Kahve Falında Deniz Kızı Görmek

19.04.2015
Kahve Falında Deniz Kızı Görmek

Kahve falında deniz kızı görmek, kahve falı bir çok bayanın zevkli uğraşlarında biridir. Fincanda görülen şekilleri birtakım hayvanlara ya da sembollere benzetmek ve buna göre bu sembollere anlamlar yüklemek kadınların hobileri arasındadır. Deniz kızı da fallarda çıkabilecek sembollerden bir tanesidir. Hem iyi hem kötü yorumlar vardır.

Bir çok falcı tarafından fal sahibinin etrafında dürüst insanlar olmadığına yorumlanır. İki yüzlü ve samimi olmayan insan olarak yorumlanır. Bu durumda fal sahibi etrafındaki insanlara dikkat etmelidir ve sırlarını herkese açmamalıdır. Sizi aldatmak isteyen insanlar olduğunun habercisidir. Fal sahibi arkasından oynanan oyunlar olduğunu bilmeli ve bu oyunlara karşı tedbir almalıdır. Eğer yanında deniz gibi bir sembol daha varsa fal sahibini aldatmaya çalışan insanların amacına ulaşamayacağı anlamı çıkar. Bir diğer olumsuz anlamı da fal sahibinin içsel sıkıntıları olduğu yönündedir. Bu durumda kişi kendine zaman ayırmalıdır.

Bazı durumlarda murada yorumlanır. Fal sahibi muradına erecek, isteklerine, hayallerine kavuşacak demektir. Ancak bu yorumları doğru tespit edebilmek için fincandaki diğer sembollerin anlamı da son derece önemlidir.

Yakın zamanda uzun yoldan elinde bir paketle gelecek olan bir misafirin var, alacağın bu hediye sana çok fazla şans getirecek. Okulda karşılaşacağın uzun boylu bir adama bir anda tutulacaksın. Ancak bu kişiyi çok bağlanmadan unutman senin için daha hayırlı olacak. Çünkü bu adam sana karşı bir şey hissetmeyecek ve bu durum seni üzecek.

Genel olarak meraklı olmaya, merak edilen önemli konuların açığa kavuşacağı şeklinde yorumlanır. Ayrıca kederin keyfe dönüşmesi, açığa çıkma ve huzura kavuşma şeklinde yorumlamak mümkün.

Aşk Hayatı

Fal sahibinin aşk hayatı karmaşık olabilir. Aldatma ile karşı karşıya olan fal sahibini işaret eder. Bu bakımdan iki yüzlü insanlarla yüz göz olmak zorunda kalabilirsiniz. Bu sizin için üzücü olsa da bu durumu lehinize çevirecek, gözleriniz açılacak ve kendinizi hayırsız bir işten kurtulmuş olarak bulacaksınız

Yakın zamanda dost kabul ettiğiniz insanların gerçek yüzünü göreceksiniz. Bu sayede aşk hayatınız için aslında doğru olmayacak kişiyi değil bir ömür mutlu olacağınız kişiyi bulacaksınız. Bu fal bekar ve flörtü olmayanların ise sevgili seçimine dikkat etmesi gerektiğine işaret eder. Zira son zamanlarda size uymayan insanlarla tanışma ihtimaliniz yüksek. Bu durumda zaten bunu anlayacak ve o kişilerle aranıza mesafe koymayı bileceksiniz.

Para

Bereket demektir. Son zamanlarda işinize taş koymaya çalışan birileri olabilir. Bu durumda sizi işinizle ilgili konularda bazı seçimler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Ancak bunun üstesinden gelmeyi bilecek ve doğru kararı vereceksiniz. Bu da sizin maddi anlamda ihtiyaçlarınızı giderecek seviyeye ulaşmanız anlamına gelir.

Deniz kızı kendini toplamış ve kuyruğunu kendine doğru çekmiş şekildeyse bu durum birikim yapmanız ve savurgan olmaktan uzak durmanız gerektiği anlamına gelir. Öte yandan deniz kızı daha dalgalı ve rahatsa bu sizin savurgan kişiliğinizi yansıtır. Bu yönüyle para harcama konusunda titiz davranmak gerektiğini söylemekte fayda var.

