Kahve Falında Kaz Görmek

Kahve Falında Kaz Görmek
28 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 1.664 kez okundu.

Kahve falında kaz görmek, sana gelecek olan hiç beklemediğin kişiden ve hiç beklemediğin anlarda olan maddi yardımları da işaret etmektedir. Sen o kadar saf ve iyi niyetlere ait olan bir insansın ki insanlar her ne kadar her şeyini senden sakınıyor olsalar bile sen kimseden sakınmıyor oluşun senin ay sonuna doğru maddi açıdan oldukça da zorlanacak olduğun zaman dilimleri geçirmene neden oluyor. Sen de kendine bunları yapmasına izin vermek yerine daha çok kendi mutluluğun ve rahatın için bir şeyler yapmayı tercih eder isen o zaman göreceksin ki işte sen de bu hayatın en güzel anlarını daha rahat bir şekilde yaşayabileceksin. Son anlarda sana karşı oldukça soğuk olan o kişiden gelen maddi yardım da bu durumlardan dolayı seni bir hayli şaşırtacak olsa bile bir hayli de mutlu olmana neden olacak.

Diğer bir yandan da çevrende dikkat etmen gereken bir çok arkadaşının da var olduğuna işaret etmektedir. Onlar yapıları gereği sadece senin yüzüne gülüyor ve arkandan da o kadar kötü olan şeyler karıştırıyorlar ki sen de bu durumu öğrendiğin an oldukça üzülebilir ve kendinden de geçebilirsin.  Böyle şeyleri insanların sana yapmasına izin vermek yerine sen de zamanında tedbirini alır isen işte hiç kimse sana bu kadar kötü olmaya da cesaret edemez.

Kahve Falında Kaz Yavrusu Görmek

Büyük bir arınmanın işaretidir. Hem bedenen hem de zihnen büyük bir arınma ve ferahlama yaşayacağınızı gösterir. Bir süre iş yerinden izin alabilir ve yalnız başınıza ya da çok sevdiğiniz biriyle beraber uzun bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Bu yolculuk boyunca fiziki olarak da zihnen de dinlendiğinizi fark edip çok daha motive olmuş bir şekilde işinize geri dönebilirsiniz. Ayrıca uzun zamandır görüşmediğiniz bir arkadaşınızla bir araya gelebilir ve eski günleri yad ederek huzur dolabilirsiniz.

Temizliğin ve zindeliğin simgesidir. Her sabah aynı saatte uyanan, güne zinde ve enerjik başlayan, daha mutlu ve neşe dolu birine dönüşebilirsiniz. Bir süre boyunca iş yükünün hafiflemesi ve bu sürede toparlanıp motive olmak anlamına gelir. Dinlenmek, huzur bulmak, yepyeni ve zinde bir hayata adım atmaktır. Size yeniden doğmuş gibi hissettirecek, pozitif enerji yüklü biriyle tanışabilirsiniz. Eşiniz ve çocuklarınızla yepyeni bir sayfa açıp daha mutlu, huzurlu ve pozitif bir yuvaya sahip olacağınızı gösterir.

Kahve Falında Kaz Kafası Görmek

Hayatınızdaki fazlalık olduğunu düşündüğünüz tüm olay ve kişilerden kurtulmak istediğiniz bir döneme gireceğinizi gösterir. Sahipsiz sandığınız bir eşyayı ya da hayvanı sahiplenmek istediğiniz anda gerçek sahibi meydana çıkacak ve bu durum sizin canınızı kısa bir süreliğine bozacak. Hayatınızda güzel gelişmelerin yaşanacağı ve önemli kararlar almanız gereken bir döneme girebilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerin desteğini hissetmek ger zaman size güç veriyor ve bu durum hoşunuza gidiyor. Sakin ve huzurlu bir yaşam hayali kursanız da içinizdeki çocuk adrenalinden hiç vazgeçmiyor. Aşık olmak istiyorsunuz fakat kimseye tam anlamı ile güvenemediğinizden dolayı duygularınızı sürekli dizginliyorsunuz.

Önemli kararlar alma arifesinde olduğunuzu gösterebilir. Çevrenizde sinsi bazı kişi ya da kişiler olabilir ve bu kişiler hayatınızın ger döneminde elde ettiğiniz başarıları ve mutlulukları kıskanarak size karşı kendisini dolduruyor olabilir. Dostunuzu ve düşmanınızı ayırt etmeniz gerekiyor. Aksi halde üzülen taraf siz olabilirsiniz. Çevrenizdekilere karşı olan güvensizliğiniz geçmişte yaşadığınız hayal kırıklıklarından meydana geliyor. Önemli kararlar alırken sakin düşünmeli ve acele kararlar almaktan kaçınmalısınız.

Kahve Falında Kaz Ayağı Görmek

Çevrendeki iki kişi arkandan konuşuyorlar. Aile ilişkiniz daha fazla güçlenecektir. Kucağınıza sağlıklı bir çocuk alacaksınız. Seni sevindirecek bir haber çok yakında gerçekleşecektir. Çocuğun karakter açısından sana benzeyecek. Üç vakte kadar zengin birisinden iş teklifi alacaksın. İstediğin bir dileğin kısa zamanda gerçekleşecektir. Mutlu olacaksınız.

Bazen sırtınızdaki yükleri bir kenara atarak kaçmak istiyorsunuz. Ama hanenizdeki herkes siz olmadan yaşayabileceğini bile düşünmüyor. Hepsinin ayrı sorumlulukları olduğu için size yardım edemiyor olabilirler fakat siz olmadan hiçbir şey başaramayacaklarının da farkındalar. Birkaç gün içerisinde evde yaşayacağınız maddi kriz de bunun kanıtı olacak. Yastık altı birikiminizle olayı şak diye çözerek yine hayranlık uyandıracaksınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git