Kahve Falında Kervan Görmek

23.01.2016
Kahve Falında Kervan Görmek

Kahve falında kervan görmek, aydınlık, refah ve huzuru simgeler. Önünüz açık ve aydınlık olacak demektir. Geleceğin güzellikler getireceğinin müjdecisidir. Dileklerinizin gerçek olacağını gösterir. En kısa zamanda mutluluğun sizi bulacağına ve önünüzdeki hayatın açık olduğuna delalet eder. Zorluklar çektiğiniz dönemin bittiğine ve sıkıntıların geride kalacağına işaret eder.

Sorunların biteceğine ve refah dolu güzel günlerin yaklaştığına delalet eder. Bu dönem bazı konularda aydınlanma ve farkında olma durumu yaşayacağınızın göstergesidir. Daha önceden fark etmediğiniz detayları fark edecek, yaşamınızla ilgili bazı kararları bu doğrultuda alacaksınız demektir. Karar alırken dikkatli olacağınız ve doğru kararlar alacağınız anlamına gelir. İyi niyetiniz sayesinde pek çok durumdan karlı çıktığınızı gösterir. Bu dönem sizin her anlamda yükselişe geçecek olmanıza da tabir olur.

Hayalperest bir kişiliğe ve bazen bu kişinin dünyadan koptuğuna işaret eder. Hayatın gerçeklerinden kopmadan hayaller kurulmasının güzel olacağına dikkat çeker. İyi yürekli bir insanın size yardım edeceğine delalet eder. Bu yardımlar ile hayallerinizi gerçekleştirecek olmanızın müjdesini verir. Dürüst insanlar tarafından yapılan yardımlar ile kariyer sahibi olmanıza tabir olur. Böylelikle düzenli geliriniz ile mutluluk ve refah içinde yaşamanız mümkündür. Hayatınızın her anlamda düzene girmesine ve güzel bir geleceğe sahip olacağınıza delalettir.

Aşk Hayatı

Parlak bir geleceği simgeler. Şans ve talihin bu dönem yüzünüze güleceğine delalettir. Müjdeli haberler ile sevineceğiniz günlerin habercisidir. Dileklerinizin gerçek olacağına tabir olur. Aradığınız ve bugüne dek bulamadığınız mutluluğu artık bulacağınıza yorumlanır. Hiç tahmin etmeyeceğiniz bir kişiden evlilik teklifi alacağınıza delalet eder. Şaşkınlık yaşayacak fakat teklifi kabul edeceksiniz demektir.

Huzur ve refah dolu günlerin sizi beklediğine işaret eder. Bu dönem şanslı döneminiz olduğundan tüm fırsatları iyi değerlendirmenizi salık verir. Bu dönemde olumsuz düşünmeyi bırakmalı ve yaşayacağınız güzel anlara odaklanmalısınız.  Çevrenizde sizden hoşlanan birinin olduğunu delalet eder. Bu kişi uzun zamandır sizden hoşlanıyor fakat sizin bu durumdan hiç haberiniz yok ya da görmezden geliyorsunuz. Artık önünüzdeki fırsatı görmeniz ve mutluluğun tadını çıkarmanız konusunda sembol uyarıcıdır.

Mutlu birliktelikleri simgeler. Çok yakın zamanda birinin size aşkını ilan etmesi mümkündür. Çok güzel bir teklif ile hoş anlar yaşayacağınıza delalet eder. Bu anların tadını çıkarmalı ve doya doya yaşamalısınız. Karşılıklı bir aşkın temellerinin atıldığına delalettir. Bu aşkın sizi mutlu edeceğine işaret eder. Devam eden bir ilişkiniz varsa bu ilişkide mutlu olacağınıza delalettir. Sevgiliniz ile düğününüzü de tüm hayallerinizi gerçekleştireceğinize delalet eder. Rüya gibi bir düğün ile evlenmeniz anlamına gelir. Evli iseniz eşiniz size sürpriz yapacak demektir. Bu sürpriz uzun zamandır çok istediğiniz değerli bir eşya ile ilgili olabilir.

