Kahve Falında Cadı Görmek

Kahve Falında Cadı Görmek

Kahve falında cadı görmek, bu aralar ufak tefek bile olsa tartışmalara girmekten fal sahibi kaçınmalıdır. Oldukça sakin bir şekilde hareket etmeniz gereken bir dönemin içerisine girdiğinizi unutmayın ve vereceğiniz kararlara ve yapacağınız konuşmalara dikkat etmeniz gerektiği anlamına gelir. Aile içerisinde birtakım güzel haberler sizi bekliyor. Eşiniz veya sevgiliniz size yakın bir zamanda büyük bir sürpriz yapacak ve buna gerçekten çok şaşıracaksınız. Yeni tanıştığınız bir arkadaşınızla ilerleyen süreçte aranız çok daha iyi olacak ve sağlam bir dostluk kuracağınızı gösterir.

Aşk Hayatı

Hayatınızda uzun zamandır kimsenin olmaması aşktan yana yaşadığınız olumsuz olaylar, güven sorunu yaşamanıza neden olmakta. Fakat herkesi aynı kefeye koymak hem kendinize hem de karşınızdaki kişiye haksızlık olur. Aşkta şanssız gibi görünseniz de aslında oldukça şanslı birisiniz sadece geçmişe takılı kalmışsınız. Geçmiş yaşandı ve bitti, önemli olan gelecek. Zaten siz ne kadar aşktan uzak durursanız durun karşınıza çıkan kişi tüm düşüncelerinizi değiştirip, aşk yeniden yaşamanıza sebep olacak.

Evlendiğinizden beri yaşanan bazı sorunlar aranızda gergin anların yaşanmasına neden oluyor. Fakat bu sorunların altında kişisel sorunlarınızdan ziyade aranıza giren ve dostunuz gibi görünen aile dostu diye içinize aldığınız kişiden kaynaklanmakta. Dost görünen fakat gerçek yüzünü göstermeyen bu kişiyle aranıza biraz mesafe koymanız aranızdaki sorunların ortadan kalkmasına ve bu güne kadar boş yere tartışmış olduğunuzun farkına varacaksınız.

Ailenizin onaylamadığı bir ilişkinin içinde olmanız, biraz zorlanarak onlara sevginizi ifade etmeye çalışmak zorunda kalacaksınız. Bu durum ikinizi üzse de onlarında sevginiz karşısında saygı göstereceğini düşünüyorsunuz. İlişkinizde bu duruma sebep olan yakın bir arkadaşınızın ailenize yaptığı olumsuz yorumdan kaynaklanmakta. Fakat aileniz onu tanıdıkça fikirleri değişerek bir an önce resmiyete dönmesi için ellerinden geleni yapacaklar.

Aile ve Yaşam Alanı

İhtiyacınız olduğunda ailenizden beklediğiniz desteği göremediğiniz için içinizde tarifsiz bir sıkıntı var. Bunun adı kıskançlık veya fesatlık değil. Zamanında bireysel hareket etmeyip, kendinizi düşünmeden ailenizin yanında olmanız onlar için her türlü fedakarlığı yapmanız şimdi aynı fedakarlığı ailenizden beklemenize neden oluyor. Fakat herkesten aynı fedakarlığı bekleme gafletine düşmeniz sizi üzdüğü ile kalacağı için, yolunuza devam etmeli ve bundan sonra kendiniz için yaşamalısınız. Unutmayın camiye lazım olan kiliseye haramdır.

Sırf çocuklarınızı daha iyi yetiştirebilmek için köyden şehre geldiniz. Yıllarca çalışıp onlara iyi bir gelecek vermeye çalıştınız. Sıkıntılı anlarda dayanışma ve anlayış ile bir çok sorunun üstesinden gelmeyi başardınız. Yaşanan sorunlar ve baş etme yöntemleri aile bağlarının güçlenmesin de en önemli etken olacak.

Anne ve babalar çocuk yetiştirme konusunda doğal bir refleksle hareket ederler. Büyüklerinizin yaptığı hataları yapmamak için bilimsel yöntemlerden de destek almaları gerekir. Günümüz teknolojisi ve ilerleyen tıpta çocuk gelişimi için bir çok fonksiyonel yöntemler geliştirmekte. Bunlardan destek almaksa iyi çocuk yetiştirmekte etkili olacaktır. Fakat bunun için aile büyüklerinizi kırmadan onlara çocuğunuz için iyi ve güzeli yapmak istediğinizi ifade etmelisiniz.

