Kahve Falında Kırkayak Görmek

19.04.2015
Kahve Falında Kırkayak Görmek

Kahve falında kırkayak görmek, fal sahibinin yapmış olduğu iyiliklerin kendisine çok yakın bir zaman içerisinde hayırlı bir şekilde döneceği anlamına gelir. Kişinin sabırlı olursa muhakkak başarıyı yakalayacağına sadece mücadelesine kaldığı yerden azimle devam etmesi gerektiğine işaret eder.

Aşk Yorumu

Çevrenizde insanlara çok fazla güvenmemeniz gerektiğine işareti eder. Gerçek hayatta zarar veren bir hayvan olmasından dolayı fal içinde de belki iş belki aşk hayatınız açısından canınızı yakacak birisine işarettir. Eğer evliyseniz ya da sevgiliniz varsa mutluluğunuzu kıskanan ve aranızı bozmak isteyen birileri olabilir. Başka insanların söylediklerine takılıp eşinize olan güveninizi yitirmemeli mutlaka oturup konuşmalısınız. Aksi takdirde aşk hayatınızda sorunlar başlayabilir. Sizi sevdiğiniz insana ya da sevdiğiniz insanı size karşı kışkırtmak ve ilişkinizi bozmak isteyebilirler. Fakat bunlar sadece çevrenizde gerçekleşecek ve sizin ilişkinizi asla etkilemeyecek olan olaylar olacaktır. Birbirinize olan güveniniz ve sadakatiniz tam olduğu sürece sizi hiçbir kuvvet ayıramaz.

Eğer hayatınızda birisi yok ise bu süre zarfında birsi ile tanışacağınıza işarettir. Fakat daha önceki ilişkilerinizde fazlasıyla yıpranıp, insanlara karşı olan güveninizi kaybettiğiniz için, bu kişiyi hayatınıza almanız kolay olmayacaktır. Öncelikle bu işinin sizde gerçek bir güven oluşturması gerekmektedir. sizin de biraz olsun ön yargılarınızdan kurtulup kendinizi hayatın akışına bırakmalısınız. Zaman içerisinde bu insandan etkilenmeye başlayacak ve hayatınıza girmesine izin vereceksiniz. Kafa denginiz olan bu kişi ile uzun soluklu bir ilişki yaşayacak, birlikte çok güzel vakit geçireceksiniz. Aynı zamanda çok mutlu ve huzurlu bir evlilik yapacaksınız.

Para Yorumu

Size karşı hainlik planları olan birine işaret eder. Bu kişi iş çevrenizde sizin makamınızı ve kazancınızı kıskanan birsi olabilir. Maddi açıdan oldukça iyi olduğunuz bu dönemde sizi hüsrana uğratmak isteyen birisinden haberdar olabilirsiniz. Etrafınızdaki insanlara karşı oldukça dikkatli olmalı, vereceğiniz kararları çok iyi düşünüp almalısınız. Özellikle kendiniz ile ilgili sırları paylaştığınız kişilere çok dikkat etmelisiniz. Finansal yatırımlarınızı yaparken de aynı şekilde dikkatli davranmaya özen göstermelisiniz. İşinizdeki azim ve kararlılığınız sayesinde oldukça başarılı olacağınız bu dönemde işleri sorumsuzca yapan insanları çevrenizden uzaklaştırmalısınız.

Yatırım yapmak için cimrilik yapmamalı, kendi ihtiyaçlarınızdan ve ya ailenizden para kısmamaya dikkat etmelisiniz. Özellikle aileniz ile maddi çatışmalara girmemeye özen göstermelisiniz. Maddi yönden zaman içerisinde daha da iyi olacaksınız. Bu dönemde kendiniz biraz hayır işlerine vermeniz sizin açınızdan daha iyi olabilir. Hem kafanızı dağıtmak için çeşitli yardım faaliyetlerinde bulunmuş hem de gerçekten ihtiyacı olan kimselere yardım etmiş olursunuz. Hayatınız açısından zor kararlar vereceğiniz bir dönem olabilir. Sonuçları sizin için çok güzel ve faydalı olacak fakat karar verme aşamasında oldukça zorlanacaksınız. Bu aşamada mutlaka sevdiklerinizin ve ailenizin de fikirlerini alıp onlarla paylaşmayı unutmamalısınız. Her zaman sizin arkanızda olup, size destek verecek olan kişiler yine onlar olacaktır. Sizi sevdiğiniz insanlar ile bolluk ve bereket içerisinde günler beklemektedir.

