Kahve Falında Ok İşareti Görmek

31.05.2016
Kahve Falında Ok İşareti Görmek

Kahve falında ok işareti görmek, kısmetinizin ayağınıza geleceğine ve çok mutlu olacağınıza işaret eder. İlerleyen günlerde karşılaştığınız insanlara ve konuşmalarınıza bir hayli dikkat etmeniz gerektiğine yorumlanır. Özellikle uzun zamandır uzaktan beklediğiniz bir haber varsa, bu haber size tez vakitte ulaşacak ve işinizin rast gitmesine neden olacaktır. Artık çok fazla düşünmek yerine bir an önce harekete geçmeniz gerektiğine delalet eder. Bir takım yaptığınız hesaplar karşılığını bulacak ve beklediğiniz para size gelecektir.

Aşk Hayatı

Bekar kimseler için uzaktan gelecek bir haberle bahtının açılacağına yorumlanır. Bu haberin çok sevdiğiniz bir arkadaşınızdan geleceğine delalet eder. Bunun dışında da gireceğiniz bir ortamdaki birinden etkileneceğinize de yorumlanır. Bu kişi sizi tabiri caizse baştan çıkaracak fakat o da aynı etkileşimi sizden alacak. Ayarlayacağınız bir randevuyla, bir ilişkiye başlayacağınız ve bu ilişkinin çok güzel ilerleyeceği anlamına gelir.

Sevgilisi olanlar için de mutlu bir ilişkinin sonucunda partnerinizle oturup konuşacağınıza ve evlenmeye karar vereceğinize delalet eder. Uzun zamandır beklediğiniz fakat ümitsiz olduğunuz bir evlilik teklifi alabileceğiniz ile de yorumlanır. Partneriniz bu evlilik teklifini hiç ummadığınız bir anda ve romantik bir yerde yapacak ve sizi çok şaşırtacak. Aynı şekilde bu evlilik teklifine aile ve yakın çevreniz de şaşıracak, ayrıca sizin adınıza mutlu olacaklar.

Evli insanlar için ise eşinizin anne veya babasıyla sıkıntılarınız varsa, bunların en kısa sürede çözüme kavuşacağına yorumlanır. Bu sıkıntıların çözümü de karşı tarafın sizden özür dilemesiyle yok olacağı anlamına gelir. Böylelikle her şeyin tatlıya bağlanacağını ve bir daha bu ve buna benzer sıkıntıların yaşanmayacağını simgeler.

Eşinizden alacağınız, sizin için manevi değeri çok yüksek olan hediyeyle aranızdaki bağın daha sıkı olacağına ve evliliğinizin ilerleyen zamanlarının daha mutlu geçeceğine delalet eder.

Para

Uzun zamandır yaşadığınız maddi sıkıntıların birkaç gün içinde ortadan kaybolacağına yorumlanır. İş yerinizden belli bir süredir alamadığınız maaşınızı toplu bir şekilde alacağınız ve bunun sizi parasal anlamda çok rahatlatacağı anlamına gelir.

Hane içinden birinin de size parasal anlamda yardımcı olacağına yorumlanır. İki yerden alacağınız bu yüklü miktar paraları harcamayı düşünmeyeceğinize, aksine yatırım yapmayı planlayacağınıza delalet eder. Bu yatırım uzun zamandır almayı planladığınız fakat maddi imkansızlıklar yüzünden alamadığınız bir daire olabilir. Bu daireyi kiraya vermek isteyebilirsiniz. Bu durumun sizin için hayırlı olacağına böylelikle her ay düzenli bir gelirinizin olacağına delalet eder. Bu parasal durumu kısa bir süreliğine idare edebilmek için arkadaşınızdan küçük bir miktar para aldıysanız, bu borcunuzu ödeyeceğinize yorumlanır.

Bu sıralar çok yardımsever olacağınıza, fakir ve yoksullara yardım edeceğinize de delalet eder. Yapacağınız bu yardımlar, size olumlu olarak dönüş sağlayacağına, paranızın daha da çok bereketleneceğine işaret eder. Bu durumun sadece fakir ve yoksullar için geçerli olmayacağını, aynı zamanda da yakın çevrenizdeki paraya ihtiyacı olan insanlara da destek olacağınızı simgeler.

