Falda Göz Göz Kabarcık Görmek

20.01.2016
Falda Göz Göz Kabarcık Görmek

Falda göz göz kabarcık görmek, aşkın kıvılcımlarını işaret etmektedir. Uzun zamandır boş olan kalbiniz yıllardır dost olarak gördüğünüz bir kişi tarafından mutluluğu tadacak ve aradığınız aşkın zannettiğiniz kadar uzakta olmadığını anlayacaksınız. Artık yalnızca bakmakla kalmayıp görmelisiniz de. Çevrenizde kendisini fark ettirmek için dönüp duran en zor anlarınızda dahi yanınızda olmaya çalışan bu kişi aslında yıllardır hayalini kurduğunuz doğru partnerin olduğuna dalalet eder.

Tüm karmaşalardan kurtulup sakin bir hayatı seçeceğinize yorulur. Son zamanlarda çok fazla yorulmuş olmanız ve hakkınızı alamadığınızı düşündüğünüz için oldukça üzgün, stres dolu günler geçirmeniz ve bunu ister istemez ailenize de yansıtmanız radikal bir karar alıp tüm bu stresli şeyleri hayatınızdan çıkarmanıza ve yepyeni bir yol çizmenize neden olacak. İyi bir şey yapacağınızdan emin olabilirsiniz.

Fal sahibinin karakteri hakkında da yorumlanabilmektedir. Bu kişinin oldukça kararlı, dürüst ve inatçı bir yapıya sahip olduğunu gösteren bu figür, bu dönemde yaşayacağı tüm olumsuz durumlara rağmen istediğini elde edeceğine işaret etmektedir. Nasıl bir durum ile karşılaşmış olursanız olun karakterinizden asla ödün vermediğinizi gösterir. Bu karakteristik yapınızdan dolayı etrafınızdaki, özellikle iş çevrenizdeki insanlar sizden biraz çekiniyor olabilirler. Alacağınız bir haber ile başarıya ulaşacağınıza ve yükseleceğinize işaret etmektedir.

Yakın zaman içerisinde oldukça şaşıracağınız ve mutlu olacağınız bir sürprizin sizi beklediğini de göstermektedir. Hayatınızda her şeyin yolunda gideceği bu dönemde, karşınıza çıkacak ufak tefek engelleri kolaylıkla aşacak, zorlukların üstesinden geleceksiniz. Fakat kendi sınırlarınızı zorlamalı kendinizi fazla yormamaya dikkat etmelisiniz. Kısa sürede istediğiniz gücü ve başarıyı elde edecek, hayalini kurduğunuz mertebeye geleceksiniz. Bütün sevdikleriniz ile birlikte mutlu, huzurlu, bolluk ve bereket içerisinde geçireceğiniz günler sizi beklemektedir. Hayatınızda bulunan ve sizi zorlayan ağır yüklerinizden en kısa süre içerisinde kurtulacaksınız.

Aşk Yorumu

Kahve falında göz göz kabarcık görmek, bu dönemde aşk hayatınızda meydana gelecek olan güzel gelişmelere işaret etmektedir. Sizi bekleyen sürprizler ve ardı adına alacağınız güzel haberler sizi beklemektedir. Beraber olduğunuz kişiden yakın zaman içerisinde alacağınız bir evlilik teklifi ile çok mutlu olacaksınız. Kısa zaman içerisinde birlikte yeni bir hayat kurmak için hazırlıklara başlayacaksınız. Fakat çevrenizde bu evliliğin gerçekleşmesini istemeyen kişiler olabilir. Kendi çıkarları için sizi mutluluğunuza engel olabilecek her şeyi yapmaya hazır olan bu kişilere karşı dikkatli olmanız gerekmektedir.

Zayıf anlarınızdan faydalanmak isteyen bu kişilere fırsat vermemelisiniz. Birbirinize karşı her zaman dürüst olmanız özellikle bu dönemde oldukça iyi olacaktır. Her konuda açık açık konuşmalı ve güven duygunuzu kaybetmemelisiniz. Böylece etrafınızdakiler amaçlarına ulaşamadan hayatınızdan çıkacaklardır. Her şeyin gün yüzüne çıkması ile rahat bir nefes alacaksınız. Bu dönemde çevrenizdeki tüm sevdikleriniz ve kocaman aileniz ile sizi çok mutlu ve huzurlu geçireceğiniz günler beklemektedir. Evli olan kişileri için ise, beraber çıkacakları uzun bir tatilin habercisi olarak yorumlanmaktadır.

