Kahve Falında Gelin Görmek

Kahve Falında Gelin Görmek
19 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 4.664 kez okundu.

Kahve falında gelin görmek, en kısa zamanda kısmetin ayağınıza geleceğine işarettir. Fal sahibi ya da ev halkından biri için evlilik yolu göründüğünün habercisidir. İş ve eğitim hayatında dalgalı, sarsıntılı dönemler geçirebileceğinizi söyler. Bu anlamda daha dikkatli olmanızda fayda vardır.

Aşk hayatına da etkileri vardır. Aşk hayatınızda bazı çıkmazlar içinde olabilirsiniz. Bu durumda saplantılı hale gelmemeniz çok önemlidir. Yeni ilişkilere başlangıç yapmanız sizin için daha doğru olacaktır. Ayrıca sevdiğiniz biriyle hiç beklemediğiniz sorunlar yaşayabilirsiniz. Stresli geçecek bir dönemin habercisidir. Kötü yorumları da vardır. Buna göre etrafınızda sizi sevmeyen, size düşman olan birilerinin olduğu anlamına gelir. Bu kişi size karşı o kadar kötü niyetlidir ki büyü yoluna bile başvurmuştur. Bu büyü çocuğunuz olmaması için olabilir. Bu büyüden dolayı çocuk sahibi olamayabilirsiniz. İnanç hayatınızda da yeni başlangıçlar yapmanız gerektiği maneviyatınızı artırmanız gerektiği anlamına gelir. Yanlış arkadaşlıklardan, yanlış işlerden uzak durmanız gerektiği anlamına gelir. Aksi halde hayatınızı çok olumsuz etkileyecek olaylar yaşamak zorunda kalabilirsiniz. Büyük maddi kazançların da habercisidir. Ancak bütün bu yorumlar içinde hangisinin size ait olduğunu bilmek için fincandaki diğer sembolleri de dikkate almanız ve doğru yorumlamanız gerekmektedir.

Ailen epeydir seninle vakit geçiremediği için sitemli gibi görünüyor. Sürekli erkek arkadaşın ile vakit geçirmen, onları ihmal etmene sebep olmuş gibi duruyor. En kısa zamanda gönüllerini alsan iyi edersin. Kardeşlerinden birinin sıkıntısı olacak ve senden yardım isteyecek. Bu zor ve sıkıntılı günlerinde ona destek olman, onu maddi açıdan rahatlatacağa benziyor.

Kahve Falında Gelin Çiçeği Görmek

Kahve falında gelin çiçeği görmek, tarifi imkansız bir acı sakladığına işaret eder. Geçmişte yaşadıkların geleceğini etkiliyor ama alacağın destek sayesinde bu kötü süreci en kısa sürede atlatacaksın. Aile yadigarı bir eşyayı kaybedeceksin fakat olayda bir hayır olduğunun anlaşılması yıllarını alabilir. Kötü bir seçim yapmaktan korkuyorsun. İş yerinde her şeyin yolunda gitmesi sinirlerinin yatışmasına vesile olacak ve huzurun artacak.

Çevrendeki bir aileye veya sizin ailenize bir çocuk katılacaktır. Yakın bir dostun ile tartışma yaşayacaksın. Bunun sebebi senin ona verdiğin sırları dışa vurmasıdır. Fazla güvenmemelisin. Yolculuk yapacaksın ve bütün stresini atacaksın. Eşin ile aranda tartışma geçecektir. Bu aralar çok yemek yiyorsun. Dikkat etmelisin.

Kahve Falında Gelin Duvağı Görmek

Kahve falında gelin duvağı görmek, çok yakın bir arkadaşınız size olan aşkını itiraf edeceğini gösterir. Kafanızı karıştıran sorular bulunmaktadır. Bu soruların cevabı kısa zamanda bulunacaktır. Aileden birisi ile bir tartışma yaşayacaksınız. Bu durum senin moralini bozacaktır. Bir yolculuğa çıkacaksın. Bu yolculuk sana çok iyi gelecektir. Maddi açıdan sıkıntılısın.

