Kahve Falında Nokta Görmek

19.07.2015
Kahve Falında Nokta Görmek

Kahve falında nokta görmek, büyüklüğe ve belirginliğe göre farklı şekillerde yorumlanabilir. Çok büyük ve neredeyse fincan tabanının tamamını kaplıyorsa hayatınızda uzun bir durağanlık döneminin başlayacağının göstergesidir. Bu dönem içerisinde var olan konumunuz değişmeyecek ancak ileri de gitmeyecektir. Bu dönem boyunca yeterince sabredip pozisyonunuzu korumak için gerekli çabayı gösterdiğiniz takdirde, durağanlık bittiği andan itibaren ani bir yükselme yaşayacaksınız.

Eğer küçük ve sık olarak dizilmişse aşk hayatındaki monotonluğun en açık göstergesidir. Rutine binmeye başlayan aşk hayatınız size sıkıcı ve gereksiz hissettirebilir. Bu durumda sabırla beklemeniz ve olumsuz hissettiğinizi karşı tarafa asla göstermemeniz gerekir. Çünkü ilişkideki bu monoton ve sıkıcı anlar hızlı bir şekilde yerini yeni heyecanlara ve zirvede devam eden bir aşka bırakacaktır. Aynı zamanda yalnız olanlar ve asla bir ilişkiye başlayamayacağını düşünenler için de dillere destan olacak büyük bir aşkın habercisi niteliğindedir. Oldukça sık görülse de boyutu büyüdükçe farklı bir anlam kazanır. Daha belirgin ve orta boyutlarda olduğunda yıllar boyu devam etmiş olan maddi sıkıntıların bir süre daha devam edeceğini, ancak ardından elde edilen gelirin tüm bu sıkıntıları unutturacak nitelikte olduğunu anlatır. Daha belirgin ve koyu iseler oldukça sabırlı bir karaktere sahip olduğunuz için yaşadığınız problemlere kolaylıkla göğüs gerebileceğinizi gösterir.

Aşk Hayatı

Aşk hayatınızdaki monotonluğun göstergesidir. Rutin bir düzene binmeye başlayan aşk hayatınız size gereksiz ve sıkıcı hissettirebilir. Bu durumda kesinlikle sabırla beklemeniz ve sıkıldığınızı karşı tarafa asla göstermemeniz gerekir. İlişkilerde bu sıkıcı ve monoton anlar hızlı şekilde yerini zirvede devam eden aşka ve yeni heyecanlara bırakacaktır.

Bekar iseniz, kısa süre içerisinde maddi durumu iyi biri ile tanışacağınıza, aranızda güzel bir uyum yakalayacağınıza işaret eder. En fazla bir kaç ay görüşüp ardından bu birlikteliği evlilik ile taçlandırabilirsiniz.

Hareketli bir aşk hayatınız olduğunu gösterir. Siz aşkı dolu dizgin yaşıyorsunuz ve yaşadığınız ilişkide çok mutlusunuz. Partneriniz de size karşı ilgili ve sevgili. Tüm zıt yönleriniz sizi birbirinize daha çok yakınlaştırıyor. Her gün birbiriniz hakkında yeni şeyler öğreniyorsunuz. Zıt karakteriniz sayesinde ilişkinizi canlı tutuyor ve doyasıya bir aşk yaşıyorsunuz.

Asla bir ilişkiye başlamayacağını düşünenler ve yalnız olanlar için, dillere destan olacak nitelikte büyük bir aşkın habercisidir. Kendinizi en yalnız hissettiğiniz an kapınızı çalacak ve uzun yıllar sürecek bir aşka imza atacaksınız.

Evli kimse isiniz, eşiniz ile aranızdaki sorunların çözüleceğine ve saadet dolu bir evliliğe delalet eder. Yakın zamanda bir bebek müjdesi alabilir, eşiniz ile birlikte bu habere çok sevinebilirsiniz.

Evliliğiniz çatırdamaya başlamış olabilir. Yani karşılıklı olarak tahammülümüz, saygınız ve sevginiz kalmamış durumdadır. Eğlence hayatına ve sosyal yaşama düşkünlüğünüz buna neden olmuş olabilir. Ayrılmak istediğinizi bir türlü söyleyemiyor kendinize acı çektiriyorsunuz. Yalnız bunun doğru bir yol olmadığını söylememiz gerekir. Eşiniz ile karşılıklı konuşarak ayrılığınızı onaylamanız her ikiniz açısından da doğru bir hamle olacaktır. Sizin istediğiniz yaşamın bu olmadığını ve evlilik bitiminde daha iyi bir hayat yaşayacağınızı anlatmanız halinde sizi anlayış ile karşılayacaktır. Sizde büyük bir sorumluluktan ve yükten kurtularak daha iyi bir hayat yaşamaya adım atacaksınız.

Para

Yıllar boyunca devam eden maddi sıkıntıların bir süre daha devam edeceğine, fakat ardından elde edilen gelirin tüm sıkıntılarınızı unutturacak boyutta olduğu anlamına gelmektedir. Sabırlı karakteriniz sayesinde yaşadığınız sorunlara kolaylıkla göğüs gere bileceksiniz.

