Kahve Falında İsim Çıkması Görmek

Kahve Falında İsim Çıkması Görmek
24 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 3.125 kez okundu.

Kahve falında isim çıkması görmek, senin hayatına girmek için çaba sarf eden insanların var olduğuna da işaret etmektedir. O kişiler sana uzun zamandır her ne kadar oldukça derin duygular besliyor olsa bile sen o kadar çok kişi içerisinden sadece fal fincanında ismi çıkan kişiyi tercih edecek olduğuna da işaret etmektedir. Sen bu seçim sonucunda ilk başlarda her ne kadar kararsız olsan ve acaba yanlış mı yaptım diye düşünüyor olsan bile en son mantıklı bir şekilde baktığın zaman hiç de yanlış yapmak yerine aksine oldukça da doğru bir karar vermiş olduğunu da göreceksin. İnsan hayatında bir sürü kişi çıkabilir ve sadece seni mutlu etmeye de birinin gücü yetebilir. O gelen kişi sana o kadar saf ve temiz olan duygular ile geliyor ki her ne kadar sen pek emin olamamış olsan bile sonucunda defalarca kez şükür edecek olduğunu da göstermektedir.

Fal fincanında çıktığı konuma göre de oldukça farklılıklar gösterebilir. Eğer bu senin fincanının tam dip kısmında ve telveler ile oldukça karamsar olan bir ortam içerisinde de çıktı ise sen o isme ait olan kişiden kısa süre içerisinde uzaklaşmayı tercih ediyor olmanı da işaret etmektedir. Senin için bir nebze uyarı niteliği taşıyor olması da senin kendini daha etkili bir şekilde korumana da yardımcı olacaktır.

Kahve Falında Evleneceğin Kişinin Baş Harfini Görmek

denginiz olan kişi ile yakın bir süre zarfında yollarınızın kesişeceğine işaret eder. Bu karşılaşma sırasında ilk bakışta onun hayatınızı birlikte geçireceğiniz şahıs olduğunu anlamayabilirsiniz. Hatta ona gıcık bile olabilirsiniz. En büyük aşkların nefretle başladığı varsayımını düşünecek olursanız tutkulu bir birlikteliğin ilk adımlarını tartışmayla bile atabilirsiniz. Eğer fincanın kulp kısmına yakın konumlanmış bir harf görürseniz bu hafta daha dikkatli olmalısınız ve algılarınız sürekli açık olmalı. Çünkü müthiş karşılaşmanın bu hafta olacağı müjdesini vermektedir.

Bazı yorumcular tarafından, hayatınızı tamamen ona adayacağınız kişinin çok yakınlarınızda bir yerlerde olduğunu göstermektedir. Her ne kadar evliliğe kendinizi hazır hissetmeseniz bile, onunla tanıştığınız anda sanki yıllardır tanıyormuş gibi hissederek bir an önce evlenmek isteyebilirsiniz. Acele karar verdiğinizi düşünmenizi gerektirecek hiçbir şey yoktur çünkü kaderin önüne geçemezsiniz. Mutluluk eşinizin ve sizin avuçlarından ibaret olacağı için birbirinizin elini hiç bırakmadan bir ömür geçirmeye her an hazır olmalısınız. Hayatınızdaki her şeyin çok hızlı ilerlediğini düşününce üzülüyorsunuz ve bir çözüm yolu arıyorsunuz. Günlük tutarak bu sorunu kökten halledebilirsiniz.

Bu aralar bunalmış bir durumdasınız. Üzerinizde gözler var. Dikkat etmelisin. Hayatına seni mutlu edecek birisi girecek. Bu kişi senin bütün sıkıntılarında yanında olacak. Maddi açıdan sıkıntılar çekeceksin. Bir yerden gelecek bir miktar para ile bunu üzerinden geleceksin. Yakın bir arkadaşın ile tartışma yaşayacaksın.

