Kahve Falında Kuğu Görmek

Kahve Falında Kuğu Görmek

Kahve falında kuğu görmek, zarif, kibar ve masum bir kişiliği temsil eder. Çoğu zaman bir kadına yorumlanır. Ne kadar net ve anlaşılır ise işaret ettiği kadın da o kadar güzel, şık ve alımlı birisidir. Eğer kahve fincanı 2 kişi için niyetlenerek kapatılmışsa bayanı işaret eder. Güzel bir bayanla tanışmak, yakınlaşmak olarak da yorumlanabilir. Uzaktaki bir kadınla haberleşmek anlamına da gelir. Bu kadın yeni tanışacağınız biri olduğu gibi ailenizden biri ya da eski bir dost da olabilir. Çoğu zaman bir bayana dönük olarak yorumlanır. Gerçek hayatta da şık bir bayana kuğu gibi olmuşsun benzetmesi fazlasıyla yapılmaktadır. Uzun zamandır beklenen bir haberin alınacağına, arzulanan bir hayalin gerçekleşeceğine de işarettir. Uzun zamandır beklediğiniz bir bilgi ya da müjdenin sonunda size ulaşacağının habercisidir.

Aşk Hayatı

Ne kadar şanslısınız. Özellikle eşiniz gözünüzün içine bakıyor ve sizi incitirim diye titizleniyor. Bu kadar özel biri olmanızda tabii ki sizinde katkınız oldukça fazla. Bu aralar eşinizin bir şeylere canı sıkılmış ve kendine dert ediyor olabilir. Size düşen onu anlamaya ve destek olmaya çalışmak. Kendini yalnız hissetmediği için kısa süre içinde kendini toparlayacak.

Arkadaşlarınızla birlikte geçireceğiniz güzel bir günün sonunda, ortamda bulunan ve sizi büyüleyen kişiden bir teklif alacaksınız. Bu teklife sıcak baksanız da, aşık olmaktan ve ona kapılıp gitmekten korktuğumuz için tereddüt etmenize neden olacak. Unutmayın sonunu düşünen kahraman olamaz. Ayrıca bu aşkın sonu canınızı yakıp, göz yaşı dökmenize sebep olmayacağı gibi, rüyalarınızı süsleyen bir evlilik ile taçlanacak.

Kısa bir süre önce nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı atmışsınız. Ailelerin katıldığı güzel bir nişan sonrası gezmeler, ev ziyaretleri derken nikah günü alma zamanı da gelip çattı. Hayal ettiğiniz ne varsa her şey tam istediğiniz gibi gelişecek, adeta bir prenses gibi insanların karşısına çıkarak herkesi büyüyeceksiniz. Ailenizden ayrılmakta biraz zorlansanız da kendi evinizi kurmanın mutluluğu ve eşinizin anlayışlı yaklaşımı ile bu durumu kısa sürede atlatacaksınız.

Aile ve Yaşam Alanı

Naif ve oldukça kırılgan bir yapıya sahipsiniz. Çevreniz tarafından sevilen değer gören biri olmanıza rağmen, bu özelliğinizden dolayı çabuk tepki veriyor ve küsüyorsunuz. Öyle ki çoğu zaman çevrenizdekiler bunun farkında bile olmuyor. Hatta dağ dağa küsmüş dağın haberi olmamış misali hareket ediyorlar. Biraz fazla abartıyor olabilir misiniz? Yada tepkisiz kalmak yerine, o an gerekeni söylemek en azından neye tepki verdiğinizi anlamaları ve bir daha aynı hatayı yapmamalarına, hem de daha az kırılmanıza neden olur.

Akşam işten gelip odanıza çekilmeniz aileniz tarafından pek hoş karşılanmıyor. Kafalarında acaba bir derdi mi var? Arkadaşı ile sorun mu yaşadı? gibi kaygılar yaşıyorlar. En azından birlikte biraz zaman geçirip hal hatır sorduktan sonra müsade isteyip odanıza öyle gitseniz hem onları mutlu eder, hem de kuruntu yapmamalarına neden olursunuz.

