Kahve Falında Ayakkabı Görmek

Kahve Falında Ayakkabı Görmek
18 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 10.544 kez okundu.

Kahve falında ayakkabı görmek, uzak yerlerden misafir geleceğinin, kısmetin açılacağının habercisidir. Eğer fal sahibi bayan ise yakın zamanda doğru ve dürüst bir erkekle karşılaşacağına, fal sahibi erkek ise güzel bir bayanla tanışacağına işarettir. İnanç, güç, kudret ve sabrın işaretçisidir.  Yakın dönemde karşınıza çıkacak kişileri fark etmelisiniz o kişi sizin hayatınızın aşkı olabilir. Hiç ummadığınız ve uzak diyarlardan gelen bir yakınınızdan yardım görebilirsiniz.

Aşk

Bu dönem aşk hayatınızda çok güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Şans sizin yanınızda olacak ve aşk dolu günler geçireceksiniz. Son zamanlarda sevdiğiniz kişi ile çok fazla vakit geçirememiş gibi görünüyorsunuz. Birbirinize olan aşkınızdan dolayı görüşmüyor daha doğrusu görüşemiyor oluşunuz hiçbir şey değiştirmemiş hatta birbirinize daha fazla bağlanmanızı sağlamış gibi görünüyor. Kaybetme korkunuz artmış ve sevginize sımsıkı sarılmışsınız. Bu dönem sizin için imtihan olarak geçmiş gibi görünüyor. Sevginizin ve sabrınızın gücü sınanmış ve siz bu süreci başarı ile tamamlamışsınız. Önünüze çıkan bu büyük engeli kaldırmayı başarmışsınız ve tüm bunları aşkınız ile yapmışsınız.

Bu süreçte kendinizi çok daha şanslı hissedeceksiniz. Çünkü sevdiğiniz kişi ile aranızdaki aşkın ne kadar büyük olduğunu bir kez daha anlayacaksınız. Ne kadar zaman geçse de birbirinizi bırakamayacağınızı göreceksiniz, aranıza ne kadar mesafe girdiğinin bir önemi olmayacak ve bu aşkınızı daha da güçlendirecek. Bu dönem aranızdaki hasret son bulacak ve istediğiniz gibi buluşup, beraber vakit geçirebileceksiniz. Gezecek, sohbet edecek ve bol bol eğlenceli vakitler geçireceksiniz. Beraber gelecekteki yaşamınızın hayalini kuracaksınız. El ele göz göze romantik dakikalar yaşayacaksınız, aşk etrafınızı saracak. Beraber olduğumuz her güne şükredeceksiniz. Aşık olduğunuz kişinin doğru kişi olduğunu ve hayatınızı onunla tamamlamak istediğinizi bir kez daha anlayacaksınız.

Para

Bu dönem para hayatımızın her anında yanınızda olacak, yardıma ihtiyacınız olduğunda yardım edecek ve daha rahat bir yaşam çekmenizi sağlayacak. Uzun zamandır borçları, ödemelerin ve ihtiyaçların arasında kalmış gibi görünüyorsunuz. Bu durum sizi epey yıpratmış fakat artık tüm bu zorluklar son bulacak, para kazanmanın ve yüksek gelir elde etmenin yollarını bulacaksınız. Bu yollar daha girişimci bir ruha sahip olmanızı sağlayacak. Kendi işinizin patronu olabilirsiniz, belki internet üzerinden satış yapıp para kazanmaya başlayabilirsiniz. Günümüzün en yaygın sosyal medya hesaplarından adınızı duyurabilir ve buralardan kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz.

Bu süreçte ilerlemek ve güzel şeyler başarabilmek için biraz sermayeye ihtiyacınız olabilir. Ancak şans hep sizin yanınızda olacağı için bu konuda da zorluk çekmeyeceksiniz. Sevdiğiniz kişilerden destek alacak ve gerçek yakınlarınızın kim olduğunu görme şansı yakalayacaksınız. Önceden biriktirdiğiniz paraları da bu süreçte kullanabilirsiniz. Ancak temeli sağlam hazırladığınız için tüm bu giderlerin getirisini daha fazla bir şekilde alabileceksiniz. Çok kısa bir zaman dilimi içinde büyütecek, adınızı duyuracak ve ilerleme kaydedeceksiniz. Kazancınız artacak, ciddi paralar kazanmaya başlayacaksınız. Artık kaygı ve endişe peşinizde olmayacak, geçim sıkıntısı yaşamayacaksınız. Rahat ve huzurlu bir hayat sizi bekliyor gibi görünüyor.

