Kahve Falında Koç Görmek

Kahve Falında Koç Görmek
29 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 3.608 kez okundu.

Kahve falında koç görmek, sanılanın aksine oldukça olumlu bir biçimde yorumlanır. Eşler arasında zaman zaman tatsızlıkların olması oldukça olağan bir durum olduğu için hayatınızın beklendiği gibi yolunda gideceğini, sizi yolunuzdan ayırmaya çalışanların başarılı olamayacaklarını gösterir. Aslında arası çok iyi olan arkadaşların ya da aile bireylerinin simgesi olan bir figürdür. Hayatın rayında ilerlemesi, iyi insanlarla arkadaşlık kurmak ve uyumlu bir aile edinmektir.

İş ortamında bazı sorunlar yaşanacağını ancak bu sorunların kesin bir biçimde çözüleceğini gösterir. Evinde sorun yaşayan eşler, ebeveynler ve çocuklar için uzlaşmaya varmak ve uyumlu bir biçimde yaşamak anlamındadır. Özellikle çocuklarıyla ilgili çeşitli problemler yaşayan annelerin bu konuda uzman desteği alarak sorunları çözebileceklerini gösterir. Ayrıca ailesiyle sürekli hiçbir sebep olmadan çatışan, belli bir yaşı geçmiş ancak hala kendi ihtiyaçlarını karşılayamayan çocuklar için falda bu figürü görmek büyük bir düzelme ve değişiklik yaşanacağı anlamına gelir.

Sürekli kız kıza takılmaktan sıkılmadın mı? Etrafında senden şans isteyen ve seni beğenen biri var, eğer biraz daha dikkatli bakarsan onu görmen an meselesi. Adeta burnunda dibinde olan bu kişi, senin onu fark etmemenden sıkılmaya başladı. Sana açılmak için boş anını kolluyor ama arkadaşlarına kendini kaptırdığın için bir türlü fırsatını bulamıyor.

Kahve Falında Koç Başı Görmek

O kadar çok zamandır bekliyor olmana rağmen bir türlü gerçekleşmeyen ve gerçekleşmesi için de senin hem her şeyi yapıyor olmana hem de büyük bir sabır ile olmasını istediğin zamanın gelmesini de işaret etmektedir. Sen o kadar büyük olan bir sabır ile bu durumun gerçekleşmesi için bekledin ki aniden bir anda bu durumun gerçekleşmesi ve birden de hayallerine kavuşmuş olmandan dolayı oldukça etkili bir şekilde de sevineceksin. Her şey bu kadar senin için yoluna girmeye başlamış iken sen şımarmak ya da ellerinde olan ile idare etmek yerine her an daha da çok olsun diye asla yetinmeyi de tercih etmez isen işte o büyük bir heyecan ile kavuşmuş olduğun tüm her şeyi de bir an içerisinde tekrar kayıp edebilecek olmana da işaret eder.

Senin bir süre önce başvuru yapmış olduğun fakat olmasına da pek bir olanak tanımıyor olduğun şeylere de işaret etmektedir. Sen her ne kadar pek de olmaz diye ümit etmiyor olmana rağmen sırf başvuru yapmış olmak amacı ile başvuru yaptığın bu yerden seni oldukça mutlu edecek olan bir haber ile de karşı karşıya geleceksin. Adeta senin hayatın üzerinde oldukça büyük etkilere sahip olacak olan bu durum senin hayatının her anında büyük mutlulukları da sana getirecektir.

Kahve Falında Koç Boynuzu Görmek

Allak bullak olan duyguların habercisidir. Sevgiliniz ile aranıza fitne sokmak isteyen bir kişi, size gelip saçma sapan yorumlarda bulunarak içerisine biraz iftira da katabilir. Laf kalabalığı karşısında inanmak ve inanmamak arasında ince bir çizgide kalabilirsiniz. Doğal olarak sevdiğinizle aranızda soğuk rüzgarların esmesine neden olan bu durumu sakın ona yansıtmayın. Ona güvenmediğinizi düşünerek kırılırsa bir daha asla toparlayacak bir ilişki bulamayabilirsiniz. Hayatınızda yeri olan insanların önem sırasını iyi belirlemelisiniz. Aksi takdirde sevdiklerinizi elinizden kaçırırsınız.

Eski defterlerin açılıp yeniden kalbinizi sızlatacağına da işaret olabilir. Beklemediğiniz anda karşınıza çıkan bir eski sevgili ya da içinizi sızlatan bir şarkı ile aklınıza hiç olmadık hatıralar gelebilir. Tamamen unuttuğunuzu sandığınız bu anıların yeniden hayat bulması sizi manevi olarak yorabilir. Bazı fal yorumcuları ise ev değişikliği olacağını vurgulamaktadır. Sizi çok yoracak ve hasta olmanıza sebebiyet verecek işlerden sakınmalısınız. Taşınayım diye acele ederken daha fazla yavaşlamanıza neden olacak bir hastalığa yakalanmak istemezsiniz. Bu süreçte yardımını esirgemeyecek olan dostlarınız var ise onlardan yardım talep etmeniz en mantıklısı olacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git