Kahve Falında Balerin Görmek

09.04.2015
Kahve Falında Balerin Görmek

Kahve falında balerin görmek, hayırlı gelişmeleri simgeler. Hayatınızda güzel gelişmeler olacak ve mutlu olacaksınız demektir. Hanenizde hiç tahmin edemeyeceğiniz kadar bolluk ve bereket olacağını müjdeler. Yalnız bu durumun kısa bir süre yaşanacağı anlamına da gelir. Çok hayırlı haberler ile mutlu olmaya delalet eder. Bolluk ve bereket içindeki insanların diğer insanlara yardım etmesi olarak da yorumlanır. İş haberi ile ilgili müjdeli durumları bildirir. Sağlık sorunlarınız varsa en kısa zamanda biteceğini delalet eder. Tedavi olanların iyileşeceğine işaret eder. Para kazancının hiç beklenmeyen bir zamanda aniden artması anlamına gelir. Alım gücünüzün artacağını gösterir. Birikim yapacağınız anlamına gelir. Evinize eşya almayı düşünebilir ya da ev için çeşitli harcamalar yapacaksınız demektir. Dileklerinizin en kısa zamanda kabul olacağını müjdeler.

Kazancınız çok olsa da tutumlu olmanız gerektiği konusunda uyarıcıdır. Gereksiz harcamalar yaparsanız durumunuz bozulabilir ve eskisinden daha kötü olabilirsiniz demektir. Bu nedenle kazancın her zaman bir kısmını kenara atmak, biriktirmek gerektiği konusunda uyarıcıdır. Bekarlar için hayırlı bir kısmetle evlenmeyi delalet eder. Evli insanlar için ise mutlulukları bir çocukla artacak demektir. Şan ve şöhretin artacağını bildirir. Başarılı insanı simgeler. Kendi çabası ile zengin olan insana delalet eder. Hayırlı ve bereketli kazançlarınız olacağını haber verir. Sevdiklerinizle huzurlu ve mutlu bir şekilde sofrada buluşacağınıza delalet eder.

Aşk Yorumu

Güzel ve zengin bir insanla evliliğe delalet eder. Gönlü bol cömert bir insanla birlikte olmak anlamına da gelir. Eş bulma konusunda çok şanslı olduğunuza delalet eder. Haneden bolluk ve bereketin hiç eksik olmayacağına tabir olur. Yeni kazanç kapılarının açılacağına ve hanenize ek gelir gireceğine delalet eder. Eşlerden ikisinin de çalışıp para kazanmasına da delalet eder. Evinize giren kazancın artışı ve hanenizde refahın hüküm sürmesi anlamına gelir. Hanenizde huzurla yaşamanıza tabir olur. İç huzura kavuşacağınıza ve sağlık sorunu olan kişilerin rahatlamasına işaret eder. Her anlamda güzel günler yaşayacağınıza delalet eder. Mutluluk dolu günlerin sizi beklediği anlamına gelir. Hanenizin eksiksiz olacağını ve mutluluğun hanenizde hüküm süreceğini bildirir.

Sevdiğiniz kişiyle tanıştığınız zaman onu bir süre tanımak isteyeceğinize delalet eder. O kişiyi tanıdıktan sonra evlilik kararı alacağınıza tabir olur. Evlendikten sonra bir bebek isteyeceğinize, bir süre tedavi gördükten sonra bebeğinizin olacağına işaret eder. Mutlu olacağınızı müjdeler. Geçmişte bitirdiğiniz bir ilişkiniz olduğuna delalet eder. Sürüncemede olan bu ilişkinin bitişinin sizin için hayırlı olduğuna delalettir. Gelecek günlerde sizin için hayırlı kısmetin karşınıza çıkacağına ve evlilik kararı alacağınız anlamına gelir. Bu kişiyle mutlu olacağınıza tabir olur.

Para Yorumu

Çok kısmetli bir döneme girdiğinizi müjdeler. Bolluk ve bereket içinde yaşayacağınız anlamına gelir. Helal para kazanmaya tabir olur. Hanenize helal yoldan kazandığınız paranın bereket getireceğine delalet eder. İşinizden memnun değilseniz bol paralı bir işe gireceğinize ve eskisinden daha çok para kazanacağınıza delalet eder. Sabırlı olmanız gerektiğine, çektiğiniz sıkıntılı günlerin biteceğine tabir olur. Karşınıza güzel iş fırsatları çıkacağını bildirir. Ayrıca ek gelir elde edeceğiniz fırsatların önünüze geleceğinin habercisidir. Ticaret ile uğraşmak istiyorsanız başlangıçta zorlanacağınız anlamına gelir. Sabır ve çalışma ile bol kazanç sağlayacağınız günlerin yakında olduğuna delalettir. Şansınızın ve kısmet kapılarının sizin için açılacağına işaret eder. Gelecek güzel günleri umutla beklemeli ve çok çalışmalısınız demektir.

Finansal kar anlamına gelir. Kazancınızın bir kısmını biriktirerek yatırım yapacağınıza delalet eder. Yatırımı akıllıca yaparak oldukça güzel birikim yapmanız söz konusu olacaktır. Bu birikim ile ailenizin geleceğini garanti altına alacağınıza delalettir. Evliyseniz eşinizin de çalışarak aile geçimine katkı sağlayacağı anlamına gelir. Karşılıklı birbirinize destek olarak aile geçiminizi sağlayacağınıza delalet eder. Bu desteğin size manevi güç kattığı anlamına gelir. Aile içindeki bu huzurun evinizin bereketini artırdığına delalet eder.

