Kahve Falında Ok İşareti Görmek

Kahve Falında Ok İşareti Görmek
31 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 2.725 kez okundu.

Kahve falında ok işareti görmek, kısmetinizin ayağınıza geleceğine ve çok mutlu olacağınıza işaret eder. İlerleyen günlerde karşılaştığınız insanlara ve konuşmalarınıza bir hayli dikkat etmeniz gerektiğine yorumlanır. Özellikle uzun zamandır uzaktan beklediğiniz bir haber varsa, bu haber size tez vakitte ulaşacak ve işinizin rast gitmesine neden olacaktır. Artık çok fazla düşünmek yerine bir an önce harekete geçmeniz gerektiğine delalet eder. Bir takım yaptığınız hesaplar karşılığını bulacak ve beklediğiniz para size gelecektir.

Aşk

Bekar kimseler için uzaktan gelecek bir haberle bahtının açılacağına yorumlanır. Bu haberin çok sevdiğiniz bir arkadaşınızdan geleceğine delalet eder. Bunun dışında da gireceğiniz bir ortamdaki birinden etkileneceğinize de yorumlanır. Bu kişi sizi tabiri caizse baştan çıkaracak fakat o da aynı etkileşimi sizden alacak. Ayarlayacağınız bir randevuyla, bir ilişkiye başlayacağınız ve bu ilişkinin çok güzel ilerleyeceği anlamına gelir.

Sevgilisi olanlar için de mutlu bir ilişkinin sonucunda partnerinizle oturup konuşacağınıza ve evlenmeye karar vereceğinize delalet eder. Uzun zamandır beklediğiniz fakat ümitsiz olduğunuz bir evlilik teklifi alabileceğiniz ile de yorumlanır. Partneriniz bu evlilik teklifini hiç ummadığınız bir anda ve romantik bir yerde yapacak ve sizi çok şaşırtacak. Aynı şekilde bu evlilik teklifine aile ve yakın çevreniz de şaşıracak, ayrıca sizin adınıza mutlu olacaklar.

Evli insanlar için ise eşinizin anne veya babasıyla sıkıntılarınız varsa, bunların en kısa sürede çözüme kavuşacağına yorumlanır. Bu sıkıntıların çözümü de karşı tarafın sizden özür dilemesiyle yok olacağı anlamına gelir. Böylelikle her şeyin tatlıya bağlanacağını ve bir daha bu ve buna benzer sıkıntıların yaşanmayacağını simgeler.

Eşinizden alacağınız, sizin için manevi değeri çok yüksek olan hediyeyle aranızdaki bağın daha sıkı olacağına ve evliliğinizin ilerleyen zamanlarının daha mutlu geçeceğine delalet eder.

Para

Uzun zamandır yaşadığınız maddi sıkıntıların birkaç gün içinde ortadan kaybolacağına yorumlanır. İş yerinizden belli bir süredir alamadığınız maaşınızı toplu bir şekilde alacağınız ve bunun sizi parasal anlamda çok rahatlatacağı anlamına gelir.

Hane içinden birinin de size parasal anlamda yardımcı olacağına yorumlanır. İki yerden alacağınız bu yüklü miktar paraları harcamayı düşünmeyeceğinize, aksine yatırım yapmayı planlayacağınıza delalet eder. Bu yatırım uzun zamandır almayı planladığınız fakat maddi imkansızlıklar yüzünden alamadığınız bir daire olabilir. Bu daireyi kiraya vermek isteyebilirsiniz. Bu durumun sizin için hayırlı olacağına böylelikle her ay düzenli bir gelirinizin olacağına delalet eder. Bu parasal durumu kısa bir süreliğine idare edebilmek için arkadaşınızdan küçük bir miktar para aldıysanız, bu borcunuzu ödeyeceğinize yorumlanır.

Bu sıralar çok yardımsever olacağınıza, fakir ve yoksullara yardım edeceğinize de delalet eder. Yapacağınız bu yardımlar, size olumlu olarak dönüş sağlayacağına, paranızın daha da çok bereketleneceğine işaret eder. Bu durumun sadece fakir ve yoksullar için geçerli olmayacağını, aynı zamanda da yakın çevrenizdeki paraya ihtiyacı olan insanlara da destek olacağınızı simgeler.

Aile ve Yaşam Alanı

Uzaktan bir akrabanızın sizi arayacağına yorumlanır. Bu akraba sizin hakkınızda sürekli dedikodu yapan biri olarak yorumlanır. Aynı zamanda da sizin bu durumdan haberdar olduğunuza da delalet eder. Bu akrabanın uzak bir yerden geleceğini, sizinle görüşmek isteyeceğini ve sizin bu görüşmeyi kabul edeceğinizi simgeler. Görüşmede hakkınızda yaptığı dedikodulardan bahsedeceksiniz. Akrabanız da bu durum için sizden özür dileyecek. Ayrıca bu konuşmanızdan sonra bir daha dedikodunuzu yapmayacağına yorumlanır. Böylelikle de bu kişiye karşı duyduğunuz kinin yok olacağına işaret eder.

