Kahve Falında Ayna Görmek

19.04.2015
Kahve Falında Ayna Görmek

Kahve falında ayna görmek, fal sahibinin uzun süredir yaşadığı ve bir türlü anlam veremediği ruhsal bunalımın tez vakitte çözüme kavuşarak rahatlayacağı anlamına gelir. Kişinin içerisinde olduğu karar aşamasında bir süre daha bekleyerek karar vermesi gerektiğine ve hayırla sonuçlanacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Aşk hayatınızdaki durağanlık artık sona erecek. Karşınıza çıkacak olan uzun boylu, esmer bir kişi ile aşk yaşamaya başlayacaksınız. Kısa süre içerisinde tanışarak, yeni bir ilişkiye adım atacak, bu ilişkinin başlaması ile hayatınızda ki her şeyin artık eksiksiz olduğunu anlayacaksınız.

Eşiniz yakın zamanda size güzel bir sürpriz yaparak, sizi çok mutlu edecek. Bu sürpriz uzun zamandır beklediğiniz bir sürpriz olacak. Eşiniz bunu unuttuğunuz anda yapacak ki adı sürpriz olsun. Bu sürpriz karşısında mutluluktan ağlayacak, ne diyeceğinizi şaşıracaksınız.

Yakın arkadaşlarınızdan biri size olan duygularını açığa çıkaracak. Bu kişi ile çok samimisiniz, onu çok iyi tanıyor neleri sevip neleri sevmediğini çok iyi biliyorsunuz. Aslında bu kişinin hayatınızda olmasını sizde içten içe istiyorsunuz ama çevrenizdekiler yadırgar diye korkuyorsunuz. Korkmayın, bu ilk arkadaşlıktan aşka dönüşen ilişki olmayacak. Yakın tanıdığınız bu kişi ile yaşayacağınız aşk, başlayacağınız ilişki size çok iyi gelecek. Karşılıklı ortak noktalarda buluşacak, her anlamda birbirinizi tamamlayacaksınız.

Kısa zaman içerisinde güzel bir davet ile nişanlanacağınız anlamına gelmektedir. Sevgilinizin sizden ayrı kalmak artık canına tak etmiş olacak ki, size evlenme teklifi edip ardından hemen nişan için harekete geçecek. Yapacağınız bir davet ile nişanlanacak, evlenmek için fazla beklemeden nikah tarihini belirleyeceksiniz.

Para Yorumu

Paraya çok değer ve önem veriyorsunuz. Verdiğiniz emeklerin karşılığını almak sizi çok mutlu ediyor. Güzel birikimler yapıyor, kimseden bir şey ummadan önünüze bakıyorsunuz. Kahve falı yorumcularına göre kısa zaman içinde bir ev sahibi olacaksınız. Bu ev sayesinde hayatınızdaki belirsizlik son bulacak.

Para parayı çeker diye boşuna söylemiyorlar. Zenginliğin zirvesini yaşıyorsunuz. Yaptığınız yatırımların artık meyvesini yeme zamanınız gelmiş. Evlerinizi kiraya verecek, yeni bir araba alacaksınız. Aldığınız araba ile bir yandan egonuz okşanacak bir yandan da daha öz güvenli ayakları yere sağlam basan biri olacaksınız.

 

Aile ve Yaşam Yorumu

Hane içerisinde aydınlık günlerin yakında olduğu anlamına gelmektedir. Çok kalabalık ailede büyümeniz, artık yüksek seslere tahammülünüzün kalmamasına neden olmuş. Herkesin yüksek sesle konuşması ve ev içinde özel alanınızın olmaması yüzünden kendinizi o eve ait hissetmiyorsunuz. Kısa zaman içinde aileniz ile daha büyük bir eve taşınma konusunda hem fikir olacaksınız. Bir kaç arayıştan sonra tamda size uygun bir ev bularak, yeni bir eve taşınacak kendinize ait odanızın olması ile de rahatlayacaksınız. Yeni ev haneye huzur ve aydınlık getirirken, kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz.

