Kahve Falında İsim Çıkması

24.05.2016
Kahve Falında İsim Çıkması

Kahve falında isim çıkması, hayatınızda bir süredir yükselmek istediğinize işaret eder. Farklı biri olduğunuzu düşündüğünüz ve bu farklılığınızın herkes tarafından görülmesini arzuladığınız anlamına gelir. Kısa süre içerisinde elinize geçecek olan bir fırsat ile diğer insanların dikkatini çekeceğinize yorulur. Böylelikle diğerlerinin içinden sıyrılarak benzersiz biri olduğunuzu kanıtlamanız için bir şans doğacağına dalalet eder.

Uzun süredir amaçladığınız gibi sonunda bağımsızlığınızı kazanacağız anlamına gelir. Hem ekonomik hem de psikolojik olarak ailenizden ayrılacağınız ve kendi ayaklarınız üstünde durmayı öğreneceğiniz şeklinde yorumlanır. Bu ayrılmanın ailenizle aranızda küslüğe neden olmayacağını aksine bu kararınızla gurur duyarak sizi destekleyeceklerini gösterir. Onların size vereceği cesaretle geleceğiniz için emin adımlar atarken önemli kararlar alacağınıza işaret eder.

Aşk Hayatı

Aşk hayatınızda uzun süredir tek düzeliğin hakim olduğu ancak kısa sürede bunun değişeceği anlamına gelir. Bir arkadaşınız vasıtasıyla tanışacağınız bu kişiden ilk görüşte etkileneceğinize yorulur. İlk başta sizden yana gönlü yokmuş gibi görünse de kısa sürede bunun aslında onun çekingen kişiliğinden kaynaklandığını anlayacağınıza dalalet eder. Size açılmasının ardından mutlu bir ilişki yaşayacağınız şeklinde tabir edilir.

Şu anda bir ilişki içerisindeyseniz eski heyecanınızın kalmadığını düşündüğünüze yorulur. Ancak bunun yanlış olduğu aslında ilişkinizin artık oturarak derin bir sevgiye dönüştüğünü kısa sürede anlayacağınızı işaret eder. Birlikte olduğunuz kişinin sizinle bir aile olmak istediği anlamına gelir. Birkaç hafta içerisinde karşılıklı oturarak geleceğiniz hakkında konuşacağınıza ve bir karara varacağınıza dalalet olur.

Evliyseniz eşinizle çıkacağınız bir tatili işaret eder. Çocuklarınız veya hiçbir akrabanız çevrenizde olmadan yapacağınız bu tatilin ikinize de iyi gelerek aşkınızın ne kadar özel olduğunu anlamınıza yardımcı olacağına yorulur. Eşinizle ilgili problemleri bir kenara bırakır yalnızca mutlu olmaya odaklanırsanız kısa sürede hayatınızın hiç olmadığı kadar güzelleşeceğini gösterir.

Para

Büyük bir yatırımın eşiğinde olduğunuzun habercisidir. Uzun süredir fırsatını kolladığınız bir alanda gerçekleştireceğiniz başarılı yatırıma dalalet eder. Büyük bir mal alımı yapacağınıza ve bu alımın ardından birkaç ay bekleme sürecine gireceğinize işaret eder. Kısa sürede yaptığınız yatırımın karşılığını fazlasıyla alacağınıza ve ne kadar doğru bir karar aldığınızı anlayacağınıza yorulur. Bu dönemde çevrenizdeki insanlardan kimin sizi gerçekten desteklediğini anlayacağınız ve ileride ona göre hareket edeceğiniz anlamına gelir.

Bir konuyla ilgili borç almak durumunda kalacağınıza ama en doğrusunun bu olacağına işaret eder. Borçlanma konusunda çekimser olduğunuz ancak bunun gerekli olduğu anlamına gelir. Borcu almanızı takip eden sürede elinize geçecek yüklü miktarda para ile kısa sürede bu borcu kapatarak omzunuzdaki yüklerden kurtulacağınıza dalalet olur. Bu süreçte borcu alacağınız kişiyi iyi seçmeniz gerektiğini, mutlaka gerçekten güvendiğiniz birisinden yardım istemenizin zorunlu olduğunu gösterir.

Eşinizin size maddi anlamda büyük bir destek göstereceğine işaret eder. Uzun süredir sizden ayrı biriktirdiği parayı size vereceğine, bu sayede de gerçekleştirmek istediğiniz hayallerinizi gerçekleştireceğinize dalalet olur.

Aile ve Yaşam Alanı

Kardeşinizle veya kardeşiniz kadar yakın biriyle paylaşacağınız özel bir günü işaret eder. Uzun zamandır hayatında bir şeylerin yolunda gitmediğini düşünen bu kişi için özel bir şeyler hazırlayacağınızı gösterir. Onu mutlu edeceğiniz ve onun mutluluğunun da sizin hayatınıza büyük bir olumlu enerji olarak yansıyacağı anlamına gelir.