Aile ve Yaşam Alanı

Uzaktan bir akrabanızın sizi arayacağına yorumlanır. Bu akraba sizin hakkınızda sürekli dedikodu yapan biri olarak yorumlanır. Aynı zamanda da sizin bu durumdan haberdar olduğunuza da delalet eder. Bu akrabanın uzak bir yerden geleceğini, sizinle görüşmek isteyeceğini ve sizin bu görüşmeyi kabul edeceğinizi simgeler. Görüşmede hakkınızda yaptığı dedikodulardan bahsedeceksiniz. Akrabanız da bu durum için sizden özür dileyecek. Ayrıca bu konuşmanızdan sonra bir daha dedikodunuzu yapmayacağına yorumlanır. Böylelikle de bu kişiye karşı duyduğunuz kinin yok olacağına işaret eder.

Bir arkadaşınızın derdine ortak olacağınıza da yorumlanır. En çok ihtiyacı olduğu anda etrafında kimse olmayan bu arkadaşınızın yanında sadece siz olacaksınız, bütün dert ve sıkıntılarını beraber çözeceksiniz. Bundan dolayı da arkadaşınız size minnettar kalacak. Böylelikle de ilerleyen zamanlarda sizin bir derdiniz ya da sıkıntınız olduğunda yanınızda bu arkadaşınızı bulacak, çok iyi bir dostluğun başlangıcına adım atmış olacaksınız. Bu arkadaşınız sayesinde de kimlerin dost kimlerin düşman olduğunu anlayacaksınız ve birçok insanı hayatınızdan çıkarma kararı alacağınıza delalet eder. İlerleyen zamanlarda da aldığınız bu kararın ne kadar doğru olduğunu fark edeceğinize de yorumlanır.

İş ve Kariyer

Uzun süredir işinizi doğru düzgün yapmıyor, başınızdan savıyor ya da sürekli bir tembellik durumu sergiliyorsanız en kısa sürede silkinip kendinize geleceğinize yorumlanır. Artık bu işlerin böyle ilerlemeyeceğinin farkına varacaksınız ve düzenli bir insan haline geleceksiniz. Daha önce düzgün yapmadığınız işler sizi biraz yoracak fakat bunların da altından kalkacağınıza delalet eder. Her şeyi bir düzene soktuktan sonra bu planlı ve programlı çalışmaya uyacağınız anlamına gelir. Böylelikle iş hayatınızın belli başlı bir düzende olması, iş dışındaki yaşantınızı da olumlu etkilemeye başlayacaktır.

İşinizdeki bazı aranızın iyi olmadığı insanların artık sizinle uğraşmaktan bıktığına ve sizi rahat bırakacaklarına da delalet eder. Bunun sonucunda da iş yerinizde önceki günlerde yaşadığınız stres ve sıkıntıların yavaş yavaş yok olacağı ve işinizi daha çok seveceğiniz anlamına gelir.

Aklınızda düzensiz bir şekilde yer eden bazı projelerinizi masa başına oturup düzene sokmaya başlayacağınıza ve kısa bir süre sonra hayata geçireceğinize delalet eder. Bu projelerin kariyer basamaklarını hızla yükselmenize vesile olacağına ve bundan sonra da birçok yerden teklif alacağınıza yorumlanır. Bununla ilgili kısa bir yolculuğa çıkacağınızı ve bu yolculukta da bir seminere katılacağınızı simgeler. Burada size projeniz için maddi ve manevi her alanda destek olacak insanlarla tanışacaksınız.

Sağlık

Bu aralar küçük bir rahatsızlık yaşıyorsanız, bu hastalığın günlük hayatta yaşadığınız stresler yüzünden olduğu yorumlanır.  Stresten uzak durduğunuz, her şeyi kafanıza takmadığınız takdirde bu hastalıktan kurtulacağınıza delalet eder. Bu durumdan uzaklaşmak için de kısa bir tatil yapmayı planlayabilirsiniz. Bu tatilin size çok iyi geleceğine ve hastalık konusunda hiçbir şeyinizin kalmayacağı anlamına gelir.

