Kahve Falında Kolye Görmek

24.05.2016
Kahve Falında Kolye Görmek

Kahve falında kolye görmek, sevgisi için mücadele eden insanı temsil eder. Ferahlığa, iyi habere, bol şansa delalettir. Çevrenizdeki dostlara dikkat çeker, dostlara karşı temkinli olunması gerektiğini salık verir. Sembol düşmanlık tehlikesi konusunda uyarıcıdır. Felaket haberi alacağınıza da yorulur. Çevrenizde sizi strese sokan kötü niyetli insanlar olduğuna delalet eder. Bu insanların sizi kızdırmasına izin vermemeniz gerektiğini gösterir. Hayatınızdan bu insanları çıkarmanız gerektiğine dair önemli bir işarettir. Sevdiklerinizle aranızı bozmak isteyenlere delalet eder. Bu insanlara fırsat tanımamanız gerektiğini anlatır. Düşmanlık yapan insanları hayatınıza sokmamanız konusunda uyarıcıdır. Kıskanç ve kötü kalpli bu insanların sürekli sizin açığınızı kollamak gibi özellikleri olduğunu gösterir. Bu kişilere fırsat vermezseniz hayatınıza etki edemeyeceklerini gösterir. Çevrenizdeki insanlara karşı her zaman temkinli olmanız gerektiğini anlatır. Bilhassa yakın çevrenizdeki dost diyebileceğiniz insanları seçerken dikkatli olmanız gerektiğine delalet eder. Dost sandığınız insanlar arkanızdan kuyunuzu kazıyor olabilirler. Mutluluğunuzu bozmalarına izin vermemeniz gerektiği konusunda uyarıcıdır.

Kararlarınızı alırken dikkat eteniz gerektiğine delalettir. Ailenizdeki bireylerin de kararlarınız konusunda etkili olacağına işaret eder. Kararlarınıza müdahale eden aile bireyleri olacağını gösterir. Kırgınlık yaratmamak için aile bireyleri ile bu konuda tartışma yapmamanızı delalet eder. Etrafınızda sizi çekemeyen ve kıskanan insanlar olduğuna delalet eder. Zarar görmemek için bu insanları hayatınızın içine sokmamalısınız. Önemli işleriniz, projeleriniz ve hatta sevgiliniz hakkında bu tür insanların yanında konuşmamanız gerektiğini ifade eder.

Aşk Hayatı

Geçmişte yaşadığınız bir olayın ya da bir aşkın sizi rahatsız ettiğine delalet eder. Bu rahatsızlık unutamadığınız bir sevgiliden dolayı olabilir. Aşk hayatınızda karşınıza çıkan engelleri aşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu engelleri aşmaya çalışmak yorucu ve yıpratıcı olsa da mücadele etmeniz gerektiğine işaret eder. Aynı zamanda inatçı bir kişi ile sevgili olacağınıza delalet eder. Bu kişi bu huyları ile sizi zorlayacak gibi görünmektedir. Sevgili seçerken öncelikle acele etmemek ve temkinli davranmanın, sizin açınızdan faydalı olacağına delalet eder. Tüm bu olumsuz etkenlere dikkat ettiğinizde sembol yaşamınıza girecek güzelliklere işaret eder. Ferahlığa erişmeye yorumlanır. İyi haberler alacağınız anlamına gelir. Çok yakında çektiğiniz sıkıntılardan kurtulacağınıza ve şansınızın döneceğine işaret eder. Sağlıklı bir insan olduğunuz anlamına gelir. Hünerli becerikli insanı temsil eder. İş bulmaya veya çalışıyorsanız işinizde mevki olarak yükseleceğinize delalet eder.

Kazandığınız paranın artışına veya bereketli paraya işaret eder. Çok çalışkan ve azimli bir insan olduğunuzu gösterir. Çabalarınızın karşılığını elbet alacağınıza tabir olur. Kötülüklerden arınmaya ve yaşamda var olan iyiliklere erişmeye delalettir.

