Kahve Falında Kral Görmek

19.04.2015
Kahve Falında Kral Görmek

Kahve falında kral görmek, fal sahibinin maddi ve manevi olarak yaşadığı tüm sıkıntıları büyük bir kolaylıkla aşacağı anlamına gelir. Kişinin bekleyen ve aksayan işlerinin çözüme çözüme kavuşarak rahatlayacağına; uzun zamandır hayalini kurduğu başarıya ulaşarak çok mutlu olacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Bu dönem gerçek aşkı bulacaksınız gibi görünüyor. Uzun zamandır yalnız hissediyorsunuz gibi görünüyorsunuz ancak bu yalnızlık son bulacak ve ciddi bir aşka yelken açacaksınız. Özellikle son birkaç aydır duygusal anlamda çöküntüye girmişsiniz. Bunun nedeni yalnızlık dışında başka sebeplerde olabilir. Her şeyin üst üste gelmesi ve sizin tüm olanları kafaya takmanız oldukça yorulmanıza neden olmuş. Kendinizi fazla yıpratmışsınız ve bu süreç yalnız olduğunuzu anlamanıza neden olmuş. Aileniz ve arkadaşlarınız dışında omzuna kafanızı koyup ağlayacak, koşulsuz sevecek ve sevilecek birini aramaya başlamışsınız. Bu arayış çok yakında son bulacak.

Bu kişiyle karşılaşana kadar gerçek aşka inanmamışsınız ancak karşılaşacağınız kişi sizi gerçek aşka inandıracak ve ilk görüşte aşkı tadacaksınız. Bu kişiyle toplu bir arkadaş ortamında karşılaşabilirsiniz. Aynı ortamda bulunmak sohbet etmenizi sağlayabilir ancak sizin heyecandan nutkunuz tutulacak gibi görünüyor. Fazla heyecanlanmayın, ilk görüşte aşk sizi çok mutlu günlere götürecek. Bu kişinin de size karşı boş olmadığını yakın bir zamanda anlayacaksınız. Hareketleriyle bunu gayet açık belli edecek ve sizi en derin duyguların yaşandığı bir ilişkiye davet edecek. İlk aşık olan siz olsanız da ilk davet edecek kişi o olacak.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre bu dönem tüm maddi sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız. Kısa bir süre içinde tüm borçlarınız silinecek, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz. Hatta uzun zamandır istediğiniz şeyleri bile alabilirsiniz. Bir anda bu kadar para nereden gelecek diye soracak olursanız, şanslı bir döneme denk geldiğinizi söyleyebiliriz. Bu her işinizi görebilecek yükte olan para ailenizden miras yoluyla size gelebilir. Bu aralar tetikte olun her an miras haberi ile karşılaşabilirsiniz. Sizi çok seven ve size güvenen bir büyüğünüz tüm mirasını size bırakmak isteyebilir. Ancak unutmayın ki para kötü insanları da çeker. Bu yüzden bu yüklü miktarda paranın arkasından elbet başkaları da gelecektir. Bu kişiler mirası veren kişinin tanıdığı olabilir. Dikkatli olup kendinizi korumakta fayda vardır.

Maddi anlamda yaşadıklarınız kısa bir süreliğine bitebilir çünkü mirastaki para bittiğinde tekrar eski halinize dönebilirsiniz. Bu yüzden birikim yapmaya bakın. Kendi işiniz de bu dönem artacak ve bir anda daha tanınan, herkes tarafından konuşulan bir iş yerine sahip olacaksınız. Art arda gelen bu güzel gelişmeler sizi epey mutlu edecek gibi görünüyor. Tüm sevdiklerinizle beraber güzel bir yemek yeyip bu güzel gelişmeleri kutlayabilirsiniz.

Aile ve Yaşam Yorumu

Aileniz ile yaşadığınız tüm sıkıntılar son bulacak ve yeniden mutlu bir aile olacaksınız. Uzun zamandır aranızda bir küslük var gibi görünüyor. Bu küslük tüm aileyi etkilemiş ve herkesin arasının açılmasına neden olmuş. Sizde bu durumdan ruhen oldukça etkilenmişsiniz. Hayat ile olan bağınız neredeyse kopmuş. Kaç senedir çektiğiniz aile hasreti aldık dayanılmaz bir hal almış ve buna katlanamaz olmuşsunuz. Tüm bunlar ruhunuzdan yüzünüze yansımış, uzun zamandır gülmeyi bile bırakmışsınız. Ancak tüm bunlar yine sizin adımınız sayesinde son bulacak. İlk adımı siz atacaksınız gibi görünüyor. Üstünüzdeki yorgunluk gurur dinlemeden ailenizin karşısına çıkmanıza neden olmuş ve bunu yaşadığınız için hep şükredeceksiniz gibi görünüyor.