Para

Parasal açıdan şansın yüzünüze güleceği ve talihin dönecek olduğunun göstergesidir. Bugüne dek maddi konularda çözemediğiniz bir sorunu artık çözeceğiniz anlamına gelir. Çevrenizdeki yalancı ve düzenbaz insanların farkına vararak kendinizi koruyacağınıza delalet eder. Geçmişteki savurgan tavırlarınızdan kurtularak tutumlu bir insana dönüşmenize delalet eder.

Paranızı değerlendirerek birikim yapacağınızı müjdeler. Bu birikimi iş yeri açmak için kullanacağına delalet eder. Sembol uğurlu gelecektir. Bazı sırların açığa çıkması ile birçok konuda yol kat edeceğiniz anlamına gelir. Bu dönem hayallerinizin gerçek olacağını gösterir. Size borcu olan birinden ödeme alacağınıza delalet eder. Bu durum tam da maddi sıkıntıda olduğunuz dönemde sizi rahata erdirecektir.

İyi bir insanın desteğini alarak maddi olarak büyük kazançlar elde edeceğinize delalet eder. Çok para kazanacağınız anlamına gelir. Maddi sıkıntılarınızın anında geçeceğiniz müjdeler.  Parasal anlamda tahmin edemeyeceğiniz kadar rahat bir hayata tabir olur. Elinizi attığınız her işte kazanç sağlamanız anlamına gelir.

Bu durum gücünüze güç katacak ve geçmişte kaybettiğiniz öz güveni kazanmanızı sağlayacaktır. Bahtınızın açıldığı bu dönemde her konuda şans sizinle olacak demektir. Rahat ve zenginlik içinde yaşayacak olduğunuza delalet eder. Bu dönemde sevdiklerinizle mutlu bir hayata tabir olur. Kazancınızı değerlendirerek farklı alanlarda yatırım yaparak servetinizi büyüteceğiniz anlamına gelir.

Aile ve Yaşam Alanı

Çevrenizdeki insanları doğru yola sevk eden bir kişi olduğunuza delalet eder. İyi yürekli ve olgun insana tabir olur. Çevrenizde size örnek olan ve yol gösteren değerli bir büyüğünüz olduğuna delalet eder. Bu insan sizin için çok önemli bir kişidir. Aydınlık güzel günlerin sizi beklediğine delalet eder. Sevdiğiniz insandan evlilik teklifi alarak şaşkınlık yaşamanıza tabir olur. Bu teklif sonunda evlilik kararınızın olumlu olacağını gösterir.

Evlilik ve düğün hazırlıklarına delalettir. Huzur ve refah içinde yaşayacağınız anlamına gelir. Hasretlerin biteceği anlamına gelir. Uzun zamandır görmediğiniz akrabalarınızla kavuşacağınıza işaret eder. Onlarla güzel vakit geçirmek ve hasret gidermek konusunda müjdeli haberler verir. Neşeli bir hayatınız olduğunu bildirir. Evliyseniz uzun zamandır beklediğiniz bebeğinize artık kavuşacağınızı gösterir.

Ailece çektiğiniz sıkıntılara işaret eder. Ailede yaşanan bazı sorun ve kavgaların çözüleceğine delalettir. Karşılıklı anlayış ve sabır ile sorunlarınızı çözeceğiniz anlamına gelir. Bu konuda herkesin gayret göstermesi gerektiğini bildirir. Kavga ederek ayrıldığını arkadaşınıza dikkat çeker. Bu kişiyle en kısa sürede barışma olacağına tabir olur. Çok yakında bir arkadaş düğününe katılacağınıza delalettir.

Bu düğünde uzun zamandır görmediğiniz eski arkadaşlarınızla görüşecek ve hasret gidereceksiniz demektir. Hoşça vakit geçireceğiniz neşeli anlar olduğuna delalettir. Uzun zamandan beri görmeyi ertelediğiniz aile büyüklerinizin olduğuna dikkat çeker. Büyükleriniz ziyaret ederek gönüllerini almanız konusunda uyarıcıdır. Mutlaka onların hayır duasını almanız gerektiğine delalet eder.

