Kahve Falında Kral Görmek

Kahve Falında Kral Görmek

Kahve falında kral görmek, yakın çevrenizde güçlü birinin olduğu anlamına gelir. İş hayatında başarılar kazanacağınız anlamına gelir. Bazı yorumculara göre çocuk sahibi olmanın habercisidir. Bir devletin başındaki yöneticilerin ülkeyi iyi yönettiğini, ülkenin refah seviyesini yükselttiklerini işaret eder. Kişi devlet kademelerinde iyi bir makama kavuşur ve çeşitli başarılar kazanır. Ailesi ve sevdikleri fal sahibinin bu başarısından dolayı çok mutlu olur, fal sahibi ile gurur duyarlar. Bir işte ustalaşmak anlamına gelir. Eğer kararlı bir insan olarak ustalaştığınız işe devam ederseniz elinden hiç bir işin kurtulamayacağının habercisidir.

Zenginlik, mal mülk, başarı ve prestij anlamını taşır. Bu dönemde biraz sıkıntı ve zorluk yaşayabilirsiniz. Bu zorluk ve sıkıntıları da ailenizle ve sevdiğiniz insanlarla atlatacaksınız. Ancak bu zaman zarfında sabırlı ve güçlü olmak size fayda sağlayacaktır. Bu zorluklar karşısında enerjinizi, gücünüzü ve isteğinizi asla kaybetmemeniz gerekir. Böyle olduğu halde elinizden hiç bir iş kurtulmayacaktır. Ayrıca erkeklik, güçlülük ve zaferin simgesidir. Babanızdan bir haber alabilir ya da bir yola çıkabilirsiniz.

Aşk Hayatı

Bu dönem gerçek aşkı bulacaksınız gibi görünüyor. Uzun zamandır yalnız hissediyorsunuz gibi görünüyorsunuz ancak bu yalnızlık son bulacak ve ciddi bir aşka yelken açacaksınız. Özellikle son birkaç aydır duygusal anlamda çöküntüye girmişsiniz. Bunun nedeni yalnızlık dışında başka sebeplerde olabilir. Her şeyin üst üste gelmesi ve sizin tüm olanları kafaya takmanız oldukça yorulmanıza neden olmuş. Kendinizi fazla yıpratmışsınız ve bu süreç yalnız olduğunuzu anlamanıza neden olmuş. Aileniz ve arkadaşlarınız dışında omzuna kafanızı koyup ağlayacak, koşulsuz sevecek ve sevilecek birini aramaya başlamışsınız. Bu arayış çok yakında son bulacak.

Bu kişiyle karşılaşana kadar gerçek aşka inanmamışsınız ancak karşılaşacağınız kişi sizi gerçek aşka inandıracak ve ilk görüşte aşkı tadacaksınız. Bu kişiyle toplu bir arkadaş ortamında karşılaşabilirsiniz. Aynı ortamda bulunmak sohbet etmenizi sağlayabilir ancak sizin heyecandan nutkunuz tutulacak gibi görünüyor. Fazla heyecanlanmayın, ilk görüşte aşk sizi çok mutlu günlere götürecek. Bu kişinin de size karşı boş olmadığını yakın bir zamanda anlayacaksınız. Hareketleriyle bunu gayet açık belli edecek ve sizi en derin duyguların yaşandığı bir ilişkiye davet edecek. İlk aşık olan siz olsanız da ilk davet edecek kişi o olacak.

Para

Bu dönem tüm maddi sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız. Kısa bir süre içinde tüm borçlarınız silinecek, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz. Hatta uzun zamandır istediğiniz şeyleri bile alabilirsiniz. Bir anda bu kadar para nereden gelecek diye soracak olursanız, şanslı bir döneme denk geldiğinizi söyleyebiliriz. Bu her işinizi görebilecek yükte olan para ailenizden miras yoluyla size gelebilir. Bu aralar tetikte olun her an miras haberi ile karşılaşabilirsiniz. Sizi çok seven ve size güvenen bir büyüğünüz tüm mirasını size bırakmak isteyebilir. Ancak unutmayın ki para kötü insanları da çeker. Bu yüzden bu yüklü miktarda paranın arkasından elbet başkaları da gelecektir. Bu kişiler mirası veren kişinin tanıdığı olabilir. Dikkatli olup kendinizi korumakta fayda vardır.

