Kahve Falında Karınca Görmek

24.05.2016
Kahve Falında Karınca Görmek

Kahve falında karınca görmek, lüks yaşantıyı çok sevdiğini işaret eder. Aynı zamanda gezip tozmayı ve arkadaşları arasında eğlenmeyi de seven, sürekli böyle bir yaşantı arzu ettiği için çok çalışması gerektiğinin farkındadır. Arzuladığı lüks hayata kavuşmanın bazı bedelleri olacağı için bu bedelleri göze almalıdır. Çalışma hayatına katacağı hırs ve tempo sayesinde kimseye muhtaç olmadan hayallerini gerçekleştirebilecek güçtedir. Hatta geleceği için birkaç önemli yatırım planı olduğu için fazla mesaileri de hesaba katarak hareket edecektir. Başarı ve huzur her zaman çalışkan kişinin yakasında olacaktır.

Aşk Hayatı

Partnerinizle bir süredir yaşadığınız sorunların çözüme ulaşacağının sembolüdür. Bu sorunların ana konusu ise güvendir. Partneriniz lider ruhta bir insan olduğunuz için sizi başkalarından kıskanıyor olabilir. Bu kıskançlığı normal olarak karşılıyor, sorun olarak görmüyorsunuz. Fal sahibinin azimli, kararlı ve sabırlı olduğu anlamını taşımaktadır. Bu sabır ve azimle sürdürdüğünüz ilişkideki bu küçük pürüzleri yolunuzun kenarına atarak, partnerinize her şeyi aktararak çözüme kavuşturuyorsunuz ve zamanla sorunun ortadan kalkmasını sağlıyorsunuz.

Bir sınav hazırlığında olabilirsiniz. Bu sınav hazırlığıyla ilgili bir panel, seminer, kurs, dershane gibi bir toplu ortamda bir kişiyle tanışacaksınız. Bu kişi sizin hayallerinizdeki gibi genel kültürü yüksek, araştırmacı, hayvan sever bir insan. Umudunuzu yitirmeden beklediğiniz anda karşınıza çıkan bu kişiyle uzun soluklu bir ilişki başlangıcınız olabilir. Aşk hayatında birlikte gireceğiniz yollarda şanslı ve mutlu olacağınızı simgeler. Bu yollar evlilik teklifi, söz, nişan gibi topluluğun önünde yaşanan ve aile ve tanıdıklar içinde resmileşen durumları simgeler. Bu yaşanılan süreçteki telaşlarınız artacak ve mutluluğunuz taçlanacaktır.

Para

Uzun zamandır bir ticarete dahil olabilirsiniz. Bu ticaret sonucunda ekonomik anlamda büyük kalkınmalar yaşayacaksınız. Ortağınızla yapacağınız rasyonel planlamalar sayesinde ticaretinizin dönüşü olumlu sonuçlanacak. Yakın zamanda birisinden aldığınız borcu ödemeniz gerektiğini hatırlayacak ve ödemenizi yapacaksınız. Ancak borçlu olduğunuz kişi bunu art niyetli olarak algılayabilir. Borcunuzu öderken taahhüt ettiğiniz zamanı geçirdiğiniz için bu kişiden özür dileyip yanlış anlamayı ortadan kaldırabilirsiniz.

Çok isteyip beklediğiniz bir ürünü almak için çok düşünmemeniz gerektiğinin habercisidir. Epey uzun zamandır aklınızı kurcalayan bu ürünü şu an bu yaşta kullanabilirsiniz. Hep başkalarına hediye alıp mutlu edecek değilsiniz ya. Bir kere de kendinize sürpriz yapın ve kendinizi sevin. Bu ürünün kullanışlı bir ürün olması ancak fiyatının biraz uçuk olması nedeniyle aylardır erteliyor olabilirsiniz ancak ekonomik açıdan rahat bir dönemde olduğunuz ve olacağınızı size bildirerek kendinizi şımartmanızı da isteriz. Son olarak fal sahibinin birikimleri olduğunu ve bu birikimlerin doğru bir şekilde kullanılması gerektiği de ortadadır. Bu birikimleri, altın, dolar ya da araba alımında kullanıp değerlendirebilirsiniz.

