Kahve Falında Ejderha Görmek

15.04.2015
Kahve Falında Ejderha Görmek

Kahve falında ejderha görmek, fal sahibinin ilişkisinde yaşanan sorunların düzeleceği ve rızkının genişlemesi ile birlikte hanesinin bereketle dolacağı anlamına gelir. Kişinin ağzından çıkacak olan sözlere dikkat etmesi gerektiği aksi halde sevdiği biriyle dargınlık yaşayacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Bu sembol aşk hayatınızda önünüze çıkan engelleri aşmak için mücadele etmek zorunda kalacağınızı simgeler. Aynı zamanda inatçı birisiyle bir ilişkiye başlayacağınızın da işareti olarak değerlendirilebilir. Ayrıca ulaşılması engellenen sevgiliyi temsil ediyor olabilir ve bu karşılaşma için çok çaba sarf etmeniz gerekebilir. Bu kişiyle ilişki açısından biraz sorun yaşayabilirsiniz fakat beraber olacağınız insanı seçerken eğer yeterince seçici davranırsanız ve kendinizi üzecek bir ilişkiye başlamazsanız kendinizi fazla yıpratmamış olursunuz. Ne olursa olsun öfkenizi kontrol altına alıp son derece sabırlı ve sakin davranmalısınız.

Eğer bir ilişki içinde değilseniz, bu sembol ailenizin hemen onaylamayacağı bir ilişkiye başlayacağınız anlamında da yorumlanabilir. Fakat zamanla birbirlerini tanıyarak alışıp seveceklerdir. Sevdiğiniz insan ile aranızdaki problemlerin hepsini zamanla aşacak olduğunu da gösterir. Bu dönemde yanınızda olan sevdiklerinizin desteği ve verdikleri güç ve destek ile problemlerinizi aşmanız çok daha kolay olacaktır.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre hayatınızın yakın zamanda ferahlığa kavuşacağına, aynı zamanda kısa süre içerisinde alacağınız bir iyi habere işaret de olabilir. Bu dönemde hayatınıza bol şans, sağlık getirebilir. Ayrıca yine belki iş ve kariyer belki de dostluk doğrultusunda hüner sahibi bir kimseyle yollarınızın kesişmesine, bu sayede üne ulaşmanıza ve istediğiniz mertebeye geleceğinize de işaret olabilir.

Kısa zamanda erişeceğiniz mutluluğa, kazanacağınız paranın verimli olmasına ve berekete de işaret eder. Maddi anlamda büyük kazançlar sağlayacağınızın göstergesidir. Uzun zamandır üzerinde çalıştığınız bir şeyde hak ettiğiniz başarıyı sağlayıp bunun karşılığını çok büyük miktarda bir maddi kazanç ile alacaksınız. Aynı zamanda yaşayacağınız maddi kayıplar telafi edilmeyecek kadar büyük kayıplar değil ancak sizi dönem dönem rahatsız edecek kayıplar olacaktır. Dikkatli, sabırlı ve hesaplı davrandığınız takdirde üstesinden gelemeyeceğiniz hiçbir problem yaşamayacaksınız. Azminiz, inancınız, çalışmanız sayesinde bu sıkıntıların hepsini aşmayı başaracaksınız. Bu dönemde sevdiğiniz insanların desteği de sizin duygusal açıdan dinç tutacak, size güç verecek ve sorunları aşmanıza yardımcı olacaktır.

Aile ve Yaşam Yorumu

Yapılan yanlıştan geç olmadan dönüleceği anlamı taşır. Ejderha güçlü bir figürdür. Özellikle bu dönemde ailenizin ve yakınınızdakilerin uyarılarını dikkate alıp o uyarılar doğrultusunda hareket etmelisiniz. Yapılan hatayı mutlaka fark edip önleminizi alacaksınızdır. Uzun süredir mücadele ettiğiniz konularda istediğiniz başarıları elde edeceksiniz.

Ailenizdeki bazı kişilerle aranızdaki rekabet yüzünden çok zor ve sıkıntılı günlere de yorumlanabilen bu figür, aynı zamanda kısa süre içinde bu kişiyle aranızı düzelteceğinizi de işaret eder. Sizin ve ailenizin bütün kötülüklerden temizleneceğinin de göstergesidir. Aynı zamanda size zarar vermek isteyen için fırsat kollayan bir dost ya da akrabanızın varlığını da gösterir.