Etrafınızın iyilik yapan insanlarla dolu olacağına işaret eder. Hayatta istediğiniz bir çok şeye kavuşacak ve maddi açıdan dilediğiniz gibi bir hayat süreceğiniz anlamına gelmektedir. Kısa süre içerisinde güzel haberler alacak ve hayatınızda köklü bir değişime gideceksiniz.

Uzun zaman önce borç verdiğiniz ve asla alamadığınız bir kişiden paranızı geri alacağınız anlamına gelir. Uzun çabalar ve uğraşlar sonucunda ihtiyacınız olan paraya kavuşacaksınız. Borç verdiğiniz kişi ile aranızı bozarak değil, tatlı dil ve güler yüzünüz ile gerçekleşecek bir helalleşmedir. Bu para sayesinde rahata ereceksiniz. Aynı amanda diğer borçlarınız var ise borçlarınızı ödeyecek ve refaha kavuşacağınız anlamına gelmektedir. Bu dönemdeki kazançlarınızı geleceğe yatırım haline getirirseniz, aynı şekilde maddi zorluklar çekmezsiniz.

Aile ve Yaşam Alanı

Fal sahibinin yaşamı ile ilgili bir takım sorunların çözüleceği anlamına gelmektedir. Bu sıralar neleri kaybettiğinizi, nelerden vazgeçtiğinizi unutup, ayağa kalkma vakti. Yaşadığınız tüm sorunlar çözülecek. Siz en az zararı almış olduğunuzdan bunun ötesi yok. Kendinizi hırpalamayı bırakıp, önünüzde kocaman yaşamın varlığını hatırlayıp ona göre hareket edin. Hiç bir şey sizden değerli değildir. Siz yeter ki kendinize güvenin.

Hane içerisinde yeni bir hayata başlayacağınız anlamına gelir. Son zamanlarda yaşanacak gelişmelere işaret eder. Gelecek güzel haberler hane içi ile ilgilidir. Evinizde büyük bir mutluluk yaşanacak. Size kol kanat geren birinin varlığı size güç verecek. Tüm beklentilerinizin olacağı aydınlık bir döneme geçiş yapacağınıza delalet eder.

Deliler gibi gülüp eğlenebileceğiniz, çılgınlar gibi alışveriş yaptığınız harika bir döneme gireceksiniz. Bir yandan detoks suları bir yandan hamburgerler, pastalar, börekler. Evet evet aklınıza gelen kişi gelecek. Cebi para, kalbi sizin özleminizle dolu yakınınız. Gözünüz beklemekten yollarda kalmış. Ama sabrınızın sonunda olduğunu anlamış olacak ki çat kapı size sürpriz yapacak.

Fal sahibinin hayatı hakkındaki bir takım kararları vermekte zorlandığına ve bu konular da fazla düşünmeye gerek olmadığına işaret eder. Bu tarz basit kararları vererek üzerindeki yükü atmalı, her şeyi kafanıza takmamalısınız.

Fal sahibinin hayalperest yapıya sahip olduğu anlamına gelmektedir. Adete bulutların üzerinde yaşayan ve olup olmadık her hayalden medet uman birini simgeler. Fakat bu dönemde gerçekten şaşkınlığa uğrayacaksınız. Kalabalık bir gurup arkadaşınız tarafından şaşırtılacaksınız. Bu ya bir sürpriz doğum günü kutlaması ya da gurup halinde gideceğiniz bir tatil olabilir.

İş ve Kariyer

Bitirmek üzere olduğunuz bir işe bir projeye işaret eder. Çalışma yaşantınızdaki bazı problemlerin üstesinden geleceğiniz anlamına gelmektedir. Planladığınız ve epeydir ertelediğiniz iş bitmiş durumda. Yeni kariyer basamaklarına çıkmak için start verebilirsiniz.

Hayatınızda uzun bir durağanlık dönemimin başlayacağı anlamına gelmektedir. Bu dönemde var olan konumunuz değişmeyecek fakat ileri de gitmeyecektir. Bu dönemde yeterli kadar sabır ederseniz, durağanlık dönemi bittiği andan itibaren ani bir yükselme dönemine gireceksiniz. Özellikle iş hayatınızda eskiden ne kadar çalışırsanız çalışın bir türlü gelemediğiniz pozisyona birden terfi ederek yükseleceğinize ve hayal dahi edemeyeceğiniz bir makama kavuşacağınız şeklinde yorumlanır.

İş hayatınızda çok deneyimli ve kültürlü insanların olduğunu gösterir. Siz de bu kişilerden yardım alacak, yararlanacak ve yolunuzu çizmede bu kişilerin deneyimlerinden faydalanacaksınız. Henüz daha iş hayatının başında olmanız, size tecrübesiz denmesini sağlasa da, kısa sürede bu kişiler sayesinde iyi işlere imza atacaksınız.

Aklı selim kimse anlamına gelmektedir. Cemiyet hayatında saygı duyulan, takdir edilen ve sevilen biriniz. İş hayatınızdaki yeriniz ve konumunuz sizi saygın bir kişi yapıyor. Ayrıca iş hayatındaki yeriniz sayesinde kararlar hep sizden alınıyor. Bu özgüven ve tutum sizde olduğu sürece bu hep böyle devam edecek. Kendinizi nerede görmek istiyorsanız, oraya doğru tırmanarak hayatınızın en cool dönemini yaşayacaksınız.