Bulunduğunuz yer, şehir merkezine biraz uzak ve şirin bir tatil köyü. Fazla sosyal hayat olmadığı için bağ bahçe ile uğraşmak, kümesten yumurta almak, köpeğinizle dolaşmak hoşunuza gidiyor. Tek derdiniz yalnızlık. Yakında annenizde sağlık sorunlarını mazeret ederek yanınıza gelmek istemesi sizi çok mutlu edecek.

İş çıkışı arkadaşlarınızla bir iki saat takılıp günün kritiğini yaptıktan sonra eve gitme sıklığı bu aralar alışkanlık haline gelmekte. Eh doğal olarak eşiniz bu durumdan fazla memnun değil. Ara sıra onuda iş çıkışı çağırıp birlikte zaman geçirmek kendinize ayırdığınız zamanı telafi edecektir.

Para

Yıllardır, ne uzuyor ne kısalıyor misali aldığınız aylıkla evinizi geçindirmeye çalışıyorsunuz. Tek isteğiniz başınızı sokacak bir ev almak. Bu yaz kısmetse aileden kalan küçük bir mirasla bu isteğiniz gerçek olacak.

Bir kaç senedir ev kredisi ödeyerek aldığınız ve maddi sebeplerden dolayı dekore etmeden, apar topar taşınmak zorunda kalmıştınız. Babadan kalan bir miktar miras ile evinizi istediğiniz gibi dekore etme imkanı bulacağınız gibi kredisini de kapatacaksınız. Aile yakınlarından birinden miras kalan arsa diğer hissedarlarında talebi ile satışa çıkartılarak, elinize azda olsa toplu bir paranın geçecek.

Yaşadığınız dar boğaz nedeni ile arabanızın kredisini ödemekte zorlanıyorsunuz. Durumunuzu bilen bir arkadaşınızın tavsiyesi ile arabanızı kiralamak süreyi ile hem kredisini ödeyip, hem de arabanızı satmaktan vazgeçeceksiniz.

İş ve Kariyer

Emekli olmanıza rağmen sırf çocuklarınızı düşünerek hala çalışmak ve onlara destek olmak istiyorsunuz. Yakın bir arkadaşınızın tavsiyesi ile girdiğiniz katalog işinde hedefiniz ikinci bir emeklilik elde ederken liderler arasında yer almak. Azimli, planlı ve aktif çalışarak kısa sürede hedefe ulaşmanız kaçınılmaz görünüyor.

Ailece başladığınız ve borç harç açtığınız iş yeri yavaş yavaş yoluna girecek. Kısa sürede borçlardan kurtulup, ailece rahat bir nefes alacaksınız. Çevrenizde sevilen ve sayılan birisiniz. İşinizde de oldukça titiz ve dikkatli, sosyal hayatınız ise ona keza. Bu yaşamın size mükafatı ise insan biriktirmek olmuş.

Çevrenizde sevilen ve saygı duyulan birisiniz. İşinizde de oldukça çalışkan ve başarılısınız. Bu azimli tutumunuz size kariyer basamaklarını da beraberinde getirerek iyi bir konumda çalışma imkanı sağlayacak.

Çocuğunuz için işten ayrılarak onu bu süreçte büyütmek istediniz. Bu manen sizi tatmin etse de çocuğunuz büyüdükçe gelecek kaygısı da yaşamanıza neden olmakta. Eşinizle de konuşarak işe dönme fikrinizi paylaştığınızda bu kararınızı olumlu karşılayacak.

Sağlık

Çocuğunuz olduktan sonra doğum iznine ayrılarak bebeğinizi büyütmeye çalışıyorsunuz. Fakat bir müddet sonra işe başlamak ve onu evde bakıcıya bırakmak zorunda kalacaksınız. Bu yüzden içiniz oldukça buruk. Fakat annenizin bakıcıya gerek yok ben bakacağım torunuma demesi içinizi rahatlattı artık gözünüz arkada kalmayacak.

