Kahve Falında Balta Görmek

09.04.2015
Kahve Falında Balta Görmek

Kahve falında balta görmek, fal sahibinin aldığı kararların hayırlı bir şekilde sonuçlanacağı anlamına gelir. Kişinin yakın zamanda atacağı adımlar karşısında oldukça dikkatli olması; azim ve kararlılık göstererek çalışmalarına kaldığı yerden devam etmesi gerektiğine işaret eder. Erkek çocuk müjdesi, sıhhat ve afiyet demektir.

Aşk Yorumu

Fal sahibinin hayatı ile ilgili oldukça radikal bir karar alacağına işaret eder. Aldığınız bu karar çevreniz ve ailenizdekilerin üzülmesine sebep olacak olsa bile siz vazgeçmeyecek kendinizden emin adımlarla bildiğiniz yoldan yürüyeceksiniz. Aldığınız bu karar sizi ailenizden ve sevdiklerinizin uzağa götürecek bir taşınma kararı olacağı için sevdiklerinizi biraz üzecektir. Fakat sizi asla yolunuzdan döndüremeyecekler ve her şeyi geride bırakarak yeni hayatınıza başlayacaksınız. Bu kararı almanızdaki en önemli sebep önceki ilişkinizden aldığınız yaralar ve o kişi ile aynı ortamda çalışıyor olmanız olacaktır. Bu yüzden her şeyi geride bırakıp sıfırdan bir hayata başlama isteğiniz sizin için oldukça doğru bir tercih olacaktır.

Kahve falı yorumcularına göre bu zamana kadar size karşı olan hislerinin farkına varmadığınız ve yakın çevrenizde olan birinin size açılacağına işaret eder. Size karşı uzun zamandır hissedilen bu duyguların yoğunluğu sizi oldukça etkileyecek ve karşılık vermenize sebep olacaktır. Belli etmese de kafa denginiz olan bu kişi ile yaşayacağınız uzun bir ilişki sonrasında heyecanlı ve huzurlu bir evlilik sizi beklemektedir. Eğer evli iseniz eşinizle beraber uzun bir seyahate çıkacağınızın habercisidir. Ara sıra yaşadığınız ufak tefek atışmalarınız, yaşadığınız güven problemleriniz bu süreçte unutulacak, birlikte çok güzel zaman geçireceksiniz. Ayrıca karşınıza gelecek olan güzel bir iş fırsatı ile başka bir şehre taşınıp birlikte yeni bir hayata başlayacaksınız.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre keskin dilli birisine işaret eder. Hayatınızda aklına gelen her şeyi çekinmeden söyleyen birisi olduğunu gösterir. Ayrıca yanınızda dolaşan ve sürekli laf taşıyan bir ikiyüzlü kimsenin varlığına da işarettir. Bu kişi ile yapacağınız ciddi bir kavga sonrasında bu kişiyi hayatınızdan tamamen çıkaracaksınız. Bu kişinin hayatınızdan çıkmasıyla üzerinizdeki tüm negatif etkiler ortadan kalkacaktır. Özellikle bu dönemde kazancınızın artması sizin için iyi olacak ve istediğiniz bir hayat sürmeye başlayacaksınız.

Artan kazancınız ile birlikte, bir süredir büyük bir hastalık ile mücadele eden uzak bir akrabanızdan bir miras kalacaktır. Fakat bu dönemde etrafınızdaki insanlara oldukça dikkat etmelisiniz. Sadece maddi gücünüz için sizin çevrenizde bulunan insanlar sizinle ilgili her fırsatı değerlendirmek isteyecektir. Bu kişilere karşı tavırlarınızda net olmalı, kararlı davranmalısınız. Bu kişiler zaten zaman içerisinde sizden dönüş alamadıklarında hayatınızdan çıkıp gideceklerdir. İş hayatınızda ise sabırlı ve kararlı tavırlarınız sayesinde oldukça başarılı olacak, yüksek bir mevkii ye geleceksiniz. Eğitim hayatınız devam ediyor ise kısa bir süre önce düşüşe geçen notlarınızı toparlayacak, okul hayatında önemli yükselişlerin yaşayacaksınız. Sahip olduğunuz ince ruhunuz ile herkesin özlem duyulan zenginliğe ve sıkıntılara göğüs gererek kazandığınız sevgiye de işaret eder. Düzenli olarak maddi yardımda bulunduğunuz kimselerin son zamanlarda size maddi ve manevi olarak daha çok ihtiyacı olabilir. Bu dönemde onları ihmal etmeyin.