Aile ve Yaşam Alanı

Bu dönem aile ve yaşam alanı hayatınızda çok güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Aileniz ile daha fazla vakit geçirme fırsatı elde edeceksiniz. Hem kendinize hem de ailenize daha fazla vakit ayırabileceksiniz. Bu durum rahatlamanızı da sağlayacak ve tekrar rutin hayata daha enerjik bir şekilde dönüş yapabileceksiniz. Bu durum hayatınızın dönüm noktası olabilir ve köklü değişimlere gidebilirsiniz. Hiç beklenmedik bir anda taşınma kararı alabilir ve hayatınızı yeniden düzene sokmaya çalışabilirsiniz. Bu süreç ilk başta sizi epey zorlayabilir. Yeni bir ev ve eşyalar hem maddi hem de manevi anlamda yorulmanıza neden olabilir. Ayrıca yeni bir yaşam alanı demek yeni insanlar demek bu yüzden de ortama uyum sağlamanız gerekebilir. Fakat tüm bu taşınma süreci bittiği zaman çok daha mutlu hissettiğinizi anlayacaksınız ve size en uygun yerin burası olduğuma karar vereceksiniz.

Yeni ev beraberinde çok güzel ve eğlenceli alışverişler de getirecek. Ev eşyaları arasında kaybolacak ve tek derdiniz hangisi daha güzel, hangisi salonuna daha çok uyar diye düşünmek olacak. Bu süreçte ailenizin ve arkadaşlarınızın desteğini de çok göreceksiniz, sizi asla yalnız bırakmayacaklar ve her an yardımınıza koşmak için hazırda bekleyecekler. Yeni ev beraberinde huzur, bereket ve güven getirecek. Yeni hayatınıza ilk adımı bu ev ile atacaksınız.

İş ve Kariyer Hayatı 

Bu dönem kariyer hayatınız tam istediğiniz gibi ilerleyecek, yavaş yavaş hayalinize kavuşacaksınız. Uzun zamandır yapmak istediğiniz şeylere ulaşacaksınız. Hayatınızı kariyerinize göre şekillendirmek istediğinizi bir kez daha anlayacaksınız. Doğru karar olup olmadığını sevdiğiniz ve sözüne güvendiğimiz kişilere sorup öğrenebilirsiniz. Bu süreç sizin için değişik geçebilir çünkü yeni iş hayatı bir anda bünyenize fazla gelebilir. Fakat alışacak ve zamanla çalışmayı seveceksiniz. Bulunduğunuz koşullar için de en mantıklı olanın çalışmak ve para kazanmak olduğunu idrak edeceksiniz.

Kariyerinizde ilerledikçe daha da hırslanacak ve daha ileri gitmeye başlayacaksınız. Bu süreç sizi yurt dışına çıkmaya bile ikna edebilir. Kendinizi bir anda hiç bilmediğimiz bir ülkede çalışır halde bulabilirsiniz. Yeni bir ülke, yeni insanlar ve yeni dil iletişim kurmakta zorluk çekmenize ve yalnız hissetmenize neden olabilir ancak alıştıkça yeni hayatımızın o kadar da kötü olmadığını hatta hayatınızın en heyecanlı günlerinin başlangıcı olduğunu göreceksiniz.İşinizde çok daha fazla ilerleyecek ve en iyi yerlere gelmeye hak kazanacaksınız.

Sağlık Hayatı

Bu dönem sağlık hayatınızda çok güzel gelişmeler yaşanacak ve daha sağlıklı olmanın tadını çıkartacaksınız. Görüldüğü üzere önceki aylarda bazı sağlık sorunları peşinizi bırakmamış, bunlarla beraber stres yapmışsınız, fazla kilolarınız ortaya çıkmış ve cildiniz kötü bir görünüme sahip olmuş. Her şey üst üste gelmiş gibi görünüyor. Fakat bu dönem tüm bu yaşanan kötü olaylardan kurtulacaksınız ve sağlığınıza kavuşacaksınız. Hasta olmanız neden olan şeylerden kurtulacak, tedavi görmeye başlayacak ve kısa sürede iyileşeceksiniz. İyileşmeniz ile beraber stres de yakanızı bırakmış olacak ve stresten dolayı meydana gelen etkiler bitecek.