Aile ve Yaşam Yorumu

Hayırlı bir eşe delalet eder. Daha önce hiç hissetmediğiniz duyguları hissetmenizi sağlayacak bir eşe delalet eder. Evliyseniz güzel ve romantik anlar yaşayıp mutlu olacaksınız demektir. Şans ve bol rızık demektir. Hanenize misafir geleceğini delalet eder. Bu misafirlerin haneye huzur getireceğine işaret eder. Zenginlik ve refah içinde sürdürdüğünüz bir yaşama tabir olur. Etrafınızdaki insanlara dikkat etmezseniz, maddi anlamda zarar göreceğiniz anlamına gelir. Çevrenizdeki insanlara ve yaptığınız harcamalara dikkat etmenize delalet eder.

Hayırlı haberleri simgeler. Dileklerinizin gerçek olacağına yorumlanır. Hanenize kolay yollardan para gelmesine delalet eder. Zenginliği müjdeler. Hediye alabileceğinize yorumlanır. Mirasa konmaya delalet eder. Miras yoluyla gelecek malınız olacağına tabir olur. Kısmetin açılmasına dikkat çeker. Bekarsanız evlenip mutlu bir yuva kuracaksınız demektir. Evliyseniz çok yakında bebeğinizi kucağınıza almaya delalettir. Aile içindeki saadeti simgeler. Ailece çok mutlu ve huzurlu bir ömür yaşayacaksınız demektir. Aile bireylerinden güzel haberler almaya delalet eder. Bir iş konusunda aile bireylerinden yardım almaya tabir olur. Ailenizin her koşulda yanınızda ve destekçiniz olduğu anlamına gelir.

İş ve Kariyer Yorumu

İş hayatında yeni şans kapıların açılışını müjdeler. Bol kazançlı günlerin sizi beklediğine delalet eder. Henüz bir işiniz yoksa iş bulacağınıza delalet eder. Okuldan yeni mezun olacaksınız, okulunuz bitince hayırlı iş kapıları bulacağınıza delalet eder. İş değiştirmek istiyorsanız şansın yanınızda olduğunu, güzel iş fırsatları ile karşılaşacağınızı gösterir. İş yerinizde uzun zamandan beri çalışıyor ve gayret gösteriyorsanız kıdemde yükselme anlamında değişimler yaşamanız anlamına gelir. Maaş artışı ile artan gelirinizin tadını çıkaracağınızı gösterir. Bol kazanç elde etmek anlamına gelir. Çevreden saygı görmeye delalet eder. Aile ve çevrenizdeki dostlarınız tarafından değer göreceğiniz anlamına gelir. Kazandığınız paranın helal ve hayırlı kazanç olduğuna delalet eder.

İş konusunda hayırlı gelişmeler yaşayacağınız anlamına gelir. İş kurmak istiyorsanız bu konuda şans yanınızda olacak demektir. İşinizi kuracak ve güzel bir gelir elde edeceğinize yorumlanır. İşinizi geliştirmek için çok çalışacağınıza ve işinizi istediğiniz konuma getirmeyi başaracağınıza delalet eder. Kazancınızı sevdiklerinizle birlikte huzurla ve refah içinde harcamanız anlamına gelir. Doğru yatırımlar yaparak paranızı büyütmenize delalet eder.

Sağlık Yorumu

Sağlığınıza dikkat etmenizi gerektiğine delalet eder. Dış görünüşünüze çok fazla önem verdiğinizi gösterir. Sürekli spor ve diyet ile uğraştığınız anlamına gelir. Sürekli enerji sarf etmek ve yeterli besin almamak bedeninizin güçsüz düşmesine sebep olabilir. Bu nedenle bağışıklığınızın düşeceğine delalet eder. Bu durum sizin hastalanmanıza ve günlük aktivitelerinizi yapamayacak hale gelmenize sebep olabilir demektir. Öncelikle bağışıklık sistemini düzene sokmanız gerekmektedir. Dengeli beslenme kurallarına uymanız ve bu süreçte ağır egzersiz yapmaktan kaçınmanıza işaret eder. Bol bol dinlenerek vücudunuzu dinlendirmeniz gerektiğini dikkat çeker. Doktorunuza danışarak bağışıklığınızı güçlendirecek takviye ürünler tavsiye etmesini istemeniz demektir. Aksi takdirde hasta olup bir süre yataklara düşmenize işaret eder.

Yakın bir zamanda hasta olan arkadaşınızdan haber alabilirsiniz. Arkadaşınızı ziyarete gideceğinize delalet eder. Geçmiş olsun dileklerinizi iletecek ve onun mutlu olmasını sağlayacaksınız demektir. Arkadaşınızı ziyaret etmek kendinizi iyi hissetmeniz ve sevdiğiniz birini görüp rahatlamanız anlamına da gelir. Bu aralar kan şekerinin ani düşmesi veya çıkışı gibi sorunlar yaşıyorsanız mutlaka doktora gitmenize delalet eder.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.