Kahve Falında Kaz Görmek

Kahve Falında Kaz Görmek

Kahve falında kaz görmek, sana gelecek olan hiç beklemediğin kişiden ve hiç beklemediğin anlarda olan maddi yardımları da işaret etmektedir. Sen o kadar saf ve iyi niyet sahibi bir insansın ki insanlar her ne kadar her şeyini senden sakınıyor olsalar bile sen kimseden sakınmıyor oluşun, senin ay sonuna doğru maddi açıdan oldukça da zorlanacak olduğun zaman dilimleri geçirmene neden oluyor. Sen de kendine bunları yapmasına izin vermek yerine daha çok kendi mutluluğun ve rahatın için bir şeyler yapmayı tercih eder isen o zaman göreceksin ki işte sen de bu hayatın en güzel anlarını daha rahat bir şekilde yaşayabileceksin. Son zamanlarda sana karşı oldukça soğuk olan bir kişiden maddi yardım gelecek ve bu hayli şaşırtacak olsa bile bir hayli de mutlu olmana neden olacak.

Aşk Hayatı

Aşkınızın alevleneceği, harika bir döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir. Bir süredir durağan giden ilişkiniz, tekrar canlanacak. Silkelenip kendinize gelerek, bu monotonluğa dur diyeceksiniz. Birlikte yapabileceğiniz aktiviteler bularak, aslında beraber ne kadar çok eğlendiğinizi ve anlaştığınızı anlayacaksınız. Kısa süre sonra biri ile tanışıp, aşık olacağınız anlamına gelmektedir. Aşka kapılarınızı sonuna kadar açacak, mutluluğu iliklerinize kadar yaşayacaksınız. Uzun boylu esmer beyefendi önce kapınızı sonra da kalbinizi çalacak. Sanki sizde yıllardır tanışıyormuşsunuz hissini yaşatacak. Güzel bir birlikteliğe başlayarak, kendinizi dünyanın en şanslı insanı hissedeceksiniz.

Gönlünüzde iki kişinin var olmasına ve bir karar vermenizin zamanının geldiği anlamına gelmektedir. Aslında oturup artı ve eksilerini yazarak size ağır basan tarafı seçerseniz, ömür boyu mutlu olur, sadakat dolu bir birliktelik yaşarsanız. Aşk işi şakaya gelmez, ince eleyip sık dokuyun. Şıpsevdi yapınız sizi karar verme anlamında zorlasa da eninde sonunda doğruyu seçeceksiniz.

Hayatınızdaki insan ile evlenmek sizin en büyük hayaliniz. Her birlikte çıktığınız akşam yemeğinde ondan bir yüzük bekliyorsunuz. Partnerinizde bu durumun farkında ama biraz maddi sıkıntılarından cesaret edememiş. Ama artık zaman geldi çattı, kısa süre sonra ellerinde çiçekler ve tek taş ile size evlenme teklifi edecek. Bu teklif karşısında mutluluk gözyaşlarınız sel olup akacak.

Para

Maddi açıdan zenginliğe doğru yükseleceğiniz yeni bir döneme gireceksiniz. Yaptığınız yatırımların meyvesini yiyeceğiniz zaman geldi çattı. Evlerinizi kiraya verecek, yüksek gelir elde edeceksiniz. Tam anlamı ile istediğiniz hayatı yaşayacaksınız.

Zenginliğin üst sınırlarını yaşayacaksınız. Her an istediğiniz yere gidecek her an istediğiniz eşyaya sahip olacaksınız. Parayı çok seviyorsunuz, tabii çalışmayı da. İş hayatınızda azminiz sayesinde çok güzel paralar kazanıyor, iyi yatırımlar yapıyorsunuz. Paranızın eksilmeyeceği, paranıza para katacağınız günler sizi bekliyor.

Maddi açıdan sizden yardım bekleyen birine işaret eder. Bu kişi yakın zamanda size yardım eden biri. Bunun kim olduğunu biraz çevrenize bakarak anlayacaksınız. Elinde avucunda ne varsa arkadaşlarına heba etmiş bir yakınınızın bu yardım istediğini geri çevirmeyecek, maddi durumunuzun iyi olması nedeni ile o kişiyi rahata kavuşturacaksınız. İyi, merhametli ve vicdan sahibi kişiliğiniz ile yastığa kafanızı daha rahat koyacak, birilerine yardım etmiş olduğunuz için kendinizle gurur duyacaksınız.

