Kahve Falında Kuğu Görmek

19.04.2015
Kahve Falında Kuğu Görmek

Kahve falında kuğu görmek, fal sahibinin ailesi ile ilgili yaşadığı dargınlığın ortadan kalkacağı ve hanenin huzurla birlikte gelen mutluluk ile dolacağı anlamına gelir. Kişinin duasından ve sabrından asla vazgeçmemesi ve istediği elde etmek için sabırla çalışmasına devam etmesi gerektiğine işaret eder.

Aşk Yorumu

Ne kadar şanslısınız. Özellikle eşiniz gözünüzün içine bakıyor ve sizi incitirim diye titizleniyor. Bu kadar özel biri olmanızda tabii ki sizin de katkınız oldukça fazla. Bu aralar eşinizin bir şeylere canı sıkılmış ve kendine dert ediyor olabilir. Size düşen onu anlamaya ve destek olmaya çalışmak. Kendini yalnız hissetmediği için kısa süre içinde kendini toparlayacak.

Arkadaşlarınızla birlikte geçireceğiniz güzel bir günün sonunda, ortamda bulunan ve sizi büyüleyen kişiden bir teklif alacaksınız. Bu teklife sıcak baksanız da, aşık olmaktan ve ona kapılıp gitmekten korktuğumuz için tereddüt etmenize neden olacak. Unutmayın sonunu düşünen kahraman olamaz. Ayrıca bu aşkın sonu canınızı yakıp, göz yaşı dökmenize sebep olmayacağı gibi, rüyalarınızı süsleyen bir evlilik ile taçlanacak.

Kısa bir süre önce nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı atmışsınız. Ailelerin katıldığı güzel bir nişan sonrası gezmeler, ev ziyaretleri derken nikah günü alma zamanı da gelip çattı. Hayal ettiğiniz ne varsa her şey tam istediğiniz gibi gelişecek, adeta bir prenses gibi insanların karşısına çıkarak herkesi büyüyeceksiniz. Ailenizden ayrılmakta biraz zorlansanız da kendi evinizi kurmanın mutluluğu ve eşinizin anlayışlı yaklaşımı ile bu durumu kısa sürede atlatacaksınız.

Aile ve Yaşam Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre naif ve oldukça kırılgan bir yapıya sahipsiniz. Çevreniz tarafından sevilen değer gören biri olmanıza rağmen, bu özelliğinizden dolayı çabuk tepki veriyor ve küsüyorsunuz. Öyle ki çoğu zaman çevrenizdekiler bunun farkında bile olmuyor. Hatta dağ dağa küsmüş dağın haberi olmamış misali hareket ediyorlar. Biraz fazla abartıyor olabilir misiniz? Yada tepkisiz kalmak yerine, o an gerekeni söylemek en azından neye tepki verdiğinizi anlamaları ve bir daha aynı hatayı yapmamalarına, hem de daha az kırılmanıza neden olur.

Akşam işten gelip odanıza çekilmeniz aileniz tarafından pek hoş karşılanmıyor. Kafalarında acaba bir derdi mi var? Arkadaşı ile sorun mu yaşadı? gibi kaygılar yaşıyorlar. En azından birlikte biraz zaman geçirip hal hatır sorduktan sonra müsaade isteyip odanıza öyle gitseniz hem onları mutlu eder, hem de kuruntu yapmamalarına neden olursunuz.

Bulunduğunuz yer, şehir merkezine biraz uzak ve şirin bir tatil köyü. Fazla sosyal hayat olmadığı için bağ bahçe ile uğraşmak, kümesten yumurta almak, köpeğinizle dolaşmak hoşunuza gidiyor. Tek derdiniz yalnızlık. Yakında annenizde sağlık sorunlarını mazeret ederek yanınıza gelmek istemesi sizi çok mutlu edecek.

İş çıkışı arkadaşlarınızla bir iki saat takılıp günün kritiğini yaptıktan sonra eve gitme sıklığı bu aralar alışkanlık haline gelmekte. Eh doğal olarak eşiniz bu durumdan fazla memnun değil. Ara sıra onu da iş çıkışı çağırıp birlikte zaman geçirmek kendinize ayırdığınız zamanı telafi edecektir.

Para Yorumu

Yıllardır, ne uzuyor ne kısalıyor misali aldığınız aylıkla evinizi geçindirmeye çalışıyorsunuz. Tek isteğiniz başınızı sokacak bir ev almak. Bu yaz kısmetse aileden kalan küçük bir mirasla bu isteğiniz gerçek olacak.

