Kahve Falında Ok İşareti Görmek

Kahve Falında Ok İşareti Görmek
31 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 2.543 kez okundu.

Kahve falında ok işareti görmek, senin öyle bir aşk içerisine düşecek olduğuna işaret etmektedir ki eğer aşkın platonik olarak kalır ve karşılık bulamaz isen de hem büyük acılar çekecek olduğuna hem de bunun sonucunu büyük hastalıklar ile ödeyecek olduğuna işaret etmektedir. Sen de şu son zamanlar içerisinde sadece kalbin ile hareket etmek yerine daha çok hem aklın hem de kalbinin iç savaşını görmeli ve hangisi ağır basıyor ve hangisi sana daha mantıklı geliyor ise onu yapmayı da tercih etmelisin. Her şey senin hayatın üzerinde bu kadar önemli olan bir etkiye sahip iken de sen de kendini riske atmak yerine daha çok senin için en uygun olan şeyleri yapmayı tercih etmeli ve bu hayatın en güzel olan yanları ile de kendini oldukça mutlu olan bir hayat için hazırlamalısın.

Sana gelecek olan keskin bakışları ve çok net olan kararları da işaret etmektedir. Sen o aşık olduğun kişi ile her ne kadar bir araya gelemesen bile mantığın ile hareket etmeyi tercih ediyor olduğun için de düşmek yerine her an kendin için kalkmayı da başaracaksın. Sen düşmek yerine kalkmayı da tercih ediyor olduğun için sana gelen son kısmetler içerisinde o kadar başarılı olan bir insan olacaksın ki her şeyi ile örnek alınacak hale de gelebileceksin.

Kahve Falında Kalp ve Ok Görmek

Gelmekte olan bir aşkın habercisidir. Yakın zamanda bir aşka düşecek demektir. Henüz tanımadığı yeni tanışacağı biri ile olacak olan bu aşk kısa zamanda karşılık bulacak ve bir birlikteliğe dönecektir. Fakat bu birlikteliğin devamlılığı için bazı huylarını kontrol edebilmesi gerekmektedir.

Aşırı kıskançlıkları ile birlikte olduğu kişiyi boğacak gibi olması anlamına da gelmektedir ve bu ilişki çok uzun sürmeyecek hatta yakın zamanda nefrete dönüşecek demektir. Kişi kendini kontrol etmeli ve partnerine güvenmelidir. Ayrıca bekar kimseler için görücü usulu bir evliliğe işaret eder. Çevresindekilerin aracı olması ile görücü usulü ile tanıştırılıp evlendirilecektir. Bu evlilik kısa zamanda aşkı da içine alacak ve mutlu bir yuva olacaktır. Bu nedenle kendisine getirilecek olan görücü usulü tanışma tekliflerini hemen reddetmemeli tanımaya çalışmalıdır. Bazı yorumculara göre ise güven sorununu temsil eder. Bir arada çıkarsa kişinin ciddi güven problemleri var demektir ve bu nedenle de hayatta pek çok konuda ikilemde kalarak kendisi için çok hayırlı olabilecek pek çok şeyi geri tepecektir. Bu tür kimseler güvensizlikleri nedeni ile kendilerine sunulan her imkanı, her işi, her sevgiyi şüphe ile karşılar ve geri teper. En kısa zamanda bu güven sorunlarına çözüm bulmalıdır.

Kahve Falında Okun Ucu Yukarda

Bu dönemlerde çevrenizde bulunan insanlara karşı daha dikkatli davranmanız gerektiğine işaret eder. Fincanda bu sembolün belirmesi özel ve sosyal hayatınızdaki kişilerle iyi ilişkiler kurarak herkes tarafından ne kadar çok sevildiğinizi anlayacaksınız. Bundan ötürü hayatınız rayına oturacak ve bütün sıkıntılarınız son bularak mutluluğa yelken açacaksınız. Çoğu fal yorumcusuna çok hırslı bir kişiliğinizin olduğuna ve bu sayede çabalarınızın neticesini alarak arzu ettiğiniz başarıyı simgelemekte. Bu sembol hayalini kurduğunuz şeylerin veya yarıda kalan işlerinizin tamamlanacağının haberiniz size vermekte. Fincanda görülen bu sembol yakın çevrenizde birtakım tartışmaların yaşanacağına delalet etmekte. Çıkan bu tartışmalarda kalbinizin sesini dinleyerek herkes tarafından takdir edileceğinize işaret etmekte.

Gücünüzü olabildiği kadar kullanarak karakterinizde muhteşem değişiklikler yaratacak ve bundan dolayı çok başarılı olacaksınız. Sembolünün yanında bayan veya adam figürleri çıkmışsa şan, şöhret ve gücünüzün artacağına, etrafınızdaki kişiler tarafından daha saygın bir konuma gelecek ve iş hayatınızda da istediğiniz mevkiye geleceksiniz. Fincanda çıkan bu sembol çok kısa sürede hayatınızın aşkına da delalet etmekte. Sevgi dolu bir dönem sizi beklemekte. Okul hayatınızda çok başarılı olacak ve başarılı işlere imza atacaksınız.

Kahve Falında Kalp İçinde Ok Görmek

Gerçek aşkı bir türlü bulamadığını düşünen kişi için müjdedir. En sonunda o kişi karşısına çıkacak ve bu çok kısa bir süre içinde olacaktır. Çok hayırlı, çok güzel devam edecek, kötü günleri silip atacak bir ilişki yaşayacaksınız. Bu ilişkiye başlamanız ile birlikte hayatınızda bir çok şey de düzene girecek, her şeyin bu kadar kısa süre içinde mucizevi bir şekilde değişmesini hayretler içerisinde izleyeceksiniz. Hayatınıza girecek bu kişi çok hayırlı, temiz kalpli bir insan ve bu kişinin bereketiyle gelmesi ile tüm bu işler yoluna giriyor.

Sabit bir iş anlamına da gelmektedir. Bu büyük ihtimalle devlet işidir. Fal sahibi ya da çok yakınındaki bir insan, muhtemelen ailesinden birisi, devlet işine girecek ve bu uzun süredir istenilen, heyecanla beklenen bir durum, sonunda gerçekleşiyor ve büyük mutluluk var sonunda. Ayrıca yeni bir kişiyle tanışılacağına ve bu kişinin pek de hayırlı, iyi bir insan olmadığına işarettir. Çok dikkatli olmalıdır yeni tanışacağı insanlarla ilişkilerinde. Fincanın üst taraflarına yakın ise bu kişi fal sahibinin hayatına tam olarak giremeden nasıl biri olduğunu gösterecek ve hiçbir zarar vermeden hayatından gidecektir. Etkisi çok az olacaktır. Fincanda yada tabaktaki konumuna göre farklı olarak yorumlanabilir ve burada fal yorumcusuna büyük iş düşer. Bu figür fincanın dibinde veya dibine yakın ise, bu kişi ve arkadaşlarını biraz üzecek, aralarının bir süre bozulmasına neden olacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git