Kahve Falında Kervan Görmek

Kahve Falında Kervan Görmek
23 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 1.369 kez okundu.

Kahve falında kervan görmek, zenginliğe işaret eder. Yakın zamanda yeni bir işe gireceğinize ve bu iş sayesinde yüklü miktarda paralar kazanacağınıza delalettir. Bu helal para ile uzun zamandır hayalini kurup istediğiniz her şeyi sırası ile alabileceksiniz. Harcamalarınız yakın çevreniz tarafından kıskanılacak ve arkanızdan konuşmalara neden olacaktır. Ancak insanların lafını önemsemeyip kendi bildiğinizi yaparsanız çok daha başarılı olacaksınız. Kervan sembolünün bir diğer anlamı ise yeni insanlar ile ilişkiler kurulacağı şeklindedir. Bu tanışacağınız insanlar sayesinde ufkunuzu genişletecek ve farklı düşüncelerin varlığı ile kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Olmak istediğiniz kişi için adımlarınız daha da sağlamlaşacak ve hedeflerinize daha da yaklaşacaksınız.

Hanenizde yakın bir zamanda evliliğin olacağına işarettir. Ancak bu evlilik ile haneye huzursuzluk geleceğine ve hanenin sıkıntılı günler yaşayacağına delalettir. Bu evliliğin sonucunun haneye zorlu günler getireceğini bildiğiniz halde, kimseyle paylaşmayacaksınız. Paylaşmaya çalıştığınızda çevrenizdekiler tarafından kötü karşılanabilirsiniz. Bu yüzden, bu konuya dışarıdan dahil olmak yerine, etrafınızdakileri izlemeli ve onları anlamaya çalışmalısınız. Ayrıca kervan sembolü, yeni bir şehre taşınmak şeklinde de yorumlanabilir. Bu şehir ailenizin beklentilerinin daha fazlasını karşılayacaktır.

Son günlerde tuhaf olaylara şahit oluyorsunuz ama zamane gençlerinin bu tutumlarına yakın zamanda alışacaksınız. Hayatınızı güzel bir kadınla birleştirmek üzere olduğunuz için mutluluğunuza diyecek yok. Nişanlınızın sizden bazı istekleri olabilir ama siz maddiyatı asla sorun etmeyeceksiniz. Etraftaki hadsiz insanların tavırları sizi biraz gerebilir ama onları kafanıza takmayarak en güzeli cevabı vereceksiniz.

Kahve Falında Deve Kervanı Görmek

Aile içinde veya yakın çevrede hasta olan insanların şifa bulacağına işarettir. Fincanda çıkan tün figürler birlikte değerlendirildiğinde ortaya çok güzel yorumlar çıkar. Hayatta gerçekleşecek olan güzel olaylara delalettir. Çoğu fal yorumcusuna göre evlilik müjdesi içermekte. Tabii sünnet düğününün de habercisi olabilmekte. Maddi yönden atılan adımlarda temkinli olmak gerektiğinin ikazı verilir bize. Neticesinden korktuğu için devamlı olarak erteleyip durduğu bir takım kararları devreye koymaya karar vermesi gerektiği şeklinde de yorumlanabilir. Ertelenen bu konular aşk hayatı ile ilgili olabileceği gibi kariyer ve okul hayatıyla ilgili de olabilir. Bunun ayrıntılı bir şekilde anlaşılabilmesi için fincanda çıkan hasta yatağının şekli ve konumu çok önemlidir.

Bu planlarını göz ardı etmek yerine hayata geçirme gayreti içinde olmalı. Falda hasta yatağı görmek çoğu zaman mutluluğa, huzura, temiz rızka, berekete, sevecen olan ihtiyar bir kişiye, sevdikleriyle geçirilen uzun bir ömre, kariyerinde yükselişe işarettir. Eğer fincanınızda hasta yatağı çıkmışsa bu kimi zaman şan ve şöhrete de delalet eder.

İş yaşantınızda daha önce hiç aynı fikirde olmadığınız bir insan ile ummadık bir şekilde ortak noktalar bulacağınıza da dalalettir. Bu yeni gelişmeler sizi işinize daha çok bağlayacak. Keyifle yapmaya başladığınız işinizin düzene girmesi ve sıkıntıların yavaş yavaş ortadan kalkması size yeni fırsat kapıları açabilir. İyi değerlendirdiğiniz sürece maddi açıdan hiç sıkıntı çekmeyeceksiniz. Ayrıca kendinizi rahat bıraktığınız sürece çok daha üretken bir hale gelebildiğinizi fark ederek çalışma stratejinizi değiştireceksiniz. Yani değişime ve yeniliklere açık bir döneme giriyorsunuz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git