Hane içinde doğumu yakın olan hamile biri varsa, çok kısa bir süre sonra doğum yapacağına, çocuğun da doğum yapan kişinin de sağlıklı olacaklarına yorumlanır.

Yakın çevrenizde rahatsız biri varsa, kısa bir operasyona gireceğine delalet eder. Bu operasyondan sonra bu kişinin kısa sürede toparlanacağı ve eskisinden daha sağlıklı bir birey olacağı anlamına gelir. Yakın çevrenizdeki bir arkadaşınızın evliliği sarsıntıda ise sizin tavsiyeniz ile bir aile danışmanına gitmeye karar verebilirler. Böylelikle kısa sürede çiftin arasındaki husumet sona erecek ve boşanmanın eşiğindeki bu ikili eski hallerine dönüp aralarındaki ilişkinin kopamayacak derecede sıkı bir hal alacağına delalet eder.

Kahve Falında Kalp ve Ok Görmek

Gelmekte olan bir aşkın habercisidir. Yakın zamanda bir aşka düşecek demektir. Henüz tanımadığı yeni tanışacağı biri ile olacak olan bu aşk kısa zamanda karşılık bulacak ve bir birlikteliğe dönecektir. Fakat bu birlikteliğin devamlılığı için bazı huylarını kontrol edebilmesi gerekmektedir.

Aşırı kıskançlıkları ile birlikte olduğu kişiyi boğacak gibi olması anlamına da gelmektedir ve bu ilişki çok uzun sürmeyecek hatta yakın zamanda nefrete dönüşecek demektir. Kişi kendini kontrol etmeli ve partnerine güvenmelidir. Ayrıca bekar kimseler için görücü usulu bir evliliğe işaret eder. Çevresindekilerin aracı olması ile görücü usulü ile tanıştırılıp evlendirilecektir. Bu evlilik kısa zamanda aşkı da içine alacak ve mutlu bir yuva olacaktır. Bu nedenle kendisine getirilecek olan görücü usulü tanışma tekliflerini hemen reddetmemeli tanımaya çalışmalıdır. Bazı yorumculara göre ise güven sorununu temsil eder. Bir arada çıkarsa kişinin ciddi güven problemleri var demektir ve bu nedenle de hayatta pek çok konuda ikilemde kalarak kendisi için çok hayırlı olabilecek pek çok şeyi geri tepecektir. Bu tür kimseler güvensizlikleri nedeni ile kendilerine sunulan her imkanı, her işi, her sevgiyi şüphe ile karşılar ve geri teper. En kısa zamanda bu güven sorunlarına çözüm bulmalıdır.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kalp


 

Kahve Falında Yukarı Ok İşareti Görmek

Yakın zaman içerisinde doğru bir karar alacağınıza işaret etmektedir. Alacağınız bu karar ile siz dâhil herkes çok mutlu olacaktır. Bu karar hayatınızın her alanı ile ilgili olabilir. Uzun zamandır beraber olduğunuz birisiyle evlilik kararı almış veya size gelen bir iş teklifini kabul etmiş olabilirsiniz. Hayatınızın geri kalanı için size oldukça cesaret verecek olan bu karar aynı zamanda bundan sonraki yolunuzu çizmekte de size yardımcı olacaktır. Hayatınızı nasıl şekillendireceğinize bu dönemde karar verecek, almış olduğunuz ilk karar ile de birinci adımı atmış olacaksınız. Sizi bu sıralar ardı ardına güzel haberler ve sürprizler beklemektedir.

Bu dönem kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmanızın tam zamanıdır. Son zamanlarda yaşadığınız sıkıntılı dönem esnasında sigara ve alkolü biraz abartmış ve aşırıya kaçırmış olabilirsiniz. Hayatınız ile ilgili radikal kararlar alırken, sağlığınız ile ilgili de kararlar almanız gerekmektedir. İstikrarlı karakteriniz sayesinde bu alışkanlıklarınızdan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sadece gerçekten kafanıza koymanız olacaktır. Bununla birlikte beslenmenize ve fiziksel sağlığınıza da dikkat edip, onları da düzene koymanız gerekmektedir. Özellikle beslenmenizi ön planda tutmaya çalışmalı ve sizin için faydalı, sağlıklı besinler tercih etmeye gayret göstermelisiniz. Yaşayacağınız bazı olaylar sizi karamsarlığa sürükleyebilir fakat moralinizi yüksek tutup bunların sizi etkilemesine izin vermemelisiniz. Geçireceğiniz bu süreçte yine en büyük destekçileriniz aileniz, yakın arkadaşlarınız ve sevgiliniz olacaktır. Yanınızda olmalarına izin vermeli ve sıkıntılarınızı onlar ile paylaşmalısınız.


