Kahve Falında Telvenin Toplanması

01.06.2016
Kahve Falında Telvenin Toplanması

Kahve falında telvenin toplanması yakın zamanda gerçekleştirilecek yolculuğun habercisidir. Yurt dışında veya ülke içerisinde gerçekleştireceğiniz ziyaret sonucunda elde edeceğiniz büyük kazançları işaret eder. Bu yolculukla birlikte tanışılacak yeni insanlarla birlikte hayatınızın yeni bir dönemine gireceğinize ve eski hayatınızdan uzaklaşarak kendi ayaklarınızın üstünde duracağınız bir evreye yükseleceğinize dalalet eder.

Çok yakında iyi ve sizin için yararlı insanlarla kurulacak dostlukların varlığına işaret eder. Geçmiş dönemlerde insanlara güvenmekle ilgili problemler yaşadığınız ancak artık hayatınızda sırtınızı dayayabileceğiniz kişilerin bulunacağı anlamına gelir. Yakın dönemde özellikle geçmişte size kötülüğü dokunmuş bir kişinin çok pişman olacağına ve sizden af dileyeceğine tabir olunur. Bu süreçte geçmişte hayatınızda olan ve size sırtını dönmüş insanların yaşayacağı pişmanlık ile bir süre geçmişi düşünmeye başlayacaksınız. En kısa sürede geleceğiniz için planlar yapmaya başlayacağınız ve bu insanları hayatınızdan temelli çıkaracağınız anlamına gelir. Hayatınızda yapacağınız doğru eksilmeler ile birlikte daha mutlu bir insan olacağınız ve özellikle kişisel anlamda kendinizle ilgilenip geliştireceğiniz ve çok yakın sürede de bu gelişimin faydalarını göreceğiniz şeklinde yorumlanır.

Aşk Hayatı

Mevcut partnerinizle mutlu olsanız da başka bir insanın ilgisine mazhar olacağınıza işaret etmektedir. Sosyal çevrenizde bulunmayan ancak iş hayatınızın yakınında bulunan bu insanın yakın zamanda size olan ilgisini açıkça belli edeceğine dalalet edilir. Bu ilgiden ilk etapta hoşlanmayacağınız ancak aynı dönemde partnerinizle yaşayacağınız sorunlar neticesinde bu ilginin sizi iyileştireceğine yorulur. Partnerinizle yolunuzu ayırsanız bile sizin için bekleyen bir insan olduğunu bileceğinize bu sebeple de duygusal boşluğa düşmeden hak ettiğiniz mutluluğu yakalayacağınıza işaret eder.

Bekarsanız birkaç ay içerisinde güvenilir bulduğunuz bir kişiyle tanışacağınız şeklinde yorumlanır. Bu kişiyle tanıştığınızda ilk önce dikkatinizi çekmeyeceği bu sebeple arkadaş olacağınız anlamına gelir. Ancak karşınızdaki kişiyi tanıdıkça ve size karşı dürüst oldukça bu kişiye güveneceğinize ve aşık olacağınıza işaret eder. Bu aşkın günden güne artacağı ve sizi değiştirerek ileriye taşıyacağına dalalet olur. Bu aşkın hem kariyer anlamında hem de kişisel hayatınızda sizi ileriye taşıyacağı ve sizin farklı kişilerle tanışmanıza vesile olacağı anlamına gelir. Partnerinizin sizin için başkaları ile kurduğu bağlarla kariyer anlamında destekleneceğinize ve maddi anlamda yükselişe geçeceğinize işaret eder.

Para

Bu dönemde geçmişe ait bir borcunuzun ortaya çıkacağı ve kısa bir süreliğine canınızı sıkacağına dalalet eder. Ancak bu dönemde hiç beklemediğimiz bir kişiden gelecek yardım ile sorunlarınızı büyümeden çözeceğinizi ve borcunuzu kapatacağınıza işaret eder.

Yakın zamanda maddi anlamda bolluğun hakim olduğu bir döneme gireceğinize ancak dikkatli olmanız gerektiğine işaret eder. Yakın çevrenizde maddi anlamda sizden bir beklentisi olan ve sizi kullanmaya çalışan kişiler olduğu anlamına gelir. Bu kişilerin varlığını çok kısa sürede anlayacağınız ve gerekli tedbirleri geç olmadan alacağınıza tabir olur.

