Kahve Falında Gelin Görmek

19.04.2015
Kahve Falında Gelin Görmek

Kahve falında gelin görmek, fal sahibinin tez vakitte ayağına hayırlı bir kısmetin geleceği ve su gibi güzel bir yuva kurarak kalbinin huzurla dolacağı anlamına gelir. Kişinin imkansız gördüğü olayların başına gelerek her şeyin istediği gibi ilerleyeceğine ve çok mutlu olacağına işaret eder. Evlilik, düğün, nişan demektir.

Aşk Yorumu

Güzel bir birlikteliği evlilik ile taçlandırmaya delalet eder. Yaşadığınız uzun soluklu ilişkinizde artık evlenme kararı alacağınız anlamına gelmektedir. Yakın zamanda sürpriz bir evlenme teklifi alarak, evliliğin ilk adımını atacaksanız. Ardından arayı çok uzatmadan dünya evine girecek, hane içerisinde mutlu ve huzurlu günler yaşayacaksınız.

Seviyeli bir ilişkiye başlayacağınız anlamına gelmektedir. Yapı olarak çok disiplinli ve mantığı ile hareket eden birisiniz bu nedenle çok laubali, cıvık ilişkilerden hoşlanmıyorsunuz. Yakın zamanda karşınıza huyu huyunuza, boyu boyunuza uygun biri çıkacak. Bu kişi ile çok güzel bir birlikteliğe başlayacak, seviyeli bir ilişki yaşayacaksınız.

Hayalinizdeki aşkı bulup, kısa süre içerisinde evlenerek saadet dolu günlere kavuşacağınız anlamına gelmektedir. İstekleriniz kısa sürede gerçekleşecek, kendinizi dünyanın en şanslısı olarak göreceğiniz harika bir döneme işaret eder.

Yakın zamanda dostlarınız aracılığı ile yeni biri ile tanışacaksınız. Bu kişi ile başlarda çok iyi anlaşamayacak hatta birbirinize karşı nefret duyacaksınız. Bir müddet görüşmeme kararı alacaksınız. Fakat ayrı kaldığınızda ona karşı özlem ve aşk duyduğunuzu anlayacak ve kendisine bir şans vererek yeni bir birlikteliğe başlayacaksanız. Zıt karakterlere sahip bireyler olmanız ilişkinizin heyecanlı sürmesini sağlayarak, sizin birbirinizi yıpratmanıza fırsat vermeyecektir.

Aslında siz tam aşk kadınısınız da karşınıza çıkanlar sizin dilinizden pek anlamamış. Sizde kendinizi anlatmak yerine şiir yazmayı tercih etmiş ve aşka küsmüşsünüz. Ama karşınıza öyle biri çıkacak ki, sizin bile nutkunuz tutulacak. Sanki tüm aşk şiirlerinizin kahramanı o kişiymiş gibi hissedeceksiniz. Hayallerinizdeki gibi birinin karşınıza çıkması ile hayatınız da yeni bir döneme girecek, çok güzel aşk dolu bir birliktelik yaşayacaksınız.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre maddi manevi kazançlı olacağınız bir döneme gireceğinizi gösterir. Tüm kazançlarınızı yatırıma dönüştürecek, harika fırsatlar yakalayacaksınız. Bu fırsatlar size yeni çevre ve hane içerisinde mutluluk getirecektir.

Büyük maddi kazançlarınız olacağı anlamına gelmektedir. Bu bir miras ya da yüklü miktar da alacağınız bir para olacaktır. Bu para sayesinde tüm borçlarınızdan kurtulacak, geleceğe yatırım yapacaksınız. Eğer har vurup harman savurmazsanız, bu para ile ömrünüzü idam ettirebileceksiniz.

Para harcamayı, alışveriş yapmayı ve insanlara yardım etmeyi çok seviyorsunuz. Ama bu huyunuz yüzünden ara ara sıkıntılara girdiğiniz de oluyor. Çevrenizin uyarılarını dikkate almanız sizin açınızdan daha iyi olacak. Paranızın bir kısmı ile birikim yapma kararı alacak, kısa süre de tüm sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız. Yaptığınız iyiliklerin mükafatını bu şekilde alacak olmanız, sizi derinden mutlu edecek.

Aile ve Yaşam Yorumu

Haneden birinin evlilik haberi getireceğine işaret eder. Bu haber ile hane içerisinde heyecan dolu günler geçireceksiniz. Uzun zamandır beklenen bir konu olması nedeni ile herkes çok mutlu olacaktır.

