Kahve Falında Balta Görmek

Kahve Falında Balta Görmek
9 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.760 kez okundu.

Kahve falında balta görmek fal sahibinin aldığı bir karar ile etrafındakileri üzmesine rağmen kendi yolunda emin adımlar ile ilerlemesini işaret eder. Fal sahibini hiç kimse aldığı karardan döndüremeyecek ve aklına koyduğunu yapacak demektir. İlk başta bazı gönül koymalar olsa bile insanlar zamanla azmine ve kararlılığına hayran kalacaktır. Eğer fal fincanının ağız kısmında beliren bir balta sembolü söz konusu ise fal sahibi tüm bu olayları en kısa zamanda yaşayacak demektir.

Bazı fal yorumcularına göre keskin dilli fal sahibi ile yorumlanır. Etrafındaki insanların arkasından ne işler çevirdiğinin farkında olduğu için lafını hiç esirgemeden dokundurmalar yapan fal sahibi herkese gereken mesajı verse bile bazı arkadaşlarını zor duruma soktuğu için yine de dikkatli olmasında fayda vardır. Eğer fal fincanının dibinde beliren büyük bir balta sembolü var ise bu keskin dilli kişi fal sahibi değildir fakat çok yakını olarak tasvir edilir. Söylenenler fal sahibinin hoşuna giden cinsten olacağın için balta sembolü iyiye yorumlanır. Etrafındaki semboller ile birlikte yorumlandığı zaman çok daha farklı anlamlara gelebilmektedir. Örneğin fincanda beliren balta sembolünün yanında bir kedi var ise, laf taşıyan bir ikiyüzlünün çok yakın zamanda fal sahibi ile yapacağı kavgaya işaret eder. Fakat bu kavga sonucunda fal sahibi ile arası bozulmak istenen kişiler daha da yakınlaşacaktır. Fal tabağında belirmiş ise ileriye dönük planlar içerisinde olan fal sahibinin üstün sezgileri sayesinde akıllı adımlar atıp yükselmesine dalalettir.

Kahve Falında Keser Görmek

Bu sembolün diğer önemli bir manası ise özel hayatınızda hayırlı olayların gerçekleşeceği. Kısa bir süre sonra kalbinden vurularak tutkulu bir aşka yelken açacaktır. Kariyer ve okul hayatında önemli yükselişlerin yaşanacağının önemli bir göstergesidir. İş hayatınızda yüksek mertebeye işarettir. Maddi ve manevi yönden bol kazanca delalettir. Fal sahibi ince bir ruha sahiptir. Çoğu fal yorumcusuna göre özlem duyulan zenginliğe, çaba ile hak edilen maharete, sıkıntılara göğüs gelerek kazanılan sevgiye ve yüklüce paraya işarettir. Çevrenizde başarınızı çekemeyen ve işinizden olmanızı isteyen kişilere karşı temkinli olmalı ve işinize dört elle sarılmalısınız.

Eşinin olumsuz davranışları olduğunu düşünüyorsun ama onu olduğu gibi kabul etmeyi öğrenmelisin. Bir büyük tavsiyesi ile onun güzel yönlerine odaklanacaksın ve zaman içerisinde ona aşık olduğunu fark edeceksin. Ailede bir bebeğin olması herkesi daha sakin bir yapıya büründürecek. Plan yaparak çıktığın bir yolda aksiliklerle karşılaşma olasılığın çok yüksek. Maddi anlamda bir problem yaşayacaksın fakat kısa sürecek.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git