Kahve Falında Ağustos Böceği Görmek

27.05.2016
Kahve Falında Ağustos Böceği Görmek

Kahve falında ağustos böceği görmek, çok yakında çıkılacak hayırlı bir yolculuğu işaret eder. Uzun süredir planladığınız bu yolculuğu en nihayetinde gerçekleştirileceğinize yorulur. Bu yolculukla birlikte hayatınızdaki çoğu şeyin değişeceğine ve sizi aşağı çekmeye çalışan insanlardan kurtulacağınıza dalalet eder.

Her daim doğruları söylemeye çalışan bir kişiliğiniz olduğuna ve bu özelliğiniz dolayısıyla da sık sık eleştirildiğinize yorulur. Yakın çevrenizde sizi fazla dürüst olmakla eleştiren kişilerin sizin aslında en doğru olanı yaptığınızı anlayacakları bir sürece gireceklerine işaret eder. Bu sürecin sonunda sizin söylediklerinizin önem kazanacağı ve sizi eleştirenlerin pişman olacağı anlamına gelir.

Yolculuğa çıkmadan önce birini ardınızda bırakacağınıza işaret eder. Çıkacağınız yolculuğun bu kişiyle alakalı, ondan uzaklaşmak için gerçekleştirilen bir plan olduğu anlamına gelir. Bu yolculuktan döndüğünüzde bıraktığınız kişiyi eskisi gibi bulmayacağınıza dalalet eder. Yokluğunuzla birlikte sizin onun için öneminizi kavrayacağına ve sizi üzen özelliklerini değiştirerek kendisine çeki düzen vereceğine yorulur. Bu noktada bir seçim yapmanız gerekeceğinin habercisidir. Bu kişiyi dönüşünüzle birlikte hayatınızdan tamamen çıkartmak ile sizin için değişmiş halini kabul etmek arasında bir seçim yapmanız gerekeceğini göstermektedir. İçinizi ferah tutup kalbinizden geçtiği gibi karar verirseniz sizin için en doğru kararı verebilirsiniz.

Aşk Hayatı

Partnerinizle geleceğinizi planlamakta zorluk çektiğiniz anlamına gelmektedir. Sevginizden emin olduğunuz ancak birlikte bir hayat geçirmenin nasıl olacağını kestirmekte güçlük çektiğiniz bir dönem içerisinde olduğunuza işaret eder. Kafanızdaki soru işaretlerinin birkaç hafta içerisinde partnerinizin ilişkiniz için atacağı büyük bir adımla dağılacağına yorulur. Bu adımla birlikte sahip olduğunuz ilişki bağına güvenmeye başlayacaksınız ve böylelikle geleceğiniz için endişelenmeyi bırakacaksınız.

Şu anda bekarsanız karşınıza birbirinden gece ve gündüz kadar farklı iki kısmetin çıkacağına yorulur. Birinin kişiliğinin daha oturaklı ve sakin, diğerinin ise heyecanlı ve canlı olduğuna dalalet eder. Önünüzdeki birkaç ayda bu iki kişi arasından sıklıkla gidip geleceğiniz ve bir seçim yapmakta zorlanacağınız şeklinde tabir edilir. Bu kısa zaman diliminde üstünüzde büyük bir yük varmış gibi hissetseniz de içinizi ferah tutmanızda fayda var. Sizin seçim yapmanıza gerek olmaksızın bu iki kişiden birisinin hayatınızdaki doğru kişinin kendisi olmadığını anlayarak sizden uzaklaşacağına dalalet olur.

Şu anda evliyseniz eşinizle birlikte yoğun hayat temposundan uzaklaşmak için yapacağınız kısa ama güzel tatile işaret eder. Bu tatille birlikte evliliğinizdeki sorunları gözden geçirerek çözüme kavuşturacağınıza ve döndüğünüzde evliliğinizin ilk günlerindeki gibi birbirinize yeniden aşık olacağınıza dalalet eder.

