Kahve Falında Ayı Görmek

15.04.2015
Kahve Falında Ayı Görmek

Kahve falında ayı görmek, fal sahibinin haksız olduğu bir konuda çok fazla tepki göstermesi ile yorumlanır. Vereceği tepkiler ile karşısındaki kişileri yıpratan ve üzen fal sahibi sakin olması ve mantıklı düşünmesi konusunda uyarılmalıdır. Aynı zamanda fal sahibi ile uğraşıp duran bir düşmanın çok komik duruma düşmesine dalalettir.

Fal sahibinin oldukça dikkatli bir kişiliği olduğuna işaret eder. Dost ve düşmanı birbirinden ayırt edebilen, insan ilişkilerinde samimi olduğu kadar dikkatli, kendinize karşı saygısı yüksek bir insansınız. Kalbiniz her daim doğruluk ve içtenlikten yana. Samimiyetinden şüphe ettiğiniz insanları hayatınızdan uzak tutuyorsunuz. Bu durum sizi dışarıya karşı soğuk biri gibi gösterse de insanların verebileceği maddi manevi zararlardan koruyor.

Bazı yorumcular tarafından tutulan bir dileğin işareti olarak yorumlanır. Fal sahibi falını kapatırken bir dilek tutmuş ise bu dileğin 40 güne kadar gerçekleşeceği müjdesini verir ve olumlu gelişmelere gebedir. Diğer bir yoruma göre büyük ise iftiracı bir kadını, küçük ise yalancı bir erkeği ifade etmektedir. Kahve fincanının dibinde yatan bir ayı görülmüş ise bu fal sahibinin çok üzüntü duyduğu bir olay sonucunda sessizliğini koruduğu anlamına gelir. Fakat sessizliği ile güç toplayan fal sahibi konuşmak için uygun zamanı beklemektedir. Fal fincanının ağız kısmında içi boş olarak belirmişse bazı maddi konularda yönetimi eline almaya başlayan fal sahibi ile tasvir edilir. Fal tabağında çıkmışsa, çok kaba ve itici bir insanın hayatından çıkaracağını işaret eder. Eğer fal tabağının ortasında ise bu kişi fal sahibine çok yakın birisidir. Fakat fal tabağının kenarında bir yerde belirmiş ise bu kaba insan fal sahibinin çok yakın olduğu birisi olmamasına rağmen çevresinde dolaşan insanlardan birini temsil eder.

Aşk Hayatı

Aşka karşı soğuk duruşunuza rağmen nasibinizin açık olduğu şeklinde yorumlanır. Soğuk duruşunuz nasibinizin önüne geçemeyecek ve aşk hayatınızda hiç beklemediğiniz olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Karşınıza çıkan kişi sizi bir bakışıyla etkilemeyi başaracak ve soğuk görüntünüzün altındaki sıcacık kalbinize sevgiyle ulaşacak. Bu kişiyle başlayan birlikteliğiniz aşkla ilgili tüm ön yargılarınızın yıkılmasına sebep olacak. Aşkın güzelliği ile hayatın güzelliği arasında bağlantılar kurmaya başlayacaksınız. Özetle, aşk size hayatı yeniden sorgulattıracak.

Uzun zamandır hoşlandığınız ama karşılık alamadığınız biri varsa bunun için kendinizi sorgulama zamanınız geldi. Hoşlandığınızı bu kadar çekinerek belli ederseniz karşınızdaki insan sizin ne hissettiğinizi anlayamaz. Kalbinizi aşka açın. Duygularınızı belli edin ve kendinize inanın.

Eski bir ilişkiden kalbiniz kırılmış olabilir. Kalbinizi kıran kişi size tekrar geri dönmek isteyebilir. Bu konuda etrafınızın ne dediğine çok aldırış etmeyin. En doğru kararı verecek olan sizsiniz. Sizin aşkınız sizin tecrübenizdir ve ne hissettiğinizi sizden daha iyi kimse bilemez. Kalbinizin sesini dinleyin. Kırgınlıklarınızın gelecekte yaşanması muhtemel yeni başlangıçları engellemesine izin vermeyin.

