Kahve Falında Ayna Görmek

Kahve Falında Ayna Görmek
19 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.445 kez okundu.

Kahve falında ayna görmek, genelde iç hesaplaşma olarak yorumlanır. Bu bir vicdan yoklaması olarak düşünülebilir. Fal sahibi hatalarını, yanlışlarını fark etmeli ve bir vicdan muhasebesi yapmalıdır anlamı çıkarılabilir. Bu kişi hatalarıyla yüzleşmeli ve bunları düzeltmek için çaba harcamalıdır.

Evlenmeye ve çocuk sahibi olmaya da işarettir. Kalp güzelliğinin yüze vurması ve etraftaki insanlar tarafından sevilip sayılmak anlamına da gelir. Yolculuk anlamına da gelir. Aynı zamanda yeni insanlarla tanışıp bu kişilerden yeni şeyler öğrenileceğinin de habercisidir. Kısa zamanda ünlü olabileceğinizin de habercisi olabilir. Bir anda büyük bir hayran kitlesi kazanabilirsiniz. Güzel sanatlar ya da el sanatları konusunda yeteneğiniz varsa bu yeteneğinizin üstüne gitmenizde fayda olacaktır. Para, yolculuk, nişan, hastalık anlamlarını taşır. İş hayatınızda büyük başarılar yaşayacağınız, eğitim hayatınızda beklemediğiniz kadar iyi notlar alacağınız bir dönemin habercisidir. Ailenizle mutlu zaman geçireceğinizin habercisidir.

Aşk

Aşk hayatınızdaki durağanlık artık sona erecek. Karşınıza çıkacak olan uzun boylu, esmer bir kişi ile aşk yaşamaya başlayacaksınız. Kısa süre içerisinde tanışarak, yeni bir ilişkiye adım atacak, bu ilişkinin başlaması ile hayatınızda ki her şeyin artık eksiksiz olduğunu anlayacaksınız.

Eşiniz yakın zamanda size güzel bir sürpriz yaparak, sizi çok mutlu edecek. Bu sürpriz uzun zamandır beklediğiniz bir sürpriz olacak. Eşiniz bunu unuttuğunuz anda yapacak ki adı sürpriz olsun. Bu sürpriz karşısında mutluluktan ağlayacak, ne diyeceğinizi şaşıracaksınız.

Yakın arkadaşlarınızdan biri size olan duygularını açığa çıkaracak. Bu kişi ile çok samimisiniz, onu çok iyi tanıyor neleri sevip neleri sevmediğini çok iyi biliyorsunuz. Aslında bu kişinin hayatınızda olmasını sizde içten içe istiyorsunuz ama çevrenizdekiler yadırgar diye korkuyorsunuz. Korkmayın, bu ilk arkadaşlıktan aşka dönüşen ilişki olmayacak. Yakın tanıdığınız bu kişi ile yaşayacağınız aşk, başlayacağınız ilişki size çok iyi gelecek. Karşılıklı ortak noktalarda buluşacak, her anlamda birbirinizi tamamlayacaksınız.

Kısa zaman içerisinde güzel bir davet ile nişanlanacağınız anlamına gelmektedir. Sevgilinizin sizden ayrı kalmak artık canına tak etmiş olacak ki, size evlenme teklifi edip ardından hemen nişan için harekete geçecek. Yapacağınız bir davet ile nişanlanacak, evlenmek için fazla beklemeden nikah tarihini belirleyeceksiniz.

Para

Paraya çok değer ve önem veriyorsunuz. Verdiğiniz emeklerin karşılığını almak sizi çok mutlu ediyor. Güzel birikimler yapıyor, kimseden bir şey ummadan önünüze bakıyorsunuz. Kısa zaman içinde bir ev sahibi olacaksınız. Bu ev sayesinde hayatınızdaki belirsizlik son bulacak.

Para parayı çeker diye boşuna söylemiyorlar. Zenginliğin zirvesini yaşıyorsunuz. Yaptığınız yatırımların artık meyvesini yeme zamanınız gelmiş. Evlerinizi kiraya verecek, yeni bir araba alacaksınız. Aldığınız araba ile bir yandan egonuz okşanacak bir yandan da daha öz güvenli ayakları yere sağlam basan biri olacaksınız.

Aile ve Yaşam Alanı

Hane içerisinde aydınlık günlerin yakında olduğu anlamına gelmektedir. Çok kalabalık ailede büyümeniz, artık yüksek seslere tahammülünüzün kalmamasına neden olmuş. Herkesin yüksek sesle konuşması ve ev içinde özel alanınızın olmaması yüzünden kendinizi o eve ait hissetmiyorsunuz. Kısa zaman içinde aileniz ile daha büyük bir eve taşınma konusunda hem fikir olacaksınız. Bir kaç arayıştan sonra tamda size uygun bir ev bularak, yeni bir eve taşınacak kendinize ait odanızın olması ile de rahatlayacaksınız. Yeni ev haneye huzur ve aydınlık getirirken, kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz.