Dikkatinizi toplamakta zorluk çekeceğiniz bir sürece giriyorsunuz çünkü kafanız çok karışık. Bu karışıklığın sebebi büyük sözü dinlememeniz. Düzen istiyorsanız aile büyüklerinin sözlerini kulağınıza küpe yapmalısınız. Başınıza buyruk yaşamanın zamanı değil çünkü gayet seviyeli ve güzel giden bir ilişkiniz var. Kız arkadaşınızın narin yapısı ona nasıl davranmanız gerektiği konusunda endişelerinizi artırıyor.

Kısmi bir rahatsızlıktan ötürü iş yaşantınız gerileme sürecine geçecek. Hastalığınızı eşinizin şefkati ve becerikli elleri sayesinde atlatacaksınız. Kocanızı çok kıskanıyor olmanız normal bir şey ama bazı konularda ağzınızdan çıkanların onu yaralamasına sebep oluyorsunuz. Annenizin de yardımı ile çok istediğiniz ve sürekli hayalini kurduğunuz bir şeye sahip olacaksınız. Bu aralar müjdeli haberler arka arkaya gelecek.

Kahve Falında Gelin Tacı Görmek

Kahve falında gelin tacı görmek, yaşantınızın can sıkıcı olduğunu düşünüyorsunuz ama zaman ilerledikçe hayatın size hazırladığı sürprizlere bayılacaksınız. Çocuklarınızın size çok bağlı olmaları ilerde yaşayacağınız güzellikleri ikiye katlayacak. Bu aralar biraz halsiz hissedebilirsiniz. Renkli bir kişilik olmanız etrafınızdaki bazı erkeklerin dikkatini çekiyor ama siz yeni bir ilişki istememekte ısrarlısınız. Nefret ettiğiniz bir kişilik tarafından şaşırtılacaksınız.

Hayat arkadaşınızı erken kaybetmiş olmanız birçok zorluğa tek başına göğüs germenize sebep oluyor. Gücünüzü yitirdiğinizi hissettiğiniz anda yardımınıza evlatlarınızın koşması sizi ayakta tutuyor ama yalnızlık artık tüm enerjinizi emmeye başladı. Bu duygularınızı ve sessiz çığlıklarınızı hisseden bir yakınınız yardımlarını sizden esirgemeyecek. İlk başlarda onay bulmayan ilişkiniz daha sonra herkesin sevgisini kazanan eşiniz vesilesi ile kabul görecek.

Evde işlerin yolunda gitmediğini düşünüyorsun ama bu biraz da senin çok çalışmandan kaynaklanıyor. Kendini kaptırdığın işlerin eşinden ve evlatlarından değerli olmadığını yakın zamanda fark ederek telafi yoluna gideceksin. Böylelikle artmaya başlayan huzurun zaten iş hayatına fazlasıyla ile yansıyacaktır. Hafta sonu küçük bir kaza atlatabilirsin ama korkma eşinin yanında olması ucuz atlatmana sebep olacak.

Kahve Falında Gelin Ayakkabısı Görmek

Kahve falında gelin ayakkabısı görmek, çok geç saatlere kadar çalışmak sağlığınızı olumsuz yönde etkilediğini gösterir. Bazen insanları anlamakta güçlük çekebiliyorsunuz. Hafta sonu tanışacağınız bir kadın size eski eşinizi hatırlatacağı için biraz öfkelenebilirsiniz. Zamanla hatalı yönlerinizi keşfedip düzeltme çabası içine gireceksiniz. Gelecekte mutlu ve huzurlu bir yaşam sizi bekliyor fakat olgunlaşmak için birkaç deneyime daha ihtiyacınız var.