 

Kahve Falında Büyük Ok İşareti

Uzun zamandır hayalini kurduğunuz ve hedeflediğiniz her şeye bu dönemde sahip olacağınıza işaret etmektedir. Maddi olarak oldukça iyi durumda olacağınız bu dönemde uzun zamandır istediğiniz şeyleri hayata geçirebilmek için gerekli imkânları sağlayacaksınız. Umut ve beklenti anlamlarında da yorumlanan bu figür, peşinde olduğunuz tüm beklentilerinizi bir bir gerçekleştireceğinizi göstermektedir. Önünüzün oldukça açık olacağı bu dönemde, sizi çok güzel günler beklemektedir. Bu dönemde yaşayacağınız mutluluk ve huzur sizi oldukça motive edecek ve hedeflerinize ulaşmanızı hızlandıracaktır. Tek yapmanız gereken, kendinizi yormamak ve bölünmemek adına tüm hayallerinizi tek bir parçada birleştirmek ve kendinize avantaj sağlamaktır.

Bu sıralar sizi üzüp, yıpratan durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bunların üzerine gitmek sizi daha çok yıpratabilir. Bu yüzden bunları bir süreliğine bir kenara bırakıp, üzerine gitmemeye gayret etmelisiniz. Bu durum eski sevgiliniz ile yaşadığınız bir olay olabilir. Karşılık verip, savaşmaya çalışmak yerine, görmezden gelmeyi tercih etmeli ve kendi yolunuza bakmalısınız. Çözemediğiniz problemler ile üst üste yüzleşmek yerine, biraz kafanızı dinlendirmelisiniz. Bu sayede hayatınızı kolayca yönlendirebilir ve olayların tam da sizin istediğiniz şeklide akmasını sağlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken karşınıza çıkan fırsatları acele etmeden, düşünerek değerlendirmektir. Böylece hayatınızda çözemediğiniz herhangi bir problem kalmaz.


 

Kahve Falında Beyaz Ok İşareti

Uzaklardan gelmesini beklediğiniz birisi olduğuna işaret etmektedir. Bu kişi askerden gelecek olan sevgiliniz veya nişanlınız olabilir. Yolunu dört gözle beklediğiniz bu kişi ile bol bol özlem gidermek için vaktiniz olacaktır. Aranızdaki bu durumu fazla uzatmadan resmiyete dökmek istediğiniz için kısa bir sürede evlilik kararı alabilirsiniz. Başta aileleriniz bu duruma biraz tepki gösterebilirler. Bu konuda fikirlerine her zaman başvurduğunuz ve saygı gösterdiğiniz bir aile ferdine danışabilirsiniz. Onun da devreye girmesiyle bu durumu yakın zamanda kabullenecek olan aileler, razı olacaklardır. Kısa bir zaman sonra sevdiğiniz bu kişi ile dünya evine girecek ve çok mutlu olacaksınız. Evli olan kişiler için ise alacakları bebek müjdesine işaret etmektedir. Bu haber ile bütün aile çok sevinecek ve tekrar bir araya geleceklerdir.

Yılan figürü genellikle arkanızdan iş çeviren birisi olduğu anlamında yorumlanmaktadır. Bu yüzden bu dönemde çevrenizdeki insanlara karşı oldukça dikkatli olmalı ve tedbiri elden bırakmamaya gayret göstermelisiniz. Boş bulunacağınız durumları kollamakta olan bu kişilere fırsat bulduklarında sizi sırtınızdan bıçaklayacaklardır. Bu yüzden bu dönemde attığımız her adım ve vereceğimiz her karardan en az iki defa düşünmeli ve acele etmemelisiniz. Aynı durum iş hayatınız için de geçerlidir. Oldukça başarılı olduğunuz bu süre içerisinde, sizin başarılarınızı kıskanan ve arkamızdan iş çevirmek isteyen yeni insanlar olacaktır. İşinizi şansa bırakmamalı, kendinizi güvene almalısınız. Amaçlarına ulaşamayacaklarını anlayacak olan bu kişiler zaman içerisinde zaten hayatınızdan çıkacaklardır. Bu dönemde sizi tüm aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte mutlu, huzurlu, bolluk ve bereket içerisinde günler beklemektedir.