Para

Size hiç bitmeyecekmiş gibi gelen maddi sıkıntılarla boğuştuğunuz güçlüklerle dolu uzun bir dönemden geçtiğinize yorulur. Çok uzun zamandır para sıkıntısı çektiğinize ve bu sıkıntılar yüzünden isteklerinizi gerçekleştirmekte güçlük çektiğinize işaret eder. İki rakamı ile bağlantılı bir süre içerisinde alacağınız haber ile maddi sıkıntılarınızın geride kalabilir. Göz açıp kapayıncaya kadar gerçekleşecek olumlu gelişmelere şaşıracağınıza ancak bir o kadar mutlu olacağınıza yorulur.

Partnerinizden veya çok yakın bir dostunuzdan gelecek maddi yardıma işaret eder. Sıkıntılarınızı tek başına halletmeye çalışsanız da gelecek yardımı reddetmemeniz gerektiğine, yardımı kabul ederek maddi sorunlarınızın üstünden kolayca geleceğinize yorulur. Kabul edeceğiniz yardımla birlikte uzun süredir ödemekte güçlük çektiğiniz bir borcu kapatacağınıza böylelikle hayatınızda yeni bir dönemin açılacağına dalalet eder.

Borçlarınızın kapatmasının ve kendi paranızı biriktirmeye başlamanızın ardından küçük bir araba alacağınıza işaret eder. Bu arabanın sizin için çok önemli olacağına, aldığınız bu taşınır mal ile birlikte hayatınızdaki güzelliklerin başlayacağına dalalet olur. Yıllar sonra daha çok paranız ve daha iyi arabalarınız olsa bile geriye dönüp baktığınızda bu arabanın sizin için hayatınızdaki kötülüklerin geride kalışının sembolü olacağına yorulur.

Aile ve Yaşam Alanı

Annenizle yakın zamanda gerçekleştireceğiniz önemli bir konuşmaya yorulur. Bir süredir aklınızın başka şeylerle meşgul olduğuna ve ailenizle yeterince ilgilenmediğinize dalalet eder. Bu sebeple aile içinde yaşanan bir durumdan haberdar olmadığınız, annenizin sizi bilgilendirmek adına sizinle konuşacağı anlamına gelir. Aranızda gerçekleşecek bu konuşmanın ardından beklenmedik bir haberle son derece mutlu olabilirsiniz ve uzun süredir iyi haber beklediğiniz bir yakınınızdan bu haberin gelmiş olduğuna işaret eder.

Evli ve çocuklu iseniz eşinizin çocuklarınızın geleceği için atacağı bir adıma dalalet olur. Sizi de yakından ilgilendirecek bu adımla birlikte çocuklarınızın geleceğini güvence altına almak adına önemli bir karar vereceğinize işaret eder. Bu kararın ardından kendi hayallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçeceğinizi ve eşinizle evliliğinizin yıpranmış yönlerini tamir edeceğinizi gösterir.

Ailenizde yeni bir bebeğin dünyaya geleceği ve doğumuyla birlikte bir evlilikteki sorunları çözeceğine işaret eder. Bu bebekle birlikte yakın çevrenizde bulunan akrabalarınızın evliliği düzeleceğine ve onlarla birlikte sizin de kısa sürede bir bolluk sürecine gireceğinize işarettir.

İş ve Kariyer

Yakın zamanda gerçekleştirilecek uzun bir iş seyahate işaret eder. İşiniz için çıkacağınız bu yolculuğun düşündüğünüzden daha önemli olduğuna, önemli kişilerle tanışacağınıza dalalet olur. Bu sebeple iyi bir planlama yapmanız ve kendinizi çok iyi hazırlamanız gerektiğine yorulur. Bu seyahat sırasında çok önemli kişileri etkileme fırsatı bulacağınızı ancak bunu yalnızca bilge bir şekilde hareket ederseniz başaracağınızı gösterir.

Yeni bir iş ortaklığının söz konusu olacağı anlamına gelir. Çok iyi tanımadığınız ancak başarılarını bildiğiniz birinden gelecek ortaklık teklifini işaret eder. Bu noktada vereceğiniz zorlu bir karar olacağına, tanımadığınız ancak başarılı olduğunu bildiğiniz bir kişiyle kariyerinize yön verip veremeyeceğinize karar vermeniz gerekeceğine dalalet olur. Dikkatli bir şekilde düşünür ve iş ile özel hayatınızın birbirinden farklı olduğunun farkına varırsanız daha doğru bir karar vereceğinize yorulur.