Ailenizde yakın zamanda bir düğünün gerçekleşeceğini gösterir. Evlilikle birlikte haneye yeni bir kadının katılacağına ve evin enerjisini yukarı çekeceğine dalalet olur. Bu kişiyle çok iyi anlaşacağınız ve kısa sürede arkadaş olacağınız anlamına gelir. Onun yardımıyla evlendiği kişiyle sizin aranızda var olan sorunların çözüme kavuşacağına işaret eder. Düzelen bağınızın eskisinden de kuvvetleneceğine tabir olunur.

Yeni bir eve taşınacağınıza dalalet eder. İlk etapta yaşadığınız evden taşınmak istemeseniz de yeni evle birlikte huzurunuzun ve bereketinizin artacağına işaret eder. Bu evde yaşayacağınız günlerin hayatınızdaki en güzel günler olacağı, taşınmanızın büyük mutlulukları da beraberinde getireceği anlamına gelir. Evle birlikte hayatınızda istediğiniz statü atlamasını da gerçekleştireceğinize yorulur.

İş ve Kariyer

İş hayatınızda sözü geçen önemli bir pozisyona yükseleceğinize dalalet eder. Kariyerinizde daha önceden planlamadığınız bir yolda ilerlemeye karar vererek büyük bir başarı yakalayacağınız anlamına gelir. Farklı alanlarda sahip olduğunuz yetkin özellikler sayesinde sizinle aynı iş tecrübesine sahip insanlar arasından sıyrılarak öne çıkacağınıza işarettir.

Çalıştığınız yerde birinin işe alınması konusunda sorumluluğun size bırakılacağı anlamına gelir. Bu kişiyi eğiteceğiniz ilk önce kendinize bir yardımcı sonra da başarılı bir iş arkadaşı haline getireceğinize yorulur. Böylelikle iş hayatınızdaki engin bilgilerinizi ve tecrübelerinizi kanıtlama fırsatı elde ederek diğerlerinin taktirini kazanacağınız anlamına gelir.

Çok yakın olduğunuz bir iş arkadaşınızın yardımınıza ihtiyaç duyduğunu gösterir. Bu kişiye ilk etapta yardım edip etmeme konusunda karasız kalacağınıza ancak vicdanınızla hareket ederek elinizden geleni yapacağınıza yorulur. Karşılık beklemeden yapacağınız bu yardım sayesinde ileride bu kişinin de zor bir anınızda size yardım elini uzatacağına dalalet eder.

Şu anda iş arıyorsanız geçmişte çalıştığınız iş yerinin size yeni bir teklifle geleceğinin habercisidir. Alacağınız teklifin büyüklüğüne şaşıracağınız ancak kabul ederek hızla yükselişe geçeceğiniz anlamına gelir.

Sağlık

Bu aralar sindirim sisteminizle ilgili ufak problemler yaşadığınızı gösterir. Şiddetli bir hazımsızlık yaşadığınız ancak bunun tamamen psikolojik nedenlerden kaynaklandığı anlamına gelir. İçinize attığınız dertlerinizin ve söyleyemediğiniz sözlerinizin sizde böyle bir soruna neden olduğuna dalalet eder. Kısa süre içerisinde yakın arkadaşınızın size destek olmasıyla birlikte yaşadığınız buhranlı dönemin sona ererek tamamen pozitif düşüncelerle yeni bir hayata adım atacağınıza yorulur.

İş hayatınızda oldukça yoğun bir döneme gireceğinize ve beslenmenize dikkat etmeniz gerektiğine işaret eder. Çok yoğun olacağınızdan kendinize vakit ayırmakla ilgili sıkıntılar yaşayabileceğinizi gösterir. Yorgun ve yoğun bir dönem geçirseniz de kendinizle ilgilenirseniz bu süreci kolaylıkla atlatacağınıza dalalet eder. Özellikle iş yerinizdeyken beslenme düzeninize uymayı başarabilirseniz yoğun işleriniz için gereken enerjiyi bulmakta zorluk çekmeyeceğiniz şeklinde tabir edilir.

Ufak kazalara açık bir döneme girdiğinize yorulur. Özellikle el ve ayak bileklerinizde basit incinmeler yaşayabileceğinizden biraz daha dikkatli olmanız gerektiğine işaret eder. Ufak sorunlar olsa da bir iki gün dahi olsa onlarla uğraşmak istemeyeceğinizi gösterir.


 

Kahve Falında İsminin Baş Harfini Görmek

Kendinizden emin olduğunuz bir yola çıkacağınıza işaret eder. Uzun zamandır yapmak istediğiniz ancak yeterli cesareti bulamadığınız yolculuk için sonunda tüm gerekenleri elde edeceğinize dalalet olur. Değişeceğinizin ve insanların da bunu fark ederek size ona göre davranacağının işaretidir. Sizdeki bu olumlu yöndeki değişim ile çevrenizde daha çok saygı duyulan biri haline geleceğinize yorulur.