Maddi anlamda yaşadıklarınız kısa bir süreliğine bitebilir çünkü mirastaki para bittiğinde tekrar eski halinize dönebilirsiniz. Bu yüzden birikim yapmaya bakın. Kendi işiniz de bu dönem artacak ve bir anda daha tanınan, herkes tarafından konuşulan bir iş yerine sahip olacaksınız. Art arda gelen bu güzel gelişmeler sizi epey mutlu edecek gibi görünüyor. Tüm sevdiklerinizle beraber güzel bir yemek yeyip bu güzel gelişmeleri kutlayabilirsiniz.

Sağlık

Bu dönem sizin için epey şanslı geçecek. Uzun zamandır yaşadığınız stres ve sıkıntı son bulacak ve derin bir nefes alabileceksiniz. Uzun zamandır kendinize vakit ayıramadığınız görünüyor. Hem fazla kilolar hem de bakımlar birikmiş. Bu kafa dinleme ve ufak mola döneminde kendinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Çok sevdiğiniz bir arkadaşınız size güzellik merkezi önerisinde bulunabilir. Oraya gidip dilediğinizce rahatlayın ve üstünüzdeki bütün kötü enerjiden arının. Bakım yapmak cildinizin uzun zamandır süren kötü görünümünü yok edecektir, bebek gibi bir cilde hazır olun.

Rahatlama sadece cildinize değil tüm bedeninize iyi gelecek. Bu dönem bir farklılık yapıp spora yazılabilirsiniz. Spor tüm çakralarınızı açacak ve hayata karşı daha hazır hissetmenizi sağlayacaktır. Bu sayede daha verimli bir çalışan olabilirsiniz. Sadece işi, okulu veya özel hayatınızı düşünmeyin. Kendinize de zaman ayırın ve bu rutinlerin sayısını arttırın. Böylece tüm bedeniniz pozitif enerjiyle dolsun taşsın. Bu dönem sporda tanıştığınız biri sayesinde meditasyona başlayabilirsiniz. Ruhunuz için çok iyi gelecek olan meditasyon hayatınıza farklı bir bakış açısı katabilir. Ayrıca farklı ortam daha çok sosyalleşmenize de yardımcı olacaktır. Bu dönem oldukça sağlıklı hissedeceksiniz.

Aile ve Yaşam Alanı

Aileniz ile yaşadığınız tüm sıkıntılar son bulacak ve yeniden mutlu bir aile olacaksınız. Uzun zamandır aranızda bir küslük var gibi görünüyor. Bu küslük tüm aileyi etkilemiş ve herkesin arasının açılmasına neden olmuş. Sizde bu durumdan ruhen oldukça etkilenmişsiniz. Hayat ile olan bağınız neredeyse kopmuş. Kaç senedir çektiğiniz aile hasreti aldık dayanılmaz bir hal almış ve buna katlanamaz olmuşsunuz. Tüm bunlar ruhunuzdan yüzünüze yansımış, uzun zamandır gülmeyi bile bırakmışsınız. Ancak tüm bunlar yine sizin adımınız sayesinde son bulacak. İlk adımı siz atacaksınız gibi görünüyor. Üstünüzdeki yorgunluk gurur dinlemeden ailenizin karşısına çıkmanıza neden olmuş ve bunu yaşadığınız için hep şükredeceksiniz gibi görünüyor.

