru Gibi Zıplamak

Kişinin nitelikli, asil, başarılı ve iyi birisi ile karşılaşacağını ve hayatının devamında bu insan ile yakın bir ilişki içinde olacağının göstergesidir. Rüya sahibinin çevresinde yaşanacak can sıkıcı olaylar yaşanacağının göstergesidir. Maddi anlamda sıkıntıya düşebilir, işlerinde bozulma ya da ev içerisinde huzursuzluk ve tatsızlıklar yaşanabilir.

Rüyada Kanguru Kovalamak

Genellikle bol şans, bereket, hayırlı kazanç ve nimet anlamlarını taşır. İyi bir geleceğin ve yaşanılan sıkıntıların geçeceğinin göstergesidir. Kişi bu zamana kadar yaşadığı sıkıntıları aşacak ve en sonunda da rahata kavuşacak demektir. Bekarlar için kısmetin açılacağına ve kısa bir zaman içinde de nikah masasına oturacağına, evli olanlar için ise, yeni bir çocuk sahibi olunacağına ve içinde muhabbet ve huzurun hakim olacağına yorulur. Genellikle özel yaşantısında şanslı ve erdemli bir kişidir.

Geçenlerde katıldığın bir etkinlik seni çok mutlu etmişe benziyor. Epeydir monoton giden hayatını artık canlandırmanın zamanı geldiğini düşünüyorsun. Medistasyon ve yoga ile ruhunu arındırmayı tercih ediyorsun. Ara sıra arkadaşlarınla da vakit geçirsen fena olmayacak. Onlarla zaman geçirmen sana ilaç gibi gelecek, üstelik vaktin nasıl geçtiğini de anlayamayacaksın. Şu sıralar şansın açık görünüyor.

Rüyada Zıplayan Kanguru Görmek

Sevdiğiniz ve saydığınız bir insana duyduğunuz şefkat sonucunda ona yapılacak olan yardıma ve hayatı boyunca ardında ve yanında olacağınıza işarettir. İş ve okul hayatınızın yanı sıra farklı dallara duyacağınız ilginin sonucu olarak sanata yöneleceksiniz ve bu yönelim sizi birtakım başarılara sürükleyecek. Yapmaktan zevk aldığınız işte ilerlemek kariyeriniz için faydalı olacaktır.

Rüyada Kanguru Sürüsü Görmek

Hayatınıza aldığınız yeni insanlar ve hayatınızda aldığınız yeni kararlar sonucunda farklı bir hayata açılan kapılar sizi memnun etmeye yetecek de artacaktır bile. Kariyerinizde ve toplumsal alanınızda oluşturduğunuz başarının daimîliği insanlar tarafından dikkat çekip övünülüyor. Kişisel sorunlarınızın sona ermesi ve sağlık sorunlarınızın son bulmasıyla birlikte huzurlu günler sizi kapının arkasında bekliyor.

Rüyada Kanguru Saldırdığını Görmek

Etrafınızda dolanan ve son zamanlarda ki başarınızı kıskanan insanların yavaş yavaş türemesi sizi korkutmasın. Sizi aşağı çekmek için elinden geleni yapan bu insanlara karşı göstereceğiniz sağlam bir tutum onları caydırmaya yetecek ve artacaktır bile. İş hayatınızda ki başarılar ve pozitif düşünceler biraz duraksamaya uğrasa da eski başarınızı tekrar elde edeceksiniz.

Rüyada Kanguru Öldürmek

Bu rüya pekte hayırlı olaylara delalet etmez. Ruh halinizde yaşayacağınız bozukluklar ve son zamanlarınızda ki sinir stres kat sayınızın yükselmesi sonucu olarak kendinizi rahatsız hissedecek ve çevrenizdeki insanlara da bu negatif elektriği hissettireceksiniz. Bu ruh bozukluklarınız için uğrayacağınız bir takım sağlık kuruluşları olacak dediklerini yaptığınız sürece her şey yoluna girecektir.

Rüyada Siyah Kanguru Görmek

İş alanında ki mevkiinizin yükseleceğine ve sözünüzün geçeceğine işarettir. Son zamanlarda ki gösterdiğiniz emek ve kendinizden ödün vererek çalıştığınız çalışma saatlerinizin fazlalığının sonucunda bu durum patronunuzun gözünden kaçmayacak ve gözüne girmeyi başaracaksınız. Vazgeçmeden sabırla devam ettiğiniz kariyeriniz son hızla devam ederken ailevi sorunlarınızın da çözüme kavuşması sizi rahata, huzura kavuşturacaktır.

Rüyada Kangurunu Kovaladığını Görmek

Sürekli çözüme kavuşturmaya çalıştığınız işin en kadar uğraşırsanız uğraşın çözüme kavuşmayacağına işaret eder. Önünüze neredeyse altın tepsiyle sunulan fırsatları eliniz tersiyle itiyorsunuz bu dönemde dikkat edin. Sevdiğiniz insanları üzmekten kaçınacağınız bu dönemde biraz fazla duygusal davranabilirsiniz normaldir fazla kafanıza takmayın böyle durumları. Kafanızın rahatlaması için mutlu bir yolculuk sizi bekliyor.

Rüyada Kanguru Yavrusu Görmek

Küçük sıkıntı ve dertlerinizin yakın zamanda anlaşacağınız ve el sıkışacağınız yeni tekliflerle birlikte uçmasını bekliyorsunuz. Etrafınızda ki bazı insanlarla gireceğiniz münakaşaların sonucunda haksız rekabetler ortaya çıkabilir ve yeni düşmanlıklar doğabilir dikkatli olun. Bu kişiler olur olmadık yerde laf söyleyen densiz insanlar olacaktır ve işiniz hiçte kolay olmayacak. Ailenizle de tartışabilirsiniz.

 Rüyada Evde Kanguru Görmek

İş hayatınızda çektiğiniz sıkıntı ve peşinizi bir türlü bırakmayan dertlerin hanenize de gireceğini işaret eder. Maddi olarak bol ve kazançlı günler geçireceksiniz fakat manevi açıdan da bu kadar olumlu sonuç vermeyecek bazı şeyler. Aile büyüklerinizle gireceğiniz tartışmalar duygusal durumunuzu sarsabilir ve sizi oldukça üzüp kırabilir bu gibi durumlarda dikkatli olun.

Rüyada Konuşan Kanguru Görmek

Huzurlu bir döneme gireceğinize işarettir. Bazı durumlar hakkında gözden kaçıracağınız durumlar olacak ve farkında olmakta zorlanacaksınız bu gibi durumlar için alacağınız birkaç uyarı olabilir. Sevdiğiniz insanlarla aranıza girecek olan soyut veya da somut olan uzaklıklar olabilir. İş hayatınızda gireceğiniz bazı krizlerin işaretçisi ve habercisi olabilir. Sağlık durumunuza dikkat etmeniz de gerekebilir.

Rüyada Kanguru Olduğunu Görmek

Yardıma muhtaç ve sizden bir el uzatmanızı bekleyen insanların olduğuna işarettir. Etrafınızda mutsuz, hiçbir şeyden memnun olmayan asık suratlı insanlar olacaktır onlar için yapacağınız tek şey onları mutlu edecek sohbetler etmek veya da minik hediyeler olacaktır. Ailenizde yardıma ihtiyaç duran bir büyüğe de işaret eden bu rüyanın farklı anlamları vardır.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.