Kısa bir süreliğine dostlarınıza ve uzak akrabalarınıza karşı temkinli davranmakta fayda vardır. Bu yüzden oldukça dikkat etmeli ve attığınız her adımda doğru kararlar almalısınız. Fazla sinirli ve fevri verilecek kararlardan kaçınmalısınız. Özellikle bu dönemde ailenizden alacağınız manevi destek, size duygusal anlamda güç ve destek verecektir.

İş ve Kariyer Yorumu

Yakın çevrenizde sizin kötülüğünüzü isteyen ve ayağınızı kaydırmaya çalışan birinin olduğunu simgeler. Yüzünüze gülüp sizinle rekabet etmeye çalışan birileri olsa da herkese iyi davranmalı ve rekabetçi ruhunuzu asla ortaya çıkarmamalısınız. Bu dönemde sadece atacağınız adımlarda çok dikkatli olmalı ve 2 kez düşünmelisiniz. İşiniz ve kariyerinizde uzun zamandır mücadele ettiğiniz bir projede ciddi bir başarı sağlayacaksınız. İş hayatınızda hedeflediğiniz kariyere ulaşacağınıza işaret eder.

Saygınlıkta zirve yaşayacağınız bir dönemdir. Mutluluğun, sağlık ve rahatlığın aynı zamanda yaşamınız boyunca bolluk ve bereketin devam edeceği şeklinde de ifade edilir. İş hayatınızda da birçok başarı ile karşılaşacağınızı simgelemektedir. Aynı zamanda ferahlığı da işaret eder. Önü aydınlıksa kısa sürede duyulacak iyi haberle keyfiniz yerine gelecektir. Ayrıca bol şansa ve işleriniz ve kariyerinizin iyiye gitmesine de yorumlanabilir. Yakın zamanda işinizde daha büyük projelere ve ya terfiye adım atabilirsiniz. Aynı zamanda üne ulaşmaya iş anlamında hüner sahibi bir kimseyle tanışmaya ve güvenli kalmaya da işarettir.

Sağlık Yorumu

Kendinizde ya da yakınlarında bir hastalık varsa kısa süre içinde şifa bulacağı şeklinde de yorumlanır. Ayıca yakın zamanda kısa süreli olarak yaşabileceğiniz bir sağlık sorunun da habercisi olabilir. Bu yüzden kontrollerinizi aksatmadan doktora gitmelisiniz ve kendinize her zamankinden daha fazla dikkat etmelisiniz. Bu dönemde yaşabileceğiniz diğer maddi, manevi ve ya psikolojik sıkıntılarda sağlığınızın olumsuz yönde etkilenmesine sebep olabilir. Bu yüzden mutlaka moralinizi ve umudunuzu her zaman yüksek tutup, hiç kimsenin sizi duygusal açıdan etkilemesine izin vermemelisiniz.

Özellikle bu dönemde çevrenizde sevdiklerinizden ve ya ailenizden alacağınız duygusal güç ve destek size bu konuda yardımcı olacaktır. Fakat ne olursa olsun, ne kadar sıkıntı yaşarsanız yaşayın, asla pes etmeyecek ve sizdeki azim, hırs ve güç ile hiç kimse size engel olamayacaktır. Aynı zamanda daha önceden yapılan yanlışlardan dönülmesine de yorumlanan bu sembol, bunun sayesinde ateş ile bütün kötülüklerden temizleneceğinin de işaretidir.


Kahve Falında Ejderha Kafası Görmek

Fal sahibinin alacağı müjdeli haber ile birlikte canını sıkan bir durumun ortadan kalkacağı ve çok mutlu olacağı anlamına gelir. Kişinin çevresinde yer alan hatırı sayılır ve sözü geçen bir kişiden alacağı destek ile psikolojisinin düzeleceğine işaret eder.


Kahve Falında Uçan Ejderha Görmek

Fal sahibinin yaptığı hataları kısa sürede fark ederek düzelteceği ve içerisinde bulunduğu karışıklıktan kısa sürede kurtulacağı anlamına gelir. Kişinin alacağı bir iş teklifi ile bir süredir ters giden işlerinin düzeleceğine ve aile huzurunun artacağına işaret eder.


Kahve Falında Ejderhanın Ağzından Ateş Çıkması

Fal sahibinin yakın zamanda ayrıldığı sevgilisi ile tekrar görüşerek barışacağı ve geçmişte yaşanan hataların bir daha tekrarlanmayacağı anlamına gelir. Kişinin yaşadığı olayları zamanın akışına bırakması gerektiğine ve çok mutlu olacağına işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.