Kahve Falında Ejderha Görmek

15.04.2015
Kahve Falında Ejderha Görmek

Kahve falında ejderha görmek ferahlığa, kısa sürede duyulacak iyi haber duymaya, bol şansa, iyi sağlığını muhafaza etmeye, hüner sahibi bir kimseye, güvenli kalmaya, üne ulaşmaya, işte mertebeye gelineceğine, sevinmeye, paranın verimli olmasına, bol berekete işarettir. Bazı yorumcular bunu çektiği cefa sonucunda sefasını sürmesine ve rahatlığa kavuşmasına yada daha önceden yaptığı yanlışlardan dönmesine bunu sayesinde ateş ile bütün kötülüklerden temizleneceğine de işaret olabilir.

Falcının, yorumcunun hisleri ve algıladıklarını anlatması çok önemlidir. Nedeni ise bu falı bazıları tamamen hayra bazıları da şer’e yorumlayabilir. yorumcunun enerjisi ön plandadır. Ejderhanın kötüye yorumlanması ise yakıcı ateş saçan ve yok eden bir varlık olmasıdır bu nedenle bazı fallarda felaketlere baş edilemez bir düşmana, elde edemeyeceği bir mala işaret olarak ta yorumlanabilir. Fal sahibi bir işe kalkışmışsa ve bir karar içindeyse bu karar karşısında zarar göreceğine ve bu karardan vazgeçmesi gerektiğine işaret eder. Ejderhanın yanında etrafında bir kalp varsa fal sahibinin sevdiğinden çok büyük üzücü zararlar göreceğine dikkatli olması gerektiğine yorumlanabilir. O kişiyi bırakması istenilebilir.

Ejderha güçlü bir hayvandır ama yenilmez değildir. Fal yorumcularına göre ince bir tehlikenin büyümeye başlaması demektir. Eğer önlem alınmazsa ilerde fal sahibine maddi ve manevi zararlar verebilecek olaylar zincirine yol açabilir. Bu yüzden fal sahibi hayatını gözden geçirerek güvenebileceği ve asla güvenmeyeceği kişileri iyi ayırt etmelidir. Ağzından ateşler çıkıyorsa aşk anlamı da taşıyabilir. Bunun için ejderha sembolünün ağzından çıkan ateşler incelenmelidir. Eğer o ateş kümesinin içerisinde kalp sembolüne rastlanırsa fal sahibi iflah olmaz bir aşka tutulacak demektir. Bu aşkı takıntı haline getirecek olan fal sahibi istediğini elde etmeden asla pes etmeyecek ve başarılı olacaktır.

Aşk Hayatı

Herkesin bildiği gibi hayvan figürleri aslında kahve fallarında insanları simgelemektedir. Bu figür genellikle sizi ve ya yakınlarınızdan birini simgeler. Bu sembol aşk hayatınızda önünüze çıkan engelleri aşmak için mücadele etmek zorunda kalacağınızı simgeler. Aynı zamanda inatçı birisiyle bir ilişkiye başlayacağınızın da işareti olarak değerlendirilebilir. Ayrıca ulaşılması engellenen sevgiliyi temsil ediyor olabilir ve bu karşılaşma için çok çaba sarf etmeniz gerekebilir. Bu kişiyle ilişki açısından biraz sorun yaşayabilirsiniz fakat beraber olacağınız insanı seçerken eğer yeterince seçici davranırsanız ve kendinizi üzecek bir ilişkiye başlamazsanız kendinizi fazla yıpratmamış olursunuz. Ne olursa olsun öfkenizi kontrol altına alıp son derece sabırlı ve sakin davranmalısınız. Eğer bir ilişki içinde değilseniz, bu sembol ailenizin hemen onaylamayacağı bir ilişkiye başlayacağınız anlamında da yorumlanabilir. Fakat zamanla birbirlerini tanıyarak alışıp seveceklerdir. Sevdiğiniz insan ile aranızdaki problemlerin hepsini zamanla aşacak olduğunu da gösterir. Bu dönemde yanınızda olan sevdiklerinizin desteği ve verdikleri güç ve destek ile problemlerinizi aşmanız çok daha kolay olacaktır.