Maddi anlamda yükselişe geçeceğiniz gelecekte iki tane büyük mal alımı gerçekleştireceğinize dalalet eder. Bu mal alımları ilk etapta parasal anlamda sizi zorlasa da gelecekte sizi rahatlatacağı ve size dayanak olacak gelirleri getireceği anlamına gelir.

Ailenizden biri bu maddi bolluktan yararlanıp kendi adına mal ve mülk alımı yapmaya çalışacağını işaret eder. Vaktinde davranıp buna engel olacağınız ve sizin için büyük kayıplara yol açabilecek bir para kaybını gerçekleşmeden durduracağınız anlamına gelir. Bu kişiyle kısa bir süre aranızda yaşanacak huzursuzluk çok geçmeden son bulacağına ve hatasını anlayarak size hak vereceğine dalalet eder.

Aile ve Yaşam Alanı

Hayırlı bir erkek evlat ve onunla birlikte gelecek huzura işaret eder. Partnerinizle evlenmeniz durumunda ilk doğacak çocuğunuzun erkek olacağına ve bu çocuğun hayatı boyunca sizi kollayacağına dalalet olur. Özellikle eğitim alanında vereceği önemli kararlara işaret eder.

Çocuklarınız bulunuyorsa bu çocuklardan ilkinin eğitim için uzak bir yere gideceğine işaret eder. Devletten veya üst düzey bir kişiden alacağı bursla sizi gururlandıracağına ve çok başarılı olacağına dalalet olur. Bu dönemde yakın çevrenizden sizi kıskanacak kimseler bulunsa da çocuğunuz başarısının her şeyi gölgede bırakacağına yorulur.

Aileden bir kişinin karşılaşacağı yeni bir iş fırsatının işaretidir. Bu dönemde bu kişiye yardımcı olacağınıza ve yakın zamanda karşılığını fazlasıyla alacağınıza yorulur. İlk etapta karlı gibi görünmeyen bu aile işinin fazla vakit geçmeden kar sağlayacağına ve aileye bolluk getireceğine dalalet olur.

Eskiden pek fazla anlaşamadığınız bir kişiyle barışacağınız ve bu kişiyle aranızda sağlam bir dostluk kuracağınız anlamına gelir. İlk etapta güvenmekte zorluk çekseniz de bu kişinin davranışları ile sizin güveninizi kazanacağı ve aranızda ömürlük bir dostluğun kurulacağı şeklinde tabir edilir.

İş ve Kariyer

Yurt dışında veya şehir dışında atılacak yeni iş adımlarına dalalet eder. Yakın dönemde fırsatlarınızın genişleyeceği ve farklı alanlarda yeni fikirlerle karşılaşacağınız bir döneme gireceğiniz anlamına gelir. Yeni iş fırsatlarıyla birlikte çalıştığınız yer ya da sahip olduğunuz iş yeri büyümeye gidecek ve bu durumundan en fazla yarar sağlayan kişilerden biri olacağınız şeklinde yorumlanır.

Yakın zamanda davet edildiğiniz bir yerde danışacağınız üst düzey bir kişiye işaret eder. Bu kişi ile gerçekleştireceğiniz kısa konuşma size o an için önemsiz gelse de gelecekte büyük fırsatları bu kişi sayesinde yakalayacağınız anlamına gelir. Bu kişinin özellikle gelecekte yurt dışına veya şehir dışına açılmayı planladığınız dönemde size sermaye sağlayacağına ve yapacağı doğru yatırımla sizi yükselteceğine işaret eder.

Şu anda iş aramaktaysanız eğer geçmişte çalıştığınız iş yerine bir geri dönüşün yaşanabileceği anlamına gelmektedir. Sizden pozisyon olarak daha üstün bir kadının varlığına işaret eder. Bu kadının aracılığıyla eski işinizin size yeniden teklif edileceği şeklinde yorumlanır. İlk etapta çalıştığınız konumdan ve maddi düzeyden daha yüksek bir pozisyonda çalışmanız için teklif alacağınıza dalalet eder. Bu teklifi kabul etmezseniz birkaç hafta içerisinde başka bir teklifle daha karşılaşacağınız ancak bu yönde ilerlemeye karar verirseniz kısa bir süreliğine de olsa şehir dışında yaşamanız gerekeceğine işaret eder.

