Kahve Falında Büst Görmek

28.05.2016
Kahve Falında Büst Görmek

Kahve falında büst görmek, hayatınızda güzel şeylerle karşılaşacak olmanıza delalet eder. Yaşam boyunca iyilik ve hayra, bolluk ve bereket dolu günler yaşayacağınıza işaret eder. Evliyseniz bir erkek çocuğunuz olacağına yorumlanır. Sizin cömert ve asil bir insan olduğunuzun göstergesidir. Aynı zamanda finansal konulara dikkat etmek konusunda uyarıcıdır. Özellikle borçlarınızın birikmemesi konusunda çaba göstermeniz gerektiğine yorumlanır. Maddi durumlar açısından sıkıntı çekilebileceğine dikkat çeker. Finansal konularda dikkatli olmanıza, iş ve eğitim hayatına önem verdiğinizde güzel bir geleceğin sizi beklediğini de gösterir. Bu bağlamda sizin için hızlı bir yükseliş gündemdedir. Enerjinizi doğru alana yöneltmeniz konusunda bir uyarıdır.

Aşk veya evlilik hayatında bir süre sorunlar yaşayacağınıza delalet eder. Bu sorunlar kavga ve çeşitli sebeplerle iletişim sıkıntısı da olabilir. Sakin ve sabırlı davranmanız gereken bir döneme işaret eder. Bu dönem gösterdiğiniz sabır ilişkinizin devamı için önemlidir. Anlayışlı olmaya özen göstererek ilişkinizin seyrini değiştirmeniz önemlidir. Gösterdiğiniz olumlu tavırla birlikteliğinizin sorunsuz bir şekilde devamını sağlayacağınıza delalet eder. Olumlu düşünmenin enerjinizi de olumluya çevirmesi mümkündür. Bununla birlikte rahatlamış ve daha mutlu bir insan olarak yaşama dahil olma ihtimaliniz yüksektir. İnsanlardan güzel sözler, övgüler duymanıza tabir olur. Bu durum sizi teşvik edecek ve daha mutlu bir insan olmanızı sağlayacaktır. İş, eğitim ve aile hayatınızdaki sorunları görmezden gelerek amacınıza yönelmenin doğru olduğuna işaret eder. Amacınıza yöneldiğinizde hayatınızdaki eksilerin artıya dönüşü kaçınılmazdır.

Aşk Hayatı

Her anlamda gücün sembolüdür. Yaşamınıza birinin girmesi söz konusudur. Bu kişiden oldukça fazla etkilenmenizin mümkün olduğuna delalet eder. Hatta bu kişiyi yaşamınızın merkezine yerleştirmeniz çok sürmeyecek demektir. Aynı zamanda sizden uzak fakat yakınınıza gelmek isteyen birinin varlığını işaret eder. Bu kişinin arkası size dönük olduğundan sizinle bir konuda tartışacağına da yorulur. Tartışmanın uzamaması için alttan almanız gerektiğine dikkat çeker. Bu kişi oldukça önem verdiğiniz birisidir. Eğer hayatta sevgiliniz veya eşiniz yoksa yeni tanışacağınız bir insan olduğu anlamına gelir. Çok kısa zaman içinde bir sevgiliniz olacağına ve bu insanın dürüst, güvenilir ve yol gösterici bir karakterinin olmasına işaret eder. Bu nedenle ilişkiye bir şans vermenin hayırlı olacağı anlamına gelir.

Bekar bir hanımsanız sizin için hayırlı bir kısmetin çok yakında hayatınıza gireceğini delalet eder. Bu kişi ile olumlu bir ilişki kuracağınız ve zamanla ciddiyete dönüşen bir ilişkiniz olacağı anlamına gelir. Bu kişinin hayırlı bir kişi olduğu ve size mutluluk getireceğine işaret eder. İyi bir gelecek ve sağlam aile ilişkisi anlamına da gelir. Hayırlı ve güzel haberlerin sembolüdür.