Para

Paranın getireceği rahat bir hayat, makam ve mevki şeklinde yorumlanır. Ummadığınız bir yerden ulaştığınız bir servet mevcut maddi sıkıntılarınızı bitirerek, şu ana kadar yaşamak isteyip de yaşayamadığınız lüks hayatı size hediye edecek. Sizin ve ailenizin bundan sonraki hayatı için parasal bir sıkıntı kalmayacak. En büyük hayaliniz ailenize istedikleri gibi bir hayat yaşatmak. Çok yakında onların bütün istediklerini alabilecek imkana sahip olacaksınız. Aileniz bu yolda destekleyiciniz olacak ve parasal konularda size önemli fikirler verecek.

Atacağınız önemli bir adım çok para kazanmanıza sebep olacak. İş konusundaki fikirleriniz oldukça parlak. Bu durum kazandığınız parayı arttırmak için oldukça geçerli bir sebep. Parasal konularda tedbirli ama kendinizden emin adımlar atıyorsunuz. Bu sebeple paranız bereketlenerek artmaya devam ediyor. Maddi durumunuzun iyiye gittiğini gören yakın çevreniz sizden borç istemeye başlayabilir. Elbette ki zor durumda olan insanları geri çevirmeyin. Tedbirli davranın. Samimiyetine güvenmediğiniz ve borcuna sadık kalmayacak kişilere kim olursa olsun borç vermeyin. Bu sizi maddi olarak geriletmekten başka bir işe yaramayacaktır. Maddi anlamda iyiye doğru gitmeye işaret eder. Fal sahibinin ev, araba gibi yıllardır hayalini kurduğu mal varlığına sahip olacağı günler yakın.

Aile ve Yaşam Alanı

Aile ve sosyal yaşamında dikkatli davranan kişiye işaret eder. İlişkilerinize mesafe koymak sizi zararlardan koruyan en önemli etken. Fakat bunu yaparken ölçüyü kaçırmamalısınız. Ailenize karşı da belli bir mesafeniz olsa da onlar sizin kalbinizde taşıdığınız güzelliklerin farkında. Bu yüzden sizi yadırgamıyor hatta anlamaya çalışıyorlar. Ailenize karşı sevginizi belli edin. Bu sizin aranızdaki sevgiyi ve güveni arttırarak aile içerisindeki bağlılığı pekiştirir.

Her an güvenli yaşam alanı arayışındasınız. Güvenli alanlar önce siz kendinize güvendiğinizde açılır. İçinizdeki potansiyeli keşfedin. Sosyal çevrenizde taktir edilen, örnek gösterilen bir insan olacaksınız. Hayatınızda değişikliklere yer açın. Alacağınız müjdeli bir haber pozitif değişimlere kapı açacaktır. Kendinize inanın ve bu kapıdan içeri girin.

Maddi manevi zorluk ve endişelerle geçen dönemleriniz geride kaldı. Hayatınızda çok güzel kapılar açılacak. Yeni insanlar tanıyacağınız bir döneme gireceksiniz. Şu an oturduğunuz muhiti değiştirmeniz söz konusu olabilir. Yeni yaşam alanınızda kendinizi daha güvenli hissedebilirsiniz. Ailece bir tatile çıkmak size oldukça iyi gelecek. Döndüğünüzde kendinize olan güveninizin tazelendiğini hissedeceksiniz. Etrafınızla çok daha iyi ilişkiler kurmaya başlayacak ve sert görüntünüzün altındaki sıcak kalbi yavaş yavaş insanlara hissettirmeye başlayacaksınız.

İş ve Kariyer

Kişinin kariyerinde emin adımlarla ilerlemesine işaret eder. Başarı merdivenlerini yavaş yavaş tırmanıyorsunuz. Bulunduğunuz konumun hakkını veriyor ve iş dünyasında çok daha iyi yerlerde olmayı hak ettiğinizi patronlarınıza gösteriyorsunuz. Çalıştığınız yerde her zaman aranan ve olmadığınızda eksikliği hissedilen birisiniz. Siz olmadığınızda işler çoğu zaman yürümüyor. Bir yerlerden aksilikler çıkıyor ve patronunuz, çalışma arkadaşlarınız siz olsaydınız işlerin daha kolay ve sorunsuz halledilebileceğini düşünüyor. Her konuda dikkatli olduğunuz gibi bu konuda da dikkatli olmayı unutmayın. İnsanlar bu özelliğinizi kullanıp her şeyi size yaptırmak isteyebilir. İş yükünüzü çoğalır ve gereksiz iş yükünden kariyerinizde gerileme başlar. Tedbirli davranın. Sorumluluğunuz olmayan işleri üzerinize almayın.