Hastalıklar ile uğraşmaktan kurtulacağınız için kendinizi tamamen sağlıklı yaşamaya adayacaksınız, yaptığınız yanlışlardan ders çıkartacak ve daha dikkatli hareket etmeye başlayacaksınız. Özellikle beslenmenize daha fazla özen gösterecek ve sporlar daha iç içe olan bir hayat yaşamaya başlayacaksınız. Tüm bu güzel gelişmeler sağlığınız ile beraber hayatınızdaki diğer her şeyi de olumlu bir şekilde etkileyecek ve daha mutlu birine dönüşeceksiniz. Güzel günler sizi bekliyor.

Kahve Falında Bebek Ayakkabısı Görmek

Ailedeki küçük üyelerden birinin bir hastalıkla karşılaşacağının habercisidir. Fal fincanında çıkan ayakkabıya göre bu bir sağlık problemidir. Bu sağlık problemi çok yakında geçecek, bu küçük üye bir kaç günde sağlığına kavuşacaktır. Çevrenizde durumu kötü olan birileri var sanki. Bu kişiler sizden maddi, manevi yardım bekliyorlar. Bu yardım bekleyen ailenin 2 ya da 3 çocuğu olabilir. Onlara dua etmelisiniz ve bir gün çocuklarına giyecek eve de bir miktar erzak alarak evlerini ziyaret edebilirsiniz. Bu maddi manevi yardım size yaklaşık 2,3 ay sonra güzel bir şekilde dönecektir. Beklediğiniz haberleri alacak, hayatınızda olmasını istediğiniz kişiler de olacaktır. Siz kalbinizi tertemiz tuttukça istediğiniz her şey çabucak gerçekleşecek gibi görünüyor.

2 vakte kadar kötü bir haber alacağınızın da habercisi olabilir. Bu haber dolaylı olarak size dokunabilir, ancak endişelenmenize gerek yok. Sadece biraz daha sakin olmayı ve olayları olgunlukla karşılamayı denemelisiniz.

Hayatındaki bütün olumsuzlukları atlatmak için sevdiğin insanlardan yardım istemelisin. Herseyi tek başına halledemezsin. Sevdiğin adamla ilgili aklında çok fazla soru işareti var ve güven sorunu yaşıyorsun. Hayatındaki adam hatalar yapmış olabilir ama o hatasını anlamış. Seni kaybetmekten çok korkuyor ona biraz güvenmeyi denemelisin. Kafandaki soru işaretlerini atamazsan ayrılmanız an meselesi.

Kahve Falında Ters Ayakkabı Görmek

Evde problem yaratan, sürekli huzursuzluk çıkaran birinin uzun süreli olarak evde ayrılacağını gösterir. Bu kişi özellikle evdeki erkeklerden biri, oğlunuz, eşiniz ya da kardeşiniz olabilir. Kim olursa olsun huzursuzluk çıkaran bu kişinin evden uzun süre uzaklaşması ve hanede sükunet ortamının oluşmasını müjdeler. Yalnızca bir taneyse giden kişinin bir süre uzaklaştıktan sonra geri dönme ihtimalinin olduğunu; iki taneyse tamamen gideceğini ve bir daha geri dönmeyeceğini gösterir.

Misafir gelmesi şeklinde de yorumlanır. Ne kadar çok varsa o kadar çok misafir ağırlanacağı anlamına gelir. Ayrıca figürün çokluğuna göre uzun ya da kısa süre kalacağı yorumu da yapılmaktadır. Gelecek kişi ya da kişiler akraba olabileceği gibi yalnızca eski bir arkadaş da olabilir. Ancak beraber gelecek bolluğu ve bereketi de simgeler. Sorunların evden uzaklaşması, huzur ve mutluluk ortamıyla beraber bolluğun da haneye ulaşarak geçimin kolaylaşması gibi olumlu anlamlar taşır.

