Kahve Falında Ayak İzi Görmek

19.04.2015
Kahve Falında Ayak İzi Görmek

Kahve falında ayak izi görmek, fal sahibinin sevdiği ile tatlı bir telaş içerisine gireceği ve yavaş yavaş evlilik hazırlıkları yapmaya başlayacağı anlamına gelir. Kişinin hayırlı ve sağlıklı bir kız evlat sahibi olacağına işaret eder. Tez vakitte hayırlı bir haber alarak mutlu olunacağına yorumlanır.

Aşk Yorumu

Aşka olan inancınızı hiç bir zaman kaybetmeyip her zaman o kalp atışının verdiği heyecanı yaşamaktan vazgeçmiyorsunuz. Aşk insanı olmanız mantığınızı dinlemediğiniz anlamına da gelmiyor. Aşk diye körü körüne de hareket etmek istemiyorsunuz. Doğru insanla ve hissederek bir aşk hayatınız olsun istiyorsunuz. Buna olan inancınız size güzel bir aşk hayatı vererek hayatınızı tutkulu bir birliktelik ile sürdüreceksiniz.

Düğün hazırlıklarına başladığınız nişanlınızla bazı fikir ayrılıkları yaşasanız da aranızda orta yolu buluyorsunuz. Fakat aranıza üçüncü şahıslar girdiğinde durum pekte öyle olmuyor. Aşağı tükürseniz sakal yukarı tükürseniz bıyık misali bu hayat bizim bizi rahat bırakın demek isteseniz de hem saygısızlık yapmamak, hem de kırıcı olmamak için susuyor ama sonra birbirinizi yiyorsunuz. Bunlar örf adet diye tutturan bir çok aile içinde görünen sorunlar olsa da, bireyler kendi ailesini bu durumda uygun bir üslupla uyarması soruna çözüm bulmanızı ve aranızda tatsız anların yaşanmasını engelleyecektir.

Aşk evliliği yapmanıza rağmen ilerleyen zamanlarda yaşanan ilgisizlik beklemediğiniz bir durum. Size göre bu durumun geçerli bir sebebi olmalı. Bunun için kendinizi sorgulayıp nerede hata yaptığınızı düşünseniz de asıl sebebi eşinizin bu aralar işte fazla yorulması ve aldığı sorumluluğun hakkını vermeye çalışmasından kaynaklanmakta. Yoksa eşiniz sizi hala ilk günkü gibi seviyor ve bu durumu yakında müjdeli haberler vererek telafi edecek.

Para Yorumu

Sizi yakından takip eden bir aile yakınınız zor günler için biriktirdiği tüm parasını, içinde bulunduğunuz durumu düzeltmek ve en azından her ay kira ödeme derdinden kurtulmanız için oturduğunuz evi satın alarak ailenizle maddi gerginliğinize son verecek.

Para parayı çeker düşünce yapısına sahip olmanız hırslı olmanıza ve genç yaşta çok çalışıp ufak ufak birikim yaparak hayatınızı ilerleyen zamanlarda daha rahat etmek için hareket ediyorsunuz. Bu tutumunuz biraz cimri gibi görünmenize sebep olsa da kimseye kulak asmıyorsunuz. Ailenizden de aldığınız bir miktar maddi destek birikimleriniz ile birleştirip borçsuz ev almanız bu düşüncede olanların da taktirini kazanmanıza neden oluyor.

Kahve falı yorumcularına göre aldığınız kredi ile ayağınızı yerden kesecek bir araba alıp ek iş olarak ticaret yapmaya başlama kararınız aileniz tarafından risk olarak görünse de kendi işinizi yapma arzusu ağır basacak. Zamanla işten ayrılıp işinizi büyüterek ticaretle daha iyi kazançlar elde edeceksiniz.

Finansal olarak birikimlerinizi değerlendirdiğimiz yatırım araçları üzerine alacağınız bir yardım daha karlı yatırımlar yaparak paranızı kısa sürede ikiye katlamanıza sebep olacak. Memlekette bulunan hisseli bir arazinin satışından hakkınıza düşen para yaşadığınız maddi bazı zorlukları almanız için hızır gibi yetişecek.

İş ve Kariyer Yorumu

Hayat şuandan ibaret yarın ise bilinmez diye düşünmeye başlamanız hayatınızda yeni bir bakış açısına sahip olmanızı sağlayacak. Tüm birikimlerinizi ve arabanızı da satarak alacağınız bir karavanla dünyayı dolaşmak ve çok istediğiniz kitabı yazmak için yeni bir başlangıç yapacaksınız.

Müzikle küçüklükten beri haşır neşir olmanız içinizde farklı bir tutkuya dönüşmesine rağmen ailenizden kaynaklı sebeplerden dolayı farklı bir dalda eğitim alıp çalışma hayatına atılmış olmanıza rağmen amatör olarak müzik yapmaktan vazgeçmiyorsunuz. Bu tutkunuz ağır basıp da karşınıza çıkan bir ekiple sahne almaya başlamanız ise hayatınızın dönüm noktası olacak ve istediğiniz mesleği yapmanın hazzını yaşayacaksınız.