Aile ve Yaşam Alanı

Aile üyelerinizden birisinin lise ya da üniversite sınavına hazırlanıyor olabileceğini düşünerek, bu sınava gerçek anlamda odaklandığını ve çok çalıştığını görüyoruz. Bu çalışmalarının ve planlamalarının sonunda başarıya ulaşacağını söyleyebiliriz. Ailedeki bu gencin başarısı tüm ailede mutluluğa ve göz yaşına sebep olacaktır.

Fal sahibinin yaşam alanında bir haşere türü ile karşılaşabilme ihtimali olacağının habercisidir. Pire, karafatma, tahta kurusu gibi böcekleri evinizde görebilirsiniz. Acilen ilaçlama yaparak bu sıkıntıdan kurtulabilirsiniz. Eğer dikkate almayıp beklemede kalırsanız bu haşerelerin çoğalmasını, eve gelen misafirlerin de zor durumda kalmasını sağlayıp kendi açınızdan hoş olmayan durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Aile üyesindeki bir bireyin şehir dışına ya da yurt dışına bir iş seyahati gerçekleştireceğinin habercisidir. Uzun zamandır planlanan ancak bir türlü harekete geçemeyen bu iş seyahati, aile üyeniz için oldukça verimli bir şekilde geçecektir. Bu seyahat sonrası diğer aile üyelerinin de yolculuk etmelerine fırsat tanıyacak olan aile üyesi ailede çok sevilen ve değer görülen birisi aynı zamanda.

İş ve Kariyer

İş arayışında olduğunuz şu dönemde mükemmel bir iş teklifi almak üzere bir görüşmeye çağrılacaksınız. Bu görüşmede kendinizi gayet rahat ifade edecek ve yöneticilerin gözüne daha ilk görüşmede gireceksiniz. Kısa bir süre sonra da bir haber alarak iş başı yapmak üzere çalışma hayatına beklediğinizden daha başarılı ve güzel bir yerde başlayabilirsiniz. Bir tanıdığınız için aracı olduğunuz terfi konusunda bu iyilikte sizin de katkınız olacaktır. Tanıdığınızın uzun zamandır beklediği bu haberi almasına ve kariyer basamağındaki sıçrayışta sizin de adınız olmasına çok sevinecektir.

Yaptığınız iyilikler sizin de hayatınızda yerini bulacaktır. Kariyerinizde en son aldığınız terfi sonrası yakın zamanda maaşınızda performansa dayalı büyük bir iyileştirme haberi sizi bulabilir. Bu durum karşısında oldukça sevinecek ve kendinizi iyi hissedeceksiniz. İş hayatınızdan oldukça memnun olduğunuzu, yöneticilerinizin de sizden ve sizin başarılarınızdan dolayı memnuniyet duydukları anlamını taşımaktadır.

Sağlık

Çok sevdiğiniz bir akrabanızın mutlu bir haberini alacaksınız. Bu haber aileye yeni bir üyenin katılmasıyla ilgili olacağından dolayı oldukça mutlu olacaksınız. Ancak bu kişinin hamilelik süreci biraz sıkıntılı geçeceği için riskli bir hamilelik yaşayabilir. Bu hamilelik sırasında o kişiye olabildiğince destek olarak, sık sık doktor kontrolüne gitmesi için teşvik ederek yardımcı olabilirsiniz.

Fal sahibinde cilt kaynaklı bazı problemlerin olduğu sinyalini vermektedir. Bu cilt rahatsızlıkları ise; yanma, kızarıklık, kaşınma gibi rahatsızlıklar olabilir. Endişe etmeden en yakın zamanda bir hekime giderek durumu kontrol altına alabilirsiniz. Sağlık hayatı açısından, diş sorunları olarak da görülebilir. Sizin ya da bir yakınınızın diş sağlığı konusunda yakın zamanda bir tedavi gerektiren durumla karşılaşacağınızı söylemek isteriz. Endişe etmeden, diş hekimi kontrolünde bu durumu çözebilirsiniz. Stres kaynaklı bazı fiziksel rahatsızlıklar yaşadığınız bir döneme geçiş yapabilirsiniz. Bu dönemde arkadaşlarınızla vakit geçirebilir, sosyal faaliyetlere katılarak stresten uzaklaşabilir. Dolayısıyla stres kaynaklı hastalıklardan da uzaklaşmış olacaksınız.


