Kahve Falında İsim Görmek

24.05.2016
Kahve Falında İsim Görmek

Kahve falında isim görmek, fal sahibinin yakın zamanda tanıştığı bir kişiden hayır göreceği anlamına gelir. Kişinin ilişkisinde kendisini huzursuz eden bazı durumlar olduğuna ve bu problemlerin tez vakitte çözüleceğine işaret eder. Rızkın genişlemesi ve duaların kabul olması demektir.

Aşk Yorumu

Aşk hayatınızda uzun süredir tek düzeliğin hakim olduğu ancak kısa sürede bunun değişeceği anlamına gelir. Bir arkadaşınız vasıtasıyla tanışacağınız bu kişiden ilk görüşte etkileneceğinize yorulur. İlk başta sizden yana gönlü yokmuş gibi görünse de kısa sürede bunun aslında onun çekingen kişiliğinden kaynaklandığını anlayacağınıza dalalet eder. Size açılmasının ardından mutlu bir ilişki yaşayacağınız şeklinde tabir edilir.

Şu anda bir ilişki içerisindeyseniz eski heyecanınızın kalmadığını düşündüğünüze yorulur. Ancak bunun yanlış olduğu aslında ilişkinizin artık oturarak derin bir sevgiye dönüştüğünü kısa sürede anlayacağınızı işaret eder. Birlikte olduğunuz kişinin sizinle bir aile olmak istediği anlamına gelir. Birkaç hafta içerisinde karşılıklı oturarak geleceğiniz hakkında konuşacağınıza ve bir karara varacağınıza dalalet olur.

Evliyseniz eşinizle çıkacağınız bir tatili işaret eder. Çocuklarınız veya hiçbir akrabanız çevrenizde olmadan yapacağınız bu tatilin ikinize de iyi gelerek aşkınızın ne kadar özel olduğunu anlamınıza yardımcı olacağına yorulur. Eşinizle ilgili problemleri bir kenara bırakır yalnızca mutlu olmaya odaklanırsanız kısa sürede hayatınızın hiç olmadığı kadar güzelleşeceğini gösterir.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre büyük bir yatırımın eşiğinde olduğunuzun habercisidir. Uzun süredir fırsatını kolladığınız bir alanda gerçekleştireceğiniz başarılı yatırıma dalalet eder. Büyük bir mal alımı yapacağınıza ve bu alımın ardından birkaç ay bekleme sürecine gireceğinize işaret eder. Kısa sürede yaptığınız yatırımın karşılığını fazlasıyla alacağınıza ve ne kadar doğru bir karar aldığınızı anlayacağınıza yorulur. Bu dönemde çevrenizdeki insanlardan kimin sizi gerçekten desteklediğini anlayacağınız ve ileride ona göre hareket edeceğiniz anlamına gelir.

Bir konuyla ilgili borç almak durumunda kalacağınıza ama en doğrusunun bu olacağına işaret eder. Borçlanma konusunda çekimser olduğunuz ancak bunun gerekli olduğu anlamına gelir. Borcu almanızı takip eden sürede elinize geçecek yüklü miktarda para ile kısa sürede bu borcu kapatarak omzunuzdaki yüklerden kurtulacağınıza dalalet olur. Bu süreçte borcu alacağınız kişiyi iyi seçmeniz gerektiğini, mutlaka gerçekten güvendiğiniz birisinden yardım istemenizin zorunlu olduğunu gösterir.

Eşinizin size maddi anlamda büyük bir destek göstereceğine işaret eder. Uzun süredir sizden ayrı biriktirdiği parayı size vereceğine, bu sayede de gerçekleştirmek istediğiniz hayallerinizi gerçekleştireceğinize dalalet olur.

Aile ve Yaşam Yorumu

Kardeşinizle veya kardeşiniz kadar yakın biriyle paylaşacağınız özel bir günü işaret eder. Uzun zamandır hayatında bir şeylerin yolunda gitmediğini düşünen bu kişi için özel bir şeyler hazırlayacağınızı gösterir. Onu mutlu edeceğiniz ve onun mutluluğunun da sizin hayatınıza büyük bir olumlu enerji olarak yansıyacağı anlamına gelir.

Ailenizde yakın zamanda bir düğünün gerçekleşeceğini gösterir. Evlilikle birlikte haneye yeni bir kadının katılacağına ve evin enerjisini yukarı çekeceğine dalalet olur. Bu kişiyle çok iyi anlaşacağınız ve kısa sürede arkadaş olacağınız anlamına gelir. Onun yardımıyla evlendiği kişiyle sizin aranızda var olan sorunların çözüme kavuşacağına işaret eder. Düzelen bağınızın eskisinden de kuvvetleneceğine tabir olunur.

Yeni bir eve taşınacağınıza dalalet eder. İlk etapta yaşadığınız evden taşınmak istemeseniz de yeni evle birlikte huzurunuzun ve bereketinizin artacağına işaret eder. Bu evde yaşayacağınız günlerin hayatınızdaki en güzel günler olacağı, taşınmanızın büyük mutlulukları da beraberinde getireceği anlamına gelir. Evle birlikte hayatınızda istediğiniz statü atlamasını da gerçekleştireceğinize yorulur.