Aile ve Yaşam Alanı

Hane içerisinde küs olduğunuz biri ile barılacağınız anlamına gelmektedir. Bu küslük nedensiz yere olduğu için fazla büyütmeme kararı alacak, aradaki kırgınlıkları telafi edeceksiniz. Bir yakınınız sayesinde küs olduğunuz kişi ile buzlar eriyecek, hane içerisinde daha huzurlu olacaksınız.

Uzaktan gelen akrabalara işaret eder. Bu akrabalar uzun bir süre kalmayı planlayacak, ailede köklü değişimler yapmaya yardımcı olacaktır. Yeni bir eve taşınma konusunda size ön ayak olacak ve bu konuda çok fazla yardımları dokunacaktır. Bu dönemde yanınızda olan bu insanları hayatınızın her alanında anacak ve ne zaman olursa olsun onların yanında olmayı kendinize görev bileceksiniz. Yeni ev size yeni umutlar getirerek, aydınlık bir döneme gireceksiniz.

Harika ışıltılı bir elbise ile ailenizle beraber güzel bir akşam yemeğine çıkacaksınız. Bu yemekte hane içerisindeki tüm dertleri sıkıntıları atacak, eve döndüğünüzde tamamen yenilenmiş hissedeceksiniz. Bu akşam yemeği ailedeki herkese iyi gelecek ve herkesin mutlu günler geçirmesini sağlayacaktır.

Onlar farkında değil ama siz arkanızdan kazılan kuyuların hepsinin farkındasınız ve onlara izin veriyorsunuz. Çünkü gerçek yüzlerini herkesin görmesini istiyorsunuz. Yakın dostum dediğiniz insanların bir bir kötülerini gün yüzüne çıkartıyor, kendinizi daha güçlü hissediyorsunuz. Endişelenmeyin, bu kişiler zaten sizin dostluğunuzu hak etmedikleri için, kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Onların gidişi ile hayatınızda yeni dostlar edinecek, daha enerji dolu, pozitif günler sizinle olacaktır.

İş ve Kariyer

İş hayatında bu aralar işler biraz istediğiniz gibi gitmemiş olabilir. Ama ipler hala sizin elinizde. İstedikten sonra başaramayacağınız hiç bir iş yok. Sizden beklenileni en kısa sürede gerçekleştirecek, ayağa kalkıp, silkeleneceksiniz. Bu gidişata bir dur diyerek, iyi işler başaracak, nihayet kendinizi gösterebileceksiniz.

Kariyer odaklı hayatınızda, basamakları birer birer tırmanmıyor, onar onar çıkıyorsunuz zirveye. Zekanız, güzelliğiniz ve çalışma azminiz sayesinde çok başarılı işlere imza atıyorsunuz. Kısa zaman içerisinde önemli bir departmanda söz hakkı sahibi olacak, yetkili sıfatına erişeceksiniz. İstediğiniz zirvenin son basamağı olan bu makam sizi zenginleştirecek ve kıskanılmanıza neden olacaktır.

Yeni bir iş kurma hayalinizi artık icraata geçireceğiniz anlamına gelmektedir. Yüksek gelirli bir iş olacak ve bu iş sayesinde hayatınızda köklü değişimler yapacaksınız. İyi bir patron olacak, elemanlarınız ile aranızdaki bağ güçlü olacaktır. Kurduğunuz iş ile yeni bir ev yeni bir araba alacak, bol ve bereketli bir döneme gireceksiniz.

Sağlık

Sağlığınızın iyi olduğu harika bir döneme gireceğinize işarettir. Stresten ağrıyan başınız, artık stres yapmamanız ile birlikte nihayet sona erecek ve rahatlamanızı sağlayacaktır. Hayatınızda bir takım değişiklikler yapacak, strese neden olan tüm etkenleri ortadan kaldıracaksınız. Daha sağlıklı ve huzurlu bir döneme gireceksiniz.

Kısa zaman önce hamile olduğunuzu öğrenmişsiniz. Bu uzun zamandır istediğiniz bir durum olmasına rağmen, aşermeler ve mide bulantıları sizi biraz korkutmuş olabilir. Ama korkmayın, ilk üç ay bunları yaşamanız gayet normal üç ayın sonunda son derece iyi olacak, hamileliğin aslında ne kadar doğal ve güzel bir şey olduğunu anlayacaksınız.