 

Kahve Falında Karınca Yuvası Görmek

Otoriter bir insana işaret eder. Otoriter kişi hayatınızdaki herhangi bir kişi olabilir. Bu kişi iş yerinizdeki otoriter patronunuz da olabilir. Aile fertlerinizden biri veya eşiniz de olabilir. Otoriter karakterdeki insanın sizin liderliğinizi tanımadığını gösterir. Bu kişi kendi hükmünü sürdürmeye çalışacaktır. Bu durumda dikkatli olmanız konusunda uyarıcıdır. Çatışmaya girmeniz sizin açınızdan yararsızdır. Bu nedenle ortak karara varma konusunda anlaşmanın hayırlı olacağına delalet eder. Uzlaşmacı davranmanıza işarettir.

Uzlaşmacı tavır sergilemediğinizde sorunun büyüyerek çözülemez hale gelmesi söz konusu olabilir. Bu konuda akılcı ve sakin davranılarak iş bölümü yapılmalıdır. Liderlik konusunda iş bölümü yapılarak, sorunların ortaklaşa çözülebileceğini gösterir. Sizin tek başına alacağınız büyük sorumluluklar anlamına da gelir. Bu sorumluluklar kimi zaman zor gelse de sizin bu güce sahip olduğunuza delalettir.

Özgüvenli ve sağlam duruşunuzu bozmamanız gerekir. Artan sorumlulukların yanı sıra hayatınızda meydana gelen güzellikler de olacaktır. Sahip olduğunuz maddi güç ve değerlerin de artacağının habercisidir. Aynı zamanda mücadeleci, tuttuğunu koparan ve her istediğini yapma gayretine sahip insanı temsil eder. Bu insanın başladığı her işi başarıyla tamamlamasının mümkün olduğuna yorumlanır. Aldığınız sorumlulukları yerine getirirken diğer insanların kararlarınıza bağlı kalmasına delalet eder. Bu güç ve irade ile çalışarak başaracağınıza işarettir. Hayatta istedikleriniz konusunda çaba gösterdiğinizde başarının, parasal gücün ve mutluluğun sizin olacağı anlamına gelir.


 

Kahve Falında Karınca Sürüsü Görmek

İşlerinizin açıldığı ve maddi açıdan rahatlayacağınız anlamına gelir. Fakat bu durumda rahatlamanın hatalı olacağına işaret eder. Çok kazanç elde etme sonucunda rahatlamanın işlerin bozulmasına sebep olabileceğinin göstergesidir. Çok para kazandıktan sonra parayı gereksiz yerlere harcamak da kötü sonuçlara neden olabilir. Dikkatli olunması gerektiği ve maddi hususlarda sağlam adımlar atılması gerektiği anlamına gelir. Yanlış tavırların sonuçlarının tüm ailenizi etkileyeceği ve mutluluğunuza zarar vereceğini delalet eder. Aynı zamanda borcu olan bir kişiyi simgeler. Size borcu olan birinin sizden kaçmaya çalıştığının göstergesidir. Bu aynı zamanda ikiyüzlü bir karakter anlamına da gelebilir. Çevrenizde iyi niyetli görünen fakat size zarar vermek isteyen insanlar olabilir. Bu konuda temkinli davranarak, çevrenizdeki insanlara karşı dikkatli davranmanın önemine işaret eder. Bir ilişkiniz yoksa çevrenizdeki bir kişinin size karşı ilgili olduğunu da gösterir.

