Kahve Falında Kolye Görmek

Kahve Falında Kolye Görmek
24 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 1.618 kez okundu.

Kahve falında kolye görmek, bu aralar biraz şımartılma isteği içerisinde olabileceğini vurgular. Üst üste gelen can sıkıcı olaylar ona kendini değersizmiş gibi hissettirmiş olabilir. Eğer evli ise eşi ile olan iletişimini güçlendirmeye ve yalnızca ondan gelen desteğe ihtiyacı var demektir. Birlikte saatlerce konuşarak olayları irdelemek ve ona kendi hatalarını tatlı bir dille göstermek eşinin görevi olacaktır. Bu ilgi alaka sayesinde inatçı tutumundan da vazgeçerek uysal bir kimliğe bürünecektir. Erkek ise aranılan özelliklere sahip bir kadına işaret eder. Kendisini çok iyi anlayan ve idare edebilen bir eşe sahip olmak tüm hayatını düzene sokacaktır.

Birbiriyle bağlantısız gibi görünen bazı olayları birbirine bağlamak anlamına da gelmektedir. Sıcağı sıcağına fark edilemeyen bu durum, sular durulduğunda ortaya çıkacaktır ve yaşananlardaki sırrı çözmesine yardımcı olacaktır. Asla değişmez sandığı duygularının değişerek farklı yönlere kayması ise ilk başlarda fal şaşırtabilir. Yine de bu güzel gelişmeler ve artık insanların birbirini anlıyor olması yaşanan her şeye değecektir. Ayrıca herkesten saklanarak yapılan bir işte başarı elde etmek olarak yorumlanır.

Duygularınızın bir anda değişmesi kız arkadaşınızı biraz ürkütüyor. Neşeli bir şekilde konuşurken aniden öfkelenmeniz onun gelecek hakkında endişelenmesine yol açıyor. Bazı sorunları içinizde fazla büyütüyor ve iletişime geçmediğiniz için farklı yönlere taşıyorsunuz. Yaşayacağınız ufak bir tartışma sonrasında ona saygı duymayı öğreneceksiniz. Maddi yönden bu aralar kafanız çok rahat olacak. Üşütmemeye dikkat edin ve kontrollerinizi ihmal etmeyin.

Kahve Falında İnci Kolye Görmek

Yıllar önce tanıdığınız insanlarla tekrar karşılaşacağınızı ve bu insanların hep aynı kaldığını görerek hayrete düşeceğinizi gösterir. Yıllar önce gördüğünüz bir arkadaşınızla yeniden bir araya gelebilir ve aradan geçen yıllara rağmen hala nasıl genç ve dinamik göründüğünü fark edip hayrete düşebilirsiniz. Ayrıca yakın zamanda bir iş kurabilir; işinizi nesilden nesile geçecek şekilde uzun yıllar boyunca devam ettirebilirsiniz. Uzun soluklu projelere başlamak ve başarıyla devam ettirmektir. Yıllarca sürecek bir iş konusunda insanların size büyük bir güvenle yaklaştığını görecek ve başarılı olacaksınız.

İncittiğiniz bir kalbi düzeltebilmek için yoğun çabalar içine girebilirsiniz. Yeni hayatınıza alışmak zaman alacak fakat evliliğiniz gayet iyi gittiği için bunu dert etmiyorsunuz bile. Kararlarınıza saygı duyan bir eşiniz var ama aranızdaki iletişimin hassas olması tedirgin olmanıza yol açıyor. Zamanla alışacağınız konuları çok düşünerek kendinizi yıpratmaktan vazgeçin. İş hayatında başarılı bir dönem yakalayacaksınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git