Sağlık

Fal sahibinin geçmek bilmeyen baş ağrılarına işaret eder. Neden olduğunu bilmediği bu baş ağrılarının sonlanacağı anlamına gelmektedir. Biraz stres yapıyor ve kafanıza bir şeyler takıyor olabilirsiniz. Hepimiz hayatlarımızın belli dönemlerinde bu tarz sorunlar yaşarız. Sizin yapmanız gereken arınmak, her dertten her sıkıntıdan kendinizi arındırmak. Göreceksiniz, her şey yoluna girecek ve siz sadece bu baş ağrılarını çektiğiniz ile kalacaksınız.

Son derece sağlıklı olduğunuz anlamına gelmektedir. Herhangi bir sorunda doktora koşmanızın anlamı, hasta olmaktan korkmanız. Yalnız şunu unutmayın ki her zaman sakınan göze çöp batar. Gayet sağlıklı, dinamik ve dinç bir yapınız var. Kolay kolay hastalanacak bir bünyeye sahip değilsiniz. Kendinize dikkat edip, yeteri kadar sağlıklı beslenirseniz önümüzdeki dönemde hastane kapısının önünden bile geçmenize gerek kalmayacaktır.


 

Kahve Falında İçi Dolu Noktalar Görmek

İyilik yapan insanlarla dolu bir çevreye işaret eder. Artık hayatta istediğiniz birçok şeye kavuşacaksınız ve dilediğiniz gibi bir hayat süreceksiniz. Kısa süre içinde size güzel haberler gelecek ve hayatınızda köklü değişiklikler yaşanacak. Bekar ise evlenip yeni bir hayata başlayacaktır. Görülen noktaların sayısı yaşanacak gelişmelerin sayısını müjdeler. Gelecek güzel haberler işiniz ile ilgili ya da eviniz ile ilgili olabilir. Evinizde de büyük bir mutluluk yaşanacak. Size kol kanat germiş birilerinin varlığını işaret eder. Bu kişi sevgiliniz ya da eşiniz olabilir. Başka bir yoruma göre de yaşadığınız gelişmelere karşı bazı şeyleri bir kenara not aldığınızı gösteriyor. Gün gün not tutup hesabını sormak için gün bekliyorsunuz.

Etrafınızda çok deneyimli ve kültürlü insanların olduğunu da gösterir. Siz de bu kişilerden yararlanıyor ve yolunuzu çizmede bu deneyimlerden faydalanıyorsunuz. Hayatınıza birden fazla önemli olayın etki ettiğini gösterir. Bu okul yaşamınız, bir sevdiğinizin vefatı ya da iyi bir işe girmeniz gibi etkenler olabilir. Renkli olması ilgi çekici haberler duyacağınızı söyler. Kırmızı olması hareketli bir aşk hayatını gösterir. Siz dolu dizgin bir aşk yaşıyorsunuz ve ilişkinizde çok mutlusunuz. Aklı selim kişiler demektir. Siz cemiyet hayatında saygı duyulan birisiniz ve takdir ediliyorsunuz. İş hayatınızdaki yeriniz karar noktalarından biri oluyor.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kabarcıklar


 

Kahve Falında İçi Boş Noktalar Görmek

Fal sahibinin geçmişten kalma yaraları olduğunu ve bunların bıraktığı izleri simgeler. Bazen de haber alacağınızı söyler. Gelecek haberlerin olumsuz olduğunu düşündürür. Kişi hayatına kendisi yön veren biridir bu yüzden duracağı ve devam edeceği noktaları çok iyi bilmektedir. Ayrıca hamile ise hamileliğinde sorunlar yaşayabilir şu aralar hareketlerinize dikkat etmeniz iyi olacaktır. Aksi takdirde hamileliğiniz sıkıntılı geçebilir. Fincanın dip kısmında çıkması mali bakımdan üzerinize bir borç binecek ve şaşkına döneceksiniz demektir. Görülen noktalar parlak ise yıldızları simgelerler. Hatta kişi çok hayalperest biri demektir. Adeta bulutların üzerinde yaşıyordur ve olur olmadık hayallerden medet umuyordur. Şu dönemde kalabalık bir grup tarafından şaşırtılabilirsiniz. Bu sürpriz bir doğum günü olabilir ya da ekip halinde bir iş seyahatine çıkabilirsiniz.

Etrafınızdaki dedikoducu kadınları simgeler. Bu kadınlar sizden başka insanların da dedikodularını yapıyorlar ve bunu kendilerine adet edinmişler. Adeta hayatlarının bir parçası olmuş başkaları hakkında yalan yanlış konuşmak. Kişi evli ise bu kişinin evliliğinin içi boşalmış demektir. Yani sizde karşılıklı olarak birbirinize tahammül kalmamış durumda. Ve bu evlilik artık çatırdamaya başlamıştır. Kişinin eğlence hayatına düşkün olduğunu gösterir. Siz gece dışarı çıkmayı ve arkadaşlarınızla takılmayı seven birisiniz. Başarısız bir grup öğrenciyi gösterir. Bu öğrenciler için okulun haytaları denilebilir. Bir iş verenin görmesi hesaplarında açık vereceği anlamına gelir. Bu aralar mali yönden sıkıntılı dönemler geçirebilirsiniz.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Yuvarlak


 

Kahve Falında Üst Üste Üç Nokta Görmek

Belirsizlik işaretidir. Kişinin kendi içerisinde karışık duygular yaşadığı ve bir belirsizliğe sürüklendiği anlamına gelir. Bazı konularda kararsız kaldığı ve bu kararsızlık yüzünden çıkmaza girdiği anlamına gelmektedir. Kararsızlığı devam ettikçe içinde bulunduğu çıkmaz da hayatını daha zorlu bir hale getirecektir.