İşten dolayı ancak hafta sonu evde iş yapmaya fırsat buluyorsunuz. En azından pazar size kalsın diye kendinizi fazla yorup tüm işleri bitirmek için uğraşıyorsunuz. Yorgunluk yanı sıra kendinizi zorlandığınız için beliniz de bu ara ağrıyor. Bir müddet işten uzak durup, güzel bir masaj ile ağrılarınızdan kurtulabilirsiniz.

Migren hastası olmanızdan dolayı stresten uzak durmamız gerekiyor. Yoğun geçen bir iş günü sonunda migren atağı geçirmeniz muhtemel görünüyor. Bir an önce eve gidip dinlenmeniz ve deliksiz bir uyku sizi kendine getirecektir.

Köyde yaşayan anne ve babanızın sağlık sorunlarından dolayı orada kalmalarını istemiyorsunuz. Fakat oraya alışık oldukları için onlarda gelmek istemiyorlar. Buna biraz üzülseniz de bu onların tercihi saygı duymak zorundasınız. Arada sırada geldiklerinde sağlıkları için rutin kontrollerini yaptırmak ve sağlıkları hakkında bilgi edinmek yapmanız gereken en mantıklı yol olacaktır. Sağlığınız için eşiniz biraz endişeleniyor. Onu bu kadar yıpratmaya hakkınız yok. Bir an önce kontrole gidip önemli bir sorununuz olmadığını öğrenmek hem sizin, hemde eşinizin içini rahatlatsın.

Kahve Falında Kuğu Kafası Görmek

Zinde hissetmeye, sağlığının yerinde olduğuna, uzun ömürlü olmaya delalet eder. Spora ve diyete başlamak, sağlıklı yaşam kararları almak olarak yorumlanır. Kıvrak zekalı ve işinin ehli bir kimse olduğunu gösterir. Kendisini geliştirmeye karar vermiş olduğu ile tabir olur. Uzun zamandır ödeyemediği borçları varsa kısa zamanda kolaylıkla ödeyeceği, ailesinden göreceği manevi destekle rahatlayacağı anlamına gelir. İş hayatında ve sosyal çevresinde yolunda gitmeyen konularla ilgili radikal kararlar alacağı, köklü değişiklikler yapacağı, bununla birlikte feraha ereceği ve hafifleyeceği olarak yorumlanır. Tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına, kişinin hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına rivayet eder. Kısa süreli bir çabanın ardından geçiminin kolaylaşacağına, moral bulacağına delalet eder. Arınma ve temizlenmenin ardından gelecek helal ve bol kazanç olarak yorumlanır. Dirayetli ve sabırlı olmaya delalet eder. Sabrı ile selamete çıkacağına, önemli görevler üstlenmeye, toplumda tanınan ve çok sevilen bir kimse olacağına işaret eder.

Zayıf birisi ile tanışmak, evlilik yolunda ilerleyecek bir birlikteliğe adım atmak, evlat sahibi olmak olarak tabir edilir. Haneye gelecek zayıf bir misafire işaret eder. Müjdeli haberlerle gelecek olan misafirin eve neşe getireceğini gösterir. Aileden veya arkadaş çevresinden bir kimsenin sıkıntısı olduğu anlamına gelir. Kendisine yardım edip hayır duasını alacağına yorumlanır. Alınacak bir hastalık haberine işaret eder. Yakın çevreden olan bu kimsenin küçük bir ameliyatın ardından eski sağlığına kavuşacağını gösterir.

