Kahve Falında Ayakkabı Görmek

Kahve Falında Ayakkabı Görmek
18 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 10.395 kez okundu.

Kahve falında ayakkabı görmek, ayakkabı sembolünün çok değişik anlamları vardır. Çoğu zaman sıkıntılı bir duruma işarettir. Ayakkabı sembolü görüldüğünde fal sahibi kesinlikle küçük de olsa bir hayır işlemelidir. Ayakkabı sembolü seyahat anlamına da gelebilmektedir. Uzak yerlerden misafir geleceğinin, kısmetin açılacağının habercisidir.

Fal sahibinin kadın ya da erkek olması fark etmez. Çoğu zaman da kısmet olarak yorumlanır. Eğer fal sahibi bayan ise yakın zamanda doğru ve dürüst bir erkekle karşılaşacağına, fal sahibi erkek ise güzel bir bayanla tanışacağına işarettir. Ayakkabı giyme zorunluluğu olan bir ihtiyaç olduğundan eğer fincanın ortasında çıkmışsa bazı sıkıntılı dönemler yaşanacağının habercisidir. Ayakkabının ayakları koruyan bir ihtiyaç olması nedeniyle de hayatımızdaki yükler, sorumluluklar, eziyetler olarak yorumlandığı da olur. Kahve fincanının tabağında orta kısımda çıkmışsa misafir geleceğine işarettir. Eğer tabağın kenar kısımlarında çıkmışsa tam tersi misafir olarak gidileceğinin habercisidir. Eğer ayakkabı topuklu ayakkabı ise gelecek hayatınızın hayırlı adımlarla oluştuğu ve sizden sonraki nesillerin de hayırlı bir hayatlarının olacağı anlamına gelir. Yarınları düşünerek temkinli davranan bir kişi olduğunuz anlamına gelir. Topuklu ayakkabı inanç, güç, kudret ve sabrın işaretçisidir. Ayrıca faldaki topuklu ayakkabı aşk hayatında bazı problemlerle karşılaşılacağı anlamına da gelir. Ancak doğru tespit ve doğru yorumlar için fincandaki diğer figürleri de dikkate almak gerekir.

Cinsiyet fark etmeksizin hayırlı bir olaya yorumlanır. Kadın ayak kâbusu yada erkek ayak kâbusu fark etmez, falına baktıran eğer kadın ise, hayırlı bir erkek ile karşılaşacağına, erkek ise, hayırlı bir kadınla karışılacağına işarettir. Eğer bekar iseniz, yakın dönemde karşınıza çıkacak kişileri fark etmelisiniz o kişi sizin hayatınızın aşkı olabilir. Çünkü falınızda ayakkabı görüntüsü çıkmış ise hayırlı bir kısmetin habercisidir. Başka alimlere göre de ayakucu ise, yola işarettir. Yakın bir zamanda uzun süreli bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Hatta ne kadar evinize gitmek isteseniz bile gidemeyebilir karşınıza hep başka yollar çıkabilir. Bunların dışında, ayakkabı bizler için mecburi bir gereksinimdir. Bundan yola çıkarak, eğer ayakkabı görüntüsü fincanın ortasında ise, sizi bir sıkıntının ve sorunun beklediğine dalalet edilir. Maddi sıkıntılara ve ailevi sorunlara da işaret olabilir. Üstesinden gelemeyeceğiniz sorunlar olmasa da bir takım maddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu noktada hiç ummadığınız ve uzak diyarlardan gelen bir yakınınızdan yardım görebilirsiniz. Falınızda ayakkabı çıkması, uzun süreli bir seyahate çıkacağınızın da bir habercisi olabilir.

Kahve Falında Bebek Ayakkabısı Görmek

Ailedeki küçük üyelerden birinin bir hastalıkla karşılaşacağının habercisidir. Fal fincanında çıkan ayakkabıya göre bu bir sağlık problemidir. Bu sağlık problemi çok yakında geçecek, bu küçük üye bir kaç günde sağlığına kavuşacaktır. Çevrenizde durumu kötü olan birileri var sanki. Bu kişiler sizden maddi, manevi yardım bekliyorlar. Bu yardım bekleyen ailenin 2 ya da 3 çocuğu olabilir. Onlara dua etmelisiniz ve bir gün çocuklarına giyecek eve de bir miktar erzak alarak evlerini ziyaret edebilirsiniz. Bu maddi manevi yardım size yaklaşık 2,3 ay sonra güzel bir şekilde dönecektir. Beklediğiniz haberleri alacak, hayatınızda olmasını istediğiniz kişiler de olacaktır. Siz kalbinizi tertemiz tuttukça istediğiniz her şey çabucak gerçekleşecek gibi görünüyor.

2 vakte kadar kötü bir haber alacağınızın da habercisi olabilir. Bu haber dolaylı olarak size dokunabilir, ancak endişelenmenize gerek yok. Sadece biraz daha sakin olmayı ve olayları olgunlukla karşılamayı denemelisiniz.