Komik ve çekici olduğunu düşündüğünüz bir insanla tanışmak üzeresiniz. Onu epeydir takip ettiğinizin farkında olmadığı için sizinle çok daha kolay iletişim kuracak. Ufak sayılmayacak bir imaj değişikliği sayesinde daha çok dikkat çekici bir tipe dönüşeceksiniz. Verdiğiniz kilolar ise zaten daha genç görünmenizi sağlıyor. Dış görünüşünüzdeki enerji özel hayatınıza da sıçramak üzere.

Para Yorumu

Maddi olarak fazlasıyla rahat edeceğiniz bu dönemde, geçmişteki sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız. Yapacağınız yeni iş anlaşmaları ve projeler ile hem kazancınızı oldukça arttıracak hem de işinizde oldukça iyi bir konuma kısa sürede yükseleceksiniz.

Bu dönemde her zaman hayalini kurduğunuz bir kariyer ve iş hayatı sizi beklemektedir. İşinizdeki bu yeteneğiniz ve azminiz herkesin dikkatini çekecektir. Yeni iş teklifleri alabilir, karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir. Bu fırsatları değerlendirip, değerlendirmemek tamamen sizin elinizdedir. Bu dönemde alacağınız kararlar, hayatınıza yön verecektir.

Acele etmeden, iyi düşünerek, sizin için en doğrusu olduğunu düşündüğünüz kararı vermelisiniz. Bu fırsatları değerlendirirken duygusal davranmamalı, duruma daha iş odaklı bakmaya çalışmalısınız. Yakınlarınıza da danışıp, onların da fikirlerini almayı ihmal etmemelisiniz.

En büyük destekçiniz bu dönemde yine aileniz ve en yakın arkadaşlarınız olacaktır. Maddi kazancınızı fazlasıyla arttıracağınız bu zaman içerisinde yatırımlarınızı doğru ve mantıklı yapmaya özen göstermelisiniz. Böylece birikimlerinizi arttırabilirsiniz. Elde edeceğiniz kazanımlar sizi ekonomik olarak fazlasıyla rahatlatacaktır. Maddi kazancı oldukça yüksek olacak projeler yürütecek ve kariyerinizi her seferinde bir üst seviyeye taşıma fırsatı elde edeceksiniz.

Aile ve Yaşam Yorumu

Sosyal çevrenizde oldukça aranan bir kişi olduğunuza işaret etmektedir. Genellikle arkadaşlarınız tarafından fikirlerinize ve tavsiyelerinize danışılmaktadır. Rahat ve uyumlu yapınız sayesinde girdiğiniz ortamlara hemen uyum sağlayabiliyorsunuz.

Bu dönemde çok yakın bir arkadaşınızın sizin hem maddi hemde manevi desteğinize ihtiyacı olabilir. Sizin yardımlarınız ile bu kişi içinde bulunduğu karışık durumdan çıkacak ve kendisine yeni bir hayat kuracaktır. Aileniz ile kısa bir süre önce  yaşadığınız ufak bir tartışma soncunda aranıza biraz mesafe girmiş, size kırılmış olabilirler.

Kırgınlara bir son vermenin şimdi tam da zamanıdır. Ayrı geçirdiğiniz süre içerisinde eksikliklerini hissediyor ve onları özlüyorsunuz. Bu yüzden vakit kaybetmeden onları ziyaret etmeli ve gönüllerini almalısınız. Sizi affedeceklerdir. Yeniden bir araya gelmiş olmanın sevinci ile güzel bir kutlama sizi beklemektedir. Ayrı kaldığınız sürede yaşanan gelişmeler ve alınan güzel haberler hepinizi çok mutlu edecektir. Bu dönemde aileniz ile hiç olmadığınız kadar yakın olacak ve her geçen gün birbirinize daha çok bağlanacaksınız. Sizi aileniz ve sevdiklerinizle birlikte mutlu ve huzurlu günler beklemektedir.