Kahve Falında Kuğu ve Kalp Görmek

Çok sevdiğiniz biri tarafından yeterince ilgi görmediğiniz hissine kapılacağınıza ve kendinizi değersiz hissedeceğinize işaret etmektedir. Biraz fazla alıngan tavırlar sergileyeceğiniz bu dönemde, ihmal edildiğinizi düşünebilirsiniz. Fakat yakın zaman içerisinde size yapılacak büyük bir sürpriz ile ne kadar yanıldığınızın farkına varacak ve ne kadar sevildiğimizi göreceksiniz. Bu sürprizle karşılaşıncaya kadar etrafımızdakileri biraz kırabilir, onları incitecek tavırlar sergileyebilirsiniz. Sürpriz ile karşılaştığınızda ise yaptıklarınızdan dolayı büyük pişmanlık duyacak ve onlardan özür dileyeceksiniz. Etrafınızdaki bu arkadaşlarınız ve ailenizle güzel olduğu kadar mutlu günlerde sizi beklemektedir.

İş ve kariyer hayatınızın bu döneminde biraz karışıklıklar ve sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu sorunların kaynağı eski patronunuz olacaktır. Önceki işinizden iyi bir konumda iken ayrıldığınız için size kızmış, yeni işinizde başarılı olamamanız için yolunuza taş koymaktadır. Durumun farkına vardığınız zaman, bu sorunları teker teker çözerek kendinizi ve işinizi sıkıntıdan kurtaracaksınız. Vereceğiniz ciddi kararlar ve atacağınız emin adımlar ile tekrardan hak ettiğiniz başarıyı yakalayacaksınız. Aşk hayatınız bu dönemde fazla monoton geçebilir. Eşiniz veya sevgiliniz ile rutine girmiş hayatınız dışında farklı aktiviteler, küçük kaçamaklar yapmaya çalışmasınız. Aksi halde içerisinde bulunduğumuz durum bir süre sonra ikinizi de sıkmaya başlayacaktır. Beraber yapabileceğinizi hobi veya bir spor arayışına girmelisiniz. Mesela birlikte bir dans kursuna kayıt olup, kendinizi müzik ve dansa bırakmayı deneyebilirsiniz.

Kahve Falında Kuğu Yavrusu Görmek

Bu dönemde eşinizden veya sevgilinizden çok büyük destek göreceğimiz anlamına gelmektedir. Bu destek hayatımızın her alanı için geçerli olabilir. Onun sayesinde bir başarı elde edeceksiniz. Size oldukça değer veren kişi hayatınızda her zaman yanınızda ve size destek olacaktır. Sizin için elimizden gelen her şeyi yapacak sizi hayatının merkezine alacaktır. Size yardım eden eşiniz veya sevgiliniz değilse, yeni tanıştığınız veya yakın zaman içinde tanışacağınız birisi olacaktır. Bu kişi ile yakın zaman içinde katılacağınız bir organizasyonda konuşabilirsiniz. Zaman içerisinde fark edeceğiniz bu kişi sizin ilginizi çekmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Hayatını sizi mutlu etmeye adayacak olan bu kişiyle istediğiniz gibi bir ilişki ve mutlu, huzurlu bir evlilik sizi beklemektedir.

Bu sıralar sağlığınızı oldukça dikkat etmeniz gerekmektedir. Mevsimsel geçişlerde ufak tefek rahatsızlıklar geçirebilirsiniz. Fakat eğer kendinize dikkat etmezseniz bu önemsiz hastalıklar ciddi bir rahatsızlığı dönüşebilir. Bunun gerçekleşmesi için tedbirli davranmalısınız. Bu önlemleri, beslenme alışkanlığımızı değiştirerek ve düzenli spor yaparak başlayabilirsiniz. İş hayatınızın temposunda bu dönemde artacağından, sağlıklı beslenmeniz kendinizi zinde tutmanız önemlidir. Kariyeriniz açısından hayatımızın dönüm noktalarından birini yaşayacaksınız. Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız bir proje, kabul edilecek ve ekibin başında da siz olacaksınız. Uzun zamandır yaptığımız sıkı çalışmalar sayesinde büyük bir başarı elde edeceksiniz. İşinizle istediğiniz konuma geleceğiniz günler çok yakındadır.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.