Rüyada Kavak Ağacı Görmek

Rüyada Kavak Ağacı Görmek
5 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.842 kez okundu.

Rüyada kavak ağacı görmek, heybetli, kötü karakterli bir adama yorulur. Bu kişi çevresinde pek sevilmeyen, konuşmaları hoş karşılanmayan bir kişidir. Aynı zamanda hasta, kimseye faydası bulunmayan kişilere de yorulur. Ayrıca kişinin eşi vefat edeceği söylenir. Eğer kişi hasta ise ölür. Dikiyorsanız bu yeni bir hayattır ve çocuğunuz olacağına yorulur. Kişi makam ve mevki sahibi biri olacaktır. Ya da bu kişinin neslinde ilminden faydalanılan bir alim olduğu söylenir. Ayrıca bu kişi hayatını kendi eliyle kurmuş bir insandır. Bazen gören kişi için bu rüya evlilik demektir. Evlenip eşinizle uzun bir ömür süreceksiniz.

Rüyada Kavak Ağacı Sulamak

Değerli bir malınızı simgeler. Malınızı paylaşacaksınız demektir. Yandığını gördüyseniz bu size gelecek maddi bir zarardır. Gereksiz insanları hayatınızdan çıkardığınızı gösterir. Çevrenizdeki engelleri aşmaya başladınız ve temizlik yapıyorsunuz. Suladığınızı görmeniz sizin bilgilerinizden ve aklınızdan yararlanan insanların varlığını gösterir. Siz hem kendi hayatınızı idare ediyorsunuz hem de başkalarının hayatına faydanız bulunuyor.

Rüyada Kavak Ağacı Gölgesi Görmek

Hayatta kazanılan başarıları simgeler. Bu başarılar okul, iş ve özel hayatınızda olabilir. Gölgesinde soluklandığını gören kişinin hatır sayılır dostları vardır. Bu kişi huzurlu ve dingin bir hayat sürüyordur. Kişi erkek ise bu iyi bir aile babası olduğunu gösterir.

Kendini şu sıralar yalnız, çaresiz, üzgün ve mutsuz hissediyorsun. Sürekli yalnız kalman da seni bu ruh haline itmişe benziyor. Kabuğundan çıkıp arada arkadaşlarının arasına katılsan iyi edersin. Onlar da senin bu haline çok üzülüyorlar ve sana yardım etmek istiyorlar. Ancak sen kendini hem arkadaşlarına hem de ailene karşı kapatmış gibisin.

Rüyada Kavak Ağacı Kesmek

İslama işarettir. İbadet edebilir, camiyi ziyaret edebilir, hacca yada umreye gidebilirsiniz. İnanç sisteminizin güçleneceğinize işaret eder. Sizi izleyen üçüncü bir gözün olduğu anlamındadır. Sizin ummadığınız birisi tarafından izlendiğiniz anlamına gelir. İş hayatında hayırlı haberler alacağın bir döneme giriyorsun. Zor durumda olduğun şu sıralar, gelecek para hayli işini göreceğe benziyor. Hanenizde büyük bir kutlama görünüyor. Sanırım yakın zamanda sevgilinle evlilik kararı alacaksınız. Aileniz de bu güzel haber için kutlamalar düzenleyecek gibi görünüyor. Beklemediğin birinden maddi yardım alabilirsin. Bu yardım seni çok şaşırtacak ve mutlu edecek.

Rüyada Kavak Ağacına Tırmanmak

Evlada işaret eder. Çocuğunuz yoksa evlat sahip olmaya, çocuğunuz varsa çocuğunuz tarafından mutlu olacağınıza işaret eder. Çoğalmak, üretmek demektir. Ummadığınız anda misafiriniz gelebilir. Evinizi bu anlamda hazır tutmalısınız. İlim irfandır. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz ya da eğitim görüyorsanız başarılı adımlar atabilirsiniz. Kursa gidebileceğinize, yeni bilgiler öğreneceğinize işaret eder. Bazen de, sizin yaptığınız hatalar yüzünden vicdan azabı çekeceğiniz anlamına gelir. Bir konuya çok fazla odaklanacağınız ve o konuyu başarıyla bitireceğiniz anlamındadır. Hayatınız boyunca çok büyük hatalar yaptığınızın ve pek çok kişiyi haksız yere üzdüğünüzün göstergesidir. Bu rüya, genellikle inancınıza bağlılığınıza göre farklı yorumlar kazanır.

Rüyada Kavak Ağacı Yaprağı Görmek

Mutlu bir haber olarak yorumlanır. Kişi müjdeli bir haber alacaktır. Günün yoğunluğunda sizi çok mutlu edecek bir haber alabilirsiniz. Bir arkadaşınız size güzel bir haber verebilir. Siz birisinin güzel bir anına eşlik edebilirsiniz. Arkadaşınızın mutluluğuna ortak olabilirsiniz. Hoş vakit geçireceğiniz bir gün olabilir. Üremek, çoğalmak anlamına gelir. Kişi bereket içinde olabilir. Rüyayı gören evliyse bir evlat sahibi olabilir. Evlat sahibi olmak isteyenler bu isteklerine kavuşabilirler. Eğer bekar ise evlilik kararı alabilir ve bununla ilgili adımlar atabilir. Aynı zamanda kişi işinde başarıyı yakalayacak demektir.

