Kahve Falında Karınca Görmek

24.05.2016
Kahve Falında Karınca Görmek

Kahve falında karınca görmek, fal sahibinin bol kazançlı günlere yaklaştığı ve işlerinde başarılı olacağı anlamına gelir. Falına bakılan kişinin mutlu bir evliliği ve hayırlı bir çocuğa sahip olacağına; yakında gelecek olan misafirlerin hayırlı ve mutlu haberleri de beraberinde getireceğine işaret eder.

Aşk Yorumu

Partnerinizle bir süredir yaşadığınız sorunların çözüme ulaşacağının sembolüdür. Bu sorunların ana konusu ise güvendir. Partneriniz lider ruhta bir insan olduğunuz için sizi başkalarından kıskanıyor olabilir. Bu kıskançlığı normal olarak karşılıyor, sorun olarak görmüyorsunuz.

Fal sahibinin azimli, kararlı ve sabırlı olduğu anlamını taşımaktadır. Bu sabır ve azimle sürdürdüğünüz ilişkideki bu küçük pürüzleri yolunuzun kenarına atarak, partnerinize her şeyi aktararak çözüme kavuşturuyorsunuz ve zamanla sorunun ortadan kalkmasını sağlıyorsunuz.

Bir sınav hazırlığında olabilirsiniz. Bu sınav hazırlığıyla ilgili bir panel, seminer, kurs, dershane gibi bir toplu ortamda bir kişiyle tanışacaksınız. Bu kişi sizin hayallerinizdeki gibi genel kültürü yüksek, araştırmacı, hayvan sever bir insan. Umudunuzu yitirmeden beklediğiniz anda karşınıza çıkan bu kişiyle uzun soluklu bir ilişki başlangıcınız olabilir.

Aşk hayatında birlikte gireceğiniz yollarda şanslı ve mutlu olacağınızı simgeler. Bu yollar evlilik teklifi, söz, nişan gibi topluluğun önünde yaşanan ve aile ve tanıdıklar içinde resmileşen durumları simgeler. Bu yaşanılan süreçteki telaşlarınız artacak ve mutluluğunuz taçlanacaktır.

Para Yorumu

Falda karınca görmek, fal sahibinin hırsı ve azmi sayesinde vermiş olduğu tüm emeğin karşılığını alacağı anlamına gelir. Kişinin uzun zamandır aklını kurcalayan ve çok istediği bir işinin hayırlı bir şekilde gerçekleşerek oldukça mutlu olacağına ve yaşanan sıkıntıların geride kalacağına işaret eder.

Kahve falı yorumcularına göre uzun vadeli bir ticarete dahil olabilirsiniz. Bu ticaret sonucunda ekonomik anlamda büyük kalkınmalar yaşayacaksınız. Ortağınızla yapacağınız rasyonel planlamalar sayesinde ticaretinizin dönüşü olumlu sonuçlanacak.

Fal sahibinin geçmişte vermiş olduğu borç paraları kısa sürede geri alarak elinin bollaşacağını gösterir. Kişinin birikimlerini değerlendirmek için altın, dolar veya araba alacağına ve oldukça büyük bir kazanç sağlayacağına işaret eder.

Aile ve Yaşam Yorumu

Aile üyelerinizden birisinin lise ya da üniversite sınavına hazırlanıyorsa çalışmalarının sonunda başarıya ulaşacağına işaret eder. Ailedeki bu gencin başarısı tüm ailede mutluluğa ve göz yaşına sebep olacaktır.

Fal sahibinin yaşam alanında bir haşere türü ile karşılaşabilme ihtimali olacağının habercisidir. Pire, karafatma, tahta kurusu gibi böcekleri evinizde görebilirsiniz. Acilen ilaçlama yaparak bu sıkıntıdan kurtulabilirsiniz. Eğer dikkate almayıp beklemede kalırsanız bu haşerelerin çoğalmasını, eve gelen misafirlerin de zor durumda kalmasını sağlayıp kendi açınızdan hoş olmayan durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Aile üyesindeki bir bireyin şehir dışına ya da yurt dışına bir iş seyahati gerçekleştireceğinin habercisidir. Uzun zamandır planlanan ancak bir türlü harekete geçemeyen bu iş seyahati, aile üyeniz için oldukça verimli bir şekilde geçecektir. Bu seyahat sonrası diğer aile üyelerinin de yolculuk etmelerine fırsat tanıyacak olan aile üyesi ailede çok sevilen ve değer görülen birisi aynı zamanda.

İş ve Kariyer Yorumu

İş arayışında olduğunuz şu dönemde mükemmel bir iş teklifi almak üzere bir görüşmeye çağrılacaksınız. Bu görüşmede kendinizi gayet rahat ifade edecek ve yöneticilerin gözüne daha ilk görüşmede gireceksiniz. Kısa bir süre sonra da bir haber alarak iş başı yapmak üzere çalışma hayatına beklediğinizden daha başarılı ve güzel bir yerde başlayabilirsiniz.

Bir tanıdığınız için aracı olduğunuz terfi konusunda bu iyilikte sizin de katkınız olacaktır. Tanıdığınızın uzun zamandır beklediği bu haberi almasına ve kariyer basamağındaki sıçrayışta sizin de adınız olmasına çok sevinecektir.

Yaptığınız iyilikler sizin de hayatınızda yerini bulacaktır. Kariyerinizde en son aldığınız terfi sonrası yakın zamanda maaşınızda performansa dayalı büyük bir iyileştirme haberi sizi bulabilir. Bu durum karşısında oldukça sevinecek ve kendinizi iyi hissedeceksiniz. İş hayatınızdan oldukça memnun olduğunuzu, yöneticilerinizin de sizden ve sizin başarılarınızdan dolayı memnuniyet duydukları anlamını taşımaktadır.

İş ve Kariyer Yorumu

Çok sevdiğiniz bir akrabanızın mutlu bir haberini alacaksınız. Bu haber aileye yeni bir üyenin katılmasıyla ilgili olacağından dolayı oldukça mutlu olacaksınız. Ancak bu kişinin hamilelik süreci biraz sıkıntılı geçeceği için riskli bir hamilelik yaşayabilir. Bu hamilelik sırasında o kişiye olabildiğince destek olarak, sık sık doktor kontrolüne gitmesi için teşvik ederek yardımcı olabilirsiniz.

Fal sahibinde cilt kaynaklı bazı problemlerin olduğu sinyalini vermektedir. Bu cilt rahatsızlıkları ise; yanma, kızarıklık, kaşınma gibi rahatsızlıklar olabilir. Endişe etmeden en yakın zamanda bir hekime giderek durumu kontrol altına alabilirsiniz.

Sağlık hayatı açısından, diş sorunları olarak da görülebilir. Sizin ya da bir yakınınızın diş sağlığı konusunda yakın zamanda bir tedavi gerektiren durumla karşılaşacağınızı söylemek isteriz. Endişe etmeden, diş hekimi kontrolünde bu durumu çözebilirsiniz.

Stres kaynaklı bazı fiziksel rahatsızlıklar yaşadığınız bir döneme geçiş yapabilirsiniz. Bu dönemde arkadaşlarınızla vakit geçirebilir, sosyal faaliyetlere katılarak stresten uzaklaşabilir. Dolayısıyla stres kaynaklı hastalıklardan da uzaklaşmış olacaksınız.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.