Aile ve Yaşam Yorum

Aileniz ile oldukça yakın olacağınız, birlikte çokça zaman geçireceğiniz bir dönem olacaktır. Özellikle etrafınızda beklemediğiniz insanlar tarafından aldığınız darbeler, arkanızdan çevrilen işler sebebi ile bu dönemde ailenize sığınıp, çözümü ve teselliyi onlarda bulacaksınız. Her zaman sizi destekleyen ve arkanızda duran bu insanlar sayesinde bu dönemde içinizde oluşan duygusal boşluğu yenmeyi başaracaksınız. Fakat etrafınızdaki veya hayatınıza alacağınız insanları çok iyi seçmelisiniz. Onları çok dikkatli bir şekilde incelemeli, takip etmeli ve sizi çekemediğini, sevmediğini düşündüğünüz veya fark etiğiniz anda hayatınızdan çıkarmalısınız. Bu insanları hayatınızdan uzak tuttuğunuz sürece mutluluğunuz ve huzurunuz daim olacaktır.

Özellikle iş hayatınızda karşınıza çıkan yeni fırsatlar konusunda seçim yaparken ve karar verirken bir hayli zorlanacak, ailenizden yardım alacaksınız. Sosyal çevrenizden uzaklaşacağınız bu dönemde, biraz içinize kapanacak ve aileniz ile daha çok vakit geçireceksiniz. Bu sebeple az da olsa arkadaşlarınızdan sitem alabilirsiniz. Kısa süre içerisinde onların da gönlünü almanız gerekebilir. Bunu yapmanın en güzel yolu da onlarla beraber bir etkinliğe gitmek veya bir organizasyon düzenlemek olabilir. Aynı zamanda bu dönemde yakın bir arkadaşınıza da yardım eli uzatacak ve onu içinde bulunduğu durumdan kurtaracaksınız.

İş ve Kariyer Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre iş hayatınız açısından zirvede olacağınız bir dönem geçireceğinize işaret eder. İşleriniz gayet yolunda gidecek, siz de fazlasıyla iyi idare edeceksiniz. Aynı zamanda maddi kazancınız da oldukça artacaktır. Fakat özellikle iş çevrenizde sizin başarılarınızı kıskanan birisi veya birileri arkanızdan kuyunuzu kazmaya çalışacaktır. Özellikle beraber çalıştığınız insanları dikkatli bir şekilde incelemelisiniz. Bu kişileri fark ettiğiniz anda hayatınızdan çıkartmanız ile size gelecek zararlardan kurtulmanız mümkün olacaktır. İşinizdeki başarılarınız sayesinde önünüze yeni teklifler gelecektir. Bu teklifleri değerlendirirken oldukça dikkatli karar vermeli, kendiniz için en iyi olacak olanı tercih etmelisiniz.

Kariyer basamaklarını tırmanırken önünüze yeni sektörlerin kapıları açılacaktır. Farklı farklı iş imkanları çıkacaktır. İş hayatınızda çok büyük bir prestije ve kazanca ulaşacaksınız. Bu dönemde hayatınızda radikal değişiklikler yapabilirsiniz. Çevrenizde olan biten oyunlardan sıkılıp, kendinize yeni bir hayat kurmak isteyebilirsiniz. Önünüze gelen bu imkanı kaçırmamanızda fayda vardır. Fakat ani kararlardan da kaçınmalısınız aksi takdirde size değer veren insanları kırıp, onların da fikirlerini almadığınız için kendilerini önemsiz hissetmelerine sebep olabilirsiniz. Bu yüzden alacağınız her kararda, fikirlerine katılmasanız hatta kararınızı vermiş olsanız bile aileniz ve sevdikleriniz ile de bunları paylaşmalı ve fikirlerini almalısınız.

Sağlık Yorumu

Bu dönemde sağlığınıza oldukça dikkat etmelisiniz. Uzun bir süreden beri kurtulmaya çalıştığınız hastalıktan kurtulacak ve bu süreçte yakınlarınız ve dostlarınız tarafından psikolojik olarak destek göreceksiniz. Bu sayede sırtının yere gelmeyecek ve başarılarının artacaktır. Bir süredir yaşadığınız bunalımlardan kurtulacak bütünlük ve dayanışma içinde olduğunuz bir dönem geçireceksiniz. Sağlığınız açısından iyi geçecek olan bu dönemde yine de doktor kontrollerini aksatmamanız gerekmektedir.

Yoğun çalıştığınız için beslenmenize önem vermeniz, vitamin açısından bol sebze ve meyveler tüketmeniz gerekmektedir. İhtiyacınız olduğu takdirde vitamin, mineral veya gıda takviyesi almalısınız. Özellikle bol su tüketmeye de dikkat etmelisiniz. Ayrıca kendinize ayırdığınız boş vakitlerinizde mutlaka günde en azından  20-30 dakika orta tempoda yürüyüş yapmanız kalp sağlığınız açısından iyi olacaktır.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.