Sağlık

Yunus figürü, içerisinde bulunduğunuz birkaç haftalık dönemde sık sık denge sorunlarıyla karşılaşma ihtimalinizin bulunduğuna yorulur. Özellikle bacaklarınızla ilgili tutulma sorunları yaşama ihtimalinize işaret eder. Geçireceğiniz eklem rahatsızlıkları ve bunlara bağlı olarak gelişen denge sorunlarının kalıcı olmadığına, kısa sürede kendiliğinden iyileşeceği anlamına gelir.

Yakın zamanda çok sevdiğiniz birinin geçireceği rahatsızlığın sizi endişelendirebileceği ancak bundan korkmamanız gerektiğine tabir olunur. Yakınınızın geçireceği rahatsızlığın sizin düşündüğünüz kadar ciddi bir durum olmadığı ve kısa sürede iyileşerek içinizi rahatlatacağına işaret eder.

Önünüzdeki birkaç hafta içerisinde yediğiniz yemeklere dikkat etmeniz ve bozuk ürünleri tüketmekten kaçmanız gerektiğine yorulur. Bozuk gıda tüketiminden kaynaklanan bir sindirim sistemi sorunu yaşayabileceğinize işaret eder. Bu küçük rahatsızlığın sağlık anlamında sizi kötü etkilemeyeceği ancak kısa bir süreliğine de olsa keyfinizi kaçıracağına dalalet eder.

Sıkıntılı bir dönemin ardından sağlık anlamında kendinize baktığınız ve vücudunuzdaki sorunların farkına vararak ona göre hareket ettiğiniz yeni bir döneme gireceğiniz anlamına gelir. Geçireceğiniz eklem problemleri ve sindirim sistemi sorunlarının çok kısa sürede geçeceğine, sizin bu sıkıntıların ardından sağlıklı bir yaşam için önemli adımlar atacağınıza işaret eder.


 

Kahve Falında Telvenin Tabağa Düşmesi

Yeni kurulacak bir evlilik bağına işaret eder. Şayet kişi bekar ise bu evleneceği anlamına gelir, kişi belli bir zaman sonra evlenir. Eğer hayatında şu anda birisi yoksa evleneceği kişi ile tanışması yakındır. Çok kısa bir zamanda karşısına çıkacaktır. Görür görmez başlayacak bir aşkta ikisi de birbirlerinin kaderi olduklarına inanacaklardır.

Devlet kapısında gerçekleşecek bir işi işaret eder. Devlet le bir işiniz olacak ve bu iş tam istediğiniz gibi sonuçlanacak. Özellikle bu süreçte oldukça nüfuzlu birinin size yardımı dokunacağını gösterir. Bu işe bağlı olarak da yükselmeye ve şöhrete kavuşmaya dalalet eder. Hak ettiğiniz mevkilere sonunda geliyorsunuz. Yaptığınız işte zirveye çıkacaksınız ve herkes sizden bahsedecek.

Yakın zamanda girilecek ferah döneme işaret eder. Fal sahibi kişinin yakın zamanda büyük bir rahatlığa kavuşacağı anlamına gelir. Bu rahatlık ailevi ya da parasal olabilir. Ayrıca kısa zamanda gerçekleşmesi beklenir. Aynı zamanda bir kişinin hayatına girecek bereketin de işaretidir. Bu bereketli günler yakın zamanda gelecektir ve uzun sürecektir.


 

Kahve Falında Telvenin İkiye Ayrılması

Huzurlu, mutlu ve bereketli zamanların artık çok yakında olduğunun habercisidir. Anlaşıldığı üzere geçmişte çok büyük acılar ve sıkıntılar yaşamışsınız ancak inancınız o kadar güçlü ki yıllarca sabretmiş ve artık bu sabrınızın mükafatını almanızın vakti gelmiş. Falınızda bu durum apaçık ortada. Yaşamınızda en bereketli döneme giriyorsunuz, hayatınızdaki tüm sıkıntılar ve buhranlar son buluyor. Yaşadığınız ciddi maddi sıkıntılar son buluyor ve artık rahata eriyorsunuz.