Çalışma hayatında beklemediğin bir başarı yakalayacak olman bütün planlarının değişmesine neden olacak. Bu başarı sayesinde sana gelecek olan güzel bir iş teklifi kafanı bir süre bulandıracak olsa da bu fikre sıcak bakacaksın ve kararın olumlu yönde olacak.Hoşlandığın bir adamın seni kesin bir dille redetmesi kalbinin fena halde kırılmasına neden olacak.

Kahve Falında Gelin Arabası Görmek

Kahve falında gelin arabası görmek, sana gelecek olan en müjdeli haberlerin de yeni hayatına girecek olan biri ile geldiğine de işaret etmektedir. Sen de o kişi ile birlikte daha çok hareket etmeyi tercih ediyor olur isen işte o zaman daha mutlu ve her an daha da başarılı olan anları da yaşayabileceksin. Unutma ki senin bu beynin ve düşünce yapın sayesinde her şeye kısa süre içerisinde de sahip olabileceksin.

Bazı yorumcular için güzel haberlerin olacağına işarettir. Alacağınız güzel haberler sayesinde çok mutlu olacaksınız ve ailenizdeki büyükleri gururlandıracak başarılara imza atacaksınız. Bu gelişmeler geleceğinizi yeniden planlamanıza vesile olacak ve yeni bir şehirde yeni hayatınızın tadına varacaksınız. İnsan elindeki asa sembolünün bir diğer anlamı ise, aşk hayatınızdaki kararlardır. Aşk yaşamınızdaki kararlar, size yeni bir kimlik kazandıracak ve sevgiliniz ile bu kararlarınızı uygulayacaksınız. Yaptığınız değişimler çevreniz tarafından da hoş karşılanacak ve kararlılığınız sayesinde destekçileriniz artacaktır.

Kahve Falında Gelin Başı Görmek

Kahve falında gelin başı görmek, hayatınızda maddi açıdan büyük bir değişiklik olacağını gösterir. Aile bebek müjdesi gibi bir şey var. Yatırım yapıp ev alıyorsunuz. Araba değişikliği yapıyorsunuz. Eşiniz size çok büyük sürprizler yapacak. Bir tatil planları düşünüyor birlikte vakit geçirmeniz için büyük fırsat olacak. Kalbiniz çok temiz. Mutlu olacaksınız.

Karşı tarafın ilgisizliği sizi çileden çıkarıyor. Kendinizi üzmek yerine dikkatini çekmek için yollar aramalısınız. Başardığınızı gördükçe sevineceksiniz. Eşinizin kafa karışıklığı özel hayatına da yansıyor. Onunla dertleşmeyi ihmal etmeyin. Evle ilgili sorunlar gelip geçici ama siz çok büyütüyorsunuz. Tez canlı olmanız etrafınızdakilere zarar veriyor. Enerjinizi spora yöneltebilirsiniz. Temizlikle kafayı bozmayın ve ailenize de vakit ayırın.

Senin için her ne kadar delilercesine yanıp tutuşuyor olan biri var gibi duruyor olsa bile aslında o kişinin seni pek de sevmiyor olduğuna işaret etmektedir. Sen o kişiye o kadar değer veriyorsun ki o kişiden kendini kurtarmayı tercih etmek yerine sen daha çok ona bağlanmayı tercih ediyor olmandan dolayı da o kadar mutlu olabileceksin ki fakat sen bu durumu değerlendirmek istemiyorsun. Fakat sen o kadar başarılı olmak için çaba sarf eden bir insan olmak yerine aksine kötü olan bir şeyleri yapmayı daha çok tercih ediyor olmandan dolayı da kendine yapabilecek olduğun tüm kötülükleri de bir anda yapıyorsun. Artık bir dur demeyi tercih etmelisin ve kendin için olan iyi şeyleri yapmak yerine daha çok buna devam ediyor olman senin kısa süre içerisinde büyük bir üzüntü yaşayacak olduğuna da işaret etmektedir.

