Kahve Falında Telvenin Tabağa Düşmesi

01.06.2016
Kahve Falında Telvenin Tabağa Düşmesi

Kahve falında telvenin tabağa düşmesi, fal sahibinin gönlünü aniden birine kaptıracağı ve çok aşık olacağı anlamına gelir. Kişinin endişe ve zorluk hissettiği bir konu hakkında her şeyin yoluna gireceğine ve yalnızca cesaretli olması gerektiğine işaret eder. Özlem ve hasretin son bulması demektir.

Aşk Yorumu

Mevcut partnerinizle mutlu olsanız da başka bir insanın ilgisine mazhar olacağınıza işaret etmektedir. Sosyal çevrenizde bulunmayan ancak iş hayatınızın yakınında bulunan bu insanın yakın zamanda size olan ilgisini açıkça belli edeceğine dalalet edilir.

Bu ilgiden ilk etapta hoşlanmayacağınız ancak aynı dönemde partnerinizle yaşayacağınız sorunlar neticesinde bu ilginin sizi iyileştireceğine yorulur. Partnerinizle yolunuzu ayırsanız bile sizin için bekleyen bir insan olduğunu bileceğinize bu sebeple de duygusal boşluğa düşmeden hak ettiğiniz mutluluğu yakalayacağınıza işaret eder.

Bekarsanız birkaç ay içerisinde güvenilir bulduğunuz bir kişiyle tanışacağınız şeklinde yorumlanır. Bu kişiyle tanıştığınızda ilk önce dikkatinizi çekmeyeceği bu sebeple arkadaş olacağınız anlamına gelir. Ancak karşınızdaki kişiyi tanıdıkça ve size karşı dürüst oldukça bu kişiye güveneceğinize ve aşık olacağınıza işaret eder.

Bu aşkın günden güne artacağı ve sizi değiştirerek ileriye taşıyacağına dalalet olur. Bu aşkın hem kariyer anlamında hem de kişisel hayatınızda sizi ileriye taşıyacağı ve sizin farklı kişilerle tanışmanıza vesile olacağı anlamına gelir. Partnerinizin sizin için başkaları ile kurduğu bağlarla kariyer anlamında destekleneceğinize ve maddi anlamda yükselişe geçeceğinize işaret eder.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre bu dönemde geçmişe ait bir borcunuzun ortaya çıkacağı ve kısa bir süreliğine canınızı sıkacağına dalalet eder. Ancak bu dönemde hiç beklemediğimiz bir kişiden gelecek yardım ile sorunlarınızı büyümeden çözeceğinizi ve borcunuzu kapatacağınıza işaret eder.

Yakın zamanda maddi anlamda bolluğun hakim olduğu bir döneme gireceğinize ancak dikkatli olmanız gerektiğine işaret eder. Yakın çevrenizde maddi anlamda sizden bir beklentisi olan ve sizi kullanmaya çalışan kişiler olduğu anlamına gelir. Bu kişilerin varlığını çok kısa sürede anlayacağınız ve gerekli tedbirleri geç olmadan alacağınıza tabir olur.

Maddi anlamda yükselişe geçeceğiniz gelecekte iki tane büyük mal alımı gerçekleştireceğinize dalalet eder. Bu mal alımları ilk etapta parasal anlamda sizi zorlasa da gelecekte sizi rahatlatacağı ve size dayanak olacak gelirleri getireceği anlamına gelir.

Ailenizden biri bu maddi bolluktan yararlanıp kendi adına mal ve mülk alımı yapmaya çalışacağını işaret eder. Vaktinde davranıp buna engel olacağınız ve sizin için büyük kayıplara yol açabilecek bir para kaybını gerçekleşmeden durduracağınız anlamına gelir. Bu kişiyle kısa bir süre aranızda yaşanacak huzursuzluk çok geçmeden son bulacağına ve hatasını anlayarak size hak vereceğine dalalet eder.

Aile ve Yaşam Yorumu

Hayırlı bir erkek evlat ve onunla birlikte gelecek huzura işaret eder. Partnerinizle evlenmeniz durumunda ilk doğacak çocuğunuzun erkek olacağına ve bu çocuğun hayatı boyunca sizi kollayacağına dalalet olur. Özellikle eğitim alanında vereceği önemli kararlara işaret eder.

Çocuklarınız bulunuyorsa bu çocuklardan ilkinin eğitim için uzak bir yere gideceğine işaret eder. Devletten veya üst düzey bir kişiden alacağı bursla sizi gururlandıracağına ve çok başarılı olacağına dalalet olur. Bu dönemde yakın çevrenizden sizi kıskanacak kimseler bulunsa da çocuğunuz başarısının her şeyi gölgede bırakacağına yorulur.

