Kahve Falında Karınca Görmek

Kahve Falında Karınca Görmek
24 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 1.854 kez okundu.

Kahve falında karınca görmek, lüks yaşantıyı çok sevdiğini işaret eder. Aynı zamanda gezip tozmayı ve arkadaşları arasında eğlenmeyi de seven, sürekli böyle bir yaşantı arzu ettiği için çok çalışması gerektiğinin farkındadır. Arzuladığı lüks hayata kavuşmanın bazı bedelleri olacağı için bu bedelleri göze almalıdır. Çalışma hayatına katacağı hırs ve tempo sayesinde kimseye muhtaç olmadan hayallerini gerçekleştirebilecek güçtedir. Hatta geleceği için birkaç önemli yatırım planı olduğu için fazla mesaileri de hesaba katarak hareket edecektir. Başarı ve huzur her zaman çalışkan kişinin yakasında olacaktır.

Karışık görünen özel hayatı düzene sokmak olarak da yorumlanır. Uzaktan bakınca bir türlü çözümlenecek gibi görünmeyen özel hayatını büyük bir ustalıkla rayına sokmaya hazırlanan fal sahibi son derece başarılı olacaktır. Halinden şikayetçi olmadan bu karışıklığa devam etse de artık bazı şeyleri yoluna sokması gerektiğinin farkındadır ve ona göre davranır. Ulaştığı başarılı sonuç ise kendisi başta olmak üzere herkesi memnun edecektir. Fazla iddialı olmamasına rağmen her şeyin en iyisini yapmayı kendisine ilke edindiği için planlı hareket eder. Bu plan çerçevesinde tüm işleri mutlulukla sonuçlanır.

Küs olduğunuz yakın arkadaşınız ile barışacaksınız. Okul hayatınız hakkında ciddi kararlar alacaksınız. Yorucu bir dönem yaşayacaksınız. Yeni bir aşk yaşayacaksınız. Fakat bu durum okulunuzu olumsuz etkileyecektir. Aileniz ile tartışmalar yaşayacaksınız. Küslüklere sebep olacaktır. Kısa zamanda düzelecektir. Yakın arkadaşınız ile üzücü tartışma yaşayacaksınız.

Aşk

Falda görülen karınca, partnerinizle bir süredir yaşadığınız sorunların çözüme ulaşacağının sembolüdür. Bu sorunların ana konusu ise güvendir. Partneriniz lider ruhta bir insan olduğunuz için sizi başkalarından kıskanıyor olabilir. Bu kıskançlığı normal olarak karşılıyor, sorun olarak görmüyorsunuz. Fal sahibinin azimli, kararlı ve sabırlı olduğu anlamını taşımaktadır. Bu sabır ve azimle sürdürdüğünüz ilişkideki bu küçük pürüzleri yolunuzun kenarına atarak, partnerinize her şeyi aktararak çözüme kavuşturuyorsunuz ve zamanla sorunun ortadan kalkmasını sağlıyorsunuz.

Bir sınav hazırlığında olabilirsiniz. Bu sınav hazırlığıyla ilgili bir panel, seminer, kurs, dershane gibi bir toplu ortamda bir kişiyle tanışacaksınız. Bu kişi sizin hayallerinizdeki gibi genel kültürü yüksek, araştırmacı, hayvan sever bir insan. Umudunuzu yitirmeden beklediğiniz anda karşınıza çıkan bu kişiyle uzun soluklu bir ilişki başlangıcınız olabilir. Aşk hayatında birlikte gireceğiniz yollarda şanslı ve mutlu olacağınızı simgeler. Bu yollar evlilik teklifi, söz, nişan gibi topluluğun önünde yaşanan ve aile ve tanıdıklar içinde resmileşen durumları simgeler. Bu yaşanılan süreçteki telaşlarınız artacak ve mutluluğunuz taçlanacaktır.

Para

Uzun zamandır bir ticarete dahil olabilirsiniz. Bu ticaret sonucunda ekonomik anlamda büyük kalkınmalar yaşayacaksınız. Ortağınızla yapacağınız rasyonel planlamalar sayesinde ticaretinizin dönüşü olumlu sonuçlanacak. Yakın zamanda birisinden aldığınız borcu ödemeniz gerektiğini hatırlayacak ve ödemenizi yapacaksınız. Ancak borçlu olduğunuz kişi bunu art niyetli olarak algılayabilir. Borcunuzu öderken taahhüt ettiğiniz zamanı geçirdiğiniz için bu kişiden özür dileyip yanlış anlamayı ortadan kaldırabilirsiniz.

Çok isteyip beklediğiniz bir ürünü almak için çok düşünmemeniz gerektiğinin habercisidir. Epey uzun zamandır aklınızı kurcalayan bu ürünü şu an bu yaşta kullanabilirsiniz. Hep başkalarına hediye alıp mutlu edecek değilsiniz ya. Bir kere de kendinize sürpriz yapın ve kendinizi sevin. Bu ürünün kullanışlı bir ürün olması ancak fiyatının biraz uçuk olması nedeniyle aylardır erteliyor olabilirsiniz ancak ekonomik açıdan rahat bir dönemde olduğunuz ve olacağınızı size bildirerek kendinizi şımartmanızı da isteriz. Son olarak fal sahibinin birikimleri olduğunu ve bu birikimlerin doğru bir şekilde kullanılması gerektiği de ortadadır. Bu birikimleri, altın, dolar ya da araba alımında kullanıp değerlendirebilirsiniz.

