Kahve Falında Kırkayak Görmek

Kahve Falında Kırkayak Görmek
19 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 3.253 kez okundu.

Kahve falında kırkayak görmek, genelde iyi yorumlanmaz. Tehlike, düşman, can yakan kişiler, felaket demektir. Arkadaşlarınız arasında , ailenizde, iş hayatınızda ya da bir şekilde sosyal hayatınızda sizi sevmeyen, çekemeyen, başarılı olmanızı istemeyen birileri var demektir. Bu nedenle etrafınızdaki insanları dikkatli bir şekilde incelemeli, takip etmeli ve bu şekilde sizi çekemediğini, sevmediğini düşündüğünüz insanları hayatınızdan uzak tutmanız doğru olacaktır. Aksi halde bu tür insanlardan ciddi anlamda zarar görmeniz kaçınılmaz olacaktır. Bu zararda kurtulmanız ancak bu insanları hayatınızdan çıkarmakla mümkün olacaktır.

Hayatınıza bir anda birden çok kişinin gireceğine ve bu durumun kafanızı karıştıracağınıza işarettir. Seçim yapmak konusunda ciddi anlamda zorlanacaksınız demektir. Fal sahibinin çok cimri biri olduğunu gösterir. Bu kişi adeta cebine akrep kaçmış tabirinin kullanıldığı insan tipidir. Hatta bu nedenle sosyal hayatınızda pek sevilmeyen, arkadaş çevrenizde pek istenmeyen insan olabilirsiniz. Ayrıca birinden borç para istemek zorunda kalabileceğiniz anlamına da gelir. Uyarı anlamını da taşır. Dikkate almanızda fayda vardır. Ancak bu kadar çok yorumdan hangisinin size ait olduğunu bilmek için fincandaki diğer sembolleri de dikkate almanız gerekir. Sadece anlamını bilerek yorum yapmanız yanlış yorumlar yapmanıza neden olacaktır. Sembolleri doğru tespit etmek ve doğru yorumlamak konusunda yeterli değilseniz usta bir yorumcudan yardım almanız son derece doğru olacaktır.

Saçma sapan nedenlerden dolayı eşine kapris yapmaktan vazgeçmelisin. Artık küçük bir çocuk değilsin ve kendine olan güvensizliğini ona mal ederek adamı da bunaltmamalısın. Aileden gelen bir güvensizlik taşıyorsun fakat eşin sana deliler gibi aşık. Harcama yaparken keyfinden çok ihtiyaçlarına odaklanırsan kenara para atabilirsin. Böylelikle ilerde yaşayacağın maddi krizlerin önüne kendin geçersin.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git