Aileden bir kişinin karşılaşacağı yeni bir iş fırsatının işaretidir. Bu dönemde bu kişiye yardımcı olacağınıza ve yakın zamanda karşılığını fazlasıyla alacağınıza yorulur. İlk etapta karlı gibi görünmeyen bu aile işinin fazla vakit geçmeden kar sağlayacağına ve aileye bolluk getireceğine dalalet olur.

Eskiden pek fazla anlaşamadığınız bir kişiyle barışacağınız ve bu kişiyle aranızda sağlam bir dostluk kuracağınız anlamına gelir. İlk etapta güvenmekte zorluk çekseniz de bu kişinin davranışları ile sizin güveninizi kazanacağı ve aranızda ömürlük bir dostluğun kurulacağı şeklinde tabir edilir.

İş ve Kariyer Yorumu

Yurt dışında veya şehir dışında atılacak yeni iş adımlarına dalalet eder. Yakın dönemde fırsatlarınızın genişleyeceği ve farklı alanlarda yeni fikirlerle karşılaşacağınız bir döneme gireceğiniz anlamına gelir. Yeni iş fırsatlarıyla birlikte çalıştığınız yer ya da sahip olduğunuz iş yeri büyümeye gidecek ve bu durumundan en fazla yarar sağlayan kişilerden biri olacağınız şeklinde yorumlanır.

Yakın zamanda davet edildiğiniz bir yerde danışacağınız üst düzey bir kişiye işaret eder. Bu kişi ile gerçekleştireceğiniz kısa konuşma size o an için önemsiz gelse de gelecekte büyük fırsatları bu kişi sayesinde yakalayacağınız anlamına gelir. Bu kişinin özellikle gelecekte yurt dışına veya şehir dışına açılmayı planladığınız dönemde size sermaye sağlayacağına ve yapacağı doğru yatırımla sizi yükselteceğine işaret eder.

Şu anda iş aramaktaysanız eğer geçmişte çalıştığınız iş yerine bir geri dönüşün yaşanabileceği anlamına gelmektedir. Sizden pozisyon olarak daha üstün bir kadının varlığına işaret eder. Bu kadının aracılığıyla eski işinizin size yeniden teklif edileceği şeklinde yorumlanır. İlk etapta çalıştığınız konumdan ve maddi düzeyden daha yüksek bir pozisyonda çalışmanız için teklif alacağınıza dalalet eder. Bu teklifi kabul etmezseniz birkaç hafta içerisinde başka bir teklifle daha karşılaşacağınız ancak bu yönde ilerlemeye karar verirseniz kısa bir süreliğine de olsa şehir dışında yaşamanız gerekeceğine işaret eder.

Sağlık Yorumu

İçerisinde bulunduğunuz birkaç haftalık dönemde sık sık denge sorunlarıyla karşılaşma ihtimalinizin bulunduğuna yorulur. Özellikle bacaklarınızla ilgili tutulma sorunları yaşama ihtimalinize işaret eder. Geçireceğiniz eklem rahatsızlıkları ve bunlara bağlı olarak gelişen denge sorunlarının kalıcı olmadığına, kısa sürede kendiliğinden iyileşeceği anlamına gelir.

Yakın zamanda çok sevdiğiniz birinin geçireceği rahatsızlığın sizi endişelendirebileceği ancak bundan korkmamanız gerektiğine tabir olunur. Yakınınızın geçireceği rahatsızlığın sizin düşündüğünüz kadar ciddi bir durum olmadığı ve kısa sürede iyileşerek içinizi rahatlatacağına işaret eder.

Önünüzdeki birkaç hafta içerisinde yediğiniz yemeklere dikkat etmeniz ve bozuk ürünleri tüketmekten kaçmanız gerektiğine yorulur. Bozuk gıda tüketiminden kaynaklanan bir sindirim sistemi sorunu yaşayabileceğinize işaret eder. Bu küçük rahatsızlığın sağlık anlamında sizi kötü etkilemeyeceği ancak kısa bir süreliğine de olsa keyfinizi kaçıracağına dalalet eder.

Sıkıntılı bir dönemin ardından sağlık anlamında kendinize baktığınız ve vücudunuzdaki sorunların farkına vararak ona göre hareket ettiğiniz yeni bir döneme gireceğiniz anlamına gelir. Geçireceğiniz eklem problemleri ve sindirim sistemi sorunlarının çok kısa sürede geçeceğine, sizin bu sıkıntıların ardından sağlıklı bir yaşam için önemli adımlar atacağınıza işaret eder.