İlk adımı atıp ailenizle konuşmak için gideceksiniz ve bu küslüğe son vereceksiniz. Bu adımı atmak için karar vermenizde bir aile büyüğünüz de yardımı olmuş gibi görünüyor. Size gelip öğüt vermiş ve bu küslüğün bozulmasının ne kadar önemli olduğunu anlatmış. Bu dönem ailenin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anlayacaksınız ve ona göre davranacaksınız. Önünüzdeki günlerde çok daha güzel günler sizi ve ailenizi bekliyor olacak. Bundan sonra hiç ayrılmayacaksınız, ne olursa olsun kopmayacaksınız.

İş ve Kariyer

Bu dönem uzun zamandır istediğiniz bir hayalinize kavuşacaksınız. Bu güzel gelişme  çocukken hayalini kurduğunuz mesleğe kavuşmak olabilir. Hayatın zorlu mücadeleleri arasında kaybolup gitmişsiniz, adeta savrulmuşsunuz ve en çok istediğiniz şeyden uzaklaşmışsınız. Ancak aklınız başınıza yeni gelmiş ve ne yapmak istediğinizi hatırlamışsınız. İstediğiniz şeye doğru emin adımlarla ilerleyeceksiniz ve sonunda başarıya ulaşacaksınız. Başarıya giden yolda elbette engeller çıkacaktır, sizin mutlu ve başarılı olmanızı istemeyen insanlarla karşılaşabilirsiniz. Bu insanlar size türlü türlü oyunlar oynayabilir ve sizi geri çekmeye, pes ettirmeye çalışabilir.

Size oynan oyunların hepsini kulak arkası edin ve sadece önünüze bakın. Hayalinizdeki mesleği yaparak çok başarılı olacaksınız ve çok paralar kazanacaksınız. Yaklaşık 3 sene içinde herkes tarafından tanınacaksınız ve bir marka haline geleceksiniz. Bu süreçte sermaye bakımından zorluk yaşayabilirsiniz. Ancak size köstek olmaya çalışanların yanında destek olmaya çalışanlarda mutlaka çıkacaktır. Ailenizin, dostlarınızın desteğini hep hissedeceksiniz. Kendi markanızı kurmak, girişimci olmak sizi daha özgüvenli biri yapacak, daha cesur ve olgun birine dönüşeceksiniz. Kişiliğiniz içinde oldukça önemli bir gelişme olacak.

Kahve Falında Sadrazam Görmek

Hayalini kurduğunuz işlerin gerçekleşeceğine, mutlu bir yuvaya, hayırlı bir eşe işaret etmektedir. Genel olarak hayırlı olarak yorumlanan fallar arasındadır. Bekar olan fal sahipleri için gönüllerinde olan kişi ile mutlu ve huzurlu bir yuva kurmak anlamını taşımaktadır. Bununla beraber evli olan fal sahipleri için ise, birlikteliklerinin çok mutlu noktalara taşınacağını, maddi sıkıntılar çekiyorlar ise, tüm sıkıntılarının hayırlısı ile sona ereceğini göstermektedir. Hanede bulunan bir hastanın çektiği acıların ve rahatsızlıkların son bularak uzun süredir kavuşamadığı huzura kavuşacağının da işaretidir. Bazı falcılara göre ise çekilen sıkıntılar sonucunda kişinin kavuşacağı ün ve şöhret, çevresinden göreceği saygınlık olarak yorumlanmaktadır.

Kimi zaman ise iş yaşamında çekilecek olan sıkıntılar olarak ifade edilmektedir. Ancak çekilecek bu sıkıntılar kişinin yaşam kalitesini düşürmekten ve onu zora sokmaktan ziyade hırsının artmasına sebep olacaktır. Artan hırsı ve çalışma azmi ile birlikte başarısına başarı katacak, sevdikleri ve iş arkadaşları tarafından takdir edilecektir. Hatta artan başarıları ile sektörde aranan isimlerden olması işten bile değil!

