Kahve Falında Büst Görmek

28.05.2016
Kahve Falında Büst Görmek

Kahve falında büst görmek, fal sahibinin sağlığı ile ilgili yaşadığı bir problemi atlatarak şifa bulacağı anlamına gelir. Erkek büstü, kişinin çok istediği bir şeyin gerçekleşeceğine ve vermiş olduğu emeklerin karşılığını alacağına; kadın büstü ise yaşam boyunca iyilik ve hayır göreceğine işaret eder.

Aşk Yorumu

Gücün sembolüdür. Yaşamınıza birinin girmesi söz konusudur. Bu kişiden oldukça fazla etkilenmenizin mümkün olduğuna delalet eder. Hatta bu kişiyi yaşamınızın merkezine yerleştirmeniz çok sürmeyecek demektir. Aynı zamanda sizden uzak fakat yakınınıza gelmek isteyen birinin varlığını işaret eder.

Bu kişi oldukça önem verdiğiniz birisidir. Eğer hayatta sevgiliniz veya eşiniz yoksa yeni tanışacağınız bir insan olduğu anlamına gelir. Çok kısa zaman içinde bir sevgiliniz olacağına ve bu insanın dürüst, güvenilir ve yol gösterici bir karakterinin olmasına işaret eder. Bu nedenle ilişkiye bir şans vermenin hayırlı olacağı anlamına gelir.

Bekar bir hanımsanız sizin için hayırlı bir kısmetin çok yakında hayatınıza gireceğini delalet eder. Bu kişi ile olumlu bir ilişki kuracağınız ve zamanla ciddiyete dönüşen bir ilişkiniz olacağı anlamına gelir. Bu kişinin hayırlı bir kişi olduğu ve size mutluluk getireceğine işaret eder. İyi bir gelecek ve sağlam aile ilişkisi anlamına da gelir. Hayırlı ve güzel haberlerin sembolüdür.

Para Yorumu

Falda büst görmek, fal sahibinin kısmetinin artacağı ve bolluk, bereket içerisinde yaşayacağı anlamına gelir. Kişinin yapacağı işlerde büyük başarılar elde ederek kazancının artacağına ve hiç beklemediği bir yerden eline geçecek yüklü miktarda para ile borçlarını ödeyerek rahatlayacağına işaret eder.

Kahve falı yorumcularına göre maddi anlamda güçleneceğinize ve hayat standardınızın da iyileşmesine delalettir. Yeni başlangıçlar ve girişimler konusunda hayırlı gelişmeler anlamına gelir. Girişim yaptığınız işlerde başarılı olmaya ve bolca kazanç elde etmeye işarettir. İş alanında yatırım yapmak ve kendi işinizi kurmak konusunda başarılı olacağınızı simgeler. Amacınızı belirleyerek bu uğurda doğru kararlar vermenizin kazancınızı artıracağı anlamına gelir.

Cömert ve yardımsever bir insan olduğunuza delalettir. Kazancınızın bolluğu ve bereketinin yanı sıra cömertliğinizin size ayrıca güç katacağının habercisidir. İyiliksever yanınız sayesinde hanenizde bolluk ve bereketin artacağına delalet eder.

Hayırlı ve bol kazancınızı aile bireylerinizle paylaşmaya ve huzurlu hayat sürdürmeye işaret eder. Bu dönemde yatırımlar ve kazancınızı değerlendirme konusunda hareket etmenin gelirinizi artacağı anlamına da gelmektedir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Özel hayatınızda yeni gelişmelerin olacağına işarettir. Eğer bekarsanız hayatınıza seveceğiniz bir insanın girmesi söz konusudur. Bu insan sizi etkileyecek ve hayatınızda büyük bir yer edinecektir. O kişi ile güzel vakit geçirmeniz ve paylaşımda bulunmanız anlamına gelir. Zamanla bağlanacağınız bu kişi ile nişan veya düğün de söz konusu olabilir. Hayırlı bir birlikteliğin habercisidir.