Kısa zaman içinde anneniz ile bir yere gezmeye gideceksiniz. Annenizle yaşıyorsunuz ve anneniz biraz kafasında kuran biri. Her söylediğinizi farklı anlıyor ve alınıyor. Sizde konuşmak yerine susmayı tercih ediyorsunuz. Ama gideceğiniz bu yerde artık her şeyi açık açık konuşacak aslında alınmasını gerektiren hiç bir şeyin olmadığını ona anlatacaksınız. Annenizi rahatlatırken sizinde bu yanlış anlaşılmalar yüzünden omzunuzda ağırlık olan yükü omularınızdan atacaksınız. Evinize dönerken bir hayli hafiflemiş ve sorunların çözülmesinin verdiği rahatlık ile çok mutlu olacaksınız.

Dostlarınız ile tatile gideceğiniz anlamına gelmektedir. Hayaliniz olan kız kıza tatil planını nihayet hayata geçirme vaktiniz gelmiş. Hemen bavul hazırlamaya başlasanız iyi olur. Hangi kıyafetimi alsam diye gardırop başında çok vakit geçireceğiniz için aman geç kalmayın. Çok eğleneceğiniz, dostlarınız ile daha yakın ilişkiler kuracağınız, asla unutamayacağınız bir tatil sizi bekliyor. Bunun keyfini çıkartın.

İş ve Kariyer Hayatı 

Aile şirketinde çalışmak sizi biraz zorluyor. Yengeniz ve ağabeyiniz arasında kalmak sizi epey üzüyor. Yengenizin size karşı tutumu hiç hoşunuza gitmese de bunu ağabeyinize söylemekten çekiniyorsunuz. Çünkü çocuklarının yeni olması sizi durduruyor ve sizin yüzünüzden aralarının bozulmasını istemiyorsunuz. Kısa zaman içinde yengenize karşı bir patlama yaşayacaksınız. Sizin onun tek arkadaşı olduğunu bildiği halde ve yengeniz olduğu halde size neden böyle yaptığını anlamadığınız için artık canınıza tak edecek. Yengenize hesap soracak içinizde ne var ne yok ise kusacaksınız. Öyle çok rahatlayacaksınız ki, size cevap verememesi de sizi ona karşı haklı olmanızı tam anlamanıza yardımcı olacak. Bu patlama sonrasında yengeniz size karşı herhangi bir hamle yapmaktan kaçınacak ve hep sizin suyunuza gitmeye başlayacak. Bu durum karşısında sizde iş yerinde daha huzurlu ve daha keyifli zaman geçireceksiniz.

Kısa zaman içinde girdiğiniz bir iş yerinden ayrılacak, yeni bir işe başlayacaksınız. Yeni başlayacağınız iş sizi hem pozisyon anlamında hemde maddi anlamda tatmin edecek. Maddi anlamda tatmin olmanız, iş yerinde daha verimli çalışmanıza ve güzel başarılara imza atmanızı sağlayacaktır.

Yaptığınız işler sayesinde ailenizin gurur kaynağı olmaya devam ediyorsunuz. Yeni kurduğunuz şirketin meyvelerini bu kadar hızlı yemeyi hayal bile edemezken, çok güzel yerlere gelmiş olmanın haklı gururunu yaşıyorsunuz. Yakın zaman içinde, çok büyük işlere imza atacak, göğsünüzü gere gere işte benim şirketim benim başarım diye haykıracaksınız.

Sağlık Hayatı

Sağlığınızın son derece yerinde olduğu, sağlıklı sıhhatli döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir. Geçirdiğiniz ufak tefek rahatsızlıkların sizi yıldırmasına izin vermemiş, son derece dim dik ayakta durmuşsunuz. Artık endişelenmeyin, son derece sağlıklı bir döneme gireceksiniz. Daha iyi daha hissedeceğiniz günler yakında.

Bir yakınınızın hasta olduğunu öğrenecek ve çok üzüleceksin. Hiç vakit kaybetmeden bu kişinin yanına gideceksin. Gittiğinde karşılaştığın manzara seni çok mutlu edecek, çünkü insanların abarttığı kadar kötü bir durumu olmadığını göreceksin. Küçük bir tedavi görmesini sağlayarak, iyileşmesine yardımcı olacaksın.