İş ve Kariyer

Parlak bir geleceği müjdeler. İşinin ehli dürüst ve idealist insanı temsil eder. Böyle bir kişiden iş konusunda yardım almanız anlamına da gelir. İş planlarınız gerçekleştirmek için harekete geçmeye delalet eder. Bu konuda çok hayırlı gelişmeler olacağına tabir olur. Maddi anlamda yükselişe geçmeye başladığınız bir döneme işaret eder. Bu dönemde hataları düzeltme ve geçmişteki hatalardan ders alma konusunda çaba sarf etmenize delalettir.

İleri görüşlü, prensipli bir insan olduğunuza tabir olur. İşini asla yarım bırakmayan, emin adımlarla hedefine yürüyen insana işaret eder. Bir iş seyahati yapacağınıza delalettir. Bu seyahatte tanıştığın bir insana dikkati çeker. Bu insanın karşılaştığınız bazı sorunları çözmede size yardım edeceğini gösterir.

Büyük bir şirketten iş teklifi almanıza delalettir. Bu iş sizin çok uzun zamandan beri yapmak istediğiniz iştir. Bu işte başarılı bir şekilde çalışacağınıza yorumlanır. Uzun süreler bu şirkette zevkle çalışacağınızı gösterir. Eğitim hayatınız devam ediyorsa notlarınızın iyi olduğuna delalet eder. İstediğiniz bölümü okuduğunuza işaret eder. Sınavları başarıyla geçtiğinize tabir olur. Başarıyla mezun olduğunuza delalettir. Mezun olduktan sonra aradığınız işi bulacağınızı müjdeler.

Sağlık

Evhamlı bir yapınız olduğuna delalet eder. Mükemmeliyetçi yapınız olduğunu gösterir. Her şeyin zamanında ve mükemmel olmasını istemeniz yüzünden istekleriniz olmadığında strese girdiğinizi gösterir. Stres yapmak ruhen ve bedenen rahatsız olmanıza neden olur. Geçmişte sıkıntılarınızın olduğu dönemde bazı sağlık sorunları yaşadığınıza delalettir. Bu sağlık sorunlarının bir dönem sizi sıkıntıya soktuğunu işaret eder. Artık sıkıntıların geçtiği bu dönemde rahatlayıp sakinleşmeye başladığınızı gösterir. Ruh halinizin düzelmesi sağlığınızın düzelmesine tabir olur.

Bir yakınınızın sağlık sorunu haberini alacağınıza tabir olur. Bu kişiyi hastanede ziyaret edeceğinize delalet eder. Durumunun kötü olduğunu duyduğunuz hastanızın bir anda iyileşmesi ile mutlu olacağınıza delalet eder. Sağlık konusunda kendinize özen göstermeniz gerektiğine delalettir. Stres ve kuruntu yapmamanız gereklidir. Yeterli düzeyde dinlenmeniz, iyi beslenmeniz, eğlenceli etkinliklere vakit ayırmanız ve spor yapmanız gerektiğini salık verir. Kişisel bakımınıza özen göstermeli ve kendinizi iyi hissedeceğiniz etkinliklere yönelmelisiniz. Bu aralar tatile gitmeyi düşünüyorsanız tatil sürecinde hasta olmaya dikkat etmenize işaret eder.


 

Kahve Falında Deve Kervanı Görmek

Aile içinde veya yakın çevrede hasta olan insanların şifa bulacağına işarettir. Fincanda çıkan tün figürler birlikte değerlendirildiğinde ortaya çok güzel yorumlar çıkar. Hayatta gerçekleşecek olan güzel olaylara delalettir. Çoğu fal yorumcusuna göre evlilik müjdesi içermekte. Tabii sünnet düğününün de habercisi olabilmekte. Maddi yönden atılan adımlarda temkinli olmak gerektiğinin ikazı verilir bize. Neticesinden korktuğu için devamlı olarak erteleyip durduğu bir takım kararları devreye koymaya karar vermesi gerektiği şeklinde de yorumlanabilir. Ertelenen bu konular aşk hayatı ile ilgili olabileceği gibi kariyer ve okul hayatıyla ilgili de olabilir. Bunun ayrıntılı bir şekilde anlaşılabilmesi için fincanda çıkan hasta yatağının şekli ve konumu çok önemlidir.