Yaşantına yenilik katmayı düşünüyor gibisin, bunun için tam da doğru zaman gibi görünüyor. Çok yakında gireceğin bir sosyal ortamda tanışacağın biri başını döndürüp, seni monotonluktan çıkarabilir. Eğer duygularını frenlemekten vazgeçip bu erkeğe şans tanırsan; bu kişi ile birlikte hoşça vakitler geçirebilir, daha önce hissetmediğin duyguları yaşayabilirsin. Unutma; hayat, bazen risk almaya değer.

Kahve Falında Çift Ayakkabı Görmek

Devlet kapısındaki bir işe yorumlanabilir. Bu iş beklentileriniz ve çabalarınızı doğrultusunda memur olacağınızın alameti niteliğinde olup, herhangi bir evrak işinizin de bir çırpıda gerçekleşeceğini ifade eder. Falda görülen ayakkabı boyutuna göre ve faldaki diğer figürlerle etkileşimine göre, dara düşüleceği, hanede kıtlık olacağı anlamını da taşıyabilmektedir. Bunun yanı sıra, hiç hesapta yokken uzak yoldan gelecek olan bir misafirinizin olacağını da ifade eder.

Şansı, bol kazancı da simgeleyebilmektedir. Görülen ayakkabının bu anlamı taşıyabilmesi için büyüklüğü fal yorumunda önemli rol oynamaktadır. Ne denli büyük ise, bulunduğunuz yıl içerisinde o denli talihli olacaksınız demektir. Öyle ki şans oyunları oynamakta fayda vardır. Aynı zamanda çift halinde normalden küçük ayakkabı görmek, bu bir bebek ayakkabısı olabilir, gitmeyi planladığınız bir seyahatten oldukça memnun döneceğinizi, ertelediğiniz tüm işleri bu yolculuk ile yerine getireceğiniz anlamını taşır. Bu yolculuk ile yaşam boyu sahip olduğunuz maddi, manevi ve kâğıt üzerindeki tüm değerler anlam kazanacak, size beklediğiniz yaşamın kapılarını açacaktır. Eğer ki birden fazla çift halinde ayakkabı görmüş iseniz, bu yolculukta çok sevdiğiniz bir kişiden büyük destek alacak, o kişinin tecrübeleri ve geniş çevresi sayesinde arzu ettiğiniz hayata kısa vadede kavuşacaksınız demektir.

Kahve Falında Erkek Ayakkabısı Görmek

Senin hayatına pat diye bir anda gelecek olan eş adayını da işaret etmektedir. Sen uzun zaman ve hatta yıllardır yalnız olsan bile artık sana öyle bir eş adayı geliyor ki yıllarca yalnız kalmana bu durum oldukça etkili bir şekilde de değecek ve sen de bunun sonucunda oldukça da mutlu olabileceksin. Bunların yanı sıra devlet ile ilgili olan bir işin de var. Sen her ne kadar bunu da büyük bir sabır ile beklemiş olsan bile tam gerçekleşecek olduğu anda senin çevrende yer alan insanların buna engel olması ile de kıl payı olamadan geri dönecek. Sen her ne kadar bu duruma üzülmüş olsan bile her an ikinci bir planın olmasından dolayı bu olaydan fazla etkilenmeden de kısa süre içerisinde de kurtulabileceksin.

İyi olan şeylerin yanı sıra tuzu ve biberi olabilmesi amacı ile kötü olan şeylerin de gelmek üzere olduğuna işaret etmektedir. Arkadaşların içerisinden birine o kadar çok değer veriyorsun ki adeta ailenden birinden bu kişiyi ayırt etmiyorsun. Her ne kadar böyle onu çok seviyor olsan bile bir anlık boşluğuna gelerek onu çok kıracaksın ve bir an olsun onun gönlünü almak için uğraşıyor olsan bile tekrar asla eskisi gibi kazanamayacaksın ve en son sen çok üzüleceksin.

