Kahve Falında Deniz Kızı Görmek

19.04.2015
Kahve Falında Deniz Kızı Görmek

Kahve falında deniz kızı görmek, fal sahibinin istek ve hayallerine tez vakitte kavuşacağı; mevcut sırlarını sıkı tutarak çevresi ile paylaşmaması gerektiği anlamına gelir. Kişinin hayatında istediklerine kavuşarak mutlu olacağına fakat bunun için daha hızlı adımlar atması gerektiğine işaret eder.

Aşk Yorumu

Fal sahibinin aşk hayatı karmaşık olabilir. Aldatma ile karşı karşıya olan fal sahibini işaret eder. Bu bakımdan iki yüzlü insanlarla yüz göz olmak zorunda kalabilirsiniz. Bu sizin için üzücü olsa da bu durumu lehinize çevirecek, gözleriniz açılacak ve kendinizi hayırsız bir işten kurtulmuş olarak bulacaksınız.

Yakın zamanda dost kabul ettiğiniz insanların gerçek yüzünü göreceksiniz. Bu sayede aşk hayatınız için aslında bir ömür mutlu olacağınız kişiyi bulacaksınız.

Bekar ve flörtü olmayanların ise sevgili seçimine dikkat etmesi gerektiğine işaret eder. Zira son zamanlarda size uymayan insanlarla tanışma ihtimaliniz yüksek. Bu durumda zaten bunu anlayacak ve o kişilerle aranıza mesafe koymayı bileceksiniz.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre son zamanlarda işinize taş koymaya çalışan birileri olduğuna işaret eder. Bu durumda işinizle ilgili konularda bazı seçimler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Ancak bunun üstesinden gelmeyi bilecek ve doğru kararı vereceksiniz. Böylece maddi anlamda ihtiyaçlarınızı giderecek seviyeye ulaşacaksınız.

Birikim yapmanız ve savurgan olmaktan uzak durmanız gerektiği anlamına gelir. Para kazanma konusunda alternatiflere yönelme şeklinde yorumlanabilir. Bu yönüyle paraya ihtiyacınız varsa ek getiri sağlayacak ufak tefek ek işlerle sorunu halledebileceksiniz. Bu işler sizi fazla yormayacak ve mevcut işinize göre sizi fazla yıpratmayacak.

Bir yerlerden sıcak para gelecektir. Bu size borcu olan birinin borcunu ödemesi olarak düşünülebilir. Yakın zamanda sizden borç isteyecek yakın bir dostunuz veya akrabanız olabilir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Deniz aşırı dostlarınız var demektir. Eğer böyle dostlara sahipseniz yakın zamanda sizi ziyarete geleceklerini gösterir. Bu dost arkadaşınız veya akrabanız olabilir. Sizi ziyarete gelirken hayatınızda oldukça önemli olacak bir hediye getireceğine işaret eder.

Yakın zamanda yeni dostlar edinmeniz muhtemeldir. Bu kişiyi ilk etapta sevmeyebilirsiniz ancak ilerleyen zamanlarda en yakın arkadaşlarınız arasına katılacak. Yeni tanışacağınız bu insanın karakterinin temiz olduğunu ve ömür boyu sizinle beraber olacağına yorumlanır.

İş ve Kariyer Yorumu

İş hayatında ikilemde kalma şeklinde yorumlanır. Bazı konularda kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz, bu nedenle dikkatli kararlar vermeniz gerekiyor.

İş hayatında yüz göz olmak zorunda kaldığınız ancak size sorun çıkaran bir iş arkadaşı şeklinde anlaşılır. Bu arkadaş işleriniz içinden çıkılmaz bir hale sokuyor olabilir. Ancak siz iş hayatınızda güçlü bir karakter olarak sorunun üstesinden gelmeyi bileceksiniz.

Yeni iş teklifleri alabilir veya mevcut işinizde yükselmeler yaşayabilirsiniz. İş yükünüzde rahatlama olacak ve daha rahat bir iş ortamında çalışma gibi şartlara erişmeniz an meselesi. Bunu bir kadın çalışan veya kadın iş veren sayesinde sağlayacaksınız.

İş hayatında iki yüzlü, yüzünüze gülen ancak arkanızdan işler çeviren iş arkadaşlarına işaret eder. Ayrıca yalan ve iftira anlamı da taşır. Bu arkadaşların kim olduğunu biliyorsunuz. Ancak daha dikkatli olacak ve size zarar vermelerine izin vermeyeceksiniz. Aksine üzerinize oyun kuranlara rağmen yükselmeyi bileceksiniz.

Sağlık Yorumu

Kız bebeğini müjdeler. Bu bebek oldukça sağlıklı ve hayırlı olacaktır. Fal sahibinin yakın zamanda bir hastalık ile karşılaşacağı ancak üstesinden geleceği şeklinde yorumlanır. Bu hastalık doktorun tavsiyelerine uyarak rahatlıkla atlatılacaktır. Aile üyelerinde uzun zamandır geçmek bilmeyen bir rahatsızlık var. Bu kişinin tüm hastalıklarından kurtularak şifa bulacağına yorumlanır.


Kahve Falında Deniz Kızı Kuyruğu Görmek

Fal sahibinin yakın bir arkadaşı ile bir konuda ters düşeceği ve bundan dolayı üzüntü duyarak arkadaşının gönlünü alacağı anlamına gelir. Kişinin eski sevgilisi ile olan ilişkisinin yeniden alevleneceğine ve mutlu bir ilişkiye ilk adımını atacağına işaret eder.


Kahve Falında Hamile Deniz Kızı Görmek

Fal sahibinin yakın zamanda vatanına ve milletine hayırlı bir erkek evlada sahip olacağı anlamına gelir. Kişinin yaşayacağı bir olay sonrasında vermiş olduğu sözlerin arkasında durması ve mücadelesine kaldığı yerden devam etmesi gerektiğine işaret eder.


Kahve Falında Deniz Kızı ve Kalp Görmek

Fal sahibinin sevdiği ile üzücü bir tartışma yaşayacağı fakat yaşanan sorunu kısa sürede tatlıya bağlayacağı anlamına gelir. Kişinin çözülemez sandığı problemlerin üstesine giderek başarı sağlayacağına inanması ve elinden geleni yapması gerektiğine işaret eder.


Kahve Falında Deniz Kızı ve Deniz Atı Görmek

Fal sahibinin çevresinde ilim sahibi kişilerden büyük ders alacağı bununla birlikte başarılarına başarı katacağı anlamına gelir. Kişinin kafasında olan soru işaretine dikkatini vererek netleştirmesi gerektiği aksi halde yanlış karar vereceğine işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.