Para

Maddi açıdan dönemsel olarak yaşayacağınız bir problemin işareti olabilir. Bu figür her zaman kötüye yorumlanmaz. Kimi zaman aslında yaşadığınız tüm sıkıntıların dışında hayatınızın yakın zamanda ferahlığa kavuşacağına, aynı zamanda kısa süre içerisinde alacağınız bir iyi habere işaret de olabilir. Bu dönemde hayatınıza bol şans, sağlık getirebilir. Ayrıca yine belki iş ve kariyer belki de dostluk doğrultusunda hüner sahibi bir kimseyle yollarınızın kesişmesine, bu sayede üne ulaşmanıza ve istediğiniz mertebeye geleceğinize de işaret olabilir. Kısa zamanda erişeceğiniz mutluluğa, kazanacağınız paranın verimli olmasına ve berekete de işaret eder. Maddi anlamda büyük kazançlar sağlayacağınızın göstergesidir. Uzun zamandır üzerinde çalıştığınız bir şeyde hak ettiğiniz başarıyı sağlayıp bunun karşılığını çok büyük miktarda bir maddi kazanç ile alacaksınız. Aynı zamanda yaşayacağınız maddi kayıplar telafi edilmeyecek kadar büyük kayıplar değil ancak sizi dönem dönem rahatsız edecek kayıplar olacaktır. Dikkatli, sabırlı ve hesaplı davrandığınız takdirde üstesinden gelemeyeceğiniz hiçbir problem yaşamayacaksınız. Azminiz, inancınız, çalışmanız sayesinde bu sıkıntıların hepsini aşmayı başaracaksınız. Bu dönemde sevdiğiniz insanların desteği de sizin duygusal açıdan dinç tutacak, size güç verecek ve sorunları aşmanıza yardımcı olacaktır.

Aile ve Yaşam Alanı

Yapılan yanlıştan geç olmadan dönüleceği anlamı taşır. Ejderha güçlü bir figürdür. Özellikle bu dönemde ailenizin ve yakınınızdakilerin uyarılarını dikkate alıp o uyarılar doğrultusunda hareket etmelisiniz. Yapılan hatayı mutlaka fark edip önleminizi alacaksınızdır. Uzun süredir mücadele ettiğiniz konularda istediğiniz başarıları elde edeceksiniz. Ailenizdeki bazı kişilerle aranızdaki rekabet yüzünden çok zor ve sıkıntılı günlere de yorumlanabilen bu figür, aynı zamanda kısa süre içinde bu kişiyle aranızı düzelteceğinizi de işaret eder. Sizin ve ailenizin bütün kötülüklerden temizleneceğinin de göstergesidir. Aynı zamanda size zarar vermek isteyen için fırsat kollayan bir dost ya da akrabanızın varlığını da gösterir. Kısa bir süreliğine dostlarınıza ve uzak akrabalarınıza karşı temkinli davranmakta fayda vardır. Bu yüzden oldukça dikkat etmeli ve attığınız her adımda doğru kararlar almalısınız. Fazla sinirli ve fevri verilecek kararlardan kaçınmalısınız. Özellikle bu dönemde ailenizden alacağınız manevi destek, size duygusal anlamda güç ve destek verecektir.

İş ve Kariyer

Yakın çevrenizde sizin kötülüğünüzü isteyen ve ayağınızı kaydırmaya çalışan birinin olduğunu simgeler. Yüzünüze gülüp sizinle rekabet etmeye çalışan birileri olsa da herkese iyi davranmalı ve rekabetçi ruhunuzu asla ortaya çıkarmamalısınız. Bu dönemde sadece atacağınız adımlarda çok dikkatli olmalı ve 2 kez düşünmelisiniz. İşiniz ve kariyerinizde uzun zamandır mücadele ettiğiniz bir projede ciddi bir başarı sağlayacaksınız. İş hayatınızda hedeflediğiniz kariyere ulaşacağınıza işaret eder.

