Kahve Falında Ayakkabı Görmek

18.04.2015
Kahve Falında Ayakkabı Görmek

Kahve falında ayakkabı görmek, fal sahibinin duygusal davranmak yerine mantıklı bir şekilde vereceği kararlar sonucunda yuvasında yaşadığı sorunları kısa sürede çözeceği anlamına gelir. Kişinin elindekilerinin değerini bilmesi ve kendisini ilgilendirmeyen konulara dahil olmaması gerektiğine işaret eder.

Aşk Yorumu

Bu dönem aşk hayatınızda çok güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Şans sizin yanınızda olacak ve aşk dolu günler geçireceksiniz. Son zamanlarda sevdiğiniz kişi ile çok fazla vakit geçirememiş gibi görünüyorsunuz. Birbirinize olan aşkınızdan dolayı görüşmüyor daha doğrusu görüşemiyor oluşunuz hiçbir şey değiştirmemiş hatta birbirinize daha fazla bağlanmanızı sağlamış gibi görünüyor. Kaybetme korkunuz artmış ve sevginize sımsıkı sarılmışsınız. Bu dönem sizin için imtihan olarak geçmiş gibi görünüyor. Sevginizin ve sabrınızın gücü sınanmış ve siz bu süreci başarı ile tamamlamışsınız. Önünüze çıkan bu büyük engeli kaldırmayı başarmışsınız ve tüm bunları aşkınız ile yapmışsınız.

Bu süreçte kendinizi çok daha şanslı hissedeceksiniz. Çünkü sevdiğiniz kişi ile aranızdaki aşkın ne kadar büyük olduğunu bir kez daha anlayacaksınız. Ne kadar zaman geçse de birbirinizi bırakamayacağınızı göreceksiniz, aranıza ne kadar mesafe girdiğinin bir önemi olmayacak ve bu aşkınızı daha da güçlendirecek. Bu dönem aranızdaki hasret son bulacak ve istediğiniz gibi buluşup, beraber vakit geçirebileceksiniz. Gezecek, sohbet edecek ve bol bol eğlenceli vakitler geçireceksiniz. Beraber gelecekteki yaşamınızın hayalini kuracaksınız. El ele göz göze romantik dakikalar yaşayacaksınız, aşk etrafınızı saracak. Beraber olduğumuz her güne şükredeceksiniz. Aşık olduğunuz kişinin doğru kişi olduğunu ve hayatınızı onunla tamamlamak istediğinizi bir kez daha anlayacaksınız.

Para Yorumu

Bu dönem para hayatımızın her anında yanınızda olacak, yardıma ihtiyacınız olduğunda yardım edecek ve daha rahat bir yaşam çekmenizi sağlayacak. Uzun zamandır borçları, ödemelerin ve ihtiyaçların arasında kalmış gibi görünüyorsunuz. Bu durum sizi epey yıpratmış fakat artık tüm bu zorluklar son bulacak, para kazanmanın ve yüksek gelir elde etmenin yollarını bulacaksınız. Bu yollar daha girişimci bir ruha sahip olmanızı sağlayacak. Kendi işinizin patronu olabilirsiniz, belki internet üzerinden satış yapıp para kazanmaya başlayabilirsiniz. Günümüzün en yaygın sosyal medya hesaplarından adınızı duyurabilir ve buralardan kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz.

Bu süreçte ilerlemek ve güzel şeyler başarabilmek için biraz sermayeye ihtiyacınız olabilir. Ancak şans hep sizin yanınızda olacağı için bu konuda da zorluk çekmeyeceksiniz. Sevdiğiniz kişilerden destek alacak ve gerçek yakınlarınızın kim olduğunu görme şansı yakalayacaksınız. Önceden biriktirdiğiniz paraları da bu süreçte kullanabilirsiniz. Ancak temeli sağlam hazırladığınız için tüm bu giderlerin getirisini daha fazla bir şekilde alabileceksiniz. Çok kısa bir zaman dilimi içinde büyütecek, adınızı duyuracak ve ilerleme kaydedeceksiniz. Kazancınız artacak, ciddi paralar kazanmaya başlayacaksınız. Artık kaygı ve endişe peşinizde olmayacak, geçim sıkıntısı yaşamayacaksınız. Rahat ve huzurlu bir hayat sizi bekliyor gibi görünüyor.

Aile ve Yaşam Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre bu dönem aile ve yaşam alanı hayatınızda çok güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Aileniz ile daha fazla vakit geçirme fırsatı elde edeceksiniz. Hem kendinize hem de ailenize daha fazla vakit ayırabileceksiniz. Bu durum rahatlamanızı da sağlayacak ve tekrar rutin hayata daha enerjik bir şekilde dönüş yapabileceksiniz. Bu durum hayatınızın dönüm noktası olabilir ve köklü değişimlere gidebilirsiniz. Hiç beklenmedik bir anda taşınma kararı alabilir ve hayatınızı yeniden düzene sokmaya çalışabilirsiniz. Bu süreç ilk başta sizi epey zorlayabilir. Yeni bir ev ve eşyalar hem maddi hem de manevi anlamda yorulmanıza neden olabilir. Ayrıca yeni bir yaşam alanı demek yeni insanlar demek bu yüzden de ortama uyum sağlamanız gerekebilir. Fakat tüm bu taşınma süreci bittiği zaman çok daha mutlu hissettiğinizi anlayacaksınız ve size en uygun yerin burası olduğuma karar vereceksiniz.