Bu planlarını göz ardı etmek yerine hayata geçirme gayreti içinde olmalı. Çoğu zaman mutluluğa, huzura, temiz rızka, berekete, sevecen olan ihtiyar bir kişiye, sevdikleriyle geçirilen uzun bir ömre, kariyerinde yükselişe işarettir. Eğer fincanınızda hasta yatağı çıkmışsa bu kimi zaman şan ve şöhrete de delalet eder.

İş yaşantınızda daha önce hiç aynı fikirde olmadığınız bir insan ile ummadık bir şekilde ortak noktalar bulacağınıza da dalalettir. Bu yeni gelişmeler sizi işinize daha çok bağlayacak. Keyifle yapmaya başladığınız işinizin düzene girmesi ve sıkıntıların yavaş yavaş ortadan kalkması size yeni fırsat kapıları açabilir. İyi değerlendirdiğiniz sürece maddi açıdan hiç sıkıntı çekmeyeceksiniz. Ayrıca kendinizi rahat bıraktığınız sürece çok daha üretken bir hale gelebildiğinizi fark ederek çalışma stratejinizi değiştireceksiniz. Yani değişime ve yeniliklere açık bir döneme giriyorsunuz.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Deve


 

Kahve Falında Piramit Görmek

Piramitler günümüzde bile gizemi çözülememiş yapılardır. Kahve falında bazı semboller gerçek yaşam ile ilişkili olarak yorumlanır. Piramit sembolü de bu sembollerden bir tanesidir. Buna göre uzaktaki tanıdıklarınızdan çok ilginç ve gizemli haberler alacağınız anlamına gelir. Bu haber sizi olduğu kadar yakın çevrenizi ve arkadaşlarınızı da ilgilendiren bir haberdir. Son günlerde etrafınızda çok fazla değişikliğe maruz kalmış olabilirsiniz. Ayrıca hedeflerinize kavuşmak için daha uzun bir yolunuz olduğunu gösterir.

Etrafınızdaki değişikliklere özellikle de iş hayatınızdaki değişikliklere ayak uydurmak konusunda ne kadar zorlansanız da kafanızı meşgul eden diğer konuları bir kenara bırakıp sadece iş hayatınıza yoğunlaşırsanız bu değişikliklere daha kolay ayak uyduracağınızı gösterir. Bu dönemde maddi anlamda alacak verecek işleri çok fazla gündeme gelebilir. Bu konuda kararlar verirken çok dikkatli olmanız gerekir. İlerleyen zamanlarda daha mutlu ve huzurlu özellikle de kontrolün sizin elinizde olduğu günler geçireceksiniz demektir. Aşk hayatınızı da etkiler. Buna göre aşk hayatında piramit sembolü aşk tazeleme zamanınızın geldiğini gösterir. eşinize ya da sevgilinize karşı daha ilgili olmalısınız, sevginizi hissettirmelisiniz. Ufak sürprizlerle ilk zamanlardaki heyecanınıza dönmek eğlenceli bir fikir olabilir. Bütün bu yorumlar fincandaki diğer sembollerle netlik kazanacak yorumlardır. Bu anlamda fincandaki bütün sembolleri birbirleri ile ilişkili şekilde yorumlamak doğru yorumlar yapmanızı sağlayacaktır.