Ticaret yapmak arada sırada aklınıza gelse bile sizin için iyi bir fikir olmayabilir. Risk almayı seven bir yapınız yok. Ofis ortamında çalışmak size daha güvenli geliyor. Kendiniz ve aileniz için geleceğe yönelik planlarınız var. Bu yüzden risk alarak ticarete atılmak yerine düzenli maaş almak size daha mantıklı geliyor. Nerede daha mutlu ve daha başarılıysanız orada kalın. Kendiniz hakkında en doğru kararı verebilecek olan yine sizsiniz.

Sağlık

Sağlıklı bir hayatı tercih ediyor ve ona göre yaşıyorsunuz. Vücut direnciniz oldukça yüksek. Bu yüzden hastalıkların yıpratamayacağı sağlıklı bir bünyeye sahipsiniz. Kendinizin ve ailenizin sağlığı taviz vermeyeceğiniz konular arasında. Aile bireylerinizden biri yaşayacağı ufak bir rahatsızlığı doktora bile ihtiyaç duymadan kolay bir şekilde atlatacak. Tedirgin olmanıza gerek yok. Bundan sonraki süreçte de kendinize dikkat etmeniz önem taşıyor. Sağlığınızı korumak için rutin doktor kontrollerinizi yaptırmalı, aşırı stresten ve kötü alışkanlıklardan uzak durmalısınız. Gelecek hayatınızı güvence altına alma isteğiniz sizi bedensel ve ruhsal olarak çok fazla yıpratabilir. Bu yüzden dikkatli olmalı ve kendinize zaman ayırmayı ihmal etmemelisiniz. Sağlığınızı kaybettiğiniz zaman güvence altına aldığınız günlerin hiçbir önemi kalmayacağını unutmayın. Güvenli bir gelecek önce sağlığı gerektirir.

Gelecek günler için sağlık konusunda güvende olduğunuza, sizin ve ailenizin hayatını tehdit edebilecek bir hastalıkla karşı karşıya kalmayacağınıza işaret eder. Hastalığına çok üzüldüğünüz bir arkadaşınızın da sağlık haberinin gelmesi yakın. Sizin ve ailenizin geleceğini sağlıklı günler bekliyor.


 

Kahve Falında Yavru Ayı Görmek

Sana gelecek olan ve hiç beklemediğin bir anda gelecek olan sadece el emeği ve göz nuru olan bir hediyeyi de simgelemektedir. Sen o hediyenin her ne kadar maddi değeri hiç yok denecek kadar az olsa bile o hediyeyi aldığın an adeta dünyalara sahip olmuş gibi mutlu olacak olduğun zamanlara da işaret eder. Sen bu kişiden her ne kadar beklemiyor olsan bile hiç kimsenin düşünmediği ya da yapmadığı bir şeyi o kişini yapmasından dolayı o kadar mutlu ve huzurlu olacaksın ki adeta tüm her şey birden senin ayakların altına serilmiş kadar da mutlu olacaksın. Sen de o kişi ile her ne kadar önceleri arana mesafe koymayı tercih etmiş olsan bile bu yaptığı hareket ile hem o kadar mutlu olacaksın ve hem de onu hayatına almayı tercih ediyor olmandan dolayı o kişiye de bir hayli mutluluk dolu zamanları sunacaksın.

Senin için sadece bu ara yapman gereken yanlışlara da bir son vermen gerekiyor olduğuna işaret etmektedir. Sen neden bu ara bu kadar yanlış şeyler yapmaya başladı isen artık bir son vermeyi tercih etmelisin ve kendin için en iyi şeyleri de yapmalısın. Sen o kadar yorulmuşsun ki artık sen de kendine bir tatil vererek kendin için tüm mutlulukları sunmalısın.