İlk adımı atıp ailenizle konuşmak için gideceksiniz ve bu küslüğe son vereceksiniz. Bu adımı atmak için karar vermenizde bir aile büyüğünüz de yardımı olmuş gibi görünüyor. Size gelip öğüt vermiş ve bu küslüğün bozulmasının ne kadar önemli olduğunu anlatmış. Bu dönem ailenin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anlayacaksınız ve ona göre davranacaksınız. Önünüzdeki günlerde çok daha güzel günler sizi ve ailenizi bekliyor olacak. Bundan sonra hiç ayrılmayacaksınız, ne olursa olsun kopmayacaksınız.

İş ve Kariyer Yorumu

Bu dönem uzun zamandır istediğiniz bir hayalinize kavuşacaksınız. Bu güzel gelişme  çocukken hayalini kurduğunuz mesleğe kavuşmak olabilir. Hayatın zorlu mücadeleleri arasında kaybolup gitmişsiniz, adeta savrulmuşsunuz ve en çok istediğiniz şeyden uzaklaşmışsınız. Ancak aklınız başınıza yeni gelmiş ve ne yapmak istediğinizi hatırlamışsınız. İstediğiniz şeye doğru emin adımlarla ilerleyeceksiniz ve sonunda başarıya ulaşacaksınız. Başarıya giden yolda elbette engeller çıkacaktır, sizin mutlu ve başarılı olmanızı istemeyen insanlarla karşılaşabilirsiniz. Bu insanlar size türlü türlü oyunlar oynayabilir ve sizi geri çekmeye, pes ettirmeye çalışabilir.

Size oynan oyunların hepsini kulak arkası edin ve sadece önünüze bakın. Hayalinizdeki mesleği yaparak çok başarılı olacaksınız ve çok paralar kazanacaksınız. Yaklaşık 3 sene içinde herkes tarafından tanınacaksınız ve bir marka haline geleceksiniz. Bu süreçte sermaye bakımından zorluk yaşayabilirsiniz. Ancak size köstek olmaya çalışanların yanında destek olmaya çalışanlarda mutlaka çıkacaktır. Ailenizin, dostlarınızın desteğini hep hissedeceksiniz. Kendi markanızı kurmak, girişimci olmak sizi daha özgüvenli biri yapacak, daha cesur ve olgun birine dönüşeceksiniz. Kişiliğiniz içinde oldukça önemli bir gelişme olacak.

Sağlık Yorumu

Bu dönem sizin için epey şanslı geçecek. Uzun zamandır yaşadığınız stres ve sıkıntı son bulacak ve derin bir nefes alabileceksiniz. Uzun zamandır kendinize vakit ayıramadığınız görünüyor. Hem fazla kilolar hem de bakımlar birikmiş. Bu kafa dinleme ve ufak mola döneminde kendinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Çok sevdiğiniz bir arkadaşınız size güzellik merkezi önerisinde bulunabilir. Oraya gidip dilediğinizce rahatlayın ve üstünüzdeki bütün kötü enerjiden arının. Bakım yapmak cildinizin uzun zamandır süren kötü görünümünü yok edecektir, bebek gibi bir cilde hazır olun.

Rahatlama sadece cildinize değil tüm bedeninize iyi gelecek. Bu dönem bir farklılık yapıp spora yazılabilirsiniz. Spor tüm çakralarınızı açacak ve hayata karşı daha hazır hissetmenizi sağlayacaktır. Bu sayede daha verimli bir çalışan olabilirsiniz. Sadece işi, okulu veya özel hayatınızı düşünmeyin. Kendinize de zaman ayırın ve bu rutinlerin sayısını arttırın. Böylece tüm bedeniniz pozitif enerjiyle dolsun taşsın. Bu dönem sporda tanıştığınız biri sayesinde meditasyona başlayabilirsiniz. Ruhunuz için çok iyi gelecek olan meditasyon hayatınıza farklı bir bakış açısı katabilir. Ayrıca farklı ortam daha çok sosyalleşmenize de yardımcı olacaktır. Bu dönem oldukça sağlıklı hissedeceksiniz.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.