Saygınlıkta zirve yaşayacağınız bir dönemdir. Mutluluğun, sağlık ve rahatlığın aynı zamanda yaşamınız boyunca bolluk ve bereketin devam edeceği şeklinde de ifade edilir. İş hayatınızda da birçok başarı ile karşılaşacağınızı simgelemektedir. Aynı zamanda ferahlığı da işaret eder. Önü aydınlıksa kısa sürede duyulacak iyi haberle keyfiniz yerine gelecektir. Ayrıca bol şansa ve işleriniz ve kariyerinizin iyiye gitmesine de yorumlanabilir. Yakın zamanda işinizde daha büyük projelere ve ya terfi’ye adım atabilirsiniz. Aynı zamanda üne ulaşmaya iş anlamında hüner sahibi bir kimseyle tanışmaya ve güvenli kalmaya da işarettir.

Sağlık

Kendinizde ya da yakınlarında bir hastalık varsa kısa süre içinde şifa bulacağı şeklinde de yorumlanır. Ayıca yakın zamanda kısa süreli olarak yaşabileceğiniz bir sağlık sorunun da habercisi olabilir. Bu yüzden kontrollerinizi aksatmadan doktora gitmelisiniz ve kendinize her zamankinden daha fazla dikkat etmelisiniz. Bu dönemde yaşabileceğiniz diğer maddi, manevi ve ya psikolojik sıkıntılarda sağlığınızın olumsuz yönde etkilenmesine sebep olabilir. Bu yüzden mutlaka moralinizi ve umudunuzu her zaman yüksek tutup, hiç kimsenin sizi duygusal açıdan etkilemesine izin vermemelisiniz.

Özellikle bu dönemde çevrenizde sevdiklerinizden ve ya ailenizden alacağınız duygusal güç ve destek size bu konuda yardımcı olacaktır. Fakat ne olursa olsun, ne kadar sıkıntı yaşarsanız yaşayın, asla pes etmeyecek ve sizdeki azim, hırs ve güç ile hiç kimse size engel olamayacaktır. Aynı zamanda daha önceden yapılan yanlışlardan dönülmesine de yorumlanan bu sembol, bunun sayesinde ateş ile bütün kötülüklerden temizleneceğinin de işaretidir.


 

Kahve Falında İki Başlı Ejderha Görmek

Yapılan yanlıştan geç olmadan dönüleceği anlamı taşır. Etrafındakilerin uyarılarını dikkate alıp o uyarılar doğrultusunda hareket etmeli, mutlaka yaptığı hatayı fark edecek ve bir an önce önlemini alacaktır. Uzun süredir her şeyinizi ortaya koyarak mücadele ettiğiniz bir işte sonunda hak ettiğiniz başarıyı sağlayacak, çok büyük miktarda maddi kazanç sağlayacaksınız.

Maddi kazancın büyüklüğü kadar ve hatta daha fazlasını manevi yönden de elde edeceksiniz demektir. Saygınlıkta zirveye çıkacak, iş hayatınızda hedeflediğiniz kariyere ulaşacaksınız. Dedikodu anlamı da taşır. İki kişi kafa kafaya vermiş, sizin dedikodunuzu yapıyorlar ve ikisi de oldukça kıskanç. Tüm bu arkanızdan konuşmaları tamamen sizi kıskandıkları için yapıyorlar. Bunlar, çevrenizde kim olduklarını hiç tahmin edemeyeceğiniz, size dost gibi görünen, kim oldukları ortaya çıktığında neredeyse yıkılacağınız iki kişi. Şans eseri öğreneceğiniz bu ihanete çok takılıp üzülmeyin sadece sizin değil çok kişinin arkasından konuşuyor bu insanlar.

Hırsızlığa işarettir. Manevi açıdan çok değerli bir eşyanız çalınabilir. Çok dikkatli olmanız gereken bir döneme gireceksiniz. Maddi kayıplar yaşayabilirsiniz bu dönemde çokça. Bunlar telafi edilmeyecek kadar büyük kayıplar değil ancak sizi kısa bir süre de olsa sıkıntıya, zorluğa sokacak kayıplar olabilir. Birlikte zaman geçirdiğiniz, iş yaptığınız, ortak olduğunuz insanlara biraz şüpheyle yaklaşmalısınız. İki tane engeli gösterir çoğu zaman da falda çıktığında. İstediğiniz bir şeyi yapmaya karar verdiğinizde iki tane engel çıkacak karşınıza, bu sizi biraz zorlasa da azminiz, inancınız, çalışmanız sayesinde bunları aşmayı başaracaksınız. Sabırlı ve iradeli davranmalı, olabildiğinizce sakin durmalısınız bu durum karşısında.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Sayılar