Birinin kararsızlığı iş konusunda yada duygusal anlamda yada yapması gereken fakat birilerini üzeceğini düşündüğü bir eylem hakkında olabilir. Eğer bu kararsızlık iş hakkında ise en kısa zamanda çözüme kavuşturması gerektiği, geciktiği taktirde elinde ki seçenekleri kaybedeceği söylenir. Duygusal bir karışıklığı temsil ediyor ise iş konusundakinin aksine kararı zamana bırakmalı ve acele etmemelidir. Acele verilecek bir karar çok sağlıklı olmayacak ve kararı ne yönde olursa olsun hep pişmanlık hissettirecektir. Yan yana olması tabiri değiştirmez. Bazı yorumculara göre ise bir toplulukta bir karar alınacağı anlamına gelir. Verilecek bir yetki bir görev bir hediye yada benzeri bir şey için birkaç kişinin bir araya gelip değerlendirme yapacağı anlamını taşır. Bu verilecek karar kişinin lehine olacak bir karardır. Kendisine haberi geldiğinde mutlu olacaktır. Yalnız bu Kararı alanların içinde kendisini yüzüne gülen fakat arkasından sürekli olumsuz konuşan kişilerde vardır ve onlar bu konuda engel olmaya çalışacaklardır.


 

Kahve Falında Beş Nokta Görmek

Fal sahibine birden fazla konuda kaynaklık edebilir. Sırası ve büyüklükleri de size falınız hakkında bazı güzel yorumlar fısıldar. Küçük noktalar manevi dünyanızdan büyükler ise maddi hallerinizden ip uçları verdiği gibi, aşk hayatınızı da size anlatan sıralanış biçimleri vardır. Fal sahibi bu yorumları kendi enerjisi ile hak edecektir.

Eğer fincanın dip kısmına denk geliyorsa etkilendiğiniz insanları temsil eder. Uzun uzun yapılan bir sohbetin ardından sizi kendisine hayran bırakan bir karşı cinsin varlığını da müjdelemektedir. Eğer hayatınızda sorgulamanız gereken bazı gelişmeler var ise bu insan sayesinde yeni ufuklar edinerek kendinizi biraz daha geliştirebilirsiniz. Bazı fal yorumcularına göre ise enerjisi ile sizi büyüleyecek bir karşı cinse dalalettir. Bu insanlar yollarınız çok sık kesişmese bile siz ne yapıp edip kendinizi ona göstermeyi başaracak ve sonunda çok mutlu olacaksınız. Ayrıca evlilik planları yapan biri olmadığınız halde kendinizi hayırlı bir işin eşiğinde bulacağınız anlamını taşır. Bu konuda her şey biraz oldu bitti gibi görünebilir fakat artık bu hayırlı işin vaktinin geldiğini işaret eder. Kelimeleri özenle seçerek yürüttüğünüz ilişkinizin ufak bir tartışma ile yerle bir olmasını istemiyorsanız karşınızdaki insanı dinlemekten asla uzaklaşmamalısınız.


 

Kahve Falında Dört Nokta Görmek

Uzun süre önce borç verdiğiniz ve bir türlü geri alamadığınız bir yakınınızdan paranızı geri alacağınızı gösterir. Uzun uğraşlar ve çabalar sonunda fal sahibi ihtiyacı olan paraya kavuşacak demektir.

Aynı zamanda borç verdiğiniz kişi ile aranızı bozarak değil, tatlı dil ile ve gönüllülük esasında gerçekleşecek olan helalleşme demektir. Uzun süredir görüşemediğiniz dostlarınızdan biri ile hiç beklemediğiniz bir anda karşılaşacaksınız demektir. Maddi durumunuzda meydana gelecek olan iyileşmenin habercisidir. Alamadığınız bir paranız var ise, en yakın zamanda elinize ulaşacak rahata ereceksiniz demektir. Bununla birlikte eğer borçlarınız var ise, bir dostunuzun yardımı ile borçlarınızdan kurtulup refaha ereceğinizin işaretidir. Bazı durumlarda uyarı niteliği de taşıyabilir. Mesela, maddi açıdan rahatladığınız dönemde kazançlarınızı geleceğe yönelik yatırımlar haline getirmelisiniz yoksa yine aynı sıkıntıları yaşayabilirsiniz şeklinde yorum yapılabilir.

Bunun yanı sıra uzun süredir haber alamadığınız veya görüşemediğiniz bir dostunuz var ise en kısa sürede hiç beklemediğiniz bir şekilde bu dostlarınızdan birisi ile karşılaşacağınızı gösterir. Bir kez karşılaştıktan sonra arayı soğuk tutmamakta, muhabbeti koparmamakta fayda var! Bazı durumlarda gözyaşı olarak da yorumlanır. Ancak bu gözyaşının mutluluk ya da üzüntü kaynaklı olması çevresinde beliren şekiller ile netliğe kavuşur. Örneğin, yakınlarında bir mektup var ise, uzun süredir haber alamadığınız bir yakınınızdan haber alacağınızı ve dolayısı ile mutluluk gözyaşı dökeceğinizi gösterir. Bunun aksine yanında bir baykuş ya da akbaba simgesi var ise, bu hastalık veya ölüm sebebi ile üzülüp, gözyaşı dökeceğinizin göstergesidir. Unutmayın! Kahve falı bakılırken yalnız tek bir simgeden değil, beliren simgeler arasındaki ilişkiden yola çıkılmalıdır.