Kahve Falında Aynaya Bakan Adam Görmek

Aşk hayatınızda uzun soluklu bir sürece girdiğiniz anlamına gelir. Bu sürece yakın çevrenizin de desteği büyük olacaktır. Sevdiğiniz kişi ile evli değilseniz, sürpriz bir teklif ile şok olmanız sandığınızdan daha yakın bir tarihte söz konusu olabilir. Yine de ona cevap olarak sihirli kelimeleri söyleme konusunda aceleci davranmamalısınız. Bu ciddi adımın her detayını konuşmak istemeniz, partnerinizin gözünde sizin ayağını yere sağlam basan bir insan olduğunuzun en büyük kanıtı olacaktır. Yine de işi yokuşa sürmemekte fayda var.

Berekete yorumlanır. Bu bereket iş hayatı , ekonomik hayatınız olabileceği gibi, yeni bir gebelik ile birlikte aile nüfusunda ve neşesinde artış da olabilmektedir. Elinize ani bir para akışı mümkün olabilir. Bu beklenmedik gelir, size planlarınızdaki gedikleri kapatmaya yardımcı olacak ve düzeninizin pürüzlerini tamamen ortadan kaldırmış olacaksınız. Yine de bu beklenmedik yüklü miktardaki kaynağı iyi ve yerinde değerlendirmelisiniz.

Kahve Falında Aynaya Bakan Kadın Görmek

Karşına çok hayırlı bir kısmet çıkacak. En yakın zamanda bir teklif alacaksın. Küçük kutlamaya katılacaksın. Yakında bir yolculuk görünüyor. Arkandan konuşan iki kadın görünüyor. Bunlara dikkat et kuyunu kazmaya çalışıyor. Bilinmeyen sırların bu kişiler tarafından ortaya çıkacaktır. Ailen ile tartışma küslükler yaşayacaksın.

Tek tabanca takılmaktan sıkıldığınızı söyleyenler var fakat siz halinizden oldukça memnunsunuz. Aklınızı başınızdan alacak kimseyle karşılaşmamış olmanız yaşadığınız hayatı daha da çekilir hale getiriyor. Zaten özgürlüğünüze vurulacak hiçbir darbeye tahammülünüz yok. Bu yılın sonlarına doğru aşk konusunda fikrinizi değiştirecek o muhteşem insanla tanışacaksınız. Evinizi değiştirme düşüncesi içerisindesiniz ama zamanı değil biraz daha sabredin.

Kahve Falında Kırık Ayna Görmek

Zorluklara ve kötü bir yaşamın sizi beklediğine dalalet edilir. Yaşamınızın ilerleyen dönemlerinde çok büyük zorluklar ve kayıplar yaşayacağınızın bir habercidir. Kendinizi bu zorlu döneme hazırlamalı ve harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. İlerleyen zamanlarda işleriniz yolunda gitmeyebilir ve iflas edebilirsiniz, yada hiç beklemediğiniz bir yakınınızdan büyük bir düşmanlık görebilir ve onun yüzünden çok kötü zamanlar geçirebilirsiniz. O nedenle şimdiden çevrenizdeki insanlara da dikkat etmenizde fayda var. Yakın bir gelecekte sağlık sorunları yaşayabilir ve şifa bulmak için çok zorlanabilirsiniz. Hiç ummadığınız bir anda bir yakınınızı kaybedebilirsiniz.

Tüm kötü olay ve durumların mucizevi bir şekilde ortadan kalkacağına, hiç ummadığınız bir anda karanlıklar içerisinden güneşin doğacağına işarettir. Maddi sıkıntılarınız uzun bir zaman sonunda son bulabilir. Bir tanıdığınızdan hiç beklemediğiniz bir anda maddi yardım görebilirsiniz. Zorlu bir dönem de sizi bekliyor, ancak bu dönemde dostlarınızın çok yardımını göreceksiniz. Ayrıca, bir erkek evlada da sahip olabilirsiniz. Her yönden güçlü ve her olaya hazırlıklı olmalısınız.

Karşı tarafın evliliğe alışamamış olduğunu düşünüyorsunuz. Hatayı biraz da kendinizde arayın. Eleştirerek bir yere varamazsınız. Bencil davranmayın ve büyüklerinizden akıl almaya çalışın. Fakat akıl aldığınız kişilerin niyetlerine dikkat edin. Sağlığınız ile ilgili bir sorun için hastaneye gidebilirsiniz ama orda sizi bir sürpriz bekliyor. Alacağınız haber bütün aileyi heyecanlandıracak. İkilemde kaldığınız konularda hislerinize güvenin.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git