Kahve Falında Ağustos Böceği Görmek

Kahve Falında Ağustos Böceği Görmek
27 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 1.953 kez okundu.

Kahve falında ağustos böceği görmek, manevi yönü güçsüz bir insanla gelip geçici bir ilişki yaşamak olarak yorumlanır. Bu ilişkiye başlarken sadece karşı tarafın size verdiği enerjiyi düşünerek karar verdiğiniz için, huyların birbiri ile örtüşmediğini kaçırabilirsiniz. Fakat zaman içerisinde onu tanıdıkça inançlarınızın birbirine benzemediğini fark ederek geri dönüş yapmak isteyeceksiniz. Sizin için ileride çok büyük bir problem teşkil edebilecek olan bu durumu fark etmek ise tamamen şans eseri olacak. İlişki durumunuz daha fazla karışmadan önlemini almış olmak ve bağlanmadan noktayı koymak fazla yıpranmanızı engelleyecektir.

Etrafınızda sinirlerinizi bozacak kadar ağırkanlı insanların olmasına işaret eder. Kararlarınızı bu insanlardan uzak bir şekilde vermeye çalışsanız da akrabalarınız olan bu tarz insanlardan çok fazla uzaklaşamıyor olmanız elinizi kolunuzu bir süre bağlayabilir. İlişkinizi tamamen kesmek size ayıp geleceği için tahammül sınırlarınızı zorlamalarına izin veriyorsunuz. Ama çok yakın zamanda onlara tez canlı olduğunuzun mesajını vererek işlerinize karışmamalarınız sağlayacaksınız. Bir süre kafanızı dinleyerek aksayan işlerinizi rayına sokabilirsiniz. Planlarınızdan kimseye bahsetmezseniz tekrar başınızı ağrıtmalarına izin vermemiş olursunuz. Hesap kitap işlerinde yardıma ihtiyaç duyacaksınız fakat daha siz söylemeden bunu anlayan dostlarınız imdadınıza yetişecek.

Kötü ve zor bir süreç uzun bir dönem hayatında olacak. Kudret sahibi bir düşmanının sana vermeye çalıştığı büyük zarara engel olamayacaksın. Bu düşmanından gelebilecek her türlü tehlikeye hazırlıklı olmalısın.Başlamak istediğin yeni bir iş girişimi için doğru bir zamanda değilsin, bu girişimi bir süre daha ertelemen senin için daha hayırlı olacak.

Kahve Falında Cırcır Böceği Görmek

Bir konuda şansınızın yaver gideceğine işarettir. Uzun zamandan sonra aklınıza gelen geçmiş yaşantılarınızın, aslında sizin gelecek planlarınızın önünde bir engel olduğunu anlayacağınız bir döneme girebilirsiniz. Tanımadığınız biri tarafından gerçekleri görecek ve hayatınızın geri kalanında geçmişin aslında önemsiz olduğunu ve hedeflerinize yönelirseniz hayallerinize kavuşabileceğini anlayacaksınız. Kısmetlerinizin olduğu manasına da gelir. İş hayatında bir teklifle karşı karşıya geleceksiniz ancak bu teklif aslında size yarar sağlamayacak. O yüzden gelen teklifleri iyi analiz etmelisiniz.

Zorlukların ardından gelen mutluluk anlamı da taşır. Zorlanacağınız günlerin kapınızda olduğunu bilmelisiniz. Tabi bu zorlu günler bir müddet sonra sonlanacak ve beklentilerinizin gerçekleştiği, mutlu olacağınız günlere erişeceksiniz. Emeklerinizin karşılığını yakın bir zamanda alacak ve azminizin meyvelerini toplayacaksınız. Sizin ve çevrenizin bir konuda ortak fikirler ile hareket edeceğiniz bir olayın habercisidir. Bu fikirlerin başrolü siz olacağınız için sorumluluk sizin üstünüzde olacak. Yapılacak eleştirilere hazırlıklı olmalı ve çevrenizdeki insanların fikirlerine önem vermelisiniz.

Ev işleri, çoluk çocuk derken kocanızı fazlasıyla ihmal ediyorsunuz. Sizin bu ilgisiz tavırlarınız onun yanlış düşüncelere kapılmasına neden oluyor ve dolayısı ile sevgiyi başka kollarda aramaya itiyor. Bir an önce eski güzel günlerinize dönmek için adımlar atmazsanız ilişkiniz tamamen kopabilir. Çocuklardan birinin gergin tavırlar sergilemesi endişelenmenize yol açacak ama sıkıntı yok dert etmeyin.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git