Aile ve Yaşam Yorumu

Hayatınızla ilgili aldığınız ciddi kararlar bu dönemde ailenizin ve yakın çevrenizin biraz üzülmesine sebep olacaktır. Fakat onlar için önemli olan her zaman sizin mutluluğunuz olduğu için, kararınıza saygı duyacaklardır. Bu zamanlarda eşinizin olumsuz davranışları olduğu yönündeki düşünceleriniz kafanızı bir hayli kurcalamaktadır. Fakat eşiniz başta olmak üzere herkesi olduğu gibi kabul etmeyi öğrenmelisiniz. Kişilerin güzel yönlerine odaklanmalısınız.

Aile içerisine yakın zamanda bir bebek müjdesi gelecektir. Bu haber ile herkes daha sakin bir yapıya bürünecektir. Hayatınızla ilgili planları yaparken ve kararları verirken her zaman ailenizin fikirlerini almalı, onların düşüncelerine önem vermelisiniz. Bu zamanlarda ailenizle daha fazla vakit geçireceksiniz. Özellikle dargın olduğunuz akrabalarınızla aranızı düzeltmek için en iyi zamandır. Daha önceden ikili ilişkilerinizde yaşamış olduğunuz gerginlikler ve tartışmaları geride bırakmalı, affedici olmayı öğrenmelisiniz. Ummadığınız bir anda elinize geçecek yüklü miktara bir para, sizi oldukça mutlu edecek, ailenizle ve sevdiklerinizle bolluk ve bereket içerisinde hayat süreceksiniz. İmkanlarınız doğrultusunda ise uzun zamandır arzu ettiğiniz her şeye sahip olacaksınız.

İş ve Kariyer Yorumu

İşinizde oldukça başarılı olduğunuz bir dönemi işaret etmektedir. Yaratıcılığınız ve verdiğiniz doğru kararlar ile başarı merdivenlerini tırmanacaksınız. Fakat özellikle birlikle çalıştığınız iş ortaklarınıza dikkat etmeniz gerekmektedir. Özellikle bu dönemde kesinlikle yakın arkadaşlarınızla iş yapmaktan çekinmelisiniz. Bu durumda yaşanacak olan aksilik ve sorunlar arkadaşlığınıza büyük ölçüde zarar verebilir.

Bu dönemde iş değişikliği yapma ihtimaliniz oldukça yüksektir. İş yerinizde kendiniz huzursuz hissettiğiniz bu dönemde, kesin bir kararla işinizi değiştirecek, çok daha başarılı olacağınız bir sektöre geçiş yapacaksınız. Yeni işinizde kısa sürede istediğiniz yere yükselecek, beklediğiniz terfi alacaksanız. Eğer çalışmıyorsanız, kısa bir süre içerisinde bir yakınınızın yardımıyla iyi bir iş sahibi olacağınızın göstergesidir. Ticaret ile uğraşıyorsanız, iş yerinize büyük bir kazanç sağlayacak ve işletme sahibi ile birlikte başarılı atılımlar gerçekleştireceksiniz. Daha önce yaşamış olduğunuz bütün sıkıntılarınız son bulacak, planladığınız bütün girişimleriniz olumlu netice verecektir. Bir süredir satmak istediğiniz bir gayrimenkulünüzün satışını gerçekleştireceksiniz.

Sağlık Yorumu

Bu dönemde kısa süreli ciddi olmayan bir sağlık problemi yaşayacaksınız. Kısa sürede atlatacağınız bu hastalık sizi yoğun temponuzu yavaşlatacaktır. Sağlığınıza oldukça dikkat etmeniz gerekmektedir. Özellikle bu dönemde tüm gözler sizin üzerinizde olacaktır. İş yerinde sizin yavaşlamanızı fırsat bilecek, başarılarınızı kıskanan kötü niyetli insanlar olabilir. İş değiştirmenizle beraber huzura kavuşacaksınız. Eski işinizdeki çevreniz ve stresinizden kurtulacaksınız.

Kendinizi ihmal etmemeli sağlığınıza özen göstermelisiniz. Ayrıca uzaktaki bir akrabanızın sağlık durumuyla ilgili de haberler alacaksınız. Bu haberler başta biraz can sıkıcı gibi görünse de daha sonradan çok da ciddi olmadığı anlaşılacaktır ve kişi bu rahatsızlığı kısa bir süre içerisinde olmasa bile atlatmayı başaracaktır. Size bu dönemde büyük iş düşmektedir. Bu kişinin sadece yanında olmakla kalmayıp kısa bir süreliğine evinizde misafir edebilirsiniz. Bu durum sizin açınızdan da olumlu olacak, uzun zamandır görüşmediğiniz yakınınız ile vakit geçirmiş olacaksınız. Eşiniz veya sevgiliniz ile birlikte bir aktiviteye başlama kararı alabilirsiniz. Böylece hem birlikte farklı bir aktivite yapmış olup hem de spor yapmış olursunuz.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.