Yakın zamanda gündeminizde konumu çok güzel ancak oldukça elden düşme bir dükkanın alımının olacağını gösterir. Dikkatli olmanız gerektiğine, gelecekte sağlayacağınız karın bugün yapacağınız harcamalara değip değmeyeceği hususunda düşünmeniz gerektiğine dalalet eder.

Sağlık

Sağlığınızla ilgili yaşadığınız bütün sorunların çözüleceğine ve uzun süredir yaşadığınız kronik rahatsızlığınızın iyileşeceğine dalalet eder. Sağlığınızın düzelmesiyle birlikte yaşam kalitenizin artacak ve uzun süredir yapmayı arzuladığınız şeyler için gerekli enerjiyi sonunda bulacağınıza işaret eder.

Kısa zamanda gerçekleştirmeye çalışacağınız hayalleriniz ve planlarınız yüzünden yorulacağınıza ancak bunun sizi fiziki olarak daha da güçlendireceğinize yorulur. Uzun süren yorgunluk halini nihayet üstünüzden atarak harekete geçeceğiniz anlamına gelir. Bu dönemde fazla harekete bağlı olarak ayaklarınızda ve ellerinizde şişlikler oluşabilir, ancak telaşa kapılmanıza gerek yoktur.

Uzun süredir rahatsız olan, aklınızın bir köşesini sahip olduğu hastalıkla sürekli meşgul eden bir sevdiğinizden iyi haber alacağınız anlamına gelir. Bu haberle birlikte rahatlayacağınıza ve üzerinizden büyük bir yük kalktığını hissedeceğinize yorulur.

Özellikle yakında zamanda gerçekleştireceğiniz bir seyahatte kendinize ve yediklerinize dikkat etmeniz gerektiğine, sindirim sistemiyle ilgili ufak sıkıntılar yaşayabileceğinize işaret eder. Tatile çıkmadan önce yemek yiyeceğiniz yerleri daha iyi araştırmanız ve temizliğinden emin olduğunuz yerlere gitmeniz durumunda hiçbir sağlık sıkıntısı yaşamadan güzel bir tatil geçireceğiniz anlamına gelir.


 

Kahve Falında Cırcır Böceği Görmek

Bir konuda şansınızın yaver gideceğine işarettir. Uzun zamandan sonra aklınıza gelen geçmiş yaşantılarınızın, aslında sizin gelecek planlarınızın önünde bir engel olduğunu anlayacağınız bir döneme girebilirsiniz. Tanımadığınız biri tarafından gerçekleri görecek ve hayatınızın geri kalanında geçmişin aslında önemsiz olduğunu ve hedeflerinize yönelirseniz hayallerinize kavuşabileceğini anlayacaksınız. Kısmetlerinizin olduğu manasına da gelir. İş hayatında bir teklifle karşı karşıya geleceksiniz ancak bu teklif aslında size yarar sağlamayacak. O yüzden gelen teklifleri iyi analiz etmelisiniz.

Zorlukların ardından gelen mutluluk anlamı da taşır. Zorlanacağınız günlerin kapınızda olduğunu bilmelisiniz. Tabi bu zorlu günler bir müddet sonra sonlanacak ve beklentilerinizin gerçekleştiği, mutlu olacağınız günlere erişeceksiniz. Emeklerinizin karşılığını yakın bir zamanda alacak ve azminizin meyvelerini toplayacaksınız. Sizin ve çevrenizin bir konuda ortak fikirler ile hareket edeceğiniz bir olayın habercisidir. Bu fikirlerin başrolü siz olacağınız için sorumluluk sizin üstünüzde olacak. Yapılacak eleştirilere hazırlıklı olmalı ve çevrenizdeki insanların fikirlerine önem vermelisiniz.

Ev işleri, çoluk çocuk derken kocanızı fazlasıyla ihmal ediyorsunuz. Sizin bu ilgisiz tavırlarınız onun yanlış düşüncelere kapılmasına neden oluyor ve dolayısı ile sevgiyi başka kollarda aramaya itiyor. Bir an önce eski güzel günlerinize dönmek için adımlar atmazsanız ilişkiniz tamamen kopabilir. Çocuklardan birinin gergin tavırlar sergilemesi endişelenmenize yol açacak ama sıkıntı yok dert etmeyin.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Çekirge

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.