Kahve Falında Koç Görmek

Kahve Falında Koç Görmek
29 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 3.767 kez okundu.

Kahve falında koç görmek, sanılanın aksine oldukça olumlu bir biçimde yorumlanır. Eşler arasında zaman zaman tatsızlıkların olması oldukça olağan bir durum olduğu için hayatınızın beklendiği gibi yolunda gideceğini, sizi yolunuzdan ayırmaya çalışanların başarılı olamayacaklarını gösterir. Aslında arası çok iyi olan arkadaşların ya da aile bireylerinin simgesi olan bir figürdür. Hayatın rayında ilerleyeceğini, iyi insanlarla arkadaşlık kuracağınızı ve uyumlu bir aile olacağınızı gösterir.

İş ortamında bazı sorunlar yaşanacağını ancak bu sorunların kesin bir biçimde çözüleceğini gösterir. Evinde sorun yaşayan eşler, ebeveynler ve çocuklar için uzlaşmaya varmak ve uyumlu bir biçimde yaşamak anlamındadır. Özellikle çocuklarıyla ilgili çeşitli problemler yaşayan annelerin bu konuda uzman desteği alarak sorunları çözebileceklerini gösterir. Ayrıca ailesiyle sürekli hiçbir sebep olmadan çatışan, belli bir yaşı geçmiş ancak hala kendi ihtiyaçlarını karşılayamayan çocuklar için büyük bir düzelme ve değişiklik yaşanacağı anlamına gelir.

Aşk

Sürekli kız kıza takılmaktan sıkılmadın mı? Etrafında senden şans isteyen ve seni beğenen biri var, eğer biraz daha dikkatli bakarsan onu görmen an meselesi. Adeta burnunda dibinde olan bu kişi, senin onu fark etmemenden sıkılmaya başladı. Sana açılmak için boş anını kolluyor ama arkadaşlarına kendini kaptırdığın için bir türlü fırsatını bulamıyor.

Bu dönemde aşk hayatınız da çok güzel gelişmeler sizi bekliyor gibi gözüküyor. Şans sizinle beraber olacak ve yüzünüz bol bol gülecek. Hayatınızdan kahkahalar eksik olmayacak ve heyecanlı dakikalar yaşayacaksınız. Heyecanlı anlar ise olumsuz yönde değil aksine güzel duygular içinde karşınıza çıkacak. Uzun zaman sonra yeniden aşık olmanın tadına varacaksınız. Unuttuğunuz duyguları bir daha hissedecek ve kendinize bile şaşıracaksınız. Yaşadığınız ve bitirdiğiniz ilişkileriniz sizi epey yıpratmış gözüküyor. Bu yüzden kalbinizin kapılarını aşka kapamış olabilirsiniz. Fakat karşınıza çıkan kişi sizi öyle bir etkileyecek ki, ondan kopmak istemeyecek ve bir şans vermek isteyeceksiniz. İlk başta korkak ve çekingen davranabilirsiniz. Ancak bu kişiye alıştıkça ve sizin için doğru kişi olduğunu anladıkça, ona tamamen teslim olmak isteyeceksiniz.

Önceden yaptığınız hatalardan ders çıkardığınız ve daha tecrübeli olduğunuz için bu ilişkiye başlamadan önce daha tedbirli davranıyor gibi gözüküyorsunuz. Karşınızdaki kişi her ne kadar güvenilir ve temiz kalpli gibi gözükse de onu tam anlamıyla tanımadan ciddi bir ilişkiye girmek istemiyorsunuz gibi gözüküyor. Tedbiri elden bırakmadan soğuk kanlı bir şekilde hareket etmek, bu ilişkiniz de çok başarılı olacağınızı gösteriyor. Ayn zamanda aşkınız da gittikçe büyüyecek ve partnerinizden önce siz ciddi adımlar atmak için can atacaksınız. Aynı zamanda aileniz de birlikte olduğunuz kişiye bayılacak ve ilişkinizi destekleyecek.

Para

Bu dönemde tüm parasal sıkıntılardan kurtulacak ve yepyeni bir sayfa açacaksınız. Maddi anlamda yaşadığınız zorluklar hayata karşı daha sıkı bir duruş sergilemeniz gerektiğini size öğretmiş gibi gözüküyor. Yaşadıklarınız olgunlaşmanızı sağlamış ve kime güvenip kime güvenmemeniz gerektiğini size öğretmiş. Geçen dönemde, insan ilişkilerinin de ne kadar değişken olduğunu kavramış ve herkese eşit davranılmayacağını görmüşsünüz. Tüm bu gelişmeler hayatınızda oldukça fazla değişime yol açacak gibi gözüküyor. Yeniden para kazanmaya başlamak kendinize olan güveninizi arttıracak ve girdiğiniz ortamlar da daha ilgi çekici olmaya başlayacaksınız. Yani parasal anlamdaki gelişmeler özel hayatınızı da olumlu yönde etkileyecek.