İş hayatında daha aktif bir dönemin kapıda olduğunu işaret eder. Bu dönemde fal sahibi ailesinden ve özel yaşantısından biraz kopmak zorunda kalabilir ama ileriye dönük yatırımlar yapabilmesi için kısa süreli fedakarlıklar yapması da şart olacaktır. Aynı zamanda ele geçen fırsatların en iyi şekilde değerlendirilmesi anlamına gelmektedir. Bereketli ve aktif bir dönemde olunmasından dolayı bu süre içerisinde etrafındaki tüm fırsatları en iyi şekilde değerlendiren fal sahibi hak ettiği başarıyı nihayet elde edecek ve dikkatini tamamen iş hayatına yönlendirebilecektir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında İki Yol


 

Kahve Falında Telvenin Kayması

Hayatınızdaki tüm olumsuzlukları ve sıkıntıları bir kenara atacağınızı gösterir. Mutlu bir gelecek için atacağınız adımlar, ileride rahat ve huzurlu bir yaşama sahip olmanızı sağlayacak. Temiz ve titiz bir kişilik olduğunuzu da gösterir. Gereksiz takıntılardan kendinizi arındırmalı ve kendinizi rahatlatmalısınız. Bütün sorunlarınızın sandığınızdan da çabuk çözüleceğine işaret eder.

İş hayatınızda başarılı ve atik biri olduğunuza işarettir. İş hayatınızda parlayan bir yıldız olduğunuz kadar etraftakiler açısından da çok dikkat çekici bir kişiliğe sahipsiniz. Bu dikkat çekicilik size pozitif yönde sizi ve kariyerinizi etkilemektedir. İş bitirici olmanız ve atik davranışlarınız sizi hep bir adım öne taşımaktadır. Hırslı rakiplere karşı kıvrak zekanızla hareket ederek, onların sizlere karşı tutumlarını yıkabilme kabiliyetiniz yüksektir.

Mutluluğu ve gelecek güzel günleri simgeler. Çok yorucu ve stresli günler geçirdiniz ve hak ettiğiniz yaşama ramak kaldı. Bu kadar yaklaşmışken yalnızca biraz daha sabredip ekonomik durumunuza yönelik yapmış olduğunuz tüm yatırımların olumlu dönüşlerini almaya başlayabilir meyvelerini yiyebilirsiniz. Siz önümüzdeki on yıla hazırlık yaptığınız bu yatırımlar ile -bireysel emeklilik, borsa ya da vadeli hesap gibi- yalnızca şahsına değil çevrenizde maddi sıkıntı çeken birçok kişiye de destek olacaksınız. Bu vesile ile geniş ve sağlam bir dost çevresi oluşturacaksınız.


 

Kahve Falında Telvenin Dibe Çökmesi

Aşkın kıvılcımlarını işaret etmektedir. Uzun zamandır boş olan kalbiniz yıllardır dost olarak gördüğünüz bir kişi tarafından mutluluğu tadacak ve aradığınız aşkın zannettiğiniz kadar uzakta olmadığını anlayacaksınız. Artık yalnızca bakmakla kalmayıp görmelisiniz de. Çevrenizde kendisini fark ettirmek için dönüp duran en zor anlarınızda dahi yanınızda olmaya çalışan bu kişi aslında yıllardır hayalini kurduğunuz doğru partnerin olduğuna dalalet eder.

Tüm karmaşalardan kurtulup sakin bir hayatı seçeceğinize yorulur. Son zamanlarda çok fazla yorulmuş olmanız ve hakkınızı alamadığınızı düşündüğünüz için oldukça üzgün, stres dolu günler geçirmeniz ve bunu ister istemez ailenize de yansıtmanız radikal bir karar alıp tüm bu stresli şeyleri hayatınızdan çıkarmanıza ve yepyeni bir yol çizmenize neden olacak. İyi bir şey yapacağınızdan emin olabilirsiniz.