Sembol yavaş yavaş ilerleme yada büyüme anlamına da gelir. İş yerinizde çalışmalarınız sayesinde mevki olarak yükselmeniz söz konusu olabilir. Bu konuda insanların dikkatini çekmeniz yada sizi örnek alarak çalışmalarına yön vermeleri de mümkündür. Özel hayatta, sosyal yaşamda ve aile hayatında saygı duyulan önemli bir karakter olduğunuza da tabir edilir. Zamanla bu saygınlığın artacağı ve kurallarınızın sorgulanmadan uygulanacağı bir döneme gireceğinizin göstergesidir. Aynı zamanda artan sorumlulukların üzerinize yük bindirmesi de söz konusu olabilecektir.


 

Kahve Falında Atlı Karınca Görmek

Azimli, tuttuğunu koparan ve inatçı bir kişiliği temsil eder. İş hayatında bu karakter özellikleri ile yükseleceğine işaret eder. Bu nedenle bu karakter özelliklerini iş hususunda kullanmanın önemine dikkat çeker. Çevredeki düşmanlara delalettir. Etrafınızda sizin gücünüzü kıskanan ve sahip olduğunuz değerleri elde etme niyetinde olan insanlara işaret eder. Bu konuda gücünüzü korumanız akıllı taktiklerle mümkündür. Mevcut zekanız ve güçlü karakteriniz ile düşmanların amaçlarına ulaşamayacaklarına işaret eder. Düşmanlarınızı eninde sonunda alt edecek güce sahip olduğunuza delalettir. Moralinizi bozmadan önünüzdeki hedeflere odaklanarak, başarıya ulaşacağınız anlamına gelir. Gerektiğinde olumsuz kişileri görmezden gelmenin önemine işaret eder.

Karakterinizdeki baskın özellikler ile iş hayatında saygı gören ve çekinilen insan olacağınız anlamına gelir. Aynı zamanda hayatınızda aklınızı karıştıran ve hayatınıza müdahale eden insanlar olduğunu gösterir. Eğer yakın zamanda sevgiliniz ya da eşinizden ayrıldıysanız o kişinin etkilerine de işaret eder. Toplumda sizin hakkınızda olumsuz konuşma veya yorumlar yapılacağının göstergesidir. Bu konuşma ve sohbetlere katıldığınızda o kişi ile yeniden birleştiğinizin farkına varamayacağınız anlamı gelir.

Kalbinizi çalan bir kişiye de delalet eder. Siz fark etmeden duygularınızın bu kişiye akacağının göstergesidir. Bu durumda o kişi ile ilişkinizde sakin ve emin adımlarla ilerlemenize dikkat çeker. Böylelikle ciddi bir ilişki veya evlilik kararı ile hayatınızın değişimi de söz konusudur. Kalbinizin sesini duymanın önemine işarettir. Mutluluk ve huzur ile gücünüze güç katacağınız anlamına gelir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında At


 

Kahve Falında Büyük Karınca Görmek

Herhangi bir konuda, güçlü ve etki sahibi bir insandan destek alınacağına delalettir. Destek alacağınız konu iş yaşantınızdan olabilir. İşiniz yoksa böyle bir insandan iş teklifi alabilir yada onun aracı olduğu bir işe başlayabilirsiniz. İş yerinde sıkıntılı durumlar yaşıyorsanız patronunuzdan veya sizden mevki olarak üstün olan bir kişiden destek göreceğiniz anlamına gelir. Zorluklar karşısında alacağınız bu destekle önünüzün açılacağının ve başarıya ulaşacağınızın göstergesidir.

Sizin güçlü bir karaktere sahip olduğunuz anlamına da gelir. Karşılaştığınız güçlükler ne olursa olsun, savaşçı ruhunuz ile altından kalkacağınıza delalet eder. Hedeflerinize vazgeçmeden ilerlemenizi izin veren bir uyarıcıdır. Bu özelliğiniz ile düşmanlarınız varsa dikkatlerini çekeceğinizi de bilmelisiniz. Gücünüzü tüketmek veya sizi alt etmek isteyecek kişilerin varlığına işaret eder. Var olan gücünüze odaklanarak bu kişilerin amacına ulaşmasını engelleyeceğiniz anlamına gelir.