 

Kahve Falında Ayı Pençesi Görmek

Etrafınızda olan kötü niyetli birilerinin sizin üzerinizde etkisi olduğunu gösterir. Sizden üstün olan bu kişi her zaman sizi etki altına almaya çalışır ve çoğunlukla da başarır. Ancak kişinin etkisi size olumlu yönde olmaz çünkü bu kişi sizi bir şeyler için kullanmak istemektedir. Bu kişi sizi düşman olarak düşünmüştür ve aslında gizliden gizliye amacı size kötülük yapmak ve sizi kötü şeyler yapmaya mecbur bırakmak olacaktır. Bu kişi sizi daha çok iş hayatınızda etkileyecektir. İşinizle alakalı yanlış bir karar vermenizi, kazanç kaybetmenizi ve hatta bir iflas yaşamanızı sağlayabilir.

Aynı zamanda güçlü bir insanın etkisi ve emri altına gireceğiniz anlamına gelir. Bu durum patronunuzun kötü karakterli ve dominant bir insan olacağını, size bu yüzden kötü davranacağını ve bu yüzden işinizdeki veriminizin de düşebileceğini gösterir. Ayrıca başka yorumculara göre hayatınıza bir kadının gireceği şeklinde de yorumlanır. Bu kadın çirkef karakterli bir kadındır ve hayatınıza girdiğinde uğursuzluklara sebep olacaktır. Bu kadın arkanızdan dedikodu yapacak ve size iftira atacaktır. Bu duruma maruz kalmanız halinde aile içinde huzursuzluk yaşamanız ve gelen laflardan rahatsız olmanız da mümkündür. Bu yüzden böyle bir duruma düştüğünüzde bu kişiyi hayatınızdan çıkarmanız ve ondan uzak durmanız aile huzurunuzu korumanız ve evinizde sorun yaşamamanız adına önemlidir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Pençe


 

Kahve Falında Ayı Kafası Görmek

Senin için her ne kadar kötü niyetli gibi gelen kişiler hayatında yer aldığını düşünüyor olsan bile aslında o kişiler seni o kadar çok seviyor ki seni her şeyden ve herkesten korumak için de senden bile daha çok çaba sarf ediyorlar. Sen bu durumu fark etmek yerine her fırsatta onların karşılarında yer almayı tercih ediyor olmandan dolayı her ne kadar seni oldukça çok seviyor olsalar bile pes ederek seni bırakıp gidebilecek olduklarına da işaret etmektedir. Fakat sen bu duruma biraz daha mola vermeyi ya da bir son vermeyi tercih etmez isen onlardan da daha çok şekilde kendinin üzülecek olduğunu da bilmen gerekiyor olduğunu göstermektedir. Maddi olsun manevi olsun her konuda senin bu kadar yanında yer alıyor olan insanlara sen neden bu kadar kötü olmayı tercih edesin ki? Unutma onlar seni çok seviyor ve her an mutlu olman için kendi mutluluklarından bile vazgeçiyorlar.

Bir yandan da ailende her ne kadar sağlık problemi ile karşı karşıya gelen kimse olmasa bile son zamanlar içerisinde öyle biri ile de karşı karşıya gelmek zorunda olacağına işaret etmektedir. Bu anlarda ailenden olan o kişinin yanında yer almak yerine sen ondan uzak kalmayı daha çok tercih eder isen sonunda oldukça da pişman olabilirsin.


 

Kahve Falında Ayı Patisi Görmek

Genellikle bir zaman bildirir. Vakit anlamı taşır (gün, ay, yıl) ve bir tarihi niteler. Başka bir rivayete göre ise alacağınız ya da vereceğiniz bir para miktarı olarak bilinir. Yolunda giden bir ilişkin var görünüyor, üstelik bu ilişkini ailen de onaylamış. Ne zaman evleneceğinizi merak edip duruyorlar. Siz de arayı fazla uzatmadan bir an önce evlilik hazırlıklarına başlasanız iyi edersiniz. Karşındaki kişi seni anlayan, seven, sayan biri, onda gerçek aşkı bulduğunu düşünüyorsun. Sen de evlilik için doğru zamanın geldiğini hissediyorsun.