İş ve Kariyer Yorumu

İş hayatınızda fazlasıyla yükseleceğiniz bir döneme işaret etmektedir. Sadece içinizdeki korku, endişe ve kaygılarınızdan kurtulmanız gerekmektedir. Sizin yavaşlamanıza neden olan bu duyguların paniğe kapılmanıza neden olmasına izin vermemelisiniz. Azimli ve kararlı karakteriniz sayesinde iş hayatınızda cesur adımlar atacak ve sizi hedeflediğiniz başarılarınıza adım adım yaklaştıracaktır.

Siz bu yolda ilerlerken önünüzü kesmek isteyen insanlar olabilir. Bu yüzden çevrenizdeki nisanları iyi gözlemlemeyi öğrenmeniz gerekmektedir. Kısa süre içerisinde tavırları ile kendilerini belli edecek olan bu kişiler, sizi bu sıralar biraz üzebilir.

Fakat işiniz söz konusu olduğunda asla duygusal davranmadığınız için sizin açınızdan sorun yaratmayacaklardır. Kısa sürede hepsini çevrenizden uzaklaştıracaksınız. Bu dönem içerisinde yeni iş teklifleri almaya ve iş ortaklıkları kurmaya hazırlıklı olmalısınız.

Bu fırsatları değerlendirirken iyi düşünmeli ve acele karar vermemelisiniz. Öncelikle size olan getirilerini göz önünde bulundurmalı ve ilk aşamada risk almaktan kaçınmalısınız. Öncelikli olarak kazancınızı arttıracak yeni iş teklifini değerlendirip sonrasında ortaklık düşünmeniz sizin için bu sıralar daha karlı bir durum olabilir.

Sağlık Yorumu

Son zamanlarda geçirdiğiniz rahatsızlıklar sebebiyle moraliniz iyi olmayabilir. Bu dönemde kendinizi toparlayacak ve eski sağlığınıza kavuşacaksınız. Fakat eğer kendinize dikkat etmezseniz bu durum sandığınız gibi kolay ve kısa sürede gerçekleşmeyecektir.

Bu geçirdiğiniz hastalıklar aslında kendinize daha iyi bakmanız için vücudunuzun size verdiği sinyallerdir. Vücut direncinizi düşürdüğünüz için hastalıklara kolay yakalanıyorsunuz. Bu durumu düzeltmeye acilen bir yerden başlamanız gerekmektedir. Öncelikle beslenme rutininize özen göstermeli, dengeli ve sağlıklı yiyecekler tüketmelisiniz.

Hazır yemeklerden kaçınmalı ve mümkün olduğunca sebze ve meyve ağırlıklı beslenmelisiniz. Aynı zamanda hem fiziksel hemde zihinsel sağlığınızı ayakta tutabilmek için spor yapmaya başlamalısınız. Eğer spor salonlarından sıkılıyorsanız, sizin için eğlenceli olacağını düşündüğünüz farklı bir aktivite bulabilirsiniz.

Yoga veya pilates gibi daha çok kendi içinize dönebileceğiniz, nefes egzersizleri de yapıp kendinizi rahatlatabileceğiniz aktiviteleri de göz önünde bulundurabilirsiniz. Bu sıralar çevrenizden çok biraz daha kendinizle ilgilenmelisiniz. Sizi bu dönemde sağlıklı, huzurlu ve mutlu olacağınız günler sizi beklemektedir.


 

Falda İçi Boş Kabarcıklar Görmek

İçi boş kabarcıklar, eğlencenin ve mutluluğun sembolüdür. Geçmişte çok eğlenilen ve büyük mutluluklar yaşanan zamanlara geri dönüleceğini gösterir. Bu eğlenceli zamanlar, uzak bir geçmişte olsa dahi yakın zamanda yine öyle büyük mutluluklar yaşayacaksınız demektir. Bu sizin zaten dinç ve zinde bir insan olduğunuz ve sevdiğiniz canlı aktiviteleri yapmayı daha da eğlenerek devam ettireceğinizi gösterir.

