Kahve Falında Kuğu Görmek

Kahve Falında Kuğu Görmek
19 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 6.329 kez okundu.

Kahve falında kuğu görmek, hayvan sembolü diğer sembollere göre biraz daha farklıdır. Hayvan sembolleri genelde fal sahibinin kişiliği hakkında bilgi veren sembollerdir. Bu nedenle fal yorumcuları özellikle hayvan sembollerinin üzerinde durmuşlardır. Kuğu sembolü zarif, kibar ve masum bir kişiliği temsil eder.

Çoğu zaman bir kadına yorumlanır. Ne kadar net ve anlaşılır ise işaret ettiği kadın da o kadar güzel, şık ve alımlı birisidir. Eğer kahve fincanı 2 kişi için niyetlenerek kapatılmışsa bayanı işaret eder. Güzel bir bayanla tanışmak, yakınlaşmak olarak da yorumlanabilir. Uzaktaki bir kadınla haberleşmek anlamına da gelir. Bu kadın yeni tanışacağınız biri olduğu gibi ailenizden biri ya da eski bir dost da olabilir. Çoğu zaman bir bayana dönük olarak yorumlanır. Gerçek hayatta da şık bir bayana kuğu gibi olmuşsun benzetmesi fazlasıyla yapılmaktadır. Bu anlamın dışında bazı durumlarda uzun zamandır beklenen bir haberin alınacağına, yine uzun zamandır arzulanan bir hayalin gerçekleşeceğine de işarettir. Uzun zamandır beklediğiniz bir bilgi ya da müjdenin sonunda size ulaşacağının habercisidir. Kadına yorumlanmak dışında bu şekilde olumlu habere de yorumlanabilir. Ayrıca çok nadir olarak yanındaki diğer semboller nedeniyle olumsuz anlamları da vardır. Bunu doğru tespit edebilmek için usta bir falcıdan yardım almak doğru olacaktır.

Kahve Falında Kuğu Başı Görmek

Çalıştığı iş yerinde mevki atlamadır. Kişi son zamanlarda gösterdiği çaba ve başarılar sayesinde üstlerinin dikkatini çekmeyi başaracaktır. Bununla beraber şirkete kazandırdıkları da gözden kaçmayacaktır elbette. Aldığı başarılar ve terfi haberleri ile çalışma azmi ve şevki de artacak dolayısı ile başarının ardı arkası kesilmeyecektir. Kısmete yorumlanır. Bu kısmet iş hayatında da olabilir, duygusal anlamda da olabilir ancak genel olarak duygusal anlamda kısmetin açılacağına yorumlanır. Kişinin kapalı olan kısmeti, kısa bir süre içinde şaşırtıcı bir biçimde açılacak ve çok çok hayırlı bir insan da gelecek bunların arasında. Fal sahibi kişinin bu seçenekleri iyice değerlendirmesi, akıllıca ölçüp biçmesi ve ona göre seçim yapması gerekmektedir. Doğru seçim yapılırsa şayet, sonu çok güzel, çok hayırlı, huzur dolu bir izdivaç ile taçlanacak.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git