İş hayatında beklentileri büyük olan hırslı ve azimli biri olduğunuz kadar lükse ve rahat hayata düşkün oluşunuz hedeflerinizi büyük tutmanıza neden oluyor. Elinizdeki imkanları zorlayarak elde ettiğiniz kariyerinizde tanıdığınız belli kişilerinde verdiği fikirler ve tavsiyeleri kulağınıza küpe yapıp hayallerinizi gerçekleştirmek için akıllı hareket ederek, işinizde uzmanlaşmaya ve istenen tanınan biri olma yolunda gidiyorsunuz.

Aile ve Yaşam Yorumu

Sosyal hayatınızda güzel dostluklar kurup en zor anlarınızı paylaşıp, birlikte sabaha kadar sohbet ettiğiniz ve sizin hayatınızda iz bırakan bir dostunuz ile yıllar içinde farklı yerlere savrulmanız yollarınızın ayrılmasına neden olsa da yeniden karşınıza çıkacak. Bu karşılaşmaya çok sevinerek uzun uzun hasret giderecek ve yeniden geçmişi yad etmenize ve bağlarınızı eskisinden daha iyi hale getireceksiniz.

Güzel bir aşk hikayesi sizinki gizli saklı buluşulan, camdan cama bakarak heyecandan sevinç duyulan. Eski günlerde anlatıldığı gibi onu gördüğünde hissettiğin tarifsiz duygu yoğunluğu. Bu durum ailenin de fark etmesi ile biraz sorun yaşanmasına neden olsa da, bu kadar saf bir duygu ile yaşanan aşka saygı duyup itiraz etmeyecekler. Hatta yakında yeni bir düğün olacağı için hazırlık yapmaya bile başlayacaklar.

Soba yakıp kestane kızartıp ninenizin anlattığı masallarla büyüdüğünüz o günlere özlem duyduğunuzu dile getirmeniz evde eski günlerin açılmasına ve o günleri aslında herkesin özlemle andığını göreceksiniz.

Aile içinde yaşanacak hoş bir tesadüf ile tüm aile bir araya gelerek güzel bir gün geçirecek. Bu günden sonra aile bağlarının kuvvetlenmesi ve her geçen gün daha çok bireyselleşildiğini fark eden aile büyükleri bu tesadüfü bir gelenek haline getirerek belli aralıklarla tekrarlanması alışkanlık haline getirmeyi isteyecek.

Sağlık Yorumu

Vitamin eksikliğinden dolayı mevsimsel olarak saçlarınızda fazla dökülme olması normal bir belirti olup sizi korkutmasın. Suların kireçli olması ve mevsimsel geçişler birde üstüne E vitamini eksikliği yaşamanız bu süreci biraz daha yoğun yaşamına sebep olmuş. Yediklerinize dikkat ederek veya takviye vitamin alıp, saç dökülmesine uygun şampuan seçimi yaparak bu süreci daha sağlıklı hale getirebilirsiniz. Arzu ederseniz bir dermatoloğa da görünerek yardım alabilirsiniz.

Yakın bir zamanda sağlığınızda yaşadığınız bazı problemler ile gördüğünüz tedavi sonuç vererek iyileşme sürecine girmiş olmanız tedavinizi yarıda kesmenizi gerektirmiyor. Rutin kontrollerinizi ihmal etmeden doktorunuzun tavsiyelerine uygun hareket etmeniz gelecekte bunun gibi bir sorun yaşamamanız için yerinde bir davranış olacaktır.

Kendinizi oldukça ihmal eden yapınız en son ana kadar beklemenize sebep oluyor. Sağlığınızı etkileyen ufak tefek belirtileri göz ardı etmeniz ilerleyen zamanlarda daha büyük sorunlar yaşamanıza sebep olacak. Bir çok sağlık sorunu dengesiz beslenme ve eksik alınan vitaminlerden kaynaklanmakta bu nedenle hayatınızı daha sağlıklı yaşamak ve hayallerinizi gerçekleştirmek için önce sağlığınıza önem vermeniz gerekiyor.

Kendinizi sevmeniz görünümünüze önem vermekten ziyade sağlığınızı korumaktan geçiyor. Bunun için öncelikle dengeli ve sağlıklı beslenmeyi kendinize alışkanlık haline getirmek, ara sıra kan testi yaptırarak değerlerinizi kontrol ettirmeniz ihtiyaç varsa takviyeler alarak daha sağlıklı yaşamanın formülünü elde edebilirsiniz. Bu arada spor yapmaya zamanım yok demek yerine yakın olan işinize arabayla gitmek yerine yürüyerek gitmekte sabah akşam yürüyüş yapmanız bu sorunu da çözmüş olacaktır.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.