 

Kahve Falında Yedi Başlı Ejderha Görmek

Aceleci yapınız yüzünden kaçırdığınız fırsatları ve yitirdiğiniz dostları işaret eder. Yaptığınız hataların farkında olduğunuz için yeni tanıştığınız insanlarla iletişiminize iki kat daha fazla özen gösterseniz bile aklınız fikriniz yitirdiklerinizde. Birkaç özür girişiminde bulunarak ve telafi yoluna giderek eski dostlarınız arasından birkaç tanesinin gönlünü tekrar kazanabilirsiniz. Ama bazı inatçı arkadaşlarınızı değiştiğiniz ikna etmek zor olacaktır. Böyle bir durumda sinirlerinizi fazla yıpratmamak için olayların üstüne gitmeyin ve yolunuza devam edin. Siz sadece değişimin tadına varın çünkü size inananlar zaten arkanızdan gelecektir.

Yıllardır hayalini kurduğunuz bir ilişkiye doğru ilk adımı atmak demektir. Hatta 7 başlı ejderha sembolü sizin karşı taraftan beklediğiniz davranışların fazlasını bile bulacağınıza işaret eder. Yani siz sevgi saygı beklerken karşı taraf size katıksız bir aşk ve bağlılık sunacak, güçlü bir karakter beklerken tam bir aslan ile karşı karşıya kalacaksınız demektir. Allah’ın size umduğunuzdan daha fazlasını vermesine daima şükretmelisiniz. Çünkü eşiniz ile birlikte dilediğiniz her şeyi yapabileceksiniz. Aynı kafadan olmak ve bir elmanın iki yarısı gibi yaşamak sizi ruhen fazlasıyla doyuracaktır.


 

Kahve  falında Ağzından Ateş Çıkan Ejderha Görmek

Hayırlara yorumlanır. Mutluluğun, sağlık ve rahatlığın aynı zamanda kişinin yaşamı boyunca bolluk ve bereketin devam edeceği şeklinde ifade edilir. Bu kişi kişi, genellikle hayat tarzına ve özellikle de giyimine çok fazla önem veren bir kişi olarak tanınır. Kişide bulunan sürekli daha iyisine ve daha güzeline sahip olma isteği bir süre sonra ona zarar verebilir ve elindeki sahip olduğu şeyleri de kaybedebilir.

Hayatınızı dolu dolu yaşadığınızı, bundan sonraki hayatınızda da yaşayacağınızı ve de hayattan zevk almaya çok fazla önem verdiğinizi gösterir. İş ve okul hayatınızda birçok başarı ile karşılaşmak ve daha fazlasına ulaşmak için daha çok çalışmak ile de yorumlanır. Ancak bir yandan da kibirli ve bencil olursanız rızkınız kesilebilir ve işlerinize nazar değebilir. Bu fal, bazı durumlarda maddi zarara uğrayacağınız olaylar içerisine gireceğinizi ve sonucunda keyfinizin kaçacağını, hayatınızın gitgide alt üst olacağı şeklinde olumsuz bir yorumla da yorumlanabilir. Ayrıca bazı yorumculara göre ise bu falı gören kişinin kendinde ya da yakınlarında bir hastalık varsa kısa süre içinde şifa bulacağı şeklinde de yorumlanır.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Ateş


 

Kahve Falında Ejderha Kafası Görmek

Yeni bir aşkı simgeler. Bu kişi ile tanışma ve aşık olmak anlamına gelir. Yalnız bazı huylarınız ilişkinizde sorunlara yol açacaktır. Sevgilinizin bazı huylarınızdan rahatsız olması söz konusu olabilir. Bu huylarınıza dikkat etmenizin ve düzeltmenizin ilişkiniz için hayırlı olacağına delalet eder. Yanlış olan davranışları düzeltmek hayırlı olacaktır. Bu durumda kendinize eleştirel bir gözle bakmanız hayırlı olacaktır.