 

Kahve Falında Büyük Nokta Görmek

Hayatınızda bazı kötü yönde giden sorunların ve sıkıntıların çok kısa bir zaman içinde bir çözüme ulaşacağı şeklinde yorumlanır. Yakın zamanda sonlandırmak istediğiniz ama bir türlü yapamadığınız bir işi sonuçlandıracağınız anlamına gelir. Fal sahibi bekar ise kısa zamanda birlikte olacağı zengin bir eşe işaret etmektedir. Evli ise eşi ile ilgili yaşadığı sıkıntılar çözülecek ve evlilik hayatında bir çok konuda olumlu şeyler yaşayarak mutlu bir yuvaya kavuşacak demektir. Ayrıca evli kişi yakın bir zamanda hamilelik haberi de alabilir.

Fal sahibinin iş ve özel hayatında bazı sıkıntılarını atlatacağı anlamına da gelir. Kişinin yeni başlamayı düşündüğü ve bir türlü başlayamadığı bir işi olduğunu ve de artık başlamak için doğru zamanın geldiğini de müjdelemektedir. Hayatınız ile ilgili bazı kararları almakta zorluk çektiğinizi ve bu kararlar konusunda çok düşünmeden kısa süre içinde hareket etmeniz gerektiğini gösterir. Çünkü uzun süre düşünmeniz yanlış kararlar almanıza sebep olacaktır.

Uzun süren bir evliliğinin bitmiş olabilir. Fakat bir erkek görüyorum. Bu kişi senin için en hayırlısı olacak. Seni hem maddi hem manevi açıdan zenginleştirecek. İş hayatın son bulacak. Fakat karşına çıkan bir teklif ile daha iyi bir yerlere geleceksin. Uzun bir yolculuk görünüyor.


 

Kahve Falında Altı Nokta Görmek

Kafanızda oluşan soru işaretlerinin yavaş yavaş çözülmeye başlayacağı bir döneme gireceğinizi gösterir. Geleceğiniz ile alakalı belirsizlikler sizi uzun bir süre çok yormuş ve üzmüş olabilir. Fakat çektiğiniz tüm sıkıntılarınızı arkanızda bırakarak kendinize yeni bir hayat inşa etmek için kollarınızı sıvayacaksınız. Eskiden çok sevdiğiniz ve değer verdiğiniz biri ile tekrardan ansızın bir ortamda karşılaşabilir ve hasret giderebilirsiniz. İşinizde yaşadığınız yorgunluk ve stres gün geçtikçe artıyor ve bu durum sizin sağlığınızı olumsuz yönde etkiliyor.

Sevdiklerinizi yoğun iş temponuz yüzünden bir müddet ihmal etmek zorunda kaldığınızı gösterebilir. İşinizi artık ikinci plana atma zamanı gelmiş gibi görünüyor. Kariyeriniz için attığınız sağlam adımlar iş hayatınızda sizin vazgeçilmez bir konuma ulaşmanızı sağlıyor. Sevdiğiniz kişiler tarafından duyacağınız övgü dolu sözler sizi memnun ederken aynı zamanda utandırıyor. Yardımseverliğiniz ve iyi kalpli tutum sergilemeniz pek çok kişi tarafından takdir görüyor. Eğitim seviyenizi yükseltmek için araştırmalar yapabilirsiniz.

Düğününüzü de tıpkı nişan töreniniz gibi sade ve eş dost arasında olsun istiyorsunuz. Uzun yıllar dostluk kurduğunuz insanlar sizin için harika bir sürpriz planlıyor. Gençlerle birlikte olmayı sevdiğiniz için sürekli genç insanların takılacağı ufak bir işletme sahibi olmayı hayal ediyorsunuz ve hayalleriniz gerçek olacak. Yoğun tempodan ve ağır işlerden sakınsanız iyi olur.


 

Kahve Falında Üç Nokta Görmek

İyiye işarettir. Hayatınızda bereketli ve güzel bir döneme geldiğinizi ve bu dönemi iyi değerlendirmeniz gerektiğini anlatır. Kalp temizliğine inananlar için bu güzel bir haberdir. İyi geçeceği söylenen bu dönem bizim davranışlarımıza göre şekillenebilir. Bu dönemde hareketlerimize dikkat etmemiz gerekir. Son derece dikkatli olmalıyız. Hiç olmadığımız kadar dürüst ve iyi niyetli olmalıyız. Bu dönemi tamamen dürüst geçirirsek son derece bereketli bir dönem olacaktır. Yani inanmak istediğimiz şey için çaba göstermemiz gerekir.

Olumlu anlamlar içerir. Ama yine belirttiğimiz gibi bu dönemde dürüst olmazsak pek bir iyiliğini göremeyiz. Hayatımızda değişiklikler olacağı anlamına gelir. Tabi bu değişiklikleri iyi ya da kötü olarak yorumlamak size kalmıştır. Ne kadar fazlaysa değişecek olay sayısı da o kadar fazladır. Yani bu dönem bazen uzun bazen kısa olur.

