Kahve Falında Kral Görmek

Kahve Falında Kral Görmek
19 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.215 kez okundu.

Kahve falında kral görmek, yakın çevrenizde güçlü birinin olduğu anlamına gelir. İş hayatında başarılar kazanacağınız anlamına gelir. Bazı yorumculara göre çocuk sahibi olmanın habercisidir.

Bir devletin başındaki yöneticilerin ülkeyi iyi yönettiğini, ülkenin refah seviyesini yükselttiklerini işaret eder. Kişi devlet kademelerinde iyi bir makama kavuşur ve çeşitli başarılar kazanır. Ailesi ve sevdikleri fal sahibinin bu başarısından dolayı çok mutlu olur, fal sahibi ile gurur duyarlar. Bir işte ustalaşmak anlamına gelir. Eğer kararlı bir insan olarak ustalaştığınız işe devam ederseniz elinden hiç bir işin kurtulamayacağının habercisidir. Zenginlik, mal mülk, başarı ve prestij anlamını taşır. Bu dönemde biraz sıkıntı ve zorluk yaşayabilirsiniz. Bu zorluk ve sıkıntıları da ailenizle ve sevdiğiniz insanlarla atlatacaksınız. Ancak bu zaman zarfında sabırlı ve güçlü olmak size fayda sağlayacaktır. Bu zorluklar karşısında enerjinizi, gücünüzü ve isteğinizi asla kaybetmemeniz gerekir. Böyle olduğu halde elinizden hiç bir iş kurtulmayacaktır. Ayrıca erkeklik, güçlülük ve zaferin simgesidir. Babanızdan bir haber alabilir ya da bir yola çıkabilirsiniz. Bu yorumlardan hangisinin size ait olduğunu fincandaki diğer semboller belirleyecektir. Sadece anlamını bilerek yorum yapmak yanlış yorumlar yapmanıza neden olacaktır. Eğer siz faldaki sembolleri yorumlayamıyorsanız usta bir fal sahibinden yardım almanız çok doğru olacaktır.

Kahve Falında Sadrazam Görmek

Hayalini kurduğunuz işlerin gerçekleşeceğine, mutlu bir yuvaya, hayırlı bir eşe işaret etmektedir. Genel olarak hayırlı olarak yorumlanan fallar arasındadır. Bekar olan fal sahipleri için gönüllerinde olan kişi ile mutlu ve huzurlu bir yuva kurmak anlamını taşımaktadır. Bununla beraber evli olan fal sahipleri için ise, birlikteliklerinin çok mutlu noktalara taşınacağını, maddi sıkıntılar çekiyorlar ise, tüm sıkıntılarının hayırlısı ile sona ereceğini göstermektedir. Hanede bulunan bir hastanın çektiği acıların ve rahatsızlıkların son bularak uzun süredir kavuşamadığı huzura kavuşacağının da işaretidir. Bazı falcılara göre ise çekilen sıkıntılar sonucunda kişinin kavuşacağı ün ve şöhret, çevresinden göreceği saygınlık olarak yorumlanmaktadır.

Kimi zaman ise iş yaşamında çekilecek olan sıkıntılar olarak ifade edilmektedir. Ancak çekilecek bu sıkıntılar kişinin yaşam kalitesini düşürmekten ve onu zora sokmaktan ziyade hırsının artmasına sebep olacaktır. Artan hırsı ve çalışma azmi ile birlikte başarısına başarı katacak, sevdikleri ve iş arkadaşları tarafından takdir edilecektir. Hatta artan başarıları ile sektörde aranan isimlerden olması işten bile değil!

İlişkiniz hakkında saçma sapan söylentiler duyabilirsiniz. Sizi çekemeyenlerin oyununa gelmeyin. Sevgilinizle aranıza kimseyi sokmamanız zaten etraftaki haset insanların çatlamasına yol açacaktır. Ufukta iki nikah yüzüğü görünüyor ama siz onları canlı canlı görmeden pek inanacağa benzemiyorsunuz. Yakınlarınızdan birinden üzücü bir haber gelecek ve akabinde kısa yollar sizi bekliyor. Bu hareketli günlerin sonu aydınlık hiç merak etmeyin.

Kahve Falında Vezir Görmek

En kısa zamanda mal ve mülklerinizde meydana gelecek artış manasına gelmektedir. Üç vakte kadar hiç beklemediği bir yerden eline ulaşan para ile geleceğe yönelik yatırımlarını arttıracak demektir. Aynı zamanda bu kişi elindeki para ile çalıştığı alana yönelik yatırım yapar ise, sektörde saygın bir kimse haline gelecektir. Bu maddi kazançlarındaki artış ile birlikte kişisel olarak da çevresinden gördüğü itibar artacaktır. Hayatı ile ilgili önemli bir karar vereceği bir döneme gireceğini göstermektedir. Bu vereceği karar adeta bir dönüm noktası niteliği taşımaktadır. Ancak karar vereceği bu süreçte oldukça dikkatli davranmalı, atacağı tüm adımları önceden hesaplamalıdır. Zira kişinin geleceği bu karara bağlıdır.

Maddi anlamının yanı sıra kişinin manevi yaşantısı ile ilgili de yorumlar yapılmasına olanak tanımaktadır. Bu noktada kişinin inançları doğrultusunda yaşadığını göstermektedir. Ancak son zamanlarda gireceği ortamlardaki sosyal çevre, onun bu inançlarını bir nebze sekteye uğratabilir. Bu aksamayı kendisi de fark edecek ve bu sebeple sosyal ortamlardan bir dönem uzaklaşacaktır.

Kahve Falında Padişah Görmek

Kişinin gerçek yaşamda zekasına ve bilgisine güvenilen, sürekli akıl danışılan bir kişi olduğunu gösterir. Bu özellikleri ile gerek ailesinden gerekse de çevresinden saygı görmekte ve bir hayli sevilmektedir. Çok önemli bir konuda fikir danışılacağını da göstermektedir. Fikir danışan bu kişi yakın çevresinden bir kişi olacak ve  söyledikleri ile birlikte aradığı huzura kavuşacaktır. Ayrıca gerçek anlamına benzerlik göstererek güç ve iktidarın da simgesi haline gelmiştir. Toplumda otoritesini sağlayabilmiş ve belirli bir gücü elinde tutabilen bir kimsedir.

Bazı yorumculara göre ise, falına bakılan kişinin hayatında hiç beklemediği ve mucize olarak nitelendirilebilecek olayların gerçekleşeceğini de göstermektedir. Son zamanlarda attığınız adımlar size mutluluk ve başarı olarak dönecek ve gerek kişisel anlamda gerekse de aileniz ile birlikte lüks bir yaşama sahip olacaksınız demektir. Aynı zamanda geçtiğiniz günlerde dönen şansınız hayatınızın sonuna kadar da size eşlik etmeye devam edecektir. yüzünüze gülen şansınız ile beraber lüks ve zengin bir yaşamın kapıları size açılıyor.

Yüz kızartıcı bir olay karşısında ne diyeceğinizi şaşıracak konuma düşebilirsiniz ama size bu haksız muameleyi yapanlar cezasız kalmayacak. Davranışlarını örnek aldığınız bir aile büyüğünüzün geçireceği ufak kaza sizi çok üzecek. Ona yardım etmekten mutluluk duyuyorsunuz ama çocuklarınızdan birinin size ihtiyacı var. Eski eşiniz babalık vazifesi konusunda oldukça eksik yönlere sahip. Ona güvenmemekte halksınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git