Kahve Falında Gelin Buketi Görmek

Kahve falında gelin buketi görmek, yakında gideceğiniz bir tatil gezisinde hem yeni yerler göreceksiniz hem de eşinle keyifli anlar yaşayacaksınız. Bu gezi uzun süredir baş başa vakit geçirmediğinizi size gösterecek. Ayrıca bu gezi sizi rahatlatacak ve dinlendirecek gibi görünüyor. Sıkıntılı ve zor günlerin sonunda bu tatil hem sana hem de eşine iyi gelecek gibi gözüküyor.

Sorunların çoğalacağına işaret etmekle birlikte; bu sorunları aşmanın zor olmadığını işaret ediyor.  Sabır göstermeyi asla bırakmayın. Aşk hayatınızda küçük sorunlar yaşayacaksınız. Ama bu sorunları gözünüzde ve gönlünüzde büyütüp kendinizi ve sevgilinizi gereksiz yere üzmeyin. Aşkınızla aranızda hiçbir şey olmamalı. Sorunlarınızı konuşun, sizden daha tecrübe sahibi olan insanlara danışmayı ihmal etmeyin.  İnişler çıkışlar her insanın hayatının içinde olabilecek durumlardır. Size düşen bu kriz süreçlerini başarıyla sonuçlandırmaktır. Bu iniş çıkışlar siz de bazı sağlık problemleri doğurabilir. Bu sıralar sıklıkla baş ağrısı ve mide ile ilgili rahatsızlıklarınız olabilir. Doktorunuza görünmeyi sakın ihmal etmeyin. Falda dalga görmek; uzun zamandır aranızda sorun olan bir yakınınızla- eski sevgiliniz, yakın bir arkadaşınız- beklemediğiniz bir şekilde karşılaşacağınızı işaret edebilir. Bu karşılaşmada sizinle ve hayatınızla ilgili farklı gelişmeler yaşanabilir.

Kahve Falında Ata Binmiş Gelin Görmek

Kahve falında ata binmiş gelin görmek, niyetinizin ciddi olduğu bir konuda alaycı tavırlarla karşı karşıya kalarak öfkelenebilirsiniz. Kendinizi başkalarına anlatmak için bu kadar çaba sarf etmenize gerek yok, siz zaten çok iyi niyetli bir insansınız. Bazı sorunlar yüzünden erkek arkadaşınızla görüşmeye bir süre ara vermek isteyeceksiniz. Karşı tarafın sorunun asıl kaynağını bir türlü anlamak istememesi sinirlerinizi bozabilir.

Neşeni yerine getirecek bir haber alacaksın ve uzak olmayan iki yol görünüyor. Bu yolların biri çok sevdiğin insanlara çıkıyor ve orda uzunca bir süre kalarak kendini toplayacaksın. İkinci yol ise akrabalarınla birlikte katılman gereken bir düğün yada nişan törenini simgeliyor. Burada kaybettiğin kocanı hatırlatacak bazı gelişmeler yaşayacaksın ve için burulacak. Fakat güzel günler kapının eşiğinde seni bekliyor.

Kahve Falında Duvaklı Gelin Görmek

Kahve falında duvaklı gelin görmek, içinde bulunduğun monotonluktan ve depresif ruh halinden çıkmana yardımcı olacak bir erkek arkadaşın çok yakınında seni bekliyor. Ona şans vermelisin, bu ikiniz için de iyi gelecek. Hakkında çıkan kötü laflara aldırış etmediğinde kısa sürede tamamen kesildiklerini fark edeceksin. Meyveli ağacı taşlarlar demişler, bil ki; seni çekemeyenler bu kötü lafları çıkarıyor.

