Kahve Falında Deniz Kızı Görmek

Kahve Falında Deniz Kızı Görmek
19 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 7.574 kez okundu.

Kahve falında deniz kızı görmek, kahve falı bir çok bayanın zevkli uğraşlarında biridir. Fincanda görülen şekilleri birtakım hayvanlara ya da sembollere benzetmek ve buna göre bu sembollere anlamlar yüklemek kadınların hobileri arasındadır. Deniz kızı da fallarda çıkabilecek sembollerden bir tanesidir. Hem iyi hem kötü yorumlar vardır.

Bir çok falcı tarafından fal sahibinin etrafında dürüst insanlar olmadığına yorumlanır. İki yüzlü ve samimi olmayan insan olarak yorumlanır. Bu durumda fal sahibi etrafındaki insanlara dikkat etmelidir ve sırlarını herkese açmamalıdır. Sizi aldatmak isteyen insanlar olduğunun habercisidir. Fal sahibi arkasından oynanan oyunlar olduğunu bilmeli ve bu oyunlara karşı tedbir almalıdır. Eğer yanında deniz gibi bir sembol daha varsa fal sahibini aldatmaya çalışan insanların amacına ulaşamayacağı anlamı çıkar. Bir diğer olumsuz anlamı da fal sahibinin içsel sıkıntıları olduğu yönündedir. Bu durumda kişi kendine zaman ayırmalıdır. Bu olumsuz anlamlar dışında falda deniz kızı görmenin olumlu yorumlandığı birkaç anlam da bulunmaktadır. Bazı durumlarda murada yorumlanır. Fal sahibi muradına erecek, isteklerine, hayallerine kavuşacak demektir. Ancak bu yorumları doğru tespit edebilmek için fincandaki diğer sembollerin anlamı da son derece önemlidir.

Yakın zamanda uzun yoldan elinde bir paketle gelecek olan bir misafirin var, alacağın bu hediye sana çok fazla şans getirecek.Okulda karşılaşacağın uzun boylu bir adama bir anda tutulacaksın. Ancak bu kişiyi çok bağlanmadan unutman senin için daha hayırlı olacak. Çünkü bu adam sana karşı bişey hissetmeyecek ve bu durum seni üzecek.

Kahve Falında Deniz Kızı Kuyruğu Görmek

Aile içindeki problemlerin de çözüleceğini gösterir. Özellikle ebeveynler arasındaki sorunların hallolması ve boşanma sürecindeki eşlerin bundan vazgeçmesidir. Evlilik yapacağı insanı seçen ancak bunu bir türlü ailesine kabul ettiremeyenler için nihayet kabul görmek ve güzel bir evlilik yapmaktır. 15 rakamı büyük ve belirgin bir biçimde görülüyorsa çok büyük ve köklü bir firmadan; daha küçük bir biçimde görülüyorsa ortalama bir ofisten hemen hemen aynı ücretle bir iş teklifi alacağınızı ve kabul edeceğinizi gösterir.

Kahve Falında Ters Deniz Kızı Görmek

İkiyüzlü insanların en samimi arkadaşlarınızla bile aranızı açmaya çalışması sizde bardağı taşıran son damla olacak. Ortalık biraz karışacak ama sonunda herkesin ağzının payını vermeyi başaracaksınız. Çok sıkılgan biriyle aranızda değişik bir muhabbet gelişecek. Erkek arkadaşlarınız arasından kıskanç tipli birisinden hoşlanmaya başladığınızı fark edebilirsiniz. Bu durum karşı tarafın fark etmesiyle hoş bir ilişkiye dönüşebilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git