Mutluluk ve huzuru simgeler. Aynı zamanda bir hanımsanız birlikte olacağınız kişinin güçlü ve korumacı bir kişi olacağına delalettir. Evliyseniz hanenizde mutluluğun artacağına delalettir. Artan kazancınızın, bolluğun ve bereketin hanenizde refah yarattığı anlamına gelir. Hamile iseniz bir erkek çocuğunuz olacağına tabir edilir. Hayırlı bir evlat olacağı anlamına gelir.

Yeni iş fırsatları ile birlikte hayalini kurduğunuz aile hayatını kuracağınıza da yorulur. Güçlenmeye ve bu güçle birlikte mutluluğa ulaşmaya delalettir. Aynı zamanda çalışkan bir kişilik olduğunuza tabir olur.

Çevrenizdeki insanlara yardım ederek toplumda itibar görmeniz de mümkündür. Bu durumun aile hayatınıza olumlu etkileri de vardır. Düzenli, mutlu ve bolluk içinde geçen hayatın müjdecisidir. Yaşanacak güzel gelişmelerin, hayırlı birlikteliklerin, gelecek güzel günlerin tadının çıkarılması gerektiğini salık verir.

İş ve Kariyer Yorumu

Gücünüzün artacağını simgeler. İyi niyetli bir insanın karşınıza çıkacağına ve bu insandan yardım göreceğinize yorumlanır. Korunduğunuzun işaretidir. Her konuda sizi destekleyecek bir insanın varlığına delalettir.

Bu yardım iş konusunda da olabilir. İşten çıktıysanız yeni bir iş bulmanızı sağlayabilir. Ya da iş arıyorsanız önünüze güzel fırsatlar çıkmasına yardımcı olabilir. Yardım alacağınız kişiden aynı zamanda akıl aldığınıza da delalet eder. Bu manevi destek ile işlerinizin yoluna girmesi söz konusudur.

İş ve kariyer anlamında olumlu bir döneme giriyorsunuz demektir. Güzel haberler almaya, bolluğa, berekete ve zenginliğe tabir olur. Hayatınızda yaşanan gelişmelerin sizi mutlu edeceğini bildirir.

Sizinle rekabet etmek isteyen bir insan olduğunu gösterir. Bu rekabet iş hayatında olabileceği gibi özel hayatta da olabilir. Sakin ve akıllıca tavırlarla gücünüzü kullanacağınıza ve başarılı olacağınıza yorumlanır. İşte başarılı olacağınız, iş kurma karaları alacağınız bir döneme delalet eder. Çalışmalarınızın sonucunu fazlasıyla alacağınız ve zenginliğe adım adım yaklaştığınızın habercisidir.

Sağlık Yorumu

Sağlık ve sıhhat ile ilgili güzel haberler almaya işarettir. Eğer herhangi bir sağlık konusunda sıkıntınız var ise yakın zamanda geçeceğinin habercisidir. Hali hazırda gördüğünüz bir tedavi varsa olumlu sonuçlar almaya delalettir.

Moral bozukluğunun her konuyu kafaya takmanın yersizliğine dikkati çeker. Bu durum sağlığı olumsuz etkileyeceğinden, gelecek günlerin güzellik getireceğini düşünmeniz gerektiğine işarettir.

Gündeminizde bir ameliyat varsa bunu kolaylıkla atlatıp gücünüze kavuşacağınızı gösterir. Bu konuda kaygılanmanız yersizdir. Sevdiklerinize sağlık konusunda destek olacağınızın ve sonucun iyi olacağının habercisidir. Yakınınıza sağlıkla ilgili önemli destekler sağlayacağınıza işaret eder. Bu yardım ile tüm sıkıntılar aşılacak ve gelecek güzel günler yaşanacaktır.

Güce işarettir. İçinizdeki güce odaklanarak sağlığınıza korumanız gerektiği konusunda uyarıcıdır. Her bakımdan kendinize iyi bakmanın yaşamınıza artı değerler katacağını simgeler. Sağlıklı beslenmek, spor yapmak, yeterince dinlenmek ve kişisel bakıma yönelmenin size iyi geleceğine delalettir. Bu şekilde gücünüze güç katarak mutlu günlerin tadını çıkartmanız mümkündür.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.