Kısa zaman içinde anneniz ile bir yere gezmeye gideceksiniz. Annenizle yaşıyorsunuz ve anneniz biraz kafasında kuran biri. Her söylediğinizi farklı anlıyor ve alınıyor. Sizde konuşmak yerine susmayı tercih ediyorsunuz. Ama gideceğiniz bu yerde artık her şeyi açık açık konuşacak aslında alınmasını gerektiren hiç bir şeyin olmadığını ona anlatacaksınız. Annenizi rahatlatırken sizinde bu yanlış anlaşılmalar yüzünden omzunuzda ağırlık olan yükü omularınızdan atacaksınız. Evinize dönerken bir hayli hafiflemiş ve sorunların çözülmesinin verdiği rahatlık ile çok mutlu olacaksınız.

Dostlarınız ile tatile gideceğiniz anlamına gelmektedir. Hayaliniz olan kız kıza tatil planını nihayet hayata geçirme vaktiniz gelmiş. Hemen bavul hazırlamaya başlasanız iyi olur. Hangi kıyafetimi alsam diye gardırop başında çok vakit geçireceğiniz için aman geç kalmayın. Çok eğleneceğiniz, dostlarınız ile daha yakın ilişkiler kuracağınız, asla unutamayacağınız bir tatil sizi bekliyor. Bunun keyfini çıkartın.

İş ve Kariyer Yorumu

Aile şirketinde çalışmak sizi biraz zorluyor. Yengeniz ve ağabeyiniz arasında kalmak sizi epey üzüyor. Yengenizin size karşı tutumu hiç hoşunuza gitmese de bunu ağabeyinize söylemekten çekiniyorsunuz. Çünkü çocuklarının yeni olması sizi durduruyor ve sizin yüzünüzden aralarının bozulmasını istemiyorsunuz. Kısa zaman içinde yengenize karşı bir patlama yaşayacaksınız. Sizin onun tek arkadaşı olduğunu bildiği halde ve yengeniz olduğu halde size neden böyle yaptığını anlamadığınız için artık canınıza tak edecek. Yengenize hesap soracak içinizde ne var ne yok ise kusacaksınız. Öyle çok rahatlayacaksınız ki, size cevap verememesi de sizi ona karşı haklı olmanızı tam anlamanıza yardımcı olacak. Bu patlama sonrasında yengeniz size karşı herhangi bir hamle yapmaktan kaçınacak ve hep sizin suyunuza gitmeye başlayacak. Bu durum karşısında sizde iş yerinde daha huzurlu ve daha keyifli zaman geçireceksiniz.

Kısa zaman içinde girdiğiniz bir iş yerinden ayrılacak, yeni bir işe başlayacaksınız. Yeni başlayacağınız iş sizi hem pozisyon anlamında hemde maddi anlamda tatmin edecek. Maddi anlamda tatmin olmanız, iş yerinde daha verimli çalışmanıza ve güzel başarılara imza atmanızı sağlayacaktır.

Yaptığınız işler sayesinde ailenizin gurur kaynağı olmaya devam ediyorsunuz. Yeni kurduğunuz şirketin meyvelerini bu kadar hızlı yemeyi hayal bile edemezken, çok güzel yerlere gelmiş olmanın haklı gururunu yaşıyorsunuz. Yakın zaman içinde, çok büyük işlere imza atacak, göğsünüzü gere gere işte benim şirketim benim başarım diye haykıracaksınız.

Sağlık Yorumu

Sağlığınızın son derece yerinde olduğu, sağlıklı sıhhatli döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir. Geçirdiğiniz ufak tefek rahatsızlıkların sizi yıldırmasına izin vermemiş, son derece dim dik ayakta durmuşsunuz. Artık endişelenmeyin, son derece sağlıklı bir döneme gireceksiniz. Daha iyi daha hissedeceğiniz günler yakında.

Bir yakınınızın hasta olduğunu öğrenecek ve çok üzüleceksin. Hiç vakit kaybetmeden bu kişinin yanına gideceksin. Gittiğinde karşılaştığın manzara seni çok mutlu edecek, çünkü insanların abarttığı kadar kötü bir durumu olmadığını göreceksin. Küçük bir tedavi görmesini sağlayarak, iyileşmesine yardımcı olacaksın.


Kahve Falında Aynaya Bakan Kadın Görmek

Fal sahibinin hayatında kendisini mutlu hissedeceği değişimler yaşayacağı ve beklenmedik müjdeli bir haber alacağı anlamına gelir. Kişinin sevdiği ile olan tartışmaları büyütmemesi ve alttan alması gerektiği aksi halde huzursuzluk yaşanacağına işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.