Kahve Falında İsminin Baş Harfini Görmek

Fal sahibinin yakın zamanda bir karar vermek zorunda kalacağı anlamına gelmektedir. Kişinin üzerine yüklenecek bir sorumluluk neticesinde önemli bir karar almasını gerektirecek ve bu karar neticesinde de birilerinin hayatlarında değişiklikler yaşanmasına neden olacaktır.

Fal sahibinin pek kontrolü olmadan gelişen olaylar dizisi anlamına da gelir. Bir seçim yapmak ve bu seçimle belki de bir ya da bir kaç kişinin hayatında olumsuz anlamda değişikliklere neden olmak zorunda kalacak, yapmak zorunda olduğu bu seçimde öyle yada böyle birileri üzülmek zorunda kalacak, ne yazık ki bu kararda kimsenin üzülmeden işin içinden çıkabilme şansı olmayacak. Bu durum karar sürecinde zor günler geçirmesine neden olacaktır. Yanında bir kalp şekli de var ise bu kişinin karakterindeki bencilliği gösterir. Yalnızca kendini düşünen ve kendi çıkarları doğrultusunda etrafındaki insanları hiç düşünmeden yarı yolda bırakabilecek yapıya sahip biri olup farkında olmasa da bu huyu yüzünden hayatında hiç bir zaman hiç bir şeyi tam olmakta. Çıkarları için vazgeçtikleri yollarına başarı ile devam ederken kendisi peşinde koştuğu şeylerde hep yarı yolda kalmakta fakat bencilliği nedeniyle bunların da suçunu bir şekilde etrafında ki insanlara yüklemektedir. Bu huyundan vazgeçmedikçe ve kendisi kadar başkalarını da düşünüp fedakarlıklar yapmaya başlamadıkça hayatında asla istediği başarı ve mutluluğa ulaşamayacak. Belki büyük yenilgileri olmayacak ama zafere de ulaşması mümkün olmayacak.

Kahve Falında Evleneceğin Kişinin İsmini Görmek

Çok şaşırtan yorumlara gebedir. Eğer bu ismi daha önce hiç duymamış ise çok yakın bir zamanda karşısına çıkacak olan kısmetini işaret eder. Yalnız o isimde tanıdığı herkesi eş adayı olarak düşünmemesi gerekir. Çünkü falda beliren ismin yanında bir sayı var ise bu henüz o şahısla tanışılmamış anlamına gelir. Falda beliren sayı, tanışma süresini belirtir ama bunun ay, yıl yada hafta olarak tahmini çok basit değildir. Fincanın kulp kısmı günleri, dip kısmı ayları ve ağız kısmı ise haftaları işaret eder. Eğer fal sahibi fincanda beliren ismi yakından tanıyor ise muhtemelen kendisine gösterilen ilgiyi henüz fark etmemiş demektir.

Bazı fal yorumcularına göre mutluluk ile yorumlanır. Çünkü evlilik yaşantısının sorunsuz şekilde ilerleyecek olması fincana da yansıyacak demektir. Ayrıca ismin yanında beliren bazı semboller karşı tarafın karakteri hakkında da bilgi vermektedir. Örneğin hayvan sembolleri sakin ve anlayışlı bir yapıya, bitki sembolleri ise espri konusunda üstün bir yeteneğe sahip olmaya dalalettir. Fal tabağında yüzük içerisinde isim çıkmış ise evliliğin pek yakın olduğunu müjdeler.

Seyahat edeceksiniz. Bu seyahat size iyi gelecektir. Yeni birisi ile karşılaşacaksınız. Bu kişi sizin hayatınızda önemli bir yer alacaktır. Fakat herkese çabuk güvenmemelisiniz. Dikkatli olun. Maddi sıkıntılar çekeceksiniz. Harcamalarınızı daha dikkatli yapmalısınız. Aileniz ile dargınlık yaşayacaksınız. En yakın arkadaşınız ile tartışma yaşayacaksınız.