Sağlık

İş temposundan iyice yorgun düşen vücudunuz nerede ise iflas edecek noktaya gelmiş. Sinirlerinize hakim olamadığınız içinde çevrenizi kırma eğilimi göstermenize de sebep olmakta. Aileniz bu durumdan dolayı muzdarip ve size yeter artık işte bir yere kadar bize sen lazımsın diyerek tepki vermekte. Sizde onların ne kadar doğru söylediğinin farkında olsanız da işlerin yoğunluğu ve size olan ihtiyaç dinlenme talebinde bulunmanıza engel olmakta. Fakat hastalanıp yatağa düşerseniz ne olacak, bunu da göz ardı etmeyin. Hiçbir şey sizden değerli değil, siz varsanız dünya var o nedenle dinlenmeniz ve ailenizle güzel anlar geçirerek ruh sağlığınızı şarj etmeniz gerekmekte.

Yaşadığınız olumsuz bir kaza sonucu yıllarca kendinizle yüzleşmekten kaçarak kendinizi suçladınız. Benim yüzümden diyerek bu yükle yaşamak sizi mutsuz etmekten başka bir işe yaramıyor. Adı üstünde kaza, bunda sizin hiç bir suçunuz yok ve hayatınızın kalanını bu psikoloji ile geçirmek yerine kendinizle yüzleşmeniz duygusal yüklerden kurtulmanız için gerekli. İnsan psikolojisi beden sağlığı içinde önemli bir kriter. Birçok hastalığın altında psikolojik sebepler yatmakta, bugün bu durumla yüzleşip kendinizi tedavi etmezseniz, yarın öbür gün bedeninizi hasta ederek, başkalarından medet ummanıza sebep olacaktır.

İş ve Kariyer

İş yerinde yaşanan stresli ve yoğun geçen günler kadar iki yüzlü ve riyakar insanlarla da uğraşmak sizi oldukça yıpratıyor. Sağlığınızı bile etkileyen bu durum karşısında kimseye bulaşmadan sadece işinize odaklanmak isteseniz de elinizde olmadan kendinizi olayların içinde buluyorsunuz. Birilerinin oyununa gelmeniz iyi niyetinizin kurbanı olmanızdan kaynaklanıyor ve herkes neyin ne olduğunun farkında olsa da meyve veren ağaç taçlanır misali her seferinde olayların merkezinde kalıyorsunuz. Bu durumdan iyice sıkılmış olmanız ve artık bu gidişata son vermek için son kozunuzu oynayarak herkese haddini bildirmek istiyorsunuz. Şansınız da yaver gidecek ve herkese hakkettiği dersi verme imkanı bulacaksınız.

Aklınız çok karışık, sessiz kalıp olayları seyretmeye içiniz almıyor, konuşsanız doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar misali suçlu konuma düşmekten korkuyorsunuz. Yinede her şeyin bir zamanı var deyip beklemek ve bu süreçte sessiz kalmak yapmanız gereken en doğru davranış olacaktır. Cadı kazanı olan işleriniz huzurlu çalışma ortamı yakalamak en büyük isteğiniz fakat bunu başarmak tek başına yapabileceğiniz bir durum değil. Ya yetki sizde olmalı yada yetkili kişi her şeyin farkına varmalı. Böyle yerlerde herkes her şeyin farkında olur fakat iki yüzlü kişilerden beslendikleri için işlerine gelir. Sizse dürüstlüğünüzden taviz vermeyip kimseyle muhatap olmayıp, çalışmaya devam ederek en doğrusunu yapmış olursunuz.

Para

Beklediğiniz bir iş için oldukça fazla para harcamanıza rağmen hala bir sonuç alamamış olmanız bir müddet maddi zorluk yaşamanıza neden olacak. İşin hala çözüm bulmamasının altında yatan sebebi araştırmanız da bir sonuç vermeyecek. Hiç ummadığınız bir anda işin çözümlenmesi ve hakkınız olan komisyonu alarak tüm sıkıntılarınızdan kurtulup, rahat bir nefes almanıza bundan sonrası için ise daha konforlu bir hayat yaşamanıza sebep olacak.

İş hayatında ve sosyal hayatınızda sevilen ve takdir edilen biri olmanıza rağmen çevrenizde kıskançlık gösteren kişilerin oyunlarına da maruz kalmanıza neden oluyor. Hatta bazen restleşmelere kadar giden bu durum uzun zamandır çalışmakta olduğunuz işten ayrılma kararı vermenize de sebep olacak. Bunu üstleriniz pek onaylamasa da huzurlu bir çalışma ortamı sizin için her şeyden daha önemli. İstenen bir eleman olmanız seçim yapmanızda etkili olacak. Gittiğiniz bölümde daha iyi şartlarda huzurlu bir ortama kavuşarak, kaliteli insanlarla muhatap olmanın yanı sıra daha fazla kazanmanızı da sağlayacak.