Önemli ve büyük bir haber alacağınız bir tarih ya da çok uzun zamandır olmasını beklediğiniz ve çok içinizden gelerek istediğiniz bir dileğinizin içinde 8 bulunan bir süre içinde olacağını gösterir. Bu fal, aynı zamanda kısıtlı bir süre içinde büyük bir borcunuzu kapatmak zorunda kalacağınızı ya da yüklü bir mirasın sahibi olacağınızı gösterir. Genellikle bir zaman bildirir. Beklemediğiniz bir anda umudunuzu kestiğiniz bir olay hakkında bir haber alacaksınız demektir. Genellikle, olmasını çok uzun zamandır beklediğiniz bir olayın birden hayatınızda gündeme geleceğini ve bu sayede mutlu ve heyecanlı bir döneme gireceğinizi gösterir.

İyi niyetin ve saf duru bir kalbe sahip olduğun için etrafında çok sayıda arkadaşın var. Bu özelliklerin onların gözünde kıymetini artırmış, senin gibi bir dostu kaybetmemek için ellerinden gelen çabayı gösteriyorlar. Sıkıntılı ve zor zamanlarında her zaman yanında olup, sana destek sağlamışlar. Yakın zamanda sıkıntılı ve zor günler geçirdiğin görünüyor.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Ayak


 

Kahve Falında Ayakta Duran Ayı Görmek

Çok güzel ve hayırlı haberlerin size yakın olduğunu müjdeler. Bu haberler ile mutluluğunuzun katlanarak artacağını simgeler. Yüksek mevki sahibi olan bir tanıdığınız varsa bu sizin için iyi bir haberdir. Çünkü bu kişiden çok yakın bir zamanda önemli yardımlar alabilirsiniz. Bu yardımların gücünüze güç katacağına delalettir. Yardımlar sayesinde yeni fırsatlar yakalamanız ve çok önemli yerlere gelmeniz mümkündür. Bu başarı size bol kazançlı bir hayat getirecektir. Fırsatları görmezden gelmemek ve çok çalışmak başarınızı artıracaktır. Çevrenizdeki varlıklı kişilerin size destek olacağının habercisidir. Bu maddi bir destek de olabilir. Hiç beklemediğiniz bir anda bir mal varlığı ya da miras kalması da söz konusu olabilir. Bu gelişme ile yaşamınızda önemli değişiklikler olacaktır. Evliyseniz aile hayatınız daha huzurlu bir hale gelecektir. Bekarsanız hayatınızla ilgili yeni atılımlar yapmanız mümkündür.

İş hayatınızda yeni girişimlere niyetlenebilirsiniz. Bu girişim sonrasında kazanılan statü ve bol kazanca delalet eder. Aynı zamanda yeni bir kişi ile tanışacağınız anlamına da gelir. Bu kişi hayallerinizdeki kişi olmayabilir. Bu konuda acele karar vermeden süreci gözlemlemeniz gerektiğini salık verir. Öncelikle karşınızdaki insanı tanımak ve karar alırken üzerinde düşünmenin önemine dikkat çeker. Evliyseniz sahip olduğunuz bol kazanç ve bereket ile huzurlu bir hayat yaşayacağınızın göstergesidir. Aile içinde paylaşıma ve mutluluğun artmasına delalet eder.


 