Para

Yaşamın bir döneminde sıkıntılar çektiğinize delalet eder. Bu sıkıntıları çevrenizdeki kötü niyetli ve kıskanç insanlar nedeniyle çektiğinize tabir olur. Fakat artık temkinli ve dikkatli bir insan olduğunuza delalet eder. Şansınızın döndüğü bir döneme gireceğinizi müjdeler. İşiniz yoksa iş bulacağınıza delalet eder. Çalıştığınız işte mevki olarak yükselme yaşayacağınıza yorulur. Çalışkan ve üretken bir insan olarak emeklerinizin karşılığını almaya işaret eder. Düzenli gelir elde etmeye delalettir. Bol ve hayırlı kazançlar elde etmeyi müjdeler. Kazandığınız parayı harcarken temkinli olmanız gerektiğine tabir olur.

Düzenli gelir elde etmeye delalet eder. Çalışkanlığınız ve azminiz sayesinde kazanç kapılarının sizin için açık olduğunu gösterir. Sevdiklerinizle bolluk ve bereket içinde yaşayacağınız anlamına gelir. Mevki olarak yükseleceğinize ve maaşınız da artış olmasına işaret eder. Harcamalarınızda dikkatli olmanız ve savurganlık yapmamanız konusunda uyarıcıdır. Bilhassa çevrenizde sizden maddi olarak menfaat sağlamaya çalışan insanlar olabileceğine dikkati çeker. Bu tarz insanlara dikkat etmediğiniz takdirde maddi açıdan zarar görmeniz anlamına gelir.

Aile ve Yaşam Alanı

Çevrenizde olan insanlarla ilişkilerinizde temkinli olmak gerektiğine dikkat çeker. Bazı yakınlarınız tarafından zarar görebileceğinize delalet eder. Hanenizde bulunan insanlardan birinin sizi sevmediği halde, seviyormuş gibi rol yaptığını gösterir. Bu insanın sizden bir menfaati olduğuna işaret eder. Temkinli olup bu insanlarla aranıza mesafe koymanızın gerekli olduğuna işaret eder. Aile içinde aldığınız kararları beğenmeyen ve sürekli karşı çıkan bir insan olduğuna delalettir. Kararlarınıza saygı göstermesi gereken bu insana karşı, sağlam durmanız gerektiği konusunda uyarıcıdır.

Aile içinde hünerli oluşunuzla bilindiğinize delalet eder. Bu hünerli yönleriniz ile hem özel hayatınızda hem de çalışma hayatında beğeni gördüğünüz anlamına gelir. Bu özelliğinizin bazı yakınlarınız tarafından kıskanıldığına işaret eder. Bu tarz insanlara karşı temkinli olmanız gerektiğine dikkat çeker. Çevrenizdeki insanları iyi tahlil ederek, gruplara ayırmanızın faydasını göreceğinize yorulur. Güveneceğiniz insanlar ile güvenmemeniz gereken insanları ayırt etmeniz gerektiğine işaret eder. Çeşitli durumlarda öfkenize hakim olmadığınıza delalet eder. Sinirli haliniz ailenizde ve yakınlarınızda kırgınlığa sebep olacağından öfkenizi kontrol etmenizin gerekliliğine tabir olur. Olaylar karşısında sakin ve sabırlı tavır göstermeniz herkes açısından yararlı olacak demektir.

İş ve Kariyer

İş hayatında size zorluk çıkaran insanlar olduğuna delalet eder. Bu insanlara karşı temkinli olmanız gerekir. Bazı proje ve çalışmalar üzerinde çaba sarf edeceğiniz anlamına gelir. Bu çalışmalarınızın bilim dünyası tarafından kabul göreceğine işaret eder. Yaptığınız işlerden dolayı başarı elde edeceğinize tabir olur. Hedefleriniz uğrunda yılmadan çalıştığınızda, başarının her zaman sizinle olacağına delalet eder. Kariyerinizde her şeye rağmen istediğiniz başarıyı elde edeceğinize ve dilediğiniz yükselmeyi sağlayacağınıza delalet eder. Sıkıntılarınızın biteceğine ve başarı konusunda kaygılarınızın yersiz olduğuna tabir olur. Hedeflerinizden vazgeçmeden çalışmanızı ve çevredeki insanların negatif etkilerinden uzak durarak, çalışmalarınıza hız vermenizi salık verir.