Kahve Falında Telvenin Toplanması

Telvenin toplanması, yeni kurulacak bir evlilik bağına işaret eder. Şayet kişi bekar ise bu evleneceği anlamına gelir, kişi belli bir zaman sonra evlenir. Eğer hayatında şu anda birisi yoksa evleneceği kişi ile tanışması yakındır. Çok kısa bir zamanda karşısına çıkacaktır. Görür görmez başlayacak bir aşkta ikisi de birbirlerinin kaderi olduklarına inanacaklardır.

Devlet kapısında gerçekleşecek bir işi işaret eder. Devlet le bir işiniz olacak ve bu iş tam istediğiniz gibi sonuçlanacak. Özellikle bu süreçte oldukça nüfuzlu birinin size yardımı dokunacağını gösterir. Bu işe bağlı olarak da yükselmeye ve şöhrete kavuşmaya dalalet eder. Hak ettiğiniz mevkilere sonunda geliyorsunuz. Yaptığınız işte zirveye çıkacaksınız ve herkes sizden bahsedecek.

Yakın zamanda girilecek ferah döneme işaret eder. Fal sahibi kişinin yakın zamanda büyük bir rahatlığa kavuşacağı anlamına gelir. Bu rahatlık ailevi ya da parasal olabilir. Ayrıca kısa zamanda gerçekleşmesi beklenir. Aynı zamanda bir kişinin hayatına girecek bereketin de işaretidir. Bu bereketli günler yakın zamanda gelecektir ve uzun sürecektir.

Kahve Falında Telvenin İkiye Ayrılması

Telvenin ikiye ayrılması, huzurlu, mutlu ve bereketli zamanların artık çok yakında olduğunun habercisidir. Anlaşıldığı üzere geçmişte çok büyük acılar ve sıkıntılar yaşamışsınız ancak inancınız o kadar güçlü ki yıllarca sabretmiş ve artık bu sabrınızın mükafatını almanızın vakti gelmiş. Falınızda bu durum apaçık ortada. Yaşamınızda en bereketli döneme giriyorsunuz, hayatınızdaki tüm sıkıntılar ve buhranlar son buluyor. Yaşadığınız ciddi maddi sıkıntılar son buluyor ve artık rahata eriyorsunuz.

İş hayatında daha aktif bir dönemin kapıda olduğunu işaret eder. Bu dönemde fal sahibi ailesinden ve özel yaşantısından biraz kopmak zorunda kalabilir ama ileriye dönük yatırımlar yapabilmesi için kısa süreli fedakarlıklar yapması da şart olacaktır. Aynı zamanda ele geçen fırsatların en iyi şekilde değerlendirilmesi anlamına gelmektedir. Bereketli ve aktif bir dönemde olunmasından dolayı bu süre içerisinde etrafındaki tüm fırsatları en iyi şekilde değerlendiren fal sahibi hak ettiği başarıyı nihayet elde edecek ve dikkatini tamamen iş hayatına yönlendirebilecektir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında İki Yol

Kahve Falında Telvenin Kayması

Telvenin kayması, hayatınızdaki tüm olumsuzlukları ve sıkıntıları bir kenara atacağınızı gösterir. Mutlu bir gelecek için atacağınız adımlar, ileride rahat ve huzurlu bir yaşama sahip olmanızı sağlayacak. Temiz ve titiz bir kişilik olduğunuzu da gösterir. Gereksiz takıntılardan kendinizi arındırmalı ve kendinizi rahatlatmalısınız. Bütün sorunlarınızın sandığınızdan da çabuk çözüleceğine işaret eder.

İş hayatınızda başarılı ve atik biri olduğunuza işarettir. İş hayatınızda parlayan bir yıldız olduğunuz kadar etraftakiler açısından da çok dikkat çekici bir kişiliğe sahipsiniz. Bu dikkat çekicilik size pozitif yönde sizi ve kariyerinizi etkilemektedir. İş bitirici olmanız ve atik davranışlarınız sizi hep bir adım öne taşımaktadır. Hırslı rakiplere karşı kıvrak zekanızla hareket ederek, onların sizlere karşı tutumlarını yıkabilme kabiliyetiniz yüksektir.

Kahve Falında Fincanın Dibinde Tümsek

Kahve falında telve, fincanın dibinde bir tümsek oluşturmuşsa fal sahibinin yakın zamanda tanışacağı bir kimseden etkileneceği ve yeni bir ilişkiye başlayacağı anlamına gelir. Tümsek, kişinin hayal ettiği mutluluğu yakalayacağına, huzurlu bir yuva kuracağına ve malının bereketleneceğine işaret eder. Kişinin yaşadığı maddi sorunları atlatacağına ve iş hayatında kaybettiği huzuru yeniden yakalayacağına işaret eder. Falına bakılan kişinin gösterdiği azim ve sabır karşısında elde edeceği başarı ile birlikte aile içerisinde büyük bir sevinç yaşanacağına yorumlanır.

Daha Fazla Kaynak:


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.