Kahve Falında Kutup Ayısı Görmek

Belirsiz duygu ve düşüncelerin egemenliğinde bir dönem yaşayacağınızın habercisidir. Kararsız ve sıkıntılı bir sürecin içinde bulunmaya delalet eder. Bu dönemde sıkıntılarınızı sevdiklerinizle paylaşmaktan çekindiğiniz anlamına gelir. Dertlerinizi paylaşmadan içinize atmanın yanlış olduğuna dikkati çeker. Kendinize sıkıntı yaratmaktan bir an önce vazgeçmenizin sizin için hayırlı olacağına delalettir. Karar alırken ya da bir problemi çözerken sevdiklerinizden destek almanız gerektiğini salık verir. Böylece yıpranmadan refah dolu günlere ulaşmanızın mümkün olduğunu işaret eder. Güzel günler yakındır, fakat karamsarlık yaparak bu günlerin gelmesine engel olduğunuza işarettir. Bir an önce karamsarlıktan vazgeçerek olumlu düşünmeyi tercih etmenizin iyi olacağını bildirir. Esasen sizin aşk konusunda oldukça büyük bir güce sahip olduğunuzun göstergesidir. Fakat karamsarlığınız bu aşkın tadını çıkartmanıza engel olabilir.

Çok kısa bir zaman diliminde hoşlanacağınız biriyle tanışacağınız anlamına gelir. Bu insan ile güzel vakit geçirecek ve pek çok konuda paylaşım yapabileceksiniz. Bu ilişkinin tadını çıkartarak zamanın güzel geçmesini sağlamanın hayrınıza olacağına yorumlanır. Bu insan ile bir süre sonra bağlarınızı güçlendirmek isteyebilir, hayatınız ile ilgili ciddi adımlar atabilirsiniz. Kendinize ve karşınızdaki kişiye zaman tanıyarak aceleye getirmeden ilişkinin tadını çıkarmanız hayrınıza olacaktır. Olumsuz düşünceleri kafanızdan silmeniz gerektiğine delalettir. En yakın zamanda mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağınız anlamına gelir.


 

Kahve Falında Ayı Balığı Görmek

Müjdeli haberler ve yaşanacak güzel anlar anlamına gelir. Sevdiğiniz kişiden çok yakında evlilik teklifi alabilirsiniz. Bu özel anların tadını doyasıya çıkaracak ve mutluluğa doğru biraz daha yaklaşacaksınız demektir. Karşınızdaki kişinin size hayranlık duyduğuna ve size karşı ciddi duygular beslediğine işarettir. Bu aynı zamanda sizden ayrı kalamadığının da göstergesidir. Yaşanan romantik anlara ve özel tekliflere yorumlanır. Saf ve gerçek sevginin hayatınıza akışını simgeler. Mutluluğun doruklara çıktığı özel anlar anlamına gelir. Alınacak karar hayrınıza da olsa öncelikle karşınızdaki kişiyle aynı duygulara sahip olduğunuzun farkına varmanıza delalet eder. Karar verirken sizin de duygularınızdan emin olmanız size mutluluk kapılarının ardına kadar açılacağının göstergesidir. Yakın zamanda hatalı birinin af dilemesi anlamına da gelir. Muhtemelen hatasının farkına varmış ve telafi etmek istiyordur. İyi düşünerek gerçekten pişman olduğundan emin olduysanız affetmenizin hayırlı olduğu anlamına gelir.

Tutumlu ve işini bilen bir insanı simgeler. Bir mala sahip olmayı işaret eder. Bu bir araba, arsa veya ev olabilir. Yapacağınız yatırım ile daha da varlıklı bir insan olmanıza delalet eder. Temkinli ve geleceği düşünen bir insan olduğunuzu da simgeler. Geleceği garantiye alma konusunda sorumluluk sahibi bir şahıs olduğunuzun göstergesidir. Bu tutumunuz sayesinde aile hayatınız ile ilgili de önemli yatırımlar yapmış olacağınıza yorumlanır. Bu varlık ile mutlu huzurlu ve bereketli bir ömrün tadını çıkaracağınız anlamına gelir. Evliyseniz mal varlığı satın alma konusunda eşinizin fikrine danışmanın hayırlı olacağının da işaretidir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Balık


 

Kahve Falında Ayı ve Kalp Görmek

Bir dostunuz olduğuna işarettir. Bu dostun karşı cinsten bir insan olduğunu, bu kişi ile dertleşerek içinizi açacağınıza delalettir. Dostunuz sizin her derdinize ortak olacak ve sizinle samimi olarak duygularını paylaşacaktır. Sorunlarınızı çözmenizde çok önemli yardımlar sağlayacağına delalettir. Ortaklaşa tüm problemlere çözüm bulacağınıza yorumlanır. Bu kişi ile karşılıklı görüşmeniz de söz konusu olabilir, ya da telefon görüşme yapabilirsiniz. Hangi şekilde görüşme yaparsanız yapın bu destek sizin rahatlamanız anlamına gelir.