Kariyer hayatınızda beklemediğiniz bir anda gelecek teklifle büyük bir ikileme düşeceğiniz anlamına gelir. Çalıştığınız işte memnun olduğunuza ancak teklifin göz ardı edemeyeceğiniz kadar iyi olduğuna dalalet eder. Hangi seçimi yaparsanız yapın kariyer anlamında hedeflediğinizden de üst mertebelere çıkacağınıza yorulur. Seçimlerinizi bu noktada mantıkla değil kalbinizle vermeniz gerektiğini gösterir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Harfler


 

Kahve Falında Evleneceğin Kişinin Baş Harfini Görmek

Doğru insanı kalbinizde taşıdığınız anlamına gelir. Bir süredir ilişkinizin geleceği hakkında kafa karışıklığınız bulunsa da partnerinizin yapacağı bir hareketle sizin bütün soru işaretlerinizi silip atacağına dalalet eder. Mutlu bir yuvayı arzuladığınızın, birlikte olduğunuz kişiden hiç ayrılmak istemediğinizin işaretidir. Arzu ettiğiniz her şeyi yanınızdaki insanda bulacağınızı gösterir.

Annenizin size alacağı çok kıymetli bir hediyeye yorulur. Uzun süredir almak istediğiniz ancak çekindiğiniz bu şeyin anneniz tarafından size alınmasının anlamının büyük olacağına dalalet eder. Annenizle birkaç aydır aranızda bulunan çekişmenin sonunda dineceğine, birbirinize sevginizle her şeyi geride bırakacağınıza işaret eder. Bu noktada eğer varsa kardeşlerinizin yoksa babanızın büyük desteğini görerek aranızı düzelteceğinize yorulur.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Evlilik


 

Kahve Falında Eski Sevgilinin Baş Harfini Görmek

Geçmişinizle barışmanız ve yolunuza devam etmeniz gerektiği anlamına gelir. Yaptığınız veya yapmadığınız şeylerden dolayı pişmanlık yaşadığınıza ancak en sonunda kendinizi toplayarak gelecek için çalışacağınıza işarettir. Gelecekle ilgili yaşadığınız korkuların sonunda dindirerek cesaretleneceğinize ve gelecek mutlu günler için yaşamaya başlayacağınıza dalalet eder.

Yeni biriyle tanışacağınız ve bu kişinin size geçmişte yaşadığınız her şeyi unutturacağı anlamına gelir. İlişkinize ilk anda itibaren güveneceğinize bu sebeple de kolay bir şekilde yol alacağınıza dalalet eder. Sizi kıskanan insanlar olduğuna ancak bunun ilişkinizi daha da güçlendirdiğine işaret eder. Birlikteyken mükemmeli yakalayarak hem aşkı hem de dostluğu bulacağınız, kısa sürede de ilişkinizin ciddileşeceği anlamına gelir. Sonu mutlu bir evlilikle biten ilişkiye yorulur.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Sevgili


 

Kahve Falında Kalbin İçinde Harf Görmek

Beklediğiniz aşkı yaşamaya çok yaklaştığınızın habercisidir. Uzun süredir yalnız olduğunuza ve kalbinizin kapılarını aralamayı başaran biri olmadığına dalalet olur. Birkaç hafta içerisinde beklenmedik bir anda hayatınıza girecek olan kişiyle birlikte aşka bakışınızın değişeceğini gösterir. Yaşayacağınız büyük aşk kalbinize dar geleceğine, herkese haykırmak isteyeceğinize yorulur.

Umudunuzu kestiğiniz bir yerden alacağınız müjdeli habere dalalet eder. Bir yere başvurduğunuz ancak aradan uzun süre geçtiği için olumsuz sonuçlandığını düşündüğünüze yorulur. Buradan gelecek haberle birlikte derin bir nefes alacağınız ve hayallerinize daha emin adımlarla ilerleyeceğinize işaret eder. Bu yolda en büyük desteği ummadığınız bir şekilde babanızdan göreceğiniz, her zaman yanınızda olarak sizi destekleyeceği anlamına gelir.


 

Kahve Falında Kalbin Yanında Harf Görmek

Sağlık hayatınızda bir süredir canınızı sıkan bir bel problemi yaşadığınıza ancak kısa sürede göreceğiniz tedavi ile şifa bulacağınıza işaret eder. Hayatta altında kaldığınız yüklerin sizi yorduğu ancak vereceğiniz doğru kararlar ile yeniden kendiniz olmayı başaracağınız anlamına gelir. Bu süreçte özellikle çok yakın bir dostunuzdan gelecek destek ile hem fiziksek hem de psikolojik sorunlarınızı kalıcı bir çözüme ulaştıracağınıza dalalet eder.

Sırlarınıza sahip bir dosta işaret eder. Birbiriniz hakkında her şeyi bildiğiniz ve başkalarına söylemediğiniz sırlarınızın sizi birbirinize yaklaştırdığı anlamına gelir. Üçüncü bir kişiyle alakalı bir problemi çözmek için kafa kafaya vereceğinizi gösterir. Bu kişiye karşı derin duygular beslediğiniz ancak açılmakta zorluk çektiğinize dalalet eder. Dostunuzun desteklemesi ve cesaretlendirmesi sayesinde sonunda bu kişiye açılarak bir ilişkiye başlayacağınız şeklinde tabir olunur.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kalp

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.