İçinden hiç bir şey yapmak gelmiyor, adeta hayata küsmüş gibisin; ancak unutmamalısın ki, hayat devam ediyor. Seni mutlu eden uğraşlarla uğraşmak ve seni keyiflendirecek arkadaşlarınla takılmak kafanı dağıtmaya yardım edecek. Şu sıralar aileni biraz ihmal etmiş gibi görünüyorsun, bu hafta sonunu onlara ayırmak hem sana hem de ailene iyi gelecek.

Evinizle ilgili bir dekorasyon değişikliği düşünüyorsunuz. Sanırım yakında bir bebek haberi var gibi görünüyor, bu haberle birlikte de evde bazı değişiklikler yapmayı düşünüyorsunuz. Alacağınız bu müjdeli haber ailenizi çok sevindirecek. Şimdiden büyük bir heyecanlı bekleyişe girmiş gibiler. Eşinin iş hayatındaki başarıları ve bol kazançları hanenizi maddi açıdan epey rahatlatacak gibi görünüyor.


 

Kahve Falında Yedi Nokta Görmek

Hislerinden emin olmadığınız bazı kişilerin duygularını öğrenebilmek için ne yapmanız gerektiğini planladığınız bir dönemin içinde olabilirsiniz. Bazı kişilerin tavır ve davranışları , size bir yakın bir uzak davranmaları aklınızı karıştırıyor ve nasıl davranacağınıza karar veremiyorsunuz. Mutluluğunuzun daim olması için hayatınızda bulunan gereksiz insanları ve sürekli sizi üzmek isteyen kişileri hayatınızdan çıkarmalısınız. Yedi nokta görmek, aklınızın karışacağı ve önemli kararlar almak zorunda kalacağınız bir döneme gireceğinizi gösterir.

Mutlu ve sakin bir hayat istediğinizi fakat hayatınızın içinde mutlaka sevdiğiniz insanları da görmek istediğinizi gösterir. Büyük bir hevesle başladığınız bir işi, çevrenizdeki bazı art niyetli kişiler yüzünden yarım bırakmış olabilirsiniz. Bu işinizin devamını getirdiğiniz zaman büyük başarılara imza atacaksınız. Hayatınızın aşkını çok uzakta aramamalısınız. Çevrenizde sizi çok beğenen fakat sizi sevdiğini bir türlü söyleyemeyen bir kişi var. Geleceğiniz için şimdiki tüm imkanlarınızı çok iyi kullanmalı ve akıllıca girişimlerde bulunmalısınız.

Karşındaki insana çok fazla misyon yüklüyorsun. İnsanların yaşamını ve kişiliklerini bu denli irdelemeyi bırakmalısın. Sahip olduğun birlikteliği de bu sürekli kontrolü elde tutmaya çalışma tavrınla zedelememeli ve ipleri kimi zaman partnerinin eline vermelisin. Oldukça aktif bir cinsel yaşamın var, ancak küçük bir kaza yaşamak istemiyorsan dikkati de elden bırakmamalısın.


 

Kahve Falında Siyah Noktalar Görmek

Genel olarak maddi sıkıntılarınızın kısa zaman içinde çözüme ulaşacağını haber verir. Fal sahibinin eline geçecek olan yüklü bir miktarda paraya işaret eder. Eğer bu maddiyatın kullanımını doğru bir şekilde yaparsanız sıkıntılarınızdan arınacağınız zaman da gelecektir. Ayrıca kahve falında siyah noktalar görmek iş yaşamınızda da birtakım sorunlarınız varsa onların yakın bir zamanda çözüleceği anlamına da gelir. Bu süreçte yakın dostlarınız da size destek olacaktır.

Aynı uyarı niteliği de taşır. Fal sahibi eline geçecek olan parayı dikkatli bir şekilde kullanması gerekir. Kahve falında siyah noktalar gören kişiler aşk hayatlarında da iyi yönde bazı olaylar yaşayabilirler. Çıkan siyah noktaların sayısı ne kadar çok ise o kadar zamanda fal sahibi bir çok dertten kurtulacak anlamına gelir.

Sabrettiğin dileklerinden birisi en kısa zamanda gerçekleşecektir. Arkandan kuyunu kazan en yakınından birisini görmekteyim. Bu kişiler senin hatanı aramaktadır. Dikkat etmen senin için iyi olacaktır. Ailen ile yolculuğa çıkacaksın. Bu yolculuk senin için iyi gelecektir ve aile kuvvetlerini güçlendirecektir. İş hayatında çok yükseleceksin.


 

Kahve Falında Üst Üste İki Nokta Görmek

Bazı yorumculara göre evli çiftler için ikiz bebeğin yolda olduğunun müjdesini de verebilmektedir ya da aileden birinin de fal sahibi ile aynı zaman dilimi içerisinde bir bebek sahibi olacağı anlamını taşıyabilmektedir. Kendisine eş, sevgili arayan kişi için, istediği mutluluğa erişeceğine aradığı kişiye en kısa sürede bulacağına yorumlanır. Arzu ettiği mutlu aile yaşamına hiç olmadığı kadar yakındır. Hoşlandığı biri varsa eğer, ona biran önce duygularını açıklamalı ve alın yazısı olan kişi ile bir an evvel hayatını birleştirmelidir.