İkili ilişkiler olarak da yorumlanır. Birlikte her şeyinizi paylaşacağınız bir kişi ile yaşayacağınız birlikteliği delalet eder. Bekarsanız yeni bir kısmet söz konusudur. Yeni tanışacağınız kişinin hayatınıza ansızın girmesi muhtemeldir. Hayal edemeyeceğiniz güzellikte bir ilişkiye delalet eder. Bu kişi ile kısa zaman içinde yakınlaşmanız ve ciddi düşünmeniz anlamına gelir. İlişkinin resmileşmesi ve evlenme yolunda adım atmaya işaret eder. Bir yandan da hayatınızda var olan fakat sizin fark etmediğiniz kişiyi fark etmeniz demektir. Bu kişinin gözü sizden başkasını görmüyor. Fark ettiğiniz andan itibaren sizi müthiş bir birliktelik bekliyor olacaktır. Kararlarınızı ertelememeniz ya da kararsızlığa düşmemeniz konusunda bir uyarıcıdır. Bir erkekseniz iş hayatınızda yükselme ve başarı dolu bir döneme gireceğinizi bilmelisiniz. Kadınsanız bolluk ve bereket dolu bir döneme gireceğiniz tabir edilir. Yakınınızdaki bir çiftin sizi koruduğu anlamına da gelir. Güzel günlerin, mutluluğun, mükemmel birlikteliğin, bolluk ve bereketin hayatınıza akacağına delalet eder.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kalp


 

Kahve Falında Ayı Yüzü Görmek

Murat ettiğiniz şeylere kavuşmayı delalet eder. Hayırlı bir evlilik anlamına da gelir. Kendi hayatınıza odaklanarak ertelediğiniz evlilik kararınızı uygulamaya koymanız konusunda bir uyarıcıdır. İlişkinize bir şans verip resmi düşünmek konusunda girişim yapmanızın hayırlı olacağına anlamına gelir. Nişan veya evlilik yaşınızın artık geldiğini düşünmeye başlamış da olabilirsiniz. Bu konuda bir karar söz konusudur. Geçmişte korkularınız olsa da artık cesaretinizi topladığınıza işaret eder. Etrafınıza daha dikkatli bakmalısınız, çünkü size değer veren kişi çok yakınınızda olabilir ve henüz siz fark etmemiş olabilirsiniz. Aynı zamanda evlilikten çekinen insanı da simgeler. Mükemmeliyetçi yapınız ve mutsuz olmaktan korkmanız evlilik kararı almanızı geciktirmiş olabilir. Fakat bu dönem cesaretinizi toplayıp hayırlı kararlar vermeye doğru girişim yapacağınız anlamına gelir.

İkili ilişkilerde sorunlu dönemi de ifade eder. Bu kişi yaşça büyük bir insan da olabilir. Size göre karşınızdaki kişi haksız da olabilir. Yine de empati duygusunu kaybetmeden hareket etmeyi denemenizin hayırlı olacağına delalettir. Kendinizi karşınızdaki insanın yerine koyarak düşünmek sorunları çözmenizde yararlı olacaktır. Çok sert davranmak ve keskin davranışlarda bulunmak ilişkinizi zedeleyebilir. İlişkinize bir şans vererek daha ılımlı ve yapıcı bir tavır sergilemenizi salık verir. Bir anlamda da yeni bir eve taşınacağınız anlamındadır. Bu ev geçmiş hayatınızdan daha konforlu ve mükemmel bir hayat yaşayacağınız güzellikte bir evdir. Evliyseniz eşinizin bu durumdan memnun olacağına delalettir. Rahat, mutlu ve güzelliklerle dolu bir hayatınız olacağının göstergesidir. Yaşamı düzenlemeye ve aile kurmaya yönelik kararlar alacağınız bu dönemde mutlu olacağınızın göstergesidir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Yüz

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.