Kahve Falında Ayı Görmek

15.04.2015
Kahve Falında Ayı Görmek

Kahve falında ayı görmek, fal sahibinin çok istediği bir şeyi çevresi ile paylaşmaması ve dedikodudan uzak durması gerektiği anlamına gelir. Kişinin ailesinde rahatsızlığı olanların yaşadığı hastalığı kısa sürede atlatarak şifa bulacağına, evlatların sıkıntılarının çözüleceğine işaret eder.

Aşk Yorumu

Aşka karşı soğuk duruşunuza rağmen nasibinizin açık olduğu şeklinde yorumlanır. Soğuk duruşunuz nasibinizin önüne geçemeyecek ve aşk hayatınızda hiç beklemediğiniz olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Karşınıza çıkan kişi sizi bir bakışıyla etkilemeyi başaracak ve soğuk görüntünüzün altındaki sıcacık kalbinize sevgiyle ulaşacak. Bu kişiyle başlayan birlikteliğiniz aşkla ilgili tüm ön yargılarınızın yıkılmasına sebep olacak. Aşkın güzelliği ile hayatın güzelliği arasında bağlantılar kurmaya başlayacaksınız. Özetle, aşk size hayatı yeniden sorgulatacaktır.

Uzun zamandır hoşlandığınız ama karşılık alamadığınız biri varsa bunun için kendinizi sorgulama zamanınız geldi. Hoşlandığınızı bu kadar çekinerek belli ederseniz karşınızdaki insan sizin ne hissettiğinizi anlayamaz. Kalbinizi aşka açın. Duygularınızı belli edin ve kendinize inanın.

Eski bir ilişkiden kalbiniz kırılmış olabilir. Kalbinizi kıran kişi size tekrar geri dönmek isteyebilir. Bu konuda etrafınızın ne dediğine çok aldırış etmeyin. En doğru kararı verecek olan sizsiniz. Sizin aşkınız sizin tecrübenizdir ve ne hissettiğinizi sizden daha iyi kimse bilemez. Kalbinizin sesini dinleyin. Kırgınlıklarınızın gelecekte yaşanması muhtemel yeni başlangıçları engellemesine izin vermeyin.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre paranın getireceği rahat bir hayat, makam ve mevki şeklinde yorumlanır. Ummadığınız bir yerden ulaştığınız bir servet mevcut maddi sıkıntılarınızı bitirerek, şu ana kadar yaşamak isteyip de yaşayamadığınız lüks hayatı size hediye edecek. Sizin ve ailenizin bundan sonraki hayatı için parasal bir sıkıntı kalmayacak. En büyük hayaliniz ailenize istedikleri gibi bir hayat yaşatmak. Çok yakında onların bütün istediklerini alabilecek imkana sahip olacaksınız. Aileniz bu yolda destekleyiciniz olacak ve parasal konularda size önemli fikirler verecek.

Atacağınız önemli bir adım çok para kazanmanıza sebep olacak. İş konusundaki fikirleriniz oldukça parlak. Bu durum kazandığınız parayı arttırmak için oldukça geçerli bir sebep. Parasal konularda tedbirli ama kendinizden emin adımlar atıyorsunuz. Bu sebeple paranız bereketlenerek artmaya devam ediyor. Maddi durumunuzun iyiye gittiğini gören yakın çevreniz sizden borç istemeye başlayabilir. Elbette ki zor durumda olan insanları geri çevirmeyin. Tedbirli davranın. Samimiyetine güvenmediğiniz ve borcuna sadık kalmayacak kişilere kim olursa olsun borç vermeyin. Bu sizi maddi olarak geriletmekten başka bir işe yaramayacaktır. Maddi anlamda iyiye doğru gitmeye işaret eder. Fal sahibinin ev, araba gibi yıllardır hayalini kurduğu mal varlığına sahip olacağı günler yakın.

Aile ve Yaşam Yorumu

Aile ve sosyal yaşamında dikkatli davranan kişiye işaret eder. İlişkilerinize mesafe koymak sizi zararlardan koruyan en önemli etken. Fakat bunu yaparken ölçüyü kaçırmamalısınız. Ailenize karşı da belli bir mesafeniz olsa da onlar sizin kalbinizde taşıdığınız güzelliklerin farkında. Bu yüzden sizi yadırgamıyor hatta anlamaya çalışıyorlar. Ailenize karşı sevginizi belli edin. Bu sizin aranızdaki sevgiyi ve güveni arttırarak aile içerisindeki bağlılığı pekiştirir.

Her an güvenli yaşam alanı arayışındasınız. Güvenli alanlar önce siz kendinize güvendiğinizde açılır. İçinizdeki potansiyeli keşfedin. Sosyal çevrenizde taktir edilen, örnek gösterilen bir insan olacaksınız. Hayatınızda değişikliklere yer açın. Alacağınız müjdeli bir haber pozitif değişimlere kapı açacaktır. Kendinize inanın ve bu kapıdan içeri girin.