Kahve Falında Kaz Yavrusu Görmek

Büyük bir arınmanın işaretidir. Hem bedenen hem de zihnen büyük bir arınma ve ferahlama yaşayacağınızı gösterir. Bir süre iş yerinden izin alabilir ve yalnız başınıza ya da çok sevdiğiniz biriyle beraber uzun bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Bu yolculuk boyunca fiziki olarak da zihnen de dinlendiğinizi fark edip çok daha motive olmuş bir şekilde işinize geri dönebilirsiniz. Ayrıca uzun zamandır görüşmediğiniz bir arkadaşınızla bir araya gelebilir ve eski günleri yad ederek huzur dolabilirsiniz.

Temizliğin ve zindeliğin simgesidir. Her sabah aynı saatte uyanan, güne zinde ve enerjik başlayan, daha mutlu ve neşe dolu birine dönüşebilirsiniz. Bir süre boyunca iş yükünün hafiflemesi ve bu sürede toparlanıp motive olmak anlamına gelir. Dinlenmek, huzur bulmak, yepyeni ve zinde bir hayata adım atmaktır. Size yeniden doğmuş gibi hissettirecek, pozitif enerji yüklü biriyle tanışabilirsiniz. Eşiniz ve çocuklarınızla yepyeni bir sayfa açıp daha mutlu, huzurlu ve pozitif bir yuvaya sahip olacağınızı gösterir.

Kahve Falında Kaz Kafası Görmek

Hayatınızdaki fazlalık olduğunu düşündüğünüz tüm olay ve kişilerden kurtulmak istediğiniz bir döneme gireceğinizi gösterir. Sahipsiz sandığınız bir eşyayı ya da hayvanı sahiplenmek istediğiniz anda gerçek sahibi meydana çıkacak ve bu durum sizin canınızı kısa bir süreliğine bozacak. Hayatınızda güzel gelişmelerin yaşanacağı ve önemli kararlar almanız gereken bir döneme girebilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerin desteğini hissetmek ger zaman size güç veriyor ve bu durum hoşunuza gidiyor. Sakin ve huzurlu bir yaşam hayali kursanız da içinizdeki çocuk adrenalinden hiç vazgeçmiyor. Aşık olmak istiyorsunuz fakat kimseye tam anlamı ile güvenemediğinizden dolayı duygularınızı sürekli dizginliyorsunuz.

Önemli kararlar alma arifesinde olduğunuzu gösterebilir. Çevrenizde sinsi bazı kişi ya da kişiler olabilir ve bu kişiler hayatınızın ger döneminde elde ettiğiniz başarıları ve mutlulukları kıskanarak size karşı kendisini dolduruyor olabilir. Dostunuzu ve düşmanınızı ayırt etmeniz gerekiyor. Aksi halde üzülen taraf siz olabilirsiniz. Çevrenizdekilere karşı olan güvensizliğiniz geçmişte yaşadığınız hayal kırıklıklarından meydana geliyor. Önemli kararlar alırken sakin düşünmeli ve acele kararlar almaktan kaçınmalısınız.

Kahve Falında Kaz Ayağı Görmek

Daha önce çektiğiniz sıkıntıların tümünden yakın zaman içerisinde kurtulacağınıza işaret etmektedir. Geçmişte yaşadığınız sıkıntıların tamamen sona ereceği bu dönemde hayatınızdaki olumsuzluklar yerini güzel haberlere ve mutluluğa bırakacaktır. Özellikle yaşamış olduğunuz maddi sıkıntılar sona erecek, geçmişten kalan tüm borçlarınızdan kurtulacaksınız. Ailenizden alacağınız maddi ve manevi destek az da olsa toparlanmanızı sağlayacaktır. Karşınıza çıkacak olan yeni bir iş fırsatı da sizin maddi bakımdan belinizi doğrultup, kendinize yeni bir hayat kurmanıza yardım edecektir. Bu yeni işiniz sayesinde hem zaman içerisinde her zaman hayalini kurduğunuz hayatı yaşayacak maddi imkânlara sahip olacak hemde ilerleyen zaman içerisinde iyi bir kariyer sahibi olacaksınız. Çevrenizde bu sıralar özellikle maddi desteğe ihtiyacı olan akrabalarınıza yardım edecek, onlara destek olacaksınız. Refah, zenginlik ve bolluğa işaret ettiğinden dolayı bu dönemde hayatınızın her açısında olumlu gelişmeler yaşayacak ve iyi haberler alacaksınız. Yaşayacağınız aydınlık ve güzel günler sizi beklemektedir. Karşınıza bu sıralar çıkacak olan fırsatları iyi değerlendirmeye çalışmalısınız, bir daha bu fırsatlar elinize geçmeyebilir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.