Hayatındaki bütün olumsuzlukları atlatmak için sevdiğin insanlardan yardım istemelisin. Herseyi tek başına halledemezsin. Sevdiğin adamla ilgili aklında çok fazla soru işareti var ve güven sorunu yaşıyorsun. Hayatındaki adam hatalar yapmış olabilir ama o hatasını anlamış. Seni kaybetmekten çok korkuyor ona biraz güvenmeyi denemelisin. Kafandaki soru işaretlerini atamazsan ayrılmanız an meselesi.

Kahve Falında Ters Ayakkabı Görmek

Evde problem yaratan, sürekli huzursuzluk çıkaran birinin uzun süreli olarak evde ayrılacağını gösterir. Bu kişi özellikle evdeki erkeklerden biri, oğlunuz, eşiniz ya da kardeşiniz olabilir. Kim olursa olsun huzursuzluk çıkaran bu kişinin evden uzun süre uzaklaşması ve hanede sükunet ortamının oluşmasını müjdeler. Yalnızca bir taneyse giden kişinin bir süre uzaklaştıktan sonra geri dönme ihtimalinin olduğunu; iki taneyse tamamen gideceğini ve bir daha geri dönmeyeceğini gösterir.

Misafir gelmesi şeklinde de yorumlanır. Ne kadar çok varsa o kadar çok misafir ağırlanacağı anlamına gelir. Ayrıca figürün çokluğuna göre uzun ya da kısa süre kalacağı yorumu da yapılmaktadır. Gelecek kişi ya da kişiler akraba olabileceği gibi yalnızca eski bir arkadaş da olabilir. Ancak beraber gelecek bolluğu ve bereketi de simgeler. Sorunların evden uzaklaşması, huzur ve mutluluk ortamıyla beraber bolluğun da haneye ulaşarak geçimin kolaylaşması gibi olumlu anlamlar taşır.

Yaşantına yenilik katmayı düşünüyor gibisin, bunun için tam da doğru zaman gibi görünüyor. Çok yakında gireceğin bir sosyal ortamda tanışacağın biri başını döndürüp, seni monotonluktan çıkarabilir. Eğer duygularını frenlemekten vazgeçip bu erkeğe şans tanırsan; bu kişi ile birlikte hoşça vakitler geçirebilir, daha önce hissetmediğin duyguları yaşayabilirsin. Unutma; hayat, bazen risk almaya değer.

Kahve Falında Çift Ayakkabı Görmek

Devlet kapısındaki bir işe yorumlanabilir. Bu iş beklentileriniz ve çabalarınızı doğrultusunda memur olacağınızın alameti niteliğinde olup, herhangi bir evrak işinizin de bir çırpıda gerçekleşeceğini ifade eder. Falda görülen ayakkabı boyutuna göre ve faldaki diğer figürlerle etkileşimine göre, dara düşüleceği, hanede kıtlık olacağı anlamını da taşıyabilmektedir. Bunun yanı sıra, hiç hesapta yokken uzak yoldan gelecek olan bir misafirinizin olacağını da ifade eder.

Şansı, bol kazancı da simgeleyebilmektedir. Görülen ayakkabının bu anlamı taşıyabilmesi için büyüklüğü fal yorumunda önemli rol oynamaktadır. Ne denli büyük ise, bulunduğunuz yıl içerisinde o denli talihli olacaksınız demektir. Öyle ki şans oyunları oynamakta fayda vardır. Aynı zamanda çift halinde normalden küçük ayakkabı görmek, bu bir bebek ayakkabısı olabilir, gitmeyi planladığınız bir seyahatten oldukça memnun döneceğinizi, ertelediğiniz tüm işleri bu yolculuk ile yerine getireceğiniz anlamını taşır. Bu yolculuk ile yaşam boyu sahip olduğunuz maddi, manevi ve kâğıt üzerindeki tüm değerler anlam kazanacak, size beklediğiniz yaşamın kapılarını açacaktır. Eğer ki birden fazla çift halinde ayakkabı görmüş iseniz, bu yolculukta çok sevdiğiniz bir kişiden büyük destek alacak, o kişinin tecrübeleri ve geniş çevresi sayesinde arzu ettiğiniz hayata kısa vadede kavuşacaksınız demektir.

Kahve Falında Erkek Ayakkabısı Görmek

Senin hayatına pat diye bir anda gelecek olan eş adayını da işaret etmektedir. Sen uzun zaman ve hatta yıllardır yalnız olsan bile artık sana öyle bir eş adayı geliyor ki yıllarca yalnız kalmana bu durum oldukça etkili bir şekilde de değecek ve sen de bunun sonucunda oldukça da mutlu olabileceksin. Bunların yanı sıra devlet ile ilgili olan bir işin de var. Sen her ne kadar bunu da büyük bir sabır ile beklemiş olsan bile tam gerçekleşecek olduğu anda senin çevrende yer alan insanların buna engel olması ile de kıl payı olamadan geri dönecek. Sen her ne kadar bu duruma üzülmüş olsan bile her an ikinci bir planın olmasından dolayı bu olaydan fazla etkilenmeden de kısa süre içerisinde de kurtulabileceksin.