 

Kahve Falında Aşağı Ok İşareti

Bu dönemlerde çevrenizde bulunan insanlara karşı daha dikkatli davranmanız gerektiğine işaret eder. Fincanda bu sembolün belirmesi özel ve sosyal hayatınızdaki kişilerle iyi ilişkiler kurarak herkes tarafından ne kadar çok sevildiğinizi anlayacaksınız. Bundan ötürü hayatınız rayına oturacak ve bütün sıkıntılarınız son bularak mutluluğa yelken açacaksınız. Çoğu fal yorumcusuna çok hırslı bir kişiliğinizin olduğuna ve bu sayede çabalarınızın neticesini alarak arzu ettiğiniz başarıyı simgelemekte. Bu sembol hayalini kurduğunuz şeylerin veya yarıda kalan işlerinizin tamamlanacağının haberiniz size vermekte. Fincanda görülen bu sembol yakın çevrenizde birtakım tartışmaların yaşanacağına delalet etmekte. Çıkan bu tartışmalarda kalbinizin sesini dinleyerek herkes tarafından takdir edileceğinize işaret etmekte.

Gücünüzü olabildiği kadar kullanarak karakterinizde muhteşem değişiklikler yaratacak ve bundan dolayı çok başarılı olacaksınız. Sembolünün yanında bayan veya adam figürleri çıkmışsa şan, şöhret ve gücünüzün artacağına, etrafınızdaki kişiler tarafından daha saygın bir konuma gelecek ve iş hayatınızda da istediğiniz mevkiye geleceksiniz. Fincanda çıkan bu sembol çok kısa sürede hayatınızın aşkına da delalet etmekte. Sevgi dolu bir dönem sizi beklemekte. Okul hayatınızda çok başarılı olacak ve başarılı işlere imza atacaksınız.


 

Kahve Falında Kalp İçinde Ok Görmek

Gerçek aşkı bir türlü bulamadığını düşünen kişi için müjdedir. En sonunda o kişi karşısına çıkacak ve bu çok kısa bir süre içinde olacaktır. Çok hayırlı, çok güzel devam edecek, kötü günleri silip atacak bir ilişki yaşayacaksınız. Bu ilişkiye başlamanız ile birlikte hayatınızda bir çok şey de düzene girecek, her şeyin bu kadar kısa süre içinde mucizevi bir şekilde değişmesini hayretler içerisinde izleyeceksiniz. Hayatınıza girecek bu kişi çok hayırlı, temiz kalpli bir insan ve bu kişinin bereketiyle gelmesi ile tüm bu işler yoluna giriyor.

Sabit bir iş anlamına da gelmektedir. Bu büyük ihtimalle devlet işidir. Fal sahibi ya da çok yakınındaki bir insan, muhtemelen ailesinden birisi, devlet işine girecek ve bu uzun süredir istenilen, heyecanla beklenen bir durum, sonunda gerçekleşiyor ve büyük mutluluk var sonunda. Ayrıca yeni bir kişiyle tanışılacağına ve bu kişinin pek de hayırlı, iyi bir insan olmadığına işarettir. Çok dikkatli olmalıdır yeni tanışacağı insanlarla ilişkilerinde. Fincanın üst taraflarına yakın ise bu kişi fal sahibinin hayatına tam olarak giremeden nasıl biri olduğunu gösterecek ve hiçbir zarar vermeden hayatından gidecektir. Etkisi çok az olacaktır. Fincanda yada tabaktaki konumuna göre farklı olarak yorumlanabilir ve burada fal yorumcusuna büyük iş düşer. Bu figür fincanın dibinde veya dibine yakın ise, bu kişi ve arkadaşlarını biraz üzecek, aralarının bir süre bozulmasına neden olacaktır.


