Kahve Falında Çizme Görmek

19.04.2015
Kahve Falında Çizme Görmek

Kahve falında çizme görmek, fal sahibinin yaşayacağı olaylar sonucu önüne iki tane hayırlı kapı açılacağı ve sonunda selamete çıkarak çok mutlu olacağı anlamına gelir. Kişinin sevdiği ile yaşadığı sorunları çözüme kavuşturacağına ve bir süredir yaşadığı sağlık sorunundan kurtulacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Kriter ve sorumluluk sahibi insanlar ile ortak işler yapacağınıza işaret eder. Ayrıca alacağınız müjdeli bir haber sonrasında yolculuk yapacağınızın habercisidir ve bu yolculuğunuz kısa süreli olmayacaktır. Evliyseniz bu şehir değişikliğinizi eşiniz ile beraber yapacak olmanız ilişkiniz açısından çok iyi olacak, değişiklik ikinize de çok iyi gelecektir. Hayatınıza yeni insanlar girecek, yeni bir şehirde beraber sıfırdan başlangıç yapacaksanız.

Eğer evli değilseniz gideceğiniz bu yeni şehirde karşınıza çıkacak yeni birisi olduğuna işarettir. Geçmişte yaşadıklarınızı bir kenara bırakmalı ve hayatınıza yeni girecek olan bu insanı tanımaya çalışmalısınız. Sizinle özel bir bağ kurmak isteyecek olan bu kişi her fırsatta sizin karşınıza çıkacaktır. Hemen ön yargıya kapılmadan önce ona bir fırsat tanımalısınız. Hayatınıza girecek olan bu kişi sizi çok mutlu edip hayatınızı değiştirecektir. Kafa denginiz de olduğundan birlikte oldukça güzel vakit geçireceksiniz. Bu uzun birlikteliğinizin sonunda mutlu ve sakin bir evlilik hayatı sizi beklemektedir.

Hayatınızda takdir toplayacağınız önemli bir başarının kahramanı olacağınıza da yorumlanabilir. Ayrıca şansınızın açık olduğuna işaret eder. Size karşı otoriter tavır sergileyen ve üzerinizde baskı kurmaya çalışan insanların varlığından sıkıldığınız için bu insanları hayatınızdan çıkartacağınız bir dönem olacaktır. Ayrıca sosyal hayatınızda da yükselişe geçtiğiniz bir dönem olacak. Hayatınıza yeni giren insanlar hayatınızı değiştirecektir. Almış olduğunuz bu karar bundan sonraki iş ve özel hayatınızda başarılı olmanızda da önemli bir etken olacaktır. Tüm bu kararları alırken sevdiklerinizin ve ailenizin yanınızda olmasına izin verip onların da fikirlerini almayı unutmamalısınız.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre maddi olarak oldukça kazançlı bir dönem geçireceğinize işaret eder. Cebinize girecek olan toplu miktarda parayı simgeler. Alacağınız güzel bir haberle beraber uzun süreli çıkacağınız bir yolculuk sizin için yeni bir başlangıç olacaktır. Özellikle iş hayatınızda meydana gelecek olan büyük gelişmeler sizin maddi olarak oldukça rahatlamanızı, bolluk ve bereket içinde yaşamanızı sağlayacaktır. Ayrıca sağladığınız başarılardan ötürü aileniz başta olmak üzere etrafınızdaki herkesten takdir toplayacaksınız.

İş hayatınızda ve sosyal hayatınızda şansınız açılacak ve yükselişe geçeceksiniz. Maddi olanaklarınız bu dönemde daha da artacağı için yapacağınız yatırımlar konusunda oldukça dikkatli olmalı, mümkünse profesyonel birinden yardım almalısınız. Etrafınızdaki insanlara karşı dikkatli olmanız gereken bir dönemdir. Çevrenizde sizi kıskanan insanlar olabilir. Bu doğrultuda tedbiri elden bırakmayıp, atacağınız her adımı en az 2 defa düşünmeniz gerekmektedir. Kısa bir süre, gelir giderlerinizi kontrol ederek harcama yapmaya özen göstermelisiniz. Enerji ve tempo dolu günler sizi beklemektedir. Ayrıca her bakımdan oldukça şanslı olacağınız bir dönem geçireceksiniz.

Aile ve Yaşam Yorumu

İşiniz sebebiyle çıkacağınız uzun seyahat bir süreliğine ailenizden ve sevdiklerinizden uzak kalmanıza sebep olacak. Fakat bu süreçte yine sık sık onlarla iletişim kurmaya devam etmelisiniz. Yüksek mevkilere gelir ve maddi açıdan da rahatlığa kavuşacağınızdan çevrenize karşı daha tedbirli olmanızda yarar vardır. Uzun zamandır haber alamadığınız, konuşamadığınız yakın bir arkadaşınızın gönlünü almanın tam da sırasıdır. Kalbinizi temiz tuttuğunuz sürece iç huzurunuz bozulmayacaktır. Ayrıca hayatınızda büyük atılımlar yapacağınız bu dönemde çok uzun zamandan beri kurduğunuz hayallerinizi gerçekleştirme fırsatını yakalayacaksınız.