Kahve Falında Kalbin İçinde Harf Görmek

Temiz niyetli, cömert ve dürüst bir insan olduğunun işaretidir. Falda görülen sevgi çoğu fal yorumcusuna göre aşka, sevgiye ve çeşitli güzel duygulara delalet etmekte. Özel duygularını karşınsındakine açıklayamadığının göstergesi olarak kabul edilir. Bir ilişkinin sinyallerinin verildiğine işaret eder. Bu ilişki şimdi birlikte olduğunuz eşiniz, sevgiliniz yada yeni tanıştığınız biri ile beraber başlayacağınız ilişkiye delalet eder.

Kişiliği ile ilgili yorumlar yapılmasına imkân tanır. Elinden her iş gelen, becerikli bir insandır. Şu güne kadar maddi açıdan hiçbir zorluk çekmemiştir ve bu şekilde de devam edecektir. Çünkü işsiz kaldığı günlerde bile fal sahibi, ekmeğini taştan çıkarmanın yolunu bulmuştur. Fal sahibinin becerikli olmasına işaret etmektedir. Bu özelliği ile girdiği her işte başarılı olmuş ve işlerinden ayrılması daha iyi bir iş emeli ile gerçekleşmiştir.

Maddi açıdan yaşanacak olan bolluğa, fal sahibinin eline geçen para miktarının artmasına da işaret etmektedir. İşlerin de rayında gitmesini dolayısıyla elde edilen kazancın artmasını göstermektedir. Gireceği şanslı bir dönemde elde edeceği bol miktarda kazancı değerlendirmeyi başarabilirse hayatının sonuna kadar refah ve bolluk içinde yaşamaya yetecek kadar yatırım yapabilecektir. Kişinin aile yaşamının da harika olmasına, imrenilecek güzellikte olmasına işaret etmektedir. Eşi ile kolay kolay tartışmalar yaşamayan bir kişidir. Büyük bir kavga olsa bile haksız olan tarafın alttan alması sebebiyle güzel bir şekilde sonuçlanan bir evliliği var demektir. Aynı zamanda bu ailenin çocuklarının da aynı şekilde olduğu, ailesine karşı uysal ve vefakâr olduğunu gösterir. Bunlara ek olarak falda sin harfi görmek, hasta olanlar için en kısa zamanda şifa bularak sağlığına kavuşmaya, hamile olan bayanlar için sağlıklı bir gebelik ve doğum süreci geçirerek hayırlı bir evladı kucağa almaya işaret etmektedir.

Kahve Falında Kalbin Yanında Harf Görmek

Aşkla tabir edilir. Fakat bu aşk karşılıklı değil platonik bir aşktır. Aşık olan birini işaret eder. Bazı yorumculara göre yakın zamanda olacak bir tanışmaya işarettir. Yakın zamanda biri ile tanışacak ve bu tanışma uzun mesafede seviyeli bir tanışıklık, bir iş arkadaşlığı yada ortak arkadaşlarından dolayı ara ara bulunacakları bir sosyal ortam olarak kalacaktır demektir. İlerleyen zaman içerisinde çeşitli durumlar yakınlaşmalara ve bu da başlanacak bir aşka sebep olacaktır. Bu aşk evlilikle sonuçlanacaktır. Arada ayrılmalar yada tartışmalar da olsa kısmetinde bu kişi vardır ve eninde sonunda yolları kesişip evlilik yoluna gireceklerdir. Kalple harf arasında ki mesafe ne kadar uzunsa tanışmaları için gerekecek sürede ona göre yorumlanır.

Aşık olan kişinin isminin içerisinde bulunduğu anlamına gelir. Bu kişi aslında yakınlarında olan yakinen tanıdığı birisi olduğu ama bir türlü açılıp gerçek duygularını açıklayamadığını ama kalbine girebilmek için çok çabaladığını gösterir. Şayet karşılık verilir ve bu ilişkiye başlanırsa iki taraf içinde hayırlara vesile olacağı anlamına gelir. Ama karşılık vermemesi durumunda gelecekte pişman olacağı bu sevgiyi kaybettikten sonra kıymetini anlayacağı anlamına gelir. Çünkü bu kişi farkında olmasa da aslında hayatında çok yer kaplayan çok büyük destekçisi olan biri olduğu anlamına gelir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git