Bir kaç senedir ev kredisi ödeyerek aldığınız ve maddi sebeplerden dolayı dekore etmeden, apar topar taşınmak zorunda kalmıştınız. Babadan kalan bir miktar miras ile evinizi istediğiniz gibi dekore etme imkanı bulacağınız gibi kredisini de kapatacaksınız. Aile yakınlarından birinden miras kalan arsa diğer hissedarlarında talebi ile satışa çıkartılarak, elinize azda olsa toplu bir paranın geçecek.

Yaşadığınız dar boğaz nedeni ile arabanızın kredisini ödemekte zorlanıyorsunuz. Durumunuzu bilen bir arkadaşınızın tavsiyesi ile arabanızı kiralamak süreyi ile hem kredisini ödeyip, hem de arabanızı satmaktan vazgeçeceksiniz.

İş ve Kariyer Yorumu

Emekli olmanıza rağmen sırf çocuklarınızı düşünerek hala çalışmak ve onlara destek olmak istiyorsunuz. Yakın bir arkadaşınızın tavsiyesi ile girdiğiniz katalog işinde hedefiniz ikinci bir emeklilik elde ederken liderler arasında yer almak. Azimli, planlı ve aktif çalışarak kısa sürede hedefe ulaşmanız kaçınılmaz görünüyor.

Ailece başladığınız ve borç harç açtığınız iş yeri yavaş yavaş yoluna girecek. Kısa sürede borçlardan kurtulup, ailece rahat bir nefes alacaksınız. Çevrenizde sevilen ve sayılan birisiniz. İşinizde de oldukça titiz ve dikkatli, sosyal hayatınız ise ona keza. Bu yaşamın size mükafatı ise insan biriktirmek olmuş.

Çevrenizde sevilen ve saygı duyulan birisiniz. İşinizde de oldukça çalışkan ve başarılısınız. Bu azimli tutumunuz size kariyer basamaklarını da beraberinde getirerek iyi bir konumda çalışma imkanı sağlayacak.

Çocuğunuz için işten ayrılarak onu bu süreçte büyütmek istediniz. Bu manen sizi tatmin etse de çocuğunuz büyüdükçe gelecek kaygısı da yaşamanıza neden olmakta. Eşinizle de konuşarak işe dönme fikrinizi paylaştığınızda bu kararınızı olumlu karşılayacak.

Sağlık Yorumu

Çocuğunuz olduktan sonra doğum iznine ayrılarak bebeğinizi büyütmeye çalışıyorsunuz. Fakat bir müddet sonra işe başlamak ve onu evde bakıcıya bırakmak zorunda kalacaksınız. Bu yüzden içiniz oldukça buruk. Fakat annenizin bakıcıya gerek yok ben bakacağım torunuma demesi içinizi rahatlattı artık gözünüz arkada kalmayacak.

İşten dolayı ancak hafta sonu evde iş yapmaya fırsat buluyorsunuz. En azından pazar size kalsın diye kendinizi fazla yorup tüm işleri bitirmek için uğraşıyorsunuz. Yorgunluk yanı sıra kendinizi zorlandığınız için beliniz de bu ara ağrıyor. Bir müddet işten uzak durup, güzel bir masaj ile ağrılarınızdan kurtulabilirsiniz.

Migren hastası olmanızdan dolayı stresten uzak durmamız gerekiyor. Yoğun geçen bir iş günü sonunda migren atağı geçirmeniz muhtemel görünüyor. Bir an önce eve gidip dinlenmeniz ve deliksiz bir uyku sizi kendine getirecektir.

Köyde yaşayan anne ve babanızın sağlık sorunlarından dolayı orada kalmalarını istemiyorsunuz. Fakat oraya alışık oldukları için onlarda gelmek istemiyorlar. Buna biraz üzülseniz de bu onların tercihi saygı duymak zorundasınız. Arada sırada geldiklerinde sağlıkları için rutin kontrollerini yaptırmak ve sağlıkları hakkında bilgi edinmek yapmanız gereken en mantıklı yol olacaktır. Sağlığınız için eşiniz biraz endişeleniyor. Onu bu kadar yıpratmaya hakkınız yok. Bir an önce kontrole gidip önemli bir sorununuz olmadığını öğrenmek hem sizin, hem de eşinizin içini rahatlatsın.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.