Bu fal para kazanma konusunda alternatiflere yönelme şeklinde yorumlanabilir. Bu yönüyle paraya ihtiyacınız varsa ek getiri sağlayacak ufak tefek ek işlerle sorunu halledebileceksiniz. Bu işler sizi fazla yormayacak ve mevcut işinize göre sizi fazla yıpratmayacak.

Deniz kızının yüzü size dönükse bir yerlerden sıcak para gelecektir. Bu size borcu olan birinin borcunu ödemesi olarak düşünülebilir. Ancak yüzü size dönük değilse yakın zamanda sizden borç isteyecek yakın bir dostunuz veya arkadaşınız olacak demektir.

Aile ve Yaşam Alanı

Deniz aşırı dostlarınız var demektir. Eğer böyle dostlara sahipseniz yakın zamanda sizi ziyarete gelebilir. Bu dost arkadaşınız veya akrabanız olabilir. Öte yandan yine deniz kızının duruşuna bağlı olarak farklı yorumlar getirilebilir. Örneğin deniz kızının yüzü size dönükse muhtemelen sevdiğiniz  kişi karakteri temiz insanlardır. Ancak yüzü size dönük değilse tam tersi ailede sevilmeyen bir karakter olabilir. Eğer deniz kızı toplu duruyorsa bu durum hiç de cömert olmayan ve geldiği zaman sizi rahatsız edecek davranışları olan uzak bir dostu ifade eder.

Rahat ve dalgalı bir görüntüye sahip olan deniz kızı bonkör bir dost veya akraba demektir. Bu dostunuz ziyarete gelirken size hediyeler getiren ve her türlü sıkıntınızda sizi hatırlayan gerçekten hatırlı bir dosttur.

Yakın zamanda yeni dostlar edinmeniz muhtemeldir. Bu dostu ilk etapta sevmeyebilirsiniz ancak ilerleyen zamanlarda en yakın arkadaşlarınız arasına katılacak olan bu kişiyi ömür boyu sahiplenecek ve seveceksiniz. Bu dostunuz iş hayatı dışında rutin olmayan bir şekilde karşınıza çıkacaktır.

İş ve Kariyer

Bu fal iş hayatında ikilemde kalma şeklinde yorumlanır. İş hayatında yüz göz olmak zorunda kaldığınız ancak size sorun çıkaran bir iş arkadaşı şeklinde anlaşılır. Bu arkadaş işleriniz içinden çıkılmaz bir hale sokuyor olabilir. Ancak siz iş hayatınızda güçlü bir karakter olarak sorunun üstesinden gelmeyi bileceksiniz. Diğer yandan yeni iş teklifleri alabilir veya mevcut işinizde yükselmeler yaşayabilirsiniz. Ayrıca iş yükünüzde rahatlayabilir veya daha rahat bir iş ortamında çalışma gibi şartlara erişmeniz an meselesi. Bunu bir kadın çalışan veya kadın iş veren sayesinde sağlayacaksınız. Diğer taraftan iş yerindeki bir kadın arkadaş size destek sağlayabilir. Manevi desteği sayesinde işlerin üstesinden gelebilirsiniz.

İş hayatında iki yüzlü, yüzünüze gülen ancak arkanızdan işler çeviren iş arkadaşlarına işaret eder. Ayrıca yalan ve iftira anlamı da taşır. Bu arkadaşların kim olduğunu biliyorsunuz. Ancak daha dikkatli olacak ve size zarar vermelerine izin vermeyeceksiniz. Aksine üzerinize oyun kuranlara rağmen yükselmeyi bileceksiniz.

Sağlık

Yeni evli çiftler için bir kız çocuğu olarak yorumlamak mümkündür. Bu evlat, çiftler için onları tamamen yansıtan, istedikleri güzellikle ve sağlıklı olacaktır.
Diğer yandan fal sahibi kadınsa yakın zamanda bir hastalık ile karşılaşacağı ancak üstesinden geleceği şeklinde yorumlanır. Bu hastalık doktorun tavsiyelerine uyarak rahatlıkla atlatılacaktır. Eğer fal sahibi erkekse o kişinin sevdiği bir kadın bir hastalığa yakalanacaktır. Bu kişi annesi veya sevdiği başka bir kadın olabilir. Ancak bu hastalık ömrünün geri kalanını daha sağlıklı geçirmesi için direnç sağlayacaktır.