Para

Kısmetin açılacağına, bolluk ve bereketin artacağına yorumlanır. Yaptığınız işte başarılı olmaya, yükselmeye ve bunun sonucunda gelirinizin artmasına delalettir. İş arıyorsanız en kısa zamanda bulacağınız ve gelir elde etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Elinize hiç beklemediğiniz bir yerden para gelmesi söz konusudur. Bu para sizi oldukça rahatlatacak ve sıkıntıları atlatmanızı sağlayacaktır. Maddi anlamda güçleneceğinize ve hayat standardınızın da iyileşmesine delalettir. Yeni başlangıçlar ve girişimler konusunda hayırlı gelişmeler anlamına gelir. Girişim yaptığınız işlerde başarılı olmaya ve bolca kazanç elde etmeye işarettir. İş alanında yatırım yapmak ve kendi işinizi kurmak konusunda başarılı olacağınızı simgeler. Amacınızı belirleyerek bu uğurda doğru kararlar vermenizin kazancınızı artıracağı anlamına gelir.

Cömert ve yardımsever bir insan olduğunuza delalettir. Kazancınızın bolluğu ve bereketinin yanı sıra cömertliğinizin size ayrıca güç katacağının habercisidir. İyiliksever yanınız sayesinde hanenizde bolluk ve bereketin artacağına delalet eder. Hayırlı ve bol kazancınızı aile bireylerinizle paylaşmaya ve huzurlu hayat sürdürmeye işaret eder. Bu dönemde yatırımlar ve kazancınızı değerlendirme konusunda hareket etmenin gelirinizi artacağı anlamına da gelmektedir.

Aile ve Yaşam Alanı

Özel hayatınızda yeni gelişmelerin olacağına işarettir. Eğer bekarsanız hayatınıza seveceğiniz bir insanın girmesi söz konusudur. Bu insan sizi etkileyecek ve hayatınızda büyük bir yer edinecektir. O kişi ile güzel vakit geçirmeniz ve paylaşımda bulunmanız anlamına gelir. Zamanla bağlanacağınız bu kişi ile nişan veya düğün de söz konusu olabilir. Hayırlı bir birlikteliğin habercisidir. Mutluluk ve huzuru simgeler. Aynı zamanda bir hanımsanız birlikte olacağınız kişinin güçlü ve korumacı bir kişi olacağına delalettir. Evliyseniz hanenizde mutluluğun artacağına delalettir. Artan kazancınızın, bolluğun ve bereketin hanenizde refah yarattığı anlamına gelir. Hamile iseniz bir erkek çocuğunuz olacağına tabir edilir. Hayırlı bir evlat olacağı anlamına gelir.

Yeni iş fırsatları ile birlikte hayalini kurduğunuz aile hayatını kuracağınıza da yorulur. Güçlenmeye ve bu güçle birlikte mutluluğa ulaşmaya delalettir. Aynı zamanda çalışkan bir kişilik olduğunuza tabir olur. Çevrenizdeki insanlara yardım ederek toplumda itibar görmeniz de mümkündür. Bu durumun aile hayatınıza olumlu etkileri de vardır. Düzenli, mutlu ve bolluk içinde geçen hayatın müjdecisidir. Yaşanacak güzel gelişmelerin, hayırlı birlikteliklerin, gelecek güzel günlerin tadının çıkarılması gerektiğini salık verir.

İş ve Kariyer

Gücünüzün artacağını simgeler. Aynı zamanda sembol karanlık ise kötü niyetli bir insan ile karşılaşmanız anlamına gelir. Sembol aydınlık ise iyi niyetli bir insanın karşınıza çıkacağına ve bu insandan yardım göreceğinize yorumlanır. Sembolde yaşlı bir görünüm varsa korunduğunuzun işaretidir. Her konuda sizi destekleyecek bir insanın varlığına delalettir. Bu yardım iş konusunda da olabilir. İşten çıktıysanız yeni bir iş bulmanızı sağlayabilir. Ya da iş arıyorsanız önünüze güzel fırsatlar çıkmasına yardımcı olabilir. Yardım alacağınız kişiden aynı zamanda akıl aldığınıza da delalet eder. Bu manevi destek ile işlerinizin yoluna girmesi söz konusudur.