 

Kahve Falında Telvenin Delik Delik Olması

Aşk hayatınıza ve ikili ilişkinizdeki beklentilerinize yorumlanır. Çok yakın zamanda karşınıza hayırlı bir kısmetin çıkacağına ve mutlu bir birliktelik yaşayacağınıza işaret eder. Eğer evli iseniz de eşinizle yaşadığınız bazı sorunlar bitip hak ettiğiniz aşk hayatına kavuşacaksınız. Evliliğinizde ters giden sürecin son bulacağı hak ettiğiniz sevgiye kavuşacağınız ve çok mutlu olacaksınız.

Çok uzaklardan bir telefon alacaksınız demektir. Bu telefon konuşmasına hem çok şaşıracak hem de karşıdan gelecek teklifle sevinçten havalara uçacaksınız. Bu büyük ihtimalle kafanızı dinleyebileceğiniz bir tatil teklifi olacak. Kafanızı toplamanız, kendinize gelmeniz için bu tatil çok önemli fırsat. Kesinlikle geri çevirmemeniz gereken bir teklif.

Yakın zamanda kazanacağınız bir başarıya, uzun zamandır elinizde olan bir işi hakkıyla sonlandırmaya ve arkasından gelecek ferahlığa işarettir. Bir eğitimin, uzun süreli devam eden bir çalışmanın veya iş yaşamındaki bir çabanın olumlu şekilde sonuçlanacağına ve büyük başarı getireceğine işarettir. Bu başarı ve arkasından gelecek ferahlık kişinin hayatında uzun süreli güzel başlangıçlara da gebe olacaktır.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kabarcıklar


 

Kahve Falında Tabağa Dökülmesi

Yeni dostluklara da işaret eder. Söz konusu bu dostluk ilişkisi uzun soluklu ve geleceğe dönük bir süreci kapsamaktadır. Kurulacak bu yeni ilişkiden faydalı sonuçlar çıkmaktadır. Kişi bir sorunla karşılaştığı zaman yardım görebileceği, destek alabileceği bir dost kazanmış olur. Bu ömür boyu sürecek bir arkadaşlık ilişkisidir.

Çok kolay elde edebileceği başarıları müjdeler. Bu kadar hızlı ve kesin çözümler alabilmesi fal sahibini de bir süre şaşırtacaktır fakat yılların bilgi birikimi ile nihayet güzel işlere imza atıyor olmaktan gurur duyacaktır. Yakın zamanda gerçekleşecek yorucu ama kısa sürede netice veren işler olacağını işaret eder. Tabiatı gereği çalışkan bir yapıya sahip olduğundan bu işlere hiç gocunmayacak ve sefasını da sürmeyi ihmal etmeyecektir.

Hayırlı işler içinde olduğunuz anlamına gelir. İş hayatınızda büyük başarılar elde edeceğinize işarettir. Bu başarılar sayesinde terfi edebilir, yüksek devlet makamlarına gelebilirsiniz. Hastalıkların sona ereceğinin habercisidir. İş hayatınızda etrafınızda bulunan kişilerin samimi, içi dışı bir ve iyi niyetli insanlar olduğu şeklinde yorumlanır.


 

Kahve Falında Fincan Görmek

Yaşadığınız stresli dönem karşısında oldukça sakin ve mantıklı davranmanız gerektiğini işaret eder. Bir arkadaşınızdan hiç beklemediğiniz ve sizi çok mutlu edecek bir haber alabilirsiniz. Ayrıca yakın zamanda büyük bir mirasa da sahip olabilirsiniz.