Bazen de hayatınıza size çok güzel mutluluklar sunacak birinin gireceğine yorumlanır. Bu mutluluk sakin ve dingin bir huzur yerine, canlı ve dopdolu bir neşe ile gelecektir. Sizin zaten dingin bir yapıdan çok heyecanlı bir kişiliğe sahip olduğunuzu ve sizin bu özellikleriniz ile çok iyi uyum sağlayacak biri ile tanışacağınızı gösterir. Eğlenceli günleriniz bu kişinin gelişi ile başlayacak ve uzun zaman devam edecektir. Siz de bu süreçte çok mutlu olacaksınız demektir.

Tamda düğün arifesinde yaşayacağınız bir sağlık problemi moraliniz bozabilir ama üzülmeyin kısa sürede kendinizi toplayacaksınız. Sevdiklerinizin sizin için endişelenmiş olması son derece hoşunuza gidecek. Özellikle de nişanlınız olan iyi yürekli kadının sizin için çırpınışları emin ellerde olduğunuzu hissetmenize vesile olacak. Vakitsiz bir zamanda açılan konularla canınızı sıkmadan kendi yolunuza bakmalısınız.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Yuvarlak


 

Falda Kabarcık Görmek

Kabarcık, uzun bir yola çıkacağınızı ve bu yolda yeni şeyler öğreneceğinizi gösterir. Son dönemlerde istediğiniz şeylerin olmadığının ama aslında bunun sizin hayrınıza olduğunun işaretidir. Arkadaş çevrenizde doğru insanların bulunduğuna ve güvenilir insanlarla dost olduğunuza delalet eder.

Dostlarınızın sayesinde yakın bir zamanda önünüze yeni bir iş fırsatı çıkacak ve bu işten çok para kazanacaksınız. Ailenizin bazı maddi sıkıntılarının var olduğunun sembolü olmakla beraber bu maddi sıkıntıların sizin yardımınızla çözüleceğinin de habercisidir. Uzun zamandır sizi olumsuz etkileyen nazar enerjisinden kurtulacaksınız.

Sosyal hayatınızda yükselişe geçiyorsunuz. Arkadaşlarınız ve dostlarınız tarafından övgüler alacaksınız. Fal sahibi evli bir kişi ise aşk hayatında doğru sandığı bazı yanlışları farkedecek ve eşiyle arasında ilişki kuvvetlenecek. Bekar olan kişiler için ise geçmişte yaptığı hataları bir daha yapmayacağı bir ilişkiye sahip olacağının habercisidir. Bu ilişkiyi hiç tahmin etmeyeceğiniz ve daha önceden tanıdığınız biri ile yaşayacaksınız. Bu kişi size geçmişinizi unutturacak ve güveninizi kazanacak.

Aile hayatınızda anneniz ve babanızın üzerinize titrediği bir dönemdesiniz, ailenizden bir hediye alabilirsiniz. Aynı zamanda etrafınızda dost görünen düşmanlarınızın  olduğuna da delalet eder. Çevrenizdeki kişilere dikkatli bir şekilde bakarsanız bu kişilerin kim olduğunu bulacak ve hayatınızdan çıkaracaksınız. Kendinize olan güveninizin arttığı ve olumlu düşüncelere yöneldiğiniz bir dönemin içindesiniz. Fal sahibinin para ihtiyacının da kısa bir süre içinde şans eseriyle giderileceği anlamına gelir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Nokta


 

Kahve Falında Fincanın Dibinde Kabarıklık Görmek

Fincanın dibinde kabarıklık, uzun zamandır kalpten dilediğiniz bir duanın kabul olacağına delalet eder. Hayırlara vesiledir ve genellikle olumlu yorumlanır. Fal sahibi bekar bir kişi ise yakın zamanda evleneceğine işaret eder. Evleneceği kişiyle mutlu bir yuvası olacağını ve kısa zaman içinde çocuk sahibi olacaklarını gösterir. Evli bir kişiyseniz, eşinizle aranızdaki aşkın hala ilk günkü gibi taze olduğuna ve eşinizin sizi mutlu etmek için elinden geleni yaptığına işaret eder.