İlişkiniz hakkında saçma sapan söylentiler duyabilirsiniz. Sizi çekemeyenlerin oyununa gelmeyin. Sevgilinizle aranıza kimseyi sokmamanız zaten etraftaki haset insanların çatlamasına yol açacaktır. Ufukta iki nikah yüzüğü görünüyor ama siz onları canlı canlı görmeden pek inanacağa benzemiyorsunuz. Yakınlarınızdan birinden üzücü bir haber gelecek ve akabinde kısa yollar sizi bekliyor. Bu hareketli günlerin sonu aydınlık hiç merak etmeyin.

Kahve Falında Vezir Görmek

En kısa zamanda mal ve mülklerinizde meydana gelecek artış manasına gelmektedir. Üç vakte kadar hiç beklemediği bir yerden eline ulaşan para ile geleceğe yönelik yatırımlarını arttıracak demektir. Aynı zamanda bu kişi elindeki para ile çalıştığı alana yönelik yatırım yapar ise, sektörde saygın bir kimse haline gelecektir. Bu maddi kazançlarındaki artış ile birlikte kişisel olarak da çevresinden gördüğü itibar artacaktır. Hayatı ile ilgili önemli bir karar vereceği bir döneme gireceğini göstermektedir. Bu vereceği karar adeta bir dönüm noktası niteliği taşımaktadır. Ancak karar vereceği bu süreçte oldukça dikkatli davranmalı, atacağı tüm adımları önceden hesaplamalıdır. Zira kişinin geleceği bu karara bağlıdır.

Maddi anlamının yanı sıra kişinin manevi yaşantısı ile ilgili de yorumlar yapılmasına olanak tanımaktadır. Bu noktada kişinin inançları doğrultusunda yaşadığını göstermektedir. Ancak son zamanlarda gireceği ortamlardaki sosyal çevre, onun bu inançlarını bir nebze sekteye uğratabilir. Bu aksamayı kendisi de fark edecek ve bu sebeple sosyal ortamlardan bir dönem uzaklaşacaktır.

Kahve Falında Padişah Görmek

Kişinin gerçek yaşamda zekasına ve bilgisine güvenilen, sürekli akıl danışılan bir kişi olduğunu gösterir. Bu özellikleri ile gerek ailesinden gerekse de çevresinden saygı görmekte ve bir hayli sevilmektedir. Çok önemli bir konuda fikir danışılacağını da göstermektedir. Fikir danışan bu kişi yakın çevresinden bir kişi olacak ve  söyledikleri ile birlikte aradığı huzura kavuşacaktır. Ayrıca gerçek anlamına benzerlik göstererek güç ve iktidarın da simgesi haline gelmiştir. Toplumda otoritesini sağlayabilmiş ve belirli bir gücü elinde tutabilen bir kimsedir.

Bazı yorumculara göre ise, falına bakılan kişinin hayatında hiç beklemediği ve mucize olarak nitelendirilebilecek olayların gerçekleşeceğini de göstermektedir. Son zamanlarda attığınız adımlar size mutluluk ve başarı olarak dönecek ve gerek kişisel anlamda gerekse de aileniz ile birlikte lüks bir yaşama sahip olacaksınız demektir. Aynı zamanda geçtiğiniz günlerde dönen şansınız hayatınızın sonuna kadar da size eşlik etmeye devam edecektir. yüzünüze gülen şansınız ile beraber lüks ve zengin bir yaşamın kapıları size açılıyor.

Yüz kızartıcı bir olay karşısında ne diyeceğinizi şaşıracak konuma düşebilirsiniz ama size bu haksız muameleyi yapanlar cezasız kalmayacak. Davranışlarını örnek aldığınız bir aile büyüğünüzün geçireceği ufak kaza sizi çok üzecek. Ona yardım etmekten mutluluk duyuyorsunuz ama çocuklarınızdan birinin size ihtiyacı var. Eski eşiniz babalık vazifesi konusunda oldukça eksik yönlere sahip. Ona güvenmemekte halksınız.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.