Aile ve Yaşam Alanı

Aile üyelerinizden birisinin lise ya da üniversite sınavına hazırlanıyor olabileceğini düşünerek, bu sınava gerçek anlamda odaklandığını ve çok çalıştığını görüyoruz. Bu çalışmalarının ve planlamalarının sonunda başarıya ulaşacağını söyleyebiliriz. Ailedeki bu gencin başarısı tüm ailede mutluluğa ve göz yaşına sebep olacaktır.

Fal sahibinin yaşam alanında bir haşere türü ile karşılaşabilme ihtimali olacağının habercisidir. Pire, karafatma, tahta kurusu gibi böcekleri evinizde görebilirsiniz. Acilen ilaçlama yaparak bu sıkıntıdan kurtulabilirsiniz. Eğer dikkate almayıp beklemede kalırsanız bu haşerelerin çoğalmasını, eve gelen misafirlerin de zor durumda kalmasını sağlayıp kendi açınızdan hoş olmayan durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Aile üyesindeki bir bireyin şehir dışına ya da yurt dışına bir iş seyahati gerçekleştireceğinin habercisidir. Uzun zamandır planlanan ancak bir türlü harekete geçemeyen bu iş seyahati, aile üyeniz için oldukça verimli bir şekilde geçecektir. Bu seyahat sonrası diğer aile üyelerinin de yolculuk etmelerine fırsat tanıyacak olan aile üyesi ailede çok sevilen ve değer görülen birisi aynı zamanda.

İş ve Kariyer Hayatı 

İş arayışında olduğunuz şu dönemde mükemmel bir iş teklifi almak üzere bir görüşmeye çağrılacaksınız. Bu görüşmede kendinizi gayet rahat ifade edecek ve yöneticilerin gözüne daha ilk görüşmede gireceksiniz. Kısa bir süre sonra da bir haber alarak iş başı yapmak üzere çalışma hayatına beklediğinizden daha başarılı ve güzel bir yerde başlayabilirsiniz. Bir tanıdığınız için aracı olduğunuz terfi konusunda bu iyilikte sizin de katkınız olacaktır. Tanıdığınızın uzun zamandır beklediği bu haberi almasına ve kariyer basamağındaki sıçrayışta sizin de adınız olmasına çok sevinecektir.

Yaptığınız iyilikler sizin de hayatınızda yerini bulacaktır. Kariyerinizde en son aldığınız terfi sonrası yakın zamanda maaşınızda performansa dayalı büyük bir iyileştirme haberi sizi bulabilir. Bu durum karşısında oldukça sevinecek ve kendinizi iyi hissedeceksiniz. İş hayatınızdan oldukça memnun olduğunuzu, yöneticilerinizin de sizden ve sizin başarılarınızdan dolayı memnuniyet duydukları anlamını taşımaktadır.

Sağlık Hayatı

Çok sevdiğiniz bir akrabanızın mutlu bir haberini alacaksınız. Bu haber aileye yeni bir üyenin katılmasıyla ilgili olacağından dolayı oldukça mutlu olacaksınız. Ancak bu kişinin hamilelik süreci biraz sıkıntılı geçeceği için riskli bir hamilelik yaşayabilir. Bu hamilelik sırasında o kişiye olabildiğince destek olarak, sık sık doktor kontrolüne gitmesi için teşvik ederek yardımcı olabilirsiniz.

Fal sahibinde cilt kaynaklı bazı problemlerin olduğu sinyalini vermektedir. Bu cilt rahatsızlıkları ise; yanma, kızarıklık, kaşınma gibi rahatsızlıklar olabilir. Endişe etmeden en yakın zamanda bir hekime giderek durumu kontrol altına alabilirsiniz. Sağlık hayatı açısından, diş sorunları olarak da görülebilir. Sizin ya da bir yakınınızın diş sağlığı konusunda yakın zamanda bir tedavi gerektiren durumla karşılaşacağınızı söylemek isteriz. Endişe etmeden, diş hekimi kontrolünde bu durumu çözebilirsiniz. Stres kaynaklı bazı fiziksel rahatsızlıklar yaşadığınız bir döneme geçiş yapabilirsiniz. Bu dönemde arkadaşlarınızla vakit geçirebilir, sosyal faaliyetlere katılarak stresten uzaklaşabilir. Dolayısıyla stres kaynaklı hastalıklardan da uzaklaşmış olacaksınız.

Kahve Falında Karınca Yuvası Görmek

Temiz başlangıçlar yapmak ve geçmişe bir sünger çekmek anlamına gelir. Geçmişte yapılan hataların artık tekrarlanmaması, bu hatalardan ders alınması ve geleceğe umutla bakılması olarak yorumlanır. Bu hataları yapmış olan kişi siz olabileceğiniz gibi bir yakınınız ya da sevdiğiniz biri de olabilir. Sizi çok üzdüğünü düşündüğünüz birinden özür dilemek amaçlı hediyeler alabilirsiniz.