Özellikle bu dönemde size akıl danışmaya gelen insanların sayısı çoğalacak ve sosyal çevreniz gittikçe canlanacaktır. Seyahatiniz sırasında tanışacağınız yeni insanların size oldukça yardımı dokunacaktır. Ayrıca gireceğiniz kalabalık ortamlarda edineceğiniz yeni bilgiler ile hayatınızda önemli gelişmeler yaşayacaksınız. Özellikle bu dönemde yanlış kararlar almamak için mutlaka kararlarınızı çok dikkatli vermelisiniz. Her ihtimali gözden geçirmeli ayrıca sezgilerinize güvenmelisiniz. Düşünceleriniz her zaman pozitif tutmalı, negatif düşünceleri kafanızdan uzaklaştırmalısınız. Bu dönemde eşinizin ve ailenizin desteğine her zaman ihtiyacınız olacaktır.

İş ve Kariyer Yorumu

İş hayatınızda gireceğiniz kalabalık ortamlar sizin yeteneğinizi göstermenizi ve yeni teklifler almanızı sağlayacaktır. Bu yeni teklifler ile size iş konusunda yeni kapılar açılacaktır. Bu teklifleri değerlendirirken çok iyi düşünüp dikkatli karar vermelisiniz. İşinizde oldukça başarılı olacağınız bir döneme gireceğiniz için maddi olarak da yükselişe geçeceksiniz. Fakat yine de harcama yaparken dikkatli olmanız gerekmektedir. Bir süre gelir ve giderlerinizi kontrol ederek harcama yapmanız gerekebilir.

Kararlı adımlarla hedeflerinize ilerleyeceğinize, yeni bir işe girişeceğinize de işaret eder. Başarı hayallerinizi yüksek tutup, motivasyonunuz düşmesine asla izin vermeyin. Bu tavırlarınızla sadece iş hayatınızda değil, sosyal çevrenizde de herkes tarafından gıpta edilen biri haline geleceksiniz. Bu şekilde zaferinize her gün daha da yaklaşmış olacaksınız. Ayrıca işiniz sayesinde yeni ve kaliteli insanlarla tanışacak, kendinize yeni kapılar açacaksınız. Bu vesile ile de çok farklı hayatlara şahit olacaksınız. Adımlarınızı daha dikkatli attığınız sürece, karşınıza çıkan güçlü engelleri bir bir aşacak, karşınıza çıkan her engel sayesinde tecrübe sahibi olacaksınız. Kendinize olan güveninizi yenilemeniz gerekmektedir. Motivasyonunuzu ve enerjinizi yüksek tutmalısınız.

Sağlık Yorumu

Özellikle bu dönemde size karşı uygulanabilecek olan otoriter ve baskıcı bir tavrı simgeler. Bu tavır aileniz veya yakın çevreniz tarafından sağlığınıza biraz daha dikkat etmeniz gerektiği doğrultusunda olabilir. Bu dönemde işlerinize fazla gömülmeniz ve seyahatleriniz arasında sağlığınızı da ihmal etmemelisiniz. Düzenli doktor kontrollerinizi aksatmamalı, gıdanıza dikkat etmelisiniz. Gerektiği taktirde gıda takviyesi kullanmalısınız. Özellikle bu dönemde gireceğiniz yoğun tempodan dolayı bitkin düşüp kısa süreli sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. Fakat yaşayacağınız bu ufak sağlık sorunu ile ilgili çok doğru bir tercih yapacaksınız.

Uzaktaki bir yakınınızdan ve ya akrabanız kısa süreli bir sağlık problemi yaşayabilir. Fakat hemen atlatacaktır. Onların bu zamanında yanında olmanız moral düzeltecek ve onlar için motivasyon kaynağı olacaktır. Kafanızdan negatif düşünceleri uzaklaştırmalı, her zaman oldukça sakin ve pozitif olmaya çalışmalısınız. Yakın çevrenizden gelecek olan güzel haberler sizi çok sevindirecek ve mutlu edecektir. Özellikle bu dönem kendi sorunlarınızı bir kenara koyup rahatlama dönemidir. Boş vakitlerinizi spora ve ya hobilerinize ayırıp, yeteneklerinizi keşfetmeye çalışmak size iyi gelecektir. Böylece hayatınız yeniden şekillenmeye başlayacaktır.


Kahve Falında Topuklu Çizme Görmek

Fal sahibinin sevgilisi ile arasının düzeleceği ve birbirini bir daha asla üzmeyeceği anlamına gelir. Kişinin kafasını sürekli meşgul eden problemlerden kurtulacağına ve kendisini hiç hissetmediği kadar iyi hissedeceğine işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.