Kahve Falında Ayak İzi Görmek

Kahve Falında Ayak İzi Görmek
19 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.538 kez okundu.

Kahve falında ayak izi görmek, bolluk, bereket ve büyük başarıların habercisidir. Eğer hayatınızla ilgili önemli bir karar aşamasındaysanız çok iyi düşünmeniz gerekir. Karar vermek için acele etmemelisiniz. Aksi halde bu fal yanlış kararlar verebileceğinizi söyler.

İş hayatında da dikkatli olmanız gerektiğinin işaretidir. Yeni projeleriniz varsa bu konuda da dikkatli olmalı ve projeniz üzerinde sabırla çalışmalısınız demektir. Aşk hayatınızda bu dönemde sorun yaşamanız mümkündür. Özellikle aldatılmak konusuna çok dikkat etmeli bu durum karşısında güçlü olmayı başarabilmelisiniz. Üzüntülerinizi yine sevdiğiniz insanların yanında unutacaksınız. Bolluk, bereket, sevinç, dürüstlük ve heyecanın sembolüdür. Maneviyatınızı yükseltmeniz gerektiği anlamına gelir. Dünya hayatı için çalıştığınız kadar ahiret hayatı için de çalışmalısınız demektir. Geçmişte yaşadığınız ve unutmaya çalıştığınız bazı sıkıntılarla tekrar yüzleşmek zorunda kalacağınızın habercisidir. Bunun dışında sakladığınız çok büyük sırrın da yine sizin bir hatanız sonucunda herkes tarafından öğrenileceğine işarettir. Aynı zamanda güzel ahlaklı, yardımsever bir kişiliğe ve hayırlı bir ömre işarettir. Bu anlamlar birbirine çok zıt yorumlar gibi görünebilir. Bunlardan hangisinin size ait olduğunu belirleyen fincandaki diğer sembollerdir. Başka bir sembol ayak izi sembolünün anlamını tamamen değiştirebilir. Bu nedenle diğer sembolleri de dikkate almak ve bütün halinde fincanı yorumlamak son derece önemlidir.

Kahve Falında Köpek Ayak İzi Görmek

Eğitim hayatınızda yeni bir sayfa açacağınıza işarettir. Hayal ettiğiniz, içinizde kalmış bir takım hedefleriniz mevcut, fakat onların gerçekleşmesinin imkansıza yakın bir ihtimal olduğunu düşünüyorsunuz. Bu konuda yanıldığınızı söyleyebiliriz. Çünkü her ne kadar elinizdeki imkanların eksikliği sizi durduruyor olsa da, imkanları zorlayarak gerçekleştireceğiniz bu hedef, sizin hayatınızda ve karakterinizde ciddi bir iz bırakarak sizi olumlu anlamda bambaşka biri yapabilir. Kendinize olan güveninizi yeniden kazanabilir, attığınız adımları daha güçlü hissedebilirsiniz. Yine de kendiliğinden oluşmayacak bir süreçle karşı karşıyasınız ne yazık ki. Hedefleriniz için çabalamanız, kendinizi, sınırlarınızı son haddine kadar zorlamanız gerekiyor.

Kahve Falında Kedi Ayak İzi Görmek

Yeni bir konut sahibi olmayı ya da arazi edinmeyi işaret edebilir. Bu konut ya da arsa için yakınlarınızdan destek beklemektesiniz. Fakat bu beklentilerinizi ileri seviyeye taşımamalısınız. Maalesef elinizi taşın altına sokmanız gerekiyor. Bir yandan da bu durumun olumlu bir yönü mevcut ki, bu zorlu süreç sonunda sahip olduğunuzun kıymeti de büyük olacaktır.

Hayatınızla ilgili birçok bilgi verebilmektedir. Sizin her hangi bir konu hakkında çok kararsız kaldığınızı ve bunu çözebilmek için birçok yol denediğinizi gösteriyor. Eğer yarım kalan işleriniz varsa bunu hemen çözüme kavuşturmalısınız. Bu sadece iktisadi işler olmayabilir ne olduğunuz belli olmayan bir ilişki olabilir dargın olduğunuz fakat barışmak istediğiniz bir arkadaşlığınız olabilir yani bunların hepsini göz önünde bulundurmalı ve yarım kalmış durumu tamama erdirmelisiniz.

Kahve Falında Pati İzi Görmek

Biri tarafından takip edildiğini ve bunun kötü niyetli bir takip olabileceğini işaret eder. Doğal olarak bu gözetlenme sizin hiç hoşunuza gitmeyecektir. Bu kişiden kurtulmak sizin için an meselesi. Kapalı alanlarda duramamak gibi bir fobiniz var ya da buna benzer başka bir fobi de olabilir bu fobiler sizin hayatınızı kısıtlamanıza sebep oluyor bu insanlardan kaçma isteği de olabilir. Gelirinizle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Ekonomik açıdan yaşayacağınız bu sıkıntılar aile içi durumunuzu da oldukça etkileyecek siz her ne kadar bunu hissettirmemeye çalışsanız bile kendi kişiliğinizin dışında bazı durumlar gerçekleşecek ve eşiniz bu ekonomik sıkıntılarınızı öğrenecek bu yüzden yani sakladığınız için aranızda problem oluşacak bu konuda dikkatli olun eşinizden bir şey gizlememeye özen gösterin. Sağlık sorunları yüzünden ertelediğiniz uzak bir yere yolculuğunuz var demektir. Ayrıca onu tekrar yürürlüğe koyabilirsiniz çünkü sizi daha sağlıklı ve huzurlu günler bekliyor, bu yolculuk size çok ama çok iyi gelecek.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git