İş yeri veya toplum içerisinde bir hareketiniz ile yanlış anlaşılmanız mümkündür. Fakat doğru tavırlarınız ve kendinize güveniniz ile o kişilere işin aslını kanıtlamanızın mümkün olduğu anlamına gelir. Yakın zamanda tanışacağınız bir kişinin gücünü sizin üzerinde kullanacağı anlamına da gelir. Sağduyu ve akılcı tavırla bu sorunun üstesinden gelebileceğinize tabir olur. Aynı zamanda öğrenmeye açık, çeşitli hobilerle dikkat çeken, aktif bir karakter olduğunuzun da göstergesidir. Bu özellikleriniz karşısında hedeflerinize ulaşmanın veya kazanç elde etmenin mümkündür.


 

Kahve Falında Karınca Yiyen Görmek

Güçlü ve cesur bir kadını temsil eder. Eğer siz bir erkekseniz hayranlık duyacağınız bir hanım ile karşılaşacağınıza delalettir. Bu hanımın gücü, cesareti ve baskın karakteri sizin büyülenmenize neden olabilir. Bir süre şaşkınlık yaşamanız ve nasıl davranmanız konusunda kararsızlık yaşamanız anlamına da gelir. Kısa süre içinde nasıl davranmanız gerektiğine emin olacak ve iyi bir planla bu hanımın dikkatini çekmeyi başaracaksınız. Bu arada bu ilişkide rekabet etmeniz gereken kişiler de çok olacaktır. Kararlı, azimli ve hırslı olmak bu konuda size faydalı olacaktır. Özel taktikler uygulayarak hedefinize ulaşmanız gerektiği anlamına gelir.

Aile içerisindeki inatçı bir insana delalet eder. Bu kişi muhtemelen eşinizdir. Çeşitli konularda inatlaşma sorunu yaşayacağınızı, ilişkinizin çıkmaza girmesinin kaçınılmaz olduğunu gösterir. Aynı zamanda bir uyarıdır. Eşinizin huyuna gitmenizin ve sakince sorunları çözmeye çalışmanızın ilişkinin hayrına olacağına dikkat çeker. İnatçı karakter yapısına sahip insanların bu inadını kırmak için gücünüzü ve aklınızı kullanarak, sabırlı olmanızın önemine delalet eder.

Olumlu tavrınız, olumsuz durumu kısa sürede çözecektir. Hislerinizi kontrol altına alamıyorsanız karşınızdaki kişinin olumlu karakter özelliklerine odaklanmanın hayırlı olacağına işaret eder. Böylelikle bozulan aile huzurunun düzeleceği anlamına gelir. Ufak tefek problemlerin üzerinde durmadan hedeflerinize ve aile huzuruna odaklanmanız gerektiğine dikkat çeker. Ayrıca inat edilen konunun önemli bir konu olabileceği ve düşünmeniz gerektiği konusunda da bir uyarıdır.


 

Kahve Falında Kraliçe Karınca Görmek

Karışık görünen özel hayatı düzene sokmak olarak da yorumlanır. Uzaktan bakınca bir türlü çözümlenecek gibi görünmeyen özel hayatını büyük bir ustalıkla rayına sokmaya hazırlanan fal sahibi son derece başarılı olacaktır. Halinden şikayetçi olmadan bu karışıklığa devam etse de artık bazı şeyleri yoluna sokması gerektiğinin farkındadır ve ona göre davranır. Ulaştığı başarılı sonuç ise kendisi başta olmak üzere herkesi memnun edecektir. Fazla iddialı olmamasına rağmen her şeyin en iyisini yapmayı kendisine ilke edindiği için planlı hareket eder. Bu plan çerçevesinde tüm işleri mutlulukla sonuçlanır.

Küs olduğunuz yakın arkadaşınız ile barışacaksınız. Okul hayatınız hakkında ciddi kararlar alacaksınız. Yorucu bir dönem yaşayacaksınız. Yeni bir aşk yaşayacaksınız. Fakat bu durum okulunuzu olumsuz etkileyecektir. Aileniz ile tartışmalar yaşayacaksınız. Küslüklere sebep olacaktır. Kısa zamanda düzelecektir. Yakın arkadaşınız ile üzücü tartışma yaşayacaksınız.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kraliçe

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.