Bu dönem, sadece ihtiyaçlar doğrultusunda hareket etme olayı da bitecek. Uzun zamandır istediğiniz şeyleri alma fırsatı yakalayacak, gezme ve seyahat zevkinizi de arttıracaksınız. İşlerinizdeki bu güzel gelişmeler elinize yüklü miktarda para geçmesini sağlayacak ve lüks bir hayata giriş yapacaksınız. Akıllı bir yol tercih edip, kendinizi lüksün içinde kaybetmeyecek gibi gözüküyorsunuz. Birikim yapacak ve kendi ayaklarımızın üzerinde durmayı öğreneceksiniz. Bu süreçte, ailenize ve arkadaşlarınızı da destek olacak, güzel sürprizler yapacak ve hediyeler vereceksiniz. Para kazanmanın keyfini tüm sevdikleriniz ile beraber değerlendirecek gibi gözüküyorsunuz. Maddi anlamda rahata erdiğiniz bu süreç, kendinizi daha pozitif ve mutlu hissetmenizi sağlayacak.

Aile ve Yaşam Alanı

Bu dönem, aile hayatı bakımından hem aile büyükleriniz ile hem de kendi çekirdek aileniz ile alakalı çok güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Ailenin ne kadar önemli olduğunu bir kere daha anlayacaksınız. Uzun zamandır ailenizden uzak yaşıyormuşsunuz gibi gözüküyor. Aileden uzak kalmak, sizi epey yıpratmış ve güvensiz hissettirmiş olabilir. Bir de buna kendi  kurduğunuz ailenizdeki sorunlar eklenince işler iyice karışmış gibi gözüküyor. Bu süreçte ise tüm bu sıkıntılardan kurtulacak ve yepyeni bir hayata başlayacaksınız. Tüm güzel gelişmeler hep beraber gelecek ve hangi birine sevineceğinize şaşıracaksınız. Uzun zaman sonra mutlu bir aile olmanın tadına varacak ve kendinizi yeniden evde hissetmenin keyfini süreceksiniz.

İlk olarak kendi kurduğumuz ailenizdeki sıkıntılar çözülecek gibi gözüküyor. Eşiniz oldukça anlayışlı biri olduğu için size ne olursa olsun küs kalmak istemiyor. Burada çok şanslı olduğunuzu anlayacaksınız. Ayrıca kendi aileniz ile yaşadıklarımızdan sonra daha fazla üstünüze gelmeyecek hatta size destek çıksak gibi gözüküyor. Yanınızda olacak ve doğru adımı atmanız için sizi cesaretlendirecek. Bu sayede kendi aileniz ile aranızdaki buzlar da eriyecek ve uzlaşmaya varacaksınız. İlk olarak eşinizle sonrada anne ve babanızla barışmamız uzun zamandır çektiğimiz yalnızlığa da son noktayı koyacak. Bundan sonra güzel günler sizi bekliyor olacak.

İş ve Kariyer Hayatı 

Bu dönem, iş hayatınız da çok şanslı hissedecek ve kendinizi bir anda yepyeni bir süreçte bulacaksınız. Farklı bir iş ortamı ve çalışma arkadaşlığı sizi bekliyor gibi görünüyor. Birkaç senedir aynı yerde çalışıyor olmanız, oraya iyice alışmanıza ve rahat alanınızdan uzaklaşmak istememenize neden olmuş. Ancak iş hayatında hep aynı yerde durmak, kendini geliştirmemeye neden olur ve bir süre sonra da işten kopmaya varabilir. Bu yüzden belli bir süre sonra iş değişikliği ya da rütbe arttırmak için çaba gerekmektedir. Kariyer alanında daha fazla ilerlemek isteyenlerin mutlaka comfort zone alanlarından uzaklaşmaları gerekir. Siz de bu dönem, kariyer alanınızda ilerlemek istediğinizi fark edecek ve bunun için ilk adımı atacaksınız.

Yavaş ama doğru stratejiler kullanarak işiniz de ilerleyeceksiniz. Bu ilerlemeyi de farklı bir şirkette ya da mevkide yapacak gibi gözüküyorsunuz. Fakat bulunduğumuz konumdan uzaklaşmak ve farklıarayışlar içine girmek, kariyerinizi yükseltmek adına  işinize çok yarayacak. Bundan sonraki süreçte de böyle devam edecek gibi gözüküyorsunuz.