Yaşadığın kayıp, seni derinden etkilemişe benziyor. Etkisinden kolay kolay kurtulabileceğini pek düşünemesen de zaman bu acılarını dindirmeye yardımcı olacak. Hayatının bu zorlu dönemecindeki en büyük destekçilerin ise ailen ve arkadaşların olacaklar. Sen de onların bu çabalarına yardımcı olursan, bu sıkıntılı dönemi atlatabilmen daha kolay olacak. Seni parlak bir gelecek bekliyor gibi görünüyor.

Üst üste yapmış olduğunuz yatırımlar ile elinize geçecek olan büyük miktarda bir paranın varlığını simgeler. Geçmişe bakarak yaşamayıp tamamen geleceğe önem veren karakteristik yapınız başarı yolunda ilerlemenize büyük fayda sağlamaktadır. Duyguların yükseldiğini de ifade edebilmektedir. Sevdiğinize karşı olan hislerinizin karşılık bulacağı bir döneme giriş yapıyorsunuz. Anın tadını çıkarın ve mutlu olmaya bakın. Üst üste beliren noktaların her biri adım adım yükselişin ve başarının habercisi niteliğindedir. Her ne olursa olsun hiçbir engel başarınızı elinizden alamayacak, hırsınız ve çalışma azminiz rakipleriniz arasından sıyrılmanıza olanak sağlayacaktır. Yakın zamanda mevcut işinizde terfi alabilir ya da iyi bir iş teklifi ile yaşamınıza yön verebilirsiniz.


 

Kahve Falında Alt Alta İki Nokta Görmek

Kendi fikir ve arzularınızı arka planda bırakarak çevrenizdeki insanların mutluluğuna ve rahatına önem verip yaşamı hep geriden takip ettiğinizi ve bu durumu rutine bindirip bir müddet sonra yaşamdan ciddi anlamda sıkılacağınızı ifade eder. Artık önünüze bakmalı, bir birey olarak yaşamdaki varlığınızın ne denli önem teşkil ettiğini anlamanız gerekmektedir. Kendinizi hayat mücadelesine çok fazla kaptırarak ve heves ettiğiniz her şeyi erteleyip sonraya bırakarak birçok şeyi zamanında yaşayamamakta, ileride kendinize birden fazla pişmanlıklar yaratmaya temel hazırlamaktasınız. Bazı yorumculara göre fal sahibinin nasibini simgelemektedir. Yakın bir arkadaşınızdan alacağınız haber ile bir yolculuğa çıkacak ve de gittiğiniz şehirde iki vakte kadar bir iş kurup, yaşam şartlarınızı en üst noktaya taşıyacaksınız.

İş ya da arkadaş ortamında yakın zamanda tanışacağınız bir kişi ile sevimsiz bir tartışmaya gireceğinizi ve de bu tartışma sonrası arkadaşlık ilişkilerinize kısa bir mola vereceğinizi simgeleyebilmektedir. Belki bir süreliğine tatile çıkabilir ve de iş temposunun verdiği yorgunluğu bu şekilde üzerinizden atabilirsiniz. Eğer geniş bir aralıkta belirmiş ise, yaşadığınız ya da yaşayacağınız bir ayrılık ile oldukça rahatlayacağınızı yaşamınıza yeni bir başlangıç yapacağınızı ifade eder.


 

Kahve Falında İki Nokta Görmek

Zorlu bir döneme girdiğinizi ve de finansal durumunuzu gözden geçirmeniz gerektiğini ifade eder. Yapmış olduğunuz gereksiz harcamalar bir takım borçları beraberinde getirecek bu nedenle de işinize dört elle sarılmanızı mecburi kılacaktır. Şu sıralar lükse kaçmadan hareket etmeli ve de sosyalleşmek adına harcamalar yapmaya bir son vermelisiniz. Eğer tutarlı ve tamamen genel ihtiyaçlara yönelik harcamalar yaparsanız kısa zamanda ekonomik durumunuzu toparlayabilir, maddi açıdan zorlanacağınız bu günleri geride bırakabilirsiniz. Bu zor süreçte ebeveynlerinizden yardım almakta da fayda vardır. Yalnızca parasal yönde değil, yaşam içerisindeki edindikleri deneyimleri size aktarmaları ile de bütçenizi kontrol altında tutabilir, sonrasında ‘ Ben sana demiştim ‘ lafını duymak zorunda kalmazsınız.

Eski bir arkadaşınızın yıllar sonra ansızın karşınıza çıkması ile çok mutlu olacağınızı hatta zaman içerisinde bu eski arkadaşlığın bir aşka dönüşmesinin olası bir durum olacağını ifade edebilir. Öyle ki bu ilişkiye şans vermenizde yarar vardır. Çünkü yalnızca parasal yönden değil özel yaşantıda da gerilemeye gireceğinizi göstermektedir. Şu günleri yalnız geçirmek ve de bunalmak istemiyorsanız, başınızı dayayacağınız bir omuz edinmeniz gerekebilir.