Kahve Falında Cadı Süpürgesi Görmek

Yakın bir zaman içerisinde temiz kalpli, cömert ve iyi niyetli birisi ile çalışacağınıza işaret etmektedir. Bu kişiyle dolu dolu bir aşk yaşayacağınıza, hayatını sizi mutlu etmeye adayacağına yorumlanır. Aynı zamanda birbirimize karşı hissettiği güzel duyguları da simgelemektedir. Kısa bir süre içerisinde mutlu bir evlilik yapacağınızın habercisidir. Evli olan bireyler için ise, bu zamanlarda çok müjdeli bir haber alacaklarını göstermektedir. Alacakları bu haber ile sevinçleri ve mutlulukları ikiye katlanacaktır. Sizi tüm sevdiklerinizle beraber mutlu ve huzurlu günler beklemektedir. Ayrıca bu figür yalnızca aşk hayatında meydana gelecek gelişmelere yorumlanmamaktadır.

Bu dönemde ailenizden veya arkadaş çevrenizdeki birisi tarafından maddi veya manevi yardım alacağınıza işaret etmektedir. Bu kişi oldukça eli açık biridir ve sizin mutluluğunuz için her şeyi yapabilir. Bu kişi sayesinde içinde bulunduğunuz sıkıntılı durumdan kendinizi kurtaracaksınız. Ayrıca işe hayatınızda da geçireceğiniz sancılı bir dönemden sonra parlak günler sizi beklemektedir. Çalışmalarınızın ve emeklerinizin karşılığını yavaş yavaş almaya başlayacak, kısa bir süreç içerisinde iyi bir kariyer sahibi olacaksınız. Bu dönemde sosyal çevrenize biraz dikkat etmeniz gerekebilir. Çevrenizde size yardım eden insanlar olduğu kadar, sizin kötülüğümüzü isteyen kıskanç insanlarda vardır. Bu kişiler konusunda tedbirli davranmalısınız. Ayrıca işinizden kalan boş vakitlerinizi de değerlendirmeye çalışmalı, kendinize bir hobi edinmek kafanızı dağıtmak için size iyi gelecektir.

Kahve Falında Cadı Şapkası Görmek

Yüksek mertebeden güçlü bir insanla birlikte olacağımıza işaret etmektedir. Bu kişi çok uzun zamandır size karşı yoğun duygular beslemektedir. Sizin yanınızda kendisini ve sahip olduğu gücü unutmakta bambaşka bir insan haline gelmektedir. Kısa bir süre içerisinde de sizi çok mutlu edecek bir haber verecektir. Alacağınız bu haberle çok mutlu olacak her geçen gün bu kişiye daha da çok bağlanacaksınız. Kısa bir süre içerisinde de evlenmeye karar vereceksiniz. Aileleriniz başlangıçta henüz erken olduğunu düşünerek, bu duruma karşı çıkabilirler. Fakat zaman içerisinde yanlış bir karar olmadığının farkına varacaklardır. Sizi eşiniz ve kocaman aileniz ile çok mutlu ve huzurlu yaşayacağınız günler beklemektedir.

Bu sıralar sağlığınızı biraz ihmal ederek, bağışıklık sisteminiz ve bedeniniz zayıf düşmüş olabilir. En kısa süre içerisinde kaybettiğiniz sağlığınızı geri kazanmanız gerekmektedir. Aksi halde bu durum daha kötü hastalıklara yol açabilir. Bunu düzeltmeye öncelikli olarak beslenmenizden başlamanız gerekmektedir. Mümkün olduğunca sağlıklı ve vitamini açısından zengin içerikli gıdalar ile beslenmeli, zararlı ve atıştırmalık gıdalardan uzak durmalısınız. İş hayatınız açısından biraz sancılı bir dönem sizi bekliyor olabilir. Düğün ve balayı tatillerinizden dolayı işleriniz biraz birikmiş olabilir. Bu yüzden bulunduğunuz konumu bir başkasına kaptırmak durumu ile burun buruna kalabilirsiniz. Olmadığınız süre zarfındaki işlerinizin bir an önce başına geçmelisiniz. Geri döndüğünüzde herkes sizin ne kadar çalışkan ve sorumluluk sahibi biri olduğunuzu hatırlayacaktır.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.