Eğitimin tamamlanması ve hayata atılma sürecinin başlamasıdır. Çocukları okuyanlar ya da kendi eğitimine devam edenler için, her zaman eğitimle muhakkak bir ilişkilerinin olacağının ancak çok yakın zamanda da aldıkları eğitimle büyük kazanç sağlayacaklarının habercisidir. Büyük başarılarla dolacak bir hayata işaret eder. Aynı zamanda bu başarıların istikrarlı bir şekilde devam edeceğini gösterir.

Kahve Falında Karınca Sürüsü Görmek

Öne geçmek ve gözde hale gelmek için elinden gelen her şeyi yapan insanlara işaret eder. Eğer kendi işinizi yapıyor ve yanınızda birçok insan çalıştırıyorsanız, içlerinden bazılarının başarılarını gözden kaçırıyor ve yeterince takdir etmiyor olabilirsiniz. Ayrıca çalıştığınız yerde hak ettiğiniz muameleyi görmüyor olduğunuzu düşünebilirsiniz ancak bu durum çok uzun sürmeyecek; çok yakında başarılarınızın farkına varılacaktır.

Çok çalışan, kendi ayakları üzerinde durmayı başaran insanları temsil eder. Her şeyinizi kaybettiğinizi düşündüğünüz bir anda dimdik ayağa kalkıp kararlı bir şekilde hayatınıza düzen vereceğinizin işaretidir. Ayrıca sevdiklerinizden destek almak ve bu şekilde hayata tutunmak anlamına da gelir. Her zorluğun ardından mutlaka bir kolaylıkla karşılaşacağınızın müjdecisidir. Ancak sabırlı olmanız gerektiğini de gösteren bir işarettir.

Kahve Falında Atlı Karınca Görmek

Kurnaz ve uyanık biriyle baş etmek zorunda kalacağınızı gösterir. Harfin fincandaki yeri, bu kişiye karşı galip geleceğinizi veya mağlup olacağınızı gösterir. Eğer harf, fincanın dip kısmına yakınsa galip gelecek kişi siz olacaksınız şeklinde yorumlanır. Ancak eğer fincanın üst kısmına yakınsa bu durumda karşılaşacağınız bu kişi sizi bir müddet daha uğraştırabilir.

Sıra dışı insanlarla aynı ortamları paylaşmak ve giderek onlara benzemek anlamına gelir. Sürekli ülke ülke dolaşan ya da değişik tatlardan hoşlanan birçok insanla tanışıp, hayatınızı onların yaşadığı gibi değiştirmeye başlayabilirsiniz. Ancak bu durum size beraberinde olumlu birçok özellik katacak ve bakış açınızı kalıcı olarak, olumlu yönde değiştirip sizi daha mutlu biri haline getirecektir.

Kahve Falında Büyük Karınca Görmek

Sürekli istemediğiniz şeyleri yapmak zorunda kaldığınızı gösterir. Özellikle aileniz tarafından fazlasıyla baskı görüyor olabilirsiniz ya da aldığınız kararlar her zaman ağır eleştirilere maruz kalıyor olabilir. Ancak kesinlikle pes etmemeli ve ne düşüncelerinizden, ne de davranışlarınızdan asla vazgeçmemelisiniz. Doğru yolda olduğunuzu bilmeli ve sabırlı davranmalısınız. Sizi yolunuzdan döndürmek isteyenlere kulak asmamalısınız.

Hayatınızdan fazlalıkları birer birer atacağınız anlamına gelir. Sizi üzen, mutsuz eden insanlardan yavaş yavaş uzaklaşmaya başlayacaksınız ve bir süre sonra yokluklarını fark etmeyeceksiniz bile. Sadece hayatınızdaki insanlardan değil fazla eşyalarınızdan, size her zaman zarar getiren gereksiz her türlü maldan da kurtulacağınızı gösterir. Bunun için size yardımcı olacak insanlarla karşılaşabilirsiniz.

Kahve Falında Karınca Yiyen Görmek

Sürekli hareket eden insanları sembolize eder. Eğitim ya da iş dolayısıyla sürekli şehir değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bugüne kadar yaşadığı şehirden hiç ayrılmamış biri olarak bundan sonra neredeyse her gün başka bir şehre seyahat etmek zorunda kalabilir; kendi memleketinizi aylarca göremeyebilirsiniz. Ancak bu durum ufkunuzu genişleterek farklı hayatlarla, farklı kültürlerle tanışmanızı sağlayacak.

Kendisini belli bir yere ait hissetmeyen insanlara da işaret eder. Sürekli dolaşan, hemen hemen her türlü insanla karşılaşan ancak kendisini bir türlü o insanlardan biri gibi hissedemeyen biriyle tanışabilirsiniz. Bu kişi sizi kendisine yakın hissedebilir ve ait olduğu yeri sizin yanınız olarak belirleyip, hem kendisi için hem de sizin için harika bir hayata zemin hazırlayabilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git