Kahve Falında Büst Görmek

Kahve Falında Büst Görmek
28 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 1.438 kez okundu.

Kahve falında büst görmek, senin bu hayatta ne kadar da değerli olan bir insan olduğunu göstermektedir. Bazen kendini o kadar değersiz ya da işe yaramaz bir insan gibi hissediyorsun ki işte o anlarda alıp başını gidesin ve yanında olduğun insanlara da acı vermek ve yük olmak yerine tek başına kendine giderek en büyük cezayı da vermek istiyorsun. Aslında biraz olgun düşünüyor olsan ya da bazı şeyleri üstten görmek yerine daha çok detaya inmeyi tercih eder isen senin böyle düşünmene neden olan o şeyler aslında o kadar saçma ve yanlış anlaşılmış olduğunu anlayacaksın ki sen de o zaman kendine büyük haksızlıklar yaptığını da anlayacaksın. Herkes gibi sen de o kadar değerli olan bir insansın ki özellikle de bu ara boştan yere yaptığın kuruntulara ve kendini üzmene bir son vererek daha çok mutlu olan zaman dilimlerini de kendine armağan etmelisin.

Aslına bakar isen iş yerinde adeta tüm gözleri de başarın ile üzerine çeken tek kişi olduğunu da göstermektedir. Her ne işe el atar isen tam bitti olmaz bu iş der iken bile o kadar başarılı olan sonuçlar ile karşılaşıyorsun ki çalışıyor olduğun yerdeki herkes de seni bu durumdan dolayı da oldukça çok seviyor ve senin ile iyi yerlere gelecek olduklarını da düşünüyorlar.

Kahve Falında Kadın Büstü Görmek

Birçok anlama gelebilir. İlk olarak maddiyatla yorumlanır. Anlamının doğrudan alakası vardır. Eğer mutlu bir ifadeyse maddi yönden bir kazanç elde edeceksiniz demektir. Tam tersi asık suratlı bir ifade var ise o zaman maddi yönden kaybınız olacak demektir.

Önemli kararlar alacağınız anlamına gelir. Bu kararları alırken geçmişten ders alarak tüm yaşadıklarınızı kendi lehinize çevireceksiniz demektir. Sabrederek geldiğiniz bu huzurun uzun süre tadını çıkarabilirsiniz. Bir diğer anlamı etrafınızdaki arkadaşlarınızla tartışmalar yaşayabilirsiniz. Sizin huzurunuzu kaçıran insanlardan uzak durmalı, tartışmalardan kaçınmalı ve sert çıkışlar yapmamalısınız. Aşk ile ilgili anlamı ise; sevgilinizle duygusal bir dönem yaşayacaksınız. Bu durumu fırsata çevirerek aşkınızı daha da kuvvetlendirebilirsiniz. Yine anlamlarından biri dileklerinizin gerçekleşmesine çok az zaman kaldığının habercisizdir. Biraz daha sabredin güzel günler yakında. Yüzün genç mi yoksa yaşlı mı bir yüzü var, buna da çok dikkat etmeniz gerekir. Eğer genç biri ise gelecek habercisidir. Dilekleriniz, Umutlarınız olacak demektir. Orta yaşlı biri ise yaşadığınız zamanı sorgulamanız gerekir. Yaptığınız bazı yanlışlardan ders alacak geleceğe güzel bir şekilde devam edeceksiniz demektir. Eğer yaşlı biri ise geçmişte canınızı sıkan olaylar tekrar gündeme gelecek fakat siz bu durumu lehinize çevirmeyi başaracaksınız anlamına gelir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git