Kahve Falında Deniz Kızı Görmek

Kahve Falında Deniz Kızı Görmek
19 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 7.941 kez okundu.

Kahve falında deniz kızı görmek, kahve falı bir çok bayanın zevkli uğraşlarında biridir. Fincanda görülen şekilleri birtakım hayvanlara ya da sembollere benzetmek ve buna göre bu sembollere anlamlar yüklemek kadınların hobileri arasındadır. Deniz kızı da fallarda çıkabilecek sembollerden bir tanesidir. Hem iyi hem kötü yorumlar vardır.

Bir çok falcı tarafından fal sahibinin etrafında dürüst insanlar olmadığına yorumlanır. İki yüzlü ve samimi olmayan insan olarak yorumlanır. Bu durumda fal sahibi etrafındaki insanlara dikkat etmelidir ve sırlarını herkese açmamalıdır. Sizi aldatmak isteyen insanlar olduğunun habercisidir. Fal sahibi arkasından oynanan oyunlar olduğunu bilmeli ve bu oyunlara karşı tedbir almalıdır. Eğer yanında deniz gibi bir sembol daha varsa fal sahibini aldatmaya çalışan insanların amacına ulaşamayacağı anlamı çıkar. Bir diğer olumsuz anlamı da fal sahibinin içsel sıkıntıları olduğu yönündedir. Bu durumda kişi kendine zaman ayırmalıdır.

Bazı durumlarda murada yorumlanır. Fal sahibi muradına erecek, isteklerine, hayallerine kavuşacak demektir. Ancak bu yorumları doğru tespit edebilmek için fincandaki diğer sembollerin anlamı da son derece önemlidir.

Yakın zamanda uzun yoldan elinde bir paketle gelecek olan bir misafirin var, alacağın bu hediye sana çok fazla şans getirecek. Okulda karşılaşacağın uzun boylu bir adama bir anda tutulacaksın. Ancak bu kişiyi çok bağlanmadan unutman senin için daha hayırlı olacak. Çünkü bu adam sana karşı bir şey hissetmeyecek ve bu durum seni üzecek.

Genel olarak meraklı olmaya, merak edilen önemli konuların açığa kavuşacağı şeklinde yorumlanır. Ayrıca kederin keyfe dönüşmesi, açığa çıkma ve huzura kavuşma şeklinde yorumlamak mümkün.

Aşk Hayatı

Fal sahibinin aşk hayatı karmaşık olabilir. Aldatma ile karşı karşıya olan fal sahibini işaret eder. Bu bakımdan iki yüzlü insanlarla yüz göz olmak zorunda kalabilirsiniz. Bu sizin için üzücü olsa da bu durumu lehinize çevirecek, gözleriniz açılacak ve kendinizi hayırsız bir işten kurtulmuş olarak bulacaksınız
Yakın zamanda dost kabul ettiğiniz insanların gerçek yüzünü göreceksiniz. Bu sayede aşk hayatınız için aslında doğru olmayacak kişiyi değil bir ömür mutlu olacağınız kişiyi bulacaksınız. Bu fal bekar ve flörtü olmayanların ise sevgili seçimine dikkat etmesi gerektiğine işaret eder. Zira son zamanlarda size uymayan insanlarla tanışma ihtimaliniz yüksek. Bu durumda zaten bunu anlayacak ve o kişilerle aranıza mesafe koymayı bileceksiniz.

Para

Bereket demektir. Son zamanlarda işinize taş koymaya çalışan birileri olabilir. Bu durumda sizi işinizle ilgili konularda bazı seçimler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Ancak bunun üstesinden gelmeyi bilecek ve doğru kararı vereceksiniz. Bu da sizin maddi anlamda ihtiyaçlarınızı giderecek seviyeye ulaşmanız anlamına gelir.

Deniz kızı kendini toplamış ve kuyruğunu kendine doğru çekmiş şekildeyse bu durum birikim yapmanız ve savurgan olmaktan uzak durmanız gerektiği anlamına gelir. Öte yandan deniz kızı daha dalgalı ve rahatsa bu sizin savurgan kişiliğinizi yansıtır. Bu yönüyle para harcama konusunda titiz davranmak gerektiğini söylemekte fayda var.

Bu fal para kazanma konusunda alternatiflere yönelme şeklinde yorumlanabilir. Bu yönüyle paraya ihtiyacınız varsa ek getiri sağlayacak ufak tefek ek işlerle sorunu halledebileceksiniz. Bu işler sizi fazla yormayacak ve mevcut işinize göre sizi fazla yıpratmayacak.

Deniz kızının yüzü size dönükse bir yerlerden sıcak para gelecektir. Bu size borcu olan birinin borcunu ödemesi olarak düşünülebilir. Ancak yüzü size dönük değilse yakın zamanda sizden borç isteyecek yakın bir dostunuz veya arkadaşınız olacak demektir.

Aile ve Yaşam Alanı Hayatı

Deniz aşırı dostlarınız var demektir. Eğer böyle dostlara sahipseniz yakın zamanda sizi ziyarete gelebilir. Bu dost arkadaşınız veya akrabanız olabilir. Öte yandan yine deniz kızının duruşuna bağlı olarak farklı yorumlar getirilebilir. Örneğin deniz kızının yüzü size dönükse muhtemelen sevdiğiniz  kişi karakteri temiz insanlardır. Ancak yüzü size dönük değilse tam tersi ailede sevilmeyen bir karakter olabilir. Eğer deniz kızı toplu duruyorsa bu durum hiç de cömert olmayan ve geldiği zaman sizi rahatsız edecek davranışları olan uzak bir dostu ifade eder.

