Kahve Falında Ayna Görmek

Kahve Falında Ayna Görmek
19 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.350 kez okundu.

Kahve falında ayna görmek, genelde iç hesaplaşma olarak yorumlanır. Bu bir vicdan yoklaması olarak düşünülebilir. Fal sahibi hatalarını, yanlışlarını fark etmeli ve bir vicdan muhasebesi yapmalıdır anlamı çıkarılabilir. Bu kişi hatalarıyla yüzleşmeli ve bunları düzeltmek için çaba harcamalıdır.

Evlenmeye ve çocuk sahibi olmaya da işarettir. Kalp güzelliğinin yüze vurması ve etraftaki insanlar tarafından sevilip sayılmak anlamına da gelir. Yolculuk anlamına da gelir. Aynı zamanda yeni insanlarla tanışıp bu kişilerden yeni şeyler öğrenileceğinin de habercisidir. Kısa zamanda ünlü olabileceğinizin de habercisi olabilir. Bir anda büyük bir hayran kitlesi kazanabilirsiniz. Güzel sanatlar ya da el sanatları konusunda yeteneğiniz varsa bu yeteneğinizin üstüne gitmenizde fayda olacaktır. Para, yolculuk, nişan, hastalık anlamlarını taşır. İş hayatınızda büyük başarılar yaşayacağınız, eğitim hayatınızda beklemediğiniz kadar iyi notlar alacağınız bir dönemin habercisidir. Ailenizle mutlu zaman geçireceğinizin habercisidir. Bazı durumlarda da kötü haber alacağınız anlamına gelir. Ancak yine de genel kabul gören bir vicdan muhasebesi yapmak gerektiği yorumudur. Bütün bu yorumlar içinde hangisinin size ait olduğunu bilmek için fincandaki diğer kavramları doğru tespit etmek ve doğru yorumlamak son derece önemlidir. Aksi halde yanlış yorumlar yapmanız kaçınılmaz olacaktır.

Kahve Falında Aynaya Bakan Adam Görmek

Aşk hayatınızda uzun soluklu bir sürece girdiğiniz anlamına gelir. Bu sürece yakın çevrenizin de desteği büyük olacaktır. Sevdiğiniz kişi ile evli değilseniz, sürpriz bir teklif ile şok olmanız sandığınızdan daha yakın bir tarihte söz konusu olabilir. Yine de ona cevap olarak sihirli kelimeleri söyleme konusunda aceleci davranmamalısınız. Bu ciddi adımın her detayını konuşmak istemeniz, partnerinizin gözünde sizin ayağını yere sağlam basan bir insan olduğunuzun en büyük kanıtı olacaktır. Yine de işi yokuşa sürmemekte fayda var.

Berekete yorumlanır. Bu bereket iş hayatı , ekonomik hayatınız olabileceği gibi, yeni bir gebelik ile birlikte aile nüfusunda ve neşesinde artış da olabilmektedir. Elinize ani bir para akışı mümkün olabilir. Bu beklenmedik gelir, size planlarınızdaki gedikleri kapatmaya yardımcı olacak ve düzeninizin pürüzlerini tamamen ortadan kaldırmış olacaksınız. Yine de bu beklenmedik yüklü miktardaki kaynağı iyi ve yerinde değerlendirmelisiniz.

Kahve Falında Aynaya Bakan Kadın Görmek

Karşına çok hayırlı bir kısmet çıkacak. En yakın zamanda bir teklif alacaksın. Küçük kutlamaya katılacaksın. Yakında bir yolculuk görünüyor. Arkandan konuşan iki kadın görünüyor. Bunlara dikkat et kuyunu kazmaya çalışıyor. Bilinmeyen sırların bu kişiler tarafından ortaya çıkacaktır. Ailen ile tartışma küslükler yaşayacaksın.

Tek tabanca takılmaktan sıkıldığınızı söyleyenler var fakat siz halinizden oldukça memnunsunuz. Aklınızı başınızdan alacak kimseyle karşılaşmamış olmanız yaşadığınız hayatı daha da çekilir hale getiriyor. Zaten özgürlüğünüze vurulacak hiçbir darbeye tahammülünüz yok. Bu yılın sonlarına doğru aşk konusunda fikrinizi değiştirecek o muhteşem insanla tanışacaksınız. Evinizi değiştirme düşüncesi içerisindesiniz ama zamanı değil biraz daha sabredin.

Kahve Falında Kırık Ayna Görmek

Zorluklara ve kötü bir yaşamın sizi beklediğine dalalet edilir. Yaşamınızın ilerleyen dönemlerinde çok büyük zorluklar ve kayıplar yaşayacağınızın bir habercidir. Kendinizi bu zorlu döneme hazırlamalı ve harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. İlerleyen zamanlarda işleriniz yolunda gitmeyebilir ve iflas edebilirsiniz, yada hiç beklemediğiniz bir yakınınızdan büyük bir düşmanlık görebilir ve onun yüzünden çok kötü zamanlar geçirebilirsiniz. O nedenle şimdiden çevrenizdeki insanlara da dikkat etmenizde fayda var. Yakın bir gelecekte sağlık sorunları yaşayabilir ve şifa bulmak için çok zorlanabilirsiniz. Hiç ummadığınız bir anda bir yakınınızı kaybedebilirsiniz.

Tüm kötü olay ve durumların mucizevi bir şekilde ortadan kalkacağına, hiç ummadığınız bir anda karanlıklar içerisinden güneşin doğacağına işarettir. Maddi sıkıntılarınız uzun bir zaman sonunda son bulabilir. Bir tanıdığınızdan hiç beklemediğiniz bir anda maddi yardım görebilirsiniz. Zorlu bir dönem de sizi bekliyor, ancak bu dönemde dostlarınızın çok yardımını göreceksiniz. Ayrıca, bir erkek evlada da sahip olabilirsiniz. Her yönden güçlü ve her olaya hazırlıklı olmalısınız.

Karşı tarafın evliliğe alışamamış olduğunu düşünüyorsunuz. Hatayı biraz da kendinizde arayın. Eleştirerek bir yere varamazsınız. Bencil davranmayın ve büyüklerinizden akıl almaya çalışın. Fakat akıl aldığınız kişilerin niyetlerine dikkat edin. Sağlığınız ile ilgili bir sorun için hastaneye gidebilirsiniz ama orda sizi bir sürpriz bekliyor. Alacağınız haber bütün aileyi heyecanlandıracak. İkilemde kaldığınız konularda hislerinize güvenin.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git