Küçük bir kız çocuğu ebeveyni iseniz çocuğun bebek yaşlarda geçirdiği ancak iyileştiği bir hastalığı kafaya takıyor olabilirsiniz. Aynı şey yeğeniniz veya sevdiğiniz bir arkadaşınızın kızı için de geçerli olabilir. Ancak dert etmeye gerek yok çünkü artık vücut bu hastalığa karşı direnç sağlamıştır.

Eğer gördüğünüz deniz kızı size bakıyorsa sağlık problemini sizin yaşamanız muhtemeldir. Ancak abartmaya ve üzülmeye gerek yok. Çözümü olan bu problemin üstesinden rahatlıkla gelecek ve uzun bir ömre sahip olacaksınız.


 

Kahve Falında Deniz Kızı Kuyruğu Görmek

İyi haberleri ve güzel gelişmeleri simgeler. Çevrenizde yaşanan bir takım problemli durumların çözülmesi demektir. Bu gelişme sizin manevi açıdan rahatlamanızı sağlayacaktır. Yakınlarınız ile yaşadığınız bütün sorunları çözeceğinize delalet eder. böylelikle sizi üzen bu durumun olumsuz etkilerinden kurtulacağınız anlamına gelir. Geçmişte yaşadığınız maddi sıkıntılara dikkat çeker. Bir dönem çok sıkıntılı günler yaşadığınızı gösterir. Sizi daraltan ve üzen maddi sıkıntıların artık geçeceğine işaret eder. Bolluk ve bereket anlamına gelir. Hayatınızda bolluğun ve bereketin olacağına, artık ferah günler yaşayacağınıza tabir olur. Yaşadığınız tüm olumsuzluklardan kurtulmaya delalet eder. İşsizseniz iş bulacaksınız demektir. Çalıştığınız işte artık hak ettiğiniz maaşı alabileceğinizi müjdeler. Geçmişte sizi üzen manevi sıkıntıların geçmesine yorulur. Üzüntü nedeniyle yaşadığınız ufak tefek sağlık problemlerinizin geçeceğini müjdeler. Artık huzur ve refah içinde yaşayacağınız dönemin geldiğine delalettir.

Bereketli günlerin geldiğini gösterir. İkramiye ya da maaşınıza zam alabilirsiniz demektir. Elinize geçen parayı sevdiklerinizle birlikte huzur içinde harcayacağınıza delalet eder. Paranızın bir kısmını biriktirmeniz konusunda uyarıcıdır. Aksi takdirde yaşadığınız maddi sıkıntılara yeniden düşmeniz söz konusu olabilir. Harcamalarda dikkat etmeniz gerektiği konusunda işarettir. Ailenizdeki kişi sayısının veya arkadaş grubunuzdaki kişi sayısının artmasına tabir olabilir. Aileden birinin evlenmesi ya da bir bebek doğumu ile aile bireylerinde çoğalma olacağını gösterir. Mesleğinizdeki başarınızın artacağına delalet eder. Bu sembol kişilerin hayatının yalnızca bir döneminde şansın denk geldiğine delalet eder. Artık şans ve bereketin hayatınızda olacağına işarettir. Mutlu ve huzurlu bir şekilde keyifle yaşamak anlamına gelir.


 

Kahve Falında Ters Deniz Kızı Görmek

Uzun zamandır çalışarak, uğraşıp didindiğiniz işte beklenen başarıya ulaştığınıza delalet eder. Hatalarınızı fark edip yanlıştan dönmek anlamına da gelir. Bu konuda sevdiklerinizin uyarılarını dikkate almanız gerektiğini delalet eder. Güzel günler sizi beklemektedir. Mücadele ettiğiniz alanlarda başarıya ulaşacağınıza delalet eder. Bu başarı sonucunda çok büyük miktarlarda maddi kazanç elde edeceğiniz anlamına gelir. Bu hem maddi hem de manevi açıdan kendinizi güçlü hissetmenize sebep olacak bir gelişmedir. Artık geleceğinizi daha rahat planlama şansınız olduğuna tabir olur. Saygınlık kazanacağınıza işaret eder.