 

Kahve Falında Çarpı İşareti Görmek

Yaptığınız her işte, attığınız her adımda sizi engellemek isteyen insanlarla karşılaştığınızı gösterir. Büyük bir projeye başlayacağınızı ancak bu proje nedeniyle çıkarları zarar gören insanların bir araya gelip size çok büyük bir darbe vurmaya çalışacağına işaret eder. Eğer çarpı işareti fincanın tamamını kaplar boyuttaysa alacağınız bu darbe nedeniyle projenize bir süre devam edemeyebilirsiniz. Ancak daha küçük ve fincanın bir köşesinde duran çarpı işareti, size yapılan saldırıların hiçbir şekilde başarılı olamayacağını gösterir.

Çeşitli problemlerle karşılaşmak ancak ne şekilde olursa olsun bu problemlerin üstesinden gelmektir. Özellikle iş yaşamında karşılaşılacak problemleri simgeler. Eğitiminiz devam ediyorsa ya da eğitimine devam eden çocuklarınız varsa maddi ya da manevi bir takım sebeplerden dolayı eğitimine bir süre ara vermek olarak da yorumlanır. Ancak kısa süre kalınan yerden devam edileceğini ve daha başarılı bir şekilde eğitimin tamamlanacağını gösterir. Yeni bir iş kurmak, bir takım sorunlarla karşılaştıktan sonra uzun soluklu olacak şekilde bu işe devam etmektir.

Bazen affetmek ve unutmak insana çok şey kazandırır ve sen bu aralar birçok şeyi unutmayı seçerek huzuru kazanacaksın. Özellikle de aile içi kırgınlıkları ve kötü sözleri affedip unutarak yeniden birbirinize kenetlenmeniz çok iyi olacak. Yakınlarda erkek arkadaşının ailesiyle tanışacaksın. Onların sana bakışları biraz kafanın karışmasına yol açabilir ama karar vermek için acele etmemelisin.

Yaşanılan sıkıntıların altından kalkılamaz hale gelebileceğinin göstergesidir. Bu durumda yakınlarınızdan alacağınız yardımla tekrar kendi ayaklarınız üzerinde durabileceksiniz. Biriken borçlar ya da altından kalkamayacağınız kadar yoğun iş temposu nedeniyle büyük sıkıntılar yaşıyor olabilirsiniz. Bu durum sizi yıldırmamalı ve asla pes etmemelisiniz. Yüklü miktarda para yatırdığınız bir işten istemediğiniz sonuçlara çıkabilirsiniz. Uzun zamandır ödemesini yaptığınız ve sizin için oldukça önemli olan bir eşyanızı kaybedebilirsiniz. Ancak bu sorunlar siz pes etmeyip uğraştığınız takdirde çözülecek ve kaybettiklerinizi fazlasıyla geri kazanacaksınız.


 

Kahve Falında Eksi İşareti Görmek

Anılanın aksine olumlu bir anlam taşır. Hayatınızda size yük olan, fazlalık olarak yer kaplayan ne varsa hepsinden çok yakın bir zamanda kurtulmaya başlayacağınızı gösterir. Özellikle sizi kullanan ancak nezaketen bir şey demeyip idare ettiğiniz insanlar yavaş yavaş hayatınızdan çıkıp sizi rahat bırakmaya başlayacaklar. Sizin işiniz olmadığı halde yapmanız için ısrar edilen her konuda da işin asıl sahipleri devreye girmeye başlayacak ve sizi bu kötü durumdan kurtaracaklar. Boş yere harcadığınızı düşündüğünüz zamanlar azalacak; hem daha verimli çalışacak hem de ailenizle ve sevdiklerinizle kaliteli zamanlar geçirmeye başlayacaksınız. Partnerinizin size karşı haksız ve acımasız yaklaşımlarıysa yerini anlayışa ve sükunete bırakacak.