Bir arkadaşınızın derdine ortak olacağınıza da yorumlanır. En çok ihtiyacı olduğu anda etrafında kimse olmayan bu arkadaşınızın yanında sadece siz olacaksınız, bütün dert ve sıkıntılarını beraber çözeceksiniz. Bundan dolayı da arkadaşınız size minnettar kalacak. Böylelikle de ilerleyen zamanlarda sizin bir derdiniz ya da sıkıntınız olduğunda yanınızda bu arkadaşınızı bulacak, çok iyi bir dostluğun başlangıcına adım atmış olacaksınız. Bu arkadaşınız sayesinde de kimlerin dost kimlerin düşman olduğunu anlayacaksınız ve birçok insanı hayatınızdan çıkarma kararı alacağınıza delalet eder. İlerleyen zamanlarda da aldığınız bu kararın ne kadar doğru olduğunu fark edeceğinize de yorumlanır.

İş ve Kariyer Hayatı 

Uzun süredir işinizi doğru düzgün yapmıyor, başınızdan savıyor ya da sürekli bir tembellik durumu sergiliyorsanız en kısa sürede silkinip kendinize geleceğinize yorumlanır. Artık bu işlerin böyle ilerlemeyeceğinin farkına varacaksınız ve düzenli bir insan haline geleceksiniz. Daha önce düzgün yapmadığınız işler sizi biraz yoracak fakat bunların da altından kalkacağınıza delalet eder. Her şeyi bir düzene soktuktan sonra bu planlı ve programlı çalışmaya uyacağınız anlamına gelir. Böylelikle iş hayatınızın belli başlı bir düzende olması, iş dışındaki yaşantınızı da olumlu etkilemeye başlayacaktır.

İşinizdeki bazı aranızın iyi olmadığı insanların artık sizinle uğraşmaktan bıktığına ve sizi rahat bırakacaklarına da delalet eder. Bunun sonucunda da iş yerinizde önceki günlerde yaşadığınız stres ve sıkıntıların yavaş yavaş yok olacağı ve işinizi daha çok seveceğiniz anlamına gelir.

Aklınızda düzensiz bir şekilde yer eden bazı projelerinizi masa başına oturup düzene sokmaya başlayacağınıza ve kısa bir süre sonra hayata geçireceğinize delalet eder. Bu projelerin kariyer basamaklarını hızla yükselmenize vesile olacağına ve bundan sonra da birçok yerden teklif alacağınıza yorumlanır. Bununla ilgili kısa bir yolculuğa çıkacağınızı ve bu yolculukta da bir seminere katılacağınızı simgeler. Burada size projeniz için maddi ve manevi her alanda destek olacak insanlarla tanışacaksınız.

Sağlık Hayatı

Bu aralar küçük bir rahatsızlık yaşıyorsanız, bu hastalığın günlük hayatta yaşadığınız stresler yüzünden olduğu yorumlanır.  Stresten uzak durduğunuz, her şeyi kafanıza takmadığınız takdirde bu hastalıktan kurtulacağınıza delalet eder. Bu durumdan uzaklaşmak için de kısa bir tatil yapmayı planlayabilirsiniz. Bu tatilin size çok iyi geleceğine ve hastalık konusunda hiçbir şeyinizin kalmayacağı anlamına gelir.

Hane içinde doğumu yakın olan hamile biri varsa, çok kısa bir süre sonra doğum yapacağına, çocuğun da doğum yapan kişinin de sağlıklı olacaklarına yorumlanır.

Yakın çevrenizde rahatsız biri varsa, kısa bir operasyona gireceğine delalet eder. Bu operasyondan sonra bu kişinin kısa sürede toparlanacağı ve eskisinden daha sağlıklı bir birey olacağı anlamına gelir. Yakın çevrenizdeki bir arkadaşınızın evliliği sarsıntıda ise sizin tavsiyeniz ile bir aile danışmanına gitmeye karar verebilirler. Böylelikle kısa sürede çiftin arasındaki husumet sona erecek ve boşanmanın eşiğindeki bu ikili eski hallerine dönüp aralarındaki ilişkinin kopamayacak derecede sıkı bir hal alacağına delalet eder.

Kahve Falında Kalp ve Ok Görmek

Gelmekte olan bir aşkın habercisidir. Yakın zamanda bir aşka düşecek demektir. Henüz tanımadığı yeni tanışacağı biri ile olacak olan bu aşk kısa zamanda karşılık bulacak ve bir birlikteliğe dönecektir. Fakat bu birlikteliğin devamlılığı için bazı huylarını kontrol edebilmesi gerekmektedir.