Kahve Falında Kadın Ayakkabısı Görmek

Senin her an yanar döner bir insan olabileceğine işaret etmektedir. Sen her ne kadar ben çok dürüst ve sabit fikirleri olan bir insanım diye kendini nitelendiriyor olsan bile aslında pek de öyle değilsin ve kendin ile karşında olan insanları da bir hayli üzebiliyorsun. Artık senin bu hallerine sevgilin de dayanamayacak ve seni bırakıp gidecek. Sen ilk başlarda insanlar üzerinde ne kadar kötü olan etkiler kurduğunu anlamasan bile sevgilinin seni bırakıp gider iken oldukça üzmesinden dolayı öyle bir acı çekeceksin ki düzeltmek için her ne kadar büyük çabalar sarf etsen bile bir kez yıkmış olduğun bir şeyi tekrar toparlayamayacaksın. Onun canını yaktığın kadar kendi canının yanıyor olduğunu bilmen de senin her şeyden daha da çok üzülmene ve acı çekmene neden oluyor olduğunu da işaret etmektedir.

Senin karakterin üzerinde olan oturmamış düşüncelerin sana oldukça zarar verecek olan zaman dilimlerinin de geliyor olduğuna işaret etmektedir. Sen öyle hallerde olan bir insansın ki sen dışında herkes mutsuz olsa da sadece kendin mutlu olduğun için sevinebiliyor ve kimseyi  de pek tınnamıyorsun. Artık bu durumlarından vazgeçmez isen o kadar kötü günlere de sahip olacaksın ki sen de bir kendine dur demeli ve ellerinde olan mutluluğu da yaşamayı tercih etmelisin.

Kahve Falında Sandalet Görmek

Bir yolculuğa çıkılacağına işaret eder. Yeni yerler keşfetmekten hoşlanıyorsanız çok eğlenceli bir döneme giriyorsunuz demektir. Hiç görmediğiniz yerleri görmek için tatil planı yapabilirsiniz. Yakın bir akrabanız yada arkadaşınızı haber vermeden ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Sürpriz yolculuklar söz konusu olabilir.

Yeni bir eşya almaya işarettir. Eskiyen bir eşyanızı yenileyebilirsiniz yada bir süredir planladığınız bir eşyayı almaya karar verebilirsiniz. Aldığınız eşya hobilerinizle alakalı olabilir. İhtiyaçtan çok kendinizi iyi hissettirecek bir şeyler satın almanız söz konusu olabilir. Aldığınız eşyayı çok fazla kullanacaksınız ve yeni tasarımlar yapabileceksiniz. Yaratıcılığınızın arttığı bir dönem olarak yorumlanabilir. Ayağına giydiğini gören kişi bazı maddi kazançlar sağlayabilir. Bu aralar daha fazla çalışabilir, daha fazla mesai sağlayabilirsiniz. Hiç hesapta olmayan bazı gelirler gündeme gelebilir. İşinizde başarılı olduğunuz için patronunuz ikramiye verebilir. Eşiniz yada çocuklarınızdan maddi yardım görebilirsiniz. Uzakta olan çocuğunuzdan haberiniz yokken para gelebilir. Uzakta iş yapmaya giden eşiniz toplu para alıp size gönderebilir. Çok farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Çıkarıp yalın ayak yürüdüğünü görmek yeni başlangıçlar yapmak için daha cesaretli olmak anlamındadır. Aklınızda bazı düşünceler var ancak kendinize tam olarak güvenmiyorsanız bu dönemde kendinize güvenmeye başlayacaksınız ve gereken başarıyı göstereceksiniz. Sizi korkudan nedenleri ortadan kaldırmak için bazı önlemler alacaksınız. Planlı hareket ederseniz hedefinize daha rahat ulaşacaksınız. Cesaretli olun ancak tüm olumlu olumsuz olasılıkları düşünmeyi unutmayın.

Kahve Falında Topuklu Ayakkabı Görmek

Aşk

Fal sahiplerinin, hayatında sağlam adımlarla ilerleyen, yarını düşünerek hareket eden oldukça disiplinli ve planlı bir karaktere sahip olan bireyler olduğunu gösterir. Arada aksilik ve sıkıntılar yaşasanız bile sabrınız sayesinde istediğinizi elde ediyorsunuz. Huzur ve aynı zamanda gücün sembolü olan bu figür, yaşayacağınız her türlü sıkıntıya karşı ayakta kalacağınızı gösterir.