İş ve kariyer anlamında olumlu bir döneme giriyorsunuz demektir. Güzel haberler almaya, bolluğa, berekete ve zenginliğe tabir olur. Hayatınızda yaşanan gelişmelerin sizi mutlu edeceğini bildirir. Eğer bir erkekseniz bu sembol sizinle rekabet etmek isteyen bir insan olduğunu gösterir. Bu rekabet iş hayatında olabileceği gibi özel hayatta da olabilir. Sakin ve akıllıca tavırlarla gücünüzü kullanacağınıza ve başarılı olacağınıza yorumlanır. İşte başarılı olacağınız, iş kurma karaları alacağınız bir döneme delalet eder. Çalışmalarınızın sonucunu fazlasıyla alacağınız ve zenginliğe adım adım yaklaştığınızın habercisidir.

Sağlık

Sağlık ve sıhhat ile ilgili güzel haberler almaya işarettir. Eğer herhangi bir sağlık konusunda sıkıntınız var ise yakın zamanda geçeceğinin habercisidir. Hali hazırda gördüğünüz bir tedavi varsa olumlu sonuçlar almaya delalettir. Moral bozukluğunun her konuyu kafaya takmanın yersizliğine dikkati çeker. Bu durum sağlığı olumsuz etkileyeceğinden, gelecek günlerin güzellik getireceğini düşünmeniz gerektiğine işarettir. Biraz daha rahat ve kaygısız olmanızı salık verir. Gündeminizde bir ameliyat varsa bunu kolaylıkla atlatıp gücünüze kavuşacağınızı gösterir. Bu konuda kaygılanmanız yersizdir. Sevdiklerinize sağlık konusunda destek olacağınızın ve sonucun iyi olacağının habercisidir. Siz bir erkek iseniz bir yakınınıza sağlıkla ilgili önemli destekler sağlayacağınıza işaret eder. Bu yardım ile tüm sıkıntılar aşılacak ve gelecek güzel günler yaşanacaktır.

Güce işarettir. İçinizdeki güce odaklanarak sağlığınıza korumanız gerektiği konusunda uyarıcıdır. Her bakımdan kendinize iyi bakmanın yaşamınıza artı değerler katacağını simgeler. Sağlıklı beslenmek, spor yapmak, yeterince dinlenmek ve kişisel bakıma yönelmenin size iyi geleceğine delalettir. Bu şekilde gücünüze güç katarak mutlu günlerin tadını çıkartmanız mümkündür.


 

Kahve Falında Kadın Büstü Görmek

Birçok anlama gelebilir. İlk olarak maddiyatla yorumlanır. Anlamının doğrudan alakası vardır. Eğer mutlu bir ifadeyse maddi yönden bir kazanç elde edeceksiniz demektir. Tam tersi asık suratlı bir ifade var ise o zaman maddi yönden kaybınız olacak demektir.

Önemli kararlar alacağınız anlamına gelir. Bu kararları alırken geçmişten ders alarak tüm yaşadıklarınızı kendi lehinize çevireceksiniz demektir. Sabrederek geldiğiniz bu huzurun uzun süre tadını çıkarabilirsiniz. Bir diğer anlamı etrafınızdaki arkadaşlarınızla tartışmalar yaşayabilirsiniz. Sizin huzurunuzu kaçıran insanlardan uzak durmalı, tartışmalardan kaçınmalı ve sert çıkışlar yapmamalısınız. Aşk ile ilgili anlamı ise; sevgilinizle duygusal bir dönem yaşayacaksınız. Bu durumu fırsata çevirerek aşkınızı daha da kuvvetlendirebilirsiniz. Yine anlamlarından biri dileklerinizin gerçekleşmesine çok az zaman kaldığının habercisizdir. Biraz daha sabredin güzel günler yakında. Yüzün genç mi yoksa yaşlı mı bir yüzü var, buna da çok dikkat etmeniz gerekir. Eğer genç biri ise gelecek habercisidir. Dilekleriniz, Umutlarınız olacak demektir. Orta yaşlı biri ise yaşadığınız zamanı sorgulamanız gerekir. Yaptığınız bazı yanlışlardan ders alacak geleceğe güzel bir şekilde devam edeceksiniz demektir. Eğer yaşlı biri ise geçmişte canınızı sıkan olaylar tekrar gündeme gelecek fakat siz bu durumu lehinize çevirmeyi başaracaksınız anlamına gelir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kadın

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.