Aynı zamanda ev sahibi olacağınızın ve zenginleşeceğinizin de müjdecisidir. Çocuk sahibi olmak isteyen kişiler için bu dileğin kısa sürede gerçek olacağına ve hayırlı bir evlat sahibi olacağına delalettir. Fal sahibi çok dua eden, temiz kalpli biridir ve dilekleri kabul olacaktır.

Kariyer hayatınızda her zaman dürüst olduğunuz ve bu sayede de övgüleri üzerinize çektiğiniz anlamına gelir. Çalışkan ve özverili bir kişiliğe sahip olmanızdan dolayı kariyerinizde yükselişe geçecek ve çok para kazanacaksınız.

Fal sahibi iş hayatında bazı insanlar tarafından kıskanılmaktadır. Sizi kıskanan kişilerin zamanla gerçek karakterini göreceksiniz. Kimse hakkımda kötü düşünmeyen, iyi niyetli bir kişi olduğunuzu sembolize eder. Bu temiz kalbiniz hayatınız boyunca sizi kötülüklerden uzak tutacak ve karşınıza iyiliklerin çıkmasını sağlayacaktır.

Aile hayatınızda anne ve babanızla olan ilişkileriniz bu dönem kuvvetlenecek ve ailenizi gururlandıracaksınız. Sizi seven ve koruyan bir aileye sahipsiniz ve dürüst bir kişiliğe sahip olmanızdan dolayı ailenizden takdir toplayacaksınız

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Telvenin Tabağa Düşmesi


 

Kahve Falında Fincanın Dibinde Tümsek Görmek

Fincanın dibinde tümsek, kısmetinizin artacağı anlamına gelir. Fal sahibi bekar bir kişi ise ve erkekse, yakın zaman içinde dürüst ve güzel bir kadınla dünya evine gireceğine delalet eder. Bu kadın aynı zamanda zeki ve mütevazı biridir.

Eğer evliyseniz eşinizle eskiden yaşadığınız sorunların geride kaldığını ve artık ilişkinizde bir sorun yaşamayacağınızı, evliliğinizin kuvvetlendiğini gösterir. Eğer çocuk istiyorsanız yakın zamanda hayırlı bir erkek çocuğunuz olacak ve çok sevineceksiniz. Bu sayede eşinizle olan mutluluğunuz ikiye katlanacak.

Aile hayatınızda ise anneniz veya babanızdan bir övgü duyacak ve çok mutlu olacaksınız. Ailenizle daha çok zaman geçirecek ve bundan hoşnut olacaksınız. İş hayatınızda elde ettiğiniz başarılarla ailenizi gururlandıracaksınız. Ailenizin size olan güveni kuvvetlenecek. Sizi seven ve koruyup kollayan aile bireylerine sahip olduğunuza delalet eder. Huzurlu ve sevgi dolu günler sizi bekliyor.

Kariyer hayatınızda güzel günlerin sizi beklediğinin müjdecisidir. Kazancınız artacak ve borçlarınız bitecek. Daha bağımsız ve özgür birey haline geleceksiniz. Eğer fal sahibi iş arayan bir kişiyse, sabrının sonunun selamet olduğunun işaretidir. Gösterdiğiniz sabrın sonucunda gönlünüze göre bir iş bulacak ve maddi sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız. Bulduğunuz bu iş sizin çok hayırlı olacak ve bu işte kısa sürede yükseleceksiniz. Aldığınız terfi sizi çok mutlu edecek ve bu terfi sayesinde daha çok para kazanacaksınız. Maddi açıdan feraha ereceğinizi müjdeler.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Çizgi


 

Falda Köpük Görmek

Köpük, hayaller kurduğunuz ve bu hayallere ulaşmak için çabaladığınız anlamına gelir. Özellikle eğitim hayatınız ve sonrasıyla ilgili kurduğunuz hayallerin çok kısa sürede sizin gerçekliğiniz olacağın işaret eder. Biraz cesaretinizi toplarsanız istediğinizi elde etmek için ihtiyacınız olan gücün damarlarınızda aktığının farkına varacağınıza yorulur. Hayallerinizi gerçekleştirmenizle birlikte kendinizi gelecekteki hayatınız için daha heyecanlı ve cesur hissedeceğinize dalalet olur.