Çalışmalarınızın sonucunda saygınlık kazanacağınıza ve başarınızın artarak devam ettiğine delalet eder. Bolluk bereket içinde yaşayacağınız günlerin tadını çıkarmanızı önerir. Gelirinizin her geçen gün artacağına, kazancınızın bollaşmasına delalettir. Başarılı olmak için gerekli koşulları sağladığınıza tabir olunur. Yalnız, çalışma ortamınızdaki insanlara dikkat etmeniz gerektiğine dikkat çeker. Bu insanlar kıskançlık nedeniyle sizin çalışmalarınızı taklit etme veya proje detaylarınızı öğrenme gibi tavırlara girerek size zarar vermeye çalışacaklardır. Dikkatli olmanız gerektiğine delalet eder.

Sağlık

Sinirli ve öfkeli yapınızdan kurtulmanız gerektiğine delalet eder. Bu tarz duyguların sağlığınızı bozabileceğine işaret eder. Kötülüklerden arınmaya ve kötülük etkilerinden kurtulmaya tabir olur. Kısa süren hastalıklardan etkilenebileceğiniz anlamına gelir. Stres ve üzüntünün sebep olduğu bu hastalıkta daha fazla üzülmenin sağlığınıza iyi gelmeyeceğine delalet eder. Doktora giderek tedavi olmanız ve stresten uzak durmanız gerektiğine tabir olur. Sizi üzen durumların içine girmemenizi önerir. Etrafınızda sizi sinirlendiren ve üzen insanlar varsa bu insanları hayatınızdan uzaklaştırmanız gerektiğini salık verir. Çevrenizde sizi rahatlatan, yardımcı olan ve mutlu olmanız için çaba gösteren insanların olmasını sağlamanız gerektiğine dikkat çeker. Sık sık stres atacak etkinlikler yaparak enerji toplamanın faydasını göreceğiniz anlamına gelir. Müzik dinlemek ve yoga yapmak gibi etkinliklerin size iyi geleceğine delalet eder.

Beden ve ruh sağlığınıza odaklanmanız gerektiğine delalettir. Çalışma hayatında çok yoruluyorsanız kendinize dinlenmek için de vakit ayırmanız gerektiğine işaret eder. Sevdiklerinizle vakit geçirerek eğlenceli aktivitelere de hayatınızda yer açmanız gerektiğine tabir olur. Spor, beslenme, dinlenme vs. etkinliklere dikkat ederek kendinize bakmanız gerektiğine delalettir. Daraldığınız zamanlarda sevdiklerinizden destek almanız gerektiğine işaret eder.


 

Kahve Falında İnci Kolye Görmek

Yıllar önce tanıdığınız insanlarla tekrar karşılaşacağınızı ve bu insanların hep aynı kaldığını görerek hayrete düşeceğinizi gösterir. Yıllar önce gördüğünüz bir arkadaşınızla yeniden bir araya gelebilir ve aradan geçen yıllara rağmen hala nasıl genç ve dinamik göründüğünü fark edip hayrete düşebilirsiniz. Ayrıca yakın zamanda bir iş kurabilir; işinizi nesilden nesile geçecek şekilde uzun yıllar boyunca devam ettirebilirsiniz. Uzun soluklu projelere başlamak ve başarıyla devam ettirmektir. Yıllarca sürecek bir iş konusunda insanların size büyük bir güvenle yaklaştığını görecek ve başarılı olacaksınız.

Yaşadığın kötü günler son bulma aşamasında, bu günlerin bitmesine sadece bir adım kalmış, az daha sabır. Sakin, duygusal ve romantik bir döneme giriyorsun. Bu dönemde aklını başından alacak güzellikte bir aşk hayatında olacak. Bu aşk sayesinde monoton hayatın macera dolu bir hayata dönecek.

Büyük beklentilerinizin olduğunu ve bu beklentilerinizin uzunca bir zamandan sonra gerçekleşeceğini ifade eder. Bu beklenti maddi bir beklenti olmamakla birlikte yıllardır hasreti çekilen kişiye yönelik olan bir beklentidir. Bir kaza ya da kayıp olayı sonucu kontrolsüz olarak gelişen bir ayrılık yaşanmış ve yıllardır büyük özlem çekilmektedir. Eninde sonunda büyük bir kavuşma yaşanacak ancak bunun için biraz daha zaman bulunmaktadır.