Aşırı kıskançlıkları ile birlikte olduğu kişiyi boğacak gibi olması anlamına da gelmektedir ve bu ilişki çok uzun sürmeyecek hatta yakın zamanda nefrete dönüşecek demektir. Kişi kendini kontrol etmeli ve partnerine güvenmelidir. Ayrıca bekar kimseler için görücü usulu bir evliliğe işaret eder. Çevresindekilerin aracı olması ile görücü usulü ile tanıştırılıp evlendirilecektir. Bu evlilik kısa zamanda aşkı da içine alacak ve mutlu bir yuva olacaktır. Bu nedenle kendisine getirilecek olan görücü usulü tanışma tekliflerini hemen reddetmemeli tanımaya çalışmalıdır. Bazı yorumculara göre ise güven sorununu temsil eder. Bir arada çıkarsa kişinin ciddi güven problemleri var demektir ve bu nedenle de hayatta pek çok konuda ikilemde kalarak kendisi için çok hayırlı olabilecek pek çok şeyi geri tepecektir. Bu tür kimseler güvensizlikleri nedeni ile kendilerine sunulan her imkanı, her işi, her sevgiyi şüphe ile karşılar ve geri teper. En kısa zamanda bu güven sorunlarına çözüm bulmalıdır.

Kahve Falında Okun Ucu Yukarda

Bu dönemlerde çevrenizde bulunan insanlara karşı daha dikkatli davranmanız gerektiğine işaret eder. Fincanda bu sembolün belirmesi özel ve sosyal hayatınızdaki kişilerle iyi ilişkiler kurarak herkes tarafından ne kadar çok sevildiğinizi anlayacaksınız. Bundan ötürü hayatınız rayına oturacak ve bütün sıkıntılarınız son bularak mutluluğa yelken açacaksınız. Çoğu fal yorumcusuna çok hırslı bir kişiliğinizin olduğuna ve bu sayede çabalarınızın neticesini alarak arzu ettiğiniz başarıyı simgelemekte. Bu sembol hayalini kurduğunuz şeylerin veya yarıda kalan işlerinizin tamamlanacağının haberiniz size vermekte. Fincanda görülen bu sembol yakın çevrenizde birtakım tartışmaların yaşanacağına delalet etmekte. Çıkan bu tartışmalarda kalbinizin sesini dinleyerek herkes tarafından takdir edileceğinize işaret etmekte.

Gücünüzü olabildiği kadar kullanarak karakterinizde muhteşem değişiklikler yaratacak ve bundan dolayı çok başarılı olacaksınız. Sembolünün yanında bayan veya adam figürleri çıkmışsa şan, şöhret ve gücünüzün artacağına, etrafınızdaki kişiler tarafından daha saygın bir konuma gelecek ve iş hayatınızda da istediğiniz mevkiye geleceksiniz. Fincanda çıkan bu sembol çok kısa sürede hayatınızın aşkına da delalet etmekte. Sevgi dolu bir dönem sizi beklemekte. Okul hayatınızda çok başarılı olacak ve başarılı işlere imza atacaksınız.

Kahve Falında Kalp İçinde Ok Görmek

Gerçek aşkı bir türlü bulamadığını düşünen kişi için müjdedir. En sonunda o kişi karşısına çıkacak ve bu çok kısa bir süre içinde olacaktır. Çok hayırlı, çok güzel devam edecek, kötü günleri silip atacak bir ilişki yaşayacaksınız. Bu ilişkiye başlamanız ile birlikte hayatınızda bir çok şey de düzene girecek, her şeyin bu kadar kısa süre içinde mucizevi bir şekilde değişmesini hayretler içerisinde izleyeceksiniz. Hayatınıza girecek bu kişi çok hayırlı, temiz kalpli bir insan ve bu kişinin bereketiyle gelmesi ile tüm bu işler yoluna giriyor.

Sabit bir iş anlamına da gelmektedir. Bu büyük ihtimalle devlet işidir. Fal sahibi ya da çok yakınındaki bir insan, muhtemelen ailesinden birisi, devlet işine girecek ve bu uzun süredir istenilen, heyecanla beklenen bir durum, sonunda gerçekleşiyor ve büyük mutluluk var sonunda. Ayrıca yeni bir kişiyle tanışılacağına ve bu kişinin pek de hayırlı, iyi bir insan olmadığına işarettir. Çok dikkatli olmalıdır yeni tanışacağı insanlarla ilişkilerinde. Fincanın üst taraflarına yakın ise bu kişi fal sahibinin hayatına tam olarak giremeden nasıl biri olduğunu gösterecek ve hiçbir zarar vermeden hayatından gidecektir. Etkisi çok az olacaktır. Fincanda yada tabaktaki konumuna göre farklı olarak yorumlanabilir ve burada fal yorumcusuna büyük iş düşer. Bu figür fincanın dibinde veya dibine yakın ise, bu kişi ve arkadaşlarını biraz üzecek, aralarının bir süre bozulmasına neden olacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git