Aşk hayatını da olumsuz etkileyebilmektedir. Partnerinizle yaşayacağınız olumsuz olaylar sizi derin düşüncelere itebilir. Bu durumun düzeltilmesinin elinizde olduğunu unutmayıp iyi giden bir ilişkinin gereksiz sebepler yüzünden son bulmasını önleyebilirsiniz. Yaşanacak olan tartışmayı alttan almalı, eşinize ya da sevgilinize karşı ılımlı bir tavır sergileyip iyimser olmalısınız. Eğer tartışma yaşanmış ise de ilk adımı atması gereken kişi yine siz olmalısınız. Bu davranışınız sizi küçük düşürmeyeceği gibi eşinize büyük bir mutluluk yaşatacaktır. Her ne kadar kötü olayları simgelese de sonu iyiye bağlanmaktadır. Kişi bu kararlarında tek başına yaptığı şeyleri düzeltmek çabasına gitmelidir. Çünkü dışarıdan alacağı yardımlar onu ters bir yöne itebileceğinden dolayı alacağı kararlarda her zaman iyi düşünmek zorundadır. Kişinin iş hayatında sergileyeceği ılımlı tavırlar ile geleceğinin kötüye gitmemesini sağlayacak, aşk hayatında aldığı ılımlı tavırlar da mutlu bir geleceğin devamını sağlayacaktır.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Firavun


 

Kahve Falında Çöl Görmek

Daha çok kendi yaşam doğrultusu içinde yaşamaya çalışan, dış faktörlerden uzak bir yaşamayı tercih eden, üzüntüden, tasadan ve şiddetten uzaklaşmak için büyük bir rahata tabir edilir. Hiç beklenmedik kişilerin veya hayırlı haberlerin müjdesi olarak simgelenir. Uzun zamandan beri hayatında yani sıkıntı veren birçok durumdan kurtulacağına ve onu mutlu bir geleceğin beklediğine işaret eder.

Yoksulluktan zenginliğe, hiç beklemediği ve ummadığı birinden mirasa ve mala kavuşacağına ve uzun bir süre mücadele içinde olan durumdan hal ettiği saygılıyı ve gücü elde edeceğine yorumlanır. Bir başka yoruma göre ailesinden ve çevresinden uzakta yaşamaktan kaynaklı can sıkıcı olayların biteceğine ve yakın zamanda ailesine ve yakın çevresine kavuşacağına tabir edilir. Hayatında çektiği hem maddi hem de manevi sıkıntıların son bulacağı, ardından uzun bir tatile çıkmanın aileye iyi geleceğine tabir edilir. Aşk hayatınızın düzene gireceğine, sizleri oldukça yüklü kazançların beklediği, çok istediğiniz ve arzu ettiğiniz hayırlı bir erkek çocuğa kavuşacağınıza, yakın bir zamanda çevrenize taşınan birileriyle tanışacağınıza ve bu arkadaşlar sayesinde sizleri güzel günlerin beklediğine tabir edilir. Manevi anlamda bir takım huzursuzluklardan kaynaklanan endişelerin ortadan kalkacağına geleceğine hiçbir şekilde korkuyla bakmaması gerektiğine, onu güzel ve huzurlu günlerin beklediğini simgelemektedir. Yakın çevresinde sevilen ve sayılan biri olduğunu gösterir. Kazançlarınızın çok olacağına ve bu kazançlardan dolayı da etrafınızda çok insanın olacağına işaret eder. Bununla birlik güzel dönemlerin sizi beklediği ve kaybetmiş olduğunuz tüm malınızı geri alacağınıza tabir edilir. Azminizden dolayı elde ettiğiniz aşka, huzura, sevgiye, mutluluğa ve ailede saadetine yorumlanır.

Kişisel hayatınızda bir takım değişiklikler yapacağınızın habercisidir. Özellikle iç dünyanızı renklendirecek, ruhunuzu doyuracak bir döneme giriyorsunuz. Özellikle hayatınızda hoşnut olmadığınız detayları düzelteceğinize bir işarettir. Çevrenizde sizi mutsuz eden ve kötülüğünüzü isteyen kişileri hayatınızdan çıkaracaksınız. Aynı zamanda beraber olduğunuz kişiyle de eğer mutlu değilseniz ilişkinizi de bitirebilirsiniz. Her türlü hayatınızda hoşnut olmadığınız kişileri yaşamınızda çıkartıp daha güzel bir hayata yelken açacaksınız. Eğer işinizden memnun değilseniz iş değişikliği yapabilirsiniz. Tazelenmiş ve yepyeni bir hayat sizleri bekliyor.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kaktüs

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.