İş hayatında hedefleriniz olduğuna delalet eder. Hedeflerinize ulaşacağınız anlamına gelir. Çevrenizde dedikodunuzu yapan insanlar olduğunun habercisidir. Karşılıklı oturup sizin dedikodunuzu yapan bu insanların sizi çekemeyen kıskanç karakterli kişiler olduğuna yorumlanır. Üstelik size dost görünen bu iki kişinin, kötü niyetleri olduğuna tabir olur. Bu insanları çevrenizden uzaklaştırmanız gerektiğine delalet eder. Dikkatli olursanız bu insanların size zarar vermelerini engelleyeceksiniz anlamına gelir.

Birlikte olduğunuz kişi ile aranızda güzel bir ilişkinin varlığına delalet eder. Yalnız etrafınızda ilişkinize müdahale etmek isteyen bir insan bulunmaktadır, bu insanın ilişkinize müdahale etmesine izin vermemeniz gerektiğini salık verir. Hırsızlık olayı yaşayacağınıza delalet eder. Çok değer verdiğiniz bir eşyanızın çalınması söz konusu olabilir. Bu konuda dikkatli olmanız ve değerli eşyalarınızı korumanız gerektiğine dikkat çeker. Maddi kayıp yaşamanıza delalet eder. Özellikle iş çevrenizdeki insanlara karşı dikkatli olmanız, onların size zarar vermelerini engellemeniz gerektiğine işaret eder. İş yerinde zorluk ve sorunlarla uğraşmak zorunda kalacağınız anlamına gelir. En sonunda başarılı olsanız da sorunları çözerken zorlanacağınız ve yorulacağınıza delalet eder.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kadın


 

Kahve Falında Deniz Kızı ve Kalp Görmek

Güçlü ve yenilmez insanı simgeler. İçinizdeki gücün şu an farkında olmadığınızı delalet eder. Çevrenizde olan biten olaylara üzülerek, mevcut gücünüze odaklanmadığınıza yorumlanır. Kendinize odaklanmanız gerektiğine ve içinizdeki gücü keşfetmenizin önemine dikkat çeker. Boş yere sinirlenen insanı simgeler. Sorunlarla karşılaştığında sinirlenmek yerine, öfkenizi kontrol ederek sağduyulu davranmanız gerektiğine delalettir. Karşınıza size sorun çıkaran insanlar çıkabilir. Bilhassa iş yerinde size oyun oynayan ve zarara uğramanıza neden olan insanlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Sakin ve ağırbaşlı davranarak size oyun oynayan insanların hedeflerine ulaşmalarını engelleyebileceğiniz anlamına gelir. Zorluklarla savaşarak başarılı olabileceğinizi simgeler. Sizin içinizde bu gücün var olduğunu temsil eder. Karşınıza çıkan sorun ne olursa olsun, bu sorunu çözecek gücünüzün olduğuna işaret eder. Sabır ve sakinliğin en büyük desteğiniz olması gerektiğini ifade eder. Zor zamanların geçeceğine ve güzel günlerin geleceğine delalettir.

Başarılı insanı simgeler. Sizin üstün başarı kazandığınıza ve sahip olduğunuz başarıyı korumak zorunda olduğunuza delalet eder. Sıkıntılı günler geçirdiğinizi düşünseniz de bu günlerin aydınlık günlere çıkmanızda etkili olduğuna delalettir. Asla moralinizi bozmamanız gerektiği anlamına gelir. Umutsuzluğa kapılmamanızı salık verir. Başarılı olmak ve güçlü kalmak için çaba göstermeye devam etmeniz gerektiğine işaret eder. Çevrenizde gerçek dostlarınızın var olduğunu unutmamanızı salık verir. Her ne kadar etrafınızda sizi kıskanan ve yenilgiye uğramanızı isteyen insanlar olsa da sizi seven dostlarınız ve ailenizin desteği ile asla yıkılmayacağınıza delalet eder. Hedeflerinizden asla vazgeçmemeniz gerektiğini bildirir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kalp


 