 

Kahve Falında Gerdanlık Görmek

Hayatınızda büyük bir değişiklik olmadan önce zihninizi dinlendirmeniz gerektiğini gösterir. Vereceğiniz büyük kararların öncesinde kafanızı tamamen boşaltıp, ihtiyacınız olan sağlıklı karar verme koşullarını bir an önce sağlamanız gerekir. Özellikle eğitim konusunda vereceğiniz kararlar hayatınızı değiştirir nitelikte olacaktır. Üzerine eğitim aldığınız konuda, yaşadığınız yerden çok uzak olan bir yerden daha iyi bir eğitim teklifi alabilirsiniz. Doğru karar vermek için yakınlarınızın tavsiyesinde muhakkak ihtiyacınız olacaktır. Eğitim için yapacağınız bu yolculuk, geleceğiniz tamamen değişmesine neden olabilir.

Fal sahibi erkek ise yıllardan beri tanıdığı bir kız arkadaşının yaptığı bir jest ile hayatını güzelleştirmesi sonucunda doğacak bir aşka dikkat çeker. Fal sahibi kadın ise, etrafında dolaşıp duran ama bir türlü fark etmediği bir adamın varlığına işarettir. Bu adamı fark ettikten sonra hayatı değişecek olan fal sahibi kendini korunup kollanmaya kaptıracak ve sürekli onu düşünecektir.

Yakın bir zamanda karşınıza çıkacak hayırlı bir kısmetin müjdecisidir. Er ya da geç bu kısmet sizinle buluşacak ve hayatınızın baştan aşağı değişmesiniz sağlayacaktır. İş hayatınızda ya da aşk yaşamınızda karşınıza çıkması muhtemel olan bu kısmet yalnızca sizin yaşamınızı değil, ailenizin ve arkadaşlarınızın yaşamını dahi değiştirecek nitelikte olacaktır. Bu kısmet sayesinde hem özel hem de sosyal hayatınızı bir düzene oturtarak daha sağlıklı ve mutlu günler geçireceksiniz.


 

Kahve Falında Altın Kolye Görmek

Belli bir süre içerisinde elinize toplu bir şekilde büyük miktarda para geçebileceğine yorulur. Bu parayı tek başınıza eğitim ve yaşam masraflarınız için kullanabileceğiniz gibi aileniz ve sevdiklerinizle beraber güzel anlara tanıklık edeceğiniz bir dünya seyahati için de harcayabilirsiniz. Ayrıca bu para iş ilişkilerinizin düzelmesini ve itibar kazanmanızı da sağlayabilir. Şu anda çalışmıyorsanız ancak uzun zamandır kendi işinizi kurmanın hayaliyle yaşıyorsanız, elinize geçen bu parayı sermaye olarak kullanabilir ve oldukça hayırlı bir iş için ilk adımları atabilirsiniz.

Tertemiz bir başlangıç yapmak, hayatı yeniden doğmuş gibi sıfırdan tekrar keşfetmektir. Ailenize yeni üyeler katılabilir ve bu sayede sizin de hayatınız değişebilir. İçinizde duran, itiraf etmeye korktuğunuz ne varsa hepsini anlatıp kurtulacağınızı gösterir. Yeni hayatlar, yeni umutlar, yeni insanlar olarak yorumlanmaktadır. Size sıfırdan emanet edilen bir insan, bir iş ya da bir eşyayı da temsil eder.

Mal ve mülk kazancı olarak yorumlanır. Fal sahibinin işlerinde daha temkinli davranarak arzu ettiği maddi kazanca sahip olacağına işaret eder. Doğru kararlar alacağınıza ve bu kararların sıkıntılarınızın sonlanmasını sağlayarak feraha ereceğinize dalalet eder. Yeni başlayacağınız işinizde çok başarılı olacağınıza ve bol kazançlı bir sürece gireceğinize yorulur.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Altın

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.