Yeni ev beraberinde çok güzel ve eğlenceli alışverişler de getirecek. Ev eşyaları arasında kaybolacak ve tek derdiniz hangisi daha güzel, hangisi salonuna daha çok uyar diye düşünmek olacak. Bu süreçte ailenizin ve arkadaşlarınızın desteğini de çok göreceksiniz, sizi asla yalnız bırakmayacaklar ve her an yardımınıza koşmak için hazırda bekleyecekler. Yeni ev beraberinde huzur, bereket ve güven getirecek. Yeni hayatınıza ilk adımı bu ev ile atacaksınız.

İş ve Kariyer Yorumu

Bu dönem kariyer hayatınız tam istediğiniz gibi ilerleyecek, yavaş yavaş hayalinize kavuşacaksınız. Uzun zamandır yapmak istediğiniz şeylere ulaşacaksınız. Hayatınızı kariyerinize göre şekillendirmek istediğinizi bir kez daha anlayacaksınız. Doğru karar olup olmadığını sevdiğiniz ve sözüne güvendiğimiz kişilere sorup öğrenebilirsiniz. Bu süreç sizin için değişik geçebilir çünkü yeni iş hayatı bir anda bünyenize fazla gelebilir. Fakat alışacak ve zamanla çalışmayı seveceksiniz. Bulunduğunuz koşullar için de en mantıklı olanın çalışmak ve para kazanmak olduğunu idrak edeceksiniz.

Kariyerinizde ilerledikçe daha da hırslanacak ve daha ileri gitmeye başlayacaksınız. Bu süreç sizi yurt dışına çıkmaya bile ikna edebilir. Kendinizi bir anda hiç bilmediğimiz bir ülkede çalışır halde bulabilirsiniz. Yeni bir ülke, yeni insanlar ve yeni dil iletişim kurmakta zorluk çekmenize ve yalnız hissetmenize neden olabilir ancak alıştıkça yeni hayatımızın o kadar da kötü olmadığını hatta hayatınızın en heyecanlı günlerinin başlangıcı olduğunu göreceksiniz.İşinizde çok daha fazla ilerleyecek ve en iyi yerlere gelmeye hak kazanacaksınız.

Sağlık Yorumu

Bu dönem sağlık hayatınızda çok güzel gelişmeler yaşanacak ve daha sağlıklı olmanın tadını çıkartacaksınız. Görüldüğü üzere önceki aylarda bazı sağlık sorunları peşinizi bırakmamış, bunlarla beraber stres yapmışsınız, fazla kilolarınız ortaya çıkmış ve cildiniz kötü bir görünüme sahip olmuş. Her şey üst üste gelmiş gibi görünüyor. Fakat bu dönem tüm bu yaşanan kötü olaylardan kurtulacaksınız ve sağlığınıza kavuşacaksınız. Hasta olmanız neden olan şeylerden kurtulacak, tedavi görmeye başlayacak ve kısa sürede iyileşeceksiniz. İyileşmeniz ile beraber stres de yakanızı bırakmış olacak ve stresten dolayı meydana gelen etkiler bitecek.

Hastalıklar ile uğraşmaktan kurtulacağınız için kendinizi tamamen sağlıklı yaşamaya adayacaksınız, yaptığınız yanlışlardan ders çıkartacak ve daha dikkatli hareket etmeye başlayacaksınız. Özellikle beslenmenize daha fazla özen gösterecek ve sporlar daha iç içe olan bir hayat yaşamaya başlayacaksınız. Tüm bu güzel gelişmeler sağlığınız ile beraber hayatınızdaki diğer her şeyi de olumlu bir şekilde etkileyecek ve daha mutlu birine dönüşeceksiniz. Güzel günler sizi bekliyor.


Kahve Falında Büyük Ayakkabı Görmek

Fal sahibinin yaşayacağı olay ile kalbindeki kuşkulardan kurtulacağı ve sevdiğine olan güvenini tazeleyeceği anlamına gelir. Kişinin hayallerinin ve umutlarının tükendiği noktada ayağa kalkarak mücadele edeceğine ve hayalini kurduğu yaşama kavuşacağına işaret eder.


Kahve Falında Erkek Ayakkabısı Görmek

Fal sahibinin alışılmışın dışında bazı olaylar yaşayacağı ve büyük hatalar yapmamak için hırsına yenik düşmemesi gerektiği anlamına gelir. Kişinin hayatındaki pürüzleri ortadan kaldırması ile birlikte aileyse hayalindeki mutlu bir yaşam süreceğine işaret eder.


Kahve Falında Spor Ayakkabı Görmek

Fal sahibinin kendisi için kötü sandığı bazı olayların oldukça hayırla sonuçlanacağı ve bundan dolayı çok mutlu olacağı anlamına gelir. Kişinin çevresinde gelişen olaylardan dolayı dikkatini dağıtmaması ve çalışmalarına azimle devam etmesi gerektiğine işaret eder.


Kahve Falında Ters Ayakkabı Görmek

Fal sahibinin döktüğü gözyaşlarının ve üzüntülerinin son bulacağı; üzerindeki yüklerden kurtularak rahatlayacağı anlamına gelir. Kişinin kendisini hiç olmadığı kadar iyi hissettiren ve her zaman yanında olacak olan bir insanla tanışarak evleneceğine işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.