İş hayatınızda her ne kadar olumlu girişimler yaşıyor olsanız da bazı ufak tefek problemlere karşı da hazırlıklı olmanız gerektiğini söyler. Evinize beklenmedik ve tanımadığınız bir misafir gelebilir. Çok sinirli bir kişiliğe sahip olduğunuzu gösterir. Bu sinir nedeniyle kendinize ve etrafınızdaki insanlara son derece zor zamanlar yaşatabilirsiniz. İş hayatınızda sizi çok sinirlendirecek bazı olaylar yaşanabilir. Rakipleriniz sizden daha iyi çalışıyor olabilir ve bu durum sizi yıldırabilir. Ancak bu durumda çok daha azimli ve hırslı çalışmanız durumunda beklemediğiniz başarılar elde edeceksiniz demektir. Aşk hayatınızda eşiniz ya da sevgilinizle son derece güzel zamanlar geçireceğinizin habercisidir. Ancak bazı sembollerle birleştiğinde aşk hayatınıza olumsuz etkilerde de bulunabilir. Eşiniz ya da sevgilinizle aranızda bir güven problemi oluşabilir. Bu durum ilişkinizi tekrar gözden geçirmenize neden olabilir. Bu dönemde önemli kararlar aşamasında olduğunuzu da gösterebilir. Bu kararları mümkün oldukça sakin ve mantıklı şekilde vermeniz gerekmektedir. Bu yorumlardan hangisinin size ait olduğunu belirlemek konusunda diğer sembolleri de dikkate almanız gerekmektedir. Aksi halde yanlış yorumlar yapmanız kaçınılmaz olacaktır.

Hayata yeni atılıyor olmak sizi biraz korkutuyor çünkü daha önce hiç yalnız kalmamıştınız. İş gereği ailenizden uzak bir memlekete gitmek bile duygularınızı allak bullak etmiş. Gözlerinizle ilgili rahatsızlıklarınız var ama çok ihmal ettiğiniz için başınıza daha büyük dert olabilirler. Boşanma sürecinde eski kocanızın söyledikleri ve yaptıkları sizi derinden sarsmış ama toparlanacaksınız.

Bu aralar aşklara tüm kapılarını kapatmış durumdasın. Kendine vakit ayırmalısın. Geçmişe dayalı bir özlem içerisindesin.  Fakat bu duygudan çıkman gerekiyor. Hayat da çok acı çekmişsin ve halada üzülüyorsun. Sana gelecek bir haber ile mutlu olacaksın. Hayatına yeni birisi girecek. Tüm duyguların aniden değişecek.


 

Kahve Falında Köpük Görmek

Hayaller kurduğunuz ve bu hayallere ulaşmak için çabaladığınız anlamına gelir. Özellikle eğitim hayatınız ve sonrasıyla ilgili kurduğunuz hayallerin çok kısa sürede sizin gerçekliğiniz olacağın işaret eder. Biraz cesaretinizi toplarsanız istediğinizi elde etmek için ihtiyacınız olan gücün damarlarınızda aktığının farkına varacağınıza yorulur. Hayallerinizi gerçekleştirmenizle birlikte kendinizi gelecekteki hayatınız için daha heyecanlı ve cesur hissedeceğinize dalalet olur.

Sağlığınızın üstüne daha fazla düşeceğinize, bedeninizin önemini daha iyi anlayacağınıza yorulur. Bir süredir sağlığınıza dikkat etmediğiniz ancak vereceğiniz kararla birlikte bu gidişatı değiştireceğinize dalalet eder. Daha dikkatli ve özverili davranarak bedeninize iyi bakmaya başlayacağınızı gösterir. Bu değişikliğin yalnızca fiziksel sağlığınızı değil psikolojinizi de olumlu yönde etkileyeceği anlamına gelir.


 

Kahve Falında Baloncuk Görmek

Kaderin sizden yana olduğuna işaret eder. Zaman zaman geleceğinizle ilgili karamsarlığa düştüğünüz ancak bunun yersiz olduğuna işaret eder. Hiç olmadığınız kadar şanslı bir döneme gireceğinizi gösterir. Vereceğiniz kararlar sizi sıkıntıya düşürebilecek kadar yanlış olsalar da şansınız sayesinde her olumsuzluğu lehinize döndürmeyi başaracağınız anlamına gelmektedir. Kadere ve şansınıza güvendiğiniz halde üstesinden gelemeyecek bir şeyiniz olmadığına dalalet olur.

Uzun süredir bir dileğinizin gerçekleşmesini istediğinize yorulur. Bu dileğiniz için içten ettiğiniz duaların kısa sürede cevaplanacağı, yüzünüzün nihayet güleceği anlamına gelmektedir. Dileğinizin gerçekleşmesi ile birlikte hayatınızda yeni bir dönemin başlayacağına dalalet olur. Bu yeni dönemle birlikte hem iş hayatınızda hem de kişisel hayatınızda olumlu yönde büyük değişiklikler yaşayacağınıza işaret eder.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.