Kahve Falında Balerin Görmek

Kahve Falında Balerin Görmek
9 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.883 kez okundu.

Kahve falında balerin görmek fal sahibinin çok nazlı ve güzel bir kız çocuğu olacağına dalalettir. Eğer fal sahibi erkek ise kadınların ve onların iç dünyasının ne kadar kırılgan olduğunu anlamaya başlayacak ve kendini çok şanslı hissederek ailesine dört elle sarılacaktır. Eğer fal sahibi kadın ise bu minik tatlı kız çocuğu sayesinde hayata daha sıkı bağlar ile bağlanacak ve kendini resmen unutacaktır.

Bazı fal yorumcularına göre fal sahibinin karşı cinse duygularını tam olarak açamaması ile yorumlanır. Eğer bu şekilde devam ederse karşı cins tarafından yanlış anlaşılma olasılığı yükseleceği için fal sahibi bir an önce kendini ifade etmeyi öğrenmelidir. Fal sahibi her şeyi karşı taraftan bekleyen bir karakterde olduğu için konuşmak ona zor gelebilir fakat karanlıkta göz kırpmanın da hiç kimseye bir faydası olmaz. Fincanın kulp kısmına yakın bir şekilde belirmesi, insanlardan uzaklaşmak isteyerek kendini kapatan fal sahibini işaret eder. Anlaşılmadığını düşünen fal sahibi bir müddet sessiz kalarak tepkisini bu şekilde ortaya koyarak güzel bir adım atmış olacaktır. Bir diğer anlamı ile hatalara tahammül edememektir. Fal sahibi iş arkadaşlarının sürekli hata yapmasını ve bu hataların kendi üzerine kalmasını hazmedemediği için işinden ayrılmak isteyebilir fakat bu doğru bir karar değildir. En güzel çözüm konuşarak anlaşabilmektir. Fal tabağında büyük bir şekilde belirmiş ise büyük bir korkuyu işaret eder fakat fal sahibi korktuğu konudan alnının akı ile çıkacaktır.

Kahve Falında Dans Eden Kadın Görmek

Sevgiliniz varsa eğer ince ayrıntılara takılarak ona hayatı zehir ettiğinizi gösterir. Oysa takılmasanız küçük ayrıntılara çok farklı bir hayat süreceksiniz ama hem kendinize hem etrafınızdakilere dayanılmaz anlar yaşatmaktasınız. Bir sağlık sorununa sahipseniz bu hastalığı düşündüğünüzü içten içe dertlendiğinizi düşündürür. Kapalı bir falda çıkmış ise maddi yönden sıkıntıda olduğuna yorulur. Kişi kafasını bu yönden oldukça yormaktadır ve başka hiçbir şey düşünmemektedir. Bu şekilde etrafınızdaki güzellikleri de kaçırıyorsunuz. Sizi seven insanlar dahi saplantılı düşüncelerinizden bunalmış durumda ve o yüzden size yaklaşmak istememektedir. Bir kişinin yapmayı çok istediği bir şeyi yapıp sonunda huzura kavuşacağı anlamına da gelir. Düşüncelere fazla kapılmamalı hayatınızı akışına bırakmalısınız. Rahatlayın, atın içinden çıkamadığınız fikirleri kafanızdan. Rahatlamanız yönünde size gelen bir uyarı niteliği taşır. Eğer aklınızdaki düşüncelerden kurtulabilirseniz rahat bir hayatın sizi beklediğini söyleyebiliriz. Kafanızı fazla takarak çözümlenemeyen sorunları çözemezsiniz, bu sadece kendinizi yıpratmanızı sağlar. Düğümler zamanı gelince kendiliğinden çözülecektir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git