Sağlık Hayatı

Bu dönem, sağlık hayatınız oldukça güzel gözükecek gibi gözüküyor. Uzun zamandır cildiniz ile alakalı aldığınız tedavi güzel sonuçlar vermeye başlayacak ve kendinize olan güveniniz artacak. Sağlık problemleri her zaman zorlayıcı olmaktadır. Cilt ile ya da bir organla alakalı ne olursa olsun, sağlık her zaman en önemlisidir. Siz de bu süreçte bunu çok iyi bir şekilde anlayacaksınız ve hayatınızı ona göre şekillendireceksiniz.  Beslenme planından, bakıma pek çok rutininiz de değişikliğe gideceğiniz gözüküyor. Özelikle bakıma çok daha fazla zaman ve para harcayacaksınız gibi gözüküyor. Cildinizdeki problemlerim gitmesi, bir daha aynı şeyleri yaşamamak adına bakıma daha fazla önem vermenize neden olacak.

Yeni bir cilt bakım rutini hayatınıza girecek. Onunla beraber beslenmeye de daha fazla dikkat edeceksiniz gibi gözüküyor. Bu da kilo vermenizi kolaylaştıracak. Cilt sağlığınızı korurken aynı zaman da ideal kilonuza da yaklaşmış ve yakın bir zaman da ulaşmış olacaksınız. Hayatınız sağlık ile bir daha şekillenecek ve güzelleşecek gibi gözüküyor.

Kahve Falında Koç Başı Görmek

O kadar çok zamandır bekliyor olmana rağmen bir türlü gerçekleşmeyen ve gerçekleşmesi için de senin hem her şeyi yapıyor olmana hem de büyük bir sabır ile olmasını istediğin zamanın gelmesini de işaret etmektedir. Sen o kadar büyük olan bir sabır ile bu durumun gerçekleşmesi için bekledin ki aniden bir anda bu durumun gerçekleşmesi ve birden de hayallerine kavuşmuş olmandan dolayı oldukça etkili bir şekilde de sevineceksin. Her şey bu kadar senin için yoluna girmeye başlamış iken sen şımarmak ya da ellerinde olan ile idare etmek yerine her an daha da çok olsun diye asla yetinmeyi de tercih etmez isen işte o büyük bir heyecan ile kavuşmuş olduğun tüm her şeyi de bir an içerisinde tekrar kayıp edebilecek olmana da işaret eder.

Senin bir süre önce başvuru yapmış olduğun fakat olmasına da pek bir olanak tanımıyor olduğun şeylere de işaret etmektedir. Sen her ne kadar pek de olmaz diye ümit etmiyor olmana rağmen sırf başvuru yapmış olmak amacı ile başvuru yaptığın bu yerden seni oldukça mutlu edecek olan bir haber ile de karşı karşıya geleceksin. Adeta senin hayatın üzerinde oldukça büyük etkilere sahip olacak olan bu durum senin hayatının her anında büyük mutlulukları da sana getirecektir.

Kahve Falında Koç Boynuzu Görmek

Allak bullak olan duyguların habercisidir. Sevgiliniz ile aranıza fitne sokmak isteyen bir kişi, size gelip saçma sapan yorumlarda bulunarak içerisine biraz iftira da katabilir. Laf kalabalığı karşısında inanmak ve inanmamak arasında ince bir çizgide kalabilirsiniz. Doğal olarak sevdiğinizle aranızda soğuk rüzgarların esmesine neden olan bu durumu sakın ona yansıtmayın. Ona güvenmediğinizi düşünerek kırılırsa bir daha asla toparlayacak bir ilişki bulamayabilirsiniz. Hayatınızda yeri olan insanların önem sırasını iyi belirlemelisiniz. Aksi takdirde sevdiklerinizi elinizden kaçırırsınız.

Eski defterlerin açılıp yeniden kalbinizi sızlatacağına da işaret olabilir. Beklemediğiniz anda karşınıza çıkan bir eski sevgili ya da içinizi sızlatan bir şarkı ile aklınıza hiç olmadık hatıralar gelebilir. Tamamen unuttuğunuzu sandığınız bu anıların yeniden hayat bulması sizi manevi olarak yorabilir. Bazı fal yorumcuları ise ev değişikliği olacağını vurgulamaktadır. Sizi çok yoracak ve hasta olmanıza sebebiyet verecek işlerden sakınmalısınız. Taşınayım diye acele ederken daha fazla yavaşlamanıza neden olacak bir hastalığa yakalanmak istemezsiniz. Bu süreçte yardımını esirgemeyecek olan dostlarınız var ise onlardan yardım talep etmeniz en mantıklısı olacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git