İş ve Kariyer Yorumu

İş hayatınızda sözü geçen önemli bir pozisyona yükseleceğinize dalalet eder. Kariyerinizde daha önceden planlamadığınız bir yolda ilerlemeye karar vererek büyük bir başarı yakalayacağınız anlamına gelir. Farklı alanlarda sahip olduğunuz yetkin özellikler sayesinde sizinle aynı iş tecrübesine sahip insanlar arasından sıyrılarak öne çıkacağınıza işarettir.

Çalıştığınız yerde birinin işe alınması konusunda sorumluluğun size bırakılacağı anlamına gelir. Bu kişiyi eğiteceğiniz ilk önce kendinize bir yardımcı sonra da başarılı bir iş arkadaşı haline getireceğinize yorulur. Böylelikle iş hayatınızdaki engin bilgilerinizi ve tecrübelerinizi kanıtlama fırsatı elde ederek diğerlerinin taktirini kazanacağınız anlamına gelir.

Çok yakın olduğunuz bir iş arkadaşınızın yardımınıza ihtiyaç duyduğunu gösterir. Bu kişiye ilk etapta yardım edip etmeme konusunda karasız kalacağınıza ancak vicdanınızla hareket ederek elinizden geleni yapacağınıza yorulur. Karşılık beklemeden yapacağınız bu yardım sayesinde ileride bu kişinin de zor bir anınızda size yardım elini uzatacağına dalalet eder.

Şu anda iş arıyorsanız geçmişte çalıştığınız iş yerinin size yeni bir teklifle geleceğinin habercisidir. Alacağınız teklifin büyüklüğüne şaşıracağınız ancak kabul ederek hızla yükselişe geçeceğiniz anlamına gelir.

Sağlık Yorumu

Bu aralar sindirim sisteminizle ilgili ufak problemler yaşadığınızı gösterir. Şiddetli bir hazımsızlık yaşadığınız ancak bunun tamamen psikolojik nedenlerden kaynaklandığı anlamına gelir. İçinize attığınız dertlerinizin ve söyleyemediğiniz sözlerinizin sizde böyle bir soruna neden olduğuna dalalet eder. Kısa süre içerisinde yakın arkadaşınızın size destek olmasıyla birlikte yaşadığınız buhranlı dönemin sona ererek tamamen pozitif düşüncelerle yeni bir hayata adım atacağınıza yorulur.

İş hayatınızda oldukça yoğun bir döneme gireceğinize ve beslenmenize dikkat etmeniz gerektiğine işaret eder. Çok yoğun olacağınızdan kendinize vakit ayırmakla ilgili sıkıntılar yaşayabileceğinizi gösterir. Yorgun ve yoğun bir dönem geçirseniz de kendinizle ilgilenirseniz bu süreci kolaylıkla atlatacağınıza dalalet eder. Özellikle iş yerinizdeyken beslenme düzeninize uymayı başarabilirseniz yoğun işleriniz için gereken enerjiyi bulmakta zorluk çekmeyeceğiniz şeklinde tabir edilir.

Ufak kazalara açık bir döneme girdiğinize yorulur. Özellikle el ve ayak bileklerinizde basit incinmeler yaşayabileceğinizden biraz daha dikkatli olmanız gerektiğine işaret eder. Ufak sorunlar olsa da bir iki gün dahi olsa onlarla uğraşmak istemeyeceğinizi gösterir.


Kahve Falında Eski Sevgilinin İsmini Görmek

Falda yusufçuk görmek, fal sahibinin çok bereketli bir döneme gireceği; verdiği emeklerin ve aldığı hayır duaların mükafatını göreceği anlamına gelir. Kişinin karşısına çıkacak olan hayırlı fırsatları iyi değerlendireceğine, mutlu olacağına, bolluk ve bereket yaşayacağına işaret eder. Kişinin önüne çıkacak engelleri kolaylıkla aşacağına ve geçmişte uğramış olduğu zararları kısa sürede telafi ederek ailesi ile birlikte huzurlu bir şekilde yaşayacağına yorumlanır. Kişinin uzun zamandır hayalini kurduğu bir şeye sahip olacağını ve bunun kendisine büyük bir hayır getireceğini gösterir.


Kahve Falında Kendi İsmini Görmek

Falda kendi ismininin çıkması, fal sahibinin alacağı bir haber ile birlikte çok mutlu olacağı ve gerçekleştireceği bir işte büyük bir başarı elde edeceği anlamına gelir. Falında kendi adının baş harfi büyük ise kişinin hayal ettiği büyük aşkı yaşayacağına ve kalbinin huzurla dolacağına işaret eder. Kişinin bir süredir kendisine rahatsızlık veren bir durumun hayırlı bir şekilde sonuçlanacağına ve rahatlayacağına yorumlanır.


Kahve falında Sevgilinin Baş Harfini Görmek

Kahve falında sevgilinin baş harfini görmek, fal sahibinin sevgilisi ile huzurlu bir şekilde yaşayacağı ve kısa bir sürede evlenme kararı alarak mutlu bir yuva kuracağı anlamına gelir. Kişinin sevgilisinin kalbinin temiz olduğuna ve aralarındaki mutluluğun her geçen gün artacağına işaret eder. Kişinin sevdiği ile arasına girmeye çalışan bir kimseyi fark ederek ondan uzaklaşılacağı ve olası bir sorunun yaşanmasının önüne geçileceğini gösterir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.