Haneden veya yakın çevrenden birilerinin geçireceği bir trafik kazası görünüyor. Bu kaza küçük çapta bir kaza olacak ve kimse zarar görmeyecek.5 vakte kadar nişanlınla neşeli ve mutlu anlara tanıklık edecek bereketli bir yuva kuracaksın, bu yuva bütün hayırlı güzel şeyleri sana getirecek.Çevrendeki kötü niyetli insanları farkedeceksin ve tek tek elekten geçireceksin.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Sayılar


 

Kahve Falında Yan Yana İki Nokta Görmek

Kısmetlerin art arda sıralanmış halidir. Şahsınız adına muhteşem bir döneme giriyorsunuz ve aşk hayatınızda partner seçimi yaparken ikilemde kalmanız muhtemel. Ancak sandığınız kadar korkunç bir durum ile karşı kaşıya değilsiniz. Kalbinizin sesini dinlemeli ve bundan sonraki günlerde yaşamınızı kiminle birleştirmek istediğinize karar vermelisiniz. Nitekim kısmetleriniz oldukça sabırsız ve istekli. Yapacağınız seçimlerde ortak arkadaşlarınızın fikirlerine başvurabilir kalbinizin de sesini dinleyerek bu doğrultuda karar verebilirsiniz.

Hali hazırda bir ilişkisi olanlar için de güzel ve mutlu bir geleceği ifade eder. Mevcut birlikteliğiniz oldukça doğru bir karar olup bir evlenme teklifi ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Evliler için ise yeni bir arkadaşlık ya da komşuluğun filizleneceğini ifade eder. Bu arkadaşlık uzun soluklu bir dostluğun temellerini atarak yaşamınızın iyi ya da kötü her anında birbirinize destek olmanızı sağlayacaktır. Tüm bu yorumların yanı sıra, peş peşe alacağınız güzel haberlere de yorumlanabilmektedir. Bu güzel haberler eğitim, iş ya da aşka yönelik olabilir. En müthiş ve mutluluk verici yanı ise haberin birincisine hali hazırda sevinirken bir ikincisi ile karşılaşıyor olmanız olacaktır.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Çizgi


 

Kahve Falında Noktalı Virgül Görmek

Hayatın getirdikleri bir takım problemlerle karşı karşıya kalacağınız bir sürece gireceğiniz anlamını taşır. Bu süreç biraz stresli ve de sıkıntılı geçeceğe benziyor. Ancak yaşadığınız ve yaşayacağınız tüm sıkıntılara rağmen tüm zorluklar ile bir başınıza başa çıkacak, bu sürecin sonunda başarılı bir yaşama imza atacaksınız. Hayattan ne kadar yorulduğunuzu ve artık her şeyi akışına bıraktığınızı gösterir. Dertlerinizi sıraya koymuş artık hangi birine kafa yoracağınızı şaşırmış durumdasınız. Biri bitmeden bir diğeri başlayan sıkıntılarınız ne denli içinden çıkılmaz bir durumda gibi görünüyor olsa da aslında, gururu elden bırakıp biraz olsun yakınlarınızın desteğini geri çevirmemenizde ve evli iseniz özellikle eşinizden problemlerinizi saklamayıp onun fikirlerini de önemseyerek sırtınızdaki yükü biraz olsun almasına izin vermelisiniz.

Aile bireylerinin her birini simgeliyor olup, yaşamınızın oldukça düzenli olduğunu ve de her şeyin yolunda gittiğini de ifade edebilmektedir. Etrafında beliren şekiller ile hayatın belli dönemlerinde gerçekleşecek olan pürüzleri de simgeleyebilmektedir. Ancak bu pürüzler yaşamınızın dengesini bozmayacak hafif sıyrıklarla atlatmanızı sağlayacaktır. Prensipli yaşam tarzınız ideallerinizin önünde hiçbir engel bırakmayacak sizi çizginizden dışarı çıkarmayacaktır. Kararlarınızda oldukça mantıklı ve tutarlı olmanız sizi ayakta tutmayı sağlayan en büyük unsur.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Virgül


 

Kahve Falında Küçük Noktalar Görmek

Senin daha da çok kişilik karakterin hakkında bilgiler verir. Bu durum her ne kadar insanlar arasında senin konumunu net bir şekilde belirliyor olsa bile bazen fincanın neresinde çıkmış olmasına göre de farklılıklar gösterir. Senin hayatından daha çok insanlar arasında ya çok sevilen ve her nereye gider isen git peşinden gidilen ve en çok sevilen kişi olur iken bazen de bu durumun tam tersi olabiliyor. Seni seven insanlar her ne kadar senden bir an bile ayrı geçirmek istemiyor olsa bile bazen de öyle hayatında olan insanlar var ki onların sana yaptıkları yanlışlara yanlış olarak karşılık vermenden dolayı da adeta senden nefret ediyorlar. Sen de bu duruma üzülmek yerine hayatında gereksiz olan insanlar ile kötü yönlerde bile uğraşmayı hiçbir şekilde tercih etmemelisin. Unutma ki sen öyle bir karaktere sahip insansın ki senin ne eşin ne de benzerin var. Etrafında yer alan ufak vızıltılara da pek fazla yer vermemelisin.

Senin için gelecek olan ve hayatında ufak da olsa etkiler edecek olan haberleri de işaret etmektedir. Sen de bu haberleri gelişi güzel değerlendirmek yerine daha çok senin hayatında ne kadar önemli olan bir yere sahip olduğunu da düşünmelisin. Her şey senin için oldukça da güzel bir şekilde geçecek olduğuna işaret etmektedir.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.