Rahat ve dalgalı bir görüntüye sahip olan deniz kızı bonkör bir dost veya akraba demektir. Bu dostunuz ziyarete gelirken size hediyeler getiren ve her türlü sıkıntınızda sizi hatırlayan gerçekten hatırlı bir dosttur.

Yakın zamanda yeni dostlar edinmeniz muhtemeldir. Bu dostu ilk etapta sevmeyebilirsiniz ancak ilerleyen zamanlarda en yakın arkadaşlarınız arasına katılacak olan bu kişiyi ömür boyu sahiplenecek ve seveceksiniz. Bu dostunuz iş hayatı dışında rutin olmayan bir şekilde karşınıza çıkacaktır.

İş ve Kariyer Hayatı

Bu fal iş hayatında ikilemde kalma şeklinde yorumlanır. İş hayatında yüz göz olmak zorunda kaldığınız ancak size sorun çıkaran bir iş arkadaşı şeklinde anlaşılır. Bu arkadaş işleriniz içinden çıkılmaz bir hale sokuyor olabilir. Ancak siz iş hayatınızda güçlü bir karakter olarak sorunun üstesinden gelmeyi bileceksiniz. Diğer yandan yeni iş teklifleri alabilir veya mevcut işinizde yükselmeler yaşayabilirsiniz. Ayrıca iş yükünüzde rahatlayabilir veya daha rahat bir iş ortamında çalışma gibi şartlara erişmeniz an meselesi. Bunu bir kadın çalışan veya kadın iş veren sayesinde sağlayacaksınız. Diğer taraftan iş yerindeki bir kadın arkadaş size destek sağlayabilir. Manevi desteği sayesinde işlerin üstesinden gelebilirsiniz.

İş hayatında iki yüzlü, yüzünüze gülen ancak arkanızdan işler çeviren iş arkadaşlarına işaret eder. Ayrıca yalan ve iftira anlamı da taşır. Bu arkadaşların kim olduğunu biliyorsunuz. Ancak daha dikkatli olacak ve size zarar vermelerine izin vermeyeceksiniz. Aksine üzerinize oyun kuranlara rağmen yükselmeyi bileceksiniz.

Sağlık Hayatı

Yeni evli çiftler için bir kız çocuğu olarak yorumlamak mümkündür. Bu evlat, çiftler için onları tamamen yansıtan, istedikleri güzellikle ve sağlıklı olacaktır.
Diğer yandan fal sahibi kadınsa yakın zamanda bir hastalık ile karşılaşacağı ancak üstesinden geleceği şeklinde yorumlanır. Bu hastalık doktorun tavsiyelerine uyarak rahatlıkla atlatılacaktır. Eğer fal sahibi erkekse o kişinin sevdiği bir kadın bir hastalığa yakalanacaktır. Bu kişi annesi veya sevdiği başka bir kadın olabilir. Ancak bu hastalık ömrünün geri kalanını daha sağlıklı geçirmesi için direnç sağlayacaktır.

Küçük bir kız çocuğu ebeveyni iseniz çocuğun bebek yaşlarda geçirdiği ancak iyileştiği bir hastalığı kafaya takıyor olabilirsiniz. Aynı şey yeğeniniz veya sevdiğiniz bir arkadaşınızın kızı için de geçerli olabilir. Ancak dert etmeye gerek yok çünkü artık vücut bu hastalığa karşı direnç sağlamıştır.

Eğer falda gördüğünüz deniz kızı size bakıyorsa sağlık problemini sizin yaşamanız muhtemeldir. Ancak abartmaya ve üzülmeye gerek yok. Çözümü olan bu problemin üstesinden rahatlıkla gelecek ve uzun bir ömre sahip olacaksınız.

Kahve Falında Deniz Kızı Kuyruğu Görmek

Aile içindeki problemlerin de çözüleceğini gösterir. Özellikle ebeveynler arasındaki sorunların hallolması ve boşanma sürecindeki eşlerin bundan vazgeçmesidir. Evlilik yapacağı insanı seçen ancak bunu bir türlü ailesine kabul ettiremeyenler için nihayet kabul görmek ve güzel bir evlilik yapmaktır. 15 rakamı büyük ve belirgin bir biçimde görülüyorsa çok büyük ve köklü bir firmadan; daha küçük bir biçimde görülüyorsa ortalama bir ofisten hemen hemen aynı ücretle bir iş teklifi alacağınızı ve kabul edeceğinizi gösterir.

Kahve Falında Ters Deniz Kızı Görmek

İkiyüzlü insanların en samimi arkadaşlarınızla bile aranızı açmaya çalışması sizde bardağı taşıran son damla olacak. Ortalık biraz karışacak ama sonunda herkesin ağzının payını vermeyi başaracaksınız. Çok sıkılgan biriyle aranızda değişik bir muhabbet gelişecek. Erkek arkadaşlarınız arasından kıskanç tipli birisinden hoşlanmaya başladığınızı fark edebilirsiniz. Bu durum karşı tarafın fark etmesiyle hoş bir ilişkiye dönüşebilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git