Özellikle kıskançlık huyunuzun ilişkinize zarar verdiğinize delalet eder. Aşırı kıskançlık ilişkiyi yıpratan ve karşınızdaki insanı yoran bir özelliktir. Bu nedenle kıskançlık huyunuzdan bir an önce vazgeçmeniz gerekir. Bu konuda sabırlı olmalı ve sevdiğiniz insana güvenmeyi tercih etmeniz gerektiğini salık verir. İlişkileri sağlamlaştıran karşılıklı güvendir. Bunu unutmak her zaman ilişkiyi çıkmaza sokar.

Bir yakınınızın önerdiği kişi ile görücü usulü tanışma durumunuz olduğuna delalet eder. Bu tanışmada olumlu izlenimler elde edeceğinize işaret eder. Evlilik görünmektedir. Evliliğinizin hayırlı olacağına delalet eder. Mutlu ve mesut bir hayatınız olacağına delalettir. Bazı konularda kararsız kalarak ikilem yaşadığınıza delalet eder. Kararsızlık zaman kaybına ve fırsatları kaçırmaya sebep olabilir.

Bu nedenle karar verirken daha dikkatli olmanızda fayda vardır. Karar alırken sevdiklerinizden yada dostlarınızdan destek almalısınız. Sizin görmediğiniz bazı detayları onlar fark edip sizi uyarabilirler. Bu konuda destek almak doğru kararlar almanızda faydalı olabilir. Bolluk ve bereket içinde mutlu bir hayat yaşayacağınıza delalet eder. Bu mutluluğun uzun süreceği anlamına gelir.


 

Kahve Falında Ejderha Yavrusu Görmek

Hayatınızdaki insanları seçerken dikkatli olmanız gerektiği anlamına gelir. Sevdikleriniz tarafından destekleneceğinizi gösterir. Hayatınızda anlamı olmayan kötü niyetli insanlardan uzak durmanıza delalet eder. Sosyal anlamda olumlu ilişkiler kurarak çevrenizi genişleteceğinize delalet eder. Sıkıntılı durumlardan kurutularak rahatlamak anlamına gelir. Dertlerden arınmak size iyi gelecek ve enerjinizin artmasını sağlayacak demektir. Hırslı ve çalışkan bir insana delalet eder.

Azminiz ve çalışkanlığınız ile elde edeceğiniz başarıların hayatınızı güzelleştirmesi söz konusudur. Bu gelişmeler sizi ve sevdiklerinizi mutlu edecektir. Artan kazancınız refah içinde yaşamanıza sebep olacaktır. Hayalini kurduğunuz şeylere yakında ulaşacağınız anlamına gelmektedir. Bu arada ertelediğiniz önemli işler olduğuna delalettir. Bu işleri bir an önce yoluna koyarak tamamlayacaksınız demektir. Bu işleri tamamlamak hayatınızın düzene girmesini sağlayacaktır.

Bu dönem oldukça güçlü bir insan olacağınıza delalettir. İşte başarı elde etme anlamına gelir. Şan ve şöhret kazanarak insanlardan ilgi görmeye delalet eder. Bu ilgi ruhunuzu okşayacak sizi çok mesut edecektir. Bir hanımla veya bey ile tanışmak ve evlilik yapmak anlamına gelmektedir. Bu hayırlı bir evliliktir ve bir çocukla evliliğinizin daha da güzelleşeceğini müjdelemektedir. Mutluluğunuzu sevdiklerinizle paylaşmak sizi daha da mutlu edecek demektir.

Hayatınızın giderek güzelleşeceği anlamına gelir. Bu güzel günlerin keyfine varmanız öğütlenir. Hayırlı bir evlat doğuracağınıza delalettir. İş hayatınızda hedeflerinize ulaşacağınız ve çok başarılı olacağınıza yorulur. Bu başarılar size oldukça büyük paralar kazandıracaktır. Gelirinizi değerlendirmek için yatırımlar yaparak kar elde edeceğinize delalet eder. Eğitim hayatınız devam ediyorsa başarılı olacağınız anlamına gelir.