Özellikle aşk hayatınızda oldukça dikkatli ve hassas bir döneme gireceğinizi işaret eder. Eşinize veya sevgilinize karşı olan aşırı bağlılığınızı gösterirken, bir yandan da partneriniz ile olan sevgi bağınızın bozulmayacağını işaret eder. Arada yaşayabileceğiniz tartışmalara canınız sıkmayın, umudunuzu yitirip düzelmeyeceği hissine kapılmayın, üstesinden gelemeyeceğiniz sorunlar olmayacaktır. Fakat düşündüklerinizi karşı tarafa hissettirmeniz çok önemlidir. Eğer hayatınızda birisi yoksa yakın zamanda hiç ummadığınız birinden gelecek bir teklifi de işaret eder. Bu duruma ön yargılı yaklaşmayıp, karşınızdakini tanımaya çalışmalısınız. Oldukça uyumlu ve mutlu bir ilişki yaşayabilirsiniz. Sakin ve huzurlu bir evlilik sizi beklemektedir. Atacağınız adımlara dikkat eder, alacağınız kararlarda 2 kez düşünürseniz sıkıntı yaşamazsınız.

Para

Kısa bir dönem yaşayacağınız maddi sıkıntılar sizi biraz zorlayacak canınızı sıkacaktır. Fakat sonrasında bu durum hemen toparlanacaktır. Özellikle maddi konularda atacağınız adımlara dikkat etmelisiniz. İyi düşünmeden yapacağınız işlerin sonucu size olumsuz olarak geri dönebilir. Geçirdiğiniz kısa süreli sıkıntı sonrasında ferahlayacağınıza ve zenginliğe kavuşacağınıza işaret eder. Önünüze işiniz konusunda yeni kapılar açılacaktır. Birden fazla seçeneğiniz olacağı için bir tercih yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu tercihi yaparken her zamankinden çok daha iyi düşünmeli ailenizin de fikirlerini almalısınız.

Her şeye rağmen sizin için en mantıklı olan kararı verecek, kendinizden emin adımlar atacaksınız. Bu yüzden iş hayatınızda da daha sağlam adımlar ile ilerleyip, başarıya ulaşacak, çabalarınızın, emeğinizin karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Geleceğe dair büyük hedefleriniz vardır ve bu hedefleri gerçekleştirmek için elinizden geleni yapacaksınız. Bildiğiniz yoldan sapmadan planlarınız doğrultusunda hareket ettiğiniz sürece, hedeflerinize ulaşacak, başarılı olacaksınız. Emeklerinizin karşılığını gerek maddi gerek manevi olarak çevrenizden alacaksınız. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz her şeye yakın zamanda sahip olacaksınız.

Aile ve Yaşam Alanı

Hayatınızın birçok alanında kendinizden emin adımlar atacağınıza işaret eder. Bu sayede daha başarılı olacaksınız. Bu başarılarınızda yakınınızdakilerin ve özellikle ailenizin de payı büyük olacaktır, ayrıca sizden asla desteklerini esirgemeyeceklerdir. Bu dönemde ailenizden ve yakın arkadaşlarınızdan biraz uzakta kalabilirsiniz. Fakat onları sakın ihmal etmeyin. Gelecek planlarınızı şekillendirirken, gerçekçi hayaller kurarak onların da fikirlerini mutlaka almalısınız. Sizin ne olsun olsun her zaman arkanızda olacak olan destekçiniz aileniz olacaktır. Ayrıca hayatınıza katacağınız yenilikler konusunda da yine en büyük destekçiniz aileniz olacaktır.

Gelecek hedefleriniz büyüktür. Bu dönemde birazcık hassas bir süreç yaşayacaksınız. Bu yüzden eşinizin, sevgilinizin yada ailenizden birinin söylediği sözleri yanlış anlayabilir, her zamankinden daha alıngan tavırlar sergileyebilirsiniz. Duygusal anlamda yaşayacağınız bu boşlukta ailenizin sizin yanında olmasına izin vermelisiniz, ayrıca daha özverili ve anlayışlı olmalısınız. Aynı zamanda kuvvet ve huzurun simgesi olan bu figür, karşılaşacağınız her türlü sıkıntıya karşı ayakta kalacağınızı simgeler. Hayatınızda yaşadığınız ve yaşayacağınız tecrübeler sayesinde kazancınız giderek daha da artacaktır. Ayrıca bu dönem bazı arkadaşlarınız ile daha önce yaşamış olduğunuz kırgınlıkları sonlandırmak için en güzel dönemdir. Hayatınızda sadece olmasını istediğiniz insanlara yer verecek kafanızdaki tüm soru işaretlerinden kurtulacaksınız.

