Kahve Falında Telvenin Toplanması

Kahve Falında Telvenin Toplanması
1 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 4.608 kez okundu.

Kahve falında telvenin toplanması, her zaman sıkıntı ve yüreğin kabarması olarak yorumlanmaz. Fincanın kulp kısmına yakın şekilde toplanmış ise sağlığınız hakkında ipuçları verebilir. Sürekli kendinizi üzecek ve canınızı sıkacak insanlarla uğraştığınız için kendinizi yorgun ve moralsiz hissettiğinizi gösterir. Eğer bazı dik kafalı insanlara laf anlatmak için fazlaca uğraşırsanız ruh sağlığınızı bile tehlikeye atabilirsiniz. Kimi zaman insanlara kafanızı sallayıp geçerek kendi bildiğinizi okumanızda da fayda vardır. Hatta ailenizi de alıp ufak bir tatile çıkmanın zamanı gelmiş demektir. Hem size hem de sizinle çok vakit geçiremeyen ailenize gerçekten iyi gelecek olan bu tatil ile ruhunuzda dinlenecek.

Yakınlarınızda bulunan çift karakterli insanlara da dikkat çeker. Özellikle de fal tabağında toplanan telveler gizli düşmanlar anlamı taşır. Çok dikkatli olmanızı gerektiren bir durum yoktur ama sırlarınızı insanlarla paylaşırken iki kere düşünürseniz başınız ağrımaz diyebiliriz. Tabakta birkaç yerde ayrı ayrı toplandığını görürseniz arkadaş ortamında gerçekleşecek olan gruplaşmalar var demektir. Hoşunuza gitmese de böyle bir durumda karşı karşıya kaldığınız zaman bir taraf seçmek zorunda olabilirsiniz. Aksi takdirde herkes tarafından dışlanabilirsiniz.

Siz de tıpkı evli arkadaşlarınız gibi kız arkadaşınızı alıp kimseden çekinmeden parklara bahçelere gitmek istiyorsunuz. Fakat maddi durumunuz size bir türlü fırsat tanımıyor ki evlenesiniz. Kötü talihinizin dönmesi için üzerinizdeki nazarı atmanız lazım çünkü kem gözler sizin ve sevgilinizin üzerine kenetlenmiş durumda. İşyerinizde can sıkıcı durumlar söz konusu ama siz bunu bir fırsat olarak değerlendirerek iş değişikliği yapacaksınız.

Hayat seni çok yormuş. Bu yüzden çökmüş görüyorum seni. Fakat hayatına genç ruhlu bir kadın girecek. Onunla bir yolculuk yapacaksın. Bu yolculuk senin kafanı rahatlatacak. İş hayatında her şey çok düzenli gidecek. Yüksek seviyelere geleceksin. Tebrik anlamlı belgeler görüyorum. Ailene, dostlarına vakit ayırmalısın. Çok yakında beklediğin bir telefon alacaksın. Bu telefon seni mutlu edecek. Ailen ile aranda tartışma ve ya küslükler yaşanacak. Bu küslüğü sen düzelteceksin. Eline bir miktar para geçecek. Fakat bu para kısa sürede tükenecek. Bu durum senin canının sıkılmasına sebep olacaktır. Canını sıkma.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git