 

Kahve Falında Ejderha Üstünde Adam Görmek

Yıldırım aşkına tutulabilirsiniz. Bekarsanız çok yakın zamanda aniden biri ile tanışacağınız anlamına gelir. Bu tanışma sizi mutlu edecek o kişiden oldukça etkileneceksiniz. Aşık olacaksınız ve o kişiden başkasını gözünüz görmeyecek demektir. Kötü ilişkilerden ağzı yanan ve eski deneyimleri yüzünden umutsuz olan insanlar için müjdedir. Hayallerindeki sevgili ile tanışacaklarına delalet eder. Henüz evli değilseniz çok kısa zaman içinde evlilik kararı almanıza delalettir.

Eğlenceli ve yorucu günler sizi bekliyor demektir. Nişan ve düğün töreni hazırlıkları, yeni eviniz ile ilgili tüm işler oldukça fazla zamanınız alacaktır. Sevgiliniz ile bu tatlı koşturmaları birlikte yapmak sizi çok mutlu edecektir. Hayatınızdaki her şey ilişkinizin başlamasıyla rayına oturacaktır. İşiniz yoksa iş bulacak ve gelir elde etmeye başlayacaksınız. Çalıştığınız bir işiniz varsa başarınız artacak ve buna bağlı olarak maaş artışı ile de ferahlayacaksınız demektir.

Evliyseniz eşiniz ile birlikte çok mutlu bir hayat yaşadığınıza işaret eder. Çok yakında mutluluğunuz bir bebek haberi ile artabilir. Ailenizin büyüyecek oluşu sizi mutlu edecek ve bu haberi sevdiklerinizle paylaşacaksınız demektir. Devlet dairesinde işe girmek anlamına da gelir. Bu iş, sizin uzun zamandır istediğiniz bir iş olduğundan çok mutlu olacaksınız. İşlerinizin iyi gitmesi aile huzurunuzu da artıracaktır. Çalışma azminiz ve hırsınız ile kıdem yükselme şansınız olduğuna delalettir. Hayatınızın her açıdan düzene girmesi ile mutluluk sizin için kaçınılmaz bir durum olacak demektir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Adam


 

Kahve Falında Oturan Ejderha Görmek

Fal sahibine gelecek olan kısmetlerin sayısının birden fazla olduğunu göstermektedir. Önünüze çok sayıda kısmet çıkacak ve bu kısmetler aşk ve iş hayatınız ile ilgili olacak. Aşk hayatınızda önünüze sizden hoşlanan birden çok kişi çıkacak ve karar vermekte güçlük çekeceksiniz fakat kalbinizin sesini dinleyerek sizin için en doğru olanı seçeceksiniz. Seçtiğiniz bu kişi ile çok mutlu bir ilişkiniz olacak ve huzura kavuşacaksınız ve bu kişi sizi çok sevecek. Aynı zamanda iş hayatınızda da farklı bir sektörden iş teklifi alacağınıza delalettir. Bu iş fırsatınızı değerlendirmek sizin için hayırlı olacak ve kazancınızı arttıracaktır. Birden fazla iş teklifi alacağınızı da simgeler. Severek yapacağınız işi tercih etmeniz sizin için daha hayırlı olacaktır.

Aynı zamanda çevrenizdeki bazı insanların dedikodunuzu yaptığını, yüzünüze gülüp arkanızdan konuştuğunu anlatır. Sizin dürüst bir kişiliğe sahip olduğunuzu ve böyle insanları hayatınızda tutarsanız zarar göreceğinizi simgeler. Bu insanların kim olduğunu hissedeceksiniz ve onları hayatınızdan uzaklaştıracaksınız. Şanslı bir döneme girdiğinize, hayatınızda birçok değişiklik olacağına ve bu değişikliklerin ummadığınız anda gelerek sizi çok mutlu edeceğine de delalet eder. Hayatınızda bulunan bazı olumsuzlukların olduğunun ama bunların kısa sürede yok olacağının sembolüdür. Huzura ve feraha ermenize kısa bir süre kaldığı ve uzun bir süre olumsuzluklardan uzak bir yaşam süreceğiniz anlamlarına da gelmektedir. Hayırlara vesile bir dönemin içindesiniz ve hep mutlu olacaksınız.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.