İş ve Kariyer Hayatı 

Mantıklı adımlar atacağınıza işaret eder. Mantıklı kararlar alacağınız bu dönemde kendinizden emin ve sağlam adımlar atarak işinizde oldukça başarılı olacak, kariyerinizin merdivenlerini büyük bir başarı ile teker teker tırmanacaksınız. Bu sırada karşınıza bambaşka iş ve kariyer fırsatları çıkacaktır. Önünüze çıkan bu fırsatları iyi düşünüp karar vermelisiniz. Çünkü bir tercih yapmak zorunda kalacaksınız ve kendiniz için en iyisini tercih etmelisiniz. Bu kararı alırken ailenizden birilerinin de fikirlerini almayı unutmayın.

Bu dönemde gelecek planlarınız yavaş yavaş şekillenmeye başlayacaktır. Gelecek ile ilgili planlarınızı yaparken gerçekçi olmalısınız. Hedefleriniz oldukça büyüktür fakat asla ulaşılmaz değildir. Sadece sabırlı olmanız gerekmektedir. İşlerinizi aksatmadan, planlı, programlı çalışarak, kendinizden emin adımlar atarak uzun zamandır hayalini kurduğunuz her şeyi kısa süre içerisinde elde edeceksiniz. Hayatınızda yapacağınız değişiklikler size iyi gelecektir. Arada işiniz dolayısıyla çıkacağınız ufak seyahatler yapacaksınız. Bu seyahatler sırasında size işiniz ile ilgili yeni kapılar açılacaktır. İşleriniz daha da iyiye gittiği için maddi kazancınız artacaktır. Yakın zaman içerisinde sektör değişikliği bile yapabilirsiniz.

Sağlık Hayatı

Aile üyelerinden birinin veya uzaktaki bir akrabanızın bir hastalık ile karşılaşacağının habercisi olan bu figür, bir sağlık probleminin habercisidir. Fakat bu sağlık problemi kısa sürecektir. Birkaç güne kendini toparlayacak, eski sağlığına kavuşacaktır. Aynı zamanda çevrenizde sizden yardım bekleyen birileri olduğuna işaret eder. Sizin hem maddi hem manevi olarak yardımcı olduğunuz insanların size ihtiyacı olan bir dönemdir. Siz içiniz ferah, kalbinizi de temiz tuttukça istediğiniz her şeyi elde etmeyi başaracaksınız. Bu başarılarınızın size maddi ve manevi olarak dönüşleri oldukça fazla olacaktır.

Özellikle bu dönemde sürekli etrafınızdaki başka insanlar ile ilgilenmekten, kendinize vakit ayıramayabilirsiniz. Bu durumda hastalıklara açık olmanıza sebep olabilir. Kendinize yeterli vakti ayırmayıp, gerekli özeni göstermezseniz vücut direnciniz düşüp, bağışıklık sisteminiz zayıflar. Bu aralar beslenmenize önem göstermelisiniz. Öğünlerinizi atlamadan yemeli, bol bol meyve ve sebze tüketmelisiniz. Gerektiği takdirde mineral, vitamin ve ya gıda takviyesi kullanmaya başlamalısınız. Ayrıca boş vakitlerinizi kendinize ayırmalısınız. Kendinize ait vakitlerinizde bir hobi ya da spor ile ilgilenmeye başlamalı, kendi yeteneklerinizi keşfetmeye çalışmalısınız. Yakın zamanda beklediğiniz haberleri alacaksınız. Hayatınızda sadece olmasını istediğiniz kişilere yer verecek, karşılaşacağınız her türlü olumsuzluğu aşacaksınız. Bu zamanlarda sevdiğiniz insanların sizin yanınızda olması ve destek çıkması size manevi güç verecektir. Kafanızdaki tüm soru işaretlerinden kurtulup, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte bolluk ve bereket içerisinde, mutlu, huzurlu, sakin, sağlıklı ve sıkıntıdan uzak bir hayat yaşayacaksınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git