İyi olan şeylerin yanı sıra tuzu ve biberi olabilmesi amacı ile kötü olan şeylerin de gelmek üzere olduğuna işaret etmektedir. Arkadaşların içerisinden birine o kadar çok değer veriyorsun ki adeta ailenden birinden bu kişiyi ayırt etmiyorsun. Her ne kadar böyle onu çok seviyor olsan bile bir anlık boşluğuna gelerek onu çok kıracaksın ve bir an olsun onun gönlünü almak için uğraşıyor olsan bile tekrar asla eskisi gibi kazanamayacaksın ve en son sen çok üzüleceksin.

Kahve Falında Kadın Ayakkabısı Görmek

Senin her an yanar döner bir insan olabileceğine işaret etmektedir. Sen her ne kadar ben çok dürüst ve sabit fikirleri olan bir insanım diye kendini nitelendiriyor olsan bile aslında pek de öyle değilsin ve kendin ile karşında olan insanları da bir hayli üzebiliyorsun. Artık senin bu hallerine sevgilin de dayanamayacak ve seni bırakıp gidecek. Sen ilk başlarda insanlar üzerinde ne kadar kötü olan etkiler kurduğunu anlamasan bile sevgilinin seni bırakıp gider iken oldukça üzmesinden dolayı öyle bir acı çekeceksin ki düzeltmek için her ne kadar büyük çabalar sarf etsen bile bir kez yıkmış olduğun bir şeyi tekrar toparlayamayacaksın. Onun canını yaktığın kadar kendi canının yanıyor olduğunu bilmen de senin her şeyden daha da çok üzülmene ve acı çekmene neden oluyor olduğunu da işaret etmektedir.

Senin karakterin üzerinde olan oturmamış düşüncelerin sana oldukça zarar verecek olan zaman dilimlerinin de geliyor olduğuna işaret etmektedir. Sen öyle hallerde olan bir insansın ki sen dışında herkes mutsuz olsa da sadece kendin mutlu olduğun için sevinebiliyor ve kimseyi  de pek tınnamıyorsun. Artık bu durumlarından vazgeçmez isen o kadar kötü günlere de sahip olacaksın ki sen de bir kendine dur demeli ve ellerinde olan mutluluğu da yaşamayı tercih etmelisin.

Kahve Falında Sandalet Görmek

Bir yolculuğa çıkılacağına işaret eder. Yeni yerler keşfetmekten hoşlanıyorsanız çok eğlenceli bir döneme giriyorsunuz demektir. Hiç görmediğiniz yerleri görmek için tatil planı yapabilirsiniz. Yakın bir akrabanız yada arkadaşınızı haber vermeden ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Sürpriz yolculuklar söz konusu olabilir.

Yeni bir eşya almaya işarettir. Eskiyen bir eşyanızı yenileyebilirsiniz yada bir süredir planladığınız bir eşyayı almaya karar verebilirsiniz. Aldığınız eşya hobilerinizle alakalı olabilir. İhtiyaçtan çok kendinizi iyi hissettirecek bir şeyler satın almanız söz konusu olabilir. Aldığınız eşyayı çok fazla kullanacaksınız ve yeni tasarımlar yapabileceksiniz. Yaratıcılığınızın arttığı bir dönem olarak yorumlanabilir. Ayağına giydiğini gören kişi bazı maddi kazançlar sağlayabilir. Bu aralar daha fazla çalışabilir, daha fazla mesai sağlayabilirsiniz. Hiç hesapta olmayan bazı gelirler gündeme gelebilir. İşinizde başarılı olduğunuz için patronunuz ikramiye verebilir. Eşiniz yada çocuklarınızdan maddi yardım görebilirsiniz. Uzakta olan çocuğunuzdan haberiniz yokken para gelebilir. Uzakta iş yapmaya giden eşiniz toplu para alıp size gönderebilir. Çok farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Çıkarıp yalın ayak yürüdüğünü görmek yeni başlangıçlar yapmak için daha cesaretli olmak anlamındadır. Aklınızda bazı düşünceler var ancak kendinize tam olarak güvenmiyorsanız bu dönemde kendinize güvenmeye başlayacaksınız ve gereken başarıyı göstereceksiniz. Sizi korkudan nedenleri ortadan kaldırmak için bazı önlemler alacaksınız. Planlı hareket ederseniz hedefinize daha rahat ulaşacaksınız. Cesaretli olun ancak tüm olumlu olumsuz olasılıkları düşünmeyi unutmayın.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git