Kahve Falında Deniz Kızı ve Balık Görmek

Güzel gelişmeler olacağına yorumlanır. Hayırlı işlerinizin olacağını müjdeler. Sağlık, mutluluk ve huzur dolu günlerin habercisidir. Geçmişte çok sıkıntı çektiğinizi ve yorulduğunuzu hatırlatır. Artık çektiğiniz dertlerin son buluşuna tabir olur. Gelecek güzel günleri müjdeler ve bu günlerin tadını çıkarmanızı salık verir. Sağlıklı bir hayat süreceğinizi işaret eder. Hayatta hedeflediğiniz her şeye ulaşacağınızı müjdeler. Bolluk ve bereket içinde yaşayacağınıza delalet eder. Gerçekten sizi seven insanlar ile birlikte yaşayacağınıza delalet eder. Size düşmanlık eden kıskanç insanlardan kendinizi arındırmanıza işaret eder. İş bulmaya tabir edilir. Zaten işiniz varsa üstün başarı göstereceğiniz anlamına gelir. Kıdem olarak ilerlemeniz de mümkündür. Çevrenizde bu durumla ilgili saygı kazandığınıza işaret eder.

Hayalinizdeki insanla tanışmanıza tabir olur. Bu insanın yaşamınızda git gide daha önemli bir yer aldığına delalet eder. Artık ilişkinizin ciddi boyuta geçtiğini müjdeler. En kısa zamanda güzel bir düğün ile evlenmeniz anlamına gelir. Sizi zarara uğratmak isteyen insanları fark etmeniz anlamına gelir. Bu insanlar kıskanç insanlardır ve sizi zor duruma sokmak için her türlü yola başvurabilirler. Uyanık davranarak bu insanların foyalarını ortaya çıkartacak olduğunuza delalet eder. Bu insanları çevrenizden uzaklaştıracağınız anlamına gelir. Bir daha asla karşınıza çıkamayacaklarına delalettir. Sorunlar çözüldüğünde hak ettiğiniz mükemmel hayatı yaşayacaksınız demektir. Düzeyli, mutlu ve huzurlu bir hayatı ailenizle birlikte yaşayacağınıza delalet eder.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Balık


 

Kahve Falında Deniz Kızı ve Denizatı Görmek

Hayatınızda bazı engellerin karşınıza çıkacağına yorumlanır. Bu engeller sizin aşabileceğiniz engellerdir. Engelleri aştığınızda eskisinden daha güçlü bir insan olacağınıza delalet eder. İş yerinde bazı sıkıntılı durumlar olacağı anlamına gelir. Sabırlı ve akılcı yaklaşımla çözebileceğiniz problemler olduğuna dikkat çeker. Umutsuzluğa kapılmadan çözüm yolları aramaya başlamalısınız. Sabırlı davranarak işlerinizde en az maddi zararla düze çıkmanız mümkün olacak demektir.

Bu nedenle çevrenizdekilerden destek alarak sorunları sakince çözmeye odaklanmanızı salık verir. Her şey yoluna girecek demektir. Endişelenmenin size de çevrenize de faydası yok anlamı taşır. Endişelenmek yerine hedefe odaklanmanın akıllıca olduğuna işaret eder. Aşk hayatınızda bir takım sorunlara dikkat çeker. Sevgiliniz, nişanlınız veya eşinizle ufak tefek sorunlarınız olduğuna delalettir. En kısa zamanda sorunların çözüleceğine ve güzel günlerin geleceğine tabir olur. Mutluluğun size çok yakın olduğunu unutmamalısınız demektir.

Küslük yaşadığınız insanlarla barışmanıza delalet eder. Bu barışma her iki tarafa da mutluluk getirecek ve ruhunuzun rahatlamasına sebep olacaktır. Küs olduğunuz kimseler varsa bu durumu uzatmamanız en hayırlısı olacaktır. Sakince kararlar vermenin sizin için her zaman çok daha iyi olacağına tabir olur. Gerginliklerden arınarak olumsuzluklardan uzaklaşacağınıza delalettir. Haramdan uzak insanı simgeler.

Çalışarak helal para kazanan ve hanesinde bolluk, bereketi eksik olmayan insanı tasvir eder. İş yerinizde gösterişe meyilli kişiler olduğunu ve göz boyayıcı hareketler yaptıklarına delalettir. Hoşunuza gitmeyen bu durumu çözmek için soğukkanlılıkla hareket ederek bu kişileri uyarmanıza delalet eder. Böylelikle iş yerinde sorun çözülecek ve içiniz rahatlamış olacaktır. Ayrıca bir süre işlerden uzaklaşmak isteseniz de bu süreyi uzatmamanız gerektiğine delalettir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Denizatı

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.