Orta boylu, zayıf bir erkeğin elinde tuttuğu oku sana doğru çevirmiş olduğu çıkmış falında. Falında bu oku sana isabet ettirmeye çalışması, sana aşık olan bu adamın seni kendine aşık etmek için her türlü çabayı göstereceğini belirtiyor. Önyargılarından kurtulup tüm kalbinle ona doğru atacağın bir adım mutluluğa doğru atacağın bir adım olmuş olacak.

Kahve Falında İki Gelin Görmek

Kahve falında iki gelin görmek, mutsuz olmak için özel bir çaba harcıyorsun. Sürekli eski günleri düşünerek kendini bunalıma sokmaktan vazgeç ve geleceğe odaklan. Kaybının büyük olduğunu herkes biliyor ve destek olmaya çalışıyor fakat sen izin vermiyorsun. Birkaç güne kadar sevinçten havalara uçacağın bir haber alabilirsin. İş hayatınla ilgili gelişmeler seni bir süre oyalayacak. Kafanı dağıtmanın yollarını yeni işinde bulacaksın.

Sadece sizin bildiğiniz bir aile sırrının olması büyük bir tartışmada arada kalmanıza neden olacak. Bildiklerinizi düşünerek hareket etmeniz  iki taraftan birini kırabileceği için sessiz kalmayı tercih edeceksiniz. İyi niyetli olmanız iş hayatınızda pek işinize yaramıyor. Eşinizden yardım almanız gereken özel konular var ama utanmayı bir kenara bırakmanız lazım. Sağlığınızı etkileyecek bir olay yaşayabilirsiniz.

Kahve Falında Hamile Gelin Görmek

Kahve falında hamile gelin görmek, çok önemli kararlar vermek üzere olduğunuza işaret eder. Ailenize danışacağınız konular olduğunu unutmayın ve onların fikirlerini tek tek dinleyin. Size bu konuda en büyük yardımı karınız gösterecek. Görüşmeyi planladığınız arkadaşlarınıza bir türlü geri dönmemeniz onları incitmeye başladı. Ailenizle birlikte sevinçten havalara uçmanıza neden olacak haberler alacaksınız. Kimsesiz bir insanı sevindirme planları içindesiniz. Bu hareket size daha çok mutluluk verecek.

Dilediğiniz zaman çok çalışkan bir insan olarak tüm işlerin üstesinden gelebiliyorsunuz. Bazı konularda harekete geçmenizi engelleyen tek şey acımasızca eleştirilmek olduğu için veriminiz düşüyor. Araştırmacı ruhunuz şu sıralar atağa geçiyor. Kadınlar konusunda şanssız olduğunuzu düşünüyorsunuz. Eski eşinizin sağlık sorunları sizi ummadığınız kadar endişelendirebilir. Çocuklarınızın annesiz kalabilme ihtimalini düşünmek bile çıldırmanıza yol açıyor.

Kahve Falında Oynayan Gelin Görmek

Kahve falında oynayan gelin görmek, küstah bir insanla hiç istemediğin halde tartışmak zorunda kalacağına işaret eder. Ona haddini bildirmen etrafındaki birçok insanın takdirini kazanmana vesile olacak. Bu arada iş yerinde sürekli seni takip eden sinsi bir düşmanın var. İlişkilerini saygı çerçevesinde yürütmekten hoşlanıyorsun ve lakayt insanlara asla taviz vermiyorsun. Hayatındaki duygusal boşluk çok yakın zamanda mükemmel bir şekilde dolacak.

İlişkilerinizi yönetme konusunda sıkıntılarınız var bu yüzden genç yaşta bir evliliği sonlandırmak zorunda kalmak sizi üzüyor. Güçlü bir annenin kızı olarak kendinize onu örnek almaya çalışıyorsunuz fakat size verdiği tavsiyeleri daha çok dinlemelisiniz. Hayatınızın istemediğiniz yönlere doğru gitmesi yaşam enerjinizi yok etse bile koşullarınızı zorlayarak daha iyi yerlere geleceğinizi gözlemliyorum.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git