Mutsuz olmazına neden olup size kötü hissettiren ne varsa hepsinin birer birer hayatınızdan çıkıp, bir daha hiç karşılaşmayacağınız yerlere gideceklerine dalalet eder. Ailenizin bugüne kadar fark edip sizi takdir etmek başarılarınız gün yüzüne çıkacak ve bu durumda sadece ailenizden değil arkadaşlarınızdan da takdir göreceksiniz. Uzun süredir hak ettiğinizi düşündüğünüz ancak patronunuzun sizi bir türlü layık görmediği hayallerinizdeki işe çok yakında kavuşacaksınız. Ancak bu işle beraber alacağınız sorumluluk da artacak, günden güne çalışma saatleriniz çoğalacaktır. Bu durum başlarda sizin için dayanılmaz ve çok yorucu olsa da zamanla hayat düzeninizi buna göre kuracak ve sevdiklerinize yeniden vakit ayırma şansı elde edeceksiniz. Kurtuluşun, feraha ulaşmanın ve rahata giden yolda mutlu sona çok yaklaşıldığının en bilinen göstergelerinden bir tanesidir. Uzun zaman önce hayallerini kurmaya başladığınız huzur dolu hayata ulaşmak için önünüzdeki engelleri teker teker aşacak ve kısa zamanda isteklerinize kavuşacaksınız.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Çizgi


 

Kahve Falında Artı İşareti Görmek

Kişinin romantik ve ince karakterli bir insan olmasından dolayı çok kırılgan bir yapıda olduğunu simgeler. Eğer fail fincanının kulp kısmında artı işareti belirmiş ise kişinin etrafında bu özellikleri taşıyan kırılgan bir insan var demektir ve bu durumda daha nazik olmasını gerektirir. Bazı yorumlarda ise keskin zekalı bir insan ile yorumlanır ve etrafındakilere duyarsız kalamamak olarak yorumlanır. Sizler için hayatın özellik ile de bu sıralar sadece pozitif yönleri ile karşılaşacak negatif yönlerinin ne anlama geldiğini de pek anlamayacaksınız. Her ne konuya el atar iseniz onu başaracak ve herkesin hem tanıyacak hem de imrenecekleri biri olarak bakacakları biri haline geleceksiniz. Sizler bu durumu ellerinizde tutmak için de geçmişte oluşturmak için gösterdiğiniz çabayı göstermeli ve iyi niyetinizden asla ödün vermemelisiniz. Sizlerin geçmişten gelen bir hayli borcunun olduğunu fakat bu ara mantıklı hareketleriniz ile de tüm borçlarınızdan bir anda kurtulacak olduğunuza da işaret etmektedir. Sizlerin bu borçlardan kurtulmanız artık hayatınızın daha da olumlu yönlerde ilerliyor olmasına yardımcı olacaktır. Bu ara sizlerin istekleri doğrultusunda hareket edecek olan insanların da çevrenizde yer almasına işarettir. Sizler bunu çıkar amaçlı kullanmak yerine herkesin yararına olacak şekilde yönetir iseniz hem her an yanınızda yer alabilecekler hem de her taraf bir hayli kazanabilecek.

Kahve fincanında görüldüğü konuma göre de yorumlanabilmektedir. Fincanın dip kısmında bariz bir şekilde artı işareti belirmiş ise fal sahibinin inandığı ve güvendiği kişileri iyi seçmesi gerektiği konusunda bir uyarı verir. Eğer fincanın ağız kısmında artı işareti varsa gün içerisinde fal sahibinin keyfini kaçırmak isteyen bazı insanların ortaya çıkacağını fakat fal sahibinin bu insanları ciddiye almayıp eğlencesine devam edeceği anlamını taşır. Bir diğer yorumcuya göre kazancına kazanç katacak bereketli bir iş ile yorumlanır. Bu yeni iş tüm ailenin zevkle dahil olacağı eğlenceli bir proje olabilir. Fal sahibi ufak bir sermaye gerektiren bu işi asla geri çevirmemelidir. Eğer aklında bazı soru işaretleri varsa bir büyüğe danışmakta fayda vardır. Fal tabağında büyük bir şekilde konumlanmış ise gelecekte fal sahibinin hayatına dahil olacak sorumsuz bir insanı simgeler fakat ufak bir şekilde belirmiş ise biraz kuşkulu bir insan olarak yorumlanır.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.