Maddi manevi zorluk ve endişelerle geçen dönemleriniz geride kaldı. Hayatınızda çok güzel kapılar açılacak. Yeni insanlar tanıyacağınız bir döneme gireceksiniz. Şu an oturduğunuz muhiti değiştirmeniz söz konusu olabilir. Yeni yaşam alanınızda kendinizi daha güvenli hissedebilirsiniz. Ailece bir tatile çıkmak size oldukça iyi gelecek. Döndüğünüzde kendinize olan güveninizin tazelendiğini hissedeceksiniz. Etrafınızla çok daha iyi ilişkiler kurmaya başlayacak ve sert görüntünüzün altındaki sıcak kalbi yavaş yavaş insanlara hissettirmeye başlayacaksınız.

İş ve Kariyer Yorumu

Kişinin kariyerinde emin adımlarla ilerlemesine işaret eder. Başarı merdivenlerini yavaş yavaş tırmanıyorsunuz. Bulunduğunuz konumun hakkını veriyor ve iş dünyasında çok daha iyi yerlerde olmayı hak ettiğinizi patronlarınıza gösteriyorsunuz. Çalıştığınız yerde her zaman aranan ve olmadığınızda eksikliği hissedilen birisiniz. Siz olmadığınızda işler çoğu zaman yürümüyor. Bir yerlerden aksilikler çıkıyor ve patronunuz, çalışma arkadaşlarınız siz olsaydınız işlerin daha kolay ve sorunsuz halledilebileceğini düşünüyor. Her konuda dikkatli olduğunuz gibi bu konuda da dikkatli olmayı unutmayın.

İnsanlar bu özelliğinizi kullanıp her şeyi size yaptırmak isteyebilir. İş yükünüzü çoğalır ve gereksiz iş yükünden kariyerinizde gerileme başlar. Tedbirli davranın. Sorumluluğunuz olmayan işleri üzerinize almayın.

Ticaret yapmak arada sırada aklınıza gelse bile sizin için iyi bir fikir olmayabilir. Risk almayı seven bir yapınız yok. Ofis ortamında çalışmak size daha güvenli geliyor. Kendiniz ve aileniz için geleceğe yönelik planlarınız var. Bu yüzden risk alarak ticarete atılmak yerine düzenli maaş almak size daha mantıklı geliyor. Nerede daha mutlu ve daha başarılıysanız orada kalın. Kendiniz hakkında en doğru kararı verebilecek olan yine sizsiniz.

Sağlık Yorumu

Sağlıklı bir hayatı tercih ediyor ve ona göre yaşıyorsunuz. Vücut direnciniz oldukça yüksek. Bu yüzden hastalıkların yıpratamayacağı sağlıklı bir bünyeye sahipsiniz. Kendinizin ve ailenizin sağlığı taviz vermeyeceğiniz konular arasında. Aile bireylerinizden biri yaşayacağı ufak bir rahatsızlığı doktora bile ihtiyaç duymadan kolay bir şekilde atlatacak. Tedirgin olmanıza gerek yok. Bundan sonraki süreçte de kendinize dikkat etmeniz önem taşıyor. Sağlığınızı korumak için rutin doktor kontrollerinizi yaptırmalı, aşırı stresten ve kötü alışkanlıklardan uzak durmalısınız.

Gelecek hayatınızı güvence altına alma isteğiniz sizi bedensel ve ruhsal olarak çok fazla yıpratabilir. Bu yüzden dikkatli olmalı ve kendinize zaman ayırmayı ihmal etmemelisiniz. Sağlığınızı kaybettiğiniz zaman güvence altına aldığınız günlerin hiçbir önemi kalmayacağını unutmayın. Güvenli bir gelecek önce sağlığı gerektirir.

Gelecek günler için sağlık konusunda güvende olduğunuza, sizin ve ailenizin hayatını tehdit edebilecek bir hastalıkla karşı karşıya kalmayacağınıza işaret eder. Hastalığına çok üzüldüğünüz bir arkadaşınızın da sağlık haberinin gelmesi yakın. Sizin ve ailenizin geleceğini sağlıklı günler bekliyor.


Kahve Falında Kutup Ayısı Görmek

Fal sahibinin yaşadığı üzüntüyü çok yakın dostu ile paylaşarak alacağı akıl ile kendine çeki düzen vereceği anlamına gelir. Kişinin hayalini kurduğu şeyleri yakın zamanda gerçekleştireceğine ve hayatında heyecan verici birçok gelişmeler yaşanacağına işaret eder.


Kahve Falında Ayakta Duran Ayı Görmek

Fal sahibinin kendisine bunaltı veren işinden ayrılarak çok daha iyi ve mutlu olacağı bir işe başlayacağı anlamına gelir. Kişinin uzun süredir bir türlü düzelmeyen bir sıkıntısının çözülerek rahatlayacağına ve kısmetinin açılacağına işaret eder.


Kahve Falında Ayı Kafası Görmek

Fal sahibinin düşeceği çok kötü bir durumdan ailesinin desteği ile kurtulacağı bu nedenle büyüklerinin sözlerine değer vermesi gerektiği anlamına gelir. Kişinin içerisinde bulunduğu durumla ile ilgili boşa kürek çektiği bu nedenle vazgeçmesi gerektiğine işaret eder.


Kahve Falında Ayı Yavrusu Görmek

Fal sahibinin yakın çevresinde kendisini oldukça kıskanan kişiler olduğu ve bu nedenle kendisine zarar verdiğini düşündüğü kişileri hayatında bir an önce çıkartması gerektiği anlamına gelir. Kişinin çok hayırlı ve bereketli bir işe başlayacağına işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.