Hane içerisinde kalabalık olacağına ve özlem giderileceği anlamına gelir. Uzak olan bir yakınınızın gelmesi ise hane de aydınlık günler geçireceksiniz. Tüm sorun ve sıkıntıları arkanızda bırakacak, gelen kişi ile uzun uzun sohbetler ederek dertleşeceksiniz.

Dostlarınızla bir araya gelecek, eğlenceli bir ortamda bulunacaksınız. Bu bir oyun salonu olabilir. Uzun zamandır yapmayı istediğiniz aktiviteleri bir güne sıkıştırarak, çok eğlenceli bir gün geçirecek, kendinizi uzun zamandır hiç iyi hissetmediğiniz kadar iyi hissedeceksiniz.

Ailenizle bir araya gelerek, bir konu hakkında kutlama yapacaksınız. Bu kutlama sizi çok mutlu edecek. Her ne olursa olsun, aileniz ile aranızı fazla açmamanız gerektiğini düşünerek, bu tarz kutlamaları nedensiz yere yapabileceğinizi düşünecek ve sık sık tekrarlayacaksınız. Aileniz sizin nelerden hoşlandığınızı çok iyi bildikleri için, size inanılmaz bir sürpriz yaparak, sizi çok mutlu edecektir.

Tüm sene çalışıyor aileniz ile fırsat bulup bir türlü tatile çıkamıyor olmanız sizi belli ki baya üzmüş. Hemen bavulları hazırlayın, çünkü uzun zamandır beklediğiniz yıllık izninizi alacak ve aileniz ile tatile çıkacaksınız. Çıktığınız tatilde çocuklar gibi eğlenecek, ailenizle hiç olmadığınız kadar yakın olacaksınız. Bu tatil sizin sırtınızda taşıdığınız koca senenin yükünü atmanızı sağlayacak.

İş ve Kariyer Yorumu

İş hayatınızda her adımınızı hesaplayarak atıyorsunuz. Bu da sizin hata yapma riskinizi sıfıra indirerek, iyi işlere imza atmanızı sağlıyor. İyi bir yönetici ve iyi bir çalışansınız. İş hayatında daha çok başarılara imza atacağınız harika bir dönem sizi bekliyor.

İş ortamında sizi sevmeyen ve size düşmanlık güden insanların varlığına işaret eder. Ama siz bu insanların farkındasınız ve onlar sayesinde daha da güçleniyorsunuz. Her yaptığınız başarılı işin arkasında sizin kuyunuzu kazanların olması da egonuzu okşuyor. Yeni başarılara imza atmaya devam edeceksiniz.

Yeni bir iş fırsatına işaret eder. Aslında çalıştığınız yerden memnun olmanıza rağmen, size daha çok kazanç sağlayacak daha iyi imkanları olan bir işe başlayacağınız anlamına gelmektedir. Bu işe başladığınızda başlarda biraz adaptasyon sorunu yaşayacak fakat sonrasında azminiz ile zirveye doğru tırmanacaksınız. Görevleri kendinize hayran bırakan zekanız ile halledecek, tüm zorlu işlerin üstesinden gelecek, kariyer sahibi bir birey olacaksınız

Sağlık Yorumu

Tüm sağlık sorunlarını atlatacağınız yeni bir döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir. Yaşadığınız sizi sağlığınızdan eden tüm sorunları arkanızda bırakacağınıza işaret eder. Geçirdiğiniz ufak tefek sorunlar sizin daha güçlü olmanızı sağlayacak.

Yakınınızda hasta olan kimsenin sağlığına kavuşacağı anlamına gelmektedir. Üzülmenize neden olan bu kişinin iyileşmesi ile havalara uçacaksınız. Bunca yıpranmışlıktan sonra hemen bir tatile çıkarak, kafanızı toplayacak, her şeyin daha güzel olacağı bir döneme gireceksiniz.


Kahve Falında Duvaklı Gelin Görmek

Fal sahibinin ana babasından aldığı dua ile karşısına hayırlı bir kısmetin çıkacağı ve yakın zamanda evleneceği anlamına gelir. Kişinin psikolojik olarak oldukça etkileneceği bir olay yaşayacağı ve sonrasında inancına sıkı sıkı sarılacağına işaret eder.


Kahve Falında Gelin ve Damat Görmek

Fal sahibinin sevdiğine olan aşk ve güvenin artacağı ve rüya gibi bir aşk yaşayacağı anlamına gelir. Kişinin yakın zamanda sevdiği ile birlikte çok mutlu, huzurlu, bereketli bir yuva kuracağına ve hayırlı bir kız çocuğu sahibi olacağına işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.