Rüyada Kavak Ağacı Devrilmesi

Yeni bir eşya olarak yorumlanabilir. Kişi yakında bir eşya alacak demektir. Bu bir beyaz eşya, mobilya olabilir ya da ev, araba olabilir. Bazen de hayatta yenilik demektir. Eskiye ait eşyalar değiştirilebilir. Eski anılar unutulmak istenebilir ve gereksiz görülen eşyalardan vazgeçilebilir. Kişi çok çalışması gereken bir dönemin içine girecek anlamına gelir. Bu rüya başarmak istediğiniz ve uğruna çabaladığınız şeylerin gerçekleşmesi için çok az bir zaman daha beklemeniz gerektiğini gösterir. Ayrıca kişinin hayatında hiç beklenmedik şekilde olumlu yönde değişmeler olabilir demektir.

Rüyada Kavak Ağacı Dikmek

Uzun bir yolculuk olarak yorumlanır. Uzun zamandır görmediğiniz bir tanıdığınızı ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Ertelediğiniz bir tatil planınız olabilir. Kişi yakın zamanda yolculuğa çıkacaktır. Yurt dışında tatil yapma planı yapan kişi bu dönemde bu tatili gerçekleştirebilir. Yolculukların söz konusu olacağı bir dönem içerisine gireceğinize işarettir.

Rüyada Kavak Ağacı Budamak

Kalabalık ortam olarak yorumlanır. Kalabalık bir toplantıya katılabilirsiniz. Bu toplantı işle alakalı olabileceği gibi başka nedenler için olabilir. Yakınınızın bir düğününe, nişanına gidebilirsiniz. Bir arkadaşınızın kız isteme merasimine eşlik edebilirsiniz. Bu bir asker eğlencesi de olabilir. Cenaze için de taziye ziyaretleri yapabilirsiniz. Devlet işleri olarak yorumlanır. Kişi devlet işleriyle ilgili işlerini bitirecek demektir. Uzun dönemdir  devlet işleriyle uğraşan kişi bu dönemde artık devlet işlerini tamamlayacaklardır. Eğer eğitim yapan biriyseniz eğitim süreciniz bitecektir ve diplomanızı alacaksınız. Aynı zamanda kişi, hayatında karşısına çıkacak büyük fırsatları kaçırabilir ve yaşamı ıskalayabilir. Bu rüyayı gören bir kişi, günlük hayatında sürekli bir koşuşturma içindedir.

Rüyada Kavak Ağacı Devrildiğini Görmek

Aslında her zaman kısmet olarak yorumlanır. O yüzden rüya sahibinin mutlu olması gerekir. Rüya sahibinin yaşamında çok zengin olacağına bolluk ve bereket içinde yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin çok zengin olacağı ve zenginlikten mal varlığından ailesinin de yararlanacağına işaret eder. Zenginliğin yanı sıra rüya sahibinin kısmetlerinin açılacağına kısmet dediğimiz evlilik ya da iş hayatı da olabilir ve aynı zamanda yine rüya sahibinin ailesinden çok büyük bir miras kalacağına işaret eder.

Rüyada Kavak Ağacının Kesildiğini Görmek

Güzel bir yolculuk olarak yorumlanır. Uzakta olan bir tanıdık ziyaret edilebilir. Uzun zamandır görülmeyen bir arkadaşla iletişim kurulabilirsiniz. Uzun sürecek bir yolculukta zorluklar çekmek olarak yorumlanabilir. Uzakta olan birinin duyguları, düşünceleri sizi çok etkileyecektir ve o kişinin yanına yolculuk yapmak isteğini duyacaksınız.

Rüyada Kavak Ağacının Tepesine Çıkmak

Yeni kapılar olarak yorumlanabilir. Yani kişi yeni bir işe girebilir. Yeni bir adım atmak olarak da yorumlanabilir. Yeni bir okula gidilebilir. Yeni bir şehre taşınma kararı alabilirsiniz. Yeni girişimleri temsil eder. Hiç alanınız olmayan bir iş alanında atılımlar yapabilirsiniz. Aynı zamanda bu rüyayı gören bir kişi, ani bir seyahat kararı alabilir ve kimseye söylemeden alıp başını bir anda olduğu yerden uzak bir yere gidebilir. Yeniliklerin habercisidir. Kişi, zor günlerini atlatarak rahat ve ferah bir dönemin içine girecek demektir. Bu rüya aynı zamanda gücünüzün simgesidir.

Rüyada Kavak Ağacı Fidanı Görmek

İnsanın hayatında ağır dönemden geçtiği olarak yorumlanabilir. Kişi bu dönemde çok dingin bir hayata geçecektir. Gerçekleştirilmesi istenen olaylar daha yavaş ilerleyecektir. Planlar tam zamanında değil de biraz geç gerçekleşebilir. Sabırsız tavırlardan kaçınılacak sabırla beklenilecek bir dönem olarak yorumlanabilir. Aynı zamanda kişi için güzel günler yaklaşıyor demektir.

Rüyada Kavak Ağacının Yanması

Tehlikelere karşı önlem almak olarak yorumlanır. Kişi birçok konuda  önlemler almak isteyecektir. Yakın arkadaşından kazık yiyen birisi bu dönemde o arkadaşına daha mesafeli davranabilir. İş yaptığınız kişi sizi dolandırdı ise onunla irtibatı kesebilirsiniz. Eğer bir yakınınızın yalanını yakaladıysanız ona güvenmeyi bırakabilirsiniz. Sırların açığa çıkması anlamına gelir. Bilinmeyenlerin gündeme olacağına işaret eder. Kişi sırların açığa çıkmasından rahatsızlık duyacaktır ve gereken önlemleri almaya karar verecektir. Gizliliklerin artık gizemini kaybettiği söylenebilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git