Sağlığınızın üstüne daha fazla düşeceğinize, bedeninizin önemini daha iyi anlayacağınıza yorulur. Bir süredir sağlığınıza dikkat etmediğiniz ancak vereceğiniz kararla birlikte bu gidişatı değiştireceğinize dalalet eder. Daha dikkatli ve özverili davranarak bedeninize iyi bakmaya başlayacağınızı gösterir. Bu değişikliğin yalnızca fiziksel sağlığınızı değil psikolojinizi de olumlu yönde etkileyeceği anlamına gelir.

Fal sahibi kişi bekar biri ise hayatına yeni biri girecek ve artık hayatına iki kişi olarak devam edecek. Aynı zamanda mutlu ve aşk dolu günlerin de yolda olduğuna delalet eder. Uzun ve sağlıklı bir yaşam süreceğinizin sembolüdür. Sağlığınızın yerinde olduğuna ve ömrünüz boyunca sağlık konusunda ciddi bir sağlık problemi yaşamayacağınızın da işaretidir.

Önünüze kariyer fırsatlarının çıkacağı bir dönemdesiniz ve fırsatları değerlendirmelisiniz. Yüksek mevkideki tanıdıklarınız sayesinde kariyerinizde yükselebilir ve daha çok para kazanabilirsiniz. Kalbinizdeki dilekleriniz gerçek olacak ve çok mutlu hissedeceksiniz.

Fal sahibinin bu dönemde bol bol dua etmesi gerektiğini ve olumlu düşünmesinin onun yararına olacağını anlatır. Aynı zamanda fal sahibinin bugüne kadar hep doğru şeyler yaptığını ve bunların onun yararına olacağını gösterir.


 

Falda Baloncuk Görmek

Baloncuk, kaderin sizden yana olduğuna işaret eder. Zaman zaman geleceğinizle ilgili karamsarlığa düştüğünüz ancak bunun yersiz olduğuna işaret eder. Hiç olmadığınız kadar şanslı bir döneme gireceğinizi gösterir. Vereceğiniz kararlar sizi sıkıntıya düşürebilecek kadar yanlış olsalar da şansınız sayesinde her olumsuzluğu lehinize döndürmeyi başaracağınız anlamına gelmektedir. Kadere ve şansınıza güvendiğiniz halde üstesinden gelemeyecek bir şeyiniz olmadığına dalalet olur.

Uzun süredir bir dileğinizin gerçekleşmesini istediğinize yorulur. Bu dileğiniz için içten ettiğiniz duaların kısa sürede cevaplanacağı, yüzünüzün nihayet güleceği anlamına gelmektedir. Dileğinizin gerçekleşmesi ile birlikte hayatınızda yeni bir dönemin başlayacağına dalalet olur. Bu yeni dönemle birlikte hem iş hayatınızda hem de kişisel hayatınızda olumlu yönde büyük değişiklikler yaşayacağınıza işaret eder.

Hayırlara vesile olarak yorumlanır. Fal sahibinin bir yolculuğa çıkacağını ve bu yolculuktan stresinden, sıkıntılarından arınmış olarak döneceğini gösterir. Bugüne kadar çok zorlu dönemlerden ve günlerden geçtiğinizin, insanlar tarafından kötülü gördüğünüzün ve bunların hepsine sabır ettiğinizin işaretidir.

Bu gösterdiğiniz sabır sayesinde kötü günleri geride bırakacak ve kendinize hep iyi insanları çekeceksiniz. Enerjinizin yükseldiği bir dönemin içindesiniz. Olumlu düşünerek etrafınızdaki insanlara da huzur vereceksiniz. Aile büyüklerinizden bir kişi sizin için çok dua ediyor ve bu dualar sizi koruyor. Dua etmeniz gereken bir dönemin içinde olduğunuzu da gösterir. Dua etmek size huzur ve mutluluk verecek.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.