Rüyada Anneanne Görmek

20.01.2016
Rüyada Anneanne Görmek

Rüyada anneanne görmek, her zaman iyiye yorumlanır. Aile içinde sevilen ve kendisine dua edilen biri olduğunun habercisidir. Zenginlik habercisidir, bolluk ve bereket içinde olunacağı ve hayırlı evlat olduğunuzun işaretidir. Sağ ise hayırlı haberler alınacağına, mutlu huzurlu bir döneme girileceği ailesinin rızasına nail olacağıdır. Ölmüş iserüyaya giriyorsa hayırlı bir evladın müjdecisidir. Kendine darılmış olduğunu görmek sizi özlediği ve beklediğinin, ağlarken görmek sevinmeye, gülerken görmek hastalanacağınıza veya hasta olduğu haberini alacağınıza yorumlanır.

Rüyada Anneannenin Eski Evini Görmek

Sağ ise bu günlere gelmenizde emeği geçen kişilere minnetinizi en azından ziyaret ederek hayır dualarını alarak hal hatır sorarak göstermeniz gerektiğinin bir habercisidir. Ölmüş ise bir mirasınızın olduğuna ve bu mirası iyi yerlere kullanarak güzel günlere ulaşabileceğinize, ama her zaman manevi olarak şükretmeniz gerektiğine, hasta görmeniz onu yakında kaybedeceğinizi ve biraz önce ziyaret edip elini öpüp helallik alıp, vermeniz gerektiğini, kızdığınızı gördüyseniz o zaman kırılacak kalplerin nedeni ile üzüleceğinizi ve beddua almaktan kaçınmanız gerektiğini size ifade etmektedir.

Rüyada Anneanneyi Ölmüş Görmek

Birilerinden hayır duası aldığınızı ve işerinizin yolunda gittiğini gösterir. Hayırlı ve huzurlu bir hayatınızın olduğu anlamına da gelir. Evinizde yaşlı insanlarla birlikte yaşıyorsanız onların evinize getirdiği bereketi ve huzuru göz ardı etmeyip kıymetlerini bilmeniz gerektiğini ifade eder. Bu insanların hayır duasını önemsemeniz ve onları üzmekten kaçınmanız gerekir. Eğer onlarla aynı evde yaşamıyorsanız da bu rüyayı görmeniz halinde ziyaretlerinizi sıklaştırmanız, gidip ellerini öpmeniz ve ihtiyaçları için yardımcı olmanız hayrınıza olacaktır. Onlara saygı gösterip, sevgilerini ve hayır dualarını alırsanız hayırlı ve huzurlu bir hayatınız olur ve evinizden bereket eksik olmaz.

Rüyada Anneannenin Evini Temizlemek

Kişi işinde ve hayatında çok başarılı olur, terfi alır ve zam kazanır. Hayatı bolluk ve bereket içinde geçer ve her zaman yükselişte olur. Evlenmeyi düşündüğünde de karşısına hayırlı nasipler çıkar ve güzel bir yuva kurar. Aynı zamanda çocukları da kendisi için hayırlı birer evlat olur, yuvasının huzuru ve düzeni hiçbir zaman bozulmaz. Yaşıyorsa ziyaretine gitmek öldüyse de ardından dua etmek önemlidir.

Rüyada Anneanne Evinde Olmak

Gerçek hayatta da anneannesine karşı özlem duymaya, vefat etmişse ruhuna hayır işlemeye tabir edilir. Küslüklerin son bulup, kavgaların bitmesine, barış içinde huzurlu bir hayat sürmeye, küçük hesaplar peşinde koşan kimseleri hayatından uzaklaştırmaya, dış görünüşüyle övünen kendini fazlasıyla beğenmiş kimsenin varlığına, ağzından duasını hiç etmeyen yaşlı aile büyüğüne delalet eder.

Rüyada Anneannenin Elini Öpmek

İşlerinin tepe taklak olmasına, iyi niyeti yüzünden başına bela aşmaya, kolay yoldan para kazanmaya, hak yolunu bulup haram yoldan uzaklaşmaya delalet eder. Bazen de kendisini zarara uğratan kimseyi gün yüzüne çıkarmaya, eğitim hayatını yarı yolda bırakmaya, sıkıntılı süreçlerden geçmeye, zorluklara ailesiyle birlikte göğüs gererek refaha ermeye , sabırlı kimsenin varlığına delalet eder.

Rüyada Anneannenin Öldüğünü Duymak

Hastalık haberi almaya, vefasız kimsenin varlığına, muradına ermek için çok çalışmaya, kötü bir sürprizle karşılaşmaya, yeteneği sayesinde iş hayatında aranılan kimse haline gelmeye delalet eder. Arkadaşıyla alakalı olduğu halde dolaylı da olsa suç ortağı olmaya, etrafındakilerin gözünde ki saygısını yitirmeye, kıymet bilmeyen kimsenin peşinden koşmaya, akrabalar arasındaki bağın zayıflamasına tabir edilir.

Rüyada Anneanne İle Konuşmak

Rüya sahibinin bu aralar kendisini anlayacak kimse bulamamasına, vefat etmiş yakınlarının hasretini çekmeye, iş hayatında uzun süredir beklediği terfiyi almaya delalet eder. Gönül ilişkilerinde yeni başlangıçlar yapmaya, kendisi için verdiği kararın hayırlara yol açmasına, sağlığının kötüleşmesine, çok çalışmasına rağmen olduğu yerde saymaya, rakiplerinin karşısında yenik duruma düşmeye tabir edilir.

Rüyada Anneannenin Evine Gitmek

Büyüklerine karşı saygısızlık yapmaya, hane halkının karşısında mahcup olmaya, bencilce tavırları yüzünden arkadaşlık ilişkilerinin bozulmasına tabir edilir. Evladını uzak bir yere yolcu etmeye, hastalıktan kurtulmaya, iş yerinde takım arkadaşıyla anlaşmazlık yaşamaya, disiplinli çalışması sayesinde işlerini zamanında yetiştirmeye, fevri hareketleri yüzünden gözden düşmeye , iletişim problemleri yaşamaya , sorunlu günler geçirmeye delalet eder.

Rüyada Anneanneye Sarılmak

Saygısızca davranışları yüzünden yakın arkadaşını güvendirmeye, çocukluk hayalini gerçekleştirmeye, çabalarının karşılığını almaya delalet eder. Bazen de kişinin hak yolundan ayrılmasına, maneviyata yönelmesi gerektiğine, yanlış kişileri hayatına almaya, duygusal ilişkilerinde özeleştiri yapmamasından kaynaklı her seferinde sorun yaşamaya, problemleri analiz etme